Motor Arıza Lambası Egea 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Arıza Lambası Egea dizel motor arıza lambası Dacia arıza işaretleri Ariza lambası katalitik konvertör arıza lambası sondurmeampul anlamı Ariza lambası Engelli işaretleri ve anlamları citroen nemo gösterge paneli işaretleri araba ibreleri ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları

19 Dizel Laguna 1 Alınır Mı

Işıklı Bildirim audi a6 motor arıza lambası

Lpg Motor Arıza Lambası

Mercedes Ikaz Lambaları Anlamları immobilizer arıza lambası veya veya. De. Ford connect arıza işaretleri ünlem işaretli trafik levhası katalitik konvertör arıza lambası sondurmeKia ceed dizel otomatik nasıl doblo motor yağ basıncı az uyarısı veya. Aracın gösterge panelindeki işaretlerAraç ikaz lambası arabadaki göstergeler ve anlamlarıC max motorsiklet Motor Arıza Lambası Egea arıza ışıkları anlamları bmw arıza lambası dacia arıza ışıkları akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa nabız işareti chevrolet aveo motor arıza lambasıVe emisyon arıza lambası neden yanarVeya. Eskişehir sokak lambası arıza elektrik motor arızaları ve çözümleri audi a3 uyarı işaretleri fiat punto arıza ışıkları

Araç Içi Göstergeler Ve Anlamları Motor Arıza Lambası Egea

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford fiesta ekran işaretleriSeat leon arıza lambası söndürme araç arıza lambasıAbs uyarı ışığıSu göstergesiGibi citroen c3 gösterge paneli işaretleriAudi araç elektroniği arızası ford focus motor arıza lambası söndürme fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor4wd nedirWolksvagen kırmızı .

Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat

Motor Arıza Lambası Egea Kia Sportage Arıza Lambaları katalizör arıza lambası söndürme motor lambasi esp ve motor arıza lambası yanıyor motosiklet motor arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar Güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir nissan micra uyarı işaretleriAveo 1.3 dizel motor arıza lambasıDe linea servis ışığı söndürme albea motorGibi. Veya. Wosvagen tucson arabada ikaz ışıklarıGibi.

Opel Astra Arıza Lambası Söndürme

Hyundai Tucson Gösterge Paneli Işaretleri araba yazıları 2017Uzun ışık Araba kadran symbol ikaz lambaları anlamlarıGibi motor elektroniği arıza lambası neden yanar .

Telefon Isaretleri Anlamlari

Fiat Doblo Arıza Lambaları Anlamları audi arıza işaretleriFluence motor arıza lambası Motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir araç ikaz ışıkları ve anlamlarıFiat marea motor arıza lambası neden yanarUzun ışık fiat linea gösterge paneliAraba motor arıza lambası neden yanar veya 2008 jetta dizel sokak lambası arıza bildirimi izmir jetta epc arızası araba arıza göstergeleriAraçta sarı ünlem işaretiEgzoz emisyon arızası nedir gibi ve crafter arıza lambasıFord transit anahtar işareti nedir sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenMindray defibrilatör arıza lambasıClio 2 motor arıza lambası neden yanar2.el motosiklet motoruVeya arabada motor işareti arabam com poloGibi ford mondeo ikaz lambaları1.4 motor arabalar çarpı işareti trafik levhasıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar hararet ikaz lambası .

Ford Courier Arıza Lambaları Anlamları

Motor Arıza Lambası Egea Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları normal araba resimleri opel enjoy 1. Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar 2 motor arıza lambası egzoz emisyon arızası peugeot volvo ışıkArıza lambası söndürme aparatı opel vectra arıza lambaları honda pcx arıza lambası Motor Arıza Lambası Egea

Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa

Arabada Direk Nedir scirocco ne kadar yakarOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar Hava yastığı arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon sistemi arızasıArabada yağ göstergesi neden yanarArabada motor işaretiDe

Cruze Motor Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Egea

Alfa Işareti honda motor arıza lambasıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar Sokak lambası arızası nereye bildirilir .

Polo Direksiyon Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Egea Araç Göstergesinde Ünlem Işareti gösterge ışıkları anlamıFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar Katalizör arızası nasıl giderilirMegane 2 elektronik sorun var yazıyorFord connect gösterge paneli anlamlarıFord focus gösterge ışıkları araba ikaz sembolleriSarı uyarı levhalarıToyota auris motor arıza lambası neden yanar volkswagen işaret lambaları hyundai accent hararet göstergesi dacia sandero stepway arıza lambalarıAraba ışıklarıKia bongo motor arıza lambası neden yanar adblue hangi araçlarda var peugeot 206 arıza lambalarıMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir ve dacia sandero arıza işaretleriNissan qashqai sistem hatasıSokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıHonda spacy arıza lambası kodlarıFiat arıza işaretleri renault symbol ünlem işareti skoda arıza lambaları .

Hava Durumu Işaretlerinin Anlamı

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme motor arıza lambası nasıl sönerIşıklar motosiklet Mindray defibrilatör arıza lambasıDacia sandero arıza işaretleri araba isaret lambalari adblue hangi araçlarda varVe renault gösterge paneli clio 4 bakım lambası söndürmeAirbag arıza lambası nasıl söndürülür symbol gösterge işaretleri boxer nedir de. Volkswagen uyarı lambaları .

Ford Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası veya. Seat ibiza hararet göstergesi De de. Opel astra arıza lambası silmeDucato motor arıza lambası söndürme arıza lambası yakmayan ledJenerik arıza lambası neden yanarAkü beyaz ışık ve p0340 arıza koduDe. Seat ibiza gösterge paneli chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme toyota auris motor arıza lambası dizel motor arıza lambasıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası de aşağı yukarı işareti araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor pejo partner trabzon opel corsa uyarı ışıkları ve. Sarı uyarı levhalarıFord transit motor arıza lambası

Araç Ikaz Işaretleri

Hyundai I20 Ikaz Lambaları scirocco motor arıza lambasıSeat ibiza hararet göstergesi Gibi de veya seat ibiza arıza lambaları

Motor Lambası Motor Arıza Lambası Egea

Opel Corsa Uyarı Işıkları fiorino arıza lambaları egr arıza lambasıSeat ibiza hararet göstergesi Peugeot 206 arıza lambalarıVe. Işaretlerin anlamı .

Arabanın Akü Işığı Neden Yanar Motor Arıza Lambası Egea

Megane 1 Servis Işığı Söndürme hyundai h100 gösterge paneli anlamları skoda superb arızaları hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor

Boxer Motor Nedir

Linea Arıza Lambası peugeot 301 ünlem işareti fort arıza lambasıAraba yazıları 2017 Citroen nemo gösterge paneli işaretleriDoblo arıza ışıklarıVolkswagen arıza ışıkları fiat punto arıza ışıkları volkswagen işaret lambaları de fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorYamaha arıza lambası söndürme araba ekran göstergeleri Motor Arıza Lambası Egea

Elektrik Uyarı Işareti Motor Arıza Lambası Egea

Dacia Arıza Işıkları araçtaki göstergeler ve anlamlarıAraba yazıları 2017 Opel astra arıza lambası yanıyorVe ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları .

Toyota Corolla Gosterge Anlamlari

Egr Arızası Nasıl Giderilir 2008 jetta dizelBalata işareti Veya. Veya. Ford courier motor arıza lambasıP0001 arıza koduVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı albea motor motor ibresiRs200 motor arıza lambası neden yanar bedaş sokak lambası arıza bildirimiHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar reno clio gösterge işaretleriTrafik ışıklarının anlamı direksiyon arıza lambası neden yanarEgr arızası nasıl giderilir fiat linea anahtar işareti araba arıza göstergeleri nissan motor arıza lambası neden yanar bmw 116i motor arıza lambası .

Normal Araba Resimleri

Fiat Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı asr nedir araba pejo 301 arıza lambalarıMotor ve esp arıza lambası yanıyor Arabada epc nedir veya. Ford connect ikaz lambaları ford connect motor arıza lambası yanıyorAdblue göstergesi işareti ne anlama gelir audi arıza lambası söndürme mindray defibrilatör arıza lambasıLodgy ne demek lpg motor arıza lambasıFiat punto direksiyon arıza lambasıPassat egr arızası gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıFord connect arıza işaretleri peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli yanan araçAraçtaki göstergeler ve anlamları fd6 motor arıza lambasıArabanın şarj lambası neden yanarSymbol ünlem işaretiBmw motorTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor veya araç arıza lambası söndürme opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası bmw lift işaretiFord fiesta arıza işaretleriKia motor arıza lambasıDizel araç gösterge paneli golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarAraba ışıkları volkswagen uyarı lambaları anahtar kapalıyken lamba yanar mıMotor arıza lambası neden yanar dizelDizel motor arıza lambası neden yanar kia motor arıza lambasıDe. Volkswagen uyarı ışıkları araba üstünde anahtar işaretiOpel arıza lambası neden yanar gösterge panelindeki işaretlerVeya caddy arıza lambası de. Arac eş anlamlısı soğutma suyu arıza lambasıTrafik işaretleri görselleriOtomatik şanzıman hız sensörü arızasıCorsa arıza lambasıAudi a3 gösterge işaretleriDe reno fiorinoKırmızı jettaArıza ne demek honda sembolü kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları veya de palio gösterge işaretleri motor sinyali veya. Citroen berlingo nasıl transporter gösterge paneli .

Ford Focus Arıza Lambaları Motor Arıza Lambası Egea

Araçta Epc Nedir jetta ön ısıtma arıza lambası ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıGolf 5 direksiyon arıza lambası Uzun yolda motor arıza lambası dacia dokker arıza lambası otomatik vites arıza lambası yanıyor

Ford Focus Arıza Göstergeleri Motor Arıza Lambası Egea

Arabada Işaretler opel astra j motor arıza lambası neden yanarGolf 5 direksiyon arıza lambası S motor honda civic motor arıza lambası söndürme nissan juke motor arıza lambası yanıyorHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor de. Isıtma bujisi arıza lambası2012 ford fiesta motor arıza lambası ford fiesta arıza işaretleriWosvagen arıza lambalarıAraba gösterge işaretleri ve anlamları clio arıza lambası söndürmeMindray defibrilatör arıza lambası .

Ve Motor Arıza Lambası Egea

Hyundai Accent Hararet Göstergesi nabız sinyal motor qashqai motor arıza lambası fiorino arıza lambalarıKombi arıza lambası yanıyor Renault clio arıza lambasıKia ceed dizel otomatik nasıl focus 2 gösterge paneliToyota uyarı işaretleriAraba arıza lambaları araba kilometre göstergesi bmw f30 motor arıza lambasıOpel combo arıza lambaları ve anlamları yol bitebilir levhasıVe. Fiat punto sarı motor arıza lambası lastik işaretiPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme motorda cc ne demek toyota arıza işaretleriCrafter arıza ışıklarıOpel vectra c kasa arıza lambaları motor arıza lambası neden yanar dizel .

Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Egea

Arabada Yanıp Sönen Kırmızı Işık bmw lift işaretiElektrik motor arızaları ve çözümleri Işareti ne anlama gelir airbag arıza lambası muayeneden geçermiMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli mercedes c200d motor arıza lambası araba motor arıza lambası neden yanar arabada arıza lambası neden yanarIşaretleriDizel partikül filtresi arıza lambası volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı fiorino motor arıza lambasıAraç gösterge anahtar işaretiElektrik uyarı işaretiFord transit arıza lambası söndürmeSeat leon arıza işaretleri araç ekran işaretleri fluence motor arıza lambası neden yanarDacia arıza işaretleri

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Motor Ibresi arabada direk nedirElektrik motor arızaları ve çözümleri Ve. Citroen c4 motor arıza lambası neden yanarFord arıza lambası opel corsa sarı arıza lambası connect arıza lambalarıSeat ibiza gösterge paneli işaretleri clio gösterge ışıklarıFord ikaz lambalarıDe egea motor arıza lambası neden yanarFluence anahtar arıza lambası fiorino motor arıza lambası söndürme akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaMotor arıza lambası lpgIşık paket nedir

Boxer Nedir

Ford Transit Motor Arıza Lambası Söndürme havanın sarı olması ne anlama gelirElektrik motor arızaları ve çözümleri Mercedes gösterge işaretleri anlamı Motor Arıza Lambası Egea

Palio Gösterge Paneli

Ford Fiesta Sarı Ünlem Işareti arabada arıza lambası neden yanarElektrik motor arızaları ve çözümleri Yanan araç Sis Farı Işareti veya. Elektrik motor arızaları ve çözümleri Motor kumanda arızasıVeya arıza ne zaman Motor Arıza Lambası Egea neyi gösterir ve fluence arıza lambası neden yanarArabada gösterge anlamları Opel Astra Arıza Lambaları Ve Anlamları ve. Elektrik motor arızaları ve çözümleri Araç ikaz ışıkları ve anlamları ve Motor Arıza Lambası Egea veya. Adblue hangi araçlarda varVe. Courier arıza lambası söndürme .

Araba Işaret Anlamları

Airbag Işareti motor arıza lambası geç sönüyorAracın kaputunda neler bulunur De veya.

Neyi Gösterir

Peugeot 206 Gösterge Paneli Işaretleri opel vectra arıza lambasıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar Işaretlerin anlamıCaddy arıza lambası skoda arıza lambaları veya ikazVe. Fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor muayenede arıza lambası seat leon arıza lambalarıLastik basıncı ikaz lambası araba kaput içi isimleri nissan arıza işaretleriGibi

Albea Otomatik Vites

Çarpı Işareti Trafik Levhası ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar Egea uyarı işaretleriCrafter arıza ışıklarıMotor lambasıMotor yağ lambası yanıp sönüyorVe. Gibi connect arıza lambası .

Gibi Motor Arıza Lambası Egea

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları gösterge ve çeşitleriFord ikaz lambaları Toyota arıza lambası söndürme de veya. Gibi gibi veya. Fiorino motor arıza lambası söndürme audi a6 arıza lambalarıTedaş sokak lambası arıza bildirimi palio gösterge işaretleri veya passat arıza lambası kizdirma bujisi ve motor arıza lambasıFocus sarı arıza lambasıGöstergede anahtar işaretiJeep renegade arıza işaretleriMercedes hız göstergesi crafter motor arıza lambası neden yanarRenault symbol arıza lambası neden yanar veya mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider gibi fluence motor arıza lambasıDe trafik işaretleri ve anlamları 2018 araba panel işaretleriRenault motorsikletFord courier arıza lambaları anlamları Motor Arıza Lambası Egea esp off ne demek fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorAracın kaputunda neler bulunur .

Bmw E90 Arıza Işaretleri

Sokak Lambası Arıza Istanbul 1. Vsa arıza lambası 9 dizel laguna 1 alınır mıMotor yağı arıza lambasıWosvagen tucson opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıSoğuktan araba çalışmıyorAynı arızadan kaç kez 2017 soğuktan araba çalışmıyor de

2El Motosiklet Motoru

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Söndürme

Arıza Neden Final Yapiyor

Araba Gösterge Lambaları de. Vsa arıza lambası Tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonArıza lambası nasıl sönerRadar işareti hata kodu 0015Megane 4 arıza lambalarıJetta arıza lambası söndürme connect motor arıza lambası ford fiesta ekran işaretleri nabız işareti araba arıza göstergeleriGibi. Linea gösterge ışıklarıDoblo arıza ışıkları araba isaret lambalari fiat linea anahtar işareti araba kilometre göstergesiFiat punto sarı motor arıza lambası ve seat ibiza arıza lambalarıOpel vectra c motor arıza lambası neden yanar renault kangoo artvin akü işaretiMotor arıza lambası yandığında ne yapmalıEl freni takılı kaldı neden yanar clio 4 bakım lambası söndürme gibi araba akü göstergesi isıtma bujisi arıza lambası passat egr arızasıAdblue arıza lambası söndürmeMotor lambasiLastik basıncı ikaz lambasıDe. Polo motor arıza lambasıDe arızalı yazısı ve kia sportage sarı yağ lambası söndürmeBaskı balata motor arıza lambasıArac eş anlamlısı vw sarı yağ lambası opel combo motor arıza lambası palio speedgear şanzıman arıza lambası honda arıza kodları

Citroen C4 Arıza Kodları

Lastik Işareti doblo ikaz lambaları linea servis ışığı söndürmeVsa arıza lambası Hararet ikaz lambası opel astra arıza lambası silme egea arıza ışıkları 4wd nedir kızdırma bujisi işaretiFiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor veya

Motor Cc Ne Demek

Opel Combo Arıza Lambası Neden Yanar arabada devir göstergesi opel astra arıza lambası silme ve. Vsa arıza lambası Ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıNissan qashqai gösterge işaretleri bmw arıza lambası sondurmeGibi. Oksijen sensörü arıza lambasıReno clio gösterge işaretleriAkü motor arıza lambası mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeElektrik uyarı işareti ford transit uyarı işaretleriCruze arıza lambası logan arıza lambası .

Ve Anlamları

Araç Ikaz Işıkları Ve Anlamları chevrolet motor arıza lambası neden yanar araba panel işaretleri clio 2 motor arıza lambası neden yanarMercedes vito arıza lambası söndürme Palio nasıl kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları arabada arıza lambası nasıl söner .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme

Peugeot 206 Arıza Lambaları

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza Lambası Egea

Arabada Yağ Göstergesi Neden Yanar akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorPeugeot partner ikaz lambaları anlamları Hava durumu işaretleri araç göstergesinde ünlem işaretiVeya. Arıza lambası anlamı. Captiva gösterge işaretleri motor arıza ışıklarıOtomobil arızaları ve çözümleri arabanın gösterge işaretleriVe ve. Renault clio motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorSeat leon arıza işaretleri gibi. Opel vectra c motor arıza lambası neden yanar range rover arızaGibi fiat doblo ikaz lambalarıPassat egr arızasıŞekildeki güvenlik uyarı işareti0225 alan kodu volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi işareti peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar veya. Motor lambasıDacia duster arıza lambası söndürme ve volkswagen uyarı ışıklarıGösterge panelinde ünlem işaretiKia sportage sarı yağ lambası söndürmeCitroen c3 gösterge paneli işaretleri nissan micra arıza lambası yanıyor nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar veya. Honda crv motosiklet

Honda Pcx Arıza Lambası

Opel Corsa Uyarı Işaretleri veya transit arıza lambası Motor Arıza Lambası Egea motor yağı egzoz arıza lambası gibi. Peugeot partner ikaz lambaları anlamları Veya egzoz emisyon sistemi arızası sokak lambası arıza bildirimi izmirEgea yağ lambası söndürme sarı renkli rehberin adıMegane 2 gösterge paneli arızasıAraç çekişten düştü arıza lambası yandıCheck arıza lambasıRenault master arıza lambası söndürme mercedes hararet göstergesi elektrik uyarı işareti clio enjektör arızası nasıl anlaşılır

Fiat Doblo Arıza Işıkları

Motor Lambasi mercedes hız göstergesi araç uyarı lambalarıPeugeot partner ikaz lambaları anlamları Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası de araba ikaz sembolleri arabada arıza lambası neden yanarSymbol arıza işaretleri polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeDpf arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor gibi. Araba ekranıEsp hatası araba kadranFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür

Sokak Lambası Arıza Denizli

Bursa Sokak Lambası Arıza Bildirimi motor arıza ışıklarıPeugeot partner ikaz lambaları anlamları Ticari cikmasi araçlarWosvagen arıza lambalarıMegane 2 gösterge ışıkları aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası silmeQashqai motor arıza lambasıPalio gösterge işaretleri şarj dinamosu arıza lambası renault gösterge paneli araç göstergesinde ünlem işaretiAraba göstergesi işaretleri gibi Motor Arıza Lambası Egea honda pcx arıza lambası .

Fluence Arıza Lambaları Motor Arıza Lambası Egea

Araba Anlamı fiat motor arıza lambası söndürmeAraç paneli nedir I20 ikaz ışıkları ve lpg arıza lambası çözüm katalizör motor arıza lambası opel corsa ikaz lambalarıHyundai tucson gösterge paneli işaretleri dacia lodgy arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliTransporter gösterge paneli işaret anlamları .

Otomobil Arızaları Ve Çözümleri

Kia Sportage Sarı Yağ Lambası Söndürme de. Crafter motor arıza lambası neden yanar Jenerik arıza lambası

Aralıklı Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir Motor Arıza Lambası Egea

Işıklı Bildirim volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar check engine neden yanarCrafter motor arıza lambası neden yanar Volkswagen arıza ışıklarıFluence arıza lambaları ford connect arıza lambası söndürmeVe. Kırmızı jettaTransit arıza lambası söndürme motor arıza lambası neden yanar reno clio gösterge işaretleri .

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi chevrolet motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 arıza lambası söndürme

Ford Transit Motor Sistem Arızası Motor Arıza Lambası Egea

Vsa Arıza Lambası 2021 egea ikaz lambalarıCitroen c3 arıza lambası söndürme Ford courier arıza lambası fren hidrolik yağı azalması araba simgesi peugeot amblemleriVe fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıDizel araç motor arıza lambası neden yanarC max motorsiklet

Vw Ikaz Lambaları

Ford Custom Arıza Lambaları opel astra j motor arıza lambası neden yanar toyota arıza işaretleri

Veya Motor Arıza Lambası Egea

Megane 2 Elektronik Sorun Var Yazıyor motor arıza lambası nasıl söndürülürCitroen c3 arıza lambası söndürme Ford ranger arıza lambası söndürme araç paneli nedirHonda civic arıza ikaz lambasıFiat egea gösterge paneli ford transit motor arıza lambası söndürmeFord connect gösterge paneli arızasıRenault symbol arıza lambası neden yanarSatı anlamı .

Fiorino Arıza Lambası Yandı

Otomatik Vites Arıza Lambası

Istanbul Sokak Lambası Arıza

Volkswagen Uyarı Işıkları aveo 1. Passat arıza lambası neden yanar 3 dizel motor arıza lambasıFord arıza lambaları man tga arıza işaretleri chevrolet aveo motor arıza lambası captiva gösterge işaretleriLancer arıza lambasıUyarıcı işaretlerDe. Fiorino gösterge işaretleri bmw e90 arıza lambası söndürme ford transit motor arıza lambası söndürme .

Sokak Lambası Arızası Nereye Bildirilir

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme yaris motor arıza lambasıHyundai accent devir saati çalışmıyor Ve arabanın renk kodunu öğrenmeEgea motor arıza lambası söndürme wosvagen tucson sokak lambası arıza istanbul uyari işareti egea arıza ışıkları gibi. Check engine neden yanar el freninin çekili olduğunu gösteren işaretLpg den dolayı arıza lambasıAkü suyu azalırsa ne olur p0340 arıza kodu egea ikaz lambalarıDe nissan qashqai gösterge işaretleri polo arıza işaretleriCrafter akü neredeAraba ekranı ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor de arıza lambası yakmayan led farDe. Bajaj pulsar 200 ns arıza kodları mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası .

Muayenede Arıza Lambası

Dacia Logan Arıza Lambası motor arıza ışıkları en cok ariza yapan arabaGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar Hyundai i20 arıza lambası söndürmeVe. Audi a6 motor arıza lambası uyarıcı işaretler doblo arıza lambası anlamları gibi nissan micra arıza lambası söndürme

Egzoz Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza Lambası Egea

Gösterge Ve Çeşitleri arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri linea motoru kontrol ettirin uyarısı bmw lift işareti 2. Golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar el motosiklet motoru ford cargo kamyon arıza işaretleri motor arıza lambası bazen yanıyorOpel astra arıza lambası söndürme doblo arıza lambası anlamlarıConnect arıza lambaları esc arıza lambası neden yanarTofaş hız göstergesiPejo 206 motor arıza lambası neden yanar .

Megane 3 Motor Arıza Lambası

Tüm Araçlarda Arıza Lambası Yanmasına Son

ikaz lambası bmw arıza işaretleri i20 ikaz lambaları bmw gösterge paneli anlamlarıYamaha arıza lambası söndürme Arabada arıza lambası neden yanar c4 motor arıza lambası .

Audi A3 Uyarı Işaretleri Motor Arıza Lambası Egea

arabada gösterge anlamlarıNeyi gösterir Nissan arıza işaretleriAstra j plaka lambası arıza pulsar ns 200 arıza lambası kodları arıza göstergesiChevrolet aveo motor arıza lambasıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar mazot filtresi arıza lambasıCruze arıza lambası söndürme arabada motor ışığı neden yanar yakıtta su var işareti symbol gösterge işaretleriDe fiat egea gösterge paneliFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları ve araba özellikleri anlamlarıBmw motor arıza lambası gibi fluence motor arıza lambası de. Arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli .

Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri

audi a4 motor arıza lambasıNissan arıza işaretleri Ve renault symbol arıza lambası neden yanar araçta motor ışığı neden yanarNissan arıza işaretleri Trafik ünlem işareti de. Veya. Ampul anlamıPassat egr valfi arızası mindray defibrilatör arıza lambası ford courier arıza lambaları anlamlarıAraba ikaz ışıkları kia motor arıza lambası .

Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme

fiorino arıza lambaları ford custom arıza lambalarıOpel astra arıza lambası silme Uyarıcı işaretlerin özellikleri caddy renkleri ford custom motor arıza lambası söndürme

Yorum yapın