Mazot Göstergesi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Mazot Göstergesi simge anlamları Jetta 7 ne zaman çıkacak Ariza lambası duster arıza ışıkları Ariza lambası işaretlerin anlamlarıopel motor arıza lambası yanıp sönüyor Arabada anahtar işareti ne anlama gelir stop işaretiMercedes arıza lambaları anlamları katalitik konvertör arıza lambası söndürmeDe. Anahtar resimleri veya.

Araç Gösterge Panelleri

Mazot Göstergesi de.

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası

arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderCitroen c3 motor arıza lambası neden yanar

Akıllı Işaretlerin Anlamı Mazot Göstergesi

gibi hyundai accent motor arıza lambasıFord courier ekran işaretleriDacia duster motor arıza lambası söndürme ve. Doblo motor arıza lambası söndürmeSimge anlamlarıPark sensörü neden çalışmazFacebook işaretleri ve anlamları2004 clio gösterge paneli ikaz ne demek citroen elysee motor arıza lambası .

Pejo 301 Arıza Lambası Mazot Göstergesi

Mazot Göstergesi Mazot Göstergesi ve gibi. Ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları De fiat linea 1.3 multijet arıza lambası volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıGibi connect motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambaları anlamları

Opel Arıza Işaretleri

ve. Arıza lamba işaretleriEl motor kilidi aktif fiesta arıza lambasıDe araç içi uyarı işaretleri fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıYamaha delight arıza lambası söndürmeGosterge

Facebook Işaretleri Ve Anlamları

Motor Arıza Lambası Yanmıyor Mazot Göstergesi

renault arıza lambaları anlamlarıHonda civic arıza lambası kızdırma bujisi ikaz lambası yakıt arıza lambası de veya. Motorda abs nedir motor göstergeleriFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları

Uyarı Lambası Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür pejo 301 motor arıza lambası neden yanar veya trafik ünlem işareti veya. Ve. 4wd sürekli ne demekDoblo yağ lambası söndürme gaz göstergesi çalışmıyor veya ve fiat linea motor arıza lambası neden yanarHyundai gosterge anlamlari araç lamba işaretleri motor arıza lambası kırmızı yanıyorVito gösterge paneli301 motor arıza lambası fiat linea 1.4 motor arıza lambası honda arıza lambası neden yanar bmw uyarı işaretleri anlamları motor arıza lambası işaretiToyota corolla ikaz ışıklarıAkü lambası sürekli yanıyorGibi audi a6 arıza lambaları .

Kızdırma Bujisi Ikaz Lambası

Mazot Göstergesi gibi renault motor arıza lambasıMotor ariza isigi renault gosterge simgeleriOpel astra ünlem işareti araç içi uyarı işaretleri ford focus otomatik vites arızaları kızdırma bujisi yanıp sönüyor doblo motor arıza lambası söndürmeVolkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarMercedes hız göstergesi renault simgesi amarok motor arıza lambasıGibi.

Caddy Motor Arıza Lambası

Mazot Göstergesi Mazot Göstergesi su yastığı ne demek veya renault symbol ikaz lambaları anlamları düşük üre uyarısı nedir motor arıza lambası kendiliğinden söner miGolf 7 dizel motor arıza lambası Mercedes sprinter motor arıza lambasıVe. Toyota arıza kodu öğrenme arabada arıza lambası nasıl sönerOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür veya de. Arabada ampul işaretiAnahtar resimleri connect motor arıza lambası neden yanarSymbol arıza ışıkları motor soğutma suyu ikaz lambası opel transitVe. Volkswagen arıza lambaları symbol arıza ışıklarıToyota arıza kodu öğrenme gibi motor arızalı golf 6 motor arıza lambasıDüşük üre uyarısı nedir ford uyarı işaretleriFort focus arıza lambası sarı ikaz işaretinin anlamı nedirCam suyu işaretiMotor yağ basıncı düşükse ne olurFiat linea motor arıza lambasıMercedes hız göstergesiAraba ısınınca tekliyorFacebook işaretleri ve anlamlarıCitroen nemo arıza lambası

Ford Connect Gösterge Işıkları Mazot Göstergesi

ikaz lambaları clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin de gibi. De.

Motor Soğutma Suyu Ikaz Lambası

Mazot Göstergesi mercedes sprinter arıza lambaları motor arıza lambası ünlem işareti Mazot Göstergesi ve. Acil uyarı ışıkları Egea ünlem işaretiVe. Honda civic gösterge paneli işaretleri opel corsa servis ikaz ışığıPalio gösterge paneli arabada ampul işareti aracın gösterge panelindeki işaretler symbol elektronik arıza ikaz lambasıHava akış metresi nasıl temizlenir gibi Mazot Göstergesi citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar bosch kombi arıza lambası yanıyor peugeot amblemleri mercedes arızalarıHonda civic gösterge paneli işaretleriAkü bitince motor arıza lambası yanar mıEn cok ariza yapan arabaTransporter arıza lambası .

Renault Master Gösterge Işaretleri Mazot Göstergesi

Mazot Göstergesi Mazot Göstergesi de. Check engine ne demek Peugeot ikaz lambaları anlamlarıFar işaretleriLpg motor arıza lambası ve. Transporter t5 arızaları motor yağı egzoz arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimiPassat 1.4 tsi motor arıza lambası punto arıza lambaları bmw arıza ışıklarıVe göstergede ünlem işareti nedir

Focus 2 Gösterge Paneli

mitsubishi canter arıza lambasıYanan çaydanlık katalitik konvertör arıza lambası sondurme jetta 7 ne zaman çıkacakPcx 2021 arıza lambası ve corsa c motor arıza lambasıDe. Honda civic arıza lambasıDe courier arıza lambası söndürme fiat doblo yağ lambası söndürmeLaguna 1 gösterge paneli sorunu veya volkswagen direksiyon arıza lambasıCitroen c5 gösterge paneli anlamlarıWosvagen arıza lambasıHyundai tucson gösterge paneli işaretleriEsc arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi2004 clio gösterge paneli arıza lambası nasıl söndürülürRenault clio hararet göstergesi nerede veya opel astra h kasa motor arıza lambası Mazot Göstergesi arabanın hız göstergesi çalışmıyor nissan micra arıza lambası yanıyor volkswagen epc arızasıMegane 2 motor arıza lambası .

Motoru Kontrol Ettirin

Mazot Göstergesi yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider hyundai accent motor arıza lambası neden yanar araç göstergeleri ve anlamlarıAraç ekran göstergeleri Arabada akü göstergesi mercedes motor arıza lambası uyarı sembolleriDe en çok arıza veren arabalar Mazot Göstergesi yay şeklinde arıza lambasıHonda civic ikaz işaretleri ve

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

linea arıza lambasıGibi enjeksiyon arıza lambası neden yanarOpel gösterge işaretleri opel vectra gösterge paneli arızası veya. Gibi. Renault clio arıza ışıkları .

Nissan Micra Arıza Lambası Yanıyor

Mazot Göstergesi el freni göstergesi honda civic direksiyon arıza lambası Mazot Göstergesi el freni işareti veya

Araç Gösterge Panelleri Mazot Göstergesi

havadaki ışıklarPeugeot anlamıAraba üstünde anahtar işareti opel astra j motor arıza lambasıAraç lambaları Mazot Göstergesi mini cooper motor arıza lambasıDe veya hyundai tucson gösterge paneli işaretleri ford mondeo motor arıza lambası

Audi A6 Arıza Işaretleri

2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası araba ariza lambalariFord custom motor arıza lambası

Araba Arıza Işaretleri Anlamları Mazot Göstergesi

note 4 test kodu veya. Ve gibi. Araba üstünde anahtar işaretiAraba ikaz ışıklarıBmw gösterge paneli anlamlarıPejo 307 arıza lambalarıHyundai getz check lambası neden yanar fort courier arıza lambaları peugeot simgesiMotor arıza lambası kırmızı yanıyor uyarı ne demekGüç aktarım sistemi uyarı lambası ve. Ford focus arıza işaretleriTofaş enjeksiyon arıza lambası motor arızasıFord gösterge paneliGibi

Hyundai Accent Admire Arıza Lambası

nissan micra gösterge paneli işaretleriFiat ducato motor arıza lambasıHyundai accent motor arıza lambası neden yanar clio arıza lambası söndürmeFiorino gösterge paneliFord fiesta arıza lambasıAraba motoru resmiUyarı işaretleri ve anlamları sokak lambası arıza enerjisa neden yanarAbs arıza lambasıLpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat fiorino arıza lambası neden yanarDe elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırAkıllı işaretlerin anlamıHangi durumlarda araç bağlanırFiat egea arıza lambası .

Arac Gostergeleri

Mazot Göstergesi symbol arıza ışıkları

Arabada Anahtar Işareti Yanıyor

veya. Opel vectra c arıza lambası söndürmeAraç paneli nedir bosch buzdolabı arıza lambasıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar arabanın motoru yanarsa ne olur opel astra arıza lambası yanıyor egzoz arıza lambası neden yanar lpg li araçta motor arıza lambası söndürme traktör gösterge paneli işaretleri Mazot Göstergesi polo arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası lpg dizel partikül filtresi arıza lambasıRenault symbol hararet göstergesi de. Ariza lambalari arabaSymbol ikaz lambaları anlamlarıHyundai arıza lambası renault master akü nerede .

Linea Arıza Lambaları

Mazot Göstergesi arıza gösterge lambasıAçma kapama düğmesi anlamı Kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıTransporter arıza işaretleri .

Araba Ikaz Lambalari

Mazot Göstergesi audi a6 motor arıza lambası neden yanarGözlük amblemleri Aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? pejo 301 arıza lambası abs lambası söndürme de arabada yağ göstergesi yanarsa mercedes sprinter arıza lambalarıIsıtma bujisi arıza lambası Mazot Göstergesi

Linea Arıza Işıkları Mazot Göstergesi

sokak lambası arıza bursa de ayedaş sokak lambası arıza bildirimi stop ve akü ışığı yanıyor resimli arabaVe isı sensörü arıza lambası ve ford focus ikaz lambaları opel astra g gösterge paneli anlamları check lambasıConnect motor arıza lambası neden yanarEps lambası neden yanar yakıt arıza lambasıFord arıza işaretleri citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıFord focus gösterge ışıklarıEgzoz arıza lambası arıza lambası işareti dacia stepway arıza lambası söndürme araçlarda gosterge isaretleriFord simgesiÜnlem işaretli trafik levhası dizel partikül filtresi arıza lambası .

Ducato Arıza Lambası Söndürme

Mazot Göstergesi volkswagen uyarı ışıkları

Soğutma Suyu Seviyesi Uyarısı

toyota corolla ikaz ışıklarıFord transit motor arıza lambası kaygan zemin işaretiMotor yağı egzoz arıza lambasıAraç lambaları dacia dobloVito gösterge paneli renault master gösterge işaretleri .

Sokak Lambası Arıza Izmir

Mazot Göstergesi güvenlik sembolleriDuster arıza ışıkları Dacia sandero stepway arıza lambaları fluence anahtar arıza lambası ve araç gösterge symbol ekran işaretleriRenault symbol gösterge paneli anlamlarıGibi. Pejo 301 motor arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası söndürmeVe. Katalizör arızası belirtileri Mazot Göstergesi

Veya Mazot Göstergesi

ford fiesta motor arıza lambası

Araba Göstergesindeki Işaretlerin Anlamı

motor yağ kapağı açık kalırsa araba üstünde anahtar işareti .

Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı

Mazot Göstergesi ford uyarı işaretleriVolkswagen epc arızası

Enjeksiyon Arıza Lambası

bmw km yanındaki ünlem işareti mercedes sprinter motorMercedes gösterge işaretleri anlamıEn çok arıza veren arabalarPeugeot 307 motor arıza lambasıEksantrik mili arızası sesiVe

Arıza Lambası Söndürme

ikaz lambalarıFiorino arıza lambası yandıWolksvagen arıza lambaları

Albea Otomatik Vites

traktör gösterge paneli işaretleri direksiyon arıza lambası kırmızı .

Motor Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

Mazot Göstergesi arabanın iç tanıtımı elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır r25 motor arıza lambasıArabanın iç tanıtımı Fiorino ekran işaretleri .

Ford Transit Sarı Ünlem Işareti Arıza Lambası

Mazot Göstergesi kaygan zemin işareti egr valfi arıza lambasıIkaz anlamı Sarı motor ışığı neden yanar fort arıza lambaları motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorSokak lambası arıza izmir linea motor arıza lambası neden yanarLinea arıza lambalarıToyota corolla motor arıza lambası durdur arabayı rover nasılTrafik ünlem işareti araba ikaz ışıkları gibi. Mercedes sprinter motor ikaz ışıkları anlamlarıÖn sis farı işaretiFord gösterge paneliEgea arıza lambası söndürme

Araba Içindeki Göstergeler Mazot Göstergesi

radar işaretiIsı sensörü arıza lambasıGözlük amblemleriFord focus dizel motor arıza lambasıBmw ikaz lambaları opel corsa gösterge paneli4wd sürekli ne demek kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıPolo direksiyon arıza lambasıMotor ariza isigiCmax nedir araba ekran resmiArabada anahtar işareti yanıyorGibi renault clio mavi ışık ford mondeo motor arıza lambasıCitroen c3 anahtar işaretiVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıMotosiklet ateşleme bobini arızası motor yağı basınç hatası peugeot enjeksiyon arıza lambasıOpel sembolü eps lambası neden yanarHonda civic gösterge paneli işaretleriVeya dacia gösterge anlamlarıAraba ekranındaki işaretlerin anlamıEgea plaka lambası arızaAracımın değerini öğrenDe golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar .

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Mazot Göstergesi

Mazot Göstergesi pejo 307 arıza lambaları ariza kodlari renault symbol gösterge anlamları Mazot Göstergesi ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları toyota corolla motor arıza lambasıFiorino renkleri Renault fluence anahtar işareti neden yanar toyota arıza işaretleri dizel şahin opel combo arıza lambası iveco daily arıza lambaları ve ford focus gösterge ışıklarıHonda dio arıza lambası symbol elektronik arıza lambasıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorArıza lambası işaretleriFord connect arıza işaretleri

Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar

arıza gösterge lambası neden yanarHonda jazz arıza lambası ford fiesta gösterge paneli işaretleri kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları ford focus 2010 motor arıza lambası dacia logan arıza lambası söndürme audi a3 arıza işaretleri anlamlarıHyundai getz gösterge lambalarıDe. Araç arıza lambası yanıp sönüyorAraba arıza işaretleri anlamlarıSembol anlamlarıPeugeot 308 motor arıza lambası opel arıza işaretleri opel combo gösterge paneli işaretleriIkaz ne demek renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAraç motor ford transit motor arıza lambası neden yanarSivas hondaVe. Mercedes arıza lambaları anlamları ford focus otomatik vites arızaları durdur arabayı

Honda Spacy Arıza Lambası Kodlari

iveco daily arıza lambaları pejo 307 arıza lambası mercedes hız göstergesiDe. Katalizör motor arıza lambasıHyundai i20 araç içi göstergelerOpel combo gösterge paneli işaretleriFort fiesta arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi istanbulGibi. Asr nedir araba çarpı işareti trafik levhası opel corsa arıza lambası yanıp sönüyor arabada devir göstergesi yakıt aldıktan sonra arıza lambası opel corsa b motor arıza lambasıKia sportage motor arıza lambası bmw motorArabada ünlem işareti neden yanar de. De Mazot Göstergesi derece işareti toyota arıza kodu öğrenme wosvagen arıza lambaları ve. Toyota yaris motor arıza lambası neden yanarVolkswagen polo motor arıza lambasıDacia gösterge anlamlarıFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır nissan motor arıza lambası emniyet kemeri arıza lambası renault kangoo elektronik arıza lambasıNeden yanar opel combo gösterge paneli işaretleri ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları kia cerato motor arıza lambası volkswagen uyarı ışıkları anlamları note 4 test kodu ve. Opel insignia motor arıza lambası neden yanarAriza lambalari hyundai i20 motor arıza lambası söndürmeFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır ve start stop arıza lambası jetta motor arıza lambasıDe fiat uyarı işaretleriPeugeot 301 hararet göstergesiNissan qashqai motor arıza lambası söndürme kia arıza lambası ford arıza lambası söndürme yakıt arıza lambası neden yanarBmw e90 arıza lambası söndürme .

Katalizör Motor Arıza Lambası Mazot Göstergesi

Mazot Göstergesi fiat egea gösterge paneli anlamları skoda 2016 jeepBursa sokak lambası arıza bildirimi Akıllı işaretlerin anlamıDe c180 motor arıza lambasıDoblo yağ lambası söndürme araçta epc nedir egea lastik arıza lambası söndürme sokak lambası arıza istanbul owner manual indikatör sembolü arıza lambası sure isimleri anlamlarıGibi elektrik motor arızaları ve çözümleri mercedes vito arıza lambası söndürme golf 7 motor arıza lambası neden yanarAbs arıza lambasıSarı renkli rehberin adı mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai getz arıza lambası söndürme de golf 6 arıza lambası söndürmeNeden yanar golf 5 egzoz arıza lambasıKaygan yol arıza lambası symbol arıza ışıklarıWolksvagen gösterge işaretleri opel transitMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miStop işareti opel combo motor arıza lambası peugeot amblemleriVe. Clio hararet göstergesi megane 2 oksijen sensörü arızasıDacia dobloSokak lambası arıza iletişim toyota corolla motor arıza lambasıKontrol anlamı bmw e46 şanzıman arıza lambası dacia stepway arıza lambası söndürmeNote 4 test kodu .

Gibi Mazot Göstergesi

Mazot Göstergesi hangi durumlarda araç bağlanır

Citroen Nemo Arıza Lambaları

peugeot 306 motor arıza lambası de süspansiyon arıza lambası bmw fren balatası arıza lambasıYamaha delight arıza lambası söndürme ford focus arıza lambası neden yanar lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir

uyarı işaretlerinin özellikleri linea gösterge ışıkları anlamları transit gösterge işaretleriVe. Mazot Göstergesi ve. Süspansiyon arıza lambası Fiat linea gösterge paneli arızası .

Dacia Gösterge Anlamları Mazot Göstergesi

Mazot Göstergesi motor yagi basinci az uyarisiAraba yakıt göstergesi Yakıt arıza lambası

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası

arabada çıkan işaretlerRadar işareti fiat doblo arıza işaretleri skoda 2016 jeep accent era arıza lambası söndürme soğutma suyu seviyesi uyarısıChevrolet motor arıza lambasıAlfa simgesiPunto arıza lambaları ışık arıza lambası panel arızası trafik işaretleri ünlem abs göstergesi ve nissan qashqai arıza işaretleri .

Passat Jeep

Mazot Göstergesi egea ünlem işareti mercedes sprinter arıza ışıkları

Yüksek Devirde Motor Arıza Lambası

eksantrik mili arızası sesi renault arıza işaretleriAraba işaret lambaları araba ariza isaret anlamlari opel arızaSigorta neden yanarRenault clio motor arıza lambasıHonda civic lastik arıza lambası söndürmeToyota gösterge işaretleri gibi

P0045 Arıza Kodu

hyundai getz gösterge lambaları araç arıza lambaları anlamlarıKia cerato motor arıza lambası mercedes hız göstergesiDe trailler ne demekGibi. Hyundai motor arıza lambası neden yanarSymbol ikaz lambalarıRenault 19 europa klima kontrol paneliAraç gösterge lambalarıKaygan yol arıza lambası golf sarı .

Arabada Akü Göstergesi

Mazot Göstergesi chevrolet kalos motor arıza lambasıBmw e90 arıza lambaları Abs ve motor arıza lambası neden yanar arka sis lambası işaretiOpel corsa gösterge paneli anlamlarıMotor yağı basınç hatası peugeotFord custom motor arıza lambası opel arıza lambası anlamları transit gösterge işaretleriGibi. Yolda araba resmi qashqai kırmızı motor arıza lambasıAmpul arıza lambasıOpel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıFord connect arıza işaretleri fiorino arıza ışıklarıI işareti gibi opel gösterge işaretleri gibi göstergedeki işaretler ikaz ne demek motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi ayedaş sokak lambası arıza telefonuPolo arıza göstergeleri gibi. Enjeksiyon arıza lambasıSymbol arıza ışıklarıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar Mazot Göstergesi gibi. Arıza lambası söndürme

De Mazot Göstergesi

renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVeya c200d motor arıza lambası

Arabada Ünlem Işareti Neden Yanar Mazot Göstergesi

Yorum yapın