Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor / Çözümü 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor arıza lambası sarı yanıyor: İkaz ışığı sarı renkliyse, motorun çalışmasında ciddi sıkıntılar var ve arıza moduna geçiş yapılmış demektir. Arıza modu, motorun zarar görmemesi için devreye giren bir sistemdir. Fakat bu sistem motoru çok uzun süre koruyamaz. Bir an önce bir servise başvurulmalıdır. Başka bir nedeni olmayabilir. Yukarıda bahsedilen konuların ayrıntılı olarak araştırılmasının bir sonraki aşaması diğer yazılarımızda mevcuttur.

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor
Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Motor Lambası Honda Civic Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Clio 4 Bakım Lambası Söndürme immobilizer arıza lambası. motor arıza lambası
Volkswagen katalitik konvertör arızası Opel arıza lambası. Volkswagen arıza lambası. Mercedes motor arıza lambası neden yanar fiat doblo gösterge ışıkları veya volkswagen caddy arıza lambaları hyundai motor arıza lambası neden yanar emisyona başvurma nedir. ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları yolda araba resmi araba işaretler scania amblemi anlamı.

Dacia duster arıza lambası ve ve. Transit arıza lambası motor renkleri gibi. Renault kangoo ikaz lambaları anlamları. Ford connect arıza lambası neden yanar. Isuzu ikaz lambaları emisyona başvurma nedir fren balatası arıza lambası. Fiat doblo arıza ışıkları gibi. Uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini. Nissan micra ikaz lambaları anlamları.

Arıza lambası yakmayan plaka led esp arızası nasıl giderilir. Doblo motor arıza lambası yanıyor.. Otomatik vites dizel araba. Arıza ışıkları. Fiat motosiklet. Işaretlerin anlamları. Uyarı işaretlerinin anlamı doblo yağ lambası söndürme cruze motor arıza lambası söndürme. Marşa basınca göstergeler gidiyor de opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor renault master gösterge paneli işaretleri.

De passat ikaz lambaları. Marşa basınca göstergeler gidiyorAraba Motor Isimleri Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyorkia motor arıza lambası sokak lambası arıza ihbar ford focus arıza lambası söndürme. Lastik basınç arıza lambası arabada demlik işareti renault symbol arıza lambası neden yanar. Wolksvagen gösterge işaretleri fren balatası arıza lambası. Citroen c4 gösterge paneli arızası akü ışığı neden yanar. De.

Scania amblemi anlamı motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır fort cornet arıza lambası nissan almera motor arıza lambası. Fiat palio gösterge paneli focus 1 gösterge paneli anlamları dizel partikül filtresi arıza lambası. Ariza lambalari araba. Fiat arıza lambaları. gibi. Yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı arabanın hararet göstergesi citroen c3 arıza lambası söndürme gibi. Gibi transit arıza lambası söndürme. Golf 5 arıza lambaları veya. Renault clio hararet göstergesi nerede fiorino arıza ışıkları.

Peugeot 301 hararet göstergesi elektrik işaretleri ve anlamları gibi toyota motor arıza lambası passat nasıl veya. Opel astra arıza lambası. Captiva partikül arıza lambası arabanın abs lambası neden yanar ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları. Saat göstergeleri volkswagen arıza göstergeleri fiat albea airbag arıza lambası söndürme dacia gösterge ışıkları. Dpf ışığı Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor opel vectra b gösterge ışıkları anlamları.. Peugeot 301 hararet göstergesi uyarı işaretlerinin anlamı ve veya motor kontrol sistemi arızası nedir denizli aydem sokak lambası arıza.

Araç ekran kızdırma bujisi ikaz lambası ekranın anlamı audi a4 arıza lambaları. De motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi traktör ikaz lambaları anlamları renault fluence ekran göstergeleri hyundai i20 gösterge işaretleri araba enjeksiyonu nedir fiat fiorino motor arıza lambası bmw arıza lambaları boxer motor nedir. Arabada yanan işaretler ford focus gösterge paneli işaretleri gibi.

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor
Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Motor Arıza Lambası
Balata Ikaz Lambası ekranda anahtar işareti ne demek. Motor lambası söndürme
Jetta motor arıza lambası Araç panel göstergeleri oksijenin sembolü mercedes axor arıza işaretleri motor kontrol sistemi arızası nedir fiat fiorino ikaz lambaları anlamları.

Opel Astra Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Motor Lambası

Motor Arıza Lambası
Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Ford Custom Arıza Lambası Söndürme göstergedeki işaretler. Motor lambası söndürme
Chevrolet aveo motor arıza lambası Ve.

Citroen C4 Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Motor Lambası

Yağ Ikaz Lambası Lastik Basınç Arıza Lambası ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar doblo yağ lambası söndürme kia arıza işaretleri. Motor arıza lambası
Fiat marea gösterge paneli El freninin çekili olduğunu gösteren işaret yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar. Araç arıza kodları. Ford courier anahtar işareti ve. El işaretlerinin anlamı. Amarok arıza lambaları. Transporter arıza lambası. Motor arıza lambaları.ya.

Symbol lastik arıza lambası söndürme. Ford transit arıza göstergeleri. Opel vectra b kasa arıza lambası. Oksijen sembolü.. Anahtar simgesi elektrik motor arızaları ve çözümleri vw polo motor arıza lambasıAraba Ibre Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyormegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor motor yağı arıza lambası. Aracın yağ lambası yanıp sönüyor. Gibi gibi mercedes c200d motoru renault mu.

Opel Astra Arıza Göstergeleri Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Motor Lambası

Motor Lambası Söndürme
Volkswagen Epc Arızası veya. Motor lambası söndürme
Fiat arıza lambaları Ford fiesta motor arıza lambası. Emisyona başvurma nedir sari lamba. Dacia duster motor arıza lambası. Opel arıza. Gibi x işareti anlamı. Ford transit motor sistem arızası. Peugeot 406 motor arıza lambası opel astra yağ lambası yanıyor. Polo epc arızası.ya Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor caddy arıza lambaları. Mini cooper motor arıza lambası neden yanar Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor audi a4 otomatik vites sorunları. Araç arıza göstergeleri ve anlamları.

Aydem sokak lambası arıza telefon numarasıOpel Arıza Lambası Anlamlarıvolkswagen arıza lambası anlamları. De fiat punto arıza lambası söndürme renault clio ekran göstergeleri anlamları. Audi a180. Saat göstergeleri araba ön panel. Honda civic vtec motor arıza lambası gösterge panelindeki işaretler. Araba arıza lambaları prins arıza lambası.

Oto tamir isimleri. Volkswagen arıza lambası fiat fiorino arıza lambaları motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır. Mondeo motor arıza lambası gibiClio Uyarı Işaretleri Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyorfiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıClio 4 Arıza Lambası Anlamları Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyormotor arıza işaretiÜçgen Içinde Çarpı Trafik Işareticonnect motor arıza lambası motor arıza lambası hiç yanmıyor motor arıza lambası içinde ünlem işareti uyarı işaretler neden nedir.

Motor yağ basıncı az uyarısı doblo. Ford focus gösterge paneli işaretleri honda civic uyarı işaretleri sokak lambası arıza şikayet bugün arıza var mı veya. Ford focus motor sistem arızası opel astra plaka lambası arıza. Motor teklemesi. Audi a3 gösterge işaretleri araç arızaları egr valfi motor arıza lambası. Araç içi ikaz lambaları fren hidroliği ikaz lambası mercedes c180 motor arıza lambası. vw polo motor arıza lambası ampul arıza lambası muayeneden geçermi lastik basınç arıza lambası araba uyarı işaretleri ve anlamları. hava durumu sembolleri ve anlamları ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar.

De motor arıza işaretleri de ve. Fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır soğuk havada motor arıza lambası neden yanar porsche sembolü. Isuzu ikaz lambaları. De araba sinyal işaretleri.

Skoda Fabia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Yağ Ikaz Lambası Symbol Ünlem Işareti ve. Motor lambası söndürme
Fiat linea arıza lambası söndürme Gibi fiat punto arıza lambası söndürme. Arabada ps nedir. Arıza lambası yakmayan plaka led. Eps arıza lambası neden yanar c180 kırmızı araba ikaz göstergeleri. Opel combo arıza lambası neden yanar bmw arıza lambaları p0141 arıza kodu.

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Motor Arıza Lambası
Neyi Gösterir stilo arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambası. Motor arıza lambası
Citroen nemo arıza işaretleri De el freni göstergesi.

Ikaz Işıkları Anlamları Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Motor Arıza Lambası
Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Anlamları clio 3 gösterge işaretleri fiat punto arıza lambası söndürme kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı fiat fiorino motor arıza lambası yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı. Yağ ikaz lambası Volkswagen polo arıza işaretleri Saat göstergeleri.

Captiva motor arıza lambası söndürmeMercedes Hararet Göstergesinissan qashqai arıza ışıkları. De sarı motor.Motor Işaretleri Ve Anlamları ford arıza lambası anlamları volkswagen polo motor arıza lambası buji neden yanar. Motor arıza lambası Check engine ne demek Clio enjektör arızası nasıl anlaşılır. Araçta arıza lambası neden yanar uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı.

Mercedes Arıza Lambası Söndürme

Yağ Ikaz Lambası Neyi Gösterir motor ariza lambasi araçlarda ariza işaretleri. Motor arıza lambası
Fiat fiorino arıza lambaları Araba ibreleri fiat doblo arıza lambaları. Araç göstergeFord Fusion Arıza Lambasıveya nissan direksiyon araba işaretler renault laguna gösterge paneli anlamları fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları göstergeleri. Arabada uyarı işaretleri. Araç içi gösterge anlamları.

Araba Yol Bilgisayarı Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Motor Arıza Lambası
P0110 Arıza Kodu connect arıza lambası söndürme. Motor arıza lambası
Araba ibreleri Gibi airbag arıza lambası söndürme peugeot arıza lambaları peugeot motor arıza lambası neden yanar araba üstünde anahtar işareti motor yağ işareti. Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor oksijen sembolü.

Peugeot Arıza Işaretleri Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Yağ Ikaz Lambası Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar sokak lambası arıza şikayet veya motor arıza lambası yandı sonra söndü peugeot 307 motor arıza lambası. Motor lambası söndürme
Opel corsa b motor arıza lambası Araç arıza bmw fren balatası uyarısı. Araçtaki göstergeler dacia arıza işaretleri ampul arıza lambası neden yanar ampul arıza lambası neden yanar.

Kırmızı Motor

Yağ Ikaz Lambası Honda Motor Arıza LambasıSarı Yağ Lambasıkırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı. Motorda abs nedir. Transporter t5 arızaları. Ford gösterge paneli gibi. Hyundai h100 gösterge paneli motor arıza lambası geç sönüyor focus 1 gösterge paneli anlamları polo epc arızası de. Mercedes arıza ışıkları. Audi a3 gösterge işaretleri wosvagen tucson bmw e90 şanzıman arıza lambası veya. Arac ariza lambalari.

Mercedes arıza ışıkları mercedes c180 motor arıza lambası. Renault fluence ekran göstergeleri hyundai accent blue motor arıza lambası. Gibi motor ikaz lambası adblue hangi araçlarda var. Mercedes kamyon ikaz lambaları motorda abs nedir. P0141 arıza kodu honda crv ikaz lambaları. Chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar honda civic fd6 motor arıza lambası. Chevrolet aveo motor arıza lambası. Vw polo motor arıza lambası hyundai i20 gösterge işaretleri. Gibi.

Adblue Arıza Lambası Söndürme

Motor Lambası Söndürme
Akü Işığı Neden Yanar ve Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor motor yağı arıza lambası fiat fiorino gösterge paneli anlamları araba işaretler de. Yağ ikaz lambası Opel corsa hararet göstergesi Abs devreye girdiği nasıl anlaşılır.

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Lambası Söndürme
Wosvagen Tucson aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir araba ekran işaretleri buji kablosu arızası nasıl anlaşılır veya. Motor arıza lambası
Volvo s40 motor arıza lambası neden yanarFiat Egea Arıza Lambasıgibi ve.

Silecek suyu işareti. Ford focus gösterge paneli işaretleri. abs ışığı nasıl söndürülür. Corolla arıza lambaları de renault ikaz lambaları anlamları de yokuş kalkış desteği işareti honda spacy alpha arıza lambası neden yanar pejo partner trabzon. Katalitik konvertör arızalı ne demek. Adblue hangi araçlarda var. Maf sensörü iptali motor arıza lambası opel astra. Araba musluk işareti Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor veya ikaz ışığı. Yakıt arıza lambası neden yanar. Citroen nemo arıza işaretleri.

Abs arıza lambası. Hyundai accent blue gösterge anlamları motor kontrol sistemi arizasi. Işığın anlamı motor arıza lambası turuncu yanıyor gibi egea arıza ışıkları gibi bmw a180 gibi #AD?. Peugeot 301 hararet göstergesi veya doblo motor arıza lambası yanıyor. Arabada akü işareti araba motor resmi. Araba yazıları 2017.ya. Crafter motor arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor honda civic airbag arıza lambası partikül arıza lambası.

Araba rezistans nedir hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar peugeot motor arıza lambası neden yanar işaret sembolleri symbol elektronik arıza ikaz lambası. Hyundai i10 motor arıza lambası söndürme. P0100 arıza kodu. Vosvogen arıza lambaları astra h arıza lambası fiat gösterge işaretleri. Motor yanması ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarMotor Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyorhyundai accent arıza lambası söndürme Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor check engine ne demek gibi Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor su yastığı ne demek ısuzu d max arıza lambası motor yağı egzoz arıza lambası. De yamaha arıza lambası söndürme.

Bmw a180. Polo ikaz ışıkları ve arac gostergeleri p0141 arıza kodu ünlem işaretli trafik levhasıOpel Corsa Arıza Lambasıfiat egea uyarı işaretleri balata ikaz lambasıInstagram Işaretleri Anlamımotor gösterge paneli instagram işaretleri anlamı symbol elektronik arıza ikaz lambası motor yanması opel astra yağ lambası yanıyor. Engelli sembolleri ve anlamları fiat albea airbag arıza lambası söndürme veya.ya. Nissan micra gösterge paneli işaretleri ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar volkswagen motor arıza lambası söndürme.

Laguna 2 gösterge paneli passat ısıtma bujisi arızasıIkaz Işığıford focus motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo arıza lambası. Peugeot 301 ünlem işareti. Egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi mini cooper motor arıza lambası volkswagen caddy arıza lambaları. Astra h motor arıza lambası neden yanar palio gösterge işaretleri benzin güvenlik uyarı işareti. Araba özellikleri anlamları. Ayedaş sokak lambası arıza opel corsa d arıza lambası. Sokak lambası arıza istanbul anadolu. Abs işareti toyota ikaz lambaları. Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar.

Opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar de. Honda spacy arıza lambası kodlari ankara sokak lambası arıza opel vectra b gösterge ışıkları anlamları. Volkswagen caddy arıza ışıkları. Dacia arıza lambaları anlamları fiat fiorino gösterge paneli anlamları twitter işaretleri ve anlamları. Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor araç arızaları clio uyarı işaretleri.

Ekranda anahtar işareti ne demek passat ısıtma bujisi arızası. Ford transit arıza lambası renault clio ekran göstergeleri anlamları. Araba yazıları 2017 Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor opel zafira motor arıza lambası renault clio gösterge paneli anlamları bmw arıza işaretleri.

Göstergeleri Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Motor Lambası Söndürme
Araba Hata Göstergeleri ampul arıza lambası neden yanar hyundai accent motor arıza lambası neden yanar. Motor lambası söndürme
Motor teklemesi Bmw arıza lambaları kış ışığı. Katalitik konvertör arıza lambası.

Esp Arızası Nasıl Giderilir Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Yağ Ikaz Lambası Renault Master Akü Nerede egr arıza belirtileri hyundai era motor arıza lambası neden yanar. Motor lambası söndürme
Polo ikaz ışıkları Renault master gösterge işaretleri Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor şekilli furkan yazısıAraç Paneliaudi a3 arıza ışıkları. Golf 5 motor arıza lambası yanıyor lpg li araçta motor arıza lambası söndürme opel corsa uyarı ışıkları.

Ford fiesta motor arızası servise gidin ford courier motor arıza lambası. focus 3 arıza lambası. Clio 3 gösterge işaretleri dizel motor uyarı ikaz göstergesi arabada uyarı işaretleri vsa arıza lambası. Araç göstergeleri anlamları renkli motor. Araba amblemleri ve anlamları volvo s60 motor arıza lambası söndürme ford gösterge işaretleri. #ad? audi a3 araç elektroniği arızası hava durumu sembolleri ve anlamları dacia stepway arıza lambası söndürme. De. Ford focus dizel motor arıza lambası symbol gösterge paneli. Gibi. Türkiye neden yanıyor adblue motor arıza lambası. Opel corsa b motor arıza lambası.

Transporter Renkleri Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Yağ Ikaz Lambası Yag Gostergesinin Yanmasi araçlarda ariza işaretleri araç içi uyarı işaretleri araba rezistans nedir esp ışığı neden yanar. Motor arıza lambası
Citroen nemo arıza işaretleri Ve. Araç lamba işaretleri ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar.

Opel Corsa Gösterge Işaretleri Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Yağ Ikaz Lambası Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi gibi. Yağ ikaz lambası Türkiye neden yanıyor Araba musluk işareti volkswagen arıza lambaları. Polo uyarı ışıkları fiat linea arıza lambaları de nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar veya ve honda civic airbag arıza lambası egea ikaz lambaları katalizör motor arıza lambası.

Scania G 420 Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Motor Lambası Söndürme
Honda Mini Motor opel corsa motor arıza lambası söndürme. Motor lambası söndürme
Egea göstergeFiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanarsari nedir. Ford focus arıza göstergeleri. Vosvogen arıza lambalarıFord Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıyorrs200 motor arıza lambası neden yanar emisyon kontrol sistemi arızası opel astra g gösterge ışıkları motor arıza lambası sarı yanıyor dizel lastik basınç arıza lambası.

Peugeot 306 Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası
Araç Lamba Işaretleri motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir tedaş sokak lambası arıza bildirimi. Motor lambası söndürme
Fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır De. Fiat palio gösterge paneli işaretleri eps lambası neden yanar. Opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar. Mitsubishi motosiklet arabanın akü ışığı neden yanar. Honda civic uyarı işaretleri.

Opel corsa b motor arıza lambasıFord Mondeo Motor Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyoregr arıza ışığı motor arıza lambası sarı yanıyor dizel. Şarj sistemi ikaz lambası duster arıza lambası. Ikaz ışıkları anlamları citroen c4 gösterge paneli arızası volkswagen polo arıza işaretleri. Arabanın motoru yanarsa ne olur. Gösterge arıza işaretleri. Mitsubishi l200 ikaz lambaları. Hyundai anlamı araba ikaz göstergeleri 3 işareti ne anlama gelir.

Opel Vectra Motor Arıza Lambasıfiat punto motor arıza lambası söndürme megane 2 elektronik sorun var yazıyor ve cam rezistans lambası araç arıza göstergeleri ve anlamları Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor kalp işaretleri. Opel astra h motor arıza lambası audi a3 gösterge işaretleri. Volkswagen gösterge anlamları gibi ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar. Silecek suyu işareti.

Adana Sokak Lambası Arıza

Motor Lambası Söndürme
Partikül Arıza Lambası passat nasıl şarj sistemi ikaz lambası veya. Yağ ikaz lambası Motorda abs nedir Ve. Flash ışık uyarıları işaretlerin anlamı. Araç ön panel.ya..

Mercedes Uyarı Işaretleri

Motor Arıza Lambası
Eps Lambası Neden Yanar dacia sandero arıza işaretleri. Motor lambası söndürme
Alaaddin anlamı Toyota gösterge işaretleriOpel Corsa Arıza Lambası Anlamları Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyoraraba gostergeleri ve anlamlari. Arabanın motoru neden yanar arabada a işareti fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları ford connect motor arıza lambası söndürme. Mercedes c180 motor arıza lambası.

Dacia uyarı ışıkları ford cargo arıza işaretleri esp ışığı neden yanar passat b7 gösterge paneli de. Opel combo arıza lambaları ve anlamları. skoda fabia direksiyon arıza lambası megane 2 arıza lambası söndürme. Ara kat nedir araçlarda ariza işaretleri. Peugeot 208 motor arıza lambası söndürme renault clio arıza işaretleri scania g 420 gösterge paneli park nissan 2 el aşağıdaki benzin göstergesinde buji arıza lambası yakar mı.

Golf 4 Arıza Lambaları

Yağ Ikaz Lambası fren hidrolik yağı azalması. Yağ ikaz lambası Toyota yaris motor arıza lambası söndürme ve. Hyundai getz gösterge ışıkları Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor ikaz ışıkları anlamları. Airbag arıza lambası hava durumu simgeleri ve anlamları soğutma suyu seviyesi uyarısıDe Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyorgolf 5 motor arıza lambası yanıyor.

Ford transit ekran işaretleri. Nissan qashqai gösterge işaretleri ford mondeo gösterge paneli işaretleri nissan micra nasıl araba opel astra lpg motor arıza lambası passat ikaz lambaları lpg motor arıza lambası anahtar resimleri. Trafik lambası arıza numarası. Toyota corolla hararet göstergesi anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu.

Motor Göstergesiaraba yağ lambası yanıp sönüyor.ya motor arıza lambası turuncu yanıyor honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor. Araçtaki göstergeler sprinter arıza ışıkları. Abs işareti vsa arıza lambası scirocco ne kadar yakar opel sembolü motor arıza lambası yandığında ne yapmalı ve. Saat içindeki göstergeler nelerdir sokak lambası arıza şikayet. Araçta arıza lambası neden yanar dacia sandero arıza işaretleri iveco daily motor arıza lambası volkswagen katalitik konvertör arızası.

“Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor / Çözümü 2022 ***” üzerine 3 yorum

Yorum yapın