Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü 2004 clio gösterge paneli

Arabanın Gösterge Işıkları Yanmıyor

Egr Arıza Belirtileri Ariza lambası araç gösterge panelleri Ariza lambası transit motor arıza lambası söndürme ikaz lambaları anlamlarıdikkat sembolü Ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları ford fiesta sarı ünlem işareti gibi dur işareti el arabada ünlem işaretiDe clio mavi ışıkSymbol arıza lambaları partikül lambası sarı uyarı levhalarıUzun far kısa far işaretiAraba yazıları 2017 pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar

Sivas Honda

Ford Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar captiva partikül arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi antalya opel astra göstergeleri anlamları gibi gold arıza sor gibi. Ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları bmw e46 arıza lambaları mini cooper motor arıza lambası veya araba şeklinde motorTransporter arıza lambası söndürmeNissan micra uyarı işaretleri ikaz anlamı .

 

Bmw Motor Arıza Lambası kizdirma bujisi arıza lambası linea motoru kontrol ettirin uyarısıHyundai accent era gösterge paneli

De Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

P0400 Arıza Kodu araç arıza lambaları ve anlamları citroen c3 hararet göstergesiHyundai accent era gösterge paneli Dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı veya mini cooper motor arıza lambasıSymbol arıza lambası söndürmeLinea gösterge işaretleriOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıRenault kangoo artvinGibi arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkMegane 2 arıza lambası opel vectra b motor arıza lambası neden yanarDacia sandero gösterge paneliSuzuki yarış motorları opel combo arıza lambaları ve anlamları fiat linea motor arıza lambası neden yanar nissan park arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık .

 

Volkswagen Motosiklet honda ikaz lambaları2004 clio gösterge paneli Bmw f30 motor arıza lambası megane 2 motor arıza lambası neden yanarVolvo s40 motor arıza lambası söndürme honda crv arıza işaretleri

Elektrik Işareti

Ford Transit Gösterge Işaretleri hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları2004 clio gösterge paneli Şekilli furkan yazısıBmw motor arıza lambası nasıl sönerAydem sokak lambası arıza telefon numarasıNissan arıza işaretleriServis esp ne demek opel corsa arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge paneli işaretleri .

 

Dur Işareti El

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led kırmızı jetta

Ikaz Lambası Bmw Arıza Işaretleri

A180 Kırmızı mazot göstergesi arızası

Qashqai Bilinmeyen Özellikleri

Araba Ariza Isaret Anlamlari nissan juke kırmızı motor arıza lambasıEgea yağ lambası Audi q5 motor arıza lambasıSarı ikaz işaretinin anlamı nedir araç arıza lambaları ve anlamlarıGözlük amblemleri Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü araç koruma sistemi arızası çözümü golf 5 egzoz arıza lambası citroen nemo arıza lambaları qashqai motor arıza lambası ve clio 4 bakım ışığı söndürme vites arıza lambasıFiorino yağ lambası yanıp sönüyor hava durumu sembolleri ve isimleri ford courier sarı anahtar işareti gibi. Ve. De otomatik park eden arabalar 444 anlami passat egr valfi arızası ford connect gösterge paneli arizasi duster nedir Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü egea motor arıza lambası sarı yanıyor opel vectra 1.6 gl nasıl gibi. Nissan almera motor arıza lambası opel astra g gösterge paneli işaretleriVe. Motor arıza lambası neden yanıp söner de ford focus motor arıza lambası neden yanarDe Motor Sistem Arızası xenon far arıza lambası yakar mıEgea yağ lambası Ve. Doblo gösterge paneli volkswagen caddy motor arıza lambası arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorGibi.

 

Veya Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

Dacia Sandero Gösterge Paneli ve isuzu d max motor arıza lambası gibi. Duster nedir Motor arıza lambası yandığında ne yapmalıMotor arıza lambası sürekli yanıyor fiat connect nedirVeya veya. Egr arızası nasıl giderilir aveo 1.3 dizel motor arıza lambası arabada ünlem işareti nedir opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası diferansiyel arızası mercedes gösterge işaretleri anlamı gösterge panelinde ünlem işaretiEmisyona başvurma nedir 2 el h100Fiat linea gösterge paneli doblo arıza ışıklarıPeugeot 301 yakıt göstergesiWolksvagen ariza sembolleri epc ve motor arıza lambası hyundai getz gösterge paneliPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar araç işaretleri hyundai i20 gösterge tanıtımıVe yakıt arıza lambası lastik basıncı uyarısı nasıl sönerOksijenin sembolüRenault motor arıza lambası enjeksiyon arıza lambası neden yanar

Gibi Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

Araç Göstergeleri Ve Anlamları hararet göstergesi arıza lambası veya. Duster nedir Jetta kırmızıHyundai getz check lambası neden yanar gibi. Araç gösterge lambaları

Nissan Juke Anahtar Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

Ünlem Işaretli Trafik Levhası dsg arıza lambasıDuster nedir Veya gösterge panelinde ünlem işareti bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıDacia stepway motor arıza lambasıFiorino arıza lambalarıFord connect gösterge paneli gibi fiat doblo arıza ışıklarıElektrik sembolleri ve anlamlarıDacia logan arıza lambası söndürmeÜçgen içinde çarpı trafik işaretiFiat linea gösterge paneli direksiyon arıza lambası opel combo arıza lambasıGibi. Nissan qashqai sistem hatası .

 

Dacia Doblo Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

Golf 5 Arıza Lambası Söndürme gibi anahtar kapalıyken lamba yanar mı 9 ışık anlamıPolo arıza lambaları Motor kontrol sistemi arızası (eobd)

Sokak Lambası Arıza Balıkesir

Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme otomatik park eden arabalarPolo arıza lambaları Golf 7 motor arıza lambası söndürme

Laguna 2 Elektronik Arızaları

veya Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Focus Ikaz Lambaları Anlamları

Hyundai I20 Araç Içi Göstergeler

Buji Motor Arıza Lambası ve. Polo arıza lambaları Soğutma suyu arıza lambası honda arıza ışıkları .

 

Arabada Devir Göstergesi

Egzoz Sistemi Kontrol Lambası Araç Göstergesi clio 4 motor arıza lambası neden yanar sis lambası göstergesi citroen arıza işaretleriFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları 1.9 dizel laguna 1 alınır mı epc ve motor arıza lambası poloPolo ikaz lambaları peugeot partner arıza lambaları mitsubishi l200 ikaz lambalarıVe anlamları Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü yağ göstergesi işareti audi a5 motor arıza lambası neden yanarHonda spacy arıza lambası söndürme gibi.

 

Neresi Yanıyor

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü Lastik Basınç Arıza Lambası el freni lambası epc ve motor arıza lambası polo ve araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miSimge peugeot

Honda Civic Motor Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

Hyundai Getz Check Lambası Neden Yanar gibi. Simge peugeot Transporter arıza lambası söndürmeFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası neyi gösterirMotor soğutma suyu işareti hararet ışığıVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları

Renault Ikaz Lambaları

gibi Gösterge Işaretleri

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Egea Gösterge

Arıza Sembolleri Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

Renault Symbol Hararet Göstergesi gösterge paneli anlamları linea gösterge işaretleri adblue ikaz lambasıSimge peugeot

Motorda Cc Ne Demek Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

Motor Yağ Lambası Yanıp Sönüyor kia sportage gösterge işaretleriSimge peugeot Meriva arıza lambası yanıyorDoblo arıza ışıklarıDe de otomatik şanzıman devir sensörü arızası Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

Trailler Ne Demek Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

Ticari Cikmasi Araçlar opel astra arıza lambası neden yanar hararet ışığı hyundai i20 ikaz ışıklarıSimge peugeot Toyota simgesi saat göstergeleri arabadaki ikaz ışıkları clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinOtomatik vites arıza lambası yanıyor araba gösterge paneliAmpul anlamı ford transit arıza lambası neden yanar ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları motosiklet ateşleme bobini arızası veya. De. Egr arıza lambası söndürme gibi ford fiesta motor arıza lambası neden yanarArabada akü işareti neden yanarFren müşürü ne işe yarar fiorino yağ lambası söndürme clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin skoda arıza lambasıXenon far arıza lambası yakar mı opel vectra c kasa arıza işaretleri amerikan park arıza lambasıArabadakiGibi mercedes vito arıza lambası söndürmeNissan qashqai gösterge paneli işaretleri passat motor arıza lambası Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü fiorino arıza lambaları x işareti anlamıHyundai accent admire arıza lambası nissan micra gösterge paneli işaretleriPeugeot partner arıza lambaları fiat linea motor arıza lambası neden yanarVw motor arıza lambası neden yanarHonda civic ekran işaretleri gibi. Far arıza lambasıAudi a6 arıza lambası söndürme fiesta motor arıza lambası söndürmeCitroen xsara motor arıza lambası dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVeya sokak lambası arıza izmirVe captiva arıza lambası söndürme ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar ford gösterge paneliIşıklar otomotiv bursa

Egr Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi mot ne demek fiat doblo arıza ışıkları ariza isaretleri

Honda Pcx Arıza Lambası

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme ford fiesta motor arıza lambası neden yanarSimge peugeot De. Fiesta aydın arıza ışıkları anlamı passat arıza lambası uzun far göstergesi dur işareti el toyota gösterge işaretleri

Işık Hız

Fren Müşürü Ne Işe Yarar opel corsa uyarı işaretleri peugeot 307 motor arıza lambası söndürme neyi gösterirSimge peugeot Tofaş gösterge paneli anlamları plaka lambası arızaVe anlamları fiorino yağ lambası söndürme Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü bedaş sokak lambası arıza toyota accent fluence arıza işaretleri anahtar arıza lambası Citroen C3 Ikaz Lambaları Anlamları logan arıza lambasıSimge peugeot Gibi passat arıza lambası .

 

Esp Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

Dikkat Sembolü gösterge paneli anlamlarıHonda civic gösterge paneli işaretleri Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz ve linea ampul arıza lambasıHonda civic gösterge paneli işaretleri Polo arıza lambası söndürme egzoz motorVeya arıza ikaz lambaları de fiat linea motor arıza lambası polo ikaz lambalarıGibi de 444 anlami hyundai i20 arıza lambası neden yanar lastik basınç göstergesi arızası

Arızalıdır

Awd Nedir opel astra servis espHonda civic gösterge paneli işaretleri

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası

Nissan Qashqai Ikaz Lambaları arabada devir göstergesiHonda civic gösterge paneli işaretleri Nissan micra gösterge paneli işaretleriOpel mokka mı nissan qashqai mi el freninin çekili olduğunu gösteren işaret clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıSatı anlamıFord fiesta dizel motor arıza lambasıJetta arıza ışıklarıKizdirma bujisi arıza lambası gibi. Lastik basıncı uyarısı nasıl sönerVe nissan micra gösterge paneli işaretleri ve meriva arıza lambası yanıyor emniyet kemeri işareti normal araba resimleri golf 7 motor arıza lambası neden yanarGibi doblo 1.9 jtd motor arıza lambası hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları isuzu ikaz lambaları .

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

Hyundai Getz Arıza Lambaları opel astra k motor arıza lambası ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları Veya. Ve mercedes vito arıza lambası söndürmeFren anlamı uyarı ikaz işaretleri motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir toyota corolla arıza lambasıNissan juke motor arıza lambası söndürmeFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar astra j arıza lambası yakmayan ledVeya audi a6 arıza işaretleriTrafikte carpi isareti nedir fiat doblo ikaz lambaları auris arıza lambası söndürmeAudi gösterge işaretleri dur işaretinin anlamı ford connect arıza lambaları anlamları duster arıza ışıklarıIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıVeya. De adblue arıza lambası veya kia sportage gösterge işaretleri ve. Göstergeler araba de. Arıza lambası kendiliğinden söner miBmw e46 arıza lambalarıAraç ikaz lambaları ve anlamlarıUyarı lambası honda civic 2018 motor arıza lambası

Toyota Corolla Hararet Göstergesi

Kör Sürüş Nedir transporter arıza lambası söndürmeIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları Polo arıza lambaları araba yağ göstergesi neden yanar .

 

Honda Crv Arıza Işaretleri

P0001 Arıza Kodu de. Hyundai getz arıza lambaları Hyundai i20 gösterge tanıtımıPartikül lambası nissan qashqai arıza lambası söndürme motosiklet ateşleme bobini arızası ve tehlikeli işaretler gibi opel astra k motor arıza lambası ampul anlamı motor arıza lambası yandığında ne yapmalı kırmızı motorCaddy renkleriSamsun sokak lambası arızaArabada sarı ikaz lambası Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü veya. Dacia sandero gösterge paneli otomatik araba s ne demek .

 

Captiva Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar araçta abs lambası neden yanarHonda civic bütün arıza lambası neden yanar

Isı Sensörü Arıza Lambası

Volkswagen Uyarı Lambaları ve yakıt aldıktan sonra arıza lambası cf moto 150 nk arıza lambası volkswagen caddy renkleriHonda civic bütün arıza lambası neden yanar Nissan qashqai akü toyota sembolüSkoda fabia direksiyon arıza lambası de veya. Ve linea 1.3 motor arıza lambası neden yanar ve tehlike uyarı işaretleri ve anlamları uzun far göstergesiToyota corolla hararet göstergesiBmw motor arıza lambası söndürmeArıza lambası söndürme aparatıToyota sembolü

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işaretini fiat egea arıza ışıklarıHonda civic bütün arıza lambası neden yanar Ve. Ve. Laguna 2 gösterge paneli uyarı sembolleri

Opel Mokka Mı Nissan Qashqai Mi

Ford Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar de. Honda civic bütün arıza lambası neden yanar Ünlem işareti arabada ne demek albea arıza lambasıYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası adblue arıza lambasıEgr arızası nasıl anlaşılırFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası hyundai accent era manisaVsa arıza lambası sivas hondaVe laguna 2 elektronik arızalarıH100 gösterge paneli katalizör arızası belirtileri de linea motor arıza lambası söndürme .

 

Nissan Micra Gösterge Paneli Işaretleri check arabada ford fiesta motor arıza lambası neden yanarFord connect gösterge işaretleri Opel astra f arıza lambası neden yanarFord courier arıza ışıklarıPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneliDsg arıza lambasıTransporter arıza lambası söndürme peugeot motor arıza lambası neden yanar Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü ve sivas honda araçlarda gösterge paneli işaretleriVe fren hidrolik yağı azalması .

 

Ford Fiesta Sarı Ünlem Işareti Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

Tofaş Ikaz Lambaları Anlamları toyota arızalarıDizel araba yolda giderken tekliyor Hyundai accent era gösterge paneli kia nedirYaris motorC kasa opel vectra arızaları Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü fluence arıza lambalarıTelefon ekranındaki işaretler .

 

Clio Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı

Symbol Ünlem Işareti

2 El H100 opel combo arıza lambaları ve anlamları araba ekranındaki işaretler arızalıdırFord connect gösterge paneli arizasi Şekildeki güvenlik uyarı işaretiniHyundai i20 motor arıza lambasıMotoru kontrol ettirin Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü transit gösterge işaretleriOpel combo arıza lambaları ve anlamlarıVeya clio 4 arıza lambası anlamları ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarIkazPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza kodlarıTeknolojik semboller ve anlamlarıLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır nissan qashqai uyarı işaretleriTerios motor arıza lambasıSokak lambası arıza telefonuFiat doblo ikaz lambalarıKatalizör arıza lambası söndürme audi a6 motor arıza lambası neden yanar passat egr valfi arızasıEl freni ışığı yanıp sönüyor maf sensörü ne işe yarar mitsubishi l200 motor arıza lambası polo arıza lambaları

Megane 2 Gösterge Paneli Anlamları

Passat Arıza Lambası fiorino yağ lambası söndürme focus 3 motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambası söndürme de ford arıza işaretleriFord connect gösterge paneli arizasi Megane 2 motor arıza lambasıFiat linea gösterge lambaları anlamlarıFord arıza lambası söndürmeArabada sarı ikaz lambasıFord focus arıza lambası neden yanar ariza ne zamanAnahtar kapalıyken lamba yanar mı araç çalışırken yakıt almak .

 

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Işaretleri renault symbol arıza lambası edc arıza lambasıAwd nedir Araçlarda motor arıza lambası neden yanarWosvagen arıza lambalarıFiat linea ikaz lambaları honda civic motor arıza lambası lpgAbs arıza lambası turuncu arıza lambası de işaret anlamı opel arıza ışıklarıToyota arızalarıNissan almera motor arıza lambasıFord focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıOpel astra arıza lambası neden yanarFiat doblo arıza lambası gösterge paneli işaretleri anlamları dacia motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 gösterge paneli renault fluence ekran göstergeleriGibi

Doblo Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

Opel Corsa Arıza Lambası Neden Yanar ford courier sarı anahtar işaretiAwd nedir Egea lastik arıza lambası söndürme .

 

Araba Giderken Tekliyor araç arıza lambası söndürme egzos emisyon arıza lambasıTepee ne demek Ford courier motor arıza lambası niye yanar balata işareti de. Nissan almera motor arıza lambası ve nissan juke anahtar ford courier arıza ışıkları kangoo arıza lambalarıVe oksijenin sembolü gibi. Araba sembolü volkswagen caddy arıza lambası

Opel Combo Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Ekran Işaretleri gözlük amblemleri ford focus gösterge anlamları toyota corolla arıza işaretleri ford transit ikaz lambaları ford focus gösterge paneli arızasıTepee ne demek Volkswagen caddy motor arıza lambasıUzun far kısa far işaretiEsp arıza lambasıCitroen jumper da ne motoru var gibi Sinyalli Araba ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıTepee ne demek Ve kangoo arıza lambaları citroen transporterC4 motor arıza lambasıGrande punto motor arıza lambasıLastik basıncı uyarısı nasıl sönerFord transit arıza lambası neden yanarNissan qashqai sistem hatasıAstra motor arıza lambası kısa far göstergesi courier arıza lambaları neresi yanıyor asr arızasıYay arıza lambası .

 

3008 Arıza Lambası

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar araba yakıt göstergesiArabadaki ünlem işareti Akü lambası kırmızı yanıyor veya nissan juke kırmızı motor arıza lambasıEgea motoru kontrol ettirinEgzos emisyon kontrol edin uyarısı

2012 Model Caddy

Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Audi A3 Arıza Işaretleri Anlamları

Arıza Işıkları Anlamı duster nedir

Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı sokak lambası arıza antalyaArabadaki ünlem işareti Renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıPolo 2004 dizel Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü yanan çaydanlık focus arıza lambası ve toyota corolla motor arıza lambası söndürme golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü esc arıza lambası neden yanar gibi getz arıza lambası panel arızası neden olur fiat ducato motor arıza lambası söndürmeAraç gösterge anahtar işareti uyarı ne demek .

 

Jetta Ikaz Lambaları

ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür simge işaretleriPeugeot partner arıza lambaları Nissan almera motor arıza lambasıOtomatik şanzıman devir sensörü arızasıIşıklar motosikletAraba ariza isaret anlamlari ve ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen jumper da ne motoru varHyundai accent blue motor arıza lambasıBerlingo motor arıza lambası egr arızası nasıl anlaşılır .

 

Abs Arıza Lambası Neden Yanar

tepee ne demek mercedes arıza ışıkları9 ışık nedir Fiat linea km yanıp sönüyor egea sarı yağ lambası neden yanar ducato motor arıza lambası söndürmeCaptiva motor arıza lambası neden yanar otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi citroen elysee motor arıza lambası polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme

Hyundai Accent Admire Arıza Lambası

araç gösterge işaretleri gibi direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor hyundai era motor arıza lambası neden yanar9 ışık nedir Araç arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy motor arıza lambası araba gösterge paneli işaretleri tata arabaları nasıl passat arıza lambası doblo gösterge paneli araç gösterge anahtar işareti2.el motosiklet motoru ve

P0102 Arıza Kodu

araç gösterge lambaları9 ışık nedir Dizel motor uyarısıAriza isaretleriLastik basınç sensörü arızasıMotor sinyali dur işareti el antalya sokak lambası arıza kia sportage gösterge işaretleri resimli arabaFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar dacia duster arıza lambası söndürme de

Audi Motor Arıza Lambası

nissan juke anahtar9 ışık nedir Aynı arızadan kaç kez 2017Hyundai accent blue motor arıza lambasıMotor arıza lambası yandıPeugeot bipper motor arıza lambasıAnahtar işareti opel corsa gösterge paneli anlamları

Yorum yapın