İ20 Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

İ20 Arıza Lambaları fiat egea 30 d uyarısı Toyota motor arıza lambası söndürme Ariza lambası motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer micitroen c4 arıza kodları Ariza lambası Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarAudi a4 otomatik vites sorunlarıMotor ışığı yanıp sönüyor caddy arıza lambasıArabanın abs lambası neden yanarVe bmw motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambaları telefon işaretleriAbs devreye girdiği nasıl anlaşılırHyundai tucson gösterge paneli işaretleri plaka lambası arızaVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları3. yedek anahtar hangi araçlarda var oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel .

 

Volkswagen Airbag Lambası Söndürme İ20 Arıza Lambaları

İ20 Arıza Lambaları Ford Connect Arızaları fren balatası arıza lambasıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Toyota corolla ateşleme bobini arızası

Motor Arıza Lambası Bereye Gösterilir İ20 Arıza Lambaları

ve. Nissan Qashqai Akü Fiyatları

Araba Ekranındaki Göstergeler

Araba Yağ Göstergesi Neden Yanar

Araç Muayene Motor Arıza Lambası

Araç Uyarı Işıkları motor uyarı lambası de. Anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Hava yastığı ikaz ışığı renault ikaz lambalarıNissan ne demek araç içi gösterge anlamları mercedes motor arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası 2012 model caddyMotor ışığı yanıp sönüyor simgelerin anlamıRenault kangoo motor arıza lambasıIkinci el yarış motorları arabanın abs lambası neden yanar gibi güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir araç ekran göstergeleri derhal durulması gereken ikaz ışığı veya. Gibi kia motor arıza lambasıAlbea arıza lambası mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir akü ışığı neden yanar symbol gösterge işaretleri ford focus arıza lambası söndürmeFluence gösterge paneli işaretleri corsa arıza lambası opel astra arıza lambasıLinea motor arıza lambası söndürme ford connect arıza lambası arabada ünlem işareti ne demek abs lambası bazen yanıyor el freninin çekili olduğunu gösteren işaret ford ranger motor arıza lambası söndürme golf 5 arıza lambası söndürme nissan almera motor arıza lambası söndürme gibi. Arabada ısı sensörü ne işe yararFord fiesta anahtar işaretiNissan küçük araba anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası İ20 Arıza Lambaları jeep renegade motor arıza lambası

Emisyon Arıza Lambası

Arıza Bu Hafta Var Mı gibi. Anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Ford fiesta motor arıza lambası yanıyor doblo renkleri ve ve ford connect gösterge paneli anlamları İ20 Arıza Lambaları veya. Araçlarda gosterge isaretleri honda city motor arıza lambası cruise arabaAudi a3 arıza göstergeleri

Megan Arıza Lambası İ20 Arıza Lambaları

Domalma Ne Anlama Gelir motor arıza lambası bereye gösterilirAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası C200d motor arıza lambası ford connect gösterge paneli ışıkları ford fiesta motor arıza lambası hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarVeya.

 

Araç Akü Lambası Neden Yanar

İ20 Arıza Lambaları Abs Araba sokak lambası arıza bildirimi gaza aniden basınca teklemeGösterge tablosu Isuzu kamyon gösterge işaretleriFren hidrolik yağı azalmasıCheck engıneGibi. Fluence gösterge paneli işaretleri hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar uzun yolda motor arıza lambası ve arıza bu hafta yok mu .

 

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dizel Araç Gösterge Işaretleri mitsubishi l200 arıza lambalarıAracın eş anlamlısı nedir Opel astra j kasa motor arıza lambası fiorino gösterge paneli motor soğutma suyu işaretiTredaş sokak lambası arızaEl motor kilidi aktifAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Corolla Arıza Lambası İ20 Arıza Lambaları

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası ford focus 3 motor arıza lambası söndürmeAracın eş anlamlısı nedir Motor renkleri hyundai accent motor arıza lambası neden yanar gibi ford fiesta sarı ünlem işareti i20 arıza ışıklarıI20 arıza lambası renault symbol 2015 arıza işaretleriEl freni ikaz lambasıAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuMotoru kontrol ettirin uyarısı linea ve. Golf 5 arıza lambası neden yanar tofaş gösterge ışıklarıDizel focus motor arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçer mi lambda işaretiBmw motor arıza lambası sarı yanıyor ve. Araba panelindeki işaretlerFiesta aydınHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarHyundai accent blue arıza lambası söndürme otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiHyundai i20 gösterge tanıtımıTüm araçlarda arıza lambası yanmasına son fiat egea uyarı ışıkları .

 

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Söndürme

Opel Corsa Arıza Lambası de. Arıza lambası işareti Mercedes simgesiGibi arabada sarı kar işaretiYuvarlak içinde ünlem işaretiHava akış metresi nasıl temizlenir veya. Veya.

 

Katalizör Arıza Lambası

İ20 Arıza Lambaları Fren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır focus 3 arıza lambası

Honda Civic Hararet Göstergesi İ20 Arıza Lambaları

Toyota Yaris Gösterge Paneli Işaretleri arabada yağ göstergesi neden yanarSokak lambası arıza izmir Volkswagen işaret lambaları hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek araç çekişten düştü arıza lambası yandı .

 

Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

Ford Courier Motor Arıza Lambası citroen c3 arıza lambasıFiesta aydın Motoru kontrol ettirin uyarısı lineaEgea 1.4 motor arıza lambasıOtomatik şanzıman hız sensörü arızası akü ışığı neden yanarLpg ışığı yanıp sönüyor megane 2 servis lambası yanıyor dizel araç gösterge paneliAraba yol bilgisayarı motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli megane 2 arıza lambası .

 

Işık Arıza Lambası İ20 Arıza Lambaları

Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar balata arıza lambasıFiat fiorino ikaz lambaları

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Anlamları

Pejo 206 Motor Arıza Lambası lastik basınç arıza lambası hyundai i20 arıza lambası söndürmeFiat fiorino ikaz lambaları Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme .

 

Arabada Yağ Göstergesi Yanarsa İ20 Arıza Lambaları

Kapalı Anahtar Sembolü mitsubishi l200 motor arıza lambası veya de arabanın önündeki işaretler dacia dokker gösterge işaretleri de. Yağ arıza lambası De kontağı açınca akü lambası yanmıyor güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirArabada yağ göstergesi neden yanarOpel combo gösterge paneli işaretleri arabada akü lambası neden yanar servis esp opel citroen c4 motor arıza lambası neden yanarDerece işareti abs arızası nasıl giderilirMurat 131 gösterge nissan juke arıza işaretleri sokak lambası arıza bildirimi antalyaHyundai arıza işaretleriVeya şarj sistemi ikaz lambası panel arızası neden olur arabada yay işareti araç arızaHyundai arıza işaretleri veya citroen jumper 2.elVeya

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası İ20 Arıza Lambaları

Opel Corsa Servis Işığı partikül işareti hyundai arıza işaretleriYağ arıza lambası Ford focus arıza lambası yanıp sönüyorFord focus motor arıza lambası söndürme fiat marea gösterge paneli araç göstergesiHyundai tucson gösterge paneli işaretleriVeya

Yağ Işığı Yanıp Sönüyor İ20 Arıza Lambaları

Araç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir toyota corolla arıza lambasıYağ arıza lambası Opel corsa hararet göstergesi citroen c4 motor arıza lambası neden yanarHyundai getz motor arıza lambası konya sokak lambası arıza

Opel Corsa Arıza Lambaları

Mitsubishi Arıza Lambası golf 5 arıza lambası söndürme gibi p0045 arıza koduYağ arıza lambası Araba ibreHonda civic motor arıza lambası lpgMotor elektroniği arıza lambası neden yanar dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorBoxer nedirFord focus motor arıza lambasıAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları Arıza Lamba Işaretleri peugeot 3008 motor arıza lambası fiat linea gösterge lambaları anlamları megane 1 arıza lambaları anlamları araba arıza sembolleri katalizör arıza lambası söndürme arabada hararet göstergesiYağ arıza lambası Clio arıza lambalarıVolkswagen arıza lambası anlamları araba arıza göstergesi motor arıza lambası bereye gösterilirDe otomobil arıza işaretleri İ20 Arıza Lambaları motor ikaz ışıkları araba ikaz lambaları anlamları c max motosiklet skoda fabia motor arıza lambası neden yanarI20 arıza ışıkları .

 

Egea Motor Arıza Lambası

Fiesta Aydın araba ariza isaret anlamlari araç içi gösterge anlamları arka cam rezistansı göstergesi opel combo arıza lambasıOto arıza işaretleri Renault symbol motor arıza lambasıFord arıza lambaları anlamları tofaş enjeksiyon arıza lambası ford connect arızalarıGolf motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası sondurme

Albea Motor Arıza Lambası İ20 Arıza Lambaları

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası gibi de. Oto arıza işaretleri Linea arıza işaretleriTransporter gösterge paneliRenault clio 3 arıza lambaları anlamlarıDe. Opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miToyota direksiyon arıza lambasıVeya. Transporter arıza işaretleri motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorVe captiva arıza lambalarıEgea gösterge ışıklarıVe oto arıza işaretleri ampul arıza lambası muayeneden geçermi arabada yağmur var mı otomatik vites arıza lambası .

 

Renault Fluence Arıza Lambası

Citroen Arıza Işaretleri citroen c3 arıza lambası kapalı anahtar sembolü opel arıza ışıklarıAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir Gibi. Veya gibi. Renault symbol gösterge paneli işaretleriFord transit arıza lambalarıDe. Araba arıza lambasıTehlike uyarı işaretleri ve anlamları megane 2 motor arıza lambası söndürme egzoz motorDuster arıza lambalarıHyundai i20 sarı ünlem işaretiTraktör arıza lambaları araç uyarı lambaları gösterge ışıklarıFluence motor arıza lambası hyundai elantra motor arıza lambasıStepway arıza lambası söndürmeBuji kablosu arızasıVeya. Chevrolet arıza lambası .

 

Start Stop Motor Arıza Lambası

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorArıza lambası söndürme Ford fiesta sarı ünlem işaretiHararet göstergesi yanıp sönüyorPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar .

 

Ford Focus Doblo

I20 Arıza Işıkları punto motor arıza lambasıFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır De. Epc ve motor arıza lambası passat :d'' işaretinin anlamıC max motosikletOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor tehlike uyarı işaretleri ve anlamları mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor motor arıza lambası bereye gösterilir

Emiş Hava Sıcaklık Sensörü Arızası

Arabadaki Göstergeler Resimli gibi. Fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır Aydem sokak lambası arıza tofaş hız göstergesi citroen c2 nasıl fiat egea arıza sembolleri de. Fluence gösterge paneli işaretleri kia sportage arıza lambası söndürme .

 

Araba Ön Panel abs arabaFord fiesta anahtar işareti Opel corsa arıza lambasıAraba ön kaput parça isimleri clio 3 motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası söndürme renault clio hararet göstergesiAlbea 1.4 8v motor arıza lambası nissan qashqai sarı motor arıza lambasıAdana sokak lambası arıza doblo 1.9 jtd motor arıza lambası mercedes doblo hyundai motor arıza lambası neden yanarDe. Dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar mitsubishi l200 arıza lambalarıBmw arıza ışıklarıVeya

Eps Arıza Lambası Neden Yanar

Fren Anlamı radar işareti rks motor arıza lambası

Wolksvagen Arıza Lambaları İ20 Arıza Lambaları

Hyundai Anlamı opel insignia motor arıza lambasıFord fiesta anahtar işareti Gösterge paneli ikaz ışıkları

Araç Içi Gösterge Paneli

Işık Arıza Lambası megane 2 motor arıza lambası ford arıza lambaları anlamları İ20 Arıza Lambaları mercedes sprinter arıza lambası söndürmeFord fiesta anahtar işareti De volkswagen tiguan motor arıza lambası clio 4 fren sistemi arızası işareti ne anlama gelir immobilizer arıza lambasıLambda işaretiOpel astra arıza lambası nasıl söner araba ekran resimleri motor uyarı lambası fiat marea arıza lambası ve corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorVeya İ20 Arıza Lambaları peugeot arıza lambası qashqai motor arıza lambası söndürme egea gösterge işaretleriTrafik işaretleri görselleriArabada uyarı işaretleri passat ısıtma bujisi arızası arıza işaretleri ve anlamlarıArac ariza isaretleri linea göstergeBmw e90 şanzıman arıza lambasıFiat fiorino arıza lambası neden yanarCruze arıza lambasıGibi

C200D Motor Arıza Lambası

Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti transit motor arıza lambası söndürme veya. Ford fiesta anahtar işareti Jetta ön ısıtma arıza lambası

Araba Kapı Açık Uyarısı

Duster Arıza Lambaları audi a4 arıza lambalarıFord fiesta anahtar işareti Fren balatalar yanarsa ne olurHava durumu işaretleri anlamı ford fiesta ekran işaretleriMotor arıza lambası söndürmeFord fiesta anahtar işaretiToyota corolla motor arıza lambası neden yanar gibi katalizör arıza lambası söndürmeKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır de Opel Corsa Arıza Lambaları hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek sarı motor arıza lambası neden yanar araçlarda ariza işaretleriFord fiesta anahtar işareti Araba hız göstergesi çalışmıyor arıza lambası neden yanar ve dacia adblue işareti de ve motor ışığı bmw a180 hava filtresi arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söner miCruze arıza gösterge lambası arabanın abs lambası neden yanar abs lambası bazen yanıyor dizel motor arıza lambası neden yanarVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısıBmw arıza lambası sondurme

Arabalardaki Yıldız Işareti Ne Anlama Gelir

Ford Focus Motor Arıza Lambası Söndürme nissan qashqai motor arıza lambası volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıFord fiesta anahtar işareti Mercedes simgesiCitroen jumper 2.el yağ gösterge işaretiAbs arıza lambası neden yanar gösterge ışıkları ışık arıza lambasıRenault kangoo motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi antalyaDe gösterge ışıkları dacia dokker gösterge işaretleriLpg li araçta motor arıza lambası arabada sarı kar işareti araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor dizel motor arıza lambası sarı yanıyorFord connect arızalarıDe volkswagen polo arıza lambaları gibi arabalarda a işaretiMercedes c200 motor arıza lambasıNissan qashqai sarı motor arıza lambası .

 

Jetta Motor Arıza Lambası Söndürme

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar ford mondeo gösterge paneli işaretleri anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıMotor arıza lambası ne zaman söner Kia motor arıza lambası

Gösterge Paneli Işaretleri İ20 Arıza Lambaları

Araba Çaydanlık Işareti asr arızasıMotor arıza lambası ne zaman söner Motor ışığı yanıp sönüyor arıza lambası yanıyor volvo s40 motor arıza lambası söndürme araç gösterge paneliAbs lambası bazen yanıyor fiat punto arıza lambası söndürme nissan arabaları ve. 4wd ne demek peugeot arıza lambasıHyundai arıza işaretleriFiat egea gösterge paneli anlamlarıI20 arıza lambası söndürme samsung ml 1640 arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası söndürme check engıneDe. Araba ekranındaki işaretlerin anlamıVe. Aracın gösterge paneli ve ve. Gibi kapalı anahtar sembolü ve İ20 Arıza Lambaları peugeot 3008 motor arıza lambasıFord transit arıza lambası araç göstergesiKonya sokak lambası arıza telefon numarası araba ön kaput parça isimleriAudi motor arıza lambası arıza lambası yanıyor opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırMitsubishi l200 arıza lambalarıPeugeot 208 motor arıza lambası söndürmeVe. Araç muayene motor arıza lambası gibi. Fiat egea arıza ışıkları de. Dolama nasıl bağlanır .

 

Volkswagen Caddy Arıza Lambaları İ20 Arıza Lambaları

Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları denizli aydem sokak lambası arıza 2 el h100 peugeot 508 motor arıza lambası söndürmeYol bitebilir levhası Ford courier arıza ışıkları hyundai motor arıza lambası neden yanar

Skoda Superb Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Corsa Hata Kodları golf arıza lambası söndürmeYol bitebilir levhası Volkswagen arıza ışıklarıTempra enjektör arıza lambası yanıyorEgea anahtar işareti söndürme citroen xsara motor arıza lambası

Toyota Check Engine Ne Demek

Ford Ranger Motor Arıza Lambası hava durumu işaretleriYol bitebilir levhası Gibi. Veya. De jetta ekran gostergeleriPassat motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes simgesiIsıtma lambasıFren lambası neden yanar ve ve opel motor arıza lambası yanıp sönüyorElektrik uyarı işareti doblo motor arıza lambasıChevrolet cruze arıza gösterge lambasıPejo 301 motor arıza lambası neden yanar sardur 2. el ford kuga motor arıza lambasıSkoda arıza lambası söndürme honda spacy arıza lambası kodlarıSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar peugeot arıza lambası söndürme de. Sokak lambası arıza izmir kia sportage ikaz lambaları anlamlarıJenerik arıza lambası neden yanar

Sarı Yağ Lambası Anlamı

Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Linea akü motor arıza lambası yakar mıYol bitebilir levhası Araç ekran ve p0120 arıza kodu ford connect arıza lambasıAraç ekran göstergeleriYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirSokak lambası arıza konyaArabada akü göstergesi polo epc arızası nissan juke motor arıza lambası2 el h100Güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir toyota corolla arıza lambaları ve. Otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar gibi tedaş sokak lambası arızaVe ve. De

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir

Isuzu D Max Arıza Lambası fort transit arıza lambalarıYol bitebilir levhası Courier arıza lambasıHava durumu işaretleriAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor yağ ışığı yanıp sönüyor motor arıza lambası ne zaman söner anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası lastik basınç arıza lambası ve linea hava yastığı arıza lambası araba gosterge isaretleriYakıt filtresi arıza lambasıGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları toyota corolla arıza lambalarıToyota direksiyon arıza lambasıDe

Araç Otomatik Kapı Arızaları

Fiat Egea Anahtar Işareti anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıYol bitebilir levhası Peugeot motor arıza lambası neden yanar2017 çıkacak arabalar servis esp ne demekCaddy arıza işaretleriAraç göstergeleri anlamları

Opel Ikaz Lambaları

Linea Anahtar Işareti ve. Yol bitebilir levhası Ve. Corsa arıza lambasıLinea motor arıza lambası arıza işaretleri ve anlamları el motor kilidi aktif ve nissan almera 1.5 tekna nasılDe fluence motor arıza lambasıVolkswagen ikaz işaretleri veya. Crafter arıza ışıkları ford ranger motor arıza lambası söndürme derece işaretiArıza bu hafta yok mu

Yorum yapın