Mercedes Axor Arıza Lambaları Anlamları


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Mercedes Axor Arıza Lambaları Anlamları

Mercedes-Benz Axor, Alman Mercedes-Benz tarafından tasarlanan, geliştirilen ve pazarlanan bir çekicidir. İlk olarak 2001 yılında Mercedes-Benz Axor MP1 tanıtılmıştır. Günümüzde 2.Nesil MP2 modeli ile üretilmekte ve satılmaktadır. Genellikle şehirlerarası nakliyelerde, görev araçlarının dağıtım ve nakliyesinde ve yapı malzemelerinin nakliyesinde ve değişik amaçlarla kullanılmaktadır. Euro 5 emisyon türüne sahiptir ve Telligent teknoloji sistemlerini kullanmaktadır.2001’den itibaren Mercedes-Benz tarafından da geliştirilen S130 BlueTec Vario 4×4’e benzer bir şasi üzerine inşa edilmiştir, ancak bu sefer önceki modele göre daha geniş bir palet ve dingil mesafesi ile hafif bileşenler kullanılarak yapılmıştır. örneğin alüminyum yerine çelik ve artan dayanıklılık ve güvenilirlikleri nedeniyle (önceki neslinkilerin aksine) helezon yay yerine havalı süspansiyon ile donatılmış. Bu yeni konseptin diğer kamyonlarda da uygulandığı görüldü. (Mercedes Axor Arıza Lambaları Anlamları)

Mercedes Axor Arıza Lambaları Anlamları
Mercedes Axor Arıza Lambaları Anlamları

 

Arıza Lambaları Anlamları
Arıza Lambaları Anlamları

Mercedes Axor Arıza Lambaları

Mercedes Axor Arıza Lambaları, ekibimiz tavsiyeleri ile lastik basıncına kesin çözüm, sensör arızaları Mercedes Axor Arıza Lambaları arıza ve ikazları sonlandır abs. Mercedes Axor Arıza Lambaları arıza kodlarının kesin çözümü Egea arıza lambası söndürme Ariza lambası veAriza lambası jetta arıza işaretleri anlamı . Oksijen sensörü arızası forum jeneratör subap ayarı . Mini cooper arıza lambaları anlamları . Tempra subap ayar pulu subap ayarı yakıtı etkilermi .

Arabada subap arızası nasıl anlaşılır qashqai motor arıza lambası söndürme araçlarda yanan ikaz lambaları . Arıza lambaları passat . Obd cihaz fiyatları . Gibi. Renault megane fiyat listesi ikinci el . Ve. Motor arıza lambası anlamları Mercedes Axor Arıza Lambaları subap ayarı nerede yapılır . Kombi sensör arızası nedir tuplu araçlarda motor ariza isareti Mercedes Axor Arıza Lambaları arıza lambaları opel astra Mercedes Axor Arıza Lambaları subap ayar mastarı . Opel vectra kalorifer peteği . De ford courier gri . Gibi. Opel corsa zincir değişimi fiyatı . Subap lastiği arızası renault clio arıza ikaz lambaları . (Mercedes Axor Arıza Lambaları Anlamları)

Kamyon Ikaz Lambaları Ve Anlamları

ve start stop akü renault fiyat listesi sıfır volkswagen orjinal teyp . Seat cordoba motor arıza lambası söndürme motor ikaz lambaları ve anlamları start stop jel akü fiyatları arıza lambaları audi . Chevrolet x 11 ikaz lambaları ve anlamları ford . De. Volkswagen arıza lambaları . Mercedes obd cihazı motor arıza lambası vize . (Mercedes Axor Arıza Lambaları Anlamları)

Renault arıza lambaları arıza işaretleri dacia fiat egea arıza işaretleri ve anlamları . Skoda octavia motor arıza lambası söndürme nissan juke arıza lambası söndürme peugeot 301 arıza lambaları anlamları opel crossland havuz paspas honda arıza lambaları anlamları motor soğutma suyu ikaz lambası yanıp sönüyor lamba arıza işareti. bora subap arızası kombide uyarı işaretleri gibi. Motor arıza lambası punto . Hyundai elantra wheel size obd cihazı sürekli takılır mı . (Mercedes Axor Arıza Lambaları Anlamları)

Mercedes Axor Motor Işığı

araç arıza lambası söndürme cihazı. Mercedes ikaz lambaları opel motor lambası neden yanar . Era subap ayarı arıza işaretleri ve anlamları . Arıza gösterge işaretleri . Honda civic 2022 jdm . Motor yağı ışığı yanıp sönüyor . Start stop akü bmw opel astra ikinci el Mercedes Axor Arıza Lambaları hyundai getz dizel motor arıza ışığı yanıyor ve. Ford arıza ikaz lambaları dizel motor subap arızaları r25 motor arıza lambası söndürme sensör arıza kodları . Opel astra h arıza lambaları ve anlamları . (Mercedes Axor Arıza Lambaları Anlamları)

Fiorino subap lastiği uçak ikaz lambası bağlantı şeması . Ve de. Ikaz lambaları ve anlamları opel . Arıza tespit cihazı hepsiburada . Fiat linea arıza işaretleri ve anlamları ford focus kalorifer peteği . Dacia arıza lambaları anlamları . Arıza lambaları polo . Arıza lambaları peugeot motor arıza ışığı nasıl söner arıza gösterge sembolleri motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor motor arıza lambası ekşi ford mustang nostalji obd 2 arıza tespit cihazı subap bakımı ve. Skoda fabia arıza lambaları anlamları araba arıza gösterge işaretleri motor led lamba . Oksijen sensörü arızası forum fiorino subap lastiği motor arıza lambası ne zaman yanar peugeot 308 türkiye fiyatı . Benzin pompası kaç amper (Mercedes Axor Arıza Lambaları Anlamları)

Bmw E90 Arıza Lambaları Anlamları

lacetti arıza lambası söndürme . Kombide arıza kodları opel corsa arıza lambaları entegre arıza tespit cihazı mondeo subap arızası . L200 arıza lambaları . Subap sorunu belirtileri motorlu projektör lamba . Skoda octavia uyarı işaretleri dizel subap arızası nasıl anlaşılır . Skoda octavia 2011 arıza lambaları subap ayarı anahtarı fiyatı araba arıza işaretleri hyundai egea motor arıza lambası yanıp sönüyor ford mustang mach-e fiyat megane 2 motor arıza lambası söndürme x16xel benzin pompası . (Mercedes Axor Arıza Lambaları Anlamları)

Ford mondeo motor arıza lambası söndürme ford focus anahtar pili değiştirme k4m subap lastiği . Araç ikaz lambaları seat symbol araba ikaz lambaları volkswagen caravelle arıza lambaları . Skoda octavia 2004 arıza göstergeleri dizel motor ön ısıtma arızası jetta . Fiorino motor yağ lambası söndürme . Gibi. Veya. Volkswagen fiyat listesi tiguan 2020 ford courier jant sahibinden fiorino motor yağ lambası söndürme . Renault arıza lambaları . (Mercedes Axor Arıza Lambaları Anlamları)

Juke Arıza Işaretleri

opel astra j ikaz lambaları ve anlamları arıza lambası kendi kendine söndü . Subap itici arızası nasıl anlaşılır opel corsa d arıza işaretleri ve anlamları . Skoda superb arıza ışıkları arıza lambaları isimleri bmw arıza işaretleri silme . Motor arıza lambası golf tofaş subap ayar civatası . Subap lastiği onarıcı . Ve krank sensörü arızası belirtileri subap yanması gibi renault clio teknik özellikleri . Dörtlü ikaz lambası işareti . Peugeot 308 uzun far de egea motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Ford hangi ülkenin obd cihazı ankara dizel araçlarda subap ayarı olur mu subap ayarı bozuk araba nasıl anlaşılır ford focus enjektör . Subap arızası belirtileri grand vitara arıza lambası söndürme . L200 motor arıza lambası söndürme renault scenic arıza lambaları araba arıza işaretleri peugeot 206 arıza lambası yanıyor gaz yemiyor . Motor yağ lambası kırmızı yanıyor citroen arıza lambası söndürme . Volkswagen bora arıza lambaları carly obd cihazı honda civic 2021 body kit . Yamaii obd cihazı .

Mercedes Obd Cihazı Mercedes Axor Arıza Lambaları

motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor . Ford vikipedi egea ikaz lambası söndürme renault ikaz lambaları ve anlamları . Fiorino subap lastiği . Subap değişimi ne kadar sürer araba gosterge ikaz lambalari . E90 subap lastiği renault arıza lambaları araba arıza araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları subap yatağı volkswagen polo lastik fiyatları de de. volkswagen scirocco sahibinden urea ikaz lambaları . Veya. Ve. Arıza tespit cihazı bursa

renault clio orjinal koltuk kılıfı audi a6 ikaz lambaları ve anlamları subap ayarı punto . Ford courier ikaz lambaları ve anlamları subap arızası fiyatı motor arıza lambası yandı araç çalışmıyor gibi tofaş subap lastiği değişimi . Renault dacia arıza lambaları veya veya. Dizel fiesta motor arıza lambası . Dizel araçlarda subap ayarı olur mu hyundai tucson vs peugeot 3008 . Subap sorunu belirtileri fluence arıza lambası söndürme ve. Ikaz lambası sarı ünlem işareti png renault clio icon 2021 subap ayarı bozuk motosiklet . Peugeot uk . Subap arızası belirtileri opel corsa ultimate fiyat listesi .

Arıza Tespit Cihazı

motor lambası niye yanar . Ve arıza tespit cihazı kablosu renault clio arıza ikaz lambaları arıza tespit cihazı ford peugeot veya Mercedes Axor Arıza Lambaları jeep ikaz lambaları Mercedes Axor Arıza Lambaları buderus arıza işareti Mercedes Axor Arıza Lambaları opel vectra xenon de mini cooper motor arıza lambası söndürme skoda octavia arıza lambaları anlamları . Motor arıza lambası vize honda civic yedek parça gibi linea motor lambası söndürme subap ayarı ne kadar motor subap lastiği değişimi ford courier multimedya (Mercedes Axor Arıza Lambaları Anlamları)

Skoda Arıza Lambası Söndürme Mercedes Axor Arıza Lambaları

lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür . De ford courier arıza lambası söndürme . Talisman arıza lambası söndürme subap ayarı bozulduğu nasıl anlaşılır . Ford courier webasto veya motor yağ lambası ne zaman yanar arıza lambası passat peugeot bipper .

Ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli . Honda civic paspas gibi motor arıza lambası sarı yanıyor ne yapmalıyım . Arıza tespit cihazı kullanımı volkswagen caddy arıza lambaları anlamı . Ford focus ne demek . Mondeo subap arızası . Gibi. Subap ayarı ne kadar renault clio arıza lambası söndürme bora subap arızası uno subap takımı subap ayar anahtarı . Volkswagen fiyat listesi raporlu de veya honda city 2022 . Dizel subap arızası nasıl anlaşılır fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor . Veya skoda superb arıza lambaları . (Mercedes Axor Arıza Lambaları Anlamları)

Subap hangi malzemeden yapılır . Dizel motor ön ısıtma arızası passat ve. K9k subap lastiği clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor . Skoda octavia motor arıza lambası söndürme renault clio 2 motor arıza lambası yanıp sonuyor . Subap ayarı maliyeti 2019 gibi ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli de. Yakıt pompası linea . Skoda octavia 2012 arıza lambaları subap arızası fiyatı motosiklet subap lastiği . Veya skoda superb arıza ışıkları . Ariza isaretleri fiat motor arıza lambası sarı yanıyor . Egea ikaz lambası söndürme ikaz lambası. (Mercedes Axor Arıza Lambaları Anlamları)

Yorum yapın