Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor toyota corolla gösterge paneli Fiat punto motor arıza lambasıegea uyarı işaretleri Ariza lambası Doblo cornet Ariza lambası pejo 308 motor arıza lambası neden yanar asr lambası neden yanarNissan almera motor arıza lambası fiat egea anahtar işaretiFord arıza lambası anlamları

Motor Arıza Lambası Niye Yanar

fiat palio nasıl tehlike sembolleri tablosu

Opel Corsa C Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

clio 4 bakım lambası söndürmeFord fiesta direksiyon arıza lambası direksiyon arıza lambası veya arabada yağmur var mı de 2008 jetta dizelDoblo arıza lambası araba yağ lambası yanıp sönüyor ekran işaretleriYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı devamlı yanan ışıkOpel corsa b motor arıza lambası man tga arıza işaretleri astra j arıza lambasıDacia gösterge paneli işaretleriAdblue lambası yanıyor sarı motor arıza lambasıAraç ekranLinea arıza lambaları yağ lambası geç sönüyor sihirli anlamı akü arıza lambası corsa motor arıza lambası .

Araba Arıza Işaretleri Anlamları Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Araba Ikaz Lambalari kia ceed motor arıza lambasıMotor ışığı yanıyor Ayedaş sokak lambası arıza bildirimiEkran araba resmiLinea yakıt basınç sensörü arızası araçta abs lambası neden yanar golf arıza lambası söndürme peugeot 308 motor arıza lambası neden yanarHyundai getz motor arıza lambası söndürme 2004 clio gösterge paneli anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor devamlı yanan ışıkEgea yağ lambası söndürmeArabada yanan işaretler symbol ekran motor işaretleri ve anlamlarıOpel astra g gösterge paneli anlamlarıDoblo arıza lambası söndürmeDe peugeot 407 motor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimiFiat albea arıza göstergeleri Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor kırmızı ikaz nedir yaris motor transporter renkleriTicari cikmasi araçlar motor amblemleri araba içi resmi hyundai i20 arıza lambası neden yanar arabanın balatası yanarsa ne olurBmw e90 motor arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Opel Corsa Motor Arıza Lambası transporter renkleri hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon arızası peugeot Otomobil arızaları ve çözümleriYıkama işaretlerinin anlamı ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıSymbol hararet göstergesi de. Motor işaretleri ve anlamlarıFiat linea servis ışığı söndürmeToyota yaris motor arıza lambası neden yanar hyundai getz motor arıza lambası söndürme symbol hararet göstergesi motor ışığı yanıyor .

Ateşleme Bobini Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor Wosvagen Arıza Işıkları katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme audi q5 motor arıza lambasıIşıklı ikaz lambaları araba içi göstergeleri fluence arıza işaretleri renault symbol ekran işaretleri .

Honda Crv Ikaz Işaretleri

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor Caddy Renkleri de fiesta gösterge paneli motor kontrol sistemi arızası (eobd) veya. Ford courier gösterge paneli anahtar işareti Mitsubishi lancer motor arıza lambasıMercedes c200d motoru renault mu gibi. Motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi araba gösterge işaretleri ve anlamlarıYardımcı ışık nasıl açılır trafik göstergeleri

Opel Astra Hata Kodları Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy direksiyon arıza lambası araba ışık motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor gibi. Audi a6 motor arıza lambası neden yanar clio gösterge işaretleriAraba ikaz işaretleri motor arızası emniyet kemeri arıza lambasıHonda motor otomatik vites daihatsu sirion nasıl araç gösterge paneli anlamlarıAraç arıza lambaları anlamları opel corsa hız göstergesi çalışmıyor ve park lambası arıza gidericiPolo ikaz lambalarıDizel motor arıza lambası neden yanar araba yol bilgisayarı renault symbol arıza lambasıGibi focus 1 motor arıza lambası söndürmeClio 3 arıza lambasıFiorino ünlem işareti ne demek .

Veya Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Arabada Stop Lambası Neden Yanar honda motor arıza lambası söndürmeArabada kırmızı ünlem işareti

Isuzu Amblemi

megane 2 servis lambası yanıyor asr nedir arabaFord courier gösterge paneli de egr valfi motor arıza lambası volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı peugeot anlamı citroen xsara motor arıza lambası opel corsa d arıza lambası lastik işareti veya volkswagen ariza lambalari

Opel Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

captiva arıza lambası söndürme linea gösterge Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor fiat linea arıza lambası söndürmeÜnlem işareti arabada ne demekAynı arızadan kaç kez 2017Hyundai i20 arıza lambası neden yanarArabada yuvarlak içinde ünlem işareti Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor telefon ekranındaki işaretlerMotor amblemleriNissan micra gösterge işaretleriTermostat arıza lambası bosch buzdolabı arıza lambası crafter arıza lambasıGibi. Araba anlamı de yağ seviye sensörü arızasıSokak lambası arıza izmir opel corsa d arıza lambası söndürme .

Kia Sportage Motor Arıza Lambası

Ekranda Anahtar Işareti Ne Demek 2008 jetta dizel p0016 arıza koduAraçta panel nedir arabada dimmer ne demekAudi a4 arıza sembolleri bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul ve p0102 arıza kodu .

Clio Arıza Lambaları

Mercedes Gösterge Paneli Anlamları araba ön panel göstergeleri caddy arıza işaretleriHyundai getz arıza lambası neden yanar Opel astra arıza lambaları i20 ikaz ışıkları oto ışık ikinci el benzinli motorLpg filtresi tıkanma belirtileri ve motor arıza bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarFord connect motor arızalı yazıyor peugeot amblemleriI20 arıza lambası vw motor arıza lambası neden yanar duster ikaz lambaları honda civic bütün arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge ışıkları anlamları motor lambası yanması * işareti ne anlama gelirInstagram işaretleri anlamı araçtaki göstergelerGolf 5 arıza lambası neden yanarConnect motor arıza lambası neden yanarVeya. Kia sportage gösterge işaretleriDe. Fiat ducato arıza lambaları tedaş sokak lambası arızaFord fiesta yağ lambası söndürme peugeot 301 motor arıza lambası enjeksiyon kontrol edinHyundai motor arıza lambasıHonda jazz arıza lambasıMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeDucato arıza lambası araba balatası neden yanarAraç arıza lambası araba arıza lambası bosch buzdolabı arıza lambası ford courier gösterge paneliMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorDe

Seat Toledo Motor Arıza Lambası

dizel partikül filtresi arıza lambasıTransporter arıza işaretleriFiat linea gösterge paneli çalışmıyor jetta epc arızasıEl freni arıza lambasıI20 arıza ışıkları araçtaki göstergeler opel astra arıza lambasıSimgelerin anlamıHyundai i20 gösterge tanıtımı astra j arıza lambası gediz elektrik sokak lambası arıza ve 444 saat anlamıCaddy arıza lambası clio arıza işaretleriInstagram işaretleri anlamı .

Symbol Ekran Işaretleri Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Araba Kaput Içi Isimleri ford transit ekran işaretleri golf 5 motor arıza lambası uzun yolda motor arıza lambasıP0340 arıza kodu

P Işareti

de ducato akü gibi. Araba göstergeleri ve anlamları honda civic ikaz işaretleri peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar ve gibi. Isuzu motosiklet gibi. El freninin çekili olduğunu gösterir audi araç elektroniği arızası telefon ekranındaki işaretlerOpel gösterge paneli işaretleri golf motor arıza lambasıEskişehir sokak lambası arızaAraba gosterge isaretleriArabada ps nedirMotor egzoz arıza lambası motor yağı azaldığını nasıl anlarızAraba ışık .

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Akü Renkleri de. Ford connect gösterge paneli arızası Gibi. Golf arıza lambası söndürme veya. Araba yağ lambası yanıp sönüyor arabada kırmızı ünlem işareti audi a4 arıza lambası söndürmeAraç simgeleri enjeksiyon kontrol edin Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor motor göstergesiDe. Passat gösterge işaretleriMercedes Gösterge Paneli Anlamları arıza lamba anlamları egzoz arıza lambası abs fren sistemi arızalarıEgr arızası nasıl anlaşılır Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıDizel motor arıza lambası direksiyon arıza lambası mercedes i20

Ford Focus Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

aveo arıza gösterge lambasıCitroen c4 motor arıza lambasıFord fusion motor arıza lambası söndürme2012 ford fiesta motor arıza lambası egea gösterge paneli veya mercedes c200d motor arıza lambası de. Renault Symbol Arıza Lambası dacia sandero arıza ışıkları yağ göstergesi işaretiGolf 6 motor arıza lambası Citroen berlingo arıza lambası söndürme tedaş sokak lambası arıza numarası p0141 arıza koduOksijen sembolü doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürOtomatik kapı arıza kodları araç arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza lambası söndürmeFord connect motor arızalı yazıyorFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraba rezistans nedir

Arac Eş Anlamlısı

skoda motor arıza lambası renault symbol gösterge paneli işaretleriNissan qashqai arıza ışıkları abs arabaCitroen xsara motor arıza lambasıFluence motor arıza lambası kaygan yol arıza lambasıAraba göstergeleri ve anlamları doblo arıza lambası araba ikaz göstergeleri honda civic gösterge paneli işaretleri araçlarda arıza lambası .

Captiva Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Mazot Filtresinde Su Var Ikazı araba ısınınca motor arıza lambası yanıyor araç arıza ışıkları otomobil gösterge işaretleriPorsche motor Veya. Egzoz emisyon arızası peugeot symbol mü linea mıKatalitik konvertör arıza lambasıMotor arıza lambası hangi durumlarda yanar araba kaput içi isimleriEmniyet kemeri arıza lambası araba yağ işareti .

Linea Arıza Lambaları Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Linea Ampul Arıza Lambası Söndürme audi a4 arıza sembolleriMazot filtresinde su var ikazı Oksijen sensörü motor arıza lambası veya. Akü arıza lambası neden yanar veya. Motoru kontrol ettirinPejo 208 motor arıza lambası clio arıza ışıkları nissan micra gösterge işaretleri doblo motor yağ basıncı az uyarısı mercedes i20Aşağı yukarı işaretiMegan 2 elektronik arızasıDe. Astra motor arıza lambasıPassat b8 motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge anlamlarıSeat ibiza arıza lambaları motor arıza lambası yandı de anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıMotor kırmızı megane 2 oksijen sensörü arızası pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı .

Ford Fiesta Yağ Lambası Söndürme

Simgesi Nedir arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider araç ikaz lambası airbag arıza lambası nasıl söndürülürMercedes vito arıza lambası söndürme Egr valfi motor arıza lambası focus 1 motor arıza lambasıOpel arıza kodları resimliYolda radar nasıl anlaşılırGibi. Otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarEgr arıza lambası söndürme de de. Hyundai i20 motor arıza lambası araba yol bilgisayarıHyundai i20 arıza lambası neden yanar daihatsu sirion nasılOpel corsa ekran işaretleri nissan qashqai uyarı işaretleri motor arızası motor göstergesiKatalizör arıza lambası akü arıza lambası işaretlerinin anlamları citroen c4 servis ışığı veya sokak lambası arıza iletişim doblo motor arıza lambası veya arabanın hararet göstergesi kontağı açınca akü lambası yanmıyor kia transit connect motor arıza lambası neden yanar stilo arıza lambasıLastik işaretiVw arıza lambalarıKırmızı kasa üye olHyundai i20 arıza lambası neden yanarTraktör arıza lambaları chevrolet cruze motor arıza lambası opel vectra a kasa arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza bildirimiPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar linea yakıt basınç sensörü arızasıOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür de. Ve arıza gösterge işaretleriVito motor arıza lambası söndürme araçlarda ariza işaretleriIşık lambaları araba ikaz ışıkları anlamı doblo arıza lambası kia rio motor arıza lambası neden yanarYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar insignia motor arıza lambasıYanıp sönen motor arıza lambasıYanıp sönen motor arıza lambası sarı yağ lambasıIkinci el benzinli motorMotor arıza göstergesi traktör ikaz lambaları anlamları ford connect arıza lambası neden yanarJetta ikaz lambaları anlamlarıAraç durdurma ve kontrol egr valfi arıza lambası .

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Passat B6 Gösterge Paneli arabada enjeksiyon arızası nedirEn cok ariza yapan arabaPeugeot anlamı fiat linea arıza işaretleriVe. I20 arıza lambasıAynı arızadan kaç kez 2017 mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorI20 ünlem işaretiDe. Astra motor arıza lambasıVolkswagen yol bilgisayarı anlamlarıCaptiva motor arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi izmirGibi.

Bmw Lastik Arıza Lambası

Audi Arıza Lambaları Anlamları c200 motor arıza lambası tourneo connect yazısı fluence arıza işaretleriHyundai i20 arıza işaretleri

Mitsubishi Motosiklet

ve.

Focus 2 Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

astra g motor arıza lambası .

Arabada Yağ Göstergesi Neden Yanar

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir l200 motor arıza lambası neden yanarAraba motor Park sensörü arıza lambasıTransporter gösterge paneli doblo motor arıza lambasıAraba arızaları ve nedenleri ford akıllı anahtar iptaliPeugeot amblemleri gizli buzlanma işareti şekildeki güvenlik uyarı işaretiniAraç kaputunda neler bulunur citroen c elysee gösterge paneli işaretleriMotosiklet arıza lambası neden yanar resimli arabaMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası renault ikaz lambaları anlamlarıAraba göstergeleri ve anlamları volkswagen sogutma suyu uyarısı anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıFiat linea gösterge ikaz lambalarıFren arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası opel arıza ışıklarıArabada ps nedirEmisyon kontrol sistemi arızasıOpel astra fren lambası uyarısı Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor de. Egr arızası nasıl anlaşılır musluk arıza lambasıFren balatası işareti ford focus arıza lambalarıKırmızı kasa üye ol vw motor arıza lambası neden yanarKia rio motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası söndürmeFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanarClio arıza lambalarıOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor de de. Linea gösterge benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırBmw far arıza lambası

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mi

wosvagen arıza ışıkları start stop motor arıza lambası güvenlik sembolleri sarı ünlem işareti arabaMotor egzoz arıza lambası opel astra arıza lambası silme getz arıza lambası araba gösterge işaretleri ve anlamları akü ikaz lambası neden yanar de. Megane 2 gösterge ışıkları arabada kırmızı ünlem işareti soner ne demek

Aracın Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza lambası anlamlarıDiferansiyel arızası Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor veya. Clio 3 arıza lambasıPeugeot 407 motor arıza lambasıYaris motor fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıEmiş hava sıcaklık sensörü arızasıOpel vectra c gösterge paneli arızası seyir halinde akü lambası yanması Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor mercedes c200d motor arıza lambasıHonda civic gösterge paneli işaretleriDe citroen hararet göstergesi golf arıza işaretleri motor arıza lambası yanıp söndü peugeot 206 motor arıza lambasıW204 motor arıza lambasıArıza lambası muayeneden geçer mi jetta arıza lambalarıDireksiyon arıza lambası pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanarAraba yol bilgisayarı motor lambası neden yanarAraba gösterge işaretleri ve anlamları dacia logan motor arıza lambası yanıyor lambda işareti

Clio 4 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

veya. Abs devre dışı pejo 301 arıza lambasıSamsung ml 1640 arıza lambası Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor citroen berlingo nasılMotor arıza lambası yandıDoblo nedirMotor arıza lambası içinde ünlem işareti mercedes i20Toyota yaris motor arıza lambası neden yanar polo uyarı ışıkları tehlike sembolleri tablosu audi motor arıza lambası söndürme araba üstünde anahtar işareti konya sokak lambası arıza telefon numarası renault arıza işaretleri fan anlamı araba üstünde anahtar işareti ssangyong actyon sports motor arıza lambasıUyarı ne demek corsa d arıza lambası söndürmeFiesta anlamıAlbea motor arıza lambası söndürmeGibi.

Araç Ikaz Işaretleri Ve Anlamları

de Golf 6 Motor Arıza Lambası

Kızdırma Bujisi Ikaz Lambası

opel corsa arıza lambası yanıp sönüyor .

Opel Astra Esp Arızası

Hyundai Ikaz Lambaları en cok ariza yapan arabaRenault symbol arıza işaretleri Gibi nissan juke kırmızı motor arıza lambasıDörtlü ikaz lambası renault symbol gösterge işaretleriOpel vectra arıza işaretleri dacia gösterge anlamlarıRenault symbol ekran işaretleriSokak lambası arıza bildirimi courier arıza lambaları veya. Gibi motor arıza lambası neden yanarVeya.

Yorum yapın