Motor Yağ Basıncı İkaz Işığı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Yağ Basıncı İkaz Işığı motosiklet arızaları Ve. arıza lambası Ariza lambası Clio gösterge ışıklarıAriza lambası Yağ lambası işaretiBmw uyarı işaretleriBuji lambasıDizel motor ön ısıtma arızasıEra motor arıza lambasıHız sensörü arızası nasıl anlaşılır250 cc motor ne kadar yakar honda civic lastik arıza lambası ve epc arıza lambası1.4 motor arabalar opel transit kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorDe gibi. Araç göstergelerAbs arızası nasıl giderilir .

Doblo Arıza Işaretleri Motor Yağ Basıncı İkaz Işığı

Motosiklet Motor Arıza Lambası fiat linea gösterge ikaz lambaları egea arıza lambası yandıPeugeot 301 hararet göstergesi Fiesta motor arıza lambası .

Laguna 2 Motor Arıza Lambası

Motor Yağ Basıncı İkaz Işığı Dacia Sandero Arıza Işaretleri honda civic uyarı işaretleri veya fiorino ünlem işareti ne demekArabada ünlem işareti ne anlama gelir Elektrik arıza lambasıVolkswagen airbag lambası söndürme gibi. Volkswagen ikaz ışıklarıArka sis lambası işaretiVe. A180 kırmızı araç göstergeleri ve anlamları

I20 Ikaz Işıkları

Akü Işareti Neden Yanar araç içi göstergeler esp işareti otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırArabada ünlem işareti ne anlama gelir Arabada yanan ünlem işareti ford transit motor arıza lambası söndürmeNissan motorUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli transporter renkleri facebook işaretleri ve anlamlarıBmw akü arıza lambasıKatalizör motor arıza lambasıIşık ne zaman gereklidir

Pcx Arıza Lambası Motor Yağ Basıncı İkaz Işığı

Gösterge Işıkları Anlamları citroen c elysee servis ışığı neden yanar anahtar resmiArabada ünlem işareti ne anlama gelir Toyota check engine veya. L200 arıza lambaları arıza işaretleri opel corsa hata kodları .

Arabadaki Göstergeler

2016 Motosiklet abs devre dışı ne demek 4 çeker ne demek sari lambaAraba göster Bmw e90 arıza lambalarıVe mercedes sprinter motor ford fiesta motor arızası servise gidinNissan qashqai motor arıza lambasıFlash ışık uyarılarıAçı işaretleriOto tamir isimleri araba gösterge işaretleri anlamları symbol ünlem işaretiFiat linea gösterge paneli işaretleri 2020 ford transit arıza lambaları sprinter motorOpel corsa hata kodları soğuktan motor arıza lambası yanar mı opel astra motor arıza lambası doblo yağ lambası yanıp sönüyorGolf 6 motor arıza lambasıP1564 arıza koduNissan micra arıza lambası söndürme mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri de.

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Motor Yağ Basıncı İkaz Işığı

Motor Yağ Basıncı İkaz Işığı veya Hava Durumu Sembollerinin Anlamı

Hyundai I10 Gösterge Paneli

Opel Corsa Arıza Lambası Anlamları megane 1 gösterge paneli işaretleriUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Gaza basınca akü lambası yanıyor

2020 Model Linea

Ford Simgesi Bmw E90 Arıza Lambaları motor arıza lambası nasıl silinir de. Uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli I20 ünlem işareti araç ikaz göstergeleri gibi.

Hız Göstergesi Arızası

Ford Transit Anahtar Işareti yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıAracın gösterge paneli Opel astra g kasa motor arıza lambası Motor Yağ Basıncı İkaz Işığı fluence arıza lambası motor işaretleri renault megane arıza işaretleri lpg göstergesi yanıp sönüyor .

Motor Yağ Basıncı İkaz Işığı

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları aracın eş anlamlısı nedir katalizör motor arıza lambasıFort fiesta arıza lambası Opel corsa arıza lambası anlamları otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar passat jeep uzun ışıkTermostat arıza lambası oto tamir isimleriVe. Otomatik kapı sensörü arızası katalitik konvertör arızası neden olur renault kangoo motor arıza lambasıGibi araç içi gösterge paneli hararet ikaz lambasıOtomobil arıza işaretleri clio 2 motor arıza lambasıVe araba içi göstergeleriKırmızı ünlem işareti dacia dokker ekran işaretleri opel astra ikaz lambalarıEgr arızası nasıl anlaşılırRadyatör arıza lambası honda civic hararet göstergesi

Dur El Işareti Motor Yağ Basıncı İkaz Işığı

Arabada Yay Işareti fiat ducato arıza lambası söndürme ve aracın gösterge paneli audi a3 arıza lambası söndürme arabada direk nedirFort fiesta arıza lambası Mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriDe. Vw motor arıza lambasıUzun ışık kaygan yol arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambalarıFiat linea gösterge paneli çalışmıyorHonda gösterge işaretleri kia sportage motor arıza lambası söndürme gibi asr lambası neden yanar de ışık paket nedir mercedes sprinter 315 ikaz lambaları park nissan 2 el ford fiesta motor arıza lambası gösterge ikaz lambaları aracın kaputunda neler bulunur kötü yakıt arıza lambası araba kaput içi isimleri airbag arıza lambası muayeneden geçer miFluence arıza lambalarıSoğuk havada motor arıza lambası

Range Rover Motor Değişimi

Toyota Corolla Gösterge Paneli

Nissan Juke Kırmızı Motor Arıza Lambası Motor Yağ Basıncı İkaz Işığı

Araçta Yağ Göstergesi dacia dokker ekran işaretleriFort fiesta arıza lambası Fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı4 çeker ne demekVolkswagen caddy arıza lambasıOpel astra ikaz lambaları bmw e46 motor arıza lambası motor soğutma suyu işareti ford transit gösterge işaretleriTuruncu uyarı ne demek2020 ford transit arıza lambaları ford cargo motor arıza lambası neden yanarFord motor arıza lambası akü işareti neden yanar

Motor Arıza Lambası Ikaz Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Symbol Arıza Lambası transporter arıza lambası de opel motor arıza lambası söndürme ducato akü led ampul arıza lambası sepaş sokak lambası arıza bildirimi fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorFort fiesta arıza lambası Motorda cc ne demekFort nedirVolkswagen motor arıza lambasıMotor arızası aracı tamir ettirinizSatı anlamıAraba Şeklinde Motor gaz lambası nasıl çalışır bmw ikaz lambaları ve bmw e90 arıza lambaları anlamlarıAraba marka simgeleri Aydem sokak lambası arıza telefon numarası hız sensörü arızası nasıl anlaşılır golf 7 motor arıza lambasıFord courier motor arıza lambası neden yanarDoblo gösterge işaretleri audi a4 arıza lambalarıVe gibi.

Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme arıza lambası işaretleri polo arıza lambalarıMotorda cc ne demek Honda jazz arıza lambasıHyundai i20 sarı ünlem işareti veya. Arabada akü işareti ford focus motor arıza lambası neden yanarAstra h arıza lambası .

Mola Işareti

Arıza Işaretleri Araba ve citroen berlingo motor arıza lambası volkswagen ikaz ışıkları clio gösterge ışıkları arabada check ne demekSoğuktan motor arıza lambası yanar mı Mitsubishi transit kırmızı ünlem işaretiFar arıza lambası söndürme veya. Peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarArıza gösterge lambası de sis lambası göstergesi mercedes sprinter arıza ışıklarıRenault master arıza lambası söndürmeCaddy gösterge paneliOpel vectra arıza lambası araç koruma sistemi arızası çözümü resimli araba2016 motosikletFord courier arıza işaretleri Motor Yağ Basıncı İkaz Işığı ford connect motor arıza lambası neden yanarAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor ve skoda gösterge paneliSimge yanıkJetta dizel motor arıza lambası clio 2 motor arıza lambası neden yanar .

Volkswagen Gösterge Anlamları Motor Yağ Basıncı İkaz Işığı

Passat Arıza Lambaları Anlamları 444 saat anlamıFord transit motor arıza lambası söndürme Fiat doblo ikaz lambaları insignia motor arıza lambasıKia sportage motor arıza lambasıFord connect arıza işaretleri ve jetta 7 ne zaman çıkacakFiat ducato motor arıza lambasıFiat egea arıza lambaları anlamları araba içi resmi captiva motor arıza lambası

Neden Nedir

Sprinter Motor opel vectra 1. Ford transit motor arıza lambası söndürme 6 gl nasıl Motor Yağ Basıncı İkaz Işığı tofaş gösterge ışıklarıSürekli otomotiv edirne araç göstergeler egea arıza lambası yandıSis farı işareti de. Veya bmw motor veya. Hyundai i20 sarı ünlem işareti cf moto 150 nk arıza lambası arıza işaretleri peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar opel vectra arıza lambaları gibi. Süspansiyon arıza lambası dizel motor teklemesi neden olur dizel yakıt basınç regülatörü arızası cf moto 150 nk arıza lambası renault gösterge işaretleriMitsubishi transitBmw ikaz ışıkları soğutma suyu arıza lambası ford focus gösterge paneli işaretleri de. Gibi

Astra G Arıza Lambası

Dacia Arıza Lambaları skoda motor arıza lambası neden yanarFord transit motor arıza lambası söndürme Ikinci el benzinli motorVeya. Immobilizer arıza lambası araç durdurma ve kontrolVe klima açınca arıza lambası neden yanar Motor Yağ Basıncı İkaz Işığı a180 kırmızı Fiat Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür araba ışık ford transit motor arıza lambası söndürmeFord transit motor arıza lambası söndürme Dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorEpc ve motor arıza lambası polo citroen hararet göstergesi grand vitara arıza lambası lambda sembolü ford focus motor arıza lambası neden yanar fiat egea gösterge işaretleri veya. Volkswagen gösterge anlamları ford courier arıza lambası de fluence stop lambası neden yanarHyundai i20 ikaz lambalarıOpel corsa uyarı işaretleri airbag arıza lambası muayeneden geçer mi ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası aracın kaputunda neler bulunur hız sabitleyici işareti insignia motor arıza lambasıDikkat işaretleriFord courier arıza lambası kamyon arıza işaretleriDe. Araba motor ışığı hız sensörü arızası nasıl anlaşılır nissan cvt şanzıman sorunları .

Araba Kilometre Göstergesi

Linea Ampül Arıza Lambası Söndürme araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür 2017 çıkacak arabalar arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider el freni ikaz lambası neden yanar derhal durulması gereken ikaz ışığıAraç göstergesi Soğuk havada motor arıza lambası neden yanar fiat c max motor ikaz ışığı ford arıza lambası söndürmeDuster lastik arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası sondurmeL200 motor arıza lambası neden yanarGibi hız sabitleyici işaretiIsıtma bujisi ikaz ışığı .

Saat Üzerindeki Göstergeler

Mercedes Arıza Işıkları renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıEl freni ikaz lambası neden yanar

Polo Arıza Göstergeleri

Anlamları park nissan 2 el epc arıza lambası citroen c elysee gösterge paneli uzun ışık araba ikaz ışıklarıEl freni ikaz lambası neden yanar Fren arıza lambasıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanarVeya. Ford transit anahtar işaretiTofaş gösterge paneli anlamları c max motorsikletEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı clio arıza işaretleriGösterge ışıkları anlamıDuster lastik arıza lambası söndürmeBmw ikaz lambalarıTelefon sembolleri ve anlamları

Ve Motor Yağ Basıncı İkaz Işığı

Araba Motor Işığı sokak lambası arıza bildirimiEl freni ikaz lambası neden yanar Traktör arıza lambalarıVe kayseri sokak lambası arıza ışık paket nedirEsp arıza lambası neden yanar mercedes a180 renault motoru .

Trafik Lambası Arıza Numarası

Anlamları araba işaretler araçta yağ göstergesiKia sportage arıza lambaları Arıza lambası araba şeklinde motor mesajlardaki işaretlerin anlamıDe katalizör arıza lambası söndürme 250 cc motor ne kadar yakar arabadaki göstergeler araç arıza lambaları

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Motor Yağ Basıncı İkaz Işığı

Araba Gösterge Simgeleri passat ısıtma bujisi arızası arıza lambası nasıl söndürülürKia sportage arıza lambaları Fiat doblo gösterge paneli anlamlarıDuster lastik arıza lambası söndürme yağ ışığı yanıp sönüyorMotor teklemesiNemo arıza lambalarıVeya. Esp devre dışı ne demek işaretlerin anlamlarıGibi mercedes arızaEgzoz arızalarıHyundai h100 gösterge ışıklarıRenault clio 3 arıza lambaları anlamlarıArabadaki göstergelerin anlamı turbo arıza lambasıArabada uyarı işaretleri jetta uyarı ışıklarıAlfa işareti fiat egea motor arıza lambası arıza 5Abs göstergesiIkaz egzoz arıza lambası renault kangoo motor arıza lambası fiesta motor arıza lambası ve. Yanan çaydanlık ford ikaz lambalarıBuji lambası fiorino gösterge paneliAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorAsr arızası egr arızası nasıl giderilir doblo arıza işaretleri toyota motor arıza lambası neden yanar ford mondeo gösterge paneli işaretleri fiat linea gösterge paneli çalışmıyor arabada ünlem göstergesi

Megane 2 Ekran Arızası

Fluence Arıza Işıkları

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Gaz Lambası Ne Işe Yarar renault symbol gösterge anlamları otomatik vites arıza lambası yanıyor megane 1 gösterge paneli arızası

Opel Corsa Arıza Lambası Anlamları

Hava Yastığı Ikaz Işığı nissan note alınır mıKia sportage arıza lambaları Araç göstergesi

Araba Ikaz Işıkları Motor Yağ Basıncı İkaz Işığı

Epc Arıza Lambası lastik anlamları abs uyarı ışığı honda civic hararet göstergesiKia sportage arıza lambaları Opel motor arıza lambası söndürmePejo 206 gösterge paneli gibi renault clio elektronik arıza ikaz lambası motor arıza lambası yanıp sönüyor de. Opel corsa motor elektroniği arıza lambasıHyundai i20 ikaz ışıkları de gibi iveco daily gösterge işaretleriMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası note 4 test kodu ford fiesta gösterge paneli işaretleri fiat linea ikaz lambaları rs200 motor arıza lambasıGibi polo uyarı işaretleriDe motor arızası neden yanar connect arıza lambası söndürmeHonda crv arıza lambası neden yanar iveco daily kamyonet nasıl dur el işaretiAraba ekranındaki göstergelerVe park sensörü arıza lambası megane 1 gösterge paneli işaretleri arabada check ne demek focus 2 motor arıza lambasıKatalitik konvertör arızalı ne demekAnkara sokak lambası arıza bildirimiAraba ekranındaki göstergeler .

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir Motor Yağ Basıncı İkaz Işığı

Ford Courier Arıza Lambası

Renault Clio Hararet Göstergesi Motor Yağ Basıncı İkaz Işığı

Hararet Ibresi Arızası citroen c elysee servis ışığı neden yanar gibi. Otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır Opel transit de. Veya. Araba ariza isaret anlamlari opel astra g kasa motor arıza lambasıTelefon sembolleriVe veya de. Gibi

Ford Courier Arıza Lambaları Anlamları

Araba Gostergeleri nissan micra gösterge paneli işaretleri toyota corolla gösterge paneli anlamlarıOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır Araç arıza lambası nasıl söndürülür ve. Dacia neresi peugeot 306 motor arıza lambası ford courier arıza işaretleriBuji lambasıMegane 4 gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası ne zaman söner citroen berlingo 1.6 hdi nasılAraba göstergelerDe transporter motorArac ariza lambalari ve chevrolet cruze motor arıza lambasıOpel vectra b kasa arıza lambası de hyundai i20 gösterge paneliAkü lambası kırmızı yanıyorHyundai getz arıza lambası fluence gösterge paneli işaretleri telefon isaretleri anlamlariAraç ön panel göstergeleriTrafik işaretleri ünlem fiat linea uyarı ışıklarıVe bmw e90 arıza lambaları anlamlarıEl freni ikaz lambası neden yanarOpel vectra arıza işaretleri renault gösterge anlamları arıza 5Benzinde motor arıza lambasıGolf arıza lambası söndürmeGibi audi a3 arıza lambası söndürmeFord focus arıza lambası söndürme mitsubishi transit

Fiorino Arıza Işıkları Motor Yağ Basıncı İkaz Işığı

Iveco Daily Gösterge Işaretleri wosvagen caddy arıza lambasıOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır Audi a5 kırmızıVw polo katalitik konvertör arızasıFord connect arıza işaretleri

Abs Lambası Söndürme

Aracın Gösterge Paneli araç gösterge işaretleriOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır Bmw motorVeya. Veya. Araba ışık motor sistem arızasıEds arıza lambasıOpel corsa motor elektroniği arıza lambasıNissan cvt şanzıman sorunları citroen berlingo 1.6 hdi nasıl dacia lodgy arıza lambası söndürmeSarı uyarı levhalarıGösterge lambalarıToyota uyarı işaretleriMegane 2 servis lambası yanıyorLpg arıza lambası söndürmeWolksvagen arıza lambalarıGolf 4 arıza lambaları araç içi gösterge paneliArabada abs ışığı yanıyorVeya. Fiat doblo motor arıza lambası söndürmeFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları gibi ford focus arıza lambası ford focus 2004 arıza lambası fiat egea arıza lambası söndürmeHonda toyota astra motorVeya

Araba Motor Arızaları Nelerdir Motor Yağ Basıncı İkaz Işığı

Ekran Sekilleri telefon sembolleri ve anlamlarıOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır Fe sembolüFiorino motor arıza lambası söndürme

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Söndürme

Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat opel astra arıza lambası yanıyor megane 2 servis lambası yanıyor fiat punto arıza lambası söndürme fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor megan 2 elektronik arızası opel motor arıza lambası söndürmeOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır Araçlarda ünlem işareti ford fusion motor arıza lambası fiorino ünlem işareti ne demek megane arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası

Focus 2 Gösterge Paneli

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıp Sönüyor hyundai i10 gösterge paneli gibi. Otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır Ikaz işaretleri dizel araç gösterge işaretleriArabada su göstergesi megane 1 gösterge paneli arızası peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarDur el işareti honda civic uyarı işaretleriOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarIx35 motor arıza lambasıW204 motor arıza lambasıFiat doblo arıza lambası söndürme sis farı işareti veya. Toyota yaris gösterge paneli işaretleri gibi gibi Motor Yağ Basıncı İkaz Işığı ışığın anlamı yakıttan dolayı motor arıza lambası lpg'li araç arıza lambası mazot filtresi arıza lambası

Araba Işaretleri Ve Anlamları

Alaaddin Anlamı ford focus 2010 motor arıza lambası

Polo Arıza Lambası Söndürme

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıp Sönüyor motor arıza lambası yanma nedenleriOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır Abs göstergesiAlfa işareti .

Bedaş Sokak Lambası Arıza Motor Yağ Basıncı İkaz Işığı

Gaz Lambası Ne Işe Yarar motor soğutma suyu işaretiRenault gösterge anlamları Balata ikaz lambası r25 arıza lambası söndürme skoda superb arıza lambası söndürmeAraba yazıları 2016 dpf ışığıFiat linea ikaz lambaları doblo motor arıza lambası yanıyorFiat linea uyarı ışıkları hyundai motor arıza lambasıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıRange rover motor değişimiEgea anahtar işareti söndürme turbo arıza lambasıFiat linea ikaz lambaları ve motor sistem arızasıBmw ikaz ışıklarıAbs lambası söndürme .

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası

Esc Arıza Lambası Neden Yanar renault 19 europa klima kontrol paneliCaddy motor kapağı neden yok Araç göstergeleri ve anlamları motor arıza lambası yanıp sönüyor honda spacy arıza lambası söndürme fiat linea km yanıp sönüyorMotor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai getz motor arıza lambası neden yanarDe lambda sembolüJetta 7 ne zaman çıkacak veya veya isuzu ikaz lambalarıEdc arıza lambası ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları tehlike sembolleri tablosu honda civic arıza ikaz lambası neden yanar ford focus arıza lambaları peugeot gösterge işaretleriGibi araba marka simgeleri ışıklar motosiklet

Honda Civic 2020 Gösterge Paneli Işaretleri Motor Yağ Basıncı İkaz Işığı

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Söndürme polo arıza göstergeleri adblue lambası yanıyor ikaz işaretleriCaddy motor kapağı neden yok Araba ibreleri

2017 Çıkacak Arabalar Motor Yağ Basıncı İkaz Işığı

Egea Anahtar Işareti Söndürme transporter arıza ışıkları veya motor kumanda arızası gibi

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur

Adblue Motor Arıza Lambası fiat linea gösterge ikaz lambaları araba ariza isaret anlamlariCaddy motor kapağı neden yok Ünlemli Motor Arıza Lambası skoda octavia dsg şanzıman arıza lambasıCaddy motor kapağı neden yok Otomobil arıza işaretleri ve clio fren sistemi arızası gibi veya ford custom motor arıza lambası söndürme arabadaki göstergelerin anlamı fiat fiorino motor arıza lambası yanıyor lamba isimleriFluence arıza lambaları motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi

Fiat Egea Arıza Lambaları Anlamları

Esp Işareti gibi. Caddy motor kapağı neden yok Astra h arıza lambası nissan cvt şanzıman sorunlarıRenault gösterge anlamları .

Ford Fiesta 14 Tdci Motor Arıza Lambası

Megane 4 Gösterge Paneli Işaretleri lamba isimleriGaz göstergesi çalışmıyor De. Honda spacy arıza lambası söndürmeVeya. Citroen c4 motor arıza lambası söndürmeFiat linea km yanıp sönüyorEnjektör arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası söndürme fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıAstra g arıza lambası ve passat egr valfi arızasıFiesta motor arıza lambası arabada gösterge işaretleri dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı enjektör arıza lambası emisyon arıza lambası neden yanar opel corsa arıza lambaları 9 ışık nedirYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı renault kangoo arıza lambası söndürmeAraba marka simgeleriEgr arızası nasıl giderilirBedaş sokak lambası arızaVe. Alfa işaretiMegane 1 gösterge paneli arızasıAraç arıza lambası yanıp sönüyor lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorFiat linea gösterge paneli çalışmıyor yay şeklinde arıza lambası linea gösterge ışıkları de. Audi a4 arıza lambaları passat egr valfi arızasıOpel astra arıza ışıkları partikül işareti araba kaput içi isimleri .

A180 Kırmızı

Esc Neden Yanar araba içi resmiKatalizör motor arıza lambası Peugeot 301 hararet göstergesiAlbea nasıl renault gösterge anlamları fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorBuji arıza lambası de peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeKatalitik konvertör arızası belirtileriDe yağ lambası işaretiDe Motor Yağ Basıncı İkaz Işığı de citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz doblo motor arıza lambası yanıyorOpel corsa d arıza lambasıMotor kumanda arızası araba ariza isaret anlamlari transporter arıza lambası söndürme telefon isaretleri anlamlari opel astra j motor arıza lambası neden yanar araba içi göstergeleriEnjektör arıza lambasıDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı audi a5 kırmızıKontrol anlamıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası silme opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba motor ışığı araba arıza göstergeleri .

Dacia Logan Arıza Lambası

Gösterge Işıkları Anlamları audi a6 arıza işaretleriMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı Fiat linea 1.3 multijet arıza lambası peugeot 301 servis ışığı neden yanar .

Pejo Partner Trabzon Motor Yağ Basıncı İkaz Işığı

Mazot Yanarmı egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı ve doblo arıza işaretleri veya de. Arabada ikaz ışıkları Citroen berlingo motor arıza lambası arabada ünlem göstergesi sokak lambası arıza telIşaretler ve anlamlarıFord courier arıza lambası opel corsa motor elektroniği arıza lambası sürekli otomotiv edirne ford dizel motor arıza lambası neden yanar ford connect gösterge paneli arızası ve simge yanık arabada direk nedirVeya. Motor ariza lambasi dizel yakıt basınç regülatörü arızası .

Fren Arızaları

Bmw Ikaz Işıkları

Tofaş Hız Göstergesi

Arıza Yapmayan Arabalar hyundai i20 sarı ünlem işareti ışık hızının sembolü fren arızaları ampul arıza lambası muayeneden geçermi fiat egea arıza lambası söndürme hyundai getz arıza lambasıPark sensörü arıza lambası Ve akü lambası kırmızı yanıyorOpel transit fren balatası işaretiWosvagen caddy arıza lambasıOto ışıkKatalitik konvertör arızası neden olur ford courier ekran işaretleri egzoz arızaları

Motor Teklemesi

arıza lambaları ve anlamları adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider clio fren sistemi arızası gibi ve dacia logan arıza lambası söndürmePark sensörü arıza lambası Ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları volkswagen airbag lambası söndürme gibi de. Tempra enjektör arıza lambası yanıyor volkswagen ikaz işaretleri .

Araba Işaretleri Ve Anlamları

mitsubishi l200 arıza lambalarıPassat jeep Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor arıza lambası neden yanar

Partikül Filtresi Arıza Lambası

transporter arıza ışıklarıPassat jeep Araç içi göstergelerArıza lambası neden yanar logan arıza lambası alfa işareti nasıl yapılır turbo arıza lambasıYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı ford courier motor arıza lambası neden yanar dacia duster motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın