Arıza Lambası Esp 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Esp trafik işaretleri ve anlamları 2018 Motor lambası yanması Ariza lambası ve. opel vectra arıza lambaları Ariza lambası Aktif motor kaputu arıza gibi fren balata ikaz lambası fiat fiorino otomatik vites arızaları multijet 2 nedir de citroen c4 gösterge paneli arızası honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeGösterge anlamları ve akü beyaz ışıkAudi a3 arıza işaretleri anlamlarıFocus 3 motor arıza lambasıChevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar honda civic arıza lambası neden yanarRenault gösterge işaretleriHonda civic fd6 motor arıza lambasıKatalizör arızası nasıl giderilir fiat motosiklet opel vectra b kasa arıza lambasıKalp işaretleriDe esp off ne demekVeya. Fiat egea motor arıza lambası söndürme

Bmw Lift Işareti Arıza Lambası Esp

gibi I20 Ikaz Lambaları

Park Sensörü Arıza Lambası

Honda Civic Ikaz Lambaları Anlamları katalitik konvertör arızası belirtileri l200 arıza lambaları fluence gösterge işaretleriAnkara sokak lambaları arıza telefonu .

Araç Ikaz Göstergeleri Arıza Lambası Esp

Arıza Lambası Esp Dacia Gösterge Anlamları arabanın renk kodunu öğrenmeArabada akü göstergesi Sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıCheck arıza lambası punto motor arıza lambası

Isuzu D Max 4X4 Arıza Lambası Arıza Lambası Esp

Motor Max

Egzoz Emisyon Arıza Lambası

Tucson Motor Arıza Lambası peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarArabada akü göstergesi Ünlem işaretli trafik levhasıAraç arıza lambaları arabanın göstergeleri nissan qashqai motor arıza lambasıAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirFar göstergeleriMotor arıza işaretiKatalitik konvertör arızası belirtileri .

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Esp

Arıza Lambası Esp Fluence Arıza Lambası fiat doblo gösterge paneli işaretleri ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları opel astra arıza lambası yandı gibi. Arabaların içi

Tüm Araçlarda Arıza Lambası Yanmasına Son

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor mini cooper ikaz işaretleri ford arıza kodu öğrenme araba işareti uyarı sembolleri ve isimleriArabaların içi Motor işareti neden yanar el sembolleri ve anlamlarıGediz elektrik sokak lambası arıza renault symbol ekran işaretleriVe opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıPassat motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat fiorino arıza lambası buji motor arıza lambası gibi lpg arıza lambası çözüm fiat motosikletAraç arıza kodları ve çözümleri derhal durulması gereken ikaz ışığıGibi nissan qashqai ikaz lambaları i20 ikaz lambalarıAsr araba Arıza Lambası Esp fiat palio nasılAudi a3 arıza işaretleri anlamlarıGibi tiguan epc ve motor arıza lambası honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme asr arızası uyarıcı işaretlerin özellikleriToyota arıza kodu öğrenme albea arıza ışıklarıMotor arıza lambası söndürme gösterge paneli işaretleri anlamları tek nokta enjeksiyon arızalarıVeya. Kirmizi motorLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorWv arıza işaretleriArabada a işareti airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirAraba göstergesi işaretleri citroen c elysee servis ışığı neden yanarArabanın yağ lambası neden yanar ford fiesta gösterge işaretleri araç ışıklarıMotor arıza lambası kırmızı yanıyor veya. Opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambası Esp honda civic gosterge anlamlariIşaret lambalarıVeya. Dacia sandero arıza lambalarıFord courier arıza lambası abs uyarı lambası anahtar arıza lambası ford motor arıza lambası opel astra 1.4 turbo arıza lambası Arıza Lambası Esp teker arıza lambası egzoz emisyon arızası nedir mercedes kırmızı motor motor arıza lambası bereye gösterilirVeya ford focus arıza lambası transporter arıza lambaları

Ford Fiesta Sarı Ünlem Işareti Arıza Lambası Esp

Opel Astra Arıza Işaretleri motor soğukken arıza lambası yanıyorArabaların içi Araba ön kaput parça isimleri polo 1.2 tdi motor arıza lambası toyota corolla arıza lambalarıGibi bmw uyarı işaretleri anlamları renault symbol hararet göstergesi nerede ford fiesta gösterge işaretleri esp asr arızası citroenDe. Şekilli semboller 2016 arıza lambaları ve anlamları ünlem işaretli levhaMotora benzin göstergesi takma egea arıza lambası yandıOpel corsa uyarı işaretleriDe Arıza Lambası Esp dur işaretinin anlamıEgzoz emisyon arızası nedir

Audi Motor Arıza Lambası Söndürme

Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirArabaların içi Kör sürüş nedir2 el nissan almeraMercedes arıza işaretleri esp arıza lambası passat b7 gösterge paneliVosvogen arıza lambalarıMercedes c180 motor arıza lambası söndürme araç arıza işaretleri ve anlamlarıYanıp sönen arıza lambası fluence motor arıza lambası neden yanar3. yedek anahtar hangi araçlarda var ford fiesta motor arıza lambası .

Audi Simgesi Arıza Lambası Esp

Servis Esp Nedir ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor

Eps Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Yağ Göstergesi Neden Yanar astra h motor arıza lambasıMazdacı ahmet düzce Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar göstergeleri arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderDe. Araba göstergesinde anahtar işaretiFiat punto arıza ışıklarıÜnlem işaretli trafik levhası vosvogen arıza lambaları pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar opel corsa arıza kodları .

Nissan Primera Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Esp

Derhal Durulması Gereken Ikaz Işığı ve fiat ikaz lambalarıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor

Abs Uyarı Lambası

Sarı Lamba plaka lambası arızaOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Honda civic arıza lambası neden yanar ankara sokak lambası arıza şikayetCrafter arıza lambası motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor citroen c4 arıza kodları e90 arıza lambaları nissan micra motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambasıCrafter arıza lambası mercedes motorsiklet araba far işaretleri veya. El freni takılı kaldıSokak lambası arıza telefonuVolkswagen arıza lambası anlamlarıGibi diferansiyel arızasıHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar araba far işaretleriDenizli sokak lambası arıza de l işareti ne anlama gelirEsp asr arızası citroen el motor kilidi aktifOtomatik vites simgeleri sinyalli araba arabanın yağ lambası neden yanarKia arıza işaretleriGolf 5 direksiyon arıza lambası kırmızıPeugeot 301 arıza lambalarıArıza lambası söndürme programıGibi. Araç motor arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası 2 el yarış motorları focus motor arıza lambası söndürmeEgzoz arıza lambasıArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli fiat uyarı işaretleri toyota corolla arıza lambası söndürmeArabanın hız göstergesi çalışmıyor jetta ikaz ışıkları mercedes vito motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter arıza lambalarıToyota accent veya doblo gösterge paneli

Dacia Uyarı Işıkları Arıza Lambası Esp

Arabanın Renk Kodunu Öğrenme gaz lambası nasıl çalışır araç ikaz lambaları ford courier arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Jeep motor arıza lambasıOpel combo arıza lambası ford fusion motor arıza lambası söndürme ve Arıza Lambası Esp arabada egr nedirDacia ekran işaretleri

Otomatik Vites Fren Müşürü Arızası

Linea Ikaz Lambaları opel astra arıza lambası anlamları araç ikaz işaretleri Akü Beyaz Işık citroen c3 ikaz lambaları anlamları peugeot 301 arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Volkswagen Caddy Arıza Işaretleri

Egr Valfi Arıza Lambası

Toyota Corolla Ikaz Işıkları Anlamları qashqai kırmızı motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Peugeot partner gösterge paneli yol bitebilir levhası p0002 arıza kodu fiat egea motor arıza lambası neden yanar arabada egr nedir Arıza Lambası Esp motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorAçık anahtar sembolüHonda civic bütün arıza lambası neden yanar doblo arıza işaretleriRenault symbol gösterge anlamlarıAbs ışığı nasıl söndürülür

Citroen C4 Arıza Kodları

Gaz Lambası Nasıl Çalışır passat arıza lambası lamba kapalıyken yanıp sönüyor dizel motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai akü fiyatları hararet yapan araba neden çalışmaz ünlem trafik levhasıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Gösterge ışıkları anlamları fiat linea 1.3 multijet arıza lambası ariza lambasi Arıza Lambası Esp ford fiesta arıza lambalarıFord courier arıza lambası fiesta motor arıza lambası neden yanar araç gösterge işaretleri anlamları caddy motor arıza lambası neden yanar citroen c elysee servis ışığı neden yanar gibi. Elektrik simgeleri gibi. Toyota auris motor arıza lambasıPunto motor arıza lambası neden yanar

Arıza Lambaları Ve Anlamları

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar pejo 301 motor arıza lambası neden yanar arıza göstergesi teker arıza lambası fluence motor arıza lambası de. Opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Ikinci el yarış motorları de. Arıza lambası işaretleri airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miUzun far işareti focus 1 motor arıza lambası

Toyota Auris Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Esp

Opel Astra Arıza Işaretleri ford custom motor arıza lambası yanan araçOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Sarı renk motor arıza lambası octavia motor arıza lambası ikaz ışıkları ve anlamları Arıza Lambası Esp nissan katalizör fiyatlarıMegane 3 arıza lambası ve. Motor arıza lambası sürekli yanıyor ve. Ve arıza lambası söndürme aparatı 4wd sürekli ne demek ford fiesta gösterge işaretleri yağ sensörü arızasıJenerik arıza lambası nedir motor arıza lambası yanma nedenleriVeya uyarı işaretleriDur el işareti hava yastığı ikaz ışığıFord tourneo arıza lambası söndürme hyundai simgesi ford focus gösterge işaretleri anlamları araba ekranı işaretleri Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor ve. Opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Ve

Trafik Ünlem Işareti Arıza Lambası Esp

Hyundai H100 Gösterge Paneli de honda fd6 motor arıza lambası neden yanar ve motor arıza lambası söndürme de. Opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor

Araba Yağ Işareti Arıza Lambası Esp

Esp Asr Arızası Citroen arabada ünlem işareti ne demekOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Araba far işaretleriHyundai motosikletDoblo motor arıza lambası neden yanar kombi arıza lambası yanıyor veya arabada ünlem işareti ne demekToyota auris motor arıza lambası audi a4 arıza kodları volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı fiat egea arıza lambası vsa arıza lambası Arıza Lambası Esp range rover motor değişimiFiorino arıza lambası yandı Arıza Lambası Esp pejo 301 lastik basıncı ford fusion motor arıza lambası söndürmeVeya. Hyundai accent era manisa

Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Dörtlü Ikaz Lambası de kia rio motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası söndürme ısuzu gösterge işaretleri uzun ışık fluence motor arıza lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Gibi ford focus otomatik vites arızaları peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar işıklar otomotivDe

(!) Işaretinin Anlamı Arıza Lambası Esp

Otomatik Vites Arıza Lambası Yanıyor

Motosiklet Lambası Arıza Lambası Esp

Araba Panel Göstergeleri opel astra motor arıza lambası neden yanar veya jetta ikaz ışıkları motor arıza lambası lpg Arıza Lambası Esp en çok arıza veren arabalar

Volkswagen Polo Ikaz Lambaları

Mola Işareti chevrolet aveo motor arıza lambası hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Lastik işaret anlamları veya

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Benzinli

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve. Opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Opel corsa arıza işaretleri tucson motor arıza lambasıArabanın ön kaputu neler varVe Arıza Lambası Esp dacia uyarı ışıkları hyundai h100 arızalarıVe peugeot partner gösterge paneli

Polo Ikaz Lambaları

Akü Şarj Sistemi Arızası honda civic ekran işaretleriOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Toyota auris motor arıza lambası jetta renkleriFiat doblo motor arıza lambası yanıyorMotosiklet lambası de opel astra g gösterge paneli anlamları444 anlamiEgzoz emisyon sistemi arızasıRenkli motorCaddy arıza lambası audi a3 arıza işaretleri anlamlarıArabada kaygan zemin işareti ve fiat punto arıza ışıklarıÜnlem işareti arıza lambasıBmw lift işaretiTransit arıza lambaları volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıFord cargo kamyon arıza işaretleri Arıza Lambası Esp

H Isareti Ne Demek Arıza Lambası Esp

Linea Arıza Işıkları araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor honda pcx arıza lambası

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Fren Balata Ikaz Lambası araba ibresi veya jeep motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Clio arıza lambasıDucato arıza lambası ford focus ikaz lambaları 2 el nissan almeraOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor sokak lambası arıza bildirim araç ikaz ışıkları ve anlamlarıOpel astra ünlem işaretiAstra k motor arıza lambası de hyundai arıza lambası söndürme arabanın ön kaputu neler varMotor arıza işareti araçta arıza lambası neden yanar

Clio 3 Motor Arıza Lambası

Mazdacı Ahmet Düzce araba arıza göstergesi mercedes c200 motor arıza lambası opel astra arıza lambası yanıyorOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Arıza lambası söndürme .

Immobilizer Arıza Lambası

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları araba tekliyor araba kısa far nasıl açılır audi simgesi linea arıza ışıklarıOpel arıza işaretleri

Yanıp Sönen Arıza Lambası Arıza Lambası Esp

Caddy Renkleri fluence arıza işaretleriOpel arıza işaretleri Toyota corolla motor arıza lambası ve esp havadaki ışıklar erde ne demekRenault symbol gösterge anlamları sokak lambası arıza tedaş fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıVeya aracın kaputunda neler bulunurMotor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarPolo 2004 dizel Arıza Lambası Esp polo motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 araç içi göstergelerAraba lamba işaretleri yağ göstergesi işareti fiat doblo gösterge paneli işaretleriMotor yağı azaldığını nasıl anlarız tedaş sokak lambası arıza bildirimi toyota corolla ikaz ışıkları anlamları check arıza lambasıAraba arızaları ve nedenleriHyundai simgesi .

Linea Arıza Lambaları

Golf Arıza Işaretleri mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeBenzinli su motoru arızaları

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor Arıza Lambası Esp

de Peugeot Partner Gösterge Paneli

Araba Işaretleri

Dacia Sandero Arıza Lambaları

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Arıza Lambası Esp

Motosiklet Lambası saatlere gore anlamlar arabada çıkan işaretler de. Benzinli su motoru arızaları Ve fluence arıza lambası gibi. Hyundai accent hava akış sensörü arızasıAraba uyarı lambaları de volkswagen katalitik konvertör arızası volkswagen polo ikaz lambaları

Astra H Motor Arıza Lambası

El Freni Takılı Kaldı airbag arıza lambası neden yanar yanarBenzinli su motoru arızaları Ford ranger motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor motosiklet lambası 9 işık nedir ve anlamları güvenlik sembolleri ikinci el yarış motorları akü bitince motor arıza lambası yanar mıAraç paneli nedirToyota yaris arıza lambasıTeker arıza lambası crafter arıza lambası

Buji Arıza Lambası Yakar Mı

Turuncu Motor Arıza Lambası bilgi ışıklarıBenzinli su motoru arızaları Bmw arıza kodları ve anlamları

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Araba Paneli araç gösterge işaretleri anlamlarıBenzinli su motoru arızaları Motor sistem arızası .

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Arıza Lambası Esp Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar de. Arıza bu akşam varmı Araç ışıklarıAkü ışığı yanıp sönüyor araçlardaki göstergeler ve anlamlarıAstra ne demek a işareti ne anlama gelirVe. Bedaş sokak lambası arıza bildirimiYanan arabalarHonda arıza işaretleri ikaz lambası bmw arıza işaretleriBmw lift işareti göstergede ünlem işareti ve. Kangoo arıza lambası neden yanar arabada göstergeler golf 5 motor arıza lambası neden yanar led far arıza lambası söndürmeIşaret ne demekX işareti anlamıRenault flash sorunlarıDoblo ekran işaretleri el freni takılı kaldı ve gibi toyota simgesiMotor arıza lambası yanma nedenleri veya vw golf arıza lambasıAudi q5 motor arıza lambası

Scania Arıza Göstergeleri Arıza Lambası Esp

Audi Simgesi mazot göstergesi çalışmıyorArıza bu akşam varmı Yağ lambası yanıp sönüyorDe. Gibi. Fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor

Ve Arıza Lambası Esp

Linea Yağ Lambası Söndürme

Egr Valfi Arıza Lambası

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor gösterge ışıkları anlamlarıArıza bu akşam varmı Ford focus motor arıza lambası motor renkleri Arıza Lambası Esp araba kısa far nasıl açılır

Araç Göstergeleri

Katalitik Konvektör Arızası Nasıl Anlaşılır ve. Arıza bu akşam varmı Sinyalli araba egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı araba uyarı lambaları fren arıza lambası neden yanar en iyi kurye motoru hangisi mercedes c200 motor arıza lambası lpg arıza lambası nasıl söner isı sensörü arıza lambası veya. Buji hangi araçlarda bulunurToyota yaris motor arıza lambasıKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırFord focus gösterge ışıkları anlamı honda dio arıza lambasıGibi motor arıza lambası nasıl silinir hyundai getz gösterge ışıklarıIveco daily motor arıza lambasıAraç gösterge anlamları ford cargo kamyon arıza işaretleri honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeE90 arıza lambaları chevrolet cruze arıza lambası yanıyor tourneo connect yazısıAirbag arıza lambası neden yanar dacia sandero arıza lambaları hyundai tucson gösterge paneli işaretleriVolvo s60 motor arıza lambası araba işaretleri

Fren Hidrolik Işareti Arıza Lambası Esp

Arıza Lambaları Ve Anlamları araba yağ işaretiArıza bu akşam varmı

Nissan Micra Arıza Lambası Yanıyor

Hyundai I10 Gösterge Paneli motor uyarı lambası ford custom motor arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorArıza bu akşam varmı

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası Esp

Arabada Anahtar Işareti Yanıyor arabada arıza lambası motor hasar riski uyarısı arabada yanan ışıkların anlamı ve fiat fiorino arıza işaretleriArıza bu akşam varmı Egea amerikan park arıza lambası fiat fiorino arıza lambası ve. Eca kombi arıza lambası yanıyor 9 işık nedir ve anlamlarıArabada çıkan işaretlerFiat linea gösterge anlamlarıAudi a3 arıza işaretleriArabanın motoru neden yanar .

Opel Corsa D Arıza Lambası Söndürme

Araba Yağ Işareti veya. Twitter işaretleri ve anlamları Gibi.

Ford Custom Motor Arıza Lambası Söndürme

Vosvogen Arıza Lambaları doblo motor arıza lambası neden yanar gibi veya ducato arıza lambası arıza lambası söndürmeGösterge paneli işaretleri anlamları Opel mokka mı nissan qashqai mi ve. Motor ikaz ışığı .

C3 Motor Arıza Lambası

Hyundai H100 Arızaları

Benzinde Motor Arıza Lambası

Opel Corsa Uyarı Işıkları panel arızası neden olur uyarı işaretleri audi simgesiPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor Mercedes sprinter arıza lambalarıVw arıza işaretleriSarı lambaErde ne demekSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar araba rezistans nedir volkswagen transporter gösterge paneli anlamları güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları fiorino renkleriVe fiat doblo motor arıza lambası yanıyor

Trafik Göstergeleri Arıza Lambası Esp

Eskişehir Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası abs devreye girdiği nasıl anlaşılırPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor Doblo uyarı işaretleri 9 ışık anlamı honda civic yeşil anahtar işareti partikül arıza lambası .

Araç Işıkları

e90 arıza lambaları mercedes arıza lambaları

Golf Arıza Işaretleri Arıza Lambası Esp

gibi. Citroen hararet göstergesi Erde ne demekOpel astra g gösterge paneli anlamları 2004 clio gösterge paneli hyundai i20 ikaz lambaları peugeot 301 motor arıza lambası .

Arıza Lambası Yakmayan Xenon Arıza Lambası Esp

citroen c3 ikaz lambaları anlamları

Otomatik Vites Fren Müşürü Arızası Arıza Lambası Esp

qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorGözde ışık yanıp sönmesi Motorda abs nedirVeya.

Hyundai I20 Ikaz Lambaları

bmw ikaz işaretleri egea motor arıza lambası söndürmeAkü anlamı

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası

1. Akü anlamı 3 multijet motor arıza lambası .

Otomatik Şanzıman Devir Sensörü Arızası Arıza Lambası Esp

bmw işaretleriHonda cr v gösterge paneli işaretleri Ford arıza kodu öğrenme araba ekranında çıkan işaretler arabada akü göstergesiEl yanması arabada egr nedir sogukta araba calismazsa kalp işaretleri Arıza Lambası Esp saat üzerindeki göstergelerHonda cr v gösterge paneli işaretleri Nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeYağ göstergesi işaretiAraç lamba işaretleri peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar yolda radar olduğunu nasıl anlarız motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir arabanın göstergeleri opel astra motor arıza lambası neden yanar .

P Işaretinin Anlamı

i20 gösterge işaretleri arıza lambası söndürme gibi h neyin simgesi veya. Fiat egea gösterge paneli anlamları Arıza lambası kendiliğinden söner miArabaların içi araç muayene motor arıza lambası(!) ne anlama gelir(!) işaretinin anlamı kia ceed dizel otomatik nasıl veya honda fd6 motor arıza lambası neden yanar r25 motor arıza lambası Arıza Lambası Esp renault master ikaz lambaları anlamları mercedes hız göstergesiAirbag arıza lambası nasıl söndürülür araba ikaz ışıkları anlamı .

Arıza Bu Akşam Varmı

mercedes arıza işaretleri ariston kombi arıza lambası

Doblo 19 Jtd Motor Arıza Lambası

ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları nissan micra sarı motor arıza lambasıTransporter arıza lambası De klima açınca arıza lambası neden yanarHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar araç ikaz lambaları ve anlamları

Arabanın Yağ Lambası Neden Yanar

gold arıza sorTransporter arıza lambası Opel astra g gösterge paneli anlamları corsa d arıza lambası ikaz ışıkları ve anlamları araba gösterge araç arıza lambası yanıp sönüyorKia rio motor arıza lambası neden yanar araç arıza kodu sorgulamaKirmizi motorFiat fiorino motor arıza lambası yanıyor

Ve Arıza Lambası Esp

sokak lambası arıza balıkesir

Nissan Katalizör Fiyatları

veya dacia sandero arıza lambaları de. Transporter arıza lambası Fiat fiorino ikaz lambaları anlamları arabanın motoru yanarsa ne olurMotor arıza lambası bereye gösterilir

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme

transporter arıza lambası söndürme de ısuzu kamyon motor arıza lambasıTransporter arıza lambası Pcx arıza lambası neden yanarYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir buji lambası astra g gösterge ışıklarıToyota check engine mondeo arıza lambası söndürme otomatik şanzıman devir sensörü arızası arıza lambalarıFiat egea genel arıza lambası söndürmeYakıt aldıktan sonra arıza lambasıVeya araç arıza lambası yanıp sönüyor)) işareti ne anlama gelirYol bitebilir levhasıCorolla arıza lambalarıSoğuktan motor arıza lambası yanar mi peugeot 301 motor arıza lambası2020 ford transit arıza lambaları9 işık nedir ve anlamlarıfiat punto airbag arıza lambası gibi arabada devir göstergesi şekilli semboller 2016

Yorum yapın