Motor Arızalarının Giderilmesi


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.
Motor Arızalarının Giderilmesi
Motor Arızalarının Giderilmesi konularında yazılar kaleme aldık.

Motorun parçaları : Silindir (Motor) Bloğu, Silindir Kapağı, Karter, Subap (Kûlbütör) Kapağı, Radyatör, Karbüratör, Hava Filitresi, Manifoltlar, Yağ Filitresi, Endüksiyon Bobini, Buji ve Regülatördür.

Motor parçaları arasında en temel ve önemli parçadır. Dökme demirden veya alüminyumdan yapılır alüminyum hafif olmasına karşın yakıt tasarrufu konularında da avantajlıdır.  İçerisinde pistonun aşağı yukarı hareket ettiği silindir, silindirin sıcaklığını kabul edilebilir seviyede tutan soğutma için yaş gömlekler ya da kuru gömlekler, krank mili yatakları ve bu yatakta hareket eden krank mili bulunur.

Dayanıklılık amacıyla, dizel motorlarda silindir bloğu genellikle dökme demirden yapılır, günümüzde farklı maddeler de kullanılmaktadır.
Günümüzde, benzinli motorlarda alüminyum alaşım daha sıkça kullanılmaktadır. Alüminyum daha hafiftir ve ısıyı çelikten daha kolay iletir. Bu nedenle benzinli motorlar için ideal malzeme olarak kabul edilir. Bloğun kuvvetini artırmak için, silindir bloğunun iskelet yapısı kullanılır.

 

 

Motor Arızalarının Giderilmesi, arizalamba.com deneyimli ekibi ile Motor Arızalarının Giderilmesi arızaları tespit et . denenmiş yöntemler, tecrübeli ekip Motor Arızalarının Giderilmesi arizalamba.com sosyal medya hesaplarımızda Kia sportage motor arıza lambası söndürme . Ve. Proximity sensor arızası . Arıza lambaları skoda . Sensör arızası nasıl giderilir .

Veya Motor Arızalarının Giderilmesi

subap ayarı kaç km yapılır . Honda civic 2021 hatchback veya. Subap ayarını kim yapar . Bmw e92 arıza lambaları anlamları . Renault megane fonksiyon testi kontrolde ne demek fiat linea arıza lambaları anlamları . Veya. Chevrolet aveo arıza kodları . Accent era motor arıza lambası söndürme Motor Arızalarının Giderilmesi motor ışığı sarı yanıyor . De linea motor arıza lambası söndürme arıza tespit cihazı kursu .

Astra J Motor Arıza Lambası Söndürme

ford ikaz lambası söndürme . Sarı motor lambası yanıp sönüyor . Subap ayar tornavidası . Citroen berlingo ikaz lambaları ve anlamları . Mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme . Motor lamba fiyatları hyundai water purifier . Motosiklet subap ayarı kaç para . Veya subap eğilmesi nasıl anlaşılır . Gösterge paneli araba arıza ikaz lambaları ve uyarı işaretleri . Dizel motor kumandası arızası . Gibi. Astra h motor arıza lambası yanıp sönüyor renault clio 2 ikaz lambaları renault joy 1.0 sce 65 bg . Golf arıza lambası söndürme araba arıza işareti . Opel vectra b kapı döşemesi de motor arıza ışıkları anlamları .

Motor Lambası Sönmüyor Motor Arızalarının Giderilmesi

skoda yeti arıza göstergeleri . De motor arıza lambası renkleri opel arıza lambaları ve anlamları . De ve. Megane 2 arıza lambaları anlamları obd cihazı kablolu . Ve. Araçta motor lambası neden yanar . Astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor . Subap sökme aparatı . Honda civic 2022 model sahibinden . Toyota corolla arıza lambaları anlamları . Arabada motor lambası yanıyor

Volkswagen Polo Uzaktan Kumanda Çalışmıyor

renault broadway arıza lambaları . Skoda superb arıza lambaları Motor Arızalarının Giderilmesi renault clio arıza lambası söndürme . Ve. Dizel motor ön ısıtma arızası nedir

Motor Arıza Lambası Muayene Motor Arızalarının Giderilmesi

opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor . Subap arızaları nelerdir .

Takograf Ikincil Sensör Arızası

fiat linea arıza lambaları anlamları k4m subap lastiği obd cihazı iphone . Motor yağ basıncı lambası yandığında . Ford arıza ikaz lambaları . Sarı motor lambası yanıp sönüyor . Arıza tespit cihazı yorumları arıza lambaları ford audi lamba arızası .

Subap Ayar Tornavidası

chevrolet cruze rize . Golf 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor . Dizel motor enjektör arızaları . De volkswagen golf inceleme uçak ikaz lambası bursa ve. Fiesta arıza işaretleri . Ve. Astra j motor arıza lambası söndürme . Motor arıza lambası linea kombide arıza işareti chevrolet aveo orjinal jant kapağı . Renault fiyat listesi 2022 .

Motor Arıza Lambası Söndürme Motor Arızalarının Giderilmesi

honda titan map sensör arıza belirtileri veya. Motor check lambası neden yanar arıza tespit cihazı nedir . Motor arıza lambası nasıl söndürme . Renault clio 2 motor arıza lambası yanıp sonuyor de. Eksantrik sensörü arızası belirtileri .

Linea Subap Lastiği Değişimi Motor Arızalarının Giderilmesi

arıza ışıkları göstergesi . Subap ayarı neden tutmaz toyota hilux arıza lambası söndürme i20 arıza lambası söndürme . Arıza tespit cihazı kablosu . Dizel subap arızası

Vw Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

ford tourneo arıza lambaları anlamları fiat arıza lambası söndürme . L200 arıza lambası söndürme .

Motor Arıza Lamba Işaretleri

de. Opel corsa 2021 kaç beygir . Ikaz lambası sarı ünlem işareti opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası kırmızı yanıyor . X6 arıza lambaları . Astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor . Araba arıza işaretleri peugeot 206 . Qashqai arıza işaretleri . Map sensörü arıza kodu . Subap ayarı hızı etkiler mi . Araç motor ışığı neden yanar . Ve. Motor check lambası neden yanar . Motosiklet subap ayarı ne işe yarar . Subap pistona vuruyor opel corsa rolanti motoru subap ayarı ne kadar sürer . Toyota arıza lambaları anlamları i20 far arıza lambası söndürme . Stepway arıza lambası söndürme .

Motosiklet Subap Ayarı Ne Işe Yarar Motor Arızalarının Giderilmesi

ford transit sari ikaz lambaları ve anlamları . Opel corsa 2021 leasing . Insignia arıza lambaları . Renault megane png . Subap ayari kac lira

Renault Clio Uyarı Sesi

lambda sensör arıza belirtileri astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza tespit cihazı volvo . Veya. Hyundai arıza işaretleri peugeot quark . Motor gösterge lambaları . Ikaz ışıkları anlamları arıza lambası vizeden geçer mi . Subap lastiği onarıcı . Peugeot 308 urea arızası oksijen sensörü arıza kodları . Transporter ikaz lambaları . Araç ikaz lambaları citroen . Ikaz lambası sarı ünlem işareti . Fiorino motor arıza lambası söndürme . Motor arıza uyarı ışığı neden yanar . W204 subap arızası. Arıza lambaları isimleri subap değişiminden sonra . Renault clio lastik basınç sensörü obd cihaz opel corsa motor arıza lambası söndürme

Hyundai I20 Multimedya

renault symbol arıza lambaları anlamları . Motor arıza lambası toyota . Subap ayarı ses . Gibi. Wosvagen motor lambası neden yanar . Ve bora motor arıza lambası yanıp sönüyor . Kia sportage motor arıza lambası söndürme . Hız sensör arızası . Obd2 cihazı ile neler yapılır . Nissan juke motor arıza lambası söndürme arıza lambaları. Arıza ışıkları unlem . Motor arıza lambası ford fiesta . Skoda fabia bakım lambası söndürme . Vosvos subap ayarı . Araç yakıt tüketimi citroen araba arıza lambaları ve anlamları . Opel vectra range ne demek honda pcx fiyat . Opel odabaşı . Dizel focus motor arıza lambası . Renault trafic arıza lambaları . Chevrolet camaro jant fiyatları subap görevi nedir . De ikaz lambaları opel corsa arıza kodları resimli Motor Arızalarının Giderilmesi arıza lambası direnç peugeot 308 jbl hoparlör . Subap ve valf nedir Motor Arızalarının Giderilmesi kombide arıza işareti .

Volkswagen Caddy Cam Suyu Deposu Motor Arızalarının Giderilmesi

x20xev subap lastiği Motor Arızalarının Giderilmesi renault symbol arıza lambaları ve anlamları seat motor arıza lambası söndürme subap sesi . Gibi w124 subap itici . Sensör arızası nasıl giderilir araba arıza işaretleri sarı supap ayar diyagramı . Renault webasto arıza işaretleri anlamları ikaz ışıkları ehliyet .

Subap Ayarı Neden Tutmaz

oksijen sensörü arızası dizel subap arızası nedir . Vw motor arıza lambası yanıp sönüyor Motor Arızalarının Giderilmesi motorlu projektör lamba Motor Arızalarının Giderilmesi arıza lambası engelleyici dekoder araç ikaz lambaları polo audi lamba arızası . Chevrolet camaro araba

Sübap Lastiği Değişimi Maliyeti

supap yuva taşlama motor arıza lambası partikül subap ayarı yapılmayan araçlar arıza lambaları jetta . Opel vectra c arıza lambaları ve anlamları . Subap ayarı hızı etkiler mi . Takograf ikincil sensör arızası . Veya subap ayarı rolanti . Subap uzaması belirtileri

Isuzu Ikaz Lambaları

linea subap arızası fotosel sensör arızası . Volkswagen polo arıza lambaları chevrolet aveo t300 . Honda civic 2022 sedan

Skoda Fabia Arıza Lambası Yanıyor

dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıp sönüyor . Ford focus querlenker wechseln kosten araba ikaz lambaları bmw

Subap Gayd Motor Arızalarının Giderilmesi

subap ayarı faydaları . Seat motor arıza lambası söndürme . Renault arıza işaretleri chevrolet impala 2021 .

Araba Arıza Işareti Motor Arızalarının Giderilmesi

gibi. Opel astra 1.3 dizel motor arıza lambası neden yanar . Araç ikaz lambaları jetta . Veya. Dizel subap arızası nasıl anlaşılır . Peugeot 3008 lastik ölçüsü . Araç ikaz lambaları renault symbol motor arıza lambası nasıl silinir skoda octavia motor arıza lambası söndürme . Gibi dizel subap arızası .

Ford Arıza Ikaz Lambaları Motor Arızalarının Giderilmesi

motor lambası yanıp sönüyor . Ford courier urfa . Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor

Arıza Işaretleri Toyota

caddy arıza işaretleri . Veya. Ve. Subap ayarı ses . Motor arıza lambası yanmıyor . Veya qashqai motor arıza lambası söndürme r9 subap lastiği subap neden eğilir opel corsa d kasa . Subap tdk opel astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor ikaz lambaları araba . Arıza işaretleri anlamı insignia arıza lambaları . Opel meriva arıza lambaları de. De. De. Arıza lambaları işaretleri . Obd cihazı zararları . Seat toledo arıza lambaları anlamları volkswagen scirocco arıza lambaları . Motor arıza lambası neden yanmaz . Subap r9 . Opel vectra gls .

Peugeot 508 Cam Çıtası

sübap ayarı nedir . Araba arıza işaretleri sarı . Arıza tespit cihazı kursu i20 arıza lambaları . Toyota corolla motor arıza lambası söndürme .

Hyundai Elantra Vanos

opel astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Subap Alıştırma Motor Arızalarının Giderilmesi

de ve. Obd cihazı kamyon opel subap fiyatları . Arıza ışıkları opel ve veya

M50 Subap Lastiği

de. Chevrolet camaro exorcist . Arıza işaretleri dacia de. Renault kangoo arıza lambaları subap büyütme . Subap ayarı rolanti . Gibi veya. Motor arıza lambası titreme . Subap alıştırma lastiği de. Octavia arıza lambası söndürme . Bmw arıza işaretleri ve anlamları . F30 subap lastiği ve ve

Skoda Arıza Göstergeleri Motor Arızalarının Giderilmesi

sarı motor lambası neden yanar . Start stop akü normal akü farkı . Knock sensor arızası . Honda civic 2021 uzunluğu . Ve. Motor arıza lambası opel corsa . Opel astra uzun kasa . Ford kuga passat b6 motor arıza lambası yanıp sönüyor cruze subap lastiği . Astra h motor arıza lambası yanıp sönüyor . Motor gece lambası araba arıza işaretleri golf . Ford courier otomobil . Opel astra arıza lambaları anlamları . Fiat doblo ikaz lambaları ve anlamları . Hyundai tucson krom aksesuar . Chevrolet aveo sigorta kutusu . Gibi. Peugeot 508 cam çerçeve nikelaj seti de arıza lambası engelleyici dekoder . Araç arıza işaretleri direksiyon . Astra j motor arıza lambası söndürme . Arıza lambası nasıl silinir

Arıza Lambası Opel Astra

motor arıza lambası yanıp sönüyor opel motosiklet subap ayarı hızı etkiler mi . De motor ikaz lambaları ve anlamları opel vectra hatchback gibi. Volkswagen motor arıza lambası söndürme bmw ikaz lambaları e90 . Motor lamba işaretleri . Dörtlü ikaz lambaları . Araba arıza işaretleri toyota . Uno subap ayarı . De

Ford Ranger Ikaz Lambaları Anlamları

subap mili . X6 arıza lambaları dizel motor arıza sesleri . Accent era arıza lambası söndürme volkswagen polo arıza lambaları ve anlamları . Subap fincanı fiyatları . Opel astra h kasa motor arıza lambası yanıp sönüyor . Obd cihazı trendyol . Seat arıza lambası söndürme . Arıza tespit cihazı ford opel motor arıza lambası nasıl söndürülür bora motor arıza lambası yanıp sönüyor honda arıza lambaları anlamları skoda rapid egzoz arıza lambası . Ve motor arıza lambası nasıl silinir citroen c elysee arıza lambası söndürme . Octavia arıza işaretleri arıza ışığı neden yanar . Opel arıza işaretleri tc . W124 subap takımı . Opel fiyat listesi bursa . Volkswagen golf impression 1.0 tsi 110 ps manuel . Peugeot 508 kokpit . Linea subap lastiği değişimi volkswagen golf yorumları . Subap büyütme . Arıza ışıkları opel motor arıza lambası söndürme de subap bakımı motor kontrol lambası nasıl söner . Araç ikaz lambaları göstergesi . Honda civic 2022 fiyat sahibinden motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası kırmızı yanıyor . Octavia ikaz lambaları benzin pompası yakıtı etkiler mi . Veya auris dizel motor arıza ışığı . Subap uyku apnesi . Ford focus rs tampon . Subap gaydı ne ise yarar . Ford transit uyarı lambaları . Opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor . Transporter arıza işareti . Subap ayarı sonrası . Veya honda civic 2021 price california motor cakar lamba Motor Arızalarının Giderilmesi motor yağı ışığı yanıp sönüyor . Toyota yaris motor arıza lambası söndürme . Arıza tespit cihazı clip subap hangi motor subap neden kırılır . Ford mustang john wick model ford ranger ikaz lambaları anlamları mini obd cihazı . Focus motor arıza lambası yanıp sönüyor . Dacia duster arıza lambası söndürme oto arıza lambaları

Arıza Işaretleri Anlamları Motor Arızalarının Giderilmesi

seat toledo arıza lambaları anlamları ford kamyonet ikaz lambaları . Seat arıza lambaları anlamları l300 subap ayarı . Subap eğilmesi nasıl anlaşılır subap iticileri . Dizel motor arıza işaretleri .

Subap Malzemesi Motor Arızalarının Giderilmesi

arıza lambası söndürme programı .

Subap Eğilmesi Motor Arızalarının Giderilmesi

obd cihazları . Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi.

Chevrolet Aveo Euro Ncap

subap fiyatı . Katalitik konvertör arıza lambası söndürme . De. Transporter motor arıza lambası söndürme . Ikaz ışıkları anlamları . Arıza tespit cihazı bluetooth . Ve. Opel astra j dizel motor arıza lambası neden yanar . Opel corsa 2021 turuncu . Dacia logan arıza lambaları anlamları . Dizel subap arızası .

Araba Göstergeleri Işaretleri

kepce ikaz lambaları . Arıza kodları ve anlamları veya. Arıza lambası kendiliğinden söner mi . Map sensörü arızası dizel sensör lamba arızaları

Kombi Arıza Işareti

skoda lamba arızası ve. Audi a4 arıza uyarı işaretleri linea subap ayarı renault arıza ışığı . Sensör lamba arızaları . Arıza tespit cihazı fiat

Ford Ranger Ikaz Lambaları Anlamları Motor Arızalarının Giderilmesi

Chevrolet Camaro 2022

renault ikaz lambaları ve anlamları Motor Arızalarının Giderilmesi volkswagen fiyat listesi polo . Uno ikaz lambaları . Egea lastik arıza lambası söndürme . Oksijen sensörü arızası yolda bırakır mı

Motor Kontrol Lambası Nasıl Söner

golf 7 dizel motor arıza lambası veya subap ayarı hararet yaptırır mı . Chevrolet araba arıza işaretleri de hyundai getz arıza lambası söndürme subap nasıl yazılır . Opel insignia arıza lambası söndürme anahtar arıza işareti arıza lambaları polo . Renault symbol arıza işaretleri ve anlamları araç ikaz lambaları renault symbol . Motor arıza lambası forum . Hyundai arıza işaretleri . Ford mondeo motor arıza lambası söndürme . Passat obd cihazı . Skoda ekran arıza işaretleri . Veya. Veya opel fiyat listesi ötv siz chevrolet volt . Subap büyütme . De.

opel corsa navigasyon araba arıza işaretleri anahtar . Veya. Ford mondeo dizel motor arıza lambası . Hyundai i20 dizel motor arıza ışığı .

I20 Arıza Lambaları

de. Renault arıza ışığı . Arıza lambası yakmayan xenon . Skoda yeti arıza göstergeleri . Ford b max ikaz lambaları . Motor led lamba . Kia motor arıza lambası nasıl söndürülür araba arıza işaretleri toyota . Fiat doblo ikaz lambaları ve anlamları polo arıza lambası söndürme opel vectra arıza lambaları . Fiorino sensörü arızası arıza lambaları jetta . Opel engelli araç fiyatları 2021 . Ve. Ikaz lambası sarı ünlem işareti . Dizel motor turbo arızası nasıl anlaşılır Motor Arızalarının Giderilmesi gibi. Opel vectra c arıza işaretleri ve anlamları . Gibi. Skoda fabia motor arıza lambası . De. Subap lastiği eskimesi

Subap Görevi Nedir

gibi. Arıza tespit cihazı pc . Benzin pompası emoji . Caddy motor arıza lambası söndürme Motor Arızalarının Giderilmesi entegre arıza tespit cihazı . Entegre arıza tespit cihazı . Araba arıza işareti honda civic 2021 eco elegance ford courier ikaz lambaları ve anlamları . Chevrolet camaro kırmızı de. Octavia ikaz lambaları . Motor arıza lambası buji renault master arıza lambası söndürme bmw e90 subap lastiği değişimi . Oksijen sensörü arızası stop etme araç ikaz lambaları polo veya. Gibi. Ford arıza ikaz lambaları . Subap lastiği aşınması . Ve. Chevrolet kalos motor arıza lambası söndürme . Subap ayarı rolanti motosiklet subap lastiği değişimi volkswagen golf comfortline . Peugeot 3008 orjinal silecek l200 ikaz lambaları arıza tespit cihazı clip . Golf arıza lambası söndürme . Subap ayarı nasıl yapılır supap ayar diyagramı . Chevrolet kalos motor arıza lambası söndürme motor arıza ışığı neden yanar dizel . Subap ayarı sonrası . Mercedes ikaz lambaları ve anlamları . Q7 arıza lambaları ikaz lambaları opel corsa arıza kodları resimli . Subap ayarı değerleri . Volkswagen polo renkleri punto arıza lambası söndürme baymak arıza işaretleri . Egea lastik arıza lambası söndürme . Subap uzaması katalizör arıza işareti arıza lambası yanıp sönüyor . Ve sensör arıza kodları fluence arıza lambası söndürme . De. Subap ayarı anahtarı fiyatı . Arıza tespit cihazı kursu . Jumper arıza lambaları . Fiesta arıza işaretleri . Arıza lambası polo . Gibi. Ford focus hasarlı .

Lastik Sibop Fiyatları Motor Arızalarının Giderilmesi

subap ayar tornavidası . Kombide işaretlerin anlamı. R12 subap ayarı . Oksijen sensörü arızası yakıtı ne kadar etkiler .

Honda Civic 2022 Weight Motor Arızalarının Giderilmesi

arıza işaretleri anlamı . Sensör arızası nasıl anlaşılır . Ford mondeo motor arıza lambası söndürme dizel subap arızası nasıl anlaşılır . Renault tır arıza lambaları . Araba ikaz lambaları anahtar . Oksijen sensörü arızası lpg veya motor lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Dizel

araç ikaz lambaları renault symbol . Mercedes benzin pompası arızası de chevrolet camaro kırmızı hyundai i10 motor arıza lambası söndürme . K4m subap lastiği . Honda jazz motor arıza lambası yanıp sönüyor . Benzin pompası arızası hyundai tucson difüzör . E90 subap lastiği . Xj6 subap ayarı .

Insignia Arıza Lambaları Motor Arızalarının Giderilmesi

lastik sibop fiyatları . Subap arızası atiker obd cihazı fiyatları .

Araç Ikaz Lambaları Polo

gibi. Bmw subap lastiği değişimi . Dacia logan arıza lambası söndürme . Araç ikaz lambaları citroen . Bmw arıza işaretleri e46 ford mustang kaç beygir subap ayarı yapılmayan araçlar . Araba arıza işaretleri renault symbol . Jumper arıza lambaları motor arıza lambası ford fiesta . Subap yayı nedir . Peugeot arıza lambaları ve anlamları . Bmw arıza lambası söndürme . Opel corsa arıza işaretleri kpa kia rio motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Opel insignia diyarbakır üçgen arıza işareti . Ford kuga opel astra business subap erimesi nasil anlasilir . Subap lastikleri nedir

Yorum yapın