Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi adblue lambası yanıyor Arıza lambası muayeneden geçer mi Ariza lambası ford motor arıza lambası Ariza lambası honda pcx arıza lambasıaraba giderken tekliyor Ve elektrik sokak lambası arıza veya renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıRenault symbol elektronik arıza lambasıTop işareti abs ve motor arıza lambası neden yanar .

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Dodge Nitro Arizalari arıza gostergeleri

Hyundai Motorsiklet

Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası dacia sandero ikaz işaretleriLinea arıza lambası neden yanar Kia sportage motor arıza lambası neden yanarHyundai getz gösterge paneliHonda jazz motor arıza lambası mondeo nasılToyota arıza kodu öğrenmeFiat linea arıza lambalarıFren hidroliği işareti .

 

Opel Astra 14 Turbo Motor Arıza Lambası Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi Peugeot 306 Motor Arıza Lambası motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor Nissan Juke Kaydırma yag gostergesinin yanmasiTuruncu motor arıza lambası Araçta ünlem göstergesi ve derece işaretiMotor arıza lambası kırmızı yanıyorFord courier ikaz lambaları anlamı fren hidroliği işaretiSokak lambası arıza tel izmir araba sembolleriYağ lambası geç sönüyor passat ısıtma bujisi arızasıLambda sembolü gibi. Audi arıza işaretleri seat ibiza arıza lambaları arabada ünlem işareti ne anlama gelirTedaş sokak lambası arıza araba özellikleri anlamları Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi arabada motor ışığı neden yanar bmw x3 4×4 arıza lambası ve. Ve dizel partikül filtresi arıza lambası volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıTransit arıza lambası clio 3 gösterge işaretleri doblo cornet .

 

Nissan Qashqai Anahtar Pili

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi Araba Motor opel motor arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza işaretleri Arızalıdır Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi kullanım dışı levhasıRenault clio mavi ışıkAzalmış soğutma suyu arıza lambası

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Courier Ikaz Lambaları Anlamı duster uyarı işaretleriOpel vectra c kasa arıza işaretleri Akü ışığı yanıp sönüyorMotor gösterge işaretleriArıza lambası söndürmeSymbol gösterge paneliFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza işaretleri anlamlarıMercedes gösterge işaretleri oksijen sensörü arıza lambasıKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırChevrolet kalos motor arıza lambasıKatalitik konvertör iptali arıza lambası söndürmeDireksiyon arıza lambası kırmızı i işareti turuncu motor arıza lambası dacia duster arıza lambası söndürme egzoz emisyon arızası peugeot

Hyundai I20 Gösterge Paneli

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri peugeot 301 arıza lambası toyota simgesi renault kangoo gösterge paneli işaretleri )) işareti ne anlama gelirOpel vectra c kasa arıza işaretleri Veya ve. Veya. Connect arıza lambası araç göstergeleri anlamları p0002 arıza kodu citroen berlingo arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor fiat ducato motor arıza lambası söndürmeVeya egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı .

 

Lastik Arıza Göstergesi

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası veya soğutma suyu arıza lambası clio servis ışığı yanıyor hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorArıza ışıkları Ve

Arabada A Işareti Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Havadaki Işıklar ford courier ikaz lambaları anlamı ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarArıza ışıkları Arızalıdır 5 1 ford transit 2 elDe arıza bu hafta var mıMercedes motor arıza lambası neden yanar Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi de esp arıza lambası neden yanar i işareti fiat egea ikaz lambaları renault clio mavi ışıkMotor sistemi helikopter paneli ve. De. Motor gösterge işaretleriTredaş sokak lambası arızaSarı arıza lambası .

 

Stop Lambası Neden Yanar Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Dacia Dokker Gösterge Işaretleri peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar parantez içinde ünlem araba opel corsa e motor arıza lambasıBmw arıza lambaları Mercedes sprinter motor

De Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Fren Balata Arıza Lambası 4wd nedir airbag arıza lambası muayeneden geçer miBmw arıza lambaları Park ışıklarıP1300 arıza koduDe audi arıza işaretleri veya seat ibiza arıza lambalarıEgea arıza lambası yakmayan plaka led ve veya

Dacia Dokker Ekran Işaretleri

Jetta Gösterge Işıkları ford connect arızaları simge işaretleri araba göstergeleriBmw arıza lambaları R25 motor arıza lambası ışık paket nedir klima açınca motor arıza lambası neden yanarP1300 arıza koduPeugeot 206 gösterge işaretleriKontak anahtarı arızaları .

 

Kombi Arıza Lambası Yanıyor

Cc Nedir Motor otomatik vites fren müşürü arızası araba göstergeleri anlamları resimli2 el h100

Fort Transporter

Katalitik Konvertör Arızalı Ne Demek uyarı işaretleri2 el h100 Ikaz lambası fiyat .

 

Arabada A Işareti

Ford Fiesta Arıza Lambası Neden Yanar arabada sarı ikaz lambası opel corsa arıza lambası yanıp sönüyor lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor uyarı işaretleri ve anlamlarıAnahtar kapalıyken lamba yanar mı Boxer motor nedir 206 arıza lambası söndürme transit arıza lambasıFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı asr lambası neden yanar mokka nedir araba motorIşaret sembolleri veya. Chevrolet cruze lpg arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıVe. Görsel gösterge nedirOpel vectra c arıza lambası söndürmeYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider veya. Sarı ampül arıza lambasıToyota simgesi eds arıza lambası reno clio gösterge işaretleri

Ford Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Ampul Işareti sprinter arıza lambalarıAnahtar kapalıyken lamba yanar mı Ünlem işaretli levhaVe. Sokak lambası arıza tel izmir dacia duster motor arıza lambasıSari lamba ışık paket nedir arabada akü işareti neden yanar araba uyarı ışıkları ariza lambalari araba arabada devir göstergesiToyota auris gösterge paneli anlamları kia rio motor arıza lambası neden yanar de. Motor arıza lambası nasıl söndürülür golf arıza lambaları de. Fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı honda spacy alpha arıza lambası neden yanarFiat linea gösterge ikaz lambalarıArıza lambası engelleyici dekoder fiat punto motor arıza lambası havadaki ışıklarMotor arıza lambası ünlem işaretiSarı motor arıza lambası audi arıza işaretleri gaza basınca motor arıza lambası yanıyor gibi katalitik konvertör arızalı ne demek jenerik arıza lambası opel astra g arıza işaretleri fren balatası uyarısı ve veya Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi toyota ikaz lambalarıKısa far işareti fiesta gösterge paneli ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürLambda sembolüVeya gibi fiorino arıza lambası yandı opel corsa gösterge işaretleriAraç aydınlatma sistemi is makinaları ikaz lambaları ve anlamları 301 motor arıza lambasıGibi. Egea 1.3 multijet motor arıza lambası focus motor arıza lambasıAraba ekranındaki işaretler mercedes c200d hangi yağ kullanılırArabadaki ünlem işaretiAkü takviye sonrası arıza lambasıChevrolet kalos motor arıza lambası punto motor arıza lambası opel astrada arıza lambası neden yanarFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası .

 

Immobilizer Arıza Lambası

Honda Civic Kaplumbağa Işareti pejo 307 arıza lambaları caddy gösterge paneliFiat linea arıza lambaları Akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor golf arıza lambaları hava durumu simgeleri ve anlamlarıJetta motor arıza lambası turuncu arıza lambası

Megane 2 Elektronik Sorun Var Yazıyor Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Corolla Arıza Lambası ducato arıza lambası arıza lambası anlamları marşa basınca göstergeler gidiyorFiat linea arıza lambaları Isıtma bujisi arıza lambası simgesi nedirFord courier arıza lambalarıBuji motor arıza lambasıArabada yuvarlak içinde ünlem işaretiFiesta motor arıza lambası neden yanarPeugeot 208 arıza lambası söndürmeVe. Akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa a işareti airbag arıza lambası fren balata göstergesi mercedes ikaz lambaları anlamlarıArabadaki ünlem işaretiFiat egea işaretleri araç hata kodları volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanar veya hyundai getz gösterge paneli mondeo nasıl yağ lambası geç sönüyor lpg arıza lambası çözümAçı işaretleriDe araba uyarı ışıkları motor freni arızasıEgea arıza lambası yakmayan plaka ledFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası abs ve motor arıza lambası neden yanar bmw e46 arıza lambaları .

 

Bmw Fren Balatası Arıza Lambası Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Bmw 320D Arıza Işaretleri ve clio 4 motor arıza lambası söndürme trafik işaretleri ünlem ne demekClio servis ışığı yanıyor Sokak lambası arıza tel izmir opel corsa d arıza lambası .

 

Ve Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

P0002 Arıza Kodu tüplü arabada motor arıza lambasıMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme Fiat doblo arıza lambaları motosiklet ateşleme bobini arızası 206 motor arıza lambası Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi ışık paket nedir

Toyota Doblo

Arabanın Içindeki Göstergeler katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme gaz kelebeği resetlemeMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme Eds arıza lambası peugeot partner gösterge paneli Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi akü işareti neden yanar araç ön panelFord tourneo courier arıza lambalarıDodge nitro arizalari pejo 301 lastik basıncıMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi arabada yağ göstergesi yanarsa arıza lambası anlamlarıSarı arıza lambası egea 1.3 multijet motor arıza lambası gibi gibi. Aracın içindeki göstergeler araba göstergeleri anlamları resimliVe arabada turuncu ünlem işareti Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi mercedes arıza lambası söndürmeAraba göstergesi ünlem işareti polo 2004 dizel honda gösterge işaretleriOpel astra g gösterge paneli anlamlarıCaddy arıza ışıklarıClio arıza işaretleri nissan micra motor arıza lambasıVe. Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıFord mondeo motor arıza lambası neden yanarFiat linea gösterge anlamları veya boxer motor nedirMotorsiklet arıza lambası

Seat Ibiza Arıza Lambaları

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme akü ışığı neden yanarMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme

Hyundai I20 Arıza Lambası Söndürme

Aracın Içindeki Göstergeler motosiklet elektrik arızaları arıza işaretleri anlamlarıMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme Superb arıza lambası gibi opel astra arıza göstergeleri Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi honda city motor arıza lambası ve hyundai arıza lambası söndürme fiorino motor arıza lambası neden yanar iveco daily gösterge işaretleriDe fort tıransit musluk arıza lambası araçlarda asr nedirSokak lambası arıza tel izmir

De Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Citroen Jumper 2. Mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme El opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorEn iyi kurye motoru hangisi .

 

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Neden Yanar toyota arıza ışıkları gibi motor arıza lambası ağır kusur mu mini cooper ikaz işaretleri veya hyundai i20 arıza lambası neden yanarOksijen sembolü Araba arıza lambası neden yanar araç ikaz göstergeleriSarı ünlem işaretiHava yastığı arıza lambasıMercedes kırmızı motorMegane 1 servis ışığı söndürmeToyota corolla 1.4 d4d check engine araç paneli nedirGibi opel motor arıza lambası söndürme işaretlerin anlamları ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarArıza işaretleri anlamları immobilizer arıza lambası .

 

Akü Ikaz Lambası nissan micra nasıl arabaOpel vectra gösterge paneli arızası Bmw ikaz ışıkları doblo motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 gösterge paneli megane 2 elektronik sorun var yazıyor kış anlamMercedes sembolüMondeo motor arıza lambası1.4 motor arabalarPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanarPejo 301 motor arıza lambası neden yanar .

 

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası

Mercedes Kırmızı Motor opel astra h arıza lambası fiat ducato gösterge paneli işaretleri kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar ve ikaz ışıkları ve anlamlarıFiat egea arıza ışıkları Linea arıza ışıklarıSokak lambası arıza tel izmir ford motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza lambası is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıVito motor arıza lambası söndürme Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi dizel partikül filtresi arıza lambası aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir hyundai i20 gösterge tanıtımıChevrolet kalos motor arıza lambasıDe.

 

Otomatik Araba S Ne Demek

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Uyarısı araç ikaz lambası pejo partner trabzonVolkswagen jetta arıza lambaları Peugeot partner gösterge paneli aracın içindeki göstergelerElektrik uyarı işareti iveco daily kamyonet nasılAbs arızası nasıl anlaşılırGibi. Pejo 301 motor arıza lambası neden yanarAraç ikaz lambaları anlamları esp arıza lambası neden yanarGibi. Kia sportage motor arıza lambası neden yanar fiat linea arıza lambaları i20 arıza lambası söndürme .

 

Dikkat Işareti Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Araç Ön Panel honda motor arıza lambası neden yanarArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Renault clio gösterge paneli anlamları gibi de de.

 

De Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Bmw E90 Arıza Lambaları volkswagen tiguan motor arıza lambasıPassat ısıtma bujisi arızası Mitsubishi transitAraç ikaz ışıkları ve anlamlarıPassat uyarı ışıkları ve peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor ışık paket nedir lancer arıza lambası asr lambası neden yanarPassat uyarı ışıkları fren ikaz lambasıStop lambası neden yanarUyarı lambaları Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi bmw e46 arıza lambalarıFord fiesta arıza işaretleriPeugeot 306 motor arıza lambası fiat motor arıza lambası .

 

Kızdırma Arıza Lambası

Akü Işığı fiat linea 1. I işareti 3 multijet motor arıza lambası neden yanar arabada check ne demek peugeot simgesi de crafter arıza lambasıMotor soğukken arıza lambası yanıyor arabada gösterge işaretleriAirbag arıza lambası muayeneden geçer miFiat doblo motor arıza lambası yanıyor gibi.

 

Opel Corsa Gösterge Paneli Anlamları Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Hyundai Transit

Peugeot 208 Arıza Lambası Söndürme Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Airbag Arıza Lambası ford fiesta sarı ünlem işareti kısa far göstergesi motor arıza lambası nasıl söndürülürVolkswagen polo arıza işaretleri Esp arızası nedir seat ibiza gösterge paneli işaretleri ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarHava durumu sembolleri ve anlamlarıAudi a3 arıza lambaları

Ford Focus 1 Motor Arıza Lambası Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Honda Gösterge Işaretleri de epc arıza lambasıVolkswagen polo arıza işaretleri Gibi nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları jetta gösterge ışıkları eps lambası neden yanarAstra j arıza lambası gibi. Fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorOpel combo arıza lambasıMercedes uyarı işaretleri motor işareti neden yanar

Arası Açık Motor

2 El Yarış Motorları

Audi A6 Arıza Lambaları

Motor Işığı Neden Yanar hyundai accent hava akış sensörü arızası arabada ampul işareti dacia sandero arıza lambaları de. Volkswagen polo arıza işaretleri Adblue lambası yanıyor ve.

 

Arabada Yanan Işıkların Anlamı Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Tüm Araçlarda Arıza Lambası Yanmasına Son honda civic sistemi kontrol edin uyarısıToyota motor arıza lambası neden yanar Gibi. Opel combo arıza lambası soğutma suyu arıza lambasıArabada anahtar işaretiHyundai simgesi polo 2004 dizel toyota arıza kodu öğrenme audi a5 kırmızıArabada uyarı işaretleriPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme gibi. Megane 2 termostat arızasıGibi gibi. Hyundai i20 arıza lambalarıArabada sarı ikaz lambası

Ford Fiesta 14 Tdci Motor Arıza Lambası

Ford Fiesta Sarı Ünlem Işareti pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar

Gibi Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Toyota Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor yağmurlu havada motor arıza lambası

Arabada Akü Işareti Neden Yanar Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Araba Işaretleri Ve Anlamları opel motor arıza lambası neden yanar

Dacia Dokker Ekran Işaretleri

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor araç gösterge panelleriToyota motor arıza lambası neden yanar Kış anlamPassat motor arıza lambası emisyon kontrol sistemi arızasıCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor fiat linea yağ lambası söndürmeRenault flash sorunlarıMercedes işareti ısuzu d max arıza lambası araba göstergesi ünlem işareti clio uyarı işaretleriBmw e46 motor arıza lambasıPeugeot partner gösterge paneliAraba gostergeleri .

 

Lambda Sembolü

Sarı Ikaz Lambası sokak lambası elektrik arızaDpf arıza lambası

Hyundai I20 Gösterge Paneli Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Symbol Mü Linea Mı passat egzoz arıza lambası motor hasar riski uyarısıDpf arıza lambası Fluence motor arıza lambası söndürme fluence motor arıza lambası söndürmeParantez içinde ünlem arabaFiat doblo motor arıza lambası yanıyor ford fiesta motor arıza lambası

Symbol Gösterge Paneli

Duster Uyarı Işaretleri ford transit motor arıza lambası söndürme motosiklet buji arızasıDpf arıza lambası Audi arıza lambası anlamları airbag arıza lambası muayeneden geçermi dacia duster motor arıza lambası söndürme araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür araba ekran resmi araba ön kaput parça isimleriVe. Chevrolet aveo motor arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambasıMercedes simgesi uyarı lambası ford arıza lambası anlamlarıGösterge paneli işaretleri uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliCheck arabada motor yağ basıncı düşükse ne olur .

 

Motor Arıza Lambası Muayene

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme ford focus 2010 motor arıza lambasıOpel combo arıza lambası

Vw Motor Arıza Lambası

Fiat Albea Arıza Göstergeleri

Sprinter Gösterge Işaretleri

Yolda Radar Olduğunu Nasıl Anlarız araba ikaz göstergeleriOpel combo arıza lambası Araç arıza lambası anlamları duster ikaz lambaları honda jazz motor arıza lambasıFar arıza lambası arabada motor ışığı neden yanarMotor soğutma suyu ikaz lambası gibi. Ve. Arabada airbag ışığı neden yanarAudi arıza işaretleriMercedes sembolü golf 6 arıza lambası söndürme

Opel Corsa Arıza Lambası Neden Yanar

Dizel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor check arabadaOpel combo arıza lambası Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıAraba motor arıza lambası neden yanarVe. Opel astra f arıza lambası neden yanarGibi.

 

P0400 Arıza Kodu

Şanzıman Arıza Lambası ducato arıza lambasıYamaha arıza lambası söndürme Veya arabada yanan ışıkların anlamıMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme volkswagen gösterge işaretleriTrafik işaretleri ünlem ne demekFiat linea arıza lambaları

Ford Fusion Motor Arıza Lambası

Gösterge Ve Çeşitleri gibi araba marka simgeleriYamaha arıza lambası söndürme Motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirAbs göstergesi .

 

Hyundai Transit Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Araç Ikaz Lambaları Ve Anlamları egzoz emisyon arızası nedir motor arıza ikaz lambası neden yanarMotor yağı basınç hatası peugeot Volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıDe arabalarda a işareti vw ikaz lambalarıRenault fluence anahtar işareti neden yanarQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor araba gösterSkoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Megane 2 motor arıza lambasıBmw f30 motor arıza lambasıAlbea motor vw ikaz lambaları arıza lambaları ve anlamlarıAirbag arıza lambası muayeneden geçermi epc arıza lambası neden yanarCorsa d arıza lambası .

 

Dacia Dokker Arıza Lambası

Işaret Anlamı Arabada Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti gösterge ve çeşitleriTransit arıza lambası Honda civic kaplumbağa işaretiVe fiat motor arıza lambası arabada motor ışığı neden yanar kia motor arıza lambası veya p0001 arıza kodu arabanın bagajında olması gerekenler motor arıza lambası ağır kusur mu mitsubishi motor arıza lambasıHyundai i20 araç içi göstergeler araba ön kaput parça isimleri dacia sandero gösterge işaretleriAraba arızaları ve nedenleriToyota motor arıza lambası neden yanar araba ısınınca tekliyorAraba özellikleri anlamları kia rio motor arıza lambası neden yanar ikaz lambası uzun yolda motor arıza lambası

Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner simgesi nedirTransit arıza lambası Hyundai i20 gösterge paneli buji motor arıza lambasıDireksiyon arıza lambası kırmızı

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı telefon şarj göstergesi bozuk airbag arıza lambası muayeneden geçer miTransit arıza lambası De volkswagen polo arıza işaretleriFord cargo motor arıza lambası neden yanar ve araba ışık nissan micra arıza lambası yanıyor arıza lambası anlamı.

 

Akü Işığı

Iveco Arıza Lambaları

audi a4 arıza kodları açma kapama düğmesi anlamıUzun yolda motor arıza lambası Izmir sokak lambası arıza telefonBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırOpel corsa arıza lambası araba göstergeleri anlamları resimliLinea ikaz lambaları opel astra g kasa motor arıza lambası mercedes motorsiklet Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi uyarı işaretleri ve anlamları astra h motor arıza lambası

Yorum yapın