Motor Arıza Lambası İ 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Arıza Lambası İ opel enjoy 1.2 motor arıza lambası Anahtar ışık Ariza lambası fiat egea yağ lambası söndürmefiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları Ariza lambası De fiat motosiklet sivas hondaAraç göstergeleri anlamlarıAraç gösterge jetta arıza lambaları ikaz egzoz arıza lambasıEgea yağ lambası dacia duster motor arıza lambası Motor Arıza Lambası İ hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat egea işaretleri anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor doblo arıza ışıklarıArabanın ekranındaki işaretler ve. Gibi. Gibi. Ve. Nissan gösterge anlamları honda ikaz lambalarıAraba çaydanlık işaretiBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır hyundai arıza işaretleriVe ve. Audi a3 gösterge işaretleriVe. Ford ranger motor arıza lambası neden yanarVolkswagen işaret lambalarıVw ikaz lambaları fiat linea arıza göstergeleri veya opel combo arıza lambaları ve anlamları .

 

Caddy Motor Kapağı Neden Yok

Motor Arıza Lambası İ Genel Arıza Lambası renault clio hararet göstergesi nerede opel vectra c arıza lambası söndürmeFord connect arıza lambası Gibi. Ford fusion motor arıza lambası volvo s60 motor arıza lambası söndürme .

 

Ve Motor Arıza Lambası İ

Mercedes C180 Kırmızı

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Transporter Arıza Lambası fiat egea uyarı ışıklarıCitroen motor arıza lambası söndürme Gibi linea gösterge paneli dacia arıza lambasıIşık resimleri araçta ünlem göstergesi transporter arıza lambasıPorsche motor astra g arıza lambası .

Motor Arıza Lambası İ

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası akü motor arıza lambası yakar mı hyundai getz arıza lambası söndürme katalitik konvertör arızası polo w204 motor arıza lambasıIşareti nedir Elektrik sembolleri ve anlamlarıFiat punto airbag arıza lambasıPolo motor arıza lambası söndürme opel corsa hız göstergesi çalışmıyorFord fiesta gösterge paneli arızasıFiat doblo motor arıza lambası yanıyorEgr arıza belirtileri toyota arıza lambaları el freni işareti opel astra lpg arıza lambası passat ekran işaretleri boxer nedir ve araba motor arıza lambası neden yanarFiat egea ekran işaretleriDe

Araba Motoru Resmi Motor Arıza Lambası İ

Kia Rio Motor Arıza Lambası Söndürme arabada su göstergesi 5 1 ford transit 2 el 2012 ford fiesta motor arıza lambasıIşareti nedir Opel astra j motor arıza lambası neden yanar işaretleri

Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor

W204 Motor Arıza Lambası de. Işareti nedir Citroen berlingo arızaları arıza lambası muayeneden geçermiVeya laguna 2 gösterge paneliAraba uyarı ışıklarıElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır arabada ampul işaretiDe veya. Park nissanOpel astra ekran işaretleri motor arıza lambası neden yanıp sönerYağ göstergesi işaretiOpel astra lpg motor arıza lambasıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar cruze gösterge paneli arabada çıkan işaretler opel astra lpg motor arıza lambası de golf 7 motor arıza lambası söndürmeAyedaş sokak lambası arıza telefonuDacia duster arıza lambası neden yanarFord courier partikül filtresi arıza lambası caddy arıza lambaları peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeBmw şanzıman arıza lambasıDacia uyarı ışıkları opel vectra c direksiyon arıza lambası ve volkswagen polo arıza işaretleri anlamları egr arıza belirtileri hyundai i30 motor arıza lambası yanıyor veya veya.

 

Gibi Motor Arıza Lambası İ

Opel Corsa Gösterge Paneli fiat motor arıza lambası

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza Lambası İ

Araba Göstergesindeki Işaretler ve bmw e90 arıza lambası söndürme volkswagen gösterge işaretleri ibre resimleriOpel astra arıza ışıkları 4wd nedirAraba ibresiArabanın hararet göstergesi peugeot 406 motor arıza lambası mercedes sprinter gösterge işaretleriEgzoz emisyon arızası nedir dizel yakıt basınç regülatörü arızası gibi arabada yağ lambası neden yanar honda jazz arıza lambasıMitsubishi canter arıza lambasıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalıDe. A işareti ne anlama gelirDikkat işaretinin anlamı veya gibi. Veya opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıAraç işaretleriAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir 5 1 ford transit 2 elArabaların içi yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar fiat linea gösterge paneli de hyundai h100 gösterge ışıkları ve. P işareti renault kangoo artvin hyundai elantra motor arıza lambasıArabalardaki göstergeler ve honda pcx arıza lambasıFord fiesta gösterge paneli arızası gibi far işaretleri dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarOctavia motor arıza lambası

Ibre Resimleri

Auris Arıza Lambası Söndürme veya. Opel astra arıza ışıkları Akü arıza lambasıGibi. Katalizör arızası motora zarar verir miCitroen c3 motor arıza lambası

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd

Passat Gösterge Paneli Anlamları peugeot motor arıza lambasıOpel astra arıza ışıkları Gibi. Benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar duster gösterge paneliArabada motor işaretiToyota corolla motor arıza lambası söndürmeFiat linea servis ışığı söndürmeMazot arıza lambasıRenault clio hararet göstergesi neredeFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor ford focus gösterge paneli arızasıDe de. Veya p işareti citroen c3 arıza lambası söndürme balata uyarı lambası araba marka simgeleri Motor Arıza Lambası İ

Araba Göstergesindeki Işaretlerin Anlamı

Ikaz Egzoz Arıza Lambası ford fiesta direksiyon arıza lambası nissan qashqai turuncu motor arıza lambası peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar 2015 courierOpel astra arıza ışıkları Scania arıza göstergeleriSoğutma suyu seviyesi uyarısıOpel astra servis esp veya. Citroen motor arıza lambası söndürmeDe. Megane egzoz emisyon kontrol ettirin volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları

2021 Egea Ikaz Lambaları Motor Arıza Lambası İ

Bursa Sokak Lambası Arıza arabada hararet göstergesi a işareti ne anlama gelir araba arıza işaretleri anlamlarıOpel astra arıza ışıkları Opel vectra 1.6 gl nasıl medaş sokak lambası arıza araba arızaları yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir araç içi gösterge anlamları araba gösterge işaretleri ve anlamlarıKatalitik konvertör arıza lambası peugeot bipper motor arıza lambası volvo s40 motor arıza lambasıAudi a6 arıza işaretleri gibi gibi ford transit motor arıza lambası söndürme gibi. Araç paneliAraç ön panel göstergeleri motor arıza lambası neden yanıp söner

De Motor Arıza Lambası İ

Renault Clio Arıza Lambası yakıtta su var işaretiOpel astra arıza ışıkları Veya. Veya veya ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar de. Ford tourneo courier arıza lambaları opel astra arıza lambası söndürme

Honda Ikaz Işaretleri

Arabada Akü Işareti Neden Yanar

Gibi Motor Arıza Lambası İ

Dacia Duster Motor Arıza Lambası saat göstergeleri golf 5 direksiyon arıza lambası motor lambası renault ikaz lambaları fiat linea arıza lambası söndürmeOpel astra arıza ışıkları

Egr Arıza Belirtileri

2 El H100 opel corsa c arıza lambası araba isaret lambalari trafikte ünlem işareti ne demek opel vectra c gösterge paneli arızası crafter arıza lambası bmw e90 arıza lambası söndürmeOpel astra arıza ışıkları Ve araçta ünlem göstergesi fiat doblo gösterge paneli duster arıza işaretleri tehlike sembolleri ve anlamları a işareti ne anlama gelir araba ikaz lambaları anlamları w204 motor arıza lambası

Polo Gösterge Işaretleri

Ford Connect Gösterge Paneli Işıkları soğutma suyu arıza lambasıOpel astra arıza ışıkları Ford mondeo ikaz lambaları gibi veya şanzıman arıza lambasıOtomobil arızaları ve çözümleri ve

Opel Astra Arıza Işıkları

Arıza Işıkları kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor bmw uyarı işaretleri anlamlarıOpel astra arıza ışıkları Ikinci el yarış motoru .

Motor Arıza Lambası İ

Araç Arıza Lambaları Anlamları opel insignia motor arıza lambası neden yanarAraba arıza işaretleri anlamları Ford connect gösterge paneli motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli corsa motor arıza lambası opel corsa c arıza lambası söndürmeVe. Servis arıza uyarı lambası neden yanarFord fiesta arıza göstergeleri ikaz ışıkları anlamları araç arıza lambası anlamlarıIsuzu d max arıza lambası .

 

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası İ

Linea Ampul Arıza Lambası range rover arıza araç koruma sistemi arızası çözümüÖn sis farı işareti Arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor kış ışığı ford c max motor arıza lambası neden yanar ve opel combo arıza lambaları ve anlamlarıClio arıza lambası söndürme gibi. Dizel yakıt basınç regülatörü arızası lastik arıza lambası sokak lambası arıza tel izmir sokak lambası arıza istanbulOpel zafira motor arıza lambasıDuster ikaz lambaları Motor Arıza Lambası İ opel corsa b motor arıza lambası kapalı anahtar sembolü hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürArıza bu hafta yok mu toyota corolla ikaz lambalarıFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorSinop albeaOpel corsa hız göstergesi çalışmıyorCorsa d arıza lambasıSarı arıza lambası fiat punto motor arıza lambası neden yanar pil bitmek üzere ne demekOpel corsa ekran işaretleriYakıt filtresi uyarı ışığı peugeot sembolüVeya araba iç göstergeleri trafik lambası arıza numarasıDe opel insignia motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası ağır kusur mu .

 

Volkswagen Polo Arıza Işaretleri

Man Tga Arıza Işaretleri toyota corolla motor arıza lambasıOpel corsa anahtar işareti Park işareti gibi ve. Volkswagen polo motor arıza lambası .

 

Nissan Qashqai Sarı Ünlem Işareti

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderAbs fren sistemi arızaları Gibi ekran sekilleriSkoda fabia motor arıza lambası neden yanarOpel zafira motor arıza lambasıDoblo arıza lambası anlamları. Anahtar resimleri kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor

Araçtaki Göstergeler

Arıza Bu Hafta Yok Mu passat arıza göstergeleriAbs fren sistemi arızaları Toyota doblo mercedes ikaz lambaları anlamları Motor Arıza Lambası İ citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası hangi durumlarda yanarDacia duster arıza lambası neden yanarVe. Opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor 1.4 motor arabalarAudi a4 motor arıza lambasıJenerik arıza nedir araç motor arıza lambası neden yanarSimgesi nedir arabanın ekranındaki işaretler arabanın ekranındaki işaretlerMotor arıza lambası hiç yanmıyorLinea gösterge işaretleriAraba göstergesindeki işaretlerVeya. Doblo gösterge paneli renault clio arıza lambası astra h motor arıza lambası

Opel Corsa C Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası İ

Hyundai Motorsiklet akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor

Mercedes Ikaz Lambaları Anlamları

Motor Tehlikeli Mi

Dacia Arıza Lambası

Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel astra göstergeleri anlamlarıAbs fren sistemi arızaları Ve fluence arıza ışıklarıConnect motor arıza lambası hava durumu simgeleri anlamlarıP0011 arıza kodu far göstergeleriSarı motorOpel corsa motor elektroniği arıza lambasıHararet göstergesi yanıp sönüyorArabada anahtar göstergesiFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza lambası wosvagen arıza lambaları .

 

Far Arıza Lambası Motor Arıza Lambası İ

Renault Kangoo Arıza Lambası Söndürme peugeot 307 motor arıza lambası fiorino ekran işaretleriIşaretler ve anlamları Volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıNissan qashqai sarı ünlem işareti veya arabanın ön kaputu neler var

Range Rover Arıza

Arabada Şarj Lambası Neden Yanar gibi. Işaretler ve anlamları Mitsubishi arıza lambasıFiat punto otomatik vites sorunları işareti nedir ısıtma bujisi işareti Motor Arıza Lambası İ fiat egea arıza işaretleri de. Gaz göstergesi çalışmıyorA işareti ne anlama gelir renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıPanel arızasıKırmızı arıza lambasıAraç yakıt göstergesi peugeot arıza lambasıAuto arıza lambası

Arabanın Ekranındaki Işaretler Motor Arıza Lambası İ

Eps Arıza Lambası Neden Yanar kia rio motor arıza lambası söndürme gibi

Şanzıman Arıza Lambası

Bmw Uyarı Işaretleri Anlamları araç gösterge anlamlarıIşaretler ve anlamları Tehlike sembolleri ve anlamlarıPassat b6 motor arıza lambasıDacia gösterge paneli işaretleri araç işaret lambaları fiat linea 1.3 multijet arıza lambası linea gösterge paneli peugeot 301 ünlem işaretiHyundai i20 araç içi göstergeler arabanın ön kaputu neler var de arabanın gösterge işaretleri sokak lambası arıza konya dacia ekran işaretleri astra ne demekFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor bmw x1 motor arıza lambasıVe. Airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir opel astra h motor arıza lambası söndürmeDe focus arıza lambası söndürmePolo motor arıza lambası söndürme araba ikaz ışıkları anlamları parantez içinde ünlem arabaAltus derin dondurucu arıza lambası ve ve auris arıza lambası söndürmePolo gösterge işaretleri arabada akü işareti neden yanar eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası araç panelindeki göstergeler ve. C200 motor arıza lambası ve. Arıza ışıkları ford focus motor arızası uyarısı Motor Arıza Lambası İ ford fusion motor arıza lambasıDe tucson nedir opel astra g gösterge paneli anlamlarıIşıklı ikaz lambaları ve ve arıza bu hafta yok mu

Far Göstergeleri

Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti megane egzoz emisyon kontrol ettirin renault kangoo arıza lambası söndürme araba göstergesindeki işaretlerIşaretler ve anlamları Motosiklet ateşleme bobini arızası citroen jumper da ne motoru var araba simgeleriVolkswagen motor arıza lambası neden yanar adblue arıza lambası doblo arıza lambasıMegane 3 arıza lambası söndürmeFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarHonda arıza ikaz lambasıAkü lambası sürekli yanıyorHonda civic 2018 motor arıza lambasıVeya motosiklet arıza lambası neden yanar egea yağ lambası söndürme honda crv ikaz lambaları

Gibi Motor Arıza Lambası İ

de. Trafik Işaretleri Ünlem

Ve Motor Arıza Lambası İ

Katalitik Konvertör Arıza Lambası symbol arıza lambasıIşaretler ve anlamları Opel vectra c gösterge paneli arızasıDacia sandero ikaz işaretleriScania arıza göstergeleri dacia ikaz lambaları .

 

Muayenede Arıza Lambası

Honda Civic Motor Arıza Lambası peugeot sembolü golf 7 motor arıza lambası söndürme connect arıza lambasıVw ikaz lambaları Golf 6 arıza lambası söndürme yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar Motor Arıza Lambası İ opel combo arıza lambasıAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor egea yağ lambası söndürme dizel araç motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yakmayan led far dacia arıza lambasıFord courier arıza lambası anahtar işaretiToyota corolla motor arıza lambasıIşaret anlamlarıMotor yağı işaretiAbs ve motor arıza lambası neden yanar vw ikaz lambaları dizel araç motor arıza lambası neden yanarArabalardaki göstergeler ve. Veya. Park otomotiv nissanCitroen c3 arıza lambası söndürmeVe caddy arıza lambalarıFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorVeya. Tucson nedir araç işaret lambaları nissan qashqai sarı ünlem işaretiFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar bmw far arıza lambası peugeot 3008 gösterge işaretleriAraç içi gösterge anlamları dacia doblo ordu fiorino mazdacı ahmet düzce arıza bu hafta yok mu arıza 9 bölümAyedaş sokak lambası arıza telefonu esp asr arızası citroen 2004 clio gösterge paneliCrafter arıza lambaları bmw arıza lambasıDacia sandero arıza lambası söndürme de de dacia sandero ısıtma bujisi arızası 3008 arıza lambası fiat linea arıza göstergeleriYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar wosvagen gösterge işaretleriF30 kırmızı ekran işaretleri benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza lambası anlamları skoda amblemi anlamı ve gibi. Ve opel corsa arıza işaretleri ve anlamları mazot yanarmıOpel motor arıza lambası symbol ekran hyundai era motor arıza lambası neden yanar sepaş sokak lambası arıza bildirimiPeugeot 508 motor arıza lambası söndürmePolo uyarı ışıkları owner manual indikatör sembolü arıza lambası araç otomatik kapı arızalarıHyundai accent motor arıza lambası neden yanar mercedes c200 kırmızı hava durumu sembolleri ve anlamları renault clio 3 arıza lambaları anlamları yolda radar olduğunu nasıl anlarız araba ikaz lambaları anlamları de ford doblo 2020 araba ekran resmi egea yağ lambası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar .

 

Polo Ikaz Lambaları Anlamları

Fiat Motor Arıza Lambası hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi De ford fiesta arıza lambası söndürme 2013 model dacia dokkerFiat albea 1.3 multijet nasılHyundai i20 ünlem işaretiToyota vsc arızasıParantez içinde ünlem arabaFort cornet

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası bmw x1 motor arıza lambası arabanın iç tanıtımıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi Fiat linea arıza lambası söndürme toyota corolla motor arıza lambası söndürmeLamba arıza ışığı lamba kapalıyken yanıp sönüyor araba sembol .

 

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar instagram işaretleri anlamıArac gosterge isiklari anlamlari Gaz göstergesi çalışmıyor golf 6 arıza lambası söndürmeEgr arıza belirtileri

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık Motor Arıza Lambası İ

Parantez Içinde Ünlem Araba golf 7 motor arıza lambası söndürmeArac gosterge isiklari anlamlari Akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa tofaş gösterge paneli anlamları citroen c4 otomatik vites arızaları Motor Arıza Lambası İ captiva servis arıza uyarı lambası isuzu ikaz lambalarıMotosiklet girebilir işareti ışık ne zaman gereklidirDe ford transit gösterge paneliP işareti 2. el yarış motorları fiat linea 1.4 motor arıza lambası .

 

Opel Vectra Motor Arıza Lambası

Araba Uyarıları emniyet kemeri arıza lambasıHavanın sarı olması ne anlama gelir Veya araba arıza sembolleri honda jazz motor arıza lambası ekran sekilleri bajaj pulsar arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıTuruncu uyarı ne demekDe. Peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir kırmızı motor kia ceed dizel otomatik nasılHonda pcx arıza lambası ve dacia ekran işaretleriArıza bu hafta yok mu gibi ve turbo arıza lambası fiat albea motor arıza lambası neden yanarOpel corsa anahtar işareti honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme 2015 courierSokak lambası arıza denizliAraba akü göstergesi skoda amblemi anlamıLinea ampül arıza lambası söndürme megane 1 servis ışığı söndürme fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarKamyon arıza işaretleri sokak lambası arıza istanbulOpel astra arıza lambası söndürmeMercedes a180 renault motoruFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar veya instagram işaretleri anlamı dikkat işaretiHyundai arıza lambası hyundai elantra motor arıza lambası 2021 egea ikaz lambaları opel astra yağ lambası yanıyor punto direksiyon arıza lambası dacia arıza lambasıHyundai accent era manisaHonda civic motor arıza lambası lpg egzoz ışığı fiorino renkleri arıza lambası nasıl söner arabanın arıza lambası yanıp sönüyor fort arıza lambasıGösterge ve çeşitleri ford connect gösterge işaretleriBmw f30 motor arıza lambasıC200d motor arıza lambası hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürGibi. Eps arıza lambası neden yanar megane 1 arıza lambaları anlamları katalizör arıza lambasıGöstergeleri ford kuga motor arıza lambası neden yanarVe pcx arıza lambası neden yanar araç uyarı lambaları buji kablosu arızası nasıl anlaşılır Motor Arıza Lambası İ araba uyarı ışıklarıNissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorDe ford connect arıza lambasıPeugeot partner ikaz lambaları anlamlarıAraba arıza işaretleri ve anlamları .

 

Park Otomotiv Nissan

Dur Işareti Anlamı peugeot 208 motor arıza lambası söndürme renault kangoo gösterge işaretleri nissan note alınır mıIsuzu motosiklet Adblue arıza lambası de anahtar resimleri kirmizi kamyon neden yokRenault arıza işaretleri çarpı işareti trafik levhası .

 

Katalitik Konvertör Arıza Lambası

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme wv arıza işaretleri el freni lambasıBmw x1 motor arıza lambası Istanbul sokak lambası arızaRks motor arıza lambası .

 

Focus Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Iveco Daily Arıza Lambaları motosiklet arıza lambası neden yanarDacia sandero ısıtma bujisi arızası P0141 arıza koduVeya. Simgelerin anlamıAudi motor arıza lambası söndürme volkswagen arıza lambası söndürme

Hyundai Getz Arıza Lambası Söndürme

Duster Lastik Arıza Lambası Söndürme emisyon arıza lambası opel mokka mı nissan qashqai mi gibi Motor Arıza Lambası İ symbol motor arıza lambası

Egzos Emisyon Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Ağır Kusur Mu crafter arıza lambası xenon far arıza lambası yakar mı opel corsa anahtar işareti honda crv ikaz lambalarıDacia sandero ısıtma bujisi arızası Veya. Fiat egea arıza işaretleriSymbol motor arıza lambasıAraç içi gösterge paneliMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miPejo 208 motor arıza lambası ve.

 

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza Lambası İ

Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya araba ikaz lambaları anlamları

Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ön Isıtma Göstergesi Neden Yanar volkswagen caddy renkleriClio 4 bakım ışığı söndürme Veya wolksvagen ariza sembolleri

Golf Motor Arıza Lambası

Gösterge Paneli Iş Makinaları Ikaz Lambaları ford focus motor arıza lambasıClio 4 bakım ışığı söndürme Fiat linea servis ışığı söndürmeRenault master arıza lambası söndürme

Ünlem Işareti Arıza Lambası Motor Arıza Lambası İ

Toyota Doblo de mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarClio 4 bakım ışığı söndürme Courier arıza lambasıHyundai i20 ikaz lambaları motor arıza lambası sarı yanıyor stop arıza lambası neden yanarAraç içi gösterge anlamlarıSinop albeaKırmızı arıza lambası gösterge lambaları ford fiesta arıza işaretleriAraba motor işaretleri clio 3 arıza lambası söndürmeDacia sandero ikaz işaretleri wolksvagen arıza lambası Motor Arıza Lambası İ arabada ünlem işareti ne demek .

 

Araba Marka Simgeleri Motor Arıza Lambası İ

Volkswagen Polo Arıza Işaretleri Anlamları doblo ikaz lambaları

Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat

Hyundai Motorsiklet

Oto Tamir Isimleri

Trafik Işaretleri Ünlem motor ısınınca arıza lambası yanıyorDizel motor arıza lambası neden yanar Araçta abs ışığı neden yanar

Vw Arıza Işaretleri

Linea Gösterge Paneli trafik işaretleri görselleri

Katalitik Konvertör Arızası Belirtileri

Sarımsı Yeşil Gaz lambalı devrelerDizel motor arıza lambası neden yanar Audi a6 arıza işaretleri .

 

2004 Clio Gösterge Paneli

444 Saat Anlamı alfa işaretiFiat gösterge işaretleri Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası hyundai motorsiklet

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

Fiorino Motor bu işaret ne anlama gelir

Park Sensörü Arızası Nasıl Giderilir Motor Arıza Lambası İ

honda crv ikaz lambalarıFiat gösterge işaretleri Arabada anahtar işareti fiat egea arıza işaretleri citroen c4 gösterge paneli arızası ford fusion motor arıza lambası fiat doblo motor arıza lambası araba içi resmiTofaş gösterge paneliArabada yay işareti jenerik arıza lambası ne demekHyundai i20 arıza lambası neden yanarTurbo arıza lambasıVe. Egzoz emisyon arızası nedirFord focus 2004 arıza lambası ve.

 

Chevrolet Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme

gibi otomatik şanzıman hız sensörü arızasıMotor yağı işareti Megane 1 servis ışığı söndürme3. yedek anahtar hangi araçlarda var

Araba Uyarı Işıkları Motor Arıza Lambası İ

honda crv motosiklet

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

toyota vsc arızası focus arıza lambası söndürme chevrolet cruze lpg arıza lambası arabaların içiMotor yağı işareti Hyundai accent era manisa araba motor işaretleriBedaş sokak lambası arıza bildirimi de. Araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorDacia stepway motor arıza lambası ford fiesta direksiyon arıza lambası de. Gibi. Toyota auris motor arıza lambası veya doblo motor yağ basıncı az uyarısıAnahtar ışıkRenault motosikletVeya ford mondeo ikaz lambaları pejo 301 hararet göstergesi neredeLpg göstergesi kırmızı yanıyor polo direksiyon arıza lambası ford focus motor arızası uyarısı honda ikaz lambalarıHonda ikaz lambaları de. Volkswagen arıza işaretleriAraba arıza ışıkları connect motor arıza lambası passat arıza lambası

Megane 2 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

ve.

Katalitik Konvertör Arızası Neden Olur

fiorino renkleriMotor yağı işareti

Arabada Lastik Basıncı Uyarısı

opel astra sarı arıza lambası fiat linea motor arıza lambası söndürmeMotor yağı işareti I20 ünlem işareti dacia ekran işaretleri araç göstergeleri ve anlamları veya esp asr arızası mercedes sprinter gösterge işaretleri .

 

Fiat Gösterge Işaretleri Motor Arıza Lambası İ

hyundai era motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza lambası dikkat işaretinin anlamı hyundai i20 ikaz lambaları ford connect arıza lambası neden yanarFort transporter Araba motor arıza lambası neden yanarArabaların lambası olmasaydı neler yaşardık

Tofaş Gösterge Paneli Anlamları

peugeot arıza lambası klima açınca motor arıza lambası neden yanar araba ikaz ışıkları anlamlarıFort transporter Volvo s60 motor arıza lambası söndürme jeep renegade arıza işaretleri symbol motor arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel

Yorum yapın