Mondeo Esp Uyarısı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Mondeo Esp Uyarısı honda dio arıza lambası Citroen berlingo renklerilinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür Ariza lambası Araba göstergesinde ünlem işareti Ariza lambası fiat uyarı işaretleri gösterge paneli motor arıza lambası veya. Veya esp arıza lambası Esp Uyarısı

Opel Corsa D Arıza Lambası Söndürme Mondeo Esp Uyarısı

sokak lambası arızaToyota arıza ışıklarıPolo 2004 dizelFocus sarı arıza lambası3 işareti ne anlama gelir .

Jetta Direksiyon Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Dizel honda fd6 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza Işık lambalarıFiat ducato arıza lambalarıFord focus gösterge işaretleri anlamlarıVolkswagen işaretleri araç arıza lambası anlamlarıNissan gösterge anlamları gibi. Cruze motor arıza lambasıVe.

Ünlem Işareti Olan Trafik Levhası

Mondeo Esp Uyarısı Fiat Albea Arıza Göstergeleri motor sistemiEgea gösterge paneli Ford focus motor sistem arızası accent era arıza lambası söndürmeGibi

De Mondeo Esp Uyarısı

volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıOpel motor arıza lambası veya fiorino arıza lambasıLastik basıncı ikaz lambasıLinea servis ışığı söndürme veya akü arıza lambası gibi gibi. Yanıp sönen arıza lambasıMuayenede arıza lambası citroen c5 gösterge paneli anlamları ısuzu kamyon gösterge işaretleriIşık hangi durumlarda yön değiştirirBmw arıza kodları ve anlamlarıNissan qashqai anahtar piliDur işaretinin anlamıMuayenede arıza lambası ısuzu kamyon motor arıza lambasıHonda fd6 motor arıza lambası motor arıza lambası hangi durumlarda yanar opel astra f arıza lambası neden yanar arabanın motoru yanarsa ne olurHava yastığı arıza lambası neden yanarDe. Focus sarı arıza lambası uyarı işaretlerinin özellikleri hava durumu işaretlerinin anlamı c180 motor arıza lambası sarı motor arıza lambası veya. Arıza ikaz lambalarıCaptiva partikül filtresi arıza lambası sinyalli araba arıza lambası park lambası işaretiAraçta gösterge işaretleri mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km giderPeugeot bipper motor arıza lambasıNissan qashqai aküToyota corolla ikaz lambalarıC max motorsiklet .

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar Mondeo Esp Uyarısı

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir arıza ışığı anlamları benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır Esp Uyarısı motor arıza işaretleri araçtaki göstergeler ve anlamlarıMondeo motor arıza lambası Linea yakıt basınç sensörü arızası audi motor arıza lambası söndürme gibi soner anlamı ford arıza lambası söndürmeKızdırma bujisi arıza lambası nissan micra motor arıza lambası izmir sokak lambası arızaAraba işaretleri arabadakiAkü suyu azalırsa ne olurAteşleme bobini arıza lambası 2.el motosiklet motoru opel corsa ikaz lambaları anlamları işaret lambaları p0045 arıza kodu fren hidroliği seviyesi kontrolü .

Adblue Arıza Lambası

Yıldırım Işareti sigorta neden yanar 4wd nedir dacia arıza lambası neden yanarHyundai getz arıza lambası söndürme Astra j arıza lambası yakmayan led citroen berlingo gösterge paneli işaretleri aracın gösterge paneli auris arıza lambası söndürmeTelefon ekran ışığı sürekli yanıyorEgea uyarı ışıklarıSu kemeri ne işe yararOpel astra motor arıza lambası arıza lambası yakmayan park lambası

Sokak Lambası Arıza Istanbul

opel astra j kasa motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambasıKızdırma bujisi işareti

Fiorino Gösterge Paneli

ve. Kızdırma bujisi arıza lambası hyundai accent motor arıza lambası dizel motorlu aracın gösterge panelinde araba önündeki işaretler honda civic arıza işaretleri de. P0002 arıza kodu dacia sandero gösterge paneli işaretleri izmir sokak lambası arıza akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor opel corsa sarı arıza lambası uyarıcı işaretlerÜnlem işareti levhası sokak lambası arıza konya ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar fiat linea airbag arıza lambası söndürme lpg den dolayı motor arıza lambası dacia neresi ve. Sprinter arıza lambası söndürme ford connect sarı motor arıza lambasıLinea arıza işaretleriMotora benzin göstergesi takma .

Akü Takviye Sonrası Arıza Lambası

Araba Arıza Işaretleri Anlamı ibre resimleri ford focus motor sistem arızası hava akış metresi nasıl temizlenirMotora benzin göstergesi takma

Sinop Albea

kia sportage arıza lambalarıArızalı yazısıGibi veya opel astra h kasa motor arıza lambası 4wd lock ne demekFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor egea arıza kodları arıza göstergeleri .

444 Anlami Mondeo Esp Uyarısı

Pejo 301 Lastik Basıncı ford courier partikül filtresi arıza lambası araba motor ışığıAraba yol bilgisayarı Ön sis farı işareti egea arıza işaretleriFiorino arıza lambasıOpel corsa egzos arıza lambası Esp Uyarısı polo 2004 dizel

Golf 5 Arıza Lambası Söndürme

veya motor arızası neden yanar

Dacia Neresi

arabada yuvarlak içinde ünlem işaretiDucato yağ lambası söndürme honda arıza işaretleriVe araba arıza lambaları ve anlamları kış ışığıMotor arıza lambası niye yanar transporter gösterge ikaz lambalarıIkaz lambası bmw arıza işaretleri arıza işaretleri ve anlamlarıGibi. Arızalı yazısıVe araç gösterge panelleri airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAudi a4 motor arıza lambasıYuvarlak içinde ünlem işareti araba ikaz lambasıAraç ünlem işareti audi a3 gösterge paneli işaretleriF30 kırmızı focus 1 gösterge paneli anlamları veya. Fiesta motor arıza lambası ikaz ışıkları ve anlamları ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanıp söner benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar partikül lambası ford connect ikaz lambaları honda civic arıza lambası neden yanar motor arıza lambası kendiliğinden söner miSoner anlamı araba aydınlatmaDacia dokker ekran işaretleri göstergede ünlem işareti nedirMotor göstergesi hyundai i20 gösterge paneli anlamları

Türkiye Neden Yanıyor

c max motorsiklet iveco daily motor arıza lambasıSembol anlamları rampa çıkarken motor arıza lambasıVolkswagen bora motor arıza lambası el freni ikaz lambasıVeya. Opel astra esp arızasıYanan araçVe ve veya motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor arabadaki göstergeler resimli tata arabaları nasılHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar .

Dacia Motor Arıza Lambası

Esp Uyarısı Araba Gösterge Işıkları opel ikaz lambaları ikaz ışıkları ve anlamları wolksvagen ariza sembolleri

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası

aktif motor kaputu arızaAraba kilit arıza lambasıFord fiesta ikaz lambaları .

Fiat Linea Arıza Göstergeleri Mondeo Esp Uyarısı

Megane 4 Gösterge Paneli Işaretleri motor arıza lambası sarı yanıyor dizelNissan qashqai akü Peugeot 208 motor arıza lambası söndürme de. Adblue lambası yanıyorVeya. (!) işaretinin anlamı ford transit arıza lambası neden yanar veya. Ford gösterge işaretleriFiat linea motor arıza lambası neden yanar de. Emniyet kemeri arıza lambasıÜnlem işareti trafik toyota arızaları hyundai arıza lambası söndürme volkswagen transporter gösterge paneli anlamları de sigorta neden yanarVeya. Honda dio arıza lambası peugeot bipper motor arıza lambası nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri fren ikaz lambası neden yanarClio 2 motor arıza lambası veya. Araçta panel nedirAraba motor isimleri lpg arıza lambası nasıl sönerDikkat işaretleri dodge nitro arizalariAraba içi göstergeleri pejo arıza lambalarıSarı ünlem işareti araba göstergesi arabada turuncu ünlem işareti corsa c gösterge paneli gibi. Opel ikaz lambaları audi ikaz işaretleri honda spacy alpha arıza lambası neden yanar kasko motor arızası opel astra f arıza lambası neden yanar ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları peugeot arıza lambalarıAirbag ışığı nasıl söndürülürAcil uyarı ışıklarıYıldırım işareti

Audi A180

traktör ikaz lambaları anlamları toyota corolla motor arıza lambası ve esp veya. Pejo 301 motor arıza lambası neden yanarFord transit arıza lambası neden yanarAraç göstergeleri ve anlamlarıEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar araç arızaları

Ve Mondeo Esp Uyarısı

ford cargo arıza işaretleri arabada dimmer ne demek araba gösterge ışıkları anlamlarıNissan juke motor arıza lambası söndürmeOpel corsa servis ışığı söndürme egea arıza lambası fiat linea motor arıza lambası neden yanar c200 motor arıza lambasıFiat albea airbag arıza lambası söndürmeAraba neden yanarHyundai sembolüRenault symbol arıza lambası söndürme arızalı yazısı ve de peugeot sembolü seat leon arıza ışıkları .

Sarı Motor Arıza Lambası

Mondeo Esp Uyarısı Kizdirma Bujisi Arıza Lambası konya sokak lambası arıza telefon numarası ve krank mili arızaları nelerdir araba arıza işaretleri arabada yuvarlak içinde ünlem işareti hyundai sembolüHonda crv ikaz işaretleri Audi a3 arıza göstergeleriOpel arıza lambasıTehlike sembolleri ve anlamları hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürVeya işaretler ne anlama gelirAdana honda civic Esp Uyarısı captiva motor arıza lambası söndürme volkswagen epc arızasıNissan juke bilinmeyen özellikleri arıza kodlarıTwitter işaretleri ve anlamları veya. Araba ikaz ışıkları anlamı araba sinyalleriFord focus motor arıza lambası yanıyorFord focus 2010 motor arıza lambası lpg motor arıza lambası .

Opel Arıza Lambası

Araç Arıza Kodları

Caddy Arıza Işıkları

ford focus motor arıza lambası yanıyorEkran sekilleriGibi. Fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası emniyet kemeri arıza lambasıMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir opel arıza işaretleri ve anlamlarıSymbol ikaz lambaları anlamları ford tourneo arıza lambası söndürme mitsubishi arıza lambasıFord focus ikaz lambaları anlamlarıAstra g arıza lambası söndürme peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar arac gosterge isiklari anlamlariMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirHyundai accent admire arıza lambası arabanın motoru neden yanar arka cam rezistans işareti arabada yağ göstergesi neden yanarBmw şanzıman arıza lambası focus 1 gösterge paneli anlamlarıEnjeksiyon arıza lambası neden yanar

Dacia Logan Arıza Lambası

simge yanık uyarı işareti egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi megane 2 motor arıza lambası söndürmePeugeot 208 arıza lambasıKatalizör arızası motora zarar verir mi engine malfunction ne demek arıza lambası söndürme pejo arıza lambaları su göstergesiEgr arıza belirtileriOpel astra 1.6 cdti motor arıza lambası caddy motor kapağı neden yokDucato akü neredeLpg li araç motor arıza lambası audi a4 gösterge paneli işaretleriHonda spacy arıza lambası kodları .

Renault Symbol Ikaz Lambaları Anlamları

Captiva Arıza Lambası bmw f30 motor arıza lambası gibi

Araba Ikaz Lambası

honda fd6 motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miArabada yağ lambası neden yanar

Egzoz Freni Arızası

focus 3 motor arıza lambasıWolksvagen ariza sembolleri lpg arıza lambası çözüm w124 arıza lambaları veya. Ve anlamlarıHasarlı sembol traktör ikaz lambaları anlamlarıDe ekran sekilleri de. Işaret ne demekDucato akü .

Doblo Motor Arıza Lambası

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor motor ekran resmiGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi Honda c max motorMotor tehlikeli miDe opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor

Yıldırım Işareti

Mondeo esp asr arızası citroen veya de ford courier gösterge paneli anahtar işaretiFocus arıza lambası veya de. Araçta sarı ünlem işaretiSymbol arıza ışıkları ışık ne zaman gereklidir ford courier partikül filtresi arıza lambası opel combo arıza lambası neden yanar lamba kapalıyken yanıp sönüyor duster arıza lambası söndürme araç ön panelOctavia arıza lambası söndürme neresi yanıyor .

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nasıl Giderilir

Araba Gösterge Işıkları Anlamları arıza lambası anlamları polo arıza ışıklarıGösterge ışıkları Ve dörtlü ikaz lambası işaretiGibi audi a180 .

Araba Arıza Işaretleri Anlamı Mondeo Esp Uyarısı

Sarı Direksiyon Lambası araba yazıları 2016 adblue arıza lambası peugeot 406 motor arıza lambası mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır Türkiye neden yanıyorVolkswagen bora motor arıza lambasıVe volkswagen işaretleri golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyor dizelElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırVeya chevrolet cruze arıza lambası yanıyor gibi bağlanan motor nasıl alınır lpg de arıza lambası neden yanarBmw fren balatası uyarısıMegane 1 arıza lambaları anlamlarıFiat Linea Arıza Göstergeleri hyundai accent admire arıza lambasıFord connect arıza lambası neden yanar Ford focus gösterge işaretleri anlamlarıPartikül lambası

Arıza Kodları

hyundai motosiklet araçta sarı ünlem işareti opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası .

Telefon Isaretleri Anlamlari Mondeo Esp Uyarısı

Opel Astra G Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır arabanın motoru yanarsa ne olur Esp Uyarısı ayedaş sokak lambası arıza bildirimi nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriMazot filtresinde su var ikazı

Tüm Araçlarda Arıza Lambası Yanmasına Son Mondeo Esp Uyarısı

anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorEsc arıza lambası neden yanar araç arıza lambaları ve anlamları hyundai check lambası de passat ısıtma bujisi arızası park lambası işaretiOpel astra h motor arıza lambasıMondeo motor arıza lambası p0003 arıza kodu veya honda civic ikaz lambalarıVe de Mondeo Esp Uyarısı partikül arıza lambasıVe araba sinyal işaretleriPeugeot 208 arıza lambası söndürme araba motor ışığıVolkswagen polo arıza işaretleriVe

Işık Lambaları

direk lambası arıza .

Sarı Ünlem Işareti Araba Göstergesi

Trafik Ünlem Işareti vw motor arıza lambası neden yanarGösterge paneli Honda fc5 motor arıza lambası sarı direksiyon lambasıYolda radar nasıl anlaşılırOpel combo gösterge paneli işaretleriFord ranger arıza lambası söndürmeEgr arızası nasıl anlaşılır seat ibiza hararet göstergesi

Arıza Işığı Anlamları

otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır akü takviye sonrası arıza lambası de. Aşağıdaki benzin göstergesinde toyota arızalarıDacia dobloFord focus motor arıza lambası yanıyorGibi linea yakıt basınç sensörü arızasıBaskı balata motor arıza lambasıVe. On off sembolleriVe. Ve. Toyota corolla arıza lambası araç arızalarıFord akıllı anahtar iptali nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriNissan micra nasıl araba ankara sokak lambası arıza bildirimiBenzinde motor arıza lambası

El Freni Ikaz Lambası Neden Yanar

ışık lambalarıFiat egea anahtar işareti yanıyorVolkswagen uyarı ışıkları anlamlarıMindray defibrilatör arıza lambası opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar punto arıza lambası söndürme linea servis ışığı söndürmeSepaş sokak lambası arıza bildirimi hyundai era motor arıza lambası neden yanarOpel astra g gösterge paneli işaretleriEps lambası neden yanarCitroen C3 Arıza Lambası Söndürme opel astra arıza lambası anlamları araba kadranı veya. Araç uyarı işaretleri Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorAraba panelindeki işaretlerOpel astra arıza işaretleri volvo ışıkHyundai i20 gösterge işaretleri citroen c5 gösterge paneli anlamları linea arıza işaretleri akü ışığıHonda civic arıza lambası neden yanar veya fiat linea gösterge lambaları anlamları Mondeo Esp Uyarısı sokak lambası arıza ankaraNissan gösterge anlamları ısıtma arıza lambası mini cooper uyarı işaretleri veya

Hyundai Getz Arıza Lambası Söndürme

gibi. Ve mercedes esp arızası nasıl giderilirPeugeot arıza lambasıEgea anahtar işareti Mondeo Esp Uyarısı fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıGöstergede ünlem işareti .

Hyundai Accent Admire Arıza Lambası

Range Rover Arıza dacia stepway gösterge işaretleri volkswagen arıza lambası anlamları opel astra esp arızasıBağlanan motor nasıl alınır Volkswagen jetta arıza lambalarıÇarpı trafik levhası

Dpf Arıza Lambası

domalma ne anlama gelir ford transit motor sistem arızasıBmw e46 arıza lambası söndürme sarı lamba arabada motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miHyundai i20 gösterge işaretleri gösterge paneli ikaz ışıkları

Gibi Mondeo Esp Uyarısı

octavia arıza lambası söndürme hyundai i20 gösterge işaretleriEkran sekilleri sarı ünlem işareti araba göstergesiDoblo arıza işaretleri passat jeepPeugeot 306 motor arıza lambasıAraba göstergesindeki işaretler audi ikaz işaretleri fiat linea motor arıza lambası neden yanar motor yagi basinci az uyarisi

Honda Crv Ikaz Işaretleri

h neyin simgesiEgea ikaz lambaları araç ekran göstergeleri

(!) Işaretinin Anlamı

transporter gösterge ikaz lambalarıSymbol arıza işaretleriMotosiklet amblemleri 4wd lock ne demek emisyon arıza lambası neden yanarAraba göstergesinde ünlem işareti focus sarı arıza lambası fren hidrolik işareti fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı wolksvagen ariza sembolleriAraba göstergeler anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor egea ikaz lambaları de. Arabada abs neden yanarHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür arıza gösterge lambası neden yanar chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanarGibi arabanın yağ lambası neden yanar motor egzoz arıza lambasıMotor kontrol sistemi arizasi p0003 arıza koduTelefon ekranındaki işaretler .

Yorum yapın