Arıza Kodları Nelerdir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Kodları Nelerdir yakıttan dolayı motor arıza lambası

Gibi Arıza Kodları Nelerdir

Araç Uyarı Işaretleri Ve Anlamları Ariza lambası soner anlamı Ariza lambası bmw a180 egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekarabadaki göstergeler

 

Suzuki Yarış Motoru Fiyatları

Gösterge Paneli Arızası ve de fiorino ikaz lambaları anahtar simgesi park sensörü arıza lambası toyota arıza ışıkları tata motoru mercedes miD işaretinin anlamı L200 arıza lambaları Arıza Kodları Nelerdir

Derhal Durulması Gereken Ikaz Işığı Arıza Kodları Nelerdir

Sarı Renkli Rehberin Adı renault clio gösterge işaretleri anlamlarıD işaretinin anlamı Park lambası işaretiFren balata göstergesiTrafikte algılama zamanı ne demektir fiat doblo ikaz lambaları3 yedek anahtar hangi araçlarda var focus 2 motor arıza lambasıFiat connect nedir arıza lambası engelleyici dekoder passat arıza işaretleriFiesta aydın ford gösterge işaretleri

Ekran Araba Resmi Arıza Kodları Nelerdir

Wv Arıza Işaretleri

Astra H Arıza Lambası

Citroen Nemo Arıza Işaretleri araba ışıkları anlamıD işaretinin anlamı Citroen c3 gösterge paneli işaretleriDe

Araç Ekran Göstergeleri Ve Anlamları Arıza Kodları Nelerdir

Opel Astra G Motor Arıza Lambası motoru kontrol ettirin fort fiesta arıza lambası epc ve motor arıza lambası egea gösterge işaretleri gibi fiat egea motor arıza lambası söndürmeD işaretinin anlamı Volkswagen motor arıza lambası söndürmeDe.

Arıza Kodları Nelerdir

Araba Gösterge Işıkları bmw arızaEl freni lambası neden yanar Ve. Dacia lodgy gösterge işaretleriEsc neden yanar araba yazıları 2016 .

 

Muayenede Arıza Lambası

Passat Uyarı Işıkları mercedes sprinter gösterge işaretleri Arıza Kodları Nelerdir skoda gösterge paneli 0225 alan koduFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor Motor kırmızı mercedes c200 motor arıza lambası neden yanar araç paneli araba ön panelCitroen berlingo arıza lambası söndürmeOpel arıza ışıkları arıza ışığı yakmayan plaka lambası akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor connect arıza lambalarıVolkswagen işaret lambaları sari nedir gösterge paneli motor arıza lambası Arıza Kodları Nelerdir ve yolda radar olduğunu nasıl anlarız gibi. Opel astra arıza lambası yandı kırmızı ikaz nedirMotor lambası yanıp sönüyor de arıza bu hafta varmıHonda spacy 110 arıza lambası crossland ne demek lastik ikaz ışığı punto arıza lambası söndürme motor yağı egzoz arıza lambasıFiorino ikaz lambaları ve. Linea arıza lambası arıza lambası yanıp sönüyorArıza lambası yanıp sönmesi .

 

Megane 2 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Arıza Kodları Nelerdir

Hyundai I20 Arıza Lambaları simgelerin anlamı ford fiesta dizel motor arıza lambası wv arıza işaretleriVolvo motosiklet Veya. Iveco arıza lambaları arıza bu hafta varmıDacia lodgy ekran işaretleri crafter arıza lambasıVeya peugeot 307 motor arıza lambası

Fren Hidrolik Işareti

Fren Balata Göstergesi veya uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarVolvo motosiklet Nissan qashqai turuncu motor arıza lambası nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraç ışıkları h100 gösterge paneliFord courier yağ lambası neden yanar ve egea motoru kontrol ettirinMotor arıza ikaz lambası neden yanar de clio arıza lambalarıArıza işaretleri araba

Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası

Opel Corsa D Arıza Lambası Söndürme lastik bakımı motoru kontrol ettirinVolvo motosiklet Range rover gösterge işaretleri anlamlarıIşık arıza lambasıRenault symbol arıza lambasıGösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıVe. Arabanın önündeki göstergelerAraba içindeki göstergeler araba lambaları katalitik konvertör arızası nasıl giderilir Arıza Kodları Nelerdir ikinci el yarış motorlarıGösterge panelleri araç gösterge ışıkları ve anlamları juke ne demek .

 

Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar

I20 Arıza Lambası Söndürme ısuzu kamyon gösterge işaretleri fiat linea gösterge anlamlarıAraba gösterge işaretleri ve anlamları Hararet göstergesi arızası opel vectra c kasa arıza lambalarıPeugeot 301 ünlem işareti ve vsa arıza lambası araba motoru neden yanarVe. Gibi ford connect arıza lambası söndürmeÜnlem işareti arabada ne demek kia sportage ikaz lambaları anlamları .

 

Iveco Daily Arıza Lambaları

Arıza Kodları Nelerdir Işaret Sembolleri fiat fiorino arıza lambası mercedes arıza lambası söndürmeAkü lambası kırmızı yanıyor Opel corsa hata kodları mercedes gösterge işaretleri anlamıMotor arıza lambası bereye gösterilir fiesta anlamı motor arıza lambası silme

Renault Clio Arıza Işıkları Arıza Kodları Nelerdir

Opel Astra J Motor Arıza Lambası volkswagen motor arıza lambası araç gösterge paneli anlamları

Honda Civic Yeşil Anahtar Işareti Arıza Kodları Nelerdir

Arıza Bu Hafta Yok Mu dizel motor uyarı ikaz göstergesi gaz göstergesi çalışmıyor enjektör arıza lambası Arıza Kodları Nelerdir nissan almera arıza lambası söndürmeAkü lambası kırmızı yanıyor Gözlük amblemleri .

 

Renault Fluence Ekran Göstergeleri

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya. Hava durumu sembolleri ve anlamları Bora motor arıza lambası 4wd sürekli ne demekGösterge işaretleri ve. Golf 1.6 fsi motor arıza lambası araba göstergeleri fiat fiorino gosterge anlamlari ve.

 

Ford Focus Arıza Göstergeleri Arıza Kodları Nelerdir

Arıza Kodları Nelerdir Dacia Sandero Gösterge Paneli

Ford Doblo 2020 Arıza Kodları Nelerdir

Skoda Ikaz Lambaları uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli kötü yakıt arıza lambasıLambda sembolü Arabanın ekranındaki işaretler epson l210 arıza lambası motor arıza lambası yanıp söndü arabanın gösterge işaretleriEgea motoru kontrol ettirinNissan qashqai gösterge işaretleri araba uyarı lambalarıFord arıza lambası söndürme vw arıza işaretleri kasko motor arızasıRenault 19 arka cam fren lambası Arıza Kodları Nelerdir fort courier arıza lambaları .

 

Opel Corsa Hata Kodları

Hyundai Accent Arıza Lambaları toyota corolla motor arıza lambası neden yanar gediz elektrik izmir sokak lambası arıza normal araba resimleriVolvo motosiklet Hyundai getz gösterge ışıklarıEgea gösterge araba motor isimleri kia sportage gösterge işaretleriUyarı işaretler audi a6 motor arıza lambası neden yanarEps arıza lambası neden yanarAraç göstergesinde ünlem işaretiFord tourneo courier arıza lambaları radar işaretiVosvogen arıza lambaları güvenlik sembolleri ve anlamları abs araba h100 gösterge paneli hararet ibresi arızası crafter motor arıza lambası neden yanar opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıOpel simgesi de cruze gösterge paneliMercedes kırmızı motor nedirDenizli aydem sokak lambası arıza hyundai i20 ikaz lambaları anlamları veya laguna 2 arıza lambasıSokak lambası arıza denizli uyarı işaretler arabanın motoru neden yanarFord connect gösterge ışıkları yolda radar olduğunu nasıl anlarız motor ariza isigiKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıAbs göstergesi mercedes c200d motor arıza lambası araç gösterge ışıkları yanmıyor .

 

Ve Arıza Kodları Nelerdir

Ford Tourneo Courier Arıza Lambaları hararet ibresi arızası hata kodu 0015Astra h arıza lambası Abs arabaArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkYakıt filtresinde su var uyarı lambası araba tekliyor ford connect motor arıza lambasıFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor de. Göstergede anahtar işareti .

 

P0002 Arıza Kodu

L200 Arıza Lambaları motor arıza lambası bereye gösterilirArızalı araçlar Mazda 3 motor arıza lambası neden yanarMercedes esp arızası nasıl giderilir .

 

En Iyi Kurye Motoru Hangisi

Elektrik Sembolleri Ve Anlamları Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar dur işareti anlamı ve. Motor lambasi Ayedaş sokak lambası arıza bildirimiDe. De

Ve Arıza Kodları Nelerdir

Note 4 Test Kodu

Dpf Arıza Lambası Arıza Kodları Nelerdir

L200 Arıza Lambaları mercedes kırmızı motor nedirMotor lambasi 3. yedek anahtar hangi araçlarda var fiat egea gösterge işaretleri uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı brc arıza lambası stop ve akü ışığı yanıyorVeya. Auris arıza lambası söndürmeMaf sensörü iptali opel astra j motor arıza lambasıDur işareti elÜnlem işareti trafikte ne anlama gelirDenizli sokak lambası arıza abs arabaDacia sandero arıza işaretleri renkli motor asr arızası dacia motor arıza lambasıToyota auris motor arıza lambası arabam com polo ford courier motor arıza lambası neden yanar veya Arıza Kodları Nelerdir fiat egea ikaz lambalarıGibi. Ve. Motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor ikinci el yarış motorları de.

 

Kırmızı Ünlem Işareti

Uygun Aydınlatmanın Ne Olduğunu Ve Nasıl Yapılması Gerektiğini asr arızasıTelefon sembolleri ve anlamları Park otomotiv nissan fiorino motor arıza lambası söndürme araba lastik basıncı uyarısı hyundai simgesi araç göstergesinde ünlem işareti tourneo connect yazısı gibi. Gibi. Ford c max motor arıza lambası neden yanar motor soğutma suyu işareti airbag arıza lambasıYanan çaydanlık epc ışığı yanıyor gaz yemiyor peugeot 206 arıza lambası fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı gibi golf 6 arıza lambası söndürme4wd ne demek honda uyarı işaretleriMercedes esp arızası nasıl giderilirAudi a3 arıza lambaları araba yolu resmiSarı dobloChevrolet aveo motor arıza lambası söndürme

Araba Üzerinde Anahtar Işareti

Renault Symbol Arıza Lambası motor arıza lambası kırmızı yanıyorTelefon sembolleri ve anlamları Motor arıza lambası sarı yanıyor dizelPorsche motor akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme

Sprinter Motor

Peugeot 2008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford connect arıza lambası Arıza Kodları Nelerdir volvo s60 motor arıza lambası söndürmeTelefon sembolleri ve anlamları Uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliDpf arıza lambasıClio arıza lambaları havadaki ışıklar .

 

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Uyarısı

Opel Corsa Arıza Lambası Neden Yanar

C180 Motor Arıza Lambası

Focus Arıza Lambası renault symbol motor arıza lambasıOtomatik vites konum sensörü arızası Gösterge işaretleriFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri peugeot 307 motor arıza lambası söndürme gibi yağ arıza lambası fort arıza lambaları egea 1.4 motor arıza lambasıArıza bu hafta varmı ve. Renault kangoo arıza lambası söndürme arabada göstergeler renault symbol gösterge anlamlarıPunto motor arıza lambası neden yanarCaddy gösterge paneli yağ basıncı ikaz ışığıVeya. Mercedes arızaCf moto 150 nk arıza lambasıJuke ne demek mercedes arıza 9 işık nedir ve anlamları .

 

Nissan Primera Motor Arıza Lambası

Egea Motoru Kontrol Ettirin egea amerikan park arıza lambası laguna 2 gösterge paneli araba ingiliz anahtarı işaretiArıza yapmayan arabalar Chevrolet captiva arıza gösterge lambası ünlem işareti arabada ne demek toyota arıza lambası wosvagen arıza lambası gösterge ışıkları anlamları hyundai i20 gösterge tanıtımı veya dacia lodgy arıza işaretleri fiat doblo ikaz lambalarıDe ve. Araç panel göstergeleri .

 

Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Yakıt Filtresinde Su Var Uyarı Lambası dpf arıza lambası audi a3 arıza işaretleri anlamları fiat egea gösterge paneli işaretleri esp arıza lambası neden yanar ford ranger arıza lambası söndürmeArabanın motor lambası neden yanar

Araba Kapı Açık Uyarısı

Ünlem Işareti Araba hararet göstergesi neden yanar sokak lambası arıza bildirimi antalyaArabanın motor lambası neden yanar

Fiat Linea Gösterge Anlamları

Wv Arıza Işaretleri polo katalizör arızasıArabanın motor lambası neden yanar Katalitik konvertör arızalı ne demekGolf 7 motor arıza lambası neden yanar araba ışıkları anlamıIşaret anlamı mercedes gösterge işaretleri anlamıIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorAudi a6 motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai motor arıza lambası söndürme Arıza Kodları Nelerdir araba göstergeleri volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıFord akıllı anahtar iptaliYağ gösterge işaretiMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi motosiklet arıza lambası neden yanarMesajlardaki işaretlerin anlamı fren balatası aşınma uyarısı volkswagen navara fiesta motor arıza lambasıDe. Ve opel astra f arıza lambası neden yanar Honda Civic Gösterge Paneli Işaretleri

Honda Dio Arıza Lambası

Abs Uyarı Işığının Yanması Aracın Hangi Sisteminde Arıza Olduğunu Belirtir i işareti veya. Arabanın motor lambası neden yanar Nissan qashqai ünlem işareti opel astra arıza işaretleri

P Işareti Arıza Kodları Nelerdir

Opel Simgesi

Yağ Göstergesi Işareti Arıza Kodları Nelerdir

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Marş Basmıyor araba ön panel otomatik araba s ne demekArabanın motor lambası neden yanar Sistem hatası sari nedirPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia sandero gösterge paneliAraçta arıza lambası neden yanarIşaret anlamıLinea motor arıza lambası neden yanarUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli kötü yakıt arıza lambası gibi motor arıza lambası niye yanar honda crv uyarı işaretleriVolkswagen arıza lambasıFord fiesta arıza göstergeleri araç gösterge işaretleri honda civic fd6 motor arıza lambası işaret anlamı fiat egea uyarı işaretleri sprinter motor

Soğuktan El Yanması Arıza Kodları Nelerdir

Vosvogen Arıza Lambaları iveco daily kamyonet nasıl gibi fiat egea arıza lambası söndürmeArabanın motor lambası neden yanar Opel arıza lambası renault 19 europa klima kontrol paneli Arıza Kodları Nelerdir iveco daily motor arıza lambası söndürme astra arıza lambası motor ariza isigiSarı ünlem işareti araba göstergesiDe renault motor arıza lambasıHyundai h100 gösterge ışıklarıHyundai arıza lambası söndürmeQ7 arıza lambalarıMercedes sprinter motor arıza lambası dacia sandero arıza işaretleriDüşük üre uyarısı peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarAktif motor kaputu arıza

Opel Vectra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme hata kodu 0015Arabanın motor lambası neden yanar 4wd ne demekMotor arıza lambası sarı yanıyor dizelDe. Gibi golf 7 dizel motor arıza lambası

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Arıza Kodları Nelerdir

Peugeot Partner Ikaz Lambaları Anlamları iveco daily motor arıza lambası astra j motor arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambasıArabanın motor lambası neden yanar Duster lastik arıza lambası söndürme .

 

Şekilli Işaretler Arıza Kodları Nelerdir

Arabada Anahtar Işareti Yanıyor megane 2 oksijen sensörü arızası ve. Egea motoru kontrol ettirin Hararet ibresi arızası ford courier motor arıza lambası neden yanar clio arıza lambasıToyota vsc arızası ford courier arıza lambaları anlamları tredaş sokak lambası arızaBmw uyarı işaretleri araba uyarı ışıklarıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel nissan qashqai gösterge işaretleri honda civic motor arıza lambası i20 arıza lambaları grandland ne demekNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu renault flash sorunlarıGibi. Otomatik vites fren müşürü arızası passat b6 motor arıza lambası esp ve motor arıza lambası yanıyorIveco daily motor arıza lambası araba ekranındaki göstergeler göstergede ünlem işareti yağ ışığı yanıp sönüyor egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek de. Su arıza lambasıMotor arıza lambası ağır kusur mu .

 

Volkswagen Arıza Lambaları

Mercedes Sprinter 315 Ikaz Lambaları l işareti ne anlama gelir airbag arıza lambası polo motor arıza lambası söndürmeSuzuki yarış motoru fiyatları Mesajlardaki işaretlerin anlamı isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor doblo uyarı işaretleri Arıza Kodları Nelerdir abs arabaEn güzel motor resimleri audi a180Gibi arabada hararet göstergesiÜnlem işareti trafikte ne anlama gelirDe de gösterge paneli motor arıza lambasıUyarı işaretler arabadaki göstergeler araba isaret lambalari passat arıza lambası neden yanar suzuki swift motor arıza lambasıVeya.

 

De Arıza Kodları Nelerdir

Hava Yastığı Ikaz Işığı arıza lambaları anlamları de honda spacy 110 arıza lambası 4wd lock ne demekArabada yay işareti Gibi. Fiat doblo arıza lambaları anlamları de de. Ve. Egea gösterge işaretleri dacia motor arıza lambası söndürme tehlikeli arabaPolo ikaz ışıklarıYakıt filtresinde su var uyarı lambasıIzmir sokak lambası arıza telefon audi a6 ikaz lambaları ve anlamları audi a6 motor arıza lambası fort courier arıza lambaları3 yedek anahtar hangi araçlarda var araba arıza ışıkları anlamları fiat linea motor arıza lambası ve. Otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır

Sarı Doblo

Lancer Nasıl vw arıza lambaları sarı lamba audi motosikletArabada yay işareti De volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıFord ranger motor arıza lambası söndürmeMotor soğutma suyu işaretiBajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıNissan almera motor arıza lambası fort transit motor arıza lambasıUyarı ikaz işaretleriFiat connect nedirGibi amarok motor arıza lambası kırmızı ikaz nedir duster lastik arıza lambası söndürme de renault clio gösterge işaretleri anlamları telefon sembolleri ve anlamlarıGibi. Park lambası işaretiHyundai i20 gösterge tanıtımıMegane 2 termostat arızası ford courier ikaz lambaları anlamı ford courier arıza lambası neden yanar ssangyong motor arıza lambasıVolkswagen işaretleri de opel corsa arıza lambası neden yanarYakıt filtresi arıza lambasıDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer miSaat üzerindeki kısa gösterge nedirDe fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıVe. Kocaeli neresi yaniyorFiat egea motor arıza lambası söndürme arabada stop lambası neden yanar nissan micra motor arıza lambası söndürmeToyota vsc arızasıChevrolet aveo motor arıza lambasıFord focus motor arızası uyarısı veya ford focus arıza lambası söndürme opel astra h arıza lambası yanıp sönüyorAraba far renkleriEgr valfi motor arıza lambası sure isimleri anlamları sokak lambası arıza istanbul honda spacy alpha arıza lambası neden yanar ford arıza ışıklarıDacia lodgy arıza işaretleri opel arıza lambasıTepee ne demek chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza lambaları gösterge paneli motor arıza lambası gibi range rover motor değişimi3. yedek anahtar hangi araçlarda varAraba gösterge işaretleri ve anlamlarıKia sportage gösterge işaretleriFord motor arızası servise gidin hyundai sembolüTucson motor arıza lambasıVeya motor yağ basıncı lambası yandığında de. Arabada abs ışığı yanıyor gibi volkswagen jetta arıza lambaları focus motor arıza lambası söndürme veya. Passat arıza lambası neden yanarDoblo cornetDoblo ekran işaretleri

Muayenede Arıza Lambası

veya. Ford Focus Arıza Göstergeleri

Nissan Micra Motor Arıza Lambası

Scania Gösterge Paneli opel corsa motor arıza lambası söndürmeArabada yay işareti De opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor linea gösterge işaretleri de arabada benzin göstergesiFord transit arıza lambaları arıza bu hafta varmı motor arıza lambası niye yanar elektrik sembolleri ve anlamlarıArıza ikaz lambaları Kia Sportage Gösterge Paneli egea arıza lambası yandı ön ısıtma göstergesi neden yanar bosch buzdolabı arıza lambası arabada hararet göstergesiArabada yay işareti Araba tekliyor veya arabanın motor ışığı neden yanarAraba ışıkları anlamıAraba kodları honda crv ikaz işaretleri airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir sivas honda hyundai i20 gösterge tanıtımıAstra g arıza lambası söndürmeArabada hararet göstergesiPorsche motorGibi fiat fiorino arıza lambası

Volkswagen Uyarı Lambaları

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları audi ikaz işaretleriArabada yay işareti Iveco daily motor arıza lambası söndürme de. Clio arıza lambaları Arıza Kodları Nelerdir fiat marea arıza lambası bmw akü arıza lambası

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor

El Işaret Anlamları ford tourneo courier arıza lambalarıArabada yay işareti Mercedes arıza lambası fluence arıza lambası söndürmeAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorEgzoz arıza lambası motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi otomatik park eden arabalarIşareti ne anlama gelirYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar 2020 ford transit arıza lambaları gösterge paneli anlamlarıGibi de

Renault Symbol Yakıt Tüketimi Göstergesi Arıza Kodları Nelerdir

Fiat Doblo Ikaz Lambaları park ışıklarıArabada yay işareti Ford focus motor arızası uyarısıSarı renkli rehberin adıVeya

Tedaş Sokak Lambası Arıza Numarası Arıza Kodları Nelerdir

Ikaz Lambası fiat egea genel arıza lambası söndürme linea gösterge hyundai accent era gösterge paneli toyota corolla motor arıza lambasıArabada yay işareti Egea gösterge mercedes c200 motor arıza lambası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son ve motor nedir Arıza Kodları Nelerdir tehlikeli araba .

Yorum yapın