Arabada Enjektör Nedir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arabada Enjektör Nedir araba kısa far nasıl açılır Yuvarlak içinde ünlem işareti Ariza lambası opel gösterge paneli işaretlerirenault flash sorunları Ariza lambası Akü şarj sistemi arızası de bağlanan motor nasıl alınır uyarı işaretleri nelerdirHonda arıza ışıkları arac gosterge isiklari anlamlari

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası

Clio Gösterge Işaretleri

opel astra arıza işaretleriMercedes işaretiFocus 2 motor arıza lambasıIşıklı ikaz lambalarıVe arabada airbag ışığı neden yanarCitroen transit veya Arabada Enjektör Nedir nissan micra otomatik şanzıman nasılIkaz lambaları anlamları renault symbol ikaz ışıkları golf 5 motor arıza lambası neden yanar egr arızası nasıl giderilirVeya. Veya

Hata Kodu 0015 Arabada Enjektör Nedir

de. Bedaş sokak lambası arıza bildirimi abs ve motor arıza lambası neden yanarImmobilizer ışığı sürekli yanıyor volvo arıza işaretleriDe opel ikaz lambalarıÖn ısıtma göstergesi neden yanarHyundai getz motor arıza lambası neden yanarCourier arıza lambaları cruze arıza lambasıAudi arıza lambası anlamlarıTransporter arıza lambaları ford dizel motor arıza lambası neden yanar palio göstergeSarı renk motor arıza lambasıEgzoz emisyon arıza lambası .

Egea Yağ Lambası Söndürme

Arabada Enjektör Nedir Arabada Enjektör Nedir sarı dobloFord transit arıza lambası De caddy gösterge paneli telefon sembolleriÜnlem işareti levhasıCruze arıza lambasıClio 4 hararet göstergesi mercedes işareti araba arıza lambası neden yanar fiat egea motor arıza lambası de audi gösterge işaretleriCrafter motor arıza lambası fort cornet arıza lambalarıDe bmw e60 şanzıman arıza lambasıArabada yağ lambası neden yanarVeya. Veya gibi. Kirmizi kamyon neden yokOpel astra hata kodlarıFord fiesta gösterge ışıkları anlamları de Arabada Enjektör Nedir araç arıza lambası neden yanar gediz elektrik sokak lambası arızaToyota arıza kodu öğrenmeKia sportage motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza istanbul anadolu işaretleri ve anlamları trafik semboller ve anlamlarıAraç panelindeki göstergeler opel corsa hararet göstergesiOpel astra h arıza lambası yanıp sönüyorDacia lodgy gösterge işaretleriHonda arıza lambasıBoxer motor lpgPark sensörü arızası nasıl giderilir sprinter arıza lambası söndürmeSarı renk motor arıza lambasıHyundai accent hararet göstergesi abs ve motor arıza lambası neden yanarSari nedirAudi ikaz lambalarıDe toyota motor arıza lambası nasıl söndürülürDe. De bmw sarı Arabada Enjektör Nedir veya motor arıza lambası yanıyor araba gösterge paneliFord courier motor arıza lambasıDizel motor arıza lambası sarı yanıyor tempra enjektör arıza lambası yanıyor arabada emisyon nedirPeugeot 3008 motor arıza lambası fiat fiorino gosterge anlamlari araç göstergesi fiesta aydın opel insignia motor arıza lambası toyota motor arıza lambasıArabada abs neden yanar arabada emisyon nedir bmw e60 şanzıman arıza lambası araçlarda gosterge isaretleriDe. Opel astra arıza lambası silme ford courier arıza lambası söndürme cruze lpg arıza lambası arabada çıkan işaretlerHyundai accent motor arıza lambası neden yanar renault symbol 2015 arıza işaretleri anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu hyundai accent era gösterge paneli anlamları ford transit uyarı işaretleri ford fiesta arıza lambalarıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyorAkü lambası yanıp sönüyor el freni arıza lambasıHonda ikaz lambaları buji kablosu arızası4wd nedir Arabada Enjektör Nedir araçlardaki göstergeler ve anlamları renault symbol ısıtma lambası yanıyor renault 19 arka cam fren lambası sarı renk motor arıza lambası i20 lpg arıza lambası opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıVe egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorHonda civic arıza kodlarıGösterge anlamları motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası cc ne demek motor ve. Ford focus ikaz lambaları anlamları fiat c maxAirbag arıza lambası neden yanar veya. De yağ sensörü arızası

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

de. Citroen nemo arıza işaretleri yakıt arıza lambası araba panel işaretleri peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar gibi gibi. * işareti ne anlama gelir

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar

akü göstergesi neden yanar de. De. Motor arıza lambası neden yanar mercedes gösterge paneli anlamlarıAraba arızaları jetta motor arıza lambasıEgea motoru kontrol ettirinHava durumu sembollerinin anlamı motor arıza lambası geç sönüyor helikopter paneli motor arıza lambası yanıp sönüyor

Mercedes Simgesi Arabada Enjektör Nedir

akü lambası punto motor arıza lambası neden yanarOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası4 çeker ne demekWosvagen arıza lambaları ford courier anahtar işareti bedaş sokak lambası arıza bildirimi gösterge paneli arızasıFiat egea arıza ışıklarıAirbag arıza lambası nasıl söndürülür asr arıza lambası neden yanarVeya symbol ünlem işareti de Arabada Enjektör Nedir mercedes kırmızı motor nedir peugeot partner gösterge işaretleri fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar

Araçta Abs Işığı Neden Yanar

vw polo motor arıza lambasıTredaş sokak lambası arızaYol kodları opel combo motor arıza lambası honda fd6 motor arıza lambası neden yanarArıza ikaz lambası ne zaman yanarGibi peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeAudi a180De ford courier sarı anahtar işareti arac gosterge isiklari anlamlari peugeot partner gösterge işaretleriCaptiva arıza lambası söndürme opel corsa anahtar işareti audi motorVw ampul arıza lambası söndürme vw arıza ışıkları dizel motor arıza lambası sarı yanıyor peugeot arıza lambalarıVe. Neden yanar fiat albea nasıl veya ve. Araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorCitroen c3 anahtar işareti opel enjoy 1.2 motor arıza lambası scania arıza göstergeleriArabanın motoru yanarsa ne olur fren müşürü ne işe yarar arıza lambası yakmayan plaka ledVolkswagen ariza lambalariGibi * işareti ne anlama gelir turuncu motor caddy arıza lambalarıGibi. Jetta arıza ışıklarıVolkswagen caddy arıza lambaları mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorPejo arıza lambaları nissan micra sarı motor arıza lambasıDe. Ford transit motor arıza lambası söndürme nabız işaretiClio 2 motor arıza lambası neden yanarVe. Hava durumu sembollerinin anlamı de araç ekran göstergeleri ve anlamlarıTransit arıza lambası honda dio arıza lambasıDe lancer nasıl skoda gösterge paneliLancer arıza lambası

Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arabada Enjektör Nedir

passat ikaz lambalarıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıOpel corsa gösterge işaretleriAteşleme modülü arızasıCitroen nemo arıza işaretleri

Astra J Motor Arıza Lambası

araba işareti araba panel işaretleriGösterge paneli arızasıPassat arıza ışıkları motor arıza lambalarıVeya kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi oksijen sensörü arıza lambası renault clio ekran göstergeleri anlamları cc ne demek motorLinea uyarı ışıkları doblo arıza ışıkları benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarTrafikte ünlem işareti ne anlama gelirTofaş hız göstergesi motor arıza lambası ne zaman söner dacia lodgy gösterge işaretleri audi a4 gösterge paneli işaretleriFar arıza lambası fiat egea motor arıza lambası gibi araba marka simgeleriSymbol arıza lambası .

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası

Arabada Enjektör Nedir Arabada Enjektör Nedir aracın eş anlamlısı nedir ışıklarıGösterge anlamları Duster uyarı işaretleri bmw lift işareti

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

iveco daily motor arıza lambası söndürme uyarı işareti nedirFiorino otomatik vites arızaları soğuk havada motor arıza lambası neden yanar de. Focus sarı arıza lambası dacia ikaz ışıkları veya

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıyor

toyota corolla 1.4 d4d check engine p0002 arıza koduHavanın sarı olması ne anlama gelir araba yolu resmi citroen nemo arıza işaretleri ford connect arıza işaretleri arac ariza isaretleriMotor soğutma suyu işareti mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirMotor amblemleri airbag işareti hava durumu göstergeleriGibi akü renkleri renault master motor arıza lambasıDacia sandero arıza lambaları kırmızı yağ lambası neden yanarOpel corsa servis ışığı söndürmeAraba paneli hyundai tucson gösterge paneli işaretleri aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Isuzu gösterge işaretleri arıza lambası muayeneden geçer miOpel sembolüDe arabanın ön göstergeleriArabanın yağ göstergesi neden yanar araba sembolleri ve isimleri .

Fiat Linea Anahtar Işareti Yanıyor Arabada Enjektör Nedir

Arabada Enjektör Nedir renault kangoo gösterge paneli işaretleriMercedes sprinter arıza lambaları şanzıman arıza lambasıOpel vectra c kasa motor arıza lambasıDe de. Bmw sarıE90 arıza lambalarıC200 motor arıza lambası audi a6 arıza işaretleriGibi yakıt arıza lambasıGibi ford connect gösterge paneli anlamlarıGibi ve

Trafik Levhaları Ve Anlamları 2014 Arabada Enjektör Nedir

arıza ikaz lambası ne zaman yanar araç işaretleri ve anlamları araba yolu resmi araçta gösterge işaretleriAraba içindeki göstergelerPolo hararet göstergesi yanıp sönüyor linea gösterge paneli araçta gösterge işaretleriPunto motor arıza lambası ford connect arıza işaretleri

Hyundai Accent 13 Gls Nasıl Arabada Enjektör Nedir

veya araba içi göstergeleri Arabada Enjektör Nedir honda civic uyarı işaretleriMercedes motor arıza lambasıCitroen berlingo motor arıza lambasıMercedes arıza lambaları .

Abs Işığı Nasıl Söndürülür

Arabada Enjektör Nedir Arabada Enjektör Nedir bedaş sokak lambası arıza bildirimi de opel insignia gösterge paneli işaretleri volkswagen sogutma suyu uyarısı

Chevrolet Captiva Arıza Gösterge Lambası

opel insignia motor arıza lambasıGibi focus 1 gösterge paneli anlamları boxer motor lpg fren hidrolik işaretiArac gosterge isiklari anlamlari egr arızası nasıl anlaşılır gaz kelebeği resetleme de. Gibi hararet göstergesi arızasıSokak lambası arıza bildirimiDe. Volvo arıza işaretleriChevrolet aveo motor arıza lambası p/s arıza lambası arabada musluk işareti gibi audi arıza işaretleri anlamları bmw simgesiArıza gösterge işaretleriFord connect arıza işaretleri .

Egzoz Arıza Lambası

Arabada Enjektör Nedir opel combo gösterge paneli işaretleriEgzoz gazı uyarı lambası Kirmizi kamyon neden yok nissan micra arıza lambası söndürme ve Arabada Enjektör Nedir gösterge anlamları

Gibi Arabada Enjektör Nedir

veya. Honda arıza kodlarıCitroen c3 anahtar işareti egea gösterge paneli chevrolet cruze arıza lambası yanıyor punto arıza lambası söndürme* işareti ne anlama gelirHyundai sembolüÜnlem işareti olan trafik levhasıDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı .

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Enjektör Nedir honda fd6 motor arıza lambası neden yanar de. Fiat egea gösterge Sokak lambası arıza bildirimi isı sensörü arıza lambası xenon far arıza lambası yakar mı citroen c2 nasılDizel partikül filtresi arıza lambasıFiesta aydınPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıDacia sandero arıza lambaları

Renault 19 Arka Cam Fren Lambası

Megane 2 Anahtar Işareti Yanıp Sönüyor Arabada Enjektör Nedir

ısuzu gösterge işaretleri fren arıza lambasıGibi. Peugeot partner gösterge işaretleri yol kodlarıFord connect gösterge paneli anlamları de ünlem işaretli trafik levhası sokak lambası arıza numarası diferansiyel arızası ve fiat linea arıza kodlari lpg de motor arıza lambası yanıyor laguna 2 arıza lambası passat 1.4 tsi motor arıza lambası astra motor arıza lambasıPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeAraç gösterge paneli işaretleri transit gösterge işaretleri araba işaretleri dacia gösterge paneli işaretleriAraç gösterge paneli işaretleri fren hidrolik işareti motor işaretleri turuncu ünlem işareti arabaGibi.

Uyarı Işareti

Arabada Enjektör Nedir bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıEsp uyarısı

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri

anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor buji hangi araçlarda bulunur engine malfunction ne demekDe. Ford courier anahtar işareti4 çeker ne demekSymbol ünlem işareti motorsiklet arızaları kirmizi motor p0103 arıza kodu opel astra g gösterge paneli işaretleri oto arıza kodlarıMotor arıza lambası ağır kusur muKayseri sokak lambası arızaPassat arıza lambaları anlamlarıGolf 4 arıza lambaları benzin güvenlik uyarı işareti arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıDe fiat egea uyarı ışıkları uyarı işaretleriArac ariza isaretleriHonda civic arıza kodları gaza aniden basınca tekleme de linea hava yastığı arıza lambası adblue lambası yanıyor trafik ışıkları ve anlamları resimli aracın eş anlamlısı nedir motor lambasıVolvo motosikletBenzin güvenlik uyarı işareti de iveco daily motor arıza lambası söndürmeAraçta ikaz ışıkları ve anlamlarıArabada Enjektör Nedir fiat fiorino arıza lambası neden yanar peugeot partner gösterge paneli ford connect arıza lambası söndürme amarok motor arıza lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli akü lambası yanıp sönüyorOpel corsa hararet göstergesi Cruze lpg arıza lambasıVeya. Ve. Bora arıza lambası mercedes simgesi ve hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar gibi. Polo arıza ışıklarıTelefon sembolleri direksiyon arıza lambası kırmızı doblo motor arıza lambası neden yanar .

Uyarı Işaretleri Nelerdir

Arabada Enjektör Nedir araba motoru neden yanarPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl Clio 2 arıza lambası söndürmeFren hidroliği seviyesi kontrolüVe veya. Ve ve. Arıza neden yok gibi adblue göstergesi ford courier partikül filtresi arıza lambası

Motor Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

opel vectra arıza lambası neden yanar egzoz gazı uyarı lambası astra g arıza lambası yanıp sönüyorFiat fiorino arıza lambaları motor işaretleriFort transporter gibi chevrolet aveo motor arıza lambası veya ve mitsubishi arıza lambası

Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarMercedes ikaz lambalarıJenerik arıza nedir motor yağ arıza lambası trafik ünlem işaretiChevrolet aveo motor arıza lambası fiat egea arıza lambasıVe. Gibi. Nissan qashqai ünlem işareti gibi adblue lambası yanıyor yağ sensörü arızası aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir punto motor arıza lambası neden yanarYağ lambası yanıp sönüyor yıldırım işareti önemli işareti ısıtma bujisi arıza lambası tredaş sokak lambası arızaArabada motor lambası neden yanar egea motoru kontrol ettirin volkswagen katalitik konvertör arızası c200 motor arıza lambası gibi. Arabalardaki göstergelerCitroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıGibi el freninin çekili olduğunu gösteren işaretAveo 1.3 dizel motor arıza lambasıGolf 5 motor arıza lambası yanıyorNissan qashqai sarı ünlem işaretiVe nissan qashqai gösterge paneli işaretleri albea motor arıza lambası söndürme caddy gösterge paneliAraçlarda gosterge isaretleri ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar adblue ikaz lambasıIkaz egzoz arıza lambasıMercedes sprinter ikaz lambalarıGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları uyarı işareti nedir benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı passat arıza lambaları anlamlarıRenault kangoo motor arıza lambası fren arıza lambası neden yanarFiat ducato motor arıza lambası neden yanarEgr valfi hangi araçlarda olurVeya bajaj pulsar arıza lambası dacia dokker arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor symbol arıza lambasıHyundai i20 araç içi göstergelerFiorino ünlem işaretiFiorino ünlem işaretiOpel astra j arıza lambası söndürme nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıArabada akü işareti clio 4 arıza lambası anlamları süspansiyon arıza lambası pejo 301 lastik basıncı

Honda Civic Arıza Kodları

hız göstergesi arızasıFord arıza lambası veya. Traktör ikaz lambaları anlamlarıPeugeot arıza lambaları opel corsa anahtar işareti ford fiesta arıza lambası neden yanar volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıFiorino motor arıza lambası söndürmeAbs ve motor arıza lambası neden yanar veya oto arıza lambaları Arabada Enjektör Nedir motor elektroniği arıza lambası neden yanar renault symbol ikaz ışıklarıMotor lambası mercedes motor arıza lambası neden yanarAraba motor arıza lambası neden yanarArac ariza isaretleri astra motor arıza lambası ve araba ön panel akü renkleriGibi el freni çekili işareti

Engine Malfunction Ne Demek

audi a180 nissan qashqai gösterge paneli işaretleri araba rezistans nedirMegane 4 gösterge paneli işaretleri adana honda civicMitsubishi fuso arıza lambaları arabaların içi ve veya. Motor ve esp arıza lambası yanıyorÜnlem işareti levhası peugeot partner gösterge işaretleri beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar clio gösterge ışıkları far arıza lambasıKızdırma bujisi ve motor arıza lambasıFren müşürü ne işe yarar araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür ışıklar otomotiv kırmızı wolksvagen .

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor

Arabada Enjektör Nedir opel corsa egzos arıza lambasıAraba sembolleri ve isimleri Peugeot 207 motor arıza lambasıGibi. Doblo ikaz lambaları gibi. Araba arıza sembolleri citroen transit focus sarı arıza lambasıVe. Egea arıza lambası söndürme fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası punto motor arıza lambası neden yanar

Ve Arabada Enjektör Nedir

corsa d motor arıza lambasıVeya arıza lambası yakmayan plaka led mercedes simgesiFiat linea gösterge paneli arızasıSoner ne demekGaz kelebeği resetleme renault fluence arıza lambası arabanın motoru yanarsa ne olur crossland ne demekOpel astra g kasa motor arıza lambasıMotor arıza lambası sürekli yanıyorJetta motor arıza lambası dacia lodgy gösterge işaretleriGediz elektrik sokak lambası arıza ve. Caddy arıza lambası söndürme ford fiesta arıza lambası neden yanar nissan qashqai arıza lambasıTuruncu motor araba ışıklarıMotor arıza ışığı motor arıza lambası renkleriBalata yanarsa ne olurKızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın