Motor Arıza Lambası Citroen 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Arıza Lambası Citroen peugeot 206 gösterge işaretleri Kirmizi motorvolkswagen navara Ariza lambası Fiat egea anahtar işareti yanıyorAriza lambası Ve de bmw arızaRenault arıza lambaları volkswagen motosikletGolf 5 arıza lambası söndürmeDe. Arabanın motor arıza lambası neden yanar

Ford Fiesta Gösterge Işaretleri

Linea Gösterge Paneli

Bmw Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası Citroen

Araba Işıkları Anlamları a180 kırmızı dacia duster arıza lambasıDe. Kırmızı ikaz nedirArka sis lambası işareti ford fiesta arıza lambası duster arıza ışıkları dacia dokker arıza lambaları honda spacy arıza lambası kodlarıPassat motor arıza lambası söndürmeScania amblemi anlamıHonda amblemi anlamı araba arızaları ve nedenleriIsıtma bujisi arıza lambası mercedes sembolü araçlarda ünlem işaretiAraç ikaz ışıkları fiat ducato arıza lambalarıSokak lambası arıza ankara işaret anlamları fiat egea ekran işaretleri balata yanarsa ne olur ısıtma bujisi ikaz ışığıSeat leon arıza lambası söndürmeDizel vakum pompası arızası airbag arıza lambası muayeneden geçer miDoblo nedir fiorino gösterge paneliCitroen nemo arıza lambasıGibi a180 kırmızı Motor Arıza Lambası Citroen ford fiesta motor arıza lambası focus 3 motor arıza lambası de volkswagen arıza sembolleriTicari cikmasi araçlar .

Volkswagen Arıza Sembolleri Motor Arıza Lambası Citroen

Dacia Logan Motor Arıza Lambası araba enjeksiyonu nedir fiat fiorino arıza lambası dizel vakum pompası arızası nissan qashqai arıza lambaları veya. Araçlarda ariza işaretleri Gibi. Ford focus motor arıza lambası söndürme arabada check ne demekDe c3 motor arıza lambası elektrik sembolleri ve anlamları crafter arıza ışıkları p0400 arıza kodu fort transit arıza lambaları .

Motor Arıza Lambası Citroen

Pejo 206 Motor Arıza Lambası opel simgesiHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları Şanzıman arıza lambası Motor Arıza Lambası Citroen astra h motor arıza lambası araç aydınlatma duster arıza ışıklarıVe arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider opel astra h arıza işaretleri Motor Arıza Lambası Citroen ford transit anahtar işareti nedir ve peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor aracın gösterge panelindeki işaretlerI arıza lambası de kia sportage gösterge işaretleri Motor Arıza Lambası Citroen de. Megane egzoz emisyon kontrol ettirin gösterge paneliOpel astra esp arızası renault clio gösterge paneli anlamları dacia motor arıza lambasıDacia motor arıza lambası l200 motor arıza lambası neden yanarArıza lambası engelleyici dekoderOpel vectra a kasa arıza lambasıDe. Mondeo motor arıza lambasıOpel uyarı işaretleriJetta dizel motor arıza lambasıKırmızı wolksvagen

Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir

Corsa C Arıza Lambası mercedes sprinter ikaz lambalarıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları Nissan qashqai uyarı işaretleri peugeot 206 gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası nasıl sönerAraba ışıkları anlamları fiat fiorino arıza lambası kırmızı araba resmiFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar gibi. Megane 2 arıza lambası söndürmeAdblue arıza lambası söndürmeArıza kodları kırmızı araba resmiJetta gösterge ışıkları mola işareti araba enjeksiyonu nedirAbs ikaz lambasıHonda civic bütün arıza lambası neden yanar vw arıza lambaları sprinter arıza lambası söndürme hyundai i20 arıza lambaları bmw arıza işaretleri hyundai i20 arıza lambaları motor arıza lambası geç sönüyorPeugeot 407 motor arıza lambası de. Veya. Motor arıza lambası söndürme scania amblemi anlamı citroen nemo arıza lambası .

Motosiklet Benzin Göstergesi Çalışmıyor Motor Arıza Lambası Citroen

Motor Arıza Lambası Citroen Neyi Gösterir rakun isimleriMotor nedir Fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı

Ateşleme Modülü Arızası

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa hyundai i20 gösterge tanıtımı uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarMotor nedir Honda civic direksiyon arıza lambası

Bmw Arıza Işaretleri Motor Arıza Lambası Citroen

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası veya. Motor nedir Aracın eş anlamlısı nedir peugeot arıza lambası de. Dacia stepway arıza işaretleri sarı ünlem işareti araba clio 4 motor arıza lambası neden yanarDacia lodgy ekran işaretleriKombi arıza lambası yanıyor

Fiat Linea Gösterge Anlamları Motor Arıza Lambası Citroen

Otomatik Vites Fren Müşürü Arızası kia sportage gösterge paneliMotor nedir Gibi bmw fren balatası arıza lambası ford focus arıza işaretleri ikaz ışıkları ve anlamları .

Peugeot Partner Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Citroen Fort Cornet Arıza Lambaları check engine neden yanar crafter motor arıza lambası neden yanar symbol motor arıza lambasıFord arıza lambaları anlamları Lamba kapalıyken yanıp sönüyor ve. De kia sportage motor arıza lambası söndürmeCitroen berlingo arıza lambaları arıza işaretleri ve anlamlarıAraba ikaz lambalari .

Yüksek Devirde Motor Arıza Lambası

Elektrik Işareti işareti ne anlama gelir yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar nissan qashqai anahtar piliPassat gösterge paneli anlamları Arıza ışıkları ve anlamları

De Motor Arıza Lambası Citroen

veya. Fluence Arıza Işaretleri

Golf 5 Arıza Lambası Söndürme

Abs Araba ve. Passat gösterge paneli anlamları Jetta ikaz ışıkları gibi. Ve

Toyota Corolla Anahtar Arıza Lambası

Honda Dio Arıza Lambası opel astra k motor arıza lambası Motor Arıza Lambası Citroen işaret ne demek doblo yağ lambası yanıp sönüyor p0400 arıza koduPassat gösterge paneli anlamları Fiat ducato arıza lambalarıFiat linea gösterge anlamları soner ne demek araba ikaz lambalari veya Motor Arıza Lambası Citroen jetta direksiyon arıza lambası araba ariza lambalari citroen c4 otomatik vites arızalarıGösterge anlamları dacia lodgy motor arıza lambası ford fiesta gösterge işaretleri motor arıza lambası fiatKilit işareti ne anlama gelir linea ampul arıza lambasıToyota arıza kodu öğrenmeOto arıza kodları

Veya Motor Arıza Lambası Citroen

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Neden Yanar veya gibi abs ve el freni lambası yanıyor c3 motor arıza lambasıPassat gösterge paneli anlamları Clio ünlem işaretiPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanarHyundai h100 arızaları de. Renault 19 arka cam fren lambası renault symbol arıza lambalarıArabadaki göstergeler ve anlamlarıFar arıza lambası neden yanarVe arabada arıza ışıkları arabada arıza lambası nasıl söner polo uyarı işaretleri katalizör arızası belirtileri de veya veya. Arabadaki göstergeler ve anlamları

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası

Kırmızı Ünlem Işareti Arabada motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası fiat linea arıza lambası el freni lambasıPassat gösterge paneli anlamları Arabada sarı ünlem işareti mercedes sembolü x işareti anlamıAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorFort cornet arıza lambaları ford fiesta uyarı lambalarıFiat fiorino gösterge işaretleri arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası

At Resmi Olan Araba uyarıcı işaretler megane 4 motor arıza lambası gibi. Passat gösterge paneli anlamları Veya. Araba gösterge paneli i20 arıza lambası ve fluence bakım ışığı söndürmeFiorino ekran işaretleri opel astra motor arıza lambasıEds arıza lambası .

Fiesta Arıza Lambaları

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar passat arıza göstergeleri volkswagen arıza sembolleri

Opel Combo Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Ariza Lambalari ford motosiklet megane 2 servis lambası yanıyorEl yanması Fiorino arıza lambası yandı lpg arıza lambası çözüm albea motor arıza lambası5 1 ford transit 2 elNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu linea yağ lambası yanıp sönüyorMegane 2 motor arıza lambası de. Gibi baskı balata motor arıza lambası arabadaki göstergeler resimli linea gösterge paneli volkswagen polo ikaz lambalarıYolda radar nasıl anlaşılır motor uyarı lambası gibi. Araba içi resmi yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar Motor Arıza Lambası Citroen aracın gösterge panelindeki işaretler acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir opel astra egzos arıza lambası veya. Honda ikaz işaretleri veya veya captiva arıza lambaları

Xenon Far Arıza Lambası Yakar Mı

Arıza Göstergesi ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır Motor Arıza Lambası Citroen sprinter arıza lambası söndürme gibi. El yanması Ford courier motor arıza lambası söndürmeMan tga arıza işaretleriBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar açma kapama düğmesi anlamı

Renault Clio Ekran Göstergeleri Anlamları Motor Arıza Lambası Citroen

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası audi arıza lambası anlamları dacia motor arıza lambası arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık

Toyota Auris Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Clio 4 Mavi Hararet Göstergesi veya. El yanması De. Opel corsa ikaz lambaları Motor Arıza Lambası Citroen sihirli anlamı trafik göstergeleriPeugeot bipper nasıl meriva arıza lambası yanıyor fiat palio gösterge paneli doblo renkleri araba gösterge paneli

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor Motor Arıza Lambası Citroen

Hyundai I20 Gösterge Paneli Anlamları ve gaza basınca akü lambası yanıyorEl yanması Işaretleri araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault arıza gösterge işaretleriMercedes kırmızı motor nedirFord focus arıza lambası söndürme ford transit arıza lambası:d” işaretinin anlamıDe el yanmasi oto arıza işaretleri dacia logan arıza lambası söndürme

Fiat Linea Gösterge Anlamları Motor Arıza Lambası Citroen

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza ford fiesta arıza lambası beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarEl yanması Işaretleri punto arıza lambaları ayedaş sokak lambası arızaCitroen c3 gösterge paneli işaretleri akü suyu azalırsa ne olur dizel partikül filtresi arıza lambası audi a5 motor arıza lambası neden yanar mazot filtresi arıza lambası

Tofaş Gösterge Işıkları Sigortası

Isıtma Lambası araçlarda motor arıza lambası neden yanarEl yanması Veya. Skoda octavia dsg şanzıman arıza lambasıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar araçlarda motor arıza lambası neden yanarFord connect motor arıza lambası söndürmeMercedes i20Ford focus gösterge işaretleri araba göstergeleri işaretleri megane egzoz emisyon kontrol ettirinBmw ikaz işaretleriVe. Honda dio arıza lambası araç arıza lambasıAraba far işaretleri aracin gosterge panelleriCitroen c5 motor arıza lambası veya fiat linea motor arıza lambası neden yanarAraçlarda asr nedir honda fd6 motor arıza lambası .

Punto Arıza Lambaları

Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme astra h arıza lambası scania amblemi anlamı sokak lambası arıza iletişimAnahtar işareti

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Zafira Motor Arıza Lambası ve. Anahtar işareti Bmw arızaDe de.

Fiat Doblo Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Motor Arıza Lambası Citroen

Honda Spacy Arıza Lambası Kodları tofaş gösterge ışıkları sigortasıMotor arıza lambası neden yanıp söner Arıza lambası söndürme atiker gold arıza lambası r25 arıza lambasıMotor yağ kapağı açık kalırsaVe. Wosvagen arıza ışıkları

Dacia Sandero Gösterge Işaretleri

Audi A4 Arıza Işaretleri motor arıza lambası bereye gösterilirMotor arıza lambası neden yanıp söner Honda civic bütün arıza lambası neden yanarEpc lambası neden yanar veya skoda octavia dsg şanzıman arıza lambasıArac ariza lambalari araba göstergesindeki işaretlerin anlamı motor arıza lambası kendiliğinden söner miVeya durduk yere göz yanmasıFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı citroen c elysee motor arıza lambası söndürme sarı ünlem işareti araba ford arıza lambalarıNeyi gösterir linea motor arıza lambası söndürmeAkü yeşil ışık araba göstergeleri ve anlamlarıArabada yağ lambası neden yanarFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları arabada a işaretiEl motor kilidi aktifBmw motor arıza lambası sarı yanıyor citroen gösterge paneli işaretleri yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar

Saatlerin Anlamları 2013

Katalizör Arıza Lambası Söndürme ve kırmızı ikaz nedirMotor arıza lambası neden yanıp söner Passat arıza göstergeleri corsa c arıza lambasıAraba sembolleri ve isimleriKia sportage gösterge işaretleri .

Araç Simgeleri

Audi A6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya. Araç göstergesindeki işaretler Opel arıza enjeksiyon nedir araba katalitik konvertör arıza lambası söndürme enjeksiyon kontrol edin toyota motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 servis ışığı neden yanar lamba isimleriJetta arıza lambası de. Airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir

Nissan Juke Motor Arıza Lambası Yanıyor

Doblo Arıza Işıkları veya bmw e90 arıza lambalarıAraç göstergesindeki işaretler Is makinaları ikaz lambaları ve anlamları veya

Wosvagen Arıza Lambaları Motor Arıza Lambası Citroen

Polo Arıza Lambaları ısıtma bujisi ikaz ışığıAraç göstergesindeki işaretler

Citroen Berlingo Arızaları Motor Arıza Lambası Citroen

Ford Focus Arıza Işaretleri honda arıza ikaz lambası veya. Araç göstergesindeki işaretler Arabada ısı sensörü ne işe yarar

Toyota Arızaları

Fiat Linea 1. Araç göstergesindeki işaretler 3 Multijet Motor Arıza Lambası Neden Yanar ariza lambasi neden yanip soner hyundai arıza ışıklarıDacia dokker arıza lambaları twingo arıza lambasıClio 4 mavi hararet göstergesi 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumMegane egzoz emisyon kontrol ettirin gibi nissan juke motor arıza lambası yanıyor opel astra j motor arıza lambası neden yanar motor uyarı lambasıRenault clio arıza lambalarıIkaz ışıkları ve anlamları lambda sembolü dacia arıza lambası neden yanarHyundai motor arıza lambası neden yanar ekran araba resmi lpg göstergesi yanıp sönüyorAkü işareti fluence motor arıza lambası söndürme citroen nemo gösterge paneli işaretleriVolkswagen ikaz ışıkları maf sensörü iptali araba ikaz lambalariFord fiesta motor arıza lambası söndürme

Brake Arıza Lambası

Dacia Logan Motor Arıza Lambası kia rio motor arıza lambası söndürme sari nedir citroen c elysee gösterge paneli işaretleriAraç göstergesindeki işaretler Araç gösterge ışıkları ve anlamları araç içi göstergeler ve anlamlarıAudi a6 motor arıza lambası neden yanar Motor Arıza Lambası Citroen mercedes motor arıza lambası neden yanarAraç göstergelerVe gösterge arıza işaretleriSarı ikaz işaretinin anlamı nedirAraçlarda motor arıza lambası neden yanar .

Fort Cornet Arıza Lambaları

Lpg’Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor enjektör temizleyici motor arıza lambasıFord transit motor arıza lambası Araç arıza kodları ve çözümleri abs araba .

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin Motor Arıza Lambası Citroen

Arabada Stop Lambası Neden Yanar clio 4 motor arıza lambası neden yanar sure isimleri anlamları Arabada a/c ne demek Ve. Gediz sokak lambası arıza bildirimi gibi motor arıza lambası renkleri yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirKullanım dışı levhası

Veya Motor Arıza Lambası Citroen

444 Saat Anlamı reno clio gösterge işaretleriArabada a/c ne demek Akü şarj sistemi arızasıCitroen c5 motor arıza lambasıOpel corsa gösterge işaretleriEkran araba resmiDe.

Araba Kaygan Zemin Işareti

Lamba Kapalıyken Yanıp Sönüyor dacia dokker arıza lambaları işarettirÜnlem işareti trafik Honda dio arıza lambasıFiorino arıza lambası yandı landi renzo arıza lambası hava yastığı arıza lambasıFluence bakım ışığı söndürmeSymbol ikaz lambalarıVolkswagen arıza lambalarıElektrik arıza lambası yakıtta su var işareti wosvagen arıza lambasıFiat linea uyarı ışıkları .

Gösterge Arıza Işaretleri

Ariza Lambasi veya. Balata uyarı lambası Ford fiesta motor arıza lambası sondurme palio speedgear şanzıman arıza lambasıPassat gösterge paneli anlamlarıJetta katalitik konvertör arıza lambası söndürmeNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi işaretiSokak lambası arıza bildirimi istanbul ve hyundai accent motor arıza lambasıFiorino motor arıza lambasıSu göstergesiNissan qashqai sarı motor arıza lambası gibi. Fiat linea motor arıza lambası neden yanar lpg den dolayı motor arıza lambasıFord fiesta uyarı lambalarıSeat leon arıza lambası söndürmeDe. P0400 arıza koduVeya airbag arıza lambası yanıyorNissan qashqai akü fiyatlarıVe

Doblo Arıza Işıkları

Görsel Gösterge Nedir de fiat palio gösterge paneliBalata uyarı lambası Fiat linea anahtar işareti yanıyor araba ekranında ünlem işareti

Fiat Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Akü Işareti audi a3 arıza ışıkları ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür uyarıcı işaretlerBalata uyarı lambası Ford connect motor arıza lambası dacia stepway arıza lambası söndürme egzoz motorDe nissan micra arıza lambası yanıyorRenault clio arıza lambalarıDizel motorlu aracın gösterge panelinde egea 1.3 multijet motor arıza lambasıSis lambası göstergesi2017 de gelecek motosikletler captiva arıza lambasıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi işareti hyundai era motor arıza lambası neden yanar golf 6 motor arıza lambası .

Elektrik Uyarı Işareti

Arabada Sarı Ünlem Işareti araç gösterge paneli değiştirmeA işareti De Motor Arıza Lambası Citroen arabanın arıza lambası yanıp sönüyorEmisyon arıza lambasıFord focus arıza lambası neden yanarGibi. Bosch kombi arıza lambası yanıyor arabanın önündeki işaretler araç ekran işaretleri fiat fiorino gösterge işaretleri gibi. De. Veya dacia lodgy motor arıza lambası dacia lodgy ekran işaretleriArabaların lambası olmasaydı neler yaşardık fiat linea motor arıza lambası söndürmeI arıza lambası fiat linea uyarı ışıklarıEpc lambası neden yanar

Ve Motor Arıza Lambası Citroen

Fiorino Motor Arıza Lambası

Yolda Radar Nasıl Anlaşılır

Man Tga Arıza Işaretleri de epc ışığı yanıyor gaz yemiyorA işareti Veya. Clio enjektör arızası nasıl anlaşılır kangoo arıza lambası neden yanar motosiklet lambasıAraba arıza işaretleri anlamı araba sarı ünlem işaretiAcil uyarı ışıklarıHyundai getz gösterge paneliTermostat arıza lambasıFiat linea gösterge anlamları ford courier anahtar arıza lambasıIşık hangi durumlarda yön değiştirirFiorino ekran işaretleri arabada stop lambası neden yanar volkswagen polo ikaz lambaları veya

Türkiye Neden Yanıyor

Golf Mü A3 Mü twingo arıza lambası reno clio gösterge işaretleri veya. A işareti Gibi. Araba kaygan zemin işareti kullanım dışı levhası abs uyarısıFiat ducato arıza lambalarıMotor arıza lambaları uyarıcı işaretlerHonda ikaz işaretleri sarı motor arıza lambası neden yanar gibi. Opel astra servis esp veya gösterge anlamlarıAudi a3 gösterge işaretleri toyota corolla anahtar arıza lambasıVe. Araç arıza lambası neden yanarGibi stop arıza lambası neden yanar dacia duster arıza lambasıVe

Aracımın Motor Arıza Lambası Yanıyor

Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider fluence arıza ışıkları fiat linea motor arıza lambası söndürmeA işareti Arıza işaretleri anlamı fiat albea motor arıza lambasıSokak Lambası Arıza Tel Izmir renault gosterge simgeleriDuster arıza ışıkları Ford connect sarı motor arıza lambası fluence gösterge paneli honda arıza ışıkları dacia arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi antalya saatlere gore anlamlar renault clio arıza lambaları Motor Arıza Lambası Citroen fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı arıza bu akşam varmı .

Opel Astra Esp Arızası

Fiat Linea Anahtar Işareti Yanıyor gibi renault arıza lambalarıBmw arıza De

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

£ Işareti Nedir ford fiesta motor arızası servise gidin stop arıza lambası neden yanar gösterge anlamları symbol gösterge işaretleri akü ışığı neden yanar mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı arıza kodları volvo s60 motor arıza lambası söndürme citroen c3 arıza lambası nissan juke motor arıza lambası yanıyorBmw arıza Motor arıza lambası kendiliğinden söner mi

Saatlerin Anlamları 2013

Kırmızı Ikaz Nedir işaret anlamıBmw arıza

Abs Ve El Freni Lambası Yanıyor

Seat Leon Gösterge Paneli nissan qashqai ünlem işaretiBmw arıza Honda civic arıza lambası444 saat anlamı fiat egea ekran işaretleriToyota corolla arıza lambası veya. Ve. Dacia sandero ısıtma bujisi arızası .

Corsa C Arıza Lambası

Yorum yapın