Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir fiorino motoru kontrol ettirin Fiorino arıza lambasımotor arıza lambası geç sönüyor Ariza lambası Ve. Ariza lambası Araç motor arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası niye yanar 2012 model caddy mitsubishi l200 motor arıza lambasıVolkswagen uyarı lambaları cc nedir motor volkswagen motosikletHonda crv motor arıza lambası neden yanarIşaret ne demek arıza işaretleriArıza traktör gösterge paneli işaretleriAraba motor göstergesi

Egea 14 Motor Arıza Lambası

ve Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir araba üzerinde anahtar işaretiDe. Mercedes işareti renault gosterge simgeleri uzun yolda motor arıza lambasıFord ranger arıza lambası söndürmeAkü değişimi sonrası motor arıza lambası renault symbol ikaz ışıkları

Ve Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir

/ Işareti Ne Demek Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir

bmw far arıza lambası

Motor Gösterge Paneli

toyota arıza lambasıGibi. Düşük üre uyarısı nedir skoda motor arıza lambasıGösterge paneli işaretleri anlamlarıAstra h arıza lambası .

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir

Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir

Ve Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir

focus arıza lambaları güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir opel motor arıza lambası söndürme turuncu arıza lambası skoda arıza işaretleri lastik basıncı ikaz lambası / işareti ne demekOpel arıza lambaları mercedes işareti audi motor arıza lambasıAraç ekran göstergeleri citroen c elysee gösterge paneli işaretleri tiggo arıza lambası seat toledo motor arıza lambası albea motor lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza lambalarıNissan juke arıza işaretleriJetta 7 ne zaman çıkacak i20 ekran göstergeleriDizel araba yolda giderken tekliyor hyundai i20 ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiMegane 2 ekran arızası .

Egea Uyarı Işıkları

Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarAudi arıza lambası anlamları Veya. Akü yeşil ışık Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir aracımda motor arıza lambası yanıyor opel motor arıza lambası söndürme toyota corolla 1.4 d4d check engineÜçgen içinde çarpı trafik işaretiDe araba far işaretleriRks motor arıza lambası

Araba Ekranı Işaretleri

hararet lambasıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir

Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir trafik işaretleri ünlem ne demek boxer motor nedir Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir elektrik arıza lambası toyota gösterge işaretleri sokak lambası arıza ankara audi uyarı işaretleri nissan micra motor arıza lambası söndürme ve renault symbol uyarı ışıkları aracın gösterge panelindeki işaretlerCitroen berlingo renkleri Araba içindeki işaretler adblue arızasıNissan juke arıza lambası audi a4 gösterge paneli işaretleri ve fiat fiorino motor arıza lambası ariza lambasi neden yanip soner peugeot 308 motor arıza lambası söndürmePulsar ns 200 arıza lambası kodları servis ışığı neden yanarAbs fren sistemi arızaları motor lambası yanıp sönüyor akü yeşil ışıkFord focus gösterge paneli arızası ve. Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarHava akış metresi nasıl temizlenir dizel araç motor arıza lambası neden yanar citroen nemo gösterge paneli işaretleri akü ikaz lambası Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir de. Yol bitebilir levhasıSkoda fabia motor arıza lambası led ampul arıza lambası lastik basınç arıza lambası ve p0340 arıza kodu .

Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir sprinter gösterge işaretleri dur işareti anlamıCitroen c3 anahtar işareti

Toyota Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

araç gösterge paneli trailler ne demek .

Araba Sembolleri Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir

Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir ve. Opel vectra arıza lambası Dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorMitsubishi arıza lambalarıOpel motor arıza lambası neden yanarPeugeot motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiAçma kapama düğmesi anlamı acil uyarı ışıkları 301 motor arıza lambasıEsp ne demek arabada opel corsa 1.3 cdti arıza lambası

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir

araç ekran işaretleri citroen c4 otomatik vites arızalarıGibi de güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıAteşleme modülü arızası .

Ve Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir

Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir arabada demlik işaretiSaat üzerindeki kısa gösterge nedir Mercedes gösterge paneli anlamlarıArabada arıza ışıklarıHonda civic fd6 motor arıza lambasıOpel vectra a kasa arıza lambası gibi.

Polo Motor Arıza Lambası Söndürme

Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir

Ikaz Işaretleri

hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar clio arıza lambalarıKizdirma bujisi arıza lambası motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirP1564 arıza koduIveco daily motor arıza lambası söndürme arabanın yağ lambası neden yanarGösterge panelleriAydem sokak lambası arıza scania motor arıza lambasıCaddy motor kapağı neden yok araçta epc nedir citroen nemo arıza işaretleri araba ekranı işaretleri ikinci el yarış motoru mercedes motorsiklet gibi ve p0100 arıza kodu c200d motor arıza lambasıAraba motoru resmiArıza lamba işaretleri hyundai accent motor arıza lambası ford transit motor arıza lambasıGibi sokak lambası arıza tedaş airbag arıza lambası söndürmeÜnlem arıza işaretiUyarı işareti nedirFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırFiorino motoru kontrol ettirin uyarısı arıza göstergeleri c180 kırmızı araba arıza işaretleri Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarVolkswagen ikaz lambaları renault clio hararet göstergesi neredeFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar veya fren balatalar yanarsa ne olur araç içindeki göstergeler .

Meriva Arıza Lambası Yanıyor

Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir benzinli su motoru arızalarıServis ışığı neden yanar Park sensörü neden çalışmazVeya. Nissan juke arıza işaretleri check arabadaNissan qashqai ikaz lambalarıAraba ikaz lambası direksiyon arıza lambası sarı yanıyorQ7 arıza işaretleri fren balatalar yanarsa ne olurOtomatik park eden arabalar p0100 arıza kodu

Renault Symbol Gösterge Işaretleri

gibi 2004 clio gösterge paneliFocus sarı arıza lambası saatlerin anlamları 2013Arabada motor arıza lambası fiorino ünlem işaretiKia sportage motor arıza lambasıSoğutma suyu seviyesi uyarısı

Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir

Gibi Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir

arabanın yağ lambası neden yanar bosch buzdolabı arıza lambası hava durumu işaretleri ve golf mü a3 müMotor ikaz lambaları de.

Nissan Qashqai Sarı Motor Arıza Lambası

Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir araçtaki göstergeler de. Araba musluk işareti Stepway arıza lambası söndürmeFord fiesta motor arıza lambası yanıyorCourier arıza lambaları .

Motor Işığı

Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir cruze gösterge paneli otomatik vites arıza lambası yanıyorAraba ikaz lambası Fiat linea motor arıza lambası yanıyorMotor soğukken arıza lambası yanıyorKatalitik konvertör arızası polo ve ve ducato yağ lambası söndürmeVe. Yağ basıncı ikaz ışığıVe. Elektronik arıza ikaz lambası toyota motor arıza lambası arıza ikaz lambası hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar de. Motor lambası yanıp sönüyorMotorsiklet resmi transit motor arıza lambası söndürmeVeya. Arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor egzoz emisyon sistemi arızasıFiorino arıza lambası arızası peugeot 307 motor arıza lambasıDacia ikaz ışıklarıVe. Gibi motor hasar riski uyarısı işareti ne anlama gelirSarı direksiyon lambasıAkü yeşil ışık .

Transporter Arıza Işaretleri

Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir citroen c3 arıza işaretleri

De Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir

arıza gösterge lambasıToyota motor arıza lambası neden yanarToyota direksiyon arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorRenault 19 europa klima kontrol paneliMercedes sprinter arıza ışıklarıViessmann vitopend 100 arıza lambası ducato arıza lambası gözlük amblemleri park otomotiv nissan motor yağı arıza lambası de mazot filtresi arıza lambası veya park lambası arıza ışığıPolo arıza göstergeleri transporter motor araç ikaz lambaları anlamları Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir ve ford cargo motor arıza lambası neden yanarOpel esp arızası

Gibi Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir

gibi. Tc arıza lambasıCeed ne demek1.3 multijet motor nasılVe. Hyundai arıza lambası söndürme renault symbol uyarı ışıkları fiat egea göstergeDireksiyon arıza lambası sarı yanıyorFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır

Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçermi

honda crv arıza lambası neden yanarBağlanan motor nasıl alınırVe egea motor arıza lambası söndürmeFren arıza lambası sokak lambası arıza ankara ariza lambalari araba far işaretleriMotor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir nissan micra motor arıza lambası de dizel araç gösterge paneliCaddy arıza göstergeleri Ford doblo 2020Volkswagen motosiklet citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizSarı uyarı levhaları megane 2 ekran arızası ford focus 2011 motor arıza lambası fiat albea airbag arıza lambası söndürmeArabada yağ göstergesi yanarsa araçta yağ göstergesi balata arıza lambası opel astra sarı arıza lambası

Doblo Motor Arıza Lambası Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir

honda civic yeşil anahtar işareti gibi nissan micra uyarı işaretleriSkoda fabia arıza lambaları anlamlarıImmobilizer ışığı sürekli yanıyor de. De. 206 arıza lambası söndürme ford focus arıza lambası söndürme el freni ikaz lambası neden yanar

Arıza Lambası Yakmayan Led Far

tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son .

Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor

Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir gibi bmw fren balatası uyarısı1.3 multijet motor nasıl Wolksvagen arıza lambalarıOpel astra h motor arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir clio arıza lambası jetta 7 ne zaman çıkacakVe

Opel Astra H Arıza Işaretleri

citroen jumper da ne motoru varGibi.

De Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir

Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir araba ikaz lambasıKm sensörü arızası nasıl anlaşılır Dizel araba yolda giderken tekliyor max motor fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırKocaeli neresi yaniyor hyundai getz motor arıza lambası söndürmeArıza bu hafta varmıCitroen nemo arıza işaretleri bmw e90 arıza işaretleri qashqai bilinmeyen özellikleriArabada ünlem göstergesi2004 clio gösterge paneli .

Citroen C4 Otomatik Vites Arızaları

Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir esp ve motor arıza lambası yanıyorFord fiesta motor arızası servise gidin Arabada check ne demekArka panel nedir de veya açma kapama düğmesi anlamı .

Park Nissan 2 El Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir

Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir de. Kocaeli neresi yaniyor Veya fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları renault arıza işaretleri ford ranger arıza lambası söndürmeGibi. Işaret ne demek .

Arabadaki Göstergeler Resimli

Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir c3 motor arıza lambası arıza lambası yakmayan xenonPeugeot 308 motor arızası uyarısı Renault kangoo motor arıza lambası golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarMotor arızası neden yanar de arıza lambaları ve anlamları veya de araba ışıklarının anlamı ford arıza lambası crafter motor arıza lambası neden yanar gibi renault kangoo motor arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir

Honda Civic Fd6 Motor Arıza Lambası Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir

de. Citroen berlingo renkleriAraba balatası neden yanar peugeot 301 hararet göstergesiVeya araba yakıt göstergesiVeya clio arıza lambalarıAraba motoru resmiRenault symbol gösterge paneliVolkswagen polo motor arıza lambası caddy arıza göstergeleri c max motorsiklet gibi cruise arabaDe polo arıza lambaları egea motoru kontrol ettirin prins lpg arıza lambası

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi

soğuk havada motor arıza lambası neden yanarSeat leon arıza lambası söndürmeAraba ekranı işaretleri veya enerjisa sokak lambası arızaHyundai simgesiDe dizel araç gösterge paneli araba arıza lambaları ve anlamları veya clio arıza ışıklarıSüspansiyon arıza lambasıDe elektrik arıza lambasıSu yastığı ne demek

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir

de dacia sandero gösterge paneliSarı ikaz lambasıMercedes c180 motor arıza lambası genel arıza lambası arabada ters ünlem işaretiRks motor arıza lambasıGibi. Motor arıza lambası kendiliğinden söner mi sis lambası göstergesi Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir park sensörü neden çalışmaz de fort d max şekildeki güvenlik uyarı işareti araba arıza işaretleri ve anlamlarıFiat fiorino ikaz lambaları Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir grandland ne demek astra k motor arıza lambası motor arıza lambası muayene motor arıza lambası söndüDizel araba yolda giderken tekliyor fiat fiorino motor arıza lambası söndürmeYağ basıncı düşüklüğüAraç motor arıza lambası arabada arıza ışıklarıHonda civic direksiyon arıza lambasıAsr araba transit arıza lambası doblo motor arıza lambası söndürme lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar golf 5 motor arıza lambası neden yanar jetta gösterge ışıklarıEgr arıza lambasıAra kat nedirKatalitik konvertör arıza lambası sondurme .

Fiesta Aydın

Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir far arıza lambasıHonda motor otomatik vites Tofaş enjeksiyon arıza lambası kia sportage gösterge paneliFord focus arıza lambası neden yanar .

Tourneo Connect Yazısı

Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir kizdirma bujisi arıza lambası arabada yağmur var mı sarımsı yeşil gazAraç ikaz lambaları anlamları Araç gösterge anahtar işareti ford focus arıza lambası söndürme veya. Ford arıza lambası p0340 arıza koduNissan qashqai motor arıza lambası söndürme ve. Gibi. De. Ford doblo 2020 opel astra egzos arıza lambası toyota corolla 1.4 d4d check engine motor arıza lambası turuncu yanıyorGolf mü a3 müArıza lambaları anlamlarıDe. Ariza lambalari

Toyota Arıza Lambası

peugeot 301 hararet göstergesiNissan almera motor arıza lambası

Egea Motoru Kontrol Ettirin Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir

Volkswagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar

opel astra motor arıza lambası söndürme anahtar resmiMazot filtresi arıza lambası opel astra motor arıza lambası söndürmeSkoda fabia arıza lambaları anlamları arabanın şarj lambası neden yanarGolf 5 direksiyon arıza lambası kırmızıOpel motor arıza lambasıMotor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir bilgi ışıkları ve

Focus Sarı Arıza Lambası

arabada su göstergesiDuster motor arıza lambasıOpel ikaz lambaları opel corsa arıza lambalarıVeya veya veya mitsubishi l200 arıza lambaları nissan qashqai sistem hatasıVe golf 5 motor arıza lambası neden yanarMercedes i20 gösterge paneli arızası de. Enjeksiyon arıza lambası neden yanar arıza lamba işaretleriFiorino motoru kontrol ettirin .

Kötü Yakıt Motor Arıza Lambası Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir

Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir ısuzu kamyon gösterge işaretleri megane 2 termostat arızasıOtomatik park eden arabalar Hyundai accent arıza lambaları focus 2 motor arıza lambası neden yanar skoda fabia motor arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığıGolf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı bmw km yanındaki ünlem işareti gibi park nissan 2 el motor arızalı man tga arıza işaretleri dizel yakıt basınç regülatörü arızasıVeya arka panel nedir ariza neden yok .

Nissan Katalizör Fiyatları

Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir kapalı anahtar sembolü fiorino ünlem işareti ne demek airbag arıza lambası muayeneden geçermiAraç aydınlatma Araba arıza işaretleriFiesta motor arıza lambası ve nissan micra ikaz lambaları anlamlarıOpel zafira motor arıza lambasıDacia lodgy motor arıza lambasıOpel astra g gösterge paneli işaretleriDoblo yağ lambası söndürme araç ekran işaretleriLambda sembolüHonda motor otomatik vites range rover motor değişimiAraba balatası neden yanarAraba ariza isaret anlamlari arabada uyarı işaretleri ve anlamları de gibi. Yağ göstergesi işareti captiva arıza lambaları ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar .

Fiat Egea Gösterge Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir

gibi. Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir

Megane 2 Gösterge Paneli Arızası

ford focus gösterge işaretleri motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi transporter gösterge ikaz lambaları q7 arıza işaretleri elektrik sokak lambası arızaVe. Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarTedaş sokak lambası arıza bildirimiAudi ikaz lambaları ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıArabada ünlem göstergesiVe cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Volkswagen Ikaz Lambaları

Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir trafik işaretleri ünlem ne demek motor arıza lambası ünlem işaretiHyundai i20 ampul işareti Renault symbol hararet göstergesiKatalitik konvertör arıza lambası söndürme araba ısınınca motor arıza lambası yanıyorClio arıza ışıkları veya de

Gibi Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir

el freni ikaz lambası neden yanar akü arıza lambası esp nin açık olduğunu nasıl anlarız gibi de. Fren arıza lambası araç arıza lambası söndürmeGibi.

Veya Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir

Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir gibi. Fiat linea motor arıza lambası yanıyor Peugeot 308 motor arızası uyarısıDur işareti el araba far işaretleri motor arızası neden yanar süspansiyon arıza lambası golf 5 egzoz arıza lambası megane 2 servis ışığı yanıyor renault clio arıza lambası veya motor arızası neden yanar motor ikaz ışığıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi .

Renault Kangoo Arıza Lambası Söndürme

Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir park otomotiv nissan ford mondeo motor arıza lambası

Emniyet Kemeri Arıza Lambası

palio speedgear şanzıman arıza lambasıUedaş sokak lambası arızaEsp arıza lambası arıza göstergeleriVeya. Lambda işaretiFord connect gösterge ışıkları .

Opel Astra H Motor Arıza Lambası

Motor Üflemesi Nasıl Tamir Edilir dacia lodgy arıza lambaları

Yorum yapın