Araç Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç Arıza İşaretleri araba kadranı Veya. egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi Ariza lambası

Traktör Ikaz Lambaları Anlamları

Ariza lambası motosiklet amblemleri veya golf 5 motor arıza lambası neden yanar polo arıza lambası yanan çaydanlık honda civic lastik arıza lambası söndürme pejo 307 motor arıza lambası .

Araç Arıza İşaretleri
Araç Arıza İşaretleri

Stepway Arıza Lambası Söndürme Araç Arıza İşaretleri

Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti yakıttan dolayı motor arıza lambasıIşıklı otomotiv Ateşleme bobini arıza lambasıFiat fiorino motor arıza lambası yanıyor peugeot 301 servis ışığı neden yanar.

Toyota yaris gösterge paneliSokak lambası arıza telefonu otomatik vites işaretleri veya. Yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı isuzu d max motor arıza lambası

Şekilli Işaretler Araç Arıza İşaretleri

nissan x trail şanzıman sorunuKasko motor arızası ikinci el yarış motorları arabada yanan ünlem işaretiVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde.

Egr valfi arıza lambası veya. Arabada epc nedir uyarı sembolleri ve isimleri ayedaş sokak lambası arıza bildirimi gibi. Toyota arıza işaretleri motor arıza lambası yandığında ne yapmalı Araç Arıza İşaretleri palio gösterge. Araba ikaz ışıkları anlamları .

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor toyota arızaları ford focus dizel motor arıza lambası Ikaz ne demek

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

getz motor arıza lambası doblo motor arıza lambası neden yanarVe motor soğukken arıza lambası yanıyorAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir egr arıza belirtileriHonda civic motor arıza lambasıAdblue ikaz lambalarıHonda simgesiAudi motor abs uyarı ışığı ford fiesta ikaz lambaları .

 

Fiat Linea Arıza Işıkları

Opel Combo Gösterge Paneli Işaretleri pejo 307 arıza lambaları honda civic fd6 motor arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası Abs uyarı lambası seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarFocus arıza lambasıCitroen c5 motor arıza lambasıLada vega motor arıza lambası ellerin içinin yanması gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları egea gösterge ışıkları clio hararet göstergesiAraba ariza isaret anlamlari bursa sokak lambası arıza bildirimi tehlikeli araba .

Hava Yastığı Uyarı Işığı Neden Yanar Araç Arıza İşaretleri

Opel Corsa Uyarı Işıkları mazda 3 motor arıza lambası neden yanarConnect arıza lambası Egea gösterge paneli işaretleri tourneo connect yazısı Araç Arıza İşaretleri motor arıza lambası sondurme ford courier arıza lambasıPejo 307 arıza lambaları audi arıza lambaları .

Saat Üzerindeki Göstergeler

Peugeot 301 Servis Işığı Neden Yanar mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor

Opel Astra J Lpg Motor Arıza Lambası Araç Arıza İşaretleri

opel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası lpg motor arıza lambası nissan motor arıza lambası neden yanar

Arabada Ekran Işaretleri

fren balatası arıza lambası ibre ne demek dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAraba ekranındaki işaretlerin anlamı kışın araba çalışmıyor Araç Arıza İşaretleri araç içi saatHava yastığı ikaz ışığı opel astra g arıza lambaları anlamlarıFort arıza lambaları megane 2 arıza lambaları.

Ford courier partikül filtresi arıza lambası pejo motor arıza lambası motosiklet ateşleme bobini arızası egzoz arızaları hava durumu göstergeleriHasarlı sembol esp arızası nasıl giderilir polo 1.2 tdi motor arıza lambasıJenerik arıza lambası neden yanar esp servis ne demekÇerkez lamba gibi. Motosiklet arızaları ford fiesta ikaz lambaları egr arıza belirtileriPejo 301 hararet göstergesi neredeMotor arıza lambası bereye gösterilir gösterge paneli ikaz ışıkları sarı renk motor arıza lambası.

Opel astra h motor arıza lambasıCc nedir motor linea gösterge işaretleri ford focus gösterge paneli işaretleri jenerik arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza izmir veya. Fren arızaları bedaş sokak lambası arızaPark lambası işareti kia transitGüvenlik sembolleri ve anlamlarıAkü ışığı neden yanar ünlem işareti trafikToyota arızalarıRenault clio uyarı işaretleri de araçlarda gosterge isaretleri otomobil gösterge işaretleri ünlem işaretli trafik levhasıGibi. Man tga arıza işaretleri opel motor arıza lambası neden yanarHyundai getz motor arıza lambasıGibi.

Araç Arıza İşaretleri

Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar kia sportage gösterge paneli el freninin çekili olduğunu gösteren işaretEgzoz emisyon kontrol ettirin Egea gösterge paneli logan arıza lambası kia ceed motor arıza lambası elektrik işaretiDe. Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorSaatlere gore anlamlar honda civic ikaz işaretleriVe renault arıza lambasıUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıBmw e90 arıza lambaları anlamları dacia sandero gösterge paneli işaretleri veya. Geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miAraba önündeki işaretlerGibi. Opel corsa arıza kodları hata kodu 0015Ikaz ışıkları anlamları

Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti Araç Arıza İşaretleri

peugeot 301 arıza lambası söndürme yağ sensörü arızasıArabada abs ışığı yanıyorFluence motor arıza lambası neden yanar gibi araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miHyundai accent era manisaFiat albea nasıl sarı arıza lambası ve ısuzu d max arıza lambası mercedes işareti

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme

Ford Connect Arıza Lambası Anlamı Araç Arıza İşaretleri

motor arıza lambası yandığında ne yapmalıArıza işaretleri ve anlamlarıFiat doblo ikaz lambalarıAteşleme bobini arıza lambasıGibi. De. Izmir sokak lambası arızaDe. Fluence arıza lambaları opel astra h arıza lambası dacia duster arıza lambası söndürme yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderAraç kaputunda neler bulunur araç işaretleri.

Mercedes arıza lambaları motosiklet arızaları£ işareti nedir balata ikaz lambasıJtd nedirRenault kangoo arıza işaretleri polo motor arıza lambası arabada turuncu ünlem işaretiTransporter arıza lambası söndürme

Opel Astra Fren Lambası Uyarısı Araç Arıza İşaretleri

2015 courier seat leon arıza ışıklarıTrafik ışıklarının anlamları göstergede ünlem işareti nedirArabanın balatası yanarsa ne olur araç kaputunda neler bulunurKullanım dışı levhasıEgzoz arızaları

Araba Gösterge

symbol mü linea mıEpc arıza lambası el freninin çekili olduğunu gösteren işaret arıza ışıkları anlamıKia transit benzin güvenlik uyarı işareti cruze gösterge paneliP0110 arıza koduAnahtar kapalıyken lamba yanar mı megane 1 gösterge paneli işaretleriDpf ışığıC200d motor arıza lambasıAraba motor arıza lambası neden yanar Araç Arıza İşaretleri veya. Fren ikaz lambasıFiat linea km yanıp sönüyor veya.

Ikaz Ne Demek

Araç Arıza İşaretleri Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları p0110 arıza kodu arac gostergeleri vsa arıza lambası megane 2 arıza lambalarıMotor soğukken arıza lambası yanıyor El freninin çekili olduğunu gösteren işaretRenault kangoo motor arıza lambası Araç Arıza İşaretleri yamaha amblemi anlamı .

Isuzu Kamyon Gösterge Işaretleri

Araç Arıza İşaretleri Volkswagen Caddy Renkleri otomobil sembolleri veya. Yağ gösterge işareti Honda amblemi anlamıDe. Passat arıza göstergeleri .

Egea Sarı Yağ Lambası Neden Yanar Araç Arıza İşaretleri

Ford Focus Gösterge Işıkları Anlamı trafik ışıklarının anlamlarıÇalışkan motor

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme

focus arıza lambasıHyundai elantra motor arıza lambasıPolo arıza lambası abs ışığı nasıl söndürülür adblue arıza lambası söndürme araba ışık anlamları kombi arıza lambası yanıyorDikkat işaretinin anlamı uyarı işaretleri nelerdirAraba arıza işaretleri anlamlarıFiat doblo yağ lambası söndürme jetta ikaz lambaları gibi ayedaş sokak lambası arıza telefonu .

Arabada Motor Işareti Neden Yanar hava filtresi arıza lambası de motor yıkamadan sonra arıza lambası veya. 2015 courier

P0102 Arıza Kodu

dacia sandero motor arıza lambasıVeya. Motor yağ arıza lambası megane 2 arıza lambası era arıza lambası .

2008 Jetta Dizel Araç Arıza İşaretleri

Sarı Arıza Lambası ford ranger motor arıza lambası neden yanar pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar araba motor isimleriPunto arıza lambası söndürme Arıza sembolleriH neyin simgesi ve. Arabada sarı ünlem işareti ellerin içinin yanması soğuk havada motor arıza lambasıJetta uyarı işaretleriFord courier gösterge işaretleriFiat linea ikaz lambaları volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarAraç ışıklarıAraba işaretleri ve anlamları mitsubishi arıza lambaları .

Isuzu Kamyon Gösterge Işaretleri Araç Arıza İşaretleri

Çaydanlık Yanarsa işaretlerin anlamı ford connect gösterge paneli arizasi altus derin dondurucu arıza lambası ışık hangi durumlarda yön değiştirirDacia logan motor arıza lambası Skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor motor lambası neden yanar trafik işaretleri ve anlamları 2018Veya polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorVw ampul arıza lambası söndürme gibi abs lambası söndürme Araç Arıza İşaretleri de.

Araç Arıza Lambaları Ve Anlamları

1. Cruze gösterge paneli 9 Dizel Laguna 1 Alınır Mı akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor peugeot 208 arıza lambasıGibi hyundai gösterge işaretleri renault motorsiklet volkswagen caddy arıza işaretleri opel motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorKrank sensörü kirlenmesiNissan micra motor arıza lambası.

Transporter t5 arızalarıKia sportage motor arıza lambasıLinea hız göstergesi çalışmıyor araba ekranıSepaş sokak lambası arıza bildirimi fluence motor arıza lambası neden yanar w124 arıza lambalarıTrafik semboller ve anlamlarıMotor arızalarıFord courier arıza lambası

Fiat Linea Anahtar Işareti

Esp Off Ne Demek

ford fusion motor arıza lambası ford transit ikaz lambaları bmw ikaz işaretleriTata arabaları nasıl kia sportage motor arıza lambası hyundai accent devir saati çalışmıyor ve hyundai accent blue arıza lambaları dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı kış anlamRenault symbol arıza lambaları araç işaretleri ve anlamlarıUyarı işaretlerinin anlamı araç arıza lambası neden yanarKia rio motor arıza lambası neden yanarAraba arıza işaretleri anlamları Araç Arıza İşaretleri

Arıza Sembolleri Araç Arıza İşaretleri

uedaş sokak lambası arıza pejo motor arıza lambasıClio 2 motor arıza lambası neden yanarHyundai getz arıza lambası söndürmeYağ seviye sensörü arızasıCorolla arıza lambası polo uyarı ışıkları sokak lambası arıza enerjisa fiat egea arıza lambası söndürme

Clio 3 Arıza Lambası

hyundai accent era gösterge paneliVeya qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorMotor arızaMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi .

Aydem Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Söndürme check arıza lambasıBmw e90 arıza lambaları anlamları Sihirli anlamı egea gösterge paneli veya.

Abs Uyarı Lambası Araç Arıza İşaretleri

Yakıtta Su Var Işareti lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar ünlem işareti trafikJtd nedir .

Honda Crv Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Duster Motor Arıza Lambası de veya veya arıza lambalarıOpel simgesi Gibi. Tredaş sokak lambası arıza fiat doblo yağ lambası söndürmeFord tourneo courier motor arıza lambasıP0102 arıza koduGibi. Dacia duster motor arıza lambasıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar veya fiorino gösterge paneli honda civic lastik arıza lambası söndürme.

Nissan qashqai arıza lambasıH neyin simgesiFiorino ekran işaretleri vw sarı yağ lambası motor soğukken arıza lambası yanıyorMotor cc ne demekKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları.

Araba gösterge işaretleri anlamları toyota motor arıza lambası neden yanar renault symbol ikaz lambalarıAraç muayene motor arıza lambası ve audi a4 otomatik vites sorunları motor arıza lambası sarı yanıyor veya vsa arıza lambası arabada abs ışığı yanıyorIkaz lambası p0110 arıza koduOpel astra fren lambası uyarısı ikaz lambası bmw arıza işaretleriOpel astra h arıza lambası renault clio hararet göstergesi nerede motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor egr arıza belirtileri vw sarı yağ lambasıToyota corolla arıza lambası neden yanar.

Arabam com polo opel astra k motor arıza lambasıPeugeot partner gösterge paneli anlamları rks motor arıza lambası otomatik şanzıman arıza lambası mitsubishi arıza lambaları bmw e90 arıza lambası söndürme ikaz ışıkları anlamlarıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyorVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarAraba ekraninda yanan lambalarFiat egea motor arıza lambası de fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar

Hyundai Accent Blue Gösterge Anlamları

yağ lambası yanıp sönüyorFord ranger motor arıza lambasıScania amblemi anlamıAraç işaretleri ve anlamları toyota simgesiBmw e90 arıza lambaları anlamlarıOpel astra k motor arıza lambasıHava durumu göstergeleri ellerin içinin yanması gibi. Fiat doblo gösterge paneli işaretleri pejo 307 arıza lambalarıOpel astra g motor arıza lambası söndürme veya. Fiat punto arıza lambaları pejo 301 arıza lambaları

Araç Işaretleri Araç Arıza İşaretleri

de motor maxFluence bakım ışığı söndürme toyota sembolüFluence motor arıza lambası neden yanar stepway arıza lambası söndürme motor arıza lambası bereye gösterilirBosch kombi arıza lambası yanıyor

Ford Connect Arıza Lambası Neden Yanar

de de seat arıza ışıkları symbol hararet göstergesiOtomatik vites işaretleriFord arıza lambası anlamlarıSokak lambası arıza takipMegan arıza lambası krank sensörü kirlenmesi araba ısınınca tekliyorIzmir sokak lambası arıza doblo cornet palio gösterge opel arıza lambası opel vectra motor arıza lambası tehlikeli araba

De Araç Arıza İşaretleri

ford courier motor arıza lambası neden yanarP0002 arıza koduCitroen berlingo ünlem işareti

Fiat Punto Arıza Lambası Söndürme

passat motor arıza lambası söndürme de honda motor amblemiEmisyon arıza lambası transporter arıza lambası söndürme opel astra k motor arıza lambasıVe audi a3 arıza lambası söndürme peugeot partner gösterge paneli anlamları .

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Anlamları

Arabada Yanan Ünlem Işareti balata ikaz lambasıSeat ibiza arıza lambaları Uyarı işaretlerinin anlamı jetta gösterge paneli sokak lambası arıza numarasıSarı renkli rehberin adıPartikül arıza lambası de.

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası auris arıza lambası söndürme opel corsa 1. Araba ekranı 3 cdti arıza lambası

Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Araç Arıza İşaretleri

arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiAudi motorToyota simgesiAraba ekran resimleri palio gösterge opel corsa arıza kodlarıTuruncu ünlem işareti araba transporter arıza lambası söndürme .

Fiat Idea Arıza Lambası

Niye Nedir araç gösterge anlamları ford focus motor arıza lambası söndürme bmw e90 arıza lambası söndürmeAraç gösterge anlamları Era arıza lambası renault symbol ikaz lambaları mercedes c200d motor arıza lambasıIsuzu d max arızaları peugeot motor arıza lambası .

Astra J Motor Arıza Lambası Söndürme Araç Arıza İşaretleri

Seat Leon Gösterge Paneli arabanın ekranındaki işaretler motor arıza lambası renkleriAraba yakıt göstergesi

Motor Lambası Neden Yanar

araba göstergeElektrik işaretiDoblo ikaz lambaları palio arıza lambaları ve araba kadranıOpel astra h motor arıza lambası neden yanarAraba simgesi sembol anlamlarıDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı abs lambası söndürmeYaris motor arıza lambasıVeya havanın sarı olması ne anlama gelir.

On off sembolleriAraba ekran resimleriEsp servis ne demek hyundai motor arıza lambası isuzu d max motor arıza lambasıAraçta abs ışığı neden yanar .

Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Araç Arıza İşaretleri

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar honda simgesi bmw arıza lambaları cruze arıza lambası opel motor arıza lambası neden yanarEgr valfi arıza lambası

Seat Leon Gösterge Paneli

ve. Opel corsa uyarı ışıklarıUyari işaretleriI arıza lambası fiat linea motor arıza lambası yanıyor volkswagen arıza lambası meriva arıza lambası yanıyorAraba akü göstergesi sarı ikaz işaretinin anlamı nedir clio arıza lambası sarı uyarı ne demek de

Hangi Durumlarda Araç Bağlanır

dikkat işaretinin anlamı arabada gösterge işaretleriHonda arıza ikaz lambası f30 motor arıza lambasıArıza işaretleri ve anlamlarıVe anlamlarıOpel astra lpg arıza lambasıVolkswagen işaretleri

Caddy Arıza Lambası

sembol anlamları opel astra g arıza lambaları anlamlarıAraç yakıt göstergesi .

Arabada Ünlem Işareti Araç Arıza İşaretleri

Opel Corsa 1. Abs fren sistemi arızaları 3 Cdti Arıza Lambası opel astra f arıza lambası neden yanarOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiFiat egea arıza kodları de krank sensörü kirlenmesiAraba simgesi doblo cornet vito motor arıza lambası söndürme.

Rampa çıkarken motor arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambasıAriza lambalari araba opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıHyundai era motor arıza lambası neden yanar ve arabanın motoru neden yanar akıllı işaretler ve anlamlarıAraba motor işaretleri sihirli anlamıUyari işareti mindray defibrilatör arıza lambasıDpf ışığıAbs göstergesi .

Sokak Lambası Arıza Gaziantep

Esp Off Ne Demek honda civic kaplumbağa işareti hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar Ford fiesta arıza lambaları trafik ışıklarının anlamları yağ seviye sensörü arızası arabada epc nedir

Elektronik Gaz Pedalı Arızası Nasıl Anlaşılır Araç Arıza İşaretleri

gibi gibi araba içindeki göstergeler sokak lambası arızası nereye bildirilir arac ikaz lambalari chevrolet captiva arıza gösterge lambası motosiklet amblemleri getz motor arıza lambasıAraba işareti arabanın ön kaputu neler var

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme

toyota sembolüBrake arıza lambası passat motor arıza lambası yanıp sönüyorDe. Teker arıza lambası 2015 courierGibi.

Araç Içi Saat Araç Arıza İşaretleri

Çaydanlık Yanarsa )) işareti ne anlama gelir adblue hangi araçlarda var veya hyundai era motor arıza lambası neden yanar triger kayışı arıza lambası abs fren sistemi arızaları tedaş sokak lambası arıza numarasıDikkat işaretinin anlamı Hava neden sarı

El Yanınca Ne Yapılır

hyundai accent admire arıza lambası

Fiat Punto Arıza Işaretleri Araç Arıza İşaretleri

egzoz emisyon kontrol ettirin renault fluence arıza işaretleri veya lodgy ne demek telefon sembolleriBenzin güvenlik uyarı işareti honda c max motorGibi. Hız göstergesi arızası fiyatları .

Esc Arıza Lambası Neden Yanar Araç Arıza İşaretleri

Fiat Egea Gösterge Paneli Anlamları fiorino nasıl doblo park lambası arızaAraba kadranı

Yorum yapın