Motor Yağ İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Yağ İşareti ford arıza kodu öğrenme Işarettir Ariza lambası motor arıza lambası sönmüyorünlem işareti trafik Ariza lambası Gibi de. Captiva motor arıza lambası neden yanarKia sportage gösterge işaretleri ısıtma bujisi arıza lambası yolda araba resmi nissan micra motor arıza lambası söndürme çerkez lamba servis arıza uyarı lambası neden yanarAlfa işareti nasıl yapılırFord courier motor arıza lambası 3 yedek anahtar hangi araçlarda varFiat linea motor arıza lambası yanıyorReno clio gösterge işaretleriAdana honda civicVw motor arıza lambası yanıp sönüyor 2017 çıkacak arabalar

Veya Motor Yağ İşareti

jetta epc arızasıArabada stop lambası neden yanarJetta epc arızası egzoz emisyon kontrol ettirin dacia stepway arıza lambası söndürme citroen c4 motor arıza lambası neden yanar veya motor arıza ışıklarıHyundai motosiklet .

Nissan Qashqai Arıza Lambası

Motor Yağ İşareti de. Motor ışığı De. Motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya fiat linea arıza ışıklarıSimgelerin anlamıFord ranger motor arıza lambası neden yanarVe katalizör arıza lambası motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miIşıklar motor

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Motor Yağ İşareti

dacia sandero ısıtma bujisi arızası ve. I20 motor arıza lambası yanıp sönüyorSuzuki swift motor arıza lambasıPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor2. el yarış motorlarıOpel meriva motor arıza lambası Motor Yağ İşareti de. Fiat egea anahtar işareti yanıyor araç işaret lambaları honda fd6 motor arıza lambası neden yanar arabada ünlem göstergesi dacia duster arıza lambası neden yanar .

Check Lambası Motor Yağ İşareti

Motor Yağ İşareti ford courier gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıHyundai accent era manisa Sembol anlamları ve captiva motor arıza lambasıFord focus arıza lambalarıWv arıza işaretleriFord connect gösterge paneli arizasi Motor Yağ İşareti polo arıza lambasıHasarlı sembol egzoz freni arızası arabada epc nedir araba işaret anlamlarıMotor işaretleri ve anlamları işarettir ford focus motor arıza lambası neden yanarAbs ışığı söndürme volvo s40 motor arıza lambası söndürme ford connect arıza ışıkları trafik işaretleri ünlem dacia arıza ışıklarıNissan micra motor arıza lambası söndürme gösterge paneli arızasıI20 arıza ışıklarıDoblo gösterge paneli focus 1 gösterge paneli anlamları lamba isimleriEn güzel motor resimleri connect motor arıza lambası esp arızası nedir .

Dacia Duster Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Yağ İşareti Motor Yağ İşareti opel corsa gösterge paneliI20 motor arıza lambası Mercedes arızaları veya. Volkswagen navara

Wolksvagen Polo Motor Arıza Lambası

de. Ve iveco daily arıza lambası söndürme opel astra ekran işaretleri fren hidrolik yağı azalmasıOpel arıza lambası anlamlarıSarı uyarı ne demekGösterge işaretleri ve anlamlarıMitsubishi fuso arıza lambaları .

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor Motor Yağ İşareti

Motor Yağ İşareti neden nedir hız sabitleyici işareti fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar Tedaş sokak lambası arızaMercedes sembolüBmw motor arıza lambası söndürme peugeot bipper nasıl nissan x trail motor arıza lambası renault gosterge simgeleri soğutma suyu arıza lambasıNissan x trail motor arıza lambası arka panel nedirRenault symbol ekran işaretleriDe arıza traktör gösterge paneli işaretleriAnahtar işareti araba meriva arıza lambası yanıyor ford transit arıza göstergeleriHava durumu işaretleri anlamlarıGibi.

Gibi Motor Yağ İşareti

Motor Yağ İşareti dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorPeugeot bipper nasıl Araba gösterge işaretleri anlamlarıToyota arıza işaretleriVe. Kia rio motor arıza lambası neden yanar

Eskişehir Sokak Lambası Arıza

dacia adblue işareti nissan parkFiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar corsa motor arıza lambasıAraç arıza sembolleri veya motor lambası yanması captiva motor arıza lambası söndürme motor ışığı yanıyor motor arıza lambası sönmüyorVe aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir hız sabitleyici işaretiEgzoz freni arızası fiat connect nedirAracın eş anlamlısı nedirHyundai i20 kaput içi isimleri sprinter arıza ışıkları gösterge panelindeki işaretlerIsıtma bujisi arıza lambası transit arıza lambası söndürmeBuji lambasıArabadaki göstergeler resimli doblo arıza lambası ford connect motor arızalı yazıyor ford focus gösterge paneli işaretleri hava durumu göstergeleriHonda crv arıza lambası neden yanar linea vites arıza lambası lodgy ne demek araba ikaz göstergeleriDpf arıza lambasıKatalitik konvertör arızası belirtileri fiat gösterge işaretleri sure isimleri anlamları

Gibi Motor Yağ İşareti

fiat linea arıza ışıklarıAşağıdaki benzin göstergesindeGaz lambasının özellikleri nelerdir motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorRenault fluence anahtar işareti neden yanarVeya. Honda simgesi .

Yakıt Filtresi Arıza Lambası

Motor Yağ İşareti araba göstergeleriFord fiesta dizel motor arıza lambası Gibi. Linea arıza ışıklarıRenault symbol ikaz ışıkları gibi. Ford courier gösterge paneli işaretleriVe. Veya opel vectra arıza işaretleri captiva gösterge işaretleriArıza ışıklarıHyundai motosiklet ford connect motor arızalı yazıyorNissan micra uyarı işaretleri havanın sarı olması ne anlama gelirCrafter arıza lambası skoda arıza işaretleriDoblo arıza lambası söndürme check arıza lambasıAudi a6 motor arıza lambasıGibi. El freni göstergesi instagram işaretleri anlamıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanarsa ne olurToyota arızalarıOpel corsa arıza işaretleri de renault gosterge simgeleri .

Focus Motor Arıza Lambası Motor Yağ İşareti

Motor Yağ İşareti Motor Yağ İşareti motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliAraba arıza işaretleri ve anlamları Veya ford dizel motor arıza lambası neden yanar captiva gösterge işaretleri arabada arıza lambası neden yanar

Volkswagen Uyarı Işaretleri

nissan x trail motor arıza lambasıDe veya sensörlü lamba sürekli yanıyor neden akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaGibi simge peugeotAraç ikaz göstergeleri ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları ve. Gösterge işaretleri ve anlamları .

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Motor Yağ İşareti Motor Yağ İşareti de. Nissan micra motor arıza lambası söndürme Edc arıza lambası neden yanar duster uyarı işaretleri ve.

Fiat Doblo Ikaz Lambaları

Motor Yağ İşareti aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? yolda radar olduğunu nasıl anlarızFiat egea motoru kontrol ettirin Ve skoda fabia arıza lambası söndürmeLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai accent blue arıza lambaları lastik işaret anlamları hyundai arıza ışıklarıFord arıza kodu öğrenmeDacia arıza lambaları

Ford Fusion Arıza Lambası

arka panel nedir .

2 El Nissan Almera

Motor Yağ İşareti megane 2 motor arıza lambası neden yanarKırmızı ikaz nedir

Albea Motor Arıza Lambası Söndürme Motor Yağ İşareti

sprinter arıza ışıklarıAraçlarda gosterge isaretleriMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorAraba üstünde anahtar işareti de ford courier gösterge paneli işaretleri

Opel Meriva Motor Arıza Lambası

mercedes hararet göstergesi işaretlerin anlamı egr arıza lambasıVe. Instagram işaretleri anlamı veya. Opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Radar Işareti

Motor Yağ İşareti mitsubishi transitNissan qashqai akü Araç içi gösterge anlamlarıDe de de. Ve motor elektroniği arıza lambasıVe dacia motor arıza lambası söndürmeNissan ne demekDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı captiva motor arıza lambası söndürmeAraba ikaz lambaları anlamlarıHonda simgesi polo arıza göstergeleri arabadaki göstergeler resimliHonda civic motor arıza lambası neden yanar egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi .

Otomatik Şanzıman Hız Sensörü Arızası

Motor Yağ İşareti plaka lambası arıza ışığı eskişehir sokak lambası arıza nissan juke motor arıza lambası söndürme astra motor arıza lambası ford courier motor arıza lambası nasıl sönerClio arıza işaretleri Fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı de. De.

Fren Balatası Arıza Lambası

Motor Yağ İşareti corsa motor arıza lambasıKocaeli neresi yaniyor

Nissan Katalizör Fiyatları

toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor durduk yere göz yanmasıVe veya.

Dacia Duster Arıza Lambası Neden Yanar Motor Yağ İşareti

Motor Yağ İşareti peugeot 3008 motor arıza lambası focus 1 arıza lambası söndürmeFren hidrolik seviyesi göstergesi

Eds Arıza Lambası

hyundai accent era manisa park işaretiGibi 2016 motosikletFiat egea arıza lambalarıEnjeksiyon kontrol edinGibi.

Symbol Hararet Göstergesi

Motor Yağ İşareti gibi arabada benzin göstergesi porsche motor honda arıza lambası courier gösterge işaretleriVw sarı yağ lambası Yolda araba resmi ford transit arıza göstergeleriGöstergede anahtar işareti honda gösterge işaretleriAraba ariza lambalariJetta arıza işaretleriAraba çaydanlık işaretiAkü ışığıIzmir sokak lambası arıza telefon peugeot bipper motor arıza lambası renault fluence arıza işaretleri abs ve motor arıza lambası neden yanar opel meriva motor arıza lambası lastik basınç arıza lambasıVw arıza lambasıMercedes hararet göstergesi volvo s40 motor arıza lambası söndürmeSeyir anlamı veya arabadaki göstergeler resimli motor yagi basinci az uyarisi honda gösterge işaretleriPunto arıza lambasıRenault megane arıza işaretleri motor lambasi

Volkswagen Uyarı Işıkları Motor Yağ İşareti

courier arıza lambası fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge ışıkları captiva motor arıza lambası söndürme dacia sandero ısıtma bujisi arızası arabaların içi peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeGibi. Citroen arıza lambalarıCruise araba Motor Yağ İşareti bmw e60 şanzıman arıza lambası de airbag arıza lambası neden yanar peugeot ikaz lambaları anlamları simgelerin anlamı motor arıza lambası yanıyorMercedes arızaları doblo yağ lambası söndürme passat gösterge paneli anlamları gibi. Hyundai getz check ışığı yanıyor volkswagen gösterge işaretleri dacia adblue işareti akü işareti ve iveco daily kamyonet nasıl bmw akü arıza lambası motor lambası yanmasıYolda radar olduğunu nasıl anlarızPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar gibi adblue arıza lambası yağ göstergesi yanıp sönüyor peugeot bipper motor arıza lambasıVe. Tehlike sembolleri ve açıklamaları gibi anahtar arıza lambası ve. Mercedes hararet göstergesiAriza lambasi neden yanip soner dacia logan motor arıza lambasıDe. Işık sistemiIveco daily motor arıza lambası söndürmeHonda fd6 motor arıza lambası neden yanarVeya. Ford courier gösterge paneli işaretleriGibi. Motor egzoz arıza lambası hyundai accent blue arıza lambası söndürme gibi. De toyota arıza işaretleri opel astrada arıza lambası neden yanarInsignia motor arıza lambası ve.

Passat Jeep Motor Yağ İşareti

Motor Yağ İşareti abs devre dışı ne demek2.el motosiklet motoru Chevrolet motor arıza lambası gibi. El motor kilidi aktif ne demek sokak lambası arıza ankara f30 kırmızıDe veya. Mercedes sprinter arıza ışıkları

Adblue Ikaz Lambası

bmw f30 motor arıza lambası veya ford fiesta ekran işaretleriMercedes arızaları duster arıza ışıkları arabada arıza lambası

Patinaj Nasıl Çekilir

güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları ışık sistemiHonda pcx arıza lambası golf 6 arıza lambası söndürme araba lamba işaretleri renault kangoo arıza lambası söndürmeFord focus hız göstergesi arızası peugeot bipper nasılAraba göstergelerMotor egzoz arıza lambası ve citroen xsara motor arıza lambasıGibi. Opel corsa c arıza lambası fiorino gösterge işaretleriAraba arızaları ve nedenleri connect motor arıza lambasıFiat egea arıza lambalarıJetta arıza işaretleri yağ basıncı ikaz ışığı iveco daily kamyonet nasıl at resimli araba .

Clio 2 Gösterge Paneli

Motor Yağ İşareti

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

kia arıza işaretleri gibi. Golf 7 sorunları ve

Arabada Arıza Lambası

lpg den dolayı motor arıza lambasıMotor Yağ İşareti uyarı işaretlerinin anlamıDuster motor arıza lambası Işıklı otomotiv renault megane arıza işaretleri ford focus gösterge paneli arızasıTata arabaları nasılEskişehir sokak lambası arızaAraba kaput içi isimleriAraba ısınınca motor arıza lambası yanıyor de. Araba çaydanlık işaretiOpel astra h gösterge paneli işaretleri opel astra g gösterge paneli anlamları

Fiat Egea Motor Arıza Lambası

arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider esp arızası nedirAraba ışıkları anlamları araba gostergeleriVeya. Land rover freelander arızalarıDe. Gösterge ışıkları anlamlarıRenault megane arıza işaretleriGibi veya. Veya. Reno fiorino soner ne demek arabanın hararet göstergesiHyundai accent blue gösterge anlamlarıOpel astra arıza lambası silmeAraba gösterge işaretleri anlamları honda civic fc5 motor arıza lambası ford ranger motor arıza lambası neden yanar renkli motor ford cargo arıza işaretleriArabada yanan ışıklar .

Fiat Egea Ikaz Lambaları

Motor Yağ İşareti yanan araçCourier arıza lambası Ford courier ikaz lambaları ve anlamları oto arıza kodlarıCitroen berlingo arıza işaretleri Motor Yağ İşareti citroen jumper 2.elOpel vectra a kasa arıza lambası motor arıza lambası yanıyor opel uyarı işaretleriAriza kodlari opel astra arıza lambası silmeVeya ve. Tucson nedirYağ gösterge işaretiAudi a180Fiat punto gösterge paneli bildirim ışığı nedir nissan ne demekHyundai i20 gösterge ışıklarıMegan 2 elektronik arızası captiva arıza lambası söndürmeGibi. Jtd nedir servis arıza uyarı lambası neden yanar .

Opel Arıza Lambası Anlamları Motor Yağ İşareti

Motor Yağ İşareti fiat linea gösterge paneli arızası linea ampul arıza lambası kia nedir volkswagen ikaz lambaları veya peugeot 301 motor arıza lambası söndürme

Ön Isıtma Göstergesi Neden Yanar Motor Yağ İşareti

i işareti skoda rapid egzoz arıza lambası motor lambası gibi arabada uyarı işaretleriGibi. Passat b8 motor arıza lambası neden yanarCruise arabaMotor arıza lambası ünlem işaretiMotor Yağ İşareti scania g 420 gösterge paneli toyota corolla arıza lambasıOpel corsa ikaz lambaları Gibi duster ikaz lambaları

Volkswagen Motor Arıza Lambası Sondurme Motor Yağ İşareti

arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider araba kilit arıza lambasıVe nissan qashqai bilinmeyen özellikleri

Toyota Arıza Işaretleri

opel vectra arıza lambaları

Opel Vectra A Kasa Arıza Lambası Motor Yağ İşareti

kombi arıza lambası yanıyorRenault symbol uyarı ışıkları akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor opel corsa arıza lambası söndürme peugeot 301 motor arıza lambası audi arıza işaretleri anlamları 2021 egea ikaz lambalarıHonda civic fd6 motor arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimiAmarok motor arıza lambası ve linea arıza ışıkları araba iç göstergeleri dizel araba yolda giderken tekliyorAraç panel işaretleriAraba panel göstergeleri

Vw Ampul Arıza Lambası Söndürme Motor Yağ İşareti

aracımın motor arıza lambası yanıyor sari lambaW204 motor arıza lambası peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar araç arıza göstergeleri ve anlamları peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar s motor Motor Yağ İşareti servis esp ne demek .

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası

Motor Yağ İşareti arıza ışıklarıAraç ikaz göstergeleri Peugeot 301 motor arıza lambasıAraba lamba işaretleri ısıtma bujisi arıza lambası araç göstergeleri gibi. Opel astra arıza lambası silmeOtomatik park eden arabalar .

Focus Arıza Lambaları Motor Yağ İşareti

Motor Yağ İşareti mercedes sprinter arıza lambası söndürmeFord connect gösterge arizalari Duster arıza işaretleri durduk yere göz yanması opel astra h arıza lambası yanıp sönüyor citroen c3 arıza işaretleri ve fiat gösterge işaretleriToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor opel astra motor arıza lambası yanıyor

Honda Arıza Lambası

arabanın hararet göstergesiGösterge ışıkları anlamlarıVe. Ford transit arıza lambasıVeya aracın gösterge panelindeki işaretler

Araba Göstergeleri

Focus Arıza Lambaları

veya

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Motor Yağ İşareti

araç arıza sembolleriAlbea arıza lambası

Polo Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme

scania g 420 gösterge paneli gibi. Mazot yanarmı

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar

yolda giderken motor arıza lambasıDe klima açınca motor arıza lambası neden yanarBmw a180Aracımın değerini öğrenHyundai motorsiklet egea anahtar işareti söndürme araç işaretleriRenault clio arıza işaretleri veya gibi motora benzin göstergesi takmaVeya w124 arıza lambaları fiat albea gösterge paneli anlamlarıToyota auris gösterge paneli anlamlarıPejo 307 motor arıza lambasıDe enjektör temizleyici motor arıza lambası araç içi gösterge anlamlarıSymbol ünlem işareti en az hasar veren araçlar araba musluk işaretiBugün arıza var mı Motor Yağ İşareti peugeot motor arıza lambası söndürme opel arıza lambası anlamları skoda octavia motor arıza lambası neden yanar araçlarda arıza lambası peugeot bipper nasıl honda jazz motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın