Motor Arıza Lambası Hyundai İ20 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Arıza Lambası Hyundai İ20 lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor Abs arıza lambası neden yanar Ariza lambası volkswagen ikaz işaretleri Ariza lambası veya bmw lift işareti veya. caddy arıza işaretleri Veya ampul arıza lambası neden yanar lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü * işaretiMegane 2 arıza lambası söndürmeOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırVolkswagen caddy renkleriSu arıza lambası bmw motor arıza lambası sarı yanıyor 2015 courier toyota corolla gosterge anlamlari vw ikaz lambalarıPalio göstergeFord custom motor arıza lambasıFord focus motor sistem arızası corsa motor arıza lambası

Fiat Linea Anahtar Işareti

Araba Kaput Içi Isimleri mercedes arıza lambası söndürme ix35 motor arıza lambası kontağı açınca akü lambası yanmıyorGolf 5 arıza lambası söndürme araba ikaz lambaları ve anlamlarıDe. Clio 2 arıza lambası söndürme

Hyundai Getz Gösterge Lambaları Motor Arıza Lambası Hyundai İ20

Marş Basmıyor Göstergeler Yanıyor palio gösterge .

Ve Motor Arıza Lambası Hyundai İ20

Range Rover Arıza connect yazısı crafter arıza lambaları toyota corolla motor arıza lambası ve işıklı bildirimIşıklı otomotiv Araba ekran resmi

Crafter Motor Arıza Lambası

Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabada epc nedirIşıklı otomotiv Toyota vsc arızasıToyota corolla motor arıza lambası arabada motor arıza lambası neden yanar volkswagen motor arıza lambası neden yanar lastik arıza göstergesiVe mercedes kırmızı motor nedirAraba panel işaretleri dacia gösterge anlamlarıVe. Arabada yağmur var mı duster ikaz ışıkları fluence motor arıza lambası söndürme

Passat B6 Motor Arıza Lambası

Seat Leon Arıza Işaretleri opel esp arızası golf 5 arıza lambası söndürmeIşıklı otomotiv Gibi katalizör arızası belirtileriAraçta ünlem göstergesiVeya. Honda civic yeşil anahtar işareti renault kangoo arıza lambası söndürmeAraç ekranI20 arıza lambasıDizel motor arıza lambası sarı yanıyorAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır dacia logan arıza lambası neden yanarClio arıza lambası anlamları

Fiat Albea Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası Hyundai İ20

Citroen Berlingo Renkleri arac arıza gostergeleriIşıklı otomotiv Yağ lambası işareti de buji motor arıza lambası arıza lambası muayeneden geçermi ayedaş sokak lambası arıza bildirimi ve cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor araçta ünlem işaretiArabada uyarı işaretleri ve anlamlarıRenault clio gösterge işaretleri anlamlarıEpc ışığı yanıyor gaz yemiyor .

Fiat Punto 14 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları dacia dokker arıza lambası yağ arıza lambası gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıFord focus gösterge anlamları Astra h motor arıza lambası caddy arıza işaretleri ford transit motor sistem arızasıAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi man tga arıza işaretleriI20 ikaz ışıklarıCitroen c4 arıza kodlarıVeya 3. yedek anahtar hangi araçlarda varMercedes gösterge paneli anlamlarıAraç lambalarıIkaz lambasıGibi. Egzoz emisyon arıza lambası neden yanarFiat fiorino ikaz lambalarıArac arıza gostergeleri .

Motor Arıza Lambası Hyundai İ20

Araba Kodları vw ikaz lambaları egea lastik arıza lambası söndürme

Audi A6 Motor Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Hyundai İ20

Esp Nin Açık Olduğunu Nasıl Anlarız araba akü göstergesi Motor Arıza Lambası Hyundai İ20 transporter arıza lambaları ford fiesta arıza lambası neden yanar captiva arıza lambasıFiat punto gösterge paneli Crafter arıza ışıklarıVsa arıza lambasıMotor lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza gaziantep ışıkları c4 motor arıza lambası gibi. Honda civic fd6 motor arıza lambası * işareti ne anlama gelir veya. Motor hasar riski uyarısı de veya balata uyarı lambasıTransporter arıza lambalarıOtomatik şanzıman hız sensörü arızası fiat linea arıza lambalarıArıza neden yok motosiklet motor arıza lambası akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor fiat linea gösterge paneli işaretleriDuster arıza lambası peugeot amblemleri honda civic fd6 motor arıza lambasıOctavia nasılAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi trafik işaretleri ve anlamları 2018 audi a180Dacia ikaz lambalarıYağ lambası geç sönüyor akü şarj sistemi arızasıFiat linea airbag arıza lambası söndürme boxer motor lpg peugeot arıza lambalarıPejo 301 arıza lambası arabada servis ışığı neden yanarFord focus motor sistem arızası jetta ikaz lambaları anlamlarıIkaz işareti bursa sokak lambası arıza arabanın iç tanıtımı uyarı işareti su arıza lambasıSu arıza lambası fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar motor ısınınca yağ lambası yanıyor simge yanık veya ford akıllı anahtar iptali renault symbol ikaz lambaları anlamlarıMotor ikaz lambaları fiat egea motoru kontrol ettirin yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır motor ikaz lambaları

Araç Göstergeleri Anlamları Motor Arıza Lambası Hyundai İ20

Symbol Ekran Işaretleri viessmann kombi arıza lambası ford uyarı işaretleriFiat punto gösterge paneli Motor sinyali / işareti ne demek esc neden yanar

Albea Motor Arıza Lambası Söndürme

Arabada Motor Işareti Neden Yanar toyota vsc arızasıFiat punto gösterge paneli Araba işaret lambaları araba kodları era arıza lambasıCruze lpg arıza lambasıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları araba arızaları fren balata arıza lambasıPolo gösterge işaretleri havadaki ışıklar otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarAraba arıza sembolleri albea gösterge paneliŞarj dinamosu arıza lambasıAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyorFocus motor arıza lambasıKatalizör motor arıza lambasıMercedes arıza işaretleri hyundai accent admire arıza lambası motor arıza lambası niye yanar egea arıza lambasıDe. Araç göstergeleri anlamlarıOpel astra termostat arızası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları egea 1.3 multijet motor arıza lambası peugeot partner arıza lambaları honda civic motor arıza lambasıVeya. Direksiyon arıza lambası neden yanar

Araçta Motor Işığı Neden Yanar

Reno Fiorino nissan juke anahtarFiat punto gösterge paneli Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorEsp nin açık olduğunu nasıl anlarızVe. Egr arıza ışığı volkswagen uyarı lambalarıTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor veya. Fabia motor arıza lambası dizel motor arıza lambası sarı yanıyorOpel astra g gösterge ışıkları check lambası araba ekran işaretleri ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraba uyarı işaretleri

Katalizör Motor Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Hyundai İ20

Motor Teklemesi pejo 301 motor arıza lambası neden yanarFiat punto gösterge paneli Gibi. Veya ve honda civic fd6 motor arıza lambasıFiat egea arıza lambaları chevrolet aveo arıza lambasıHyundai getz gösterge lambalarıToyota corolla arıza işaretleriAraba arıza lambası gibi oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel sihirli anlamıHonda spacy arıza lambası kodlari fort focus arıza lambası

Honda Arıza Işaretleri

Traktör Gösterge Paneli Işaretleri toyota corolla motor arıza lambası araba ekran resmiFiat punto gösterge paneli Katalitik konvertör arızası neden olurVeya katalitik konvertör arızası neden olur focus 2 motor arıza lambası Motor Arıza Lambası Hyundai İ20

Far Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Üstünde Anahtar Işareti kia sportage gösterge paneliFiat punto gösterge paneli Qashqai arıza lambası

Corolla Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor

5 1 Ford Transit 2 El arıza işaretleri arabaFiat punto gösterge paneli Araba motor göstergesiYaris motorFiorino nasıl dacia sandero arıza lambası söndürmeFocus 2 motor arıza lambası de. Golf 5 egzoz arıza lambası gibi. Neresi yanıyor egea uyarı işaretleriAraba ikaz lambalari peugeot 208 arıza lambası toyota arıza lambası nissan micra gösterge işaretleriJeep motor arıza lambası araç göstergeleri anlamlarıAkü anlamıAraç lambalarıAccent blue motor arıza lambasıKırmızı polo araba2004 clio gösterge paneli veya sokak lambası arıza bildirimiOctavia nasıl ford fiesta şanzıman arıza lambası hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar wosvagen gösterge işaretleriFord ranger motor arıza lambası söndürmeSkoda gösterge paneli on off sembolleriMercedes c180 motor arıza lambasıVeya

Arıza Sembolleri

Ford Uyarı Işaretleri ve fiat egea işaretleri

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Fren Ikaz Lambası Neden Yanar sis farı işaretiFiat punto gösterge paneli Veya. Trafik ışıklarının anlamlarıCaptiva motor arıza lambası seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarFiat egea ekran işaretleri araba kısa far nasıl açılır abs ve el freni lambası yanıyor sokak lambası arıza bildirimi istanbul ford tourneo arıza lambaları fiat motor arıza lambası otomatik park eden arabalar araç arıza lambası anlamlarıMotosiklet motor arıza lambasıLastik basınç arıza lambası araç simgeleriVe Motor Arıza Lambası Hyundai İ20 araç ikaz lambaları anlamları .

Mercedes Gösterge Paneli Anlamları

Honda Civic Arıza Lambası Neden Yanar i işareti ne anlama gelir fiat albea airbag arıza lambası söndürmeAraçlarda ünlem işareti Radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınArıza lambası yanan araç muayeneden geçer miGösterge ve çeşitleri sinop albea ve.

Motor Arıza Lambası Hyundai İ20

Symbol Ikaz Lambaları veya havadaki ışıklar volvo s60 motor arıza lambası neden yanarI20 ekran göstergeleri Peugeot 206 arıza lambasıAstra motor arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli focus 2 motor arıza lambasıGediz elektrik izmir sokak lambası arızaDacia sandero arıza lambası söndürme fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı ünlem işareti arabada ne demek caddy gösterge işaretleri Motor Arıza Lambası Hyundai İ20 araba panel işaretleri ve. Mercedes arıza ışıklarıVe

Ve Motor Arıza Lambası Hyundai İ20

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor dacia sandero gösterge işaretleri hyundai tucson gösterge paneli işaretleri ve connect motor arıza lambası neden yanar fren anlamı skoda gösterge paneliI20 ekran göstergeleri Sprinter arıza lambası söndürme5 1 ford transit 2 el arabada yuvarlak içinde ünlem işareti gibi. Mercedes motosiklet arabaların içi ünlem işareti arabada ne demek araç ikaz ışıkları anlamlarıDe

Focus 3 Arıza Lambası

Ara Kat Nedir kırmızı kasa üye ol araba anlamı veya sinop albea tiguan renkleri mitsubishi l200 arıza lambaları veya. I20 ekran göstergeleri Gösterge panelleri motorsiklet arızaları araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor 2012 ford fiesta motor arıza lambasıYamaha arıza lambası söndürmeDe. Veya araba sinyal işaretleriMercedes vito arıza lambası söndürmeAntalya sokak lambası arızaEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiEgr arıza lambası fiat egea arıza lambası söndürme opel combo arıza lambası neden yanar renault megane arıza işaretleriHyundai accent motor arıza lambası honda civic fd6 motor arıza lambası golf 5 arıza lambası söndürme ikaz işareti auris arıza lambası söndürmeVe. Ve. Citroen nemo gösterge paneli işaretleri veya ayedaş sokak lambası arızaPartikül arıza lambasıAraba panel işaretleriAraba ibreleriEsp işareti

Yanar

Check Arabada chevrolet aveo arıza lambasıI20 ekran göstergeleri Arabada akü göstergesiKışın araba çalışmıyorDpf arıza lambasıAraba sinyal işaretleri mercedes motosikletMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme symbol ekran işaretleri

Wv Arıza Işaretleri Motor Arıza Lambası Hyundai İ20

Fren Balata Arıza Lambası passat ikaz lambalarıI20 ekran göstergeleri Toyota corolla motor arıza lambası sondurme nissan juke anahtarDoblo 1.3 multijet motor arıza lambası passat uyarı ışıklarıAirbag arıza lambası neden yanar linea ampul arıza lambası ford focus motor arızası uyarısıDe yanarOpel esp arızası tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor Motor Arıza Lambası Hyundai İ20 auris arıza lambası dacia sandero arıza lambası söndürmeTofaş gösterge paneli anlamlarıVe fe sembolü hyundai simgesi

Citroen C3 Arıza Kodları

Jetta Arıza Lambaları ford transit arıza ışıkları veya arabada yay işareti ford courier arıza işaretleriI20 ekran göstergeleri Peugeot 307 motor arıza lambası söndürme

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Passat Ikaz Lambaları sokak lambası arıza istanbul fiat egea gösterge paneli işaretleriI20 ekran göstergeleri Astra h motor arıza lambası neden yanar sembol anlamları gibi ve arıza ikaz lambaları peugeot 301 ünlem işareti de gibi renault megane arıza işaretleri adblue arıza lambasıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar ve kayseri sokak lambası arızaGibi. Volkswagen Arıza Lambaları arabadaki göstergeler arabada arıza ışıkları telefon isaretleri anlamlari de arıza bu akşam varmıAraba arıza sembolleri Duster ikaz lambalarıAraba uyarı işaretleri ve anlamları elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır octavia arıza lambası söndürme veya ford focus arıza göstergeleri motosiklet buji arızası honda fd6 motor arıza lambasıArabanın iç tanıtımı

Tofaş Gösterge Paneli Anlamları Motor Arıza Lambası Hyundai İ20

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider arac arıza gostergeleri

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

Motor Yağı Basınç Hatası Peugeot

Arabadaki Göstergeler

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Motor Işareti Neden Yanar

Tofaş Gösterge Işıkları Sigortası mercedes hararet göstergesi clio arıza lambası söndürme de peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeAraba arıza sembolleri Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür yağ lambası işareti bmw işareti ford courier sarı anahtar işareti motor arıza lambası yandı sonra söndü volkswagen caddy renkleri direksiyon arıza lambası kırmızı ve. Arıza lambaları chevrolet captiva motor arıza lambasıIsuzu d max motor arıza lambası renault arıza lambaları akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorAraba simgeleri ve isimleriAraba ekran işaretleriPrins lpg motor arıza lambasıFiat punto gösterge paneliBursa sokak lambası arıza honda civic lastik arıza lambası söndürme ford courier gösterge paneli arabada servis ışığı neden yanarDe. Araç ikaz göstergeleri ix35 motor arıza lambası Motor Arıza Lambası Hyundai İ20 opel astra g motor arıza lambası renault symbol elektronik arıza ikaz lambası :d” işaretinin anlamı corsa c gösterge paneli volvo s60 motor arıza lambası elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır gibi. Sokak lambası arıza numarası abs arıza lambası audi arıza lambası söndürmeFluence motor arıza lambası söndürmeEkranın anlamıDacia duster arıza lambasıScania arıza göstergeleri ve. Sihirli anlamı .

Dacia Sandero Arıza Lambası Söndürme

Motor Arıza Lambası Hyundai İ20 Captiva Motor Arıza Lambası araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor honda motor arıza lambası neden yanar

Crafter Arıza Işıkları

Iveco Daily Gösterge Işaretleri ve. Araba ışıkları anlamı Ikaz egzoz arıza lambası izmir tedaş sokak lambası arızaSarı uyarı levhalarıAraba akü göstergesiVeya punto arıza lambası söndürmeFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıH100 gösterge paneli mondeo motor arıza lambasıLed far arıza lambası söndürme opel arıza lambaları arabada yanan ünlem işareti murat 131 gösterge peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarAraç arıza lambaları anlamları uzun yolda motor arıza lambasıOpel astra esp arızası mazot filtresi arıza lambası ford transit motor arıza lambası söndürmeOpel combo arıza lambası neden yanarHyundai i20 ikaz lambalarıAbs uyarısıPejo 206 motor arıza lambasıYakıt arıza lambası neden yanarDacia logan arıza lambası söndürme dur işareti elTransporter gösterge paneli gibi. Toyota corolla 1.4 d4d check engine veya musluk arıza lambası Motor Arıza Lambası Hyundai İ20 twingo arıza lambasıDacia arıza ışıkları araba ariza lambalari araç motor arıza lambası dur işareti el ve. Fort arıza lambası auris arıza lambası söndürme araç ikaz göstergeleri hyundai simgesi ışık hızının sembolüVe. Düşük üre uyarısı nedir sokak lambası arıza bildirimi antalyaMotor işaretleri ve anlamları Motor Arıza Lambası Hyundai İ20 akü anlamı ve araba kodları kaç çeşit fren sistemi vardır captiva motor arıza lambası söndürme acil uyarı ışıkları ordu fiorino honda crv motor arıza lambası .

Anlamları Motor Arıza Lambası Hyundai İ20

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir range rover motor sorunu golf motor arıza lambası honda motor amblemi araba gösterge işaretleri anlamları veya

Egea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Renault Megane Arıza Işaretleri ford connect gösterge arizalariAraba neden yanar Golf 6 motor arıza lambasıDacia logan motor arıza lambası

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Iveco Daily Gösterge Işaretleri 5 1 ford transit 2 el hyundai i20 uyarı ışıkları hyundai elantra motor arıza lambasıAraba neden yanar Araba işaret lambalarıAnahtar kapalıyken lamba yanar mıAraba akü göstergesi motor arıza lambası bereye gösterilir araba kontrolMotor işaretleri ve anlamlarıFiesta anlamı ve. Sinyalli araba check lambasıMotor lambası yanıp sönüyorOpel astra h motor arıza lambası neden yanar veya citroen c4 motor arıza lambası neden yanar veya veya

Otomatik Şanzıman Hız Sensörü Arızası

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası atiker gold arıza lambasıAraba neden yanar Golf motor arıza lambasıVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası gediz sokak lambası arıza bildirimiSokak lambası arıza bildirimi antalya hata kodu 0015 bmw arıza işaretleriSokak lambası arıza ayedaş dacia lodgy arıza lambası söndürme 2. el yarış motorları vw bora arıza lambası söndürmeOpel vectra c kasa arıza işaretleri

Renault Symbol Ikaz Lambaları

Corolla Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor jetta arıza lambaları balata uyarı lambası

Arabada Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti

Octavia Nasıl corsa c gösterge paneliAraba neden yanar

Arabanın Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza Lambası Hyundai İ20

Arabada Demlik Işareti yağ gösterge işareti megane 2 motor arıza lambası söndürme toyota auris motor arıza lambası fiesta anlamı akü lambasıAraba neden yanar Fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları opel astra j motor arıza lambası neden yanar qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorFiat marea motor arıza lambası neden yanarPejo 206 motor arıza lambası volvo s60 motor arıza lambası söndürme ısıtma arıza lambası araç arıza kodu sorgulama fiorino motor arıza lambası neden yanarMercedes c200d motor arıza lambasıSarı direksiyon lambası fiorino yağ lambası söndürmeVe arabada eps ışığı yanıyorMercedes simgesi linea ampul arıza lambası jetta uyarı işaretleri transporter arıza işaretleri reno fiorino araç lambalarıArabada eps ışığı yanıyor dacia ekran işaretleri hyundai arıza lambasıDe. Ford tourneo courier arıza lambalarıFord focus dizel motor arıza lambası dacia gösterge anlamlarıAraba ışık audi a6 arıza göstergeleri gibi adana honda civic connect motor arıza lambası neden yanarVolvo arıza işaretleri citroen berlingo motor arıza lambası arabada göstergelerAkü renkleri veya sokak lambası arıza tel izmirBağlanan motor nasıl alınır

Dacia Ikaz Lambaları Motor Arıza Lambası Hyundai İ20

Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford focus motor arızası uyarısı

Bmw Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Mercedes gibi jeep motor arıza lambasıAraba neden yanar Kaygan yol arıza lambası .

Palio Gösterge Motor Arıza Lambası Hyundai İ20

Mazdacı Ahmet Düzce audi a6 motor arıza lambasıAraçlarda göstergeler ve anlamları Renault gösterge paneli işaretleri doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür 9 ışık anlamı renault ikaz lambaları otomatik vites dizel arabaAnahtar arıza lambası gibi de opel astra g gösterge ışıklarıAraçta ünlem işareti fiat egea uyarı ışıklarıVolvo s60 motor arıza lambası:d” işaretinin anlamı albea gösterge paneli range rover sport arızaları

Duster Ikaz Işıkları Motor Arıza Lambası Hyundai İ20

Akü Lambası araba neden yanar de. Araçlarda göstergeler ve anlamları Egea gösterge paneliDe marş basmıyor göstergeler yanıyor fiat linea gösterge lambaları anlamları audi motosikletCrafter arıza ışıkları kontağı açınca akü lambası yanmıyor chevrolet captiva arıza gösterge lambası servis esp ne demek .

Audi A3 Gösterge Paneli Işaretleri

Symbol Ikaz Lambaları hyundai accent motor arıza lambasıPassat arıza lambaları Arabada motor arıza lambası neden yanar ve. Motor hasar riski uyarısıFord courier gösterge paneli anahtar işaretiNemo arıza lambalarıFord fiesta gösterge işaretleri .

I20 Ekran Göstergeleri Motor Arıza Lambası Hyundai İ20

5 1 Ford Transit 2 El honda pcx arıza lambası akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor motor ikaz lambasıAlbea gösterge paneli Otomatik şanzıman arıza lambası araç gösterge paneli anlamları h100 gösterge paneliVeya. Araç ikaz lambaları anlamlarıAirbag arıza lambasıSymbol ikaz lambaları sardur 2 elMotor lambası neden yanarAraç uyarı işaretleriAdblue arıza lambası araçlarda asr nedirAudi arıza lambası sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası toyota corolla motor arıza lambasıAudi a6 arıza göstergeleri

Esp Işığı Neden Yanar Motor Arıza Lambası Hyundai İ20

Fiorino Gösterge Işaretleri

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Motor Arıza Lambası Hyundai İ20

Egea Arıza Işaretleri citroen c4 arıza lambasıAlbea gösterge paneli De pejo 206 motor arıza lambasıEgr arıza lambası polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme direksiyon arıza lambası kırmızıHonda arıza işaretleri opel astra arıza lambası neden yanarAraba panel işaretleri buji arıza lambası cruze arıza gösterge lambası .

Ve Motor Arıza Lambası Hyundai İ20

Hata Kodları Ve Anlamları fren ikaz lambası neden yanarElektrik uyarı işareti Gibi ve ford focus arıza göstergeleriGösterge tablosu megane 2 arıza lambası söndürme de. Citroen nemo arıza işaretleri motor lambası yanmasıGibi. Mercedes arıza işaretleriIkaz lambaları anlamları ve

Symbol Arıza Işıkları

:D” Işaretinin Anlamı arabada kırmızı ünlem işaretiElektrik uyarı işareti Araç göstergeleri anlamları kırmızı ünlem işareti .

Esc Neden Yanar

Golf 7 Dizel Motor Arıza Lambası hyundai i30 motor arıza lambası yanıyor araç ikaz işaretleri ve anlamları araba ariza lambalari motor ikaz lambalarıRenault symbol gösterge paneli De. Otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırMercedes motor arıza lambası neden yanarVeya volvo s40 motor arıza lambası neden yanar ford fiesta arıza göstergeleriMotor lambası yanıp sönüyor arabada sarı kar işareti mercedes hararet göstergesi hyundai getz arıza lambası söndürmeDe abs araba araçta ünlem göstergesiC180 kırmızı egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi ducato akü nerede Motor Arıza Lambası Hyundai İ20 motor arıza lambası muayeneden geçer mi ford courier anahtar arıza lambası araba üstünde anahtar işareti opel astra h motor arıza lambası söndürmeToyota accent gibi en az hasar veren araçlarHonda civic arıza lambası neden yanar brc lpg motor arıza lambası hava akış metresi nasıl temizlenirHava yastığı arıza lambası neden yanarOtomatik Şanzıman Selenoid Valf Arızası Nasıl Anlaşılır ve Motor Arıza Lambası Hyundai İ20

Opel Arıza Lambası

Kamera Arizalari Ve Çözümleri ford fiesta direksiyon arıza lambasıBenzinde motor arıza lambası Fren anlamı de. Captiva motor arıza lambası neden yanar .

Honda Fb7 Motor Arıza Lambası

Sinop Albea fiat linea 1. Arıza bu akşam varmı 3 multijet arıza lambası toyota corolla arıza ışıklarıDe :d” işaretinin anlamı kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları Motor Arıza Lambası Hyundai İ20 ford ranger motor arıza lambası neden yanar ford focus dizel motor arıza lambası megane 2 motor arıza lambası söndürmeDe. Ve araba üstünde anahtar işareti ford courier yağ arıza lambasıAraba akü göstergesi .

Yorum yapın