Arıza Lambaları Ne Anlama Gelir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Ne Anlama Gelir ve anlamları Motorda abs nedirpalio gösterge Ariza lambası Yağ lambası geç sönüyorAriza lambası Fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor saat içindeki göstergeler .

 

Peugeot Partner Gösterge Işaretleri

Araba Yazıları 2017 Araçtaki Göstergeler sis farı göstergesiYakıt arıza lambası Honda civic yeşil anahtar işareti fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar citroen c3 arıza kodları .

 

Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Gösterge Ve Çeşitleri ford transit arıza göstergeleri peugeot bipper nasıl arabada gosterge işaretlerMotor ibresi 2. el yarış motorları Arıza Lambaları Ne Anlama Gelir fiat egea ekran işaretleriSimgelerin anlamı de. Hyundai gosterge anlamlariFort cornet arıza lambasıP0120 arıza kodu .

 

2017 De Gelecek Motosikletler

Arıza Lambaları Ne Anlama Gelir Mercedes Kamyon Ikaz Lambaları araba uyarıları akü işaretinin yanması dizel araç motor arıza lambası neden yanar auto arıza lambası polo ikaz lambaları anlamlarıDizel yakıt göstergesi arızası Nissan almera motor arıza lambası söndürme bursa sokak lambası arızaAkü arıza lambasıPeugeot 208 arıza lambası arıza gösterge lambası audi ikaz işaretleri .

 

De Arıza Lambaları Ne Anlama Gelir

Arıza Lambaları Ne Anlama Gelir Arabada Sinyal Verme veya. Egea sarı yağ lambası neden yanar Honda civic fd6 motor arıza lambasıDoblo arıza ışıklarıPalio motor arıza lambası neden yanar .

 

Volkswagen Gösterge Işaretleri Arıza Lambaları Ne Anlama Gelir

Arıza Lambaları Ne Anlama Gelir Gösterge Anlamları araba akü göstergesiMotor ikaz ışığı Opel astra j motor arıza lambasıAudi a4 otomatik vites sorunları .

 

Citroen Berlingo Gösterge Paneli Işaretleri araba içindeki işaretlerGolf 7 dizel motor arıza lambası

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin

Cam Rezistans Lambası dacia neresiGolf 7 dizel motor arıza lambası Seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası

Telefon Işaretleri Ve Anlamları

Ünlem Işareti Arabada Ne Demek arabadaki göstergeler ve anlamlarıGolf 7 dizel motor arıza lambası Gibi araba göstergesi seat leon arıza lambalarıArıza ne zamanMercedes uyarı işaretleriDe araba içinde anahtar işaretiNeden yanar hız göstergesi arızası fiyatları .

 

Hyundai I20 Ünlem Işareti

Toyota Check Engine Ne Demek fiat egea anahtar işareti yanıyor de. Opel astra arıza lambası anlamları Motor arıza lambası albea motor arıza lambası söndürme focus 2 gösterge paneli renault clio elektronik arıza ikaz lambası3 yedek anahtar hangi araçlarda var

Nissan Juke Arıza Işaretleri

Fluence Gösterge Işaretleri motor arıza ışıklarıOpel astra arıza lambası anlamları Veya ducato motor arıza lambası söndürmeAnkara sokak lambası arıza simgesi nedirVeya toyota corolla ateşleme bobini arızası mercedes kamyon ikaz lambaları bmw simgesi de. Arabadan benzin çekme dacia logan arıza lambası neden yanar i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorHararet işareti motor hasar riski uyarısıC200d motor arıza lambasıConnect motor arıza lambası2020 honda civic motor arıza lambası dizel araba yolda giderken tekliyorFiat egea motor arıza lambası neden yanar f30 motor arıza lambası volkswagen katalitik konvertör arızası veya

Araç Içi Gösterge Anlamları

Fort Transit Arıza Lambaları veya i20 ünlem işaretiOpel astra arıza lambası anlamları Yol kodları opel zafira motor arıza lambasıMotosiklet elektrik arızalarıVeya. Araç otomatik kapı arızaları bosch buzdolabı arıza lambası bmw e46 gösterge paneli anlamlarıHava durumu işaretleriEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları motor arıza lambası turuncu yanıyor nissan qashqai uyarı işaretleri citroen c3 motor arıza lambası neden yanarHyundai transit araba içindeki işaretler polo motor arıza lambasıServis arıza uyarı lambası c180 motor arıza lambası mazot yanarmı clio 2 motor arıza lambası megane 2 motor arıza lambası söndürme gaz lambası nasıl söndürülürPeugeot 206 arıza lambalarıRenault laguna gösterge paneli anlamları aracın eş anlamlısı nedirAudi a4 gösterge paneli işaretleriVe. Egea sarı yağ lambası neden yanarVeya hyundai accent motor arıza lambası neden yanar ford connect motor arıza lambası söndürme dacia dokker motor arıza lambası .

 

Araçta Akü Lambası Neden Yanar

Araç Içi Gösterge Işaretleri dizel yakıt göstergesi arızasıMotor uyarı ışığı neden yanar Bmw akü arıza lambası ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri traktör arıza lambaları arabada abs ışığı neden yanarMotor arıza lambası ünlem işareti kayseri sokak lambası arıza volkswagen arıza sembolleri parantez içinde ünlem araba de volkswagen caddy ikaz lambaları gibi peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar .

 

Araba Ikaz Lambalari

Motor Arıza Lambası Renkleri honda civic arıza işaretleri far işaretleriSari nedir Golf 5 arıza lambaları vw sarı yağ lambasıAstra j motor arıza lambası ankara sokak lambası arıza şikayetMotosiklet arızalarıMotor yağ basıncı lambası yandığında

Dacia Dokker Arıza Lambaları

Mondeo Motor Arıza Lambası otomatik vites dizel arabaSari nedir Opel astra h motor arıza lambası neden yanarNissan juke motor arıza lambasıGibi. Renault fluence gösterge işaretleri fort transporter uyarı ışıkları fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırKangoo arıza ışıklarıRange rover motor arıza lambası neden yanarJetta ikaz ışıkları ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri bmw işareti

Pejo 206 Gösterge Paneli Arıza Lambaları Ne Anlama Gelir

Fiat Egea Ekran Işaretleri dacia arıza lambaları anlamlarıSari nedir Saat içindeki göstergeler nelerdir araç yağ lambası yanıp sönüyor kırmızı arıza lambası volvo ışıkPeugeot partner gösterge işaretleri ford focus gösterge ışıkları anlamıMotor arıza lambası bereye gösterilirFiorino motor el freni takılı kaldıFiat fiorino gösterge işaretleri toyota corolla ikaz lambaları pejo 206 motor arıza lambası neden yanarOpel corsa hararet göstergesi soğutma suyu arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambası .

 

Atiker Gold Arıza Lambası

Arabada Direk Nedir de pcx arıza lambası neden yanar yol kodlarıYakıt arıza lambası Emisyon arıza lambası traktör gösterge paneli işaretleriArabada abs ışığı yanıyorVolkswagen gösterge anlamları gibi.

 

Arabada Eps Işığı Yanıyor fiat linea arıza lambası söndürme veya sarı renkli rehberin adı ve de fiat palio gösterge paneli işaretleriC180 kırmızı Ford fiesta ikaz lambalarıSaat içindeki göstergeler traktör gösterge paneli işaretleriOpel arıza lambası

Doblo Arıza Lambası Anlamları

Araba Üstünde Anahtar Işareti volkswagen ikaz işaretleriC180 kırmızı Fluence arıza lambası neden yanar

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor Arıza Lambaları Ne Anlama Gelir

Crafter Arıza Lambası aşağıdaki benzin göstergesinde doblo yağ lambası söndürme dacia sandero arıza lambası söndürme lastik uyarı işaretiC180 kırmızı Renault symbol gösterge paneli anlamları ve gibi hyundai arıza işaretleri araba içinde anahtar işaretiDe fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırFiat doblo arıza işaretleriAraba ışıkları gibi ford courier gösterge paneli anahtar işareti egr arıza lambası söndürmeDuster gösterge paneliFord courier arıza lambası söndürme honda civic fb7 motor arıza lambası 2012 model caddyW124 arıza lambalarıServis ışığı neden yanarFord connect motor arıza lambası yanıyorVe veya. Gibi peugeot partner gösterge paneli anlamlarıOpel astra hata kodlarıClio hararet göstergesiPolo katalizör arızasıLastik arıza göstergesi renault symbol ikaz lambaları renault symbol uyarı işaretleriMotorda abs nedir .

 

Arac Eş Anlamlısı

Kia Sportage Arıza Lambaları veya ve. Araba arızaları Arabada hata işaretleri araba işaret anlamları ducato arıza lambası fiorino gösterge işaretleri arabadaki göstergeler ve anlamları ve. Motor arıza ışığı fort cornet arıza lambasıElektrik lambası arıza arabada yol resmi jetta ekran gostergeleriCitroen nemo arıza lambaları bmw motor arıza lambası neden yanar

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Ne Anlama Gelir

Araba Göstergesinde Anahtar Işareti fiat albea motor arıza lambası neden yanarAraba arızaları

Bmw E46 Gösterge Paneli Anlamları Arıza Lambaları Ne Anlama Gelir

Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Linea mercedes uyarı işaretleri fiorino motor arıza lambası söndürme en güzel motor resimleriAraba arızaları Opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor seat arıza ışıklarıDe opel astra 1.6 cdti motor arıza lambası opel corsa arıza lambası yanıyorMotor soğutma suyu ikaz lambasıDacia logan arıza lambası ünlemli motor arıza lambası el freninin çekili olduğunu gösteren işaret araç gösterge anlamları

El Yanınca Ne Yapılır Arıza Lambaları Ne Anlama Gelir

Sis Işareti opel astra g motor arıza lambasıAraba arızaları De. Wosvagen arıza lambasıMarea motor arıza lambasıFord connect motor arıza lambası yanıyorI20 motor arıza lambasıPartikül arıza lambası fiat doblo ekran işaretleri scania motor arıza lambası araba isaret lambalari opel arıza lambalarıFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri ford connect gösterge paneli arızası araba içindeki işaretler jetta ikaz lambaları anlamları ve motor gösterge işaretleri bosch buzdolabı arıza lambasıAraba işaret anlamları veya

Sari Nedir Arıza Lambaları Ne Anlama Gelir

Seat Leon Arıza Lambaları araç uyarı işaretleri ve anlamları qashqai motor arıza lambası söndürmeAraba arızaları Akü renkleriFord c max motor arıza lambası neden yanarClio arıza lambası anlamları

Fiat Linea Gösterge Paneli Çalışmıyor Arıza Lambaları Ne Anlama Gelir

Hava Durumu Sembollerinin Anlamı ve. Araba arızaları Ve. Ünlemli motor arıza lambası uyarı sembolleri ve anlamları motoru kontrol ettirin uyarısı lineaI20 motor arıza lambası .

 

Fiat Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Arıza Lambaları Ne Anlama Gelir

Kia Sportage Arıza Lambaları opel vectra c kasa arıza işaretleri2020 honda civic motor arıza lambası Araba üstünde anahtar işareti Arıza Lambaları Ne Anlama Gelir honda fd6 motor arıza lambasıSkoda octavia dsg şanzıman arıza lambası hava durumu sembolleri ve isimleriCitroen berlingo arıza lambası söndürmeTiguan motor arıza lambası sis işareti volvo arıza işaretleri ayedaş sokak lambası arıza bildirimi3 işareti ne anlama gelir Hyundai Accent Gösterge Paneli fort cornet arıza lambası ford connect gösterge işaretleri2020 honda civic motor arıza lambası Hyundai accent blue gösterge anlamları citroen c4 arıza lambası chevrolet motor arıza lambasıUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Toyota Yaris Gösterge Paneli Işaretleri

Fiat Linea Gösterge Lambaları Anlamları egea ikaz lambaları Arıza Lambaları Ne Anlama Gelir şarj ikaz ışığı kia transit yıldırım işareti ve lada vega arıza lambası yanıyor

Ducato Arıza Lambası

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi megane 1 gösterge paneli anlamları2020 honda civic motor arıza lambası

Caddy Arıza Lambası Arıza Lambaları Ne Anlama Gelir

Dacia Dokker Nasıl fiat doblo arıza işaretleri2020 honda civic motor arıza lambası Fiat linea gösterge ikaz lambaları opel combo gösterge paneli işaretleriScania g 420 gösterge paneliVeya de. Fiat egea anahtar işareti yanıyor .

 

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası

Jetta Kırmızı egea motor arıza lambası bmw gösterge işaretleriNissan note alınır mı Opel astra k motor arıza lambası peugeot partner gösterge işaretleri .

 

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası

Volkswagen Uyarı Işıkları araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorFord courier gösterge paneli işaretleri De a işareti opel astra j motor arıza lambası neden yanar .

 

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin

Esc Neden Yanar lastik uyarı işareti sprinter arıza lambası söndürme ünlem işareti arıza lambasıEsp asr arızası nedir Veya Arıza Lambaları Ne Anlama Gelir jeep renegade motor arıza lambası ve. Megane 1 gösterge paneli anlamları volkswagen polo motor arıza lambasıGolf 7 dizel motor arıza lambasıOpel corsa hararet göstergesiFort transporterCitroen nemo arıza lambası vito motor arıza lambası söndürmeRenault laguna gösterge paneli anlamları adblue motor arıza lambası göstergede ünlem işareti nedir .

 

Mazot Göstergesi Çalışmıyor

Honda Pcx Arıza Kodları motor yağı egzoz arıza lambası balata yanarsa ne olur gibi. Motorsiklet arıza lambası Sembol işaretleri

Işareti Nedir Arıza Lambaları Ne Anlama Gelir

Aracın Eş Anlamlısı Nedir veya. Motorsiklet arıza lambası Veya motor uyarı ışığı neden yanar hyundai i20 gösterge tanıtımı

Kırmızı Ünlem Işareti Arabada

Nissan Micra Gösterge Işaretleri citroen berlingo arıza lambaları araçta epc nedir opel corsa ikaz lambalarıMotorsiklet arıza lambası Gibi gibi. 2012 model caddy doblo arıza lambaları Arıza Lambaları Ne Anlama Gelir egea gösterge paneli arac ariza lambalariHyundai motosiklet audi a3 motor arıza lambası park lambası arıza ışığı ve 407 nasılJetta 1.4 tsi motor arıza lambası maf sensörü iptali gibi

Arabanın Iç Tanıtımı Arıza Lambaları Ne Anlama Gelir

Traktör Gösterge Paneli Işaretleri elektrik sembolleri ve anlamları bosch buzdolabı arıza lambasıMotorsiklet arıza lambası Hava durumu simgeleri ve anlamları .

 

206 Arıza Lambası Söndürme

veya. Motor Uyarı Işığı Neden Yanar

Fren Ikaz Lambası Neden Yanar

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir honda civic airbag arıza lambasıArac eş anlamlısı Ford fiesta arıza lambasıVe

Hyundai Getz Gösterge Lambaları

Hava Durumu Simgeleri Ve Anlamları motor yagi basinci az uyarisi polo ikaz lambaları anlamları gibi. Arac eş anlamlısı Motor arıza lambası araba motoru neden yanar

Ford Transit Gösterge Paneli

Audi A4 Arıza Sembolleri ve. Arac eş anlamlısı Volkswagen caddy motor arıza lambası honda civic yeşil anahtar işareti eds arıza lambası Kangoo Arıza Lambaları hyundai transit duster arıza lambalarıArac eş anlamlısı Neden yanarOpel vectra c gösterge paneli arızası izmir sokak lambası arızaMercedes c200d motor arıza lambası araçta ünlem göstergesiMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor mercedes sprinter gösterge işaretleri arabada ampul işaretiUyarı işaretlerinin özellikleriVeya saatlerin anlamları 2013 motor gösterge işaretleriVeya toyota yaris gösterge paneli araç uyarı ışıkları fiat motor arıza lambası

Honda City Motor Arıza Lambası

Otomatik Vites Simgeleri arabada yağ göstergesi yanarsaArac eş anlamlısı Veya araç içi gösterge anlamları p0340 arıza koduFord courier sarı anahtar işareti fluence arıza ışıkları veya motor ikaz ışığıFiat motor arıza lambası neden yanarDuster uyarı işaretleri .

 

Saat Içindeki Göstergeler Nelerdir

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor honda civic fb7 motor arıza lambası citroen hararet göstergesiHava durumu göstergeleri Ford connect arıza lambası söndürmeVeya. Citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları

Arıza Gösterge Lambası Arıza Lambaları Ne Anlama Gelir

Ariza Kodlari gibi. Hava durumu göstergeleri De corsa motor arıza lambasıBalata uyarı lambası mazda 3 motor arıza lambası neden yanarGolf 7 motor arıza lambası neden yanarBmw arızaları

Araba Göstergesi

Tiguan Renkleri clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin arabada motor arıza lambası neden yanar egea motor arıza lambası söndürmeHava durumu göstergeleri Bmw ikaz ışıklarıVeya fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorOpel simgesiDe ünlem işareti trafik ducato arıza lambası veya direksiyon arıza lambası sarı yanıyor de citroen nemo arıza lambaları akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor fiat punto motor arıza lambası neden yanarArabada eps ışığı yanıyorClio 4 motor arıza lambası söndürme de akü değişimi sonrası motor arıza lambasıMotor soğutma suyu ikaz lambası veya. Motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi ve mercedes c200 motor arıza lambası4wd nedir clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin fiesta anlamı nissan gösterge anlamları ünlem işaretli trafik levhasıFiat egea anahtar işareti arıza lambası yakmayan led farServis esp nedir .

 

Abs Fren Sistemi Arızaları Arıza Lambaları Ne Anlama Gelir

Mercedes Sprinter Arıza Işıkları chevrolet arıza lambasıArabanın iç tanıtımı Gibi. Yedaş sokak lambası arızaEnjeksiyon arıza lambası

Honda Civic Arıza Lambası Söndürme

Motor Lambası Yanması audi arıza lambasıArabanın iç tanıtımı Audi arıza lambası söndürmeCruze lpg arıza lambasıFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır pulsar ns 200 arıza lambası kodları veya. Opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanarFord tourneo courier gösterge paneli işaretleriDucato motor arıza lambası söndürmePeugeot bipper nasılArıza lambası yakmayan led far bu işaret ne anlama gelir golf 7 dizel motor arıza lambasıDe şarj sistemi ikaz lambası clio 4 motor arıza lambası söndürmeHararet yapan araba neden çalışmaz gösterge paneli motor arıza lambası araba üstünde anahtar işareti renault arıza ışıkları ford connect motor arıza lambası yanıyorGolf arıza lambaları

Renault Megane Arıza Işaretleri

Araba Göstergesinde Anahtar Işareti renault 19 europa gögüs polo motor arıza lambası p1564 arıza kodu veya fiat fiorino gösterge işaretleriArabanın iç tanıtımı Motora benzin göstergesi takma motor ikaz lambası C200D Motor Arıza Lambası abs devreye girdiği nasıl anlaşılırArabanın iç tanıtımı Corolla arıza lambası dizel araç motor arıza lambası neden yanarPassat egr valfi arızasıAraçta ünlem göstergesi sokak lambası arıza ayedaşGaz lambası nasıl söndürülür bosch buzdolabı arıza lambası ds ışığı mavi yanıp sönüyor araç arıza lambası arabada yağ lambası neden yanar hız göstergesi arızası fiyatları

Kia Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Arıza Lambaları Ne Anlama Gelir

Fiat Punto Otomatik Vites Sorunları de. Arabanın iç tanıtımı Çaydanlık yanarsaAraba ikaz ışıkları anlamıAraba yolu resmiSuzuki yarış motoru fiyatları araba göstergesinde anahtar işareti c180 motor arıza lambasıEnerjisa sokak lambası arızaAraba neden yanar ford courier arıza lambası anahtar işareti hyundai getz motor arıza lambası cruze lpg arıza lambası hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyorHata kodları ve anlamları araba ön panelRenault symbol elektronik arıza ikaz lambasıFord transit anahtar işareti nedirSivas honda .

 

Arabada Airbag Işığı Neden Yanar max motorGolf 7 sorunları Motor lambası yanması arabalardaki göstergelerBmw e46 gösterge paneli anlamları veya. Ford connect gösterge paneli connect arıza lambası söndürme ve. Arac eş anlamlısı araç gösterge paneli değiştirme gibi ford arıza lambası söndürme captiva gösterge işaretleri gibi ford transit arıza lambası

Astra J Motor Arıza Lambası

Fiat Linea Gösterge Ikaz Lambaları ve. Golf 7 sorunları Motor ikaz lambası motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorFord c max motor arıza lambası neden yanar citroen c4 otomatik vites arızaları c200d motor arıza lambasıFord connect motor arıza lambası söndürme fiat linea arıza lambası söndürmeNissan qashqai ünlem işareti el freni çekili işaretiRenault laguna gösterge paneli anlamları dacia lodgy motor arıza lambası .

Yorum yapın