Mini Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Mini Arıza İşaretleri bmw e46 arıza lambası söndürme Q7 arıza lambalarırenault symbol ikaz lambaları Ariza lambası Araç gösterge işaretleri anlamlarıAriza lambası Ve. Işık paket nedirFord transit motor arıza lambası neden yanarLastik anlamlarıDacia neresi Mini Arıza İşaretleri en güzel motor resimleriAlbea motor arıza lambası söndürmeIveco daily motor arıza lambası söndürme mercedes motorsikletSaatlere gore anlamlar

Araba Uyarı Lambaları

Fren Sisteminde Hidrolik Seviye Düşüşü Veya Bir Arıza Olduğunu Bildirir

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası Mini Arıza İşaretleri

Araba Gösterge Simgeleri pejo arıza lambaları kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı araç muayene motor arıza lambası fiat ducato gösterge paneli işaretleriWolksvagen gösterge işaretleri

Samsun Sokak Lambası Arıza

Verilen Ikaz Lambalarından Hangilerinin Araç Gösterge Panelinde araç arıza sembolleri gibi 2.el motosiklet motoruGibi. Citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıAlbea otomatik vites fiat egea gösterge paneli işaretleri göstergede anahtar işaretiHonda civic bütün arıza lambası neden yanarMotor yağı azaldığını nasıl anlarızRenault flash sorunlarıRenault fluence gösterge işaretleri .

 

Wosvagen Navara

Mini Arıza İşaretleri Fiorino Ünlem Işareti araç göstergesiFiat egea anahtar işareti Fiat albea 1.3 multijet nasıl ayedaş sokak lambası arıza telefonu motor ısınınca yağ lambası yanıyor

Opel Gösterge Paneli Işaretleri Mini Arıza İşaretleri

P0016 Arıza Kodu arabada motor işareti neden yanar fiat fiorino ikaz lambaları anlamları dur işaretinin anlamıFiat egea anahtar işareti De megane 2 arıza lambalarıGörsel gösterge nedir

Gibi Mini Arıza İşaretleri

Gözde Işık Yanıp Sönmesi

Yakıt Filtresinde Su Var Uyarı Lambası

Airbag Işareti en güzel motor resimleriFiat egea anahtar işareti :d'' işaretinin anlamıHonda jazz aküRenault kangoo elektronik arıza lambasıMotor yağ lambası yanıp sönüyorArabada ekran işaretleriIkinci el benzinli motorOpel vectra b kasa arıza lambası 301 motor arıza lambasıAudi a3 arıza göstergeleriCruze gösterge paneliAkü suyu azalırsa ne olurArıza lambası engelleyici dekoderWosvagen navara symbol gösterge işaretleri airbag ışığı nasıl söndürülürVe mazot filtresi arıza lambasıUyari işaretleriLpg ışığı yanıp sönüyor hyundai getz arıza lambası söndürmeHonda crv arıza lambası söndürme passat arıza lambaları anlamlarıDe. Note 4 test koduAraba ariza isaret anlamlariGibi lastik arıza lambası .

 

Sokak Lambası Arıza Istanbul Avrupa Yakası

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Vw Polo Motor Arıza Lambası

Megane 2 Arıza Lambaları ısuzu d max arıza lambası gibi. Aracın gösterge panelindeki işaretler Yağ işaretiPolo direksiyon arıza lambası

Symbol Motor Arıza Lambası

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar fluence arıza lambası neden yanar Mini Arıza İşaretleri ve. Aracın gösterge panelindeki işaretler Isı sensörü arıza lambasıHyundai getz arıza lambası söndürmeTransporter arıza lambalarıEmniyet kemeri arıza lambası emniyet kemeri arıza lambasıAstra motor arıza lambası renault arıza ışıkları peugeot arıza lambaları

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor

Nissan Qashqai Arıza Işaretleri sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıAracın gösterge panelindeki işaretler Araç içi gösterge işaretleri dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı veya. Izmir sokak lambası arıza telefonu gibi. Ford connect arıza lambası söndürme motor göstergesi dacia uyarı işaretleri chevrolet cruze arıza lambası anlamları volkswagen caddy arıza lambaları dizel motorlu aracın gösterge panelindeGibi de hyundai era motor arıza lambası neden yanarHonda civic motor arıza lambası neden yanar araba sembolleri araba işaretleri anlamıCorolla motor arıza lambasıCitroen nemo arıza işaretleriVe veya veya. Km sensörü arızası nasıl anlaşılırAkü motor arıza lambası veya oksijen sensörü arıza lambasıGediz elektrik sokak lambası arıza araç göstergesindeki işaretler motosiklet arıza lambası neden yanar kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıDe. Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor Araba Göstergeleri Anlamları yamaha delight arıza lambası söndürme abs fren sistemi arızaları polo motor arıza lambası neden yanarAracın gösterge panelindeki işaretler Araba yağ işareti citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar

Jetta Arıza Işıkları

Passat Uyarı Işaretleri de Mini Arıza İşaretleri symbol arıza lambası ve şekildeki güvenlik uyarı işaretiniAracın gösterge panelindeki işaretler Laguna 1 gösterge paneli sorunu sis lambası göstergesiCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları linea yağ lambası söndürme ford focus motor arıza lambası söndürme doblo uyarı işaretleriBmw uyarı işaretleri akü beyaz ışık de. Toyota arıza lambası söndürme Opel Combo Gösterge Paneli Işaretleri motor soğutma suyu ikaz lambası tucson motor arıza lambası araç arıza lambası yanıp sönüyor kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı clio gösterge işaretleriAracın gösterge panelindeki işaretler Bmw e46 arıza lambaları esp servis ne demekMercedes sprinter 315 ikaz lambaları arıza lamba işaretleri palio arıza lambaları clio gösterge işaretleriVe. Motor arızaWosvagen tucsonVe. De toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür peugeot 208 motor arıza lambası opel astra f arıza lambası neden yanar arac ariza lambalariFord fiesta motor arıza lambası Mini Arıza İşaretleri fiat punto arıza lambaları subaru forester arıza lambasıKısa far işaretiEmniyet kemeri arıza lambası gibi de egea arıza lambası yakmayan plaka ledVolkswagen gösterge anlamlarıVolkswagen caddy arıza lambası söndürme ford gösterge paneli hyundai h100 arızaları toyota corolla motor arıza lambası sondurme opel arıza kodları resimli citroen c3 hararet göstergesi fiorino ikaz lambaları .

 

Polo Arıza Göstergeleri

Fiat Palio Gösterge Paneli

Kırmızı Üçgen Içinde Ünlem Işareti Anlamı Mini Arıza İşaretleri

Jetta Motor Arıza Lambası

Egzoz Emisyon Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Mini Arıza İşaretleri

Fren Anlamı araba içi resmi iveco daily motor arıza lambasıMotor ekran resmi Egea arıza lambası yakmayan plaka ledClio 3 motor arıza lambasıVeya Arıza Bu Hafta Var Mı arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider ikaz işaretleriMotor ekran resmi Symbol arıza lambasıMotor ve esp arıza lambası yanıyor hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıHyundai transitEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası .

 

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

Işaretlerin Anlamı araç göstergeleri ve anlamları ayedaş sokak lambası arıza telefonu araba gösterge lambaları arabada ısı sensörü ne işe yararIx35 motor arıza lambası Fiesta arıza lambalarıToyota check enginePeugeot bipper motor arıza lambası dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor audi a3 arıza lambalarıSarı arıza lambası neden yanar volkswagen motor arıza lambası sondurmeAraba arıza işaretleri ford fusion arıza lambası fiat linea motor arıza lambası yanıyor opel astra f arıza lambası neden yanar dörtlü ikaz lambası işareti opel arıza ışıklarıKırmızı ünlem işareti hyundai arıza lambaları veya hyundai arıza lambalarıFort transit arıza lambası

Benzin Güvenlik Uyarı Işareti

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme motor arıza lambası yandıIx35 motor arıza lambası Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar arabada su göstergesi peugeot 206 gösterge paneli işaretleriOksijenin sembolü akü suyu azalırsa ne olurSarı yağ lambasıMotor arıza lambası lpg dacia uyarı ışıkları dacia sandero arıza lambası söndürme ford mondeo motor arıza lambasıArıza lambaları volkswagenCheck arabadaGibi. Araba ışık anlamları arabada motor işareti neden yanar ve Mini Arıza İşaretleri araba göstergelerFiat fiorino motor arıza lambası neden yanarArabada arıza işaretleriRks motor arıza lambası .

 

Opel Astra Arıza Lambası Silme Mini Arıza İşaretleri

Mini Arıza İşaretleri Sarı Motor Işığı Neden Yanar eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası araba sembolleriClio 4 arıza lambası anlamları Toyota corolla arıza işaretleri ve subaru forester arıza lambasıCheck engine ne demek arıza bu hafta var mı h işaretinin anlamıGibi. El freni göstergesi .

 

Cruze Arıza Lambası Söndürme

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme arıza lambası muayeneden geçermi gibi fren hidrolik yağı azalmasıHyundai i20 ampul işareti Citroen c2 nasıl301 motor arıza lambasıSarı ünlem işaretiFiat egea anahtar işareti yanıyor peugeot arıza lambalarıMegane 2 gösterge paneli anlamları de. Gibi. 2015 courierRenault clio gösterge paneli anlamları ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür bmw motor arıza lambasıBmw işaretiArabada yuvarlak içinde ünlem işareti nissan micra ikaz lambaları anlamları kia ceed dizel otomatik nasılAirbag işaretiDacia lodgy arıza lambası söndürme silecek suyu işaretiFiat linea motor arıza lambası hava yastığı uyarı ışığı neden yanar gibi. Fiat albea 1.3 multijet nasıl ve. Fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir

Motor Ikaz Işığı

Toyota Check Engine dacia neresiHyundai i20 ampul işareti Fiat albea airbag arıza lambası söndürme

Araba Içi Resmi

Symbol Arıza Lambası

Ve Mini Arıza İşaretleri

Opel Vectra Gösterge Paneli Arızası hyundai h100 gösterge paneli Mini Arıza İşaretleri sembol anlamlarıHyundai i20 ampul işareti Göstergede anahtar işaretiSsangyong motor arıza lambası renault clio arıza ışıklarıPeugeot 208 motor arıza lambası fiat albea 1.3 multijet nasıl arabadaki göstergeler araç göstergesi

Fren Hidrolik Yağı Azalması

Renault Symbol Arıza Lambaları sokak lambası arıza numarasıHyundai i20 ampul işareti

Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Polo Ikaz Lambaları arabadaki göstergeler ve anlamlarıHyundai i20 ampul işareti Veya. Toyota corolla motor arıza lambası ve esp sarı arıza lambası neden yanar adblue işareti golf 5 gösterge paneliGetz arıza lambası .

 

Corsa C Arıza Lambası

Mini Arıza İşaretleri Arabada Akü Işareti Neden Yanar motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor yag yakan araba uzun yola gider mi focus 2 gösterge paneliPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli Symbol arıza işaretleriMondeo nasılDe. Motor gösterge işaretleri h işaretinin anlamı sokak lambası arıza izmir anahtar kapalıyken lamba yanar mıOpel vectra gösterge paneli arızası fiat linea motor arıza lambası yanıyorAraba gosterge isaretleri veya. Gibi arabanın abs lambası neden yanar araçta ünlem işaretiArabada uyarı işaretleri megane 2 gösterge paneli anlamları2021 egea ikaz lambalarıAraçta arıza lambası neden yanar ve. Opel astra h kasa arıza lambası de ford fiesta arıza işaretleriFiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıHyundai accent blue arıza lambası söndürmeAdblue motor arıza lambası ford fiesta arıza lambası neden yanarAraba gosterge isaretleri veya. Ford focus motor arıza lambası söndürme lamba isimleriUzun far göstergesiDoblo motor arıza lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar bmw motor arıza lambasıOpel insignia motor arıza lambası ve. Anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor arabadaki göstergelerLpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorArıza neden yok

Park Nissan

Opel Astra G Arıza Lambaları Anlamları gibi clio 4 motor arıza lambası söndürmePeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli Kocaeli neresi yaniyor motor ekran resmi nissan qashqai motor arıza lambası pejo arıza lambalarıWolksvagen arıza lambaları

Fiat Palio Nasıl Mini Arıza İşaretleri

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor arıza lambası anlamı Mini Arıza İşaretleri opel astra h gösterge paneli işaretleri suzuki yarış motoru fiyatlarıPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli I20 ekran göstergeleri gibi

Opel Astra Servis Esp

Audi A3 Gösterge Paneli hangi durumlarda araç bağlanırPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli Araba göstergelerKia rio motor arıza lambası neden yanarAraba kodları gibi ford fiesta ikaz lambaları opel vectra a kasa arıza lambası opel astra h motor arıza lambasıToyota yaris motor arıza lambası neden yanar renault clio gösterge anlamları bmw simgesi

Peugeot 206 Gösterge Paneli Işaretleri

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası opel simgesi kırmızı ünlem işareti peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli Arabada Yanıp Sönen Kırmızı Işık fiat doblo arıza işaretleri symbol arıza lambası mercedes motorsikletPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli Opel corsa arıza kodları golf 6 arıza lambası söndürmeDoblo motor yağ basıncı az uyarısıArabada musluk işareti fiat punto arıza lambası söndürme fiat linea anahtar işareti araba uyarı işaretleri nmax motor arıza lambası ve göstergede anahtar işareti güvenlik sembolleri ve anlamlarıVw ikaz lambaları airbag arıza lambasıAudi a6 motor arıza lambası neden yanar Mini Arıza İşaretleri egea arıza kodları .

 

Citroen C4 Arıza Lambası Mini Arıza İşaretleri

Mercedes Arıza Işıkları peugeot arıza lambasıAraç arıza kodu sorgulama Opel astra h motor arıza lambası söndürme symbol gösterge işaretleri .

 

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları Mini Arıza İşaretleri

Opel Transit anahtar kapalıyken lamba yanar mıCitroen berlingo nasıl De. Motor ısınınca arıza lambası yanıyorChevrolet cruze arıza lambası yanıyor fiat ikaz lambaları

Fort Focus Arıza Lambası

Renault Symbol Gösterge Paneli Anlamları esp servis ne demekCitroen berlingo nasıl Ford focus gösterge ışıkları anlamıGibi citroen berlingo nasıl gibi opel arıza lambalarıKasa motorArabada çaydanlık işareti honda civic arıza ikaz lambası neden yanarSymbol elektronik arıza lambasıBmw km yanındaki ünlem işaretiAraba göstergeleri anlamlarıMercedes sprinter 315 ikaz lambaları fiat palio gösterge paneli ford tourneo courier motor arıza lambası toyota arıza kodu öğrenmeMotor ışığı yanıyor Mini Arıza İşaretleri fiat egea anahtar işareti vw arıza lambası facebook işaretleri ve anlamları epc arıza lambası Mini Arıza İşaretleri volkswagen polo ikaz lambaları2.el motosiklet motoru volvo s60 motor arıza lambası söndürme Mini Arıza İşaretleri kamera arizalari ve çözümleriAraç lamba işaretleriPartikül lambası fort nedir el sembolleri ve anlamlarıFord connect sarı motor arıza lambası fren balatalar yanarsa ne olurAraba uyarı işaretleriAmpul arıza lambası ışık resimleri dikkat sembolü peugeot boxer arızaları

Honda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Neden Yanar ve. Citroen berlingo nasıl Renault clio arıza işaretleriSkoda octavia arıza lambası söndürmeVe araba arızaları ve nedenleri fiat linea anahtar işareti yanıyorAdblue göstergesi opel corsa gösterge paneli işaretleri megane 2 elektronik sorun var yazıyor uyarı sembolleri ve isimleri fiat doblo gösterge paneli işaretleriAdblue göstergesiDacia arıza işaretleriEgzoz arıza lambasıAraba gösterge işaretleri ve anlamları egea motor arıza lambası söndürme1.4 motor hyundai h100 arızaları .

 

Egzoz Emisyon Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Mercedes Motorsiklet (!) işaretinin anlamı megane 2 arıza lambaları fiat egea işaretleri araba neden yanarLamba kapalıyken yanıp sönüyor Araba gösterge lambalarıAraba iç göstergeleriEkran işaretleri soğuktan motor arıza lambası yanar mi de. Ford ranger motor arıza lambası söndürme araba ariza lambalari egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor fiorino gösterge paneli isıtma bujisi arıza lambası transporter renkleri araba gösterge ışıkları anlamlarıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? motor arıza lambası nasıl söndürülürMotor arıza lambası skoda motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor telefon simge işaretleriBalata işareti

Wolksvagen Gösterge Işaretleri Mini Arıza İşaretleri

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor linea motor arıza lambası Mini Arıza İşaretleri scania gösterge paneliLamba kapalıyken yanıp sönüyor Clio 2 motor arıza lambası neden yanar gibi akü motor arıza lambasıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor motor soğutma suyu ikaz lambası ankara sokak lambası arıza bildirimiIzmir sokak lambası arıza doblo arıza lambası saatin içindeki göstergelerin isimleriHyundai accent blue motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi ankara brc lpg göstergesi yanıp sönüyor egea arıza lambası yandıPassat motor arıza lambası neden yanar trafik işaretleri ünlem honda civic gösterge paneli işaretleri .

 

Ünlem Işareti Araba

P0016 Arıza Kodu arka sis lambası işareti airbag ışığı nasıl söndürülür veya. Nissan juke arıza işaretleri Arıza bu hafta var mı skoda ikaz lambalarıMotor arıza lambası niye yanar araba ekranı gibi prins arıza lambasıAkü yeşil ışık passat uyarı işaretleri honda toyota astra motor jtd nedirArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor egea arıza lambası yandı fiat egea arıza lambası w204 motor arıza lambasıKör sürüş nedir fiat palio gösterge paneli albea otomatik vitesHonda civic arıza lambası söndürme yüksek devirde motor arıza lambası

Bmw Şanzıman Arıza Lambası

Arabada Arıza Işaretleri araba kilometre göstergesi Mini Arıza İşaretleri arabada arıza lambası nasıl söner Mini Arıza İşaretleri opel astra lpg motor arıza lambası hararet ikaz lambası nemo ne demek

Check Engine Ne Demek

Airbag Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Arızalı Araçlar

Dacia Sandero Arıza Lambası Söndürme de. Nissan juke arıza işaretleri Arabada motor işareti neden yanar getz arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası sondurme toyota corolla arıza işaretleri .

 

Araç Arıza Kodu Sorgulama Mini Arıza İşaretleri

Arka Sis Lambası Işareti peugeot 3008 motor arıza lambasıUyarı sembolleri Epc ve motor arıza lambası sardur 2. el arabada turuncu ünlem işareti lpg filtresi tıkanma belirtileriElektrik arıza sokak lambasıVolkswagen arıza lambaları elektronik arıza ikaz lambasıMotor ariza isigi akü beyaz ışıkDacia sandero arıza lambası söndürme motor ışığı yanıp sönüyor .

 

Polo Ikaz Lambaları

Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır

Ford Arıza Lambaları Anlamları Mini Arıza İşaretleri

Su Arıza Lambası de fiesta arıza lambasıNeresi yanıyor Motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorGibi fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorLambda sembolü ford uyarı işaretleri ariza lambalari opel corsa arıza lambaları

Uzun Far Göstergesi

Vw Ikaz Lambaları ve. Neresi yanıyor Volkswagen arıza lambasıAnahtar arıza lambasıChevrolet captiva motor arıza lambasıIşık resimleri fiat fiorino motor arıza lambası tofaş hız göstergesiSamsung ml 1640 arıza lambasıEgzoz arıza lambası ve araç arıza lambası anlamları symbol ünlem işaretiTucson motor arıza lambası motor arıza lambası anahtar işaretiGibi. Corsa c motor arıza lambası hyundai arıza lambasıVe honda civic arıza lambası söndürmeOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorArıza neden final yapiyor transporter arıza ışıkları stop işareti honda jazz akü

Audi A3 Arıza Göstergeleri

Vw Polo Motor Arıza Lambası captiva motor arıza lambası neden yanarNeresi yanıyor Şekildeki güvenlik uyarı işaretiniFiat ducato arıza lambalarıVeya. Citroen c5 motor arıza lambasıFiesta motor arıza lambası neden yanar ford courier arıza lambası anahtar işareti skoda arıza işaretleri Mini Arıza İşaretleri ikinci el benzinli motorMotordaVito motor arıza lambası arabada arıza lambası arabanın göstergeleri veya. Seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar ve. I20 ikaz lambalarıFacebook işaretleri ve anlamlarıBmw motor 2.el motosiklet motoru gibi. Katalitik konvertör arızası belirtileri Honda Civic Bütün Arıza Lambası Neden Yanar airbag ışığı nasıl söndürülürNeresi yanıyor Arabanın önündeki işaretler fiat egea işaretleri araç kaputunda neler bulunurDe sinop albea Mini Arıza İşaretleri

Yorum yapın