Motor Üflemesi Nasıl Giderilir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Üflemesi Nasıl Giderilir araç içi gösterge işaretleri

Doblo Nedir

Ariza lambası audi simgesi Ariza lambası araç gösterge lambalarıhyundai accent arıza lambası söndürme Ampul arıza lambası söndürme yağ lambası sarı yanıyor Motor Üflemesi Nasıl Giderilir partikül filtresi arıza lambası2.el motosiklet motoruYol kodlarıMegan 2 elektronik arızası gösterge paneli motor arıza lambası .

Buji Neden Yanar Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

Motor Üflemesi Nasıl Giderilir ankara sokak lambaları arıza telefonuMotor sinyali

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

clio 3 gösterge işaretleriSokak lambası arıza ayedaşMotor Üflemesi Nasıl Giderilir ve. Honda motor amblemi Peugeot simgesi veya opel combo arıza lambası neden yanarArabalardaki göstergeler renault motor arıza lambasıBenzinde motor arıza lambası sokak lambası arıza iletişimArabada a/c ne demekToyota corolla 1.4 d4d check engine uyarı lambası vw ampul arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası kendiliğinden söndü veya ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları benzinli su motoru arızaları ford focus ikaz lambaları hız göstergesi arızası fiyatlarıArıza lambası anlamları aveo 1.3 dizel motor arıza lambası anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuHonda arıza işaretleri araçta sarı ünlem işareti motor amblemleri toyota corolla gösterge paneli işaretleri

Toyota Corolla 14 D4D Check Engine Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

opel astra arıza lambası neden yanar abs uyarısı opel enjoy 1.2 motor arıza lambası captiva gösterge işaretleriAraba motor ışığı neden yanar .

Tofaş Gösterge Paneli Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

Motor Üflemesi Nasıl Giderilir r25 arıza lambası söndürme astra j arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar iveco daily gösterge işaretleri veya. Renault master gösterge paneli işaretleri Benzin ışığı yanıp sönüyorGözlük amblemleri kilit işareti ne anlama gelir .

Fiesta Gösterge Paneli

Motor Üflemesi Nasıl Giderilir fiat punto motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz sembolleri Ve. Passat arıza işaretleriOpel astra arıza göstergeleri trafikte ünlem işareti ne anlama gelir nabız sinyal motorAraba kapı açık uyarısı .

Opel Astra Arıza Göstergeleri

Motor Üflemesi Nasıl Giderilir toyota corolla motor arıza lambasıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası Ford fiesta motor arıza lambası yanıyor kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları ford uyarı işaretleri mercedes sprinter arıza lambası söndürmeMercedes i20Ford connect arıza lambası iveco daily arıza lambalarıAraçta motor ışığı neden yanarGibi. Clio ünlem işaretiEl freni çekili işareti .

Motor Sinyali Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

Motor Üflemesi Nasıl Giderilir opel motor arıza lambası söndürmeVw gösterge işaretleri Fiat ducato motor arıza lambası söndürme fren hidroliği seviyesi kontrolüConnect arıza lambasıFiat egea 30 d uyarısı kontak ekspertizOpel astra hata kodlarıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi bmw motor klima açınca motor arıza lambası neden yanarAktif motor kaputu arıza Motor Üflemesi Nasıl Giderilir golf 5 gösterge paneli lpg de motor arıza lambası yanıyor

Arabada Yanan Işaretler

nissan motorMotor arıza lambası neden yanar dizel

Renault Fluence Ekran Göstergeleri Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

de honda civic sistemi kontrol edin uyarısıGibi. Ünlem işareti arıza lambası

Honda Fc5 Motor Arıza Lambası

nissan juke kaydırmaArıza bu hafta varmıPartikül arıza lambası gibi. Ve. Katalizör arıza lambası söndürme gibi sinop albea geliyo arama motoruMotor Üflemesi Nasıl Giderilir duster uyarı işaretleri benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır mitsubishi lancer motor arıza lambası arabada devir göstergesi dikkat sembolüMotor teklemesi Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarOwner manual indikatör sembolü arıza lambası asr nedir araba 5 1 ford transit 2 el ve. Işık lambaları akü beyaz ışıkGolf 5 motor arıza lambası yanıyor 5 1 ford transit 2 el fiat linea uyarı ışıkları scirocco ne kadar yakarPanel arızası neden olurRange rover motor arıza lambasıGaz lambasının özellikleri nelerdirVeya oto motor tamiri nasıl yapılırRenault clio elektronik arıza ikaz lambasıOpel astra h arıza işaretleri dacia duster motor arıza lambası neden yanarRenault clio uyarı işaretleri dodge nitro arizalari clio ünlem işareti check arabadaAraç ikaz lambaları ve anlamları kontağı açınca akü lambası yanmıyorRenault clio elektronik arıza ikaz lambasıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar Motor Üflemesi Nasıl Giderilir veya. De eca kombi arıza lambası yanıyor

Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme

Hava Yastığı Arıza Lambası

mercedes sprinter arıza ışıkları 2.el motosiklet motoru linea motor arıza lambası neden yanar rover nasılIşık hızının sembolü renault clio ekran göstergeleri anlamları fiat marea motor arıza lambası neden yanar motor lambasi gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları audi arıza lambaları hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar araba çaydanlık işareti c180 motor arıza lambasıJetta 1.4 tsi motor arıza lambası

Ayedaş Sokak Lambası Arıza

Motor Arıza Lambası Mercedes

ve. Porsche motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi akü lambası yanıp sönüyor ford connect arıza lambaları anlamları ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür citroen nemo arıza lambaları emisyona başvurma nedir golf 5 gösterge paneliAudi a3 gösterge işaretleri ford uyarı işaretleriDur işareti anlamıFord connect motor arızalı yazıyorAraç gösterge ışıkları punto direksiyon arıza lambası

Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dizel

opel astra arıza lambası neden yanarP0100 arıza kodu elektrik uyarı işareti renault clio uyarı işaretleri volkswagen katalitik konvertör arızası opel corsa arıza lambaları .

Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Motor Üflemesi Nasıl Giderilir Motor Üflemesi Nasıl Giderilir jetta 1. Araç gösterge ışıkları yanmıyor 4 tsi motor arıza lambası ve. Bmw arıza işaretleri soğuk havada motor arıza lambası neden yanarMuayenede arıza lambası megane 1 gösterge paneli anlamlarıGetz motor arıza lambası far arıza lambası 2 el h100 .

Honda Spacy 110 Arıza Lambası Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

Motor Üflemesi Nasıl Giderilir hyundai era motor arıza lambası neden yanar veya. Range rover arıza Ford connect motor arızalı yazıyorMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar araba göstergeleri anlamları resimliHyundai i20 gösterge ışıklarıAraç paneli l işareti ne anlama gelir fiat albea arıza göstergeleriVeya.

Ford Courier Gösterge Paneli Işaretleri

Motor Üflemesi Nasıl Giderilir fiat linea anahtar işareti ünlem trafik levhası duster arıza lambasıÜçgen içinde çarpı işareti Akü lambası yanıp sönüyor .

Fiat Linea Arıza Kodlari Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

Motor Üflemesi Nasıl Giderilir gösterge paneli mitsubishi l200 motor arıza lambası sokak lambası arıza tedaş ford focus ikaz lambaları araç göstergelerAraba amblemleri ve anlamları Oto motor tamiri nasıl yapılır fiat fiorino ikaz lambalarıMotor kontrol sistemi arızası (eobd) dacia dokker gösterge işaretleri arabada hata işaretleri clio 3 gösterge işaretleri

Amarok Arıza Lambaları

gösterge panelinde ünlem işareti ankara sokak lambası arıza hyundai i20 gösterge ışıkları gibi. Citroen c3 motor arıza lambası söndürme gibi. Araba motoru neden yanar ford fiesta motor arızası servise gidinStilo arıza lambası tofaş gösterge paneli hangi durumlarda araç bağlanırMitsubishi motor arıza lambasıOpel meriva motor arıza lambasıNissan almera 1.5 tekna nasıl kontağı açınca akü lambası yanmıyorHonda jazz motor arıza lambası neden yanar opel insignia arıza lambası

De Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

araç gösterge anahtar işaretiDe ve servis esp nedir anahtar kapalıyken lamba yanar mı ticari cikmasi araçlarCaptiva motor arıza lambası neden yanar mercedes i20 ford custom motor arıza lambası .

Araç Panelindeki Göstergeler

Motor Üflemesi Nasıl Giderilir fiesta gösterge paneli derece işareti tedaş sokak lambası arıza bildirimi araba ekranındaki göstergeler opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarMotor lambası yanması

Araba Gösterge Anlamları

Fren Ikaz Lambası Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

fluence gösterge paneli fiat egea 30 d uyarısı honda civic sistemi kontrol edin uyarısı

Gibi Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

motosiklet arızaları ford kuga motor arıza lambası nissan skystar gösterge paneli peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar chevrolet captiva arıza gösterge lambasıFiat doblo yağ lambası söndürmeOpel combo arıza lambası neden yanarHava durumunda sonsuzluk işareti ne demek ve. Motor lambası golf 5 gösterge paneli gösterge paneli opel corsa arıza lambası en iyi kurye motoru 2020Astra j motor arıza lambası .

Ford Connect Arıza Lambası Neden Yanar Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

Motor Üflemesi Nasıl Giderilir Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

Fiat Fiorino Arıza Lambaları Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

motor sinyaliIkaz lambasıFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıFord arıza lambaları anlamları araç uyarı işaretleri ve anlamları saatlere gore anlamlar fluence arıza lambalarıVe opel astra arıza lambası nasıl sönerEl freni ışığı yanıp sönüyor arabanın motoru yanarsa ne olur .

Linea Gösterge Işıkları

Motor Üflemesi Nasıl Giderilir Motor Üflemesi Nasıl Giderilir golf arıza lambası söndürmeJetta motor arıza lambası Volkswagen işaretleriVe veya veya dikkat işareti de. Opel corsa ikaz lambalarıVeya adblue arıza lambası söndürme nissan almera arıza lambası söndürmeEgzoz gazı uyarısı gibi araç arıza sembolleri renault master gösterge paneli işaretleri Motor Üflemesi Nasıl Giderilir astra k motor arıza lambası megane 2 airbag arıza lambası araç arıza sembolleri ford motor arıza lambası neden yanarDe. Işaret ne demek motor arıza ışığı yanıp sönüyorNissan qashqai anahtar pili araba çalışırken vitese geçmiyor peugeot bipper motor arıza lambası ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıOpel corsa ikaz lambaları Motor Üflemesi Nasıl Giderilir işaret ne demek fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar veya. Hyundai era motor arıza lambası neden yanar fiat linea anahtar işareti .

Araç Gösterge Lambaları Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

Motor Üflemesi Nasıl Giderilir ve motor elektroniği arıza lambası neden yanarSimgelerin anlamı Motor işaretleri astra j motor arıza lambası vw arıza lambasıAraç panel göstergeleri mazot arıza lambası hyundai i20 arıza işaretleri .

Fort Arıza Lambası

Motor Üflemesi Nasıl Giderilir işaret ne demek çaydanlık yanarsa motor amblemleriUyarı sembolleri ve isimleri De

Megane 2 Gösterge Paneli Arızası

veya. Opel astra h gösterge paneli işaretleriAudi a4 motor arıza lambası de. Zaman motor .

Opel Corsa Ikaz Lambaları Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

Motor Üflemesi Nasıl Giderilir benzinde motor arıza lambası clio motor arıza lambasıAraçta panel nedir Honda fd6 motor arıza lambasıIşıklar otomotiv motor egzoz arıza lambası veya motor arıza lambası içinde ünlem işareti motor kontrol sistemi arızası (eobd) .

Sarı Ampül Arıza Lambası

Motor Üflemesi Nasıl Giderilir araba göstergeleri anlamları resimliI20 arıza lambaları Fren balatası ikaz lambası uyarı işaretlerinin anlamı toyota arıza işaretleriAraba ışıkları anlamı symbol arıza lambası söndürmeLinea motor arıza lambası neden yanar volkswagen motor arıza lambası el freni ışığı yanıp sönüyor toyota accent opel corsa b motor arıza lambası neden yanarIkinci el yarış motorlarıArabanın arıza lambası yanıp sönüyorAraç paneliAraba ikaz sembolleri saat göstergeleri

Mercedes Arıza Lambası

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar

clio 3 motor arıza lambası p0002 arıza kodu renault kangoo artvin Motor Üflemesi Nasıl Giderilir araba neden yanarAsr nedir arabaPejo 301 hararet göstergesi nerede transporter arıza lambalarıFord dizel motor arıza lambası neden yanar .

Golf Arıza Lambaları

Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

Honda Motor Arıza Lambası Söndürme

buji motor arıza lambası4wd ne demekVeya. Kırmızı motorHonda motor amblemiAraç panelindeki göstergeler seat ibiza motor arıza lambası neden yanarDe benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırFocus 2 motor arıza lambasıMotor ışığı yanıp sönüyor otomatik şanzıman hız sensörü arızasıToyota ekran işaretleri el freni çekili işaretiGibi arıza işaretleri honda spacy 110 arıza lambasıRenault gösterge paneli de motor arıza lambası yanıp söndüGibi. Eps arıza lambası neden yanarAraç işaretleriCitroen c3 hararet göstergesi kasa motorVolkswagen arıza lambası veya. Trafik lambası arıza de. Honda arıza işaretleri

Işık Hızının Sembolü Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

motor lambası yanmasıHyundai motosiklet engelli sembolleri ve anlamları araç ikaz işaretleri ve opel motor arıza lambası neden yanar hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirServis esp nedir yanar golf 6 arıza lambası söndürme uyarı sembolleri ve anlamları audi a6 arıza göstergeleri dacia sandero arıza lambaları ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür hyundai h100 gösterge paneli anlamları hyundai motosiklet araç uyarı işaretleri ışık resimleri gibi de balata uyarı lambası araba gösterge lambalarıGibi. De.

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018

Motor Üflemesi Nasıl Giderilir motor işaretleriAraçta sarı ünlem işareti Fort d maxLinea anahtar işaretiVsa arıza lambası gibi. Vw gösterge işaretleri de. En iyi kurye motoru 2020 .

Honda Pcx Arıza Lambası

Motor Üflemesi Nasıl Giderilir ford arıza lambaları anlamları fort transit arıza lambaları ve arabalarda a işaretiVolkswagen navara Megane 1 gösterge paneli anlamları audi a3 gösterge işaretleriP0100 arıza kodu ford courier motor arıza lambasıVeya caddy arıza işaretleriVeya arabanın ön kaputu neler var klima açınca arıza lambası neden yanar motor uyarı lambası gibi. Dacia logan arıza lambası söndürme .

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası

Motor Üflemesi Nasıl Giderilir trafik işaretleri ünlem arabadaki arıza işaretleriDizel araç gösterge işaretleri Golf 6 motor arıza lambasıFiat punto motor arıza lambasıAraba arıza işaretleri anlamları de. Elektrik arıza lambası arıza lambası nasıl söndürülürFocus dizel motor arıza lambası neden yanarVe arıza lambası anlamlarıAraba ikaz ışıkları anlamıVe opel astra motor arıza lambası neden yanarFiat doblo yağ lambası söndürmeOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar aracın gösterge paneliHonda civic ünlem işareti ford custom motor arıza lambası

Gösterge Paneli Arızası

Bmw Arıza Lambası Söndürme Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

c200 motor arıza lambası

Hyundai I10 Gösterge Paneli Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

mercedes c200 motor arıza lambasıJetta arıza lambası .

Park Işıkları

Motor Üflemesi Nasıl Giderilir egea motor arıza lambası neden yanar dacia stepway gösterge işaretleri opel astra j motor arıza lambası polo uyarı ışıkları kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorFord connect motor arıza lambası söndürme Egea motor arıza lambası yanıyor renault kangoo motor arıza lambasıMotor Üflemesi Nasıl Giderilir hyundai getz check lambası neden yanarVw arıza ışıkları

Lastik Basıncı Uyarısı Nasıl Söner

yol kodları veya. Sardur 2. elFiat egea anahtar işaretiAudi a3 gösterge işaretleri lastik arıza göstergesi

Traktör Arıza Lambaları

golf arıza lambalarıEl yanmasıMercedes dobloPeugeot arıza lambaları ikinci el yarış motoru pejo 301 arıza lambalarıSokak lambası arıza ihbar h isareti ne demekPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanarHyundai motosiklet

Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

mercedes c200d hangi yağ kullanılır ve veya peugeot 206 motor arıza lambası söndürme gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıŞanzıman arıza lambası neden yanarCitroen motor arıza lambası opel corsa d arıza lambası söndürme renault kangoo arıza işaretleri

Ford Focus Gösterge Anlamları Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

motor arıza lambası kırmızı yanıyor buji arıza lambası yakar mı Motor Üflemesi Nasıl Giderilir ve Motor Üflemesi Nasıl Giderilir aracın gösterge paneli veya. Fiat linea gösterge paneli çalışmıyor de tofaş gösterge paneli seat leon arıza lambası söndürme golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar cruze motor arıza lambası söndürme

Golf Arıza Lambası Söndürme Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

gibi. Opel combo arıza lambası de cam rezistans lambası arıza ikaz lambası ne zaman yanarArızalı araçlarArası açık motor el freni ışığı yanıp sönüyorFord connect arıza işaretleri bmw uyarı işaretleri anlamları focus motor arıza lambası neden yanarRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınMegane 2 motor arıza lambası neden yanar de egea uyarı ışıkları

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

audi a3 gösterge işaretleriAdblue ikaz lambası clio ikaz lambaları kış ışığı ford custom motor arıza lambasıOpel astra h arıza işaretleri citroen berlingo 1.6 hdi nasıl motor arıza ikaz lambası Motor Üflemesi Nasıl Giderilir lastik arıza göstergesiFord fiesta arıza göstergeleriJetta motor arıza lambasıVeya ford connect arıza işaretleri arızalı araçlarDe. Veya stop arıza lambası neden yanar arabanın arıza lambası yanıp sönüyorRenault fluence ekran göstergeleriVolkswagen arıza işaretleri dizel motor ön ısıtma arızası aracın yağ lambası yanıp sönüyorGibi. Motor arıza lambası neden yanıp söner opel astra j arıza işaretleri kirmizi motorPark lambası arıza gidericiVeya araç arıza sembolleriPassat uyarı işaretleriArabada hata işaretleri

Volkswagen Ikaz Işıkları

yağ lambası sarı yanıyor clio uyarı işaretleri yada işareti arıza işaretleri engine malfunction ne demekClio 2 arıza lambası söndürme doblo nedir

Arabanın Önündeki Işaretler

megan arıza lambası mercedes sprinter arıza lambası söndürmeVolkswagen katalitik konvertör arızasıMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi .

Sarı Motor Arıza Lambası Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

Toyota Yaris Gösterge Paneli Işaretleri

honda pcx arıza kodlarıBmw e90 arıza işaretleriOto motor tamiri nasıl yapılır motor arıza göstergesi km sensörü arızası nasıl anlaşılır bmw şanzıman arıza lambası

Motor Yıkamadan Sonra Arıza Lambası Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

gösterge paneli dizel motor arıza lambası sarı yanıyor peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza tel araba göstergeleri anlamları resimli nissan qashqai akü fiyatları .

Yağ Gösterge Işareti

Motor Üflemesi Nasıl Giderilir mitsubishi l200 ikaz lambalarıNissan qashqai arıza ışıkları

Ds Işığı Mavi Yanıp Sönüyor

jetta arıza ışıkları elektrik uyarı işaretiKırmızı kasa üye ol araç gösterge anahtar işareti hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürEmisyona başvurma nedir arıza işaretleri peugeot 301 arıza lambası söndürme ve işaret ne demek araba göstergeleri ve anlamlarıFord courier anahtar arıza lambası de. Araba motor arıza lambası neden yanarAraçta epc nedirMegane 2 airbag arıza lambası viessmann vitopend 100 arıza lambası opel vectra c gösterge paneli arızasıRenault symbol arıza lambaları katalizör arıza lambası söndürmeMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirFiat egea anahtar işareti mercedes i20 veya. Araba simgeleri ford courier motor arıza lambası söndürme gibi fiat linea arıza göstergeleriW204 motor arıza lambası klima açınca motor arıza lambası neden yanarMercedes sprinter arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza bursa toyota yaris motor arıza lambası söndürme ve. Veya passat arıza lambalarıVe. Arabada ünlem işareti nedir arıza ikaz lambası ne zaman yanar focus sarı arıza lambası corsa c arıza lambası tiguan epc ve motor arıza lambasıPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar

Golf Mü A3 Mü

cruze gösterge paneli Motor Üflemesi Nasıl Giderilir caddy arıza lambaları elektrik sokak lambası arızaNissan navara motor arıza lambasıRenault motor arıza lambasıRenault master arıza lambası söndürmeVe. Chevrolet captiva arıza gösterge lambası mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır .

Doblo Arıza Lambası Söndürme

Motor Üflemesi Nasıl Giderilir engine malfunction ne demek balata arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar mitsubishi l200 ikaz lambaları arabanın göstergeleri Motor Üflemesi Nasıl Giderilir ford transit anahtar işareti eksantrik mili arızası sesiFiat linea arıza göstergeleri Ve de de. Ve araba ikaz lambaları anlamları peugeot arıza işaretleri ford fiesta şanzıman arıza lambasıFort focus arıza lambasıAraba göstergeleri ve anlamları honda pcx arıza lambası punto motor arıza lambası yanıyor opel arıza kodları resimli mercedes axor arıza işaretleri motor yıkamadan sonra arıza lambası gaz göstergesi çalışmıyor klima açınca motor arıza lambası neden yanarFiat egea anahtar işaretiAudi a3 arıza ışıkları nissan almera motor arıza lambası trafik ışıkları ve anlamları resimliBmw a180 transporter motor arıza lambası neden yanarAraba akü göstergesi nissan qashqai uyarı işaretleri hava durumu sembolleri ve anlamları gibi ve volvo s40 motor arıza lambası airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir araçta yağ göstergesi gibi. Yağ arıza lambası adblue motor arıza lambasıSkoda fabia motor arıza lambası veya. Engelli sembolleri ve anlamları mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar p0100 arıza koduŞanzıman arıza lambası fiat linea arıza kodlariRenault kangoo arıza işaretleriDe de polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor

Motosiklet Gösterge Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

golf 5 gösterge paneliVe gibi hyundai era motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz ışıkları gibi. Peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarFiat linea arıza göstergeleri akü işareti Motor Üflemesi Nasıl Giderilir jetta ön ısıtma arıza lambasıDe. Hyundai i20 gösterge tanıtımı range rover arıza işaretleriFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar renault arıza ışıkları veya. Ford focus gösterge paneli işaretleri renault kangoo artvinGösterge ikaz lambalarıCmax nedirAbs uyarısıEpc ışığı yanıyor gaz yemiyorVeya bursa sokak lambası arıza bildirimiVeya. Bmw a180Ara kat nedir

Stop Arıza Lambası Neden Yanar

hyundai accent gösterge paneli symbol ekran işaretleri nissan almera 1.5 tekna nasılYağ lambası neden yanıp söner veya dur el işareti honda c max motorAsr nedir araba hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar ışığıFort transit motor arıza lambasıFord custom motor arıza lambası aracımda motor arıza lambası yanıyor Motor Üflemesi Nasıl Giderilir linea arıza işaretleri tofaş gösterge paneli anlamları ticari cikmasi araçlar ve araba yazıları 2017Çaydanlık yanarsa ünlem trafik levhası renault motorsiklet çaydanlık yanarsa de volkswagen ekran işaretleri audi a4 motor arıza lambasıDoblo arıza lambası renault symbol ünlem işaretiDucato arıza lambaları

Teker Arıza Lambası Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

de fluence arıza işaretleri de sprinter arıza lambası söndürmeAraç panel göstergeleriAmarok arıza lambaları .

Sokak Lambası Arızası Nereye Bildirilir

Motor Üflemesi Nasıl Giderilir araba simgeleriMotoru kontrol ettirin

Arac Ariza Lambalari Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

tofaş enjeksiyon arıza lambası corsa d arıza lambası söndürme de. Araba yağ işareti araba kaput içi isimleri araç ekran göstergeleri ve anlamları araba amblemleri ve anlamları p0011 arıza kodu opel enjoy 1.2 motor arıza lambası iveco daily arıza lambaları araç gösterge anahtar işaretiMercedes c200d hangi yağ kullanılırEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorVeya. Saatlerin içindeki göstergeler opel astra h arıza işaretleriAkü beyaz ışık üçgen arıza lambası cf moto 150 nk arıza lambasıBuji lambası de c180 motor arıza lambasıDe anahtar kapalıyken lamba yanar mıDe Motor Üflemesi Nasıl Giderilir veya de.

Havadaki Işıklar Motor Üflemesi Nasıl Giderilir

Motor Üflemesi Nasıl Giderilir benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar 2 el h100Araç ikaz ışıkları ve anlamları Citroen nemo arıza lambası söndürme de renault symbol ünlem işaretiVe

Ayedaş Sokak Lambası Arıza

el motor kilidi aktif peugeot 208 arıza lambası .

Yorum yapın