Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor captiva servis arıza uyarı lambası Egea motor arıza lambası Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor Ariza lambası kia sportage arıza lambaları Ariza lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimi park lambası arıza gidericituruncu arıza lambası Nissan park

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Honda Civic 2020 Gösterge Paneli Işaretleri nissan qashqai bilinmeyen özellikleriMegane 4 arıza lambalarıMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır araç ikaz ışıkları anlamları epc ve motor arıza lambası ve benzin güvenlik uyarı işareti peugeot 301 arıza lambaları motosiklet motor arıza lambasıHava yastığı ikaz ışığı

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Wolksvagen Gösterge Işaretleri aktif motor kaputu arızaDizel vakum pompası arızası doblo arıza lambaları ford fiesta gösterge paneli arızasıAraç ikaz ışıkları anlamlarıChevrolet arıza lambası kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi volkswagen polo yağ lambası yanıyor de

Symbol Ekran Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

)) Işareti Ne Anlama Gelir gibi. Eps lambası neden yanar

Adblue Arızası

Toyota Accent jetta motor arıza lambası .

 

Araç Gösterge Paneli Değiştirme

Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları Esp ne demek arabadaFiat doblo arıza lambası söndürmeAraba arızaları ve nedenleri .

 

Vw Polo Katalitik Konvertör Arızası

Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor Araç Gösterge Paneli Değiştirme i20 arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambası yanıyor Arac ikaz lambalari chevrolet captiva arıza gösterge lambası epc ve motor arıza lambasıBağlanan motor nasıl alınır bmw motor arıza lambası neden yanar lpg de motor arıza lambası yanıyor hyundai elantra motor arıza lambasıIveco arıza lambaları sarı motor arıza lambası neden yanar iveco daily arıza lambalarıAraç koruma sistemi arızası çözümü motor renkleri araba arıza işaretleri anlamları mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır trafik işaretleri ünlem araç arıza kodları ve çözümleri opel arıza lambaları ve anlamları

Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar

Yüksek Devirde Motor Arıza Lambası

Araba Gösterge Anlamları

Park Otomotiv Nissan araba içindeki göstergeler opel motor arıza lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası yanıyor Araçtaki göstergeler bmw motor arıza lambası sarı yanıyor berlingo motor arıza lambası opel astra arıza lambası anlamları bmw arıza lambası sondurme azalmış soğutma suyu arıza lambası ford connect arıza lambasıI işaretiDoblo park lambası arıza isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor gibi uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliToyota auris gösterge paneli anlamları ariza lambasi veya. Araç arıza lambaları anlamları fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorAudi a5 kırmızı veya. Honda ikaz lambaları hararet lambasıDe. Araba simgesiArabada ünlem işareti neden yanar .

 

Park Otomotiv Nissan

Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor Araba Simgeleri Ve Isimleri opel corsa gösterge paneli işaretleri motor maxFiat linea gösterge ikaz lambaları Veya sarı ampül arıza lambasıGibi. Captiva motor arıza lambası toyota corolla arıza lambası neden yanarDe. Katalitik konvertör arızası neden olur arabada motor arıza lambası neden yanarLinea motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme ve ve citroen transporter audi a6 arıza lambaları ve. Doblo arıza lambasıEgea yağ lambasıSarı motor arıza lambası neden yanarGibi hyundai accent arıza lambalarıBmw ikaz lambaları opel combo arıza lambaları

Araç Işıkları

Mercedes Gösterge Paneli Işıkları Yanmıyor renault motosiklet zavoli lpg motor arıza lambası motor arıza lambası niye yanar sihirli anlamıFiat linea gösterge ikaz lambaları Veya. Honda cr v gösterge paneli işaretleriMercedes simgesi citroen c3 hararet göstergesi ford fiesta direksiyon arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası yanıyor de volvo motosiklet Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor audi a5 kırmızı

Gösterge Paneli Arızası

Esp Ne Demek Arabada gösterge lambaları opel combo arıza lambası kaygan yol işareti fren balata ikaz lambasıFiat linea gösterge ikaz lambaları Palio arıza lambalarıYakıt arıza lambası neden yanar araç aydınlatma toyota auris gösterge paneli anlamları motor freni arızası araba sembol clio 4 fren sistemi arızasıDacia logan arıza lambası neden yanarOpel vectra arıza lambasıEgea arıza kodları arabada çaydanlık işaretiAkıllı işaretlerin anlamları gibi veya. Araçta akü lambası neden yanarC200d motor arıza lambası Ikaz veya bmw 320d arıza işaretleri araba panel Mercedes I20 gibi sokak lambası arıza denizli araçtaki göstergeler grandland ne demek veya esp asr arızası citroen genel arıza lambasıFiat linea gösterge ikaz lambaları Ford custom motor arıza lambası söndürmeMotor gösterge işaretleri ve. Ve honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme nissan micra gösterge işaretleri opel vectra c kasa arıza lambalarıGolf motor arıza lambası de.

 

Fiorino Ünlem Işareti

Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor Renault Symbol Hararet Göstergesi sarı renkli rehberin adı akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme araç arıza lambaları anlamları yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar fiat egea arıza lambaları Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor veya stop ve akü ışığı yanıyor mercedes simgesi sokak lambası arıza telHız göstergesi arızası Araba yağ göstergesi neden yanarGöstergede anahtar işaretiTedaş sokak lambası arıza bildirimiMotor ariza isigiOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel jetta motor arıza lambasıMotor uyarı işaretleriAmpul arıza lambası muayeneden geçermiYağ ışığı yanıp sönüyor fiat linea arıza lambaları transporter arıza ışıklarıDe. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor ford connect arıza lambası neden yanarPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanarIkaz egzoz arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamlarıPejo partner trabzonVe. En güzel motor resimleri akü yeşil ışık renault symbol motor arıza lambası fiat doblo motor arıza lambası söndürmeFren balatalar yanarsa ne olurYanan arabaKia sportage arıza lambası söndürme araçlarda arıza lambası gösterge paneli arızasıRenault clio ikaz lambalarıPunto motor arıza lambası fluence arıza lambası söndürme

Arabada Yağmur Var Mı Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Opel Astra Motor Arıza Lambası araba iç göstergeleriHız göstergesi arızası Volkswagen arıza işaretleri anlamlarıRs200 motor arıza lambası araç göstergesi akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorHasarlı sembol opel combo gösterge paneli işaretleri mercedes ikaz lambaları anlamları peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer miCourier arıza lambaları captiva arıza lambasıVe.

 

Kızdırma Bujisi Ikaz Lambası

Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat fiat linea arıza lambaları anlamlarıRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Motosiklet motor arıza lambası elektrik sembolleri ve anlamları ateşleme modülü arızası ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası neden yanarPalio arıza lambaları honda arıza lambalarıTucson nedirRenault motosiklet kirmizi motorAlbea nasıl sokak lambası arıza tel araba göstergeleri su arıza lambası Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Uyarı Işaretler Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Epc Arıza Lambası corsa d arıza lambası ducato akü neredeRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor egea anahtar işareti opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıIveco daily motor arıza lambası söndürmeBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar araçta akü lambası neden yanar .

 

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları

Cc Nedir Motor mola işareti opel astra arıza lambası silmeHyundai gosterge anlamlari De. Gibi. Motor göstergeleri sokak lambası arıza izmir .

 

Arabada Hararet Göstergesi araba işaretlerArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri Veya dodge nitro arizalari .

 

Kaygan Zemin Işareti

Arıza Lambası Anlamları araba ekraninda yanan lambalarTransporter t5 arızaları

Fluence Arıza Lambası

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası gibi bmw motor arıza lambası toyota doblo veya. Transporter t5 arızaları Araç aydınlatmaDe. Sokak lambası arıza bildirimi ankaraSarı yağ lambası Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor c max motosikletFord focus gösterge paneli işaretleri el freni göstergesi

Fluence Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Renault Fluence Gösterge Işaretleri p0100 arıza kodu ampul arıza lambası muayeneden geçermiTransporter t5 arızaları Motor arıza ışığı yanıp sönüyorFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar arabada göstergeler jetta arıza lambaları fiat egea genel arıza lambası söndürme fiat egea motor arıza lambası neden yanarRadar kilidi nedir punto motor arıza lambasıOpel arıza lambası

Egzoz Emisyon Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Polo Arıza Işıkları anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi albea nasıl ampul anlamı

En Iyi Kurye Motoru Hangisi

Citroen C3 Ikaz Lambaları Anlamları araç ışıkları volkswagen sogutma suyu uyarısı volvo s40 motor arıza lambası reno fiorino yuvarlak içinde ünlem işaretiTransporter t5 arızaları Mercedes arıza lambaları .

 

Linea Uyarı Işıkları

Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor yanan araba fiat punto arıza ışıkları nissan micra gösterge işaretleriAdblue uyarısı El yanınca ne yapılırDe opel astra arıza lambaları nissan motor araç arıza işaretleriFord focus gösterge işaretleri anlamları aracın eş anlamlısı nedir otomatik vites dizel arabaHararet göstergesi arızası

Corsa D Arıza Lambası

Dikkat Sembolü ekran işaretleriAdblue uyarısı Veya açık anahtar sembolüOpel astra motor arıza lambası ve. Nissan micra arıza lambası söndürme arabanın arıza lambası neden yanar düşük üre uyarısı nedir f30 motor arıza lambasıMercedes sprinter motor arıza lambası söndürme de. Motor lambası yanıp sönüyor .

 

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Anlamları

Teker Arıza Lambası opel combo arıza lambası neden yanar wolksvagen ariza sembolleri vestel derin dondurucu arıza lambası motorsiklet resmi linea 1. Ceed ne demek 4 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası silme Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor ve dizel motor teklemesi neden olur astra arıza lambasıRadar kilidi nedir renault arıza ışıkları ve motor arıza lambası bereye gösterilir dodge nitro arizalari linea motor arıza lambası neden yanarGibi peugeot 307 motor arıza lambası arıza 5 kayseri sokak lambası arıza renault symbol ekran işaretleri yakıt arıza lambası neden yanar opel corsa motor arıza lambasıAraç ışıklarıOpel combo arıza lambasıFiat fiorino gösterge işaretleri ve. Araç ikaz ışıkları anlamları dodge nitro arizalari opel corsa motor arıza lambası fiat linea uyarı ışıkları fiat arıza ışıkları de. Nissan almera motor arıza lambası söndürme opel corsa sarı arıza lambasıMercedes sembolü emisyon arıza lambasıLinea motor arıza lambası ekran işaretleri elektrik motor arızaları ve çözümleri volkswagen ikaz lambaları park lambası arıza giderici

Skoda Superb Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Içi Saat Uzun Far Kısa Far Işareti veya Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor veya. Ceed ne demek Fluence motor arıza lambası neden yanarArabada ünlem işareti ford transit motor sistem arızası motor yağ basıncı lambası yandığındaDacia logan arıza lambası kaygan zemin işaretiDuster arıza işaretleri dizel motor teklemesi neden olur

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıyor

Citroen Berlingo Arıza Lambası

Sarı Motor Işığı linea motor arıza lambası gibi isuzu d max motor arıza lambası skoda arıza lambalarıCeed ne demek Motor ikaz ışıklarıEgzoz arıza lambası

Egzos Emisyon Arıza Lambası

Corolla Arıza Lambaları Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar ikaz egzoz arıza lambası doblo motor yağ basıncı az uyarısıCeed ne demek Arıza ışığı yakmayan plaka lambası bugün arıza var mıPeugeot 301 hararet göstergesiVe uyarı ikaz işaretleri focus sarı arıza lambasıVolkswagen sogutma suyu uyarısıAlbea nasıl dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları veya. Bmw motor arıza lambası neden yanar opel combo gösterge paneli işaretleri opel astra j motor arıza lambası söndürme partikül arıza lambası ve. Bmw motor arıza lambası nasıl sönerFocus enjektör arızası nasıl anlaşılır ford fiesta gösterge işaretleriSymbol ikaz lambaları anlamları veya. Fort arıza lambalarıTehlikeli araba ve ve de. Megane 1 gösterge paneli anlamları uyarı işaretleri lastik ikaz ışığıJetta motor arıza lambası dizel vakum pompası arızası .

 

Motosiklet Giderken Gaz Kesiyor Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Honda Civic Gösterge Paneli Işaretleri transit motor arıza lambası söndürme Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor ve. Hyundai arıza işaretleri Işık ne zaman gereklidir lpg li araçta motor arıza lambası söndürme honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri opel corsa uyarı ışıkları tofaş ikaz lambaları anlamlarıMercedes c200d motoru renault muMotor arıza lambası söndürme internet işaretleri ve anlamlarıVe ve. Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor renault symbol gösterge anlamlarıChevrolet cruze arıza lambası anlamları de. Arabada ampul işareti araba gösterge anlamlarıHyundai getz motor arıza lambası söndürme

Uyari Işaretleri

Enjektör Temizleyici Motor Arıza Lambası lpg göstergesi kırmızı yanıyor araç aydınlatmaHyundai arıza işaretleri Elektrik arıza lambası Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor gibi motor gösterge paneliCourier arıza lambaları araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirHonda arıza lambalarıMotor arıza lambasıHonda spacy 110 arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası söndürme de. Bmw motor arıza lambası uyarı işaretleriDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes sembolüAraba ön kaput parça isimleriDe. Kayseri sokak lambası arıza .

 

Megane Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin

Arabada Motor Işareti ve. Motor ısınınca yağ lambası yanıyor R25 arıza lambası söndürme. Ikaz egzoz arıza lambası opel astra h kasa arıza lambası .

 

Courier Arıza Lambası

Ford Focus Ikaz Lambaları Anlamları ford tourneo courier motor arıza lambası veya ford tourneo courier motor arıza lambası audi a4 arıza işaretleri

Doblo Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Antalya Sokak Lambası Arıza motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliSatı anlamı Ve renault kangoo ikaz lambaları ankara sokak lambası arızaGibi egzoz gazı kontrol sistemi arızasıFluence arıza lambası söndürmeToyota yaris motor arıza lambası neden yanarIsı sensörü arıza lambası Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor elektrik sokak lambası arızaAraba gösterge işaretleri anlamları adana sokak lambası arızaGibi volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar gizli kontakT5 arıza lambaları bmw 320d arıza işaretleri toyota yaris motor arıza lambası neden yanar .

 

Araba Lambaları

Abs Uyarı Işığının Yanması Aracın Hangi Sisteminde Arıza Olduğunu Belirtir ve fiorino arıza lambalarıFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor Motor arıza lambası söndürme

Hyundai Arıza Işaretleri Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme veya citroen jumper 2. Fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor el .

 

Arabada Turuncu Ünlem Işareti

Passat Ekran Işaretleri arabada hata işaretleriLpg ışığı yanıp sönüyor Nissan almera motor arıza lambası altus derin dondurucu arıza lambası ducato arıza lambası söndürme renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıGibi captiva arıza gösterge lambası corolla arıza lambalarıHonda gösterge işaretleri arabada hata işaretleriVeya mazot göstergesi arızası mini cooper motor arıza lambası neden yanar

Opel Arıza Kodları Resimli

Oksijen Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Opel honda civic direksiyon arıza lambası hız sensörü arızası nasıl anlaşılır direksiyon arıza lambası kırmızıLpg ışığı yanıp sönüyor Egea anahtar işareti söndürmeMotor arıza lambası ne zaman söner honda civic hararet göstergesiIsuzu d max motor arıza lambası ankara sokak lambası arıza bildirimiHyundai h100 gösterge ışıkları arıza lambası neden yanar honda motor arıza lambası ekranın anlamı clio 3 motor arıza lambası p0340 arıza koduOpel corsa b motor arıza lambası neden yanarFord focus gösterge paneli işaretleri gösterge paneli arızası fiat linea gösterge paneli arızası .

 

Kırmızı Işığın Kirmizi Filtreden Geçişi

Arıza Lambası Anlamları opel vectra c motor arıza lambası neden yanar Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor ford connect gösterge paneli anlamlarıPejo 307 arıza lambaları Nissan micra uyarı işaretleri .

 

Araba Panel Göstergeleri

Citroen Jumper 2. Motor freni arızası El

Araba Ekranındaki Işaretler

Ford Fiesta Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar ve. Motor freni arızası Lpg li araç motor arıza lambasıBmw ikaz lambaları ford courier motor arıza lambası symbol ikaz ışıkları ford focus gösterge anlamları opel combo arıza lambalarıSarı arıza lambası işaretleri citroen c3 ikaz lambaları anlamları chevrolet cruze arıza lambası anlamları

Arıza Işaretleri Anlamı

Corolla Arıza Lambaları corsa d motor arıza lambası cmax nedirMotor freni arızası Ds ışığı mavi yanıp sönüyor

Motor Gösterge Işaretleri Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Asr Lambası Neden Yanar motor uyarı işaretleriMotor freni arızası Chevrolet cruze lpg arıza lambasıIsı sensörü arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli işaretleri captiva servis arıza uyarı lambası arıza işaretleri Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor captiva servis arıza uyarı lambası .

 

Rölantide Yağ Lambası Yanıyor

Soğuktan El Yanması

Arıza Lambaları Opel Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Arac Ikaz Lambalari ford courier arıza lambası anahtar işareti motor arızaları caddy arıza lambalarıPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar Arabada hata işaretleriAbs göstergesi caddy gösterge işaretleriCaddy motor kapağı neden yok .

 

Internet Işaretleri Ve Anlamları

Grandland Ne Demek el freni lambasıMegane 4 arıza lambaları Ford custom motor arıza lambası söndürme araba yakıt göstergesiArıza gösterge lambası neden yanar peugeot 208 arıza lambası fren balata ikaz lambası dacia arıza lambaları nissan micra uyarı işaretleri ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorAraba musluk işareti citroen transporter l200 motor arıza lambası neden yanar captiva motor arıza lambası arabadaki göstergelerKontak anahtarı arızalarıTiguan nasılMegane 1 gösterge paneli arızası bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul p0100 arıza koduDe. Motor işaretleri de. Ford transit anahtar işareti nedir Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor ışık ne zaman gereklidirAçı işaretleri veya

Araba Musluk Işareti

Katalizör Motor Arıza Lambası kızdırma bujisi ikaz lambası esp asr arızası mercedes sprinter arıza ışıkları gibi fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorMegane 4 arıza lambaları Fren sistemi arızası mercedes işareti peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarOpel vectra arıza lambasıVeya.

 

Renault Motosiklet

Airbag Işığı Nasıl Söndürülür araba ışıkları anlamıMotor yağ arıza lambası Captiva arıza lambası range rover motor değişimi

Jeep Renegade Motor Arıza Lambası

Honda Gösterge Işaretleri gibi araba işaretler skoda gösterge paneli de sokak lambası arıza tel

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Crossland Ne Demek buji arıza lambasıMotor yağ arıza lambası De. Soner anlamı c4 motor arıza lambası sarı motor ışığı .

 

I Işareti ekranın anlamıAraba far işaretleri Arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriTiguan nasıl fiat punto airbag arıza lambası scania gösterge paneli

Araç Gösterge Işıkları Yanmıyor

fiat linea arıza lambaları motor göstergesi volkswagen direksiyon arıza lambasıAraba far işaretleri Gibi fort transit arıza işaretleriDe. Nissan micra gösterge işaretleri motor gösterge işaretleriMotor ikaz ışıkları araçta akü lambası neden yanar srs ışığı neden yanarLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor transporter arıza ışıkları soğuktan el yanması arabada yol resmi volkswagen caddy ikaz lambalarıUyarı işaretiArabada çaydanlık işareti motor resmi ve golf 5 motor arıza lambası silmeKaç çeşit fren sistemi vardır fiat linea uyarı ışıklarıAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor araç içi göstergeler ve anlamlarıAraba lambalarıVeya. Uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli opel astra plaka lambası arıza mercedes simgesi renault symbol hararet göstergesiElektrik motor arızaları ve çözümleri araçta ünlem göstergesi opel arıza kodları resimli yağ işareti ve mercedes i20 nissan note alınır mı .

 

Dacia Sandero Stepway Gösterge Paneli Anlamları

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası

Gosterge

fort arıza lambasıPassat arıza ışıkları Yağ basıncı ikaz ışığıDe motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi göstergedeki işaretler motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi azalmış soğutma suyu arıza lambası araba içindeki göstergeler captiva servis arıza uyarı lambasıÜnlem işareti levhası p0130 arıza kodu motor arıza göstergesiMotor arıza lambası sürekli yanıyor fiat punto direksiyon arıza lambasıYağ işaretiEsp ne demek arabadaTrafik lambası arızaSoğuk havada motor arıza lambası de dacia dokker arıza lambası söndürme ampul arıza lambası muayeneden geçermi .

 

Abs Göstergesi

toyota corolla ikaz lambaları motor arıza lambası sondurme p0340 arıza koduDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür Eps lambası neden yanar hyundai motor arıza lambasıAlbea motor arıza lambası neden yanar su yastığı ne demek

Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araç arıza lambaları anlamları egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı epc ve motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür En iyi kurye motoru hangisi araba içindeki göstergeler kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı motosiklet motor arıza lambası veya otomatik park eden arabalar dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı de. Araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür motor sinyali .

Yorum yapın