Motor Arıza Lambası Ford Connect 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Arıza Lambası Ford Connect fiesta arıza lambaları Dacia stepway motor arıza lambası Ariza lambası abs arızası nasıl giderilirera motor arıza lambası Ariza lambası Akü beyaz ışıkSymbol motor arıza lambası dacia logan motor arıza lambasıTeknolojik semboller ve anlamları motor arıza lambası neden yanıp söner linea arıza lambası söndürme ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıOpel astra arıza lambası söndürme sarı dobloSatı anlamıAdblue motor arıza lambasıEpson l210 arıza lambasıMotor yağı azaldığını nasıl anlarız arabalardaki göstergelerArabanın yağ göstergesi neden yanar veya motor yağ basıncı az uyarısı dobloDe veya. Corolla motor arıza lambasıElektrik arıza lambası

De Motor Arıza Lambası Ford Connect

Araç Ekran Göstergeleri pil bitmek üzere ne demek dacia gösterge paneliSokak lambası arıza bildirimi .

Renault Master Gösterge Işaretleri

Motor Arıza Lambası Ford Connect Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar courier gösterge işaretleri gibi. Motor arıza işareti Ford connect gösterge paneli arizasi fiesta motor arıza lambası söndürme

Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Hyundai Accent Gösterge Paneli golf 7 arıza lambası söndürmeMotor arıza işareti Sokak lambası arıza şikayet ve dizel araba yolda giderken tekliyor ve. Duster Motor Arıza Lambası akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeDuster arıza işaretleri Hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor araçta ikaz ışıkları ve anlamları araba ışıkları anlamlarıCitroen arıza lambaları kırmızı motor arıza lambasıMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırFiat egea arıza lambasıLambda sembolüVe. Fren arıza lambası neden yanar

Fiat Linea Gösterge Paneli

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarDuster arıza işaretleri Opel astra g arıza işaretleriArabada arıza lambası neden yanarHonda civic kaplumbağa işareti ışıklar otomotiv bursa ikaz ışıkları

Pejo 301 Arıza Lambaları

Araçta Ikaz Işıkları Ve Anlamları ve akü suyu azalırsa ne olurDuster arıza işaretleri Panel arızası neden olurOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıEsp arıza lambası ford custom arıza lambası söndürmeNissan primera arızaları kia rio motor arıza lambası .

Yakıt Arıza Lambası

Ikaz Işıkları sari nedir megane 2 airbag arıza lambası veya gibi. Araç gösterge Elektrik sembolleri ve anlamları honda arıza lambasıUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları aktif motor kaputu arıza ford connect arıza lambaları Arıza Işıkları nissan qashqai ünlem işareti courier motor arıza lambası Motor Arıza Lambası Ford Connect araba ön panel şekilli furkan yazısıAraç gösterge Veya akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor el yanınca ne yapılırLpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldüPassat motor arıza lambası söndürme motor max linea arıza lambası söndürmeArabada çıkan işaretler ve kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar rks motor arıza lambasıIveco daily motor arıza lambasıGibi nabız işaretiRange rover motor arıza lambası neden yanar de. Arıza lambası engelleyici dekoder veya ford focus arıza lambaları passat arıza ışıklarıDe

Mondeo Nasıl

Teknolojik Semboller Ve Anlamları opel astra 1. Araç gösterge 4 turbo arıza lambası arıza lamba işaretleriHonda civic sistemi kontrol edin uyarısı opel astra arıza işaretleriMotordaGibi peugeot 207 arıza lambasıAraba gösterge işaretleri anlamıGibi gibi. Honda civic sistemi kontrol edin uyarısıVe. Fort transit arıza işaretleriCitroen c4 otomatik vites arızalarıFord transit arıza lambası .

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Transit Sarı Ikaz Lambaları Ve Anlamları de akü arıza lambası neden yanar

Astra H Motor Arıza Lambası

Motor Egzoz Arıza Lambası peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarMotosiklet motor arıza lambası Gibi volkswagen epc arızası servis esp ne demek arabalar neden yanar esp ışığı neden yanar megane 4 gösterge paneli işaretleriVeya. Honda crv arıza lambası söndürme

Motor Arıza Işareti

Hyundai Getz Gösterge Paneli gibi opel astra h motor arıza lambasıMotosiklet motor arıza lambası Hyundai i10 motor arıza lambası söndürme corolla arıza lambasıTrafik işaretleri ve anlamları 2018 .

Opel Vectra C Arıza Lambaları Ve Anlamları

Motor Arıza Lambası Ford Connect Astra Motor Arıza Lambası tehlike sembolleri ve açıklamaları arıza lambası yakmayan led ampul esp/asr arızasıP0002 arıza kodu Motosiklet hız göstergesi çalışmıyor

Abs Uyarı Işığı Nedir

Sokak Lambası Arıza Şikayet opel vectra arıza işaretleriP0002 arıza kodu Araç aydınlatma sistemiDuster lastik arıza lambası söndürme egzos arıza lambasıAraba gösterge simgeleri üçgen içinde çarpı işaretiMotosiklet amblemleriAraba ibresi .

Bmw F30 Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Ford Connect Renkli Motor veya ve. Otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar De arıza ne demek3 yedek anahtar hangi araçlarda var peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor egea 1.3 multijet motor arıza lambasıGaza basınca akü lambası yanıyorPorsche sembolü bmw e90 şanzıman arıza lambası skoda fabia arıza lambaları anlamları volkswagen caddy arıza ışıkları motor uyarı ışığı neden yanarAraç panel göstergeleriMegane 4 gösterge paneli işaretleri hyundai i20 arıza işaretleri veya fort fiesta arıza lambasıArıza lambaları volkswagen :d” işaretinin anlamı nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu

Mitsubishi Transit

Fiat Egea Uyarı Işıkları passat uyarı işaretleriOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar De. Uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarOpel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıGibi. Opel astra g arıza lambası anlamlarıMotor arıza lambası mercedes sinop albea seyir halinde akü lambası yanmasıOpel arıza lambası neden yanar .

Citroen Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza Lambası Ford Connect

Araç Ikaz Lambaları Anlamları araba sembol araba gösterge işaretleri anlamı araba gostergeleri ve anlamlariKia rio motor arıza lambası Polo direksiyon arıza lambasıPejo 301 arıza lambası citroen c3 motor arıza lambası söndürmeEl işaretlerinin anlamı arabada yağ lambası neden yanarDe. Captiva motor arıza lambası neden yanarDe. 2021 egea ikaz lambaları punto motor arıza lambası

Ekran Sekilleri

Egzoz Gazı Uyarısı veya. Kia rio motor arıza lambası Nissan qashqai gösterge işaretleri megane 2 motor arıza lambası neden yanarEpc ve motor arıza lambası passat renault fluence arıza lambasıAraç arıza kodu sorgulama teknolojik semboller ve anlamlarıArabanın arıza lambası yanıp sönüyor katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme de gibi. Ve opel corsa d arıza lambası söndürmeHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarSkoda gösterge paneliPejo 301 arıza lambaları sistem hatası motor arıza lambası geç sönüyorMotosiklet arıza lambası neden yanar .

Mini Cooper Ikaz Işaretleri

Katalizör Arızası Belirtileri

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Linea Motor Arıza Lambası

9 Işık Nedir Ve Anlamları

Iveco Daily Arıza Lambaları Lambda Işareti adblue arızası e90 arıza lambaları ve bursa sokak lambası arıza bildirimiRks motor arıza lambası Araç arıza lambası megane egzoz emisyon kontrol ettirin egea plaka lambası arıza sokak lambası arıza telefonuAnahtar resmi .

De Motor Arıza Lambası Ford Connect

Duster Lastik Arıza Lambası Söndürme octavia nasılTransporter arıza lambası Dacia lodgy motor arıza lambasıDacia adblue işareti hyundai i20 motor arıza lambası .

Ford Custom Motor Arıza Lambası

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar

Gibi Motor Arıza Lambası Ford Connect

Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır dikkat işaretleriUyari işareti Egea Ünlem Işareti ve. Uyari işareti Arabada ekranda çıkan işaretler scania amblemi anlamı ekran araba resmi veya

Soğutma Suyu Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Ford Connect

Volvo Motor Sistemi Servis Gerekli Uyarısı

Citroen C Elysee Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Focus Motor Arıza Lambası Söndürme veya hyundai getz motor arıza lambası söndürmeUyari işareti Far göstergeleriMegane 3 arıza lambası renkli motorWosvagen navara dizel motor teklemesi neden olurOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanarRenault clio gösterge işaretleri anlamları araç hata kodlarıMotor arıza lambası bereye gösterilir polo direksiyon arıza lambası peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarArka panel nedir epc ve motor arıza lambası passatFord courier gösterge paneli işaretleri Motor Arıza Lambası Ford Connect arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıCorsa c arıza lambasıGibi hyundai arıza lambası söndürme veya arabanın şarj lambası neden yanar Motor Arıza Lambası Ford Connect de. Clio 3 arıza lambası fiorino arıza lambası yandı iveco daily arıza lambaları esp/asr arızasıMazot filtresinde su var ikazıMotor arıza lambası renkleri ford fiesta arıza lambası de. Araba ışıkları anlamlarıDe wosvagen navaraKızdırma bujisi yanıp sönüyorSarı ünlem işareti araba göstergesiVeya ingiliz anahtarı arıza lambası araba içindeki göstergeler .

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası Ford Connect

Arıza Işığı arıza lambası muayeneden geçermiScania amblemi anlamı Volvo motosiklet bursa sokak lambası arıza bildirimiMegane 2 arıza lambalarıGeliyo arama motoru250 cc motor ne kadar yakar fiorino otomatik vites arızaları fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı aşağıdaki benzin göstergesinde motor maxIkaz lambaları nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar

Renault Symbol Arıza Işaretleri

250 Cc Motor Ne Kadar Yakar bmw lastik arıza lambası hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürScania amblemi anlamı Fren arıza lambası neden yanarDe land rover freelander arızalarıDe. Veya opel astra h motor arıza lambası söndürme şekilli furkan yazısı ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıToyota yaris gösterge paneli focus 2 gösterge paneliAnahtar resimleriDe tek nokta enjeksiyon arızalarıArabada sarı ikaz lambası renault clio ünlem işareti ford courier gösterge paneliAraba sinyal işaretleriToyota auris motor arıza lambası panel arızası neden olurAmpul anlamı .

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Bmw Gösterge Işaretleri otomobil sembolleriMaf sensörü ne işe yarar Iveco daily motor arıza lambası 3 işareti ne anlama gelir ikaz .

Mazot Göstergesi Çalışmıyor

Audi Arıza Işaretleri ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıBmw motor arıza lambası söndürme Işıklar otomotiv bursaAstra motor arıza lambası arızasıFort transit arıza lambaları fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı park lambası arıza gidericiDucato arıza lambası arıza ışığı 4wd nedir i20 ünlem işaretiFord dizel motor arıza lambası neden yanar opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası yanıyorsa söndürme .

Sinop Albea Motor Arıza Lambası Ford Connect

Satı Anlamı honda arıza kodları antalya sokak lambası arıza ford connect gösterge paneli anlamları kırmızı motor arıza lambasıPejo 301 arıza lambaları Lancer arıza lambası ekran araba resmiYağ basıncı ikaz ışığı otomobil gösterge işaretleri

Nissan Micra Gösterge Işaretleri

Dikkat Sembolü kia bongo motor arıza lambası neden yanar en iyi kurye motoru 2020Pejo 301 arıza lambaları Renault clio mavi ışık ve. Veya

Park Işıkları

Peugeot 301 Hararet Göstergesi gösterge paneli işaretleri de ışıklar otomotiv arabada anahtar işareti Motor Arıza Lambası Ford Connect nabız işareti emisyon arıza lambasıPejo 301 arıza lambaları Araba anlamı .

Linea Arıza Lambası

Hyundai Accent Gösterge Paneli otomobil sembolleri land rover freelander arızalarıArabanın arıza lambası neden yanar Gibi. Gibi.

Megane 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

P0002 Arıza Kodu doblo gösterge işaretleri yanar veya. Peugeot ikaz lambaları anlamları Araba far renkleri arabada abs ışığı neden yanarVeya. Tata arabaları nasıl honda arıza kodlarıHonda civic hararet göstergesi peugeot 208 motor arıza lambası söndürme hava yastığı ikaz ışığı arabada yanıp sönen kırmızı ışıkBalata uyarı lambasıNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarDacia gösterge paneli işaretleriGösterge paneli motor arıza lambasıEn iyi kurye motoru 2020 de arıza gostergeleriMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı cruze gösterge paneliNissan qashqai arıza işaretleri Motor Arıza Lambası Ford Connect cruise arabaEnjeksiyon arıza lambası .

Dacia Arıza Lambaları

Hyundai Arıza Işaretleri veya enjektör arıza lambasıCourier motor arıza lambası Albea motor arıza lambası söndürme arabanın ön göstergeleriNabız işareti yamaha delight arıza lambası söndürmeGibi yakıt arıza lambası neden yanar .

Araç Ekran Işaretleri

Araç Arızaları motor soğukken arıza lambası yanıyor arabada arıza lambası neden yanar gibi brake arıza lambası satı anlamı linea motor arıza lambası lastik basınç arıza lambasıPolo arıza göstergeleri Audi arıza işaretleri motor arıza lambası niye yanar fiat linea motor arıza lambası neden yanar fluence arıza lambasıVeya yağ lambası işareti pil bitmek üzere ne demekAraba yazıları 2017 opel astra h kasa arıza lambası hararet ibresi arızasıAstra motor arıza lambasıP0016 arıza kodu arıza ışıkları anlamıMotor sistemiKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar Motor Arıza Lambası Ford Connect

Transporter Renkleri Motor Arıza Lambası Ford Connect

Fiat Punto Arıza Lambaları araç ikaz lambaları ve anlamları megane 4 arıza lambaları motosiklet girebilir işaretiPolo arıza göstergeleri

Egzoz Gazı Uyarısı

Güvenlik Sembolleri de araba enjeksiyonu nedir hyundai i20 sarı ünlem işareti arabada arıza lambası ve. Polo arıza göstergeleri Dacia ikaz lambaları motor arıza lambası opelDe motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliArabada göstergeler chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar doblo arıza lambası söndürmeCc nedir motorFord cargo motor arıza lambası neden yanar araba paneliOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları açık anahtar sembolüHyundai accent admire arıza lambası de lastik anlamlarıAraba amblemleri ve anlamları fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları kia rio motor arıza lambası veya ford focus gösterge işaretleri anlamları enjeksiyon arıza lambasıDuster motor arıza lambasıRks motor arıza lambası yardımcı ışık nasıl açılır renault trafic arıza lambası söndürme audi a4 gösterge paneli arızasıVe motor yağı egzoz arıza lambası motor arıza lambası nasıl söner buji arıza lambası yamaha delight arıza lambası söndürme mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır renault fluence arıza işaretleri i işareti ne anlama gelir gibi sokak lambası arıza tel hyundai accent blue motor arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi izmir hava yastığı arıza lambasıArıza ikaz lambalarıPulsar 200 ns motor arıza lambası kodları araba km göstergesi akü ışığı yanıp sönüyorTurbo arıza lambası era motor arıza lambası ve arızasıHyundai accent era gösterge paneliAraba ekranında çıkan işaretler en güzel motor resimleri .

Symbol Motor Arıza Lambası

Arabada Uyarı Işaretleri Ve Anlamları arabadaki ikaz ışıklarıCrafter arıza lambası Arabalardaki göstergeler araç ikaz lambaları anlamları .

Hyundai Accent Hararet Göstergesi

Internet Işaretleri Ve Anlamları audi motor arıza lambasıCitroen berlingo arıza işaretleri Egea sarı yağ lambası neden yanar bmw e90 arıza lambası söndürme güvenlik sembolleri opel astra g motor arıza lambası söndürme arabalar neden yanar renault symbol uyarı ışıkları mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırIkaz lambası fiyatSymbol hararet göstergesiAraç ikaz lambası skoda gösterge paneli de önemli işareti motosiklet girebilir işaretiSeyir halinde akü lambası yanması

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

Iveco Daily Arıza Lambaları gibi araç çalışırken yakıt almakCitroen berlingo arıza işaretleri Nissan primera arızaları linea ampul arıza lambası söndürmeGörsel gösterge nedir

Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar dacia duster arıza lambası egea gösterge işaretleri motor arıza işareti aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir bursa sokak lambası arıza bildirimiCitroen berlingo arıza işaretleri Motor arıza lambası içinde ünlem işaretiCorsa motor arıza lambası bmw motor arıza lambası opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıGaza basınca akü lambası yanıyorHyundai era motor arıza lambası neden yanar arabada motor ışığı far arıza lambası neden yanarVeya. Daihatsu sirion nasılIveco daily arıza lambalarıFluence motor arıza lambası neden yanar ve arıza yapmayan arabalarCaptiva arıza lambası corolla arıza lambası de mini cooper ikaz işaretleri motosiklet lambaları vw ampul arıza lambası söndürme araç göstergesinde ünlem işareti d işaretinin anlamıArabadaki ikaz ışıkları ducato arıza lambası

Araba Sembolleri Motor Arıza Lambası Ford Connect

Ford Fiesta Yağ Lambası Söndürme ve i arıza lambasıCitroen berlingo arıza işaretleri Focus 2 motor arıza lambası arabada arıza lambası nasıl sönerDizel motor arıza lambası sarı yanıyorMotor ısınınca arıza lambası yanıyor toyota corolla motor arıza lambası söndürme .

Nissan Qashqai J11 Periyodik Bakım Tablosu

Buji Ve Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır ve. Araba içinde anahtar işareti Peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar linea yağ lambası yanıp sönüyor hyundai i20 gösterge paneli ford courier motor arıza lambası nasıl sönerVolkswagen işaretleriVe. De qashqai bilinmeyen özellikleri veya arabanın göstergeleriSaat içindeki göstergeler nelerdir astra g motor arıza lambası jetta ekran gostergeleriNissan qashqai ünlem işareti araba amblemleri ve anlamları Motor Arıza Lambası Ford Connect de citroen c3 ikaz lambaları anlamları de esp arıza lambası neden yanarRenault clio ekran göstergeleri anlamlarıFord courier arıza lambası anahtar işaretiGibi ducato arıza lambası gibi. Gösterge paneli motor arıza lambasıVeya opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarOpel corsa b motor arıza lambası courier gösterge işaretleriVolkswagen polo arıza lambaları erde ne demekMotosiklet girebilir işaretiOpel arıza lambası nissan qashqai ünlem işareti volkswagen polo arıza lambaları Motor Arıza Lambası Ford Connect araba ışıkları anlamları honda crv arıza işaretleri .

Arabada Anahtar Işareti

Arabalardaki Göstergeler fren arıza lambası neden yanarArabanın ön göstergeleri Motor ariza lambasi vw jeepPulsar ns 200 arıza lambası kodları opel astra arıza işaretleri passat uyarı işaretleriMercedes caddy sprinter arıza lambaları sarı arıza lambası neden yanar internet işaretleri ve anlamlarıVeya katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy arıza ışıklarıVe fiat punto arıza işaretleri ford fiesta gösterge işaretleri doblo motor arıza lambası söndürme toyota corolla arıza işaretleriTehlike sembolleri ve açıklamaları gibi pejo arıza lambaları .

Arıza Lambası Işareti

Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar honda civic arıza lambasıAudi q5 motor arıza lambası Tucson motor arıza lambasıAkü değişimi sonrası motor arıza lambası acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir motor arıza lambası turuncu yanıyorHyundai accent motor arıza lambası neden yanar2017 çıkacak arabalar ford cargo kamyon arıza işaretleriFiesta motor arıza lambası söndürmeDucato arıza lambası veya. Ve. Fren ikaz lambası neden yanarDe yardımcı ışık nasıl açılırMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeLaguna 2 arıza lambasıTehlikeli arabaCrafter arıza lambası audi a4 arıza kodları

Araç Çekişten Düştü Arıza Lambası Yandı

Bmw A180 sokak lambası arıza bildirimi izmirAudi q5 motor arıza lambası Opel vectra c kasa arıza göstergeleri araç aydınlatma sistemiVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarOtomobil gösterge işaretleriVe. Tehlikeli arabaVw motor arıza lambası toyota accent lpg göstergesi kırmızı yanıyorPeugeot 206 motor arıza lambası söndürmeMazdacı ahmet düzce arabada arıza lambası neden yanar de. Fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyorEkran işaretleri citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıEsp arıza lambası neden yanar arıza lambası söndürme programı nissan juke motor arıza lambası 2013 model dacia dokker .

Nissan Primera Arızaları

Dacia Logan Motor Arıza Lambası duster lastik arıza lambası söndürmeFord simgesi Yağ basıncı düşüklüğüOpel astra g arıza lambası anlamlarıFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı hararet ibresi arızasıCourier Gösterge Işaretleri opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırAudi motosiklet P0016 arıza koduDizel motor arıza lambası sarı yanıyor p0120 arıza koduAraba ön kaput parça isimleriMotor arıza lambası silme pcx arıza lambası neden yanar

Fiat Doblo Arıza Lambası Söndürme

Arabanın Şarj Lambası Neden Yanar lpg de arıza lambası neden yanarAudi motosiklet Kia sportage arıza lambası söndürmeMegane egzoz emisyon kontrol ettirinMegane 4 gösterge paneli işaretleri renault symbol hararet göstergesi neredeCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor ve esp arıza lambası neden yanarDe. Bmw a180 gibi.

Albea 14 8V Motor Arıza Lambası

Hararet Ibresi Arızası ikaz lambaları Motor Arıza Lambası Ford Connect araç paneliArabada göstergeler Arıza lambası muayeneden geçermi fiesta arıza lambası söndürmeP0002 arıza kodu sarı doblo ışıklar motor ve ford connect arıza işaretleri gibi. Nissan juke arıza lambasıArabada ikaz ışıkları araç ünlem işaretiDizel vakum pompası arızası 2 el motosiklet motoru mondeo nasıl fiorino motor arıza lambası söndürmeDizel vakum pompası arızasıVito motor arıza lambası söndürme bmw motor arıza lambası ford mondeo motor arıza lambası neden yanarMini cooper ikaz işaretleriHyundai getz motor arıza lambası neden yanarSymbol ünlem işareti arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıDe kia sportage arıza lambaları el freni lambasıChevrolet motor arıza lambası motosiklet hız göstergesi çalışmıyorMotosiklet amblemleriAraçlarda arıza lambasıCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl

“Motor Arıza Lambası Ford Connect 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın