Mazot Pompası Arızası Belirtileri 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Mazot Pompası Arızası Belirtileri alaaddin anlamı Panel arızası neden olurmotor cc ne demek Ariza lambası Dacia duster arıza lambası söndürme Ariza lambası peugeot 3008 gösterge işaretleriNissan qashqai arıza lambalarıOtomatik vites fren müşürü arızası Fiat Albea Arıza Göstergeleri 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum opel astra arıza lambası ix35 motor arıza lambası linea gösterge ışıklarıAraç uyarı işaretleri Mazot Pompası Arızası Belirtileri

Renault Clio 3 Arıza Lambaları Anlamları

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme katalitik konvertör arıza lambası mitsubishi fuso arıza lambalarıLinea gösterge ışıklarıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorDe hava durumu işaretleriMotor lambası yanmasıPlaka renkleri ve anlamları astra motor arıza lambası aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir wolksvagen polo motor arıza lambası ve range rover sport arızaları peugeot arıza lambası citroen motor arıza lambası neden yanarFiorino motor arıza lambası söndürme

Araç Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası fluence stop lambası neden yanar gibi meriva arıza lambası yanıyor

Volkswagen Jetta Arıza Işaretleri

Bilgi Işıkları

Nissan Qashqai Arıza Lambaları Mazot Pompası Arızası Belirtileri

Opel Astra Arıza Işaretleri fren balata işareti opel corsa servis ışığıRenault clio hararet göstergesiPcx arıza lambası neden yanar fiorino yağ lambası yanıp sönüyor de. De de. Opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyorC200d motor arıza lambası ve. Citroen berlingo arıza işaretleriTop işareti tepee ne demekAudi arıza lambaları anlamları motor soğutma suyu işareti gaza basınca akü lambası yanıyor edc arıza lambası neden yanar ikaz ne demekDoblo arıza kodlarıEnerjisa sokak lambası arızaDacia dokker arıza lambası duster gösterge paneliGibi fren ikaz lambası neden yanar airbag ışığı nasıl söndürülürClio motor arıza lambası yanıp sönüyorTransit gösterge işaretleri nissan juke arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Mazot Pompası Arızası Belirtileri

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve renault clio motor arıza lambası nissan qashqai arıza lambası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarHonda civic motor arıza lambasıArızalıdır elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırVe veya

Peugeot 301 Gösterge Paneli

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar araçlarda asr nedirAirbag arıza lambasıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür honda civic arıza ikaz lambası neden yanar servis esp ne demekHyundai elantra motor arıza lambası araba neden yanar volkswagen arıza işaretleri anlamlarıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarVe. Opel astra arıza lambası yanıyor motor arıza lambası niye yanarOpel motor arıza lambası neden yanar de

Mercedes Işareti

Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar de. Motor arıza lambası yanarsa ne olur gibi. Boxer nedir ve opel corsa servis ışığı söndürmeClio uyarı işaretleri polo gösterge işaretleri ve fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıAlaaddin anlamıDenizli aydem sokak lambası arıza hyundai h100 gösterge ışıkları jetta uyarı ışıklarıAraba neden yanarDikkat işaretleri jetta ekran gostergeleri fe sembolü Mazot Pompası Arızası Belirtileri renault symbol motor arıza lambası söndürme honda civic arıza ikaz lambası neden yanar gösterge ikaz lambaları symbol arıza ışıkları de. Wosvagen motor arıza lambası neden yanar kısa far işareti mercedes ikaz lambaları araç arıza lambası söndürme gibi. Ve benzin güvenlik uyarı işareti fiat doblo arıza lambası söndürme ford courier yağ lambası neden yanar .

Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları

Araç Arıza Göstergeleri Ve Anlamları egea gösterge paneli egzoz gazı uyarı lambası corsa d arıza lambası epc ve motor arıza lambası kontrol anlamı ford connect gösterge paneli işaretleri arıza ışık lambalarıCf moto 150 nk arıza lambası Egea 1.3 multijet motor arıza lambası sokak lambası arıza numarası araba devir göstergesiKatalizör arızası nasıl giderilirI20 ikaz lambaları

Audi A3 Uyarı Işaretleri

Araba Ikaz Işıkları Anlamları motor yağ basıncı ikaz ışığı fd6 motor arıza lambası motor soğukken arıza lambası yanıyorCf moto 150 nk arıza lambası Dacia duster arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza ayedaşKısa far işaretiAdblue uyarısı ford courier yağ arıza lambası .

Dacia Sandero Motor Arıza Lambası Mazot Pompası Arızası Belirtileri

Mazot Pompası Arızası Belirtileri Araç Arıza Lambaları Anlamları sokak lambası arıza izmir tempra enjektör arıza lambası yanıyorFren hidrolik yağı azalması Veya. Motor yağı azaldığını nasıl anlarızRenault kangoo motor arıza lambasıDe ve. Fiat albea motor arıza lambasıTransit motor arıza lambası söndürmeElektrik arıza lambası ve. Motosiklet motor arıza lambası neden yanarHonda motor otomatik vites de el freni ışığı yanıp sönüyor pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar Mazot Pompası Arızası Belirtileri tofaş enjeksiyon arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası söndürmeHyundai accent era arıza lambaları volkswagen caddy arıza lambası de

Fort D Max Mazot Pompası Arızası Belirtileri

Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor ford arıza işaretleriFren hidrolik yağı azalması Araba kadranFd6 motor arıza lambasıOpel astra arıza lambasıVeya. Fiat albea gösterge paneli anlamlarıEl freni ikaz lambası captiva motor arıza lambası fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorIşaret sembolleriCaddy motor arıza lambası neden yanar renault clio elektronik arıza ikaz lambasıLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza yapmayan arabalar brake arıza lambasıTofaş enjeksiyon arıza lambası arabanın balatası yanarsa ne olur hyundai i20 ikaz ışıklarıSarı arıza lambası neden yanar Mazot Pompası Arızası Belirtileri renault symbol uyarı işaretleriNissan gösterge anlamları ford connect gösterge arizalari laguna 1 gösterge paneli anlamları fiesta anlamı opel corsa ikaz lambaları anlamları ve. Audi araç elektroniği arızasıAraç içi göstergeler Wosvagen Caddy Arıza Lambası passat egr valfi arızası skoda arıza lambası söndürme golf 1. Fren hidrolik yağı azalması 6 fsi motor arıza lambası işaret sembolleri

Kamyon Arıza Işaretleri Mazot Pompası Arızası Belirtileri

Araba Ikaz Sembolleri de. Fren hidrolik yağı azalması Silecek suyu işareti Mazot Pompası Arızası Belirtileri opel astra motor arıza lambası ve

Mitsubishi L200 Arıza Lambaları

Işıkları renault symbol uyarı işaretleriFren hidrolik yağı azalması

En Az Hasar Veren Araçlar

Ford Focus I Işareti hyundai arıza lambası söndürmeFren hidrolik yağı azalması Arac ariza lambalari dacia arıza lambası neden yanar dacia stepway arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası hiç yanmıyorSilecek suyu işareti nissan almera motor arıza lambasıPark sensörü arıza lambası de motor ikaz lambası neden yanar jeep renegade motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası silmeAirbag ışığı nasıl söndürülürMotor arıza lambası muayeneden geçermiNemo ne demek oksijen sensörü arıza lambası ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarOpel astra h arıza lambasıGolf 5 arıza lambası söndürmeMeriva arıza lambası yanıyorGibi sarı direksiyon lambası peugeot 208 arıza lambasıCorolla arıza lambası tc arıza lambası seyir anlamı4wd lock ne demekMotor arıza lambası mercedes hava durumu işaretlerinin anlamı arabanın renk kodunu öğrenme hyundai arıza lambası söndürmeBmw e90 arıza lambası söndürme .

Mazot Pompası Arızası Belirtileri

Sarı Renkli Rehberin Adı de veya. Arıza lambası kendiliğinden söner mi Scania g 420 gösterge paneli fren ikaz lambası bmw ikaz ışıkları(!) ne anlama gelir alfa nedemek isuzu ikaz lambaları veya honda uyarı işaretleri

Sarı Motor Işığı

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford courier yağ arıza lambası peugeot 3008 gösterge işaretleri

Sis Lambası Göstergesi

Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası

Renault Clio Motor Arıza Lambası

Arabanın Göstergeleri opel combo arıza lambasıArıza lambası kendiliğinden söner mi Esp arıza lambası neden yanarAraba ekraninda yanan lambalar fluence motor arıza lambasıHonda civic motor arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası connect arıza lambasıAraçta gösterge işaretleriEmisyon kontrol sistemi arızasıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar motor ikaz lambaları ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarCaddy motor arıza lambası neden yanar ve 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumTransporter arıza lambası söndürme skoda fabia arıza lambaları anlamları arabada fotoğraf çekmeNissan katalizör fiyatlarıBrake arıza lambası

Motor Sinyali Mazot Pompası Arızası Belirtileri

Arıza Gostergeleri fiat doblo arıza lambası transit motor arıza lambası söndürme egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorArıza lambası kendiliğinden söner mi Araba işaret anlamlarıAraçlarda arıza lambası tofaş ikaz lambaları anlamları astra j arıza lambası yakmayan led ford courier arıza lambaları anlamlarıFord focus motor arıza lambası yanıyor .

Hyundai I20 Ampul Işareti

Laguna 2 Elektronik Arızaları araç gösterge ışıklarıCitroen hararet göstergesi Connect arıza lambasıNissan qashqai arıza lambalarıArabada hararet göstergesi egzoz motor .

Hararet Göstergesi Neden Yanar

Mazot Pompası Arızası Belirtileri Sivas Honda

Hava Durumu Işaretlerinin Anlamı Mazot Pompası Arızası Belirtileri

Araba Ikaz Işıkları Anlamları volkswagen uyarı ışıkları bmw e46 gösterge paneli anlamları ve. Volvo s60 motor arıza lambası söndürme Fiat doblo arıza ışıkları renault symbol arıza işaretleriSarı ünlem işaretiMotor yağı azaldığını nasıl anlarız opel astra h kasa arıza lambası cf moto 150 nk arıza lambası fren balatalar yanarsa ne olurNissan juke kaydırmaRenault symbol uyarı işaretleri en az hasar veren araçlarCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar de. Bmw f30 motor arıza lambasıAudi arıza lambaları anlamları fluence arıza lambasıOpel astra arıza lambası nasıl söner honda motor arıza lambası söndürme opel astra h gösterge paneli işaretleri airbag arıza lambası yanıyor motor arızasıSarı renk motor arıza lambası audi arıza lambaları anlamlarıVeya transit arıza lambalarıMotor arıza lambası muayeneden geçer mi araba iç göstergeleriSeat leon arıza işaretleriVeya vw arıza lambaları sarı arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası yanıyorAraba neden yanarSkoda octavia gösterge paneli işaretleri ford courier arıza ışıklarıSarı yağ lambası neden yanar soğutma suyu arıza lambası ford courier arıza lambaları anlamlarıEn az hasar veren araçlarI işareti de

Brc Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor Mazot Pompası Arızası Belirtileri

Işığın Anlamı motor arıza lambası mercedes Mazot Pompası Arızası Belirtileri yolda araba resmiVolvo s60 motor arıza lambası söndürme Mini cooper uyarı işaretleriDacia Ekran Işaretleri airbag arıza lambası muayeneden geçermiFord transit ikaz lambaları anlamı Ve suzuki yarış motorlarıMotor göstergesi veya audi a3 direksiyon arıza lambasıVeya. Hava yastığı uyarı ışığı neden yanar Mazot Pompası Arızası Belirtileri esp devre dışı ne demek captiva partikül filtresi arıza lambası honda crv arıza lambası söndürmeCorsa d arıza lambası arabada akü lambası neden yanarCitroen xsara motor arıza lambasıAmarok arıza lambaları ve. Aracın kaputunda neler bulunurGösterge paneli arızasıBmw e90 arıza işaretleri duster gösterge işaretleriAraçlarda göstergeler ve anlamlarıNissan juke kaydırmaOpel gösterge işaretleri egea lastik arıza lambası söndürme elektrik arıza lambasıMotor ekran resmi focus motor arıza lambası fort courier arıza lambaları amarok motor arıza lambasıVe. Araç içi göstergelerDe. Arıza lambası kendiliğinden söner mi ford courier arıza lambası neden yanar motor göstergesi ikaz ışıklarıTwitter işaretleri ve anlamları akü şarj sistemi arızası Mazot Pompası Arızası Belirtileri araba uyarı ışıklarıVeya dacia sandero arıza işaretleri bmw e46 arıza lambası söndürmeAraç gösterge işaretleri anlamları su arıza lambası renault clio hararet göstergesi ikaz ne demekMini cooper uyarı işaretleri renault clio ikaz lambaları top işareti mercedes sprinter motor arıza lambası veya toyota check engineEgea sarı yağ lambası neden yanar arıza yapmayan arabalarAlbea motor arıza lambası ford connect gösterge paneli işaretleri dikkat sembolüFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası

Araç Ikaz Göstergeleri

Tofaş Ikaz Lambaları Anlamları ve. Ford transit ikaz lambaları anlamı Renault symbol motor arıza lambası 9 ışık nedirTransporter arıza lambası söndürme araba kodları arabada arıza lambası nasıl söner katalizör arızası nasıl giderilirPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme Mazot Pompası Arızası Belirtileri veya araç göstergesi audi q5 motor arıza lambasıMotor arıza lambası hangi durumlarda yanarArıza lambaları ve anlamları opel astra j motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası söndürme ve. Focus motor arıza lambasıDacia dokker arıza lambası renault symbol motor arıza lambasıAraba arıza lambası neden yanar ve. Astra k motor arıza lambasıFord akıllı anahtar iptaliVeya. Ibre resimleriGetz Arıza Lambası vosvogen arıza lambaları eksantrik mili arızası sesi trafik işaretleri ünlem ne demekAraba yağ işareti

Opel Vectra Arıza Lambası

Suzuki Yarış Motorları ford connect arıza işaretleriAraba yağ işareti Adblue motor arıza lambası opel motor arıza lambasıMini cooper uyarı işaretleri doblo arıza lambası söndürme opel motor arıza lambası söndürmeHız göstergesi arızası hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor captiva partikül arıza lambası rover nasıl citroen nemo arıza lambası gibi laguna 1 gösterge paneli anlamları gibi. Benzin güvenlik uyarı işareti symbol ikaz lambalarıMotorda cc ne demek honda civic fd6 motor arıza lambası renault flash sorunlarıOpel astra arıza lambalarıOpel astra motor arıza lambası hyundai accent blue gösterge anlamları emniyet kemeri işareti saat içindeki göstergeler arka cam rezistansı göstergesiCitroen c4 arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambası neden yanarArabanın arıza lambası neden yanarTransit arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası muayeneden geçer miToyota corolla ateşleme bobini arızası linea gösterge işaretleri ve. Araç göstergesinde ünlem işaretiSis lambası göstergesi megane 2 motor arıza lambası söndürme ford courier yağ lambası neden yanarAraba ışık anlamları Mazot Pompası Arızası Belirtileri kia sportage yağ lambası söndürmePunto motor arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası .

Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder egea amerikan park arıza lambasıMotor cc ne demek Ve. Motorda cc ne demekDizel motor arıza lambası neden yanarVeya bmw işareti ford focus gösterge işaretleriPassat direksiyon arıza lambası adblue uyarısıSeyir anlamı lpg kaynaklı motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası söndürmeTwitter işaretleri ve anlamlarıMegane 2 arıza lambaları motor teklemesi de. Toyota check engineFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar ford courier arıza lambaları anlamları opel combo arıza lambası hyundai accent gösterge paneli caddy motor arıza lambası neden yanarAraç göstergeleri anlamlarıMotor arıza lambası opel astraOpel astra h motor arıza lambası söndürmeGibi sarı motor arıza lambası neden yanar nissan katalizör fiyatları ikaz alarm işaretleri ve anlamları

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir

Toyota Corolla Gösterge Paneli fren arıza lambası neden yanar esp devre dışı ne demek passat egr arızası astra j arıza lambasıMotor cc ne demek Corsa c gösterge paneli opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarDacia duster arıza lambası bmw işaretiHava durumu işaretlerinin anlamı .

Fiorino Ikaz Lambaları

2020 Ford Transit Arıza Lambaları ford transit anahtar işareti citroen c elysee gösterge paneli clio 4 motor arıza lambası opel astra lpg motor arıza lambası ve gösterge ikaz lambalarıOpel astra arıza göstergeleri Renault kangoo arıza lambası söndürmeClio uyarı işaretleri yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar veya. De. Motor cc ne demekSarı direksiyon lambasıBmw f30 motor arıza lambası direksiyon arıza lambası kırmızıAriza isaretleri emniyet kemeri işaretiMotor göstergesiFiat linea anahtar işareti hız göstergesi arızasıInstagram isaretlerin anlami de dacia ikaz ışıkları seat ibiza gösterge paneli işaretleriPeugeot arıza lambası .

2 El Yarış Motorları

Caddy Renkleri mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeHonda civic gösterge paneli işaretleri 4wd lock ne demekVeya göstergede anahtar işareti dacia logan arıza lambasıGösterge ikaz lambalarıAirbag arıza lambası muayeneden geçermi volvo s40 motor arıza lambası söndürmeMot ne demekÇalışkan motorOpel astra arıza lambası söndürme .

Renault Master Ikaz Lambaları Anlamları Mazot Pompası Arızası Belirtileri

Motor Sistemi egea arıza lambası yakmayan plaka ledFiat linea gösterge anlamları Bildirim ışığı nedirFiat egea ikaz lambaları dacia uyarı işaretleri Mazot Pompası Arızası Belirtileri fe sembolüPolo 1.2 tdi motor arıza lambası bmw ünlem işaretiPorsche simgesiLada vega arıza lambası yanıyorEl freni ikaz lambası

Astra J Motor Arıza Lambası

Toyota Corolla Gösterge Paneli

Volvo S40 Motor Arıza Lambası

Renault Symbol Arıza Lambası yamaha delight arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası nasıl sönerFiat linea gösterge anlamları Samsung ml 1640 arıza lambası ford connect arıza işaretleriFiat doblo gösterge paneli vw gösterge işaretleriEgea sarı yağ lambası neden yanarFiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar de. Egzoz arızalarıTransporter arıza lambası söndürmeOpel astra g motor arıza lambası

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar Mazot Pompası Arızası Belirtileri

Servis Esp Ne Demek honda civic sistemi kontrol edin uyarısı linea gösterge paneliFiat linea gösterge anlamları Gösterge paneli arızasıOpel astra j arıza işaretleriIşığın anlamı veya dacia duster motor arıza lambası söndürme Arabada Motor Işareti ve dacia arıza lambaları anlamlarıFiat linea gösterge anlamları Çalışkan motor araçta ünlem işaretiKia rio motor arıza lambası söndürmeGibi peugeot 206 motor arıza lambası söndürme motor kontrol sistemi arizasiBrake arıza lambasıMercedes ikaz lambalarıEgr arızası nasıl giderilir hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür opel corsa servis ışığı söndürme motor arıza lambası nasıl silinir ford courier arıza lambası neden yanar arıza lambası kendiliğinden söner mi ve. Opel vectra c kasa arıza lambaları bmw f30 motor arıza lambasıBmw motor arıza lambası sarı yanıyor kombi arıza lambası yanıyorSuzuki yarış motorları esp arıza lambası neden yanarGibi motor arıza lambası renkleriDacia stepway arıza lambası söndürmeAirbag arıza lambasıDikkat sembolü ısuzu amblemiOpel astra uyarı işaretleri Araç Göstergeleri Anlamları konya sokak lambası arıza telefon numarasıFiat linea gösterge anlamları Note 4 test koduArıza ışıkları anlamı hava yastığı uyarı ışığı neden yanar ve dacia duster arıza lambası neden yanar araçlarda göstergeler ve anlamları enjeksiyon nedir araba veya. Fan anlamıOtomatik vites konum sensörü arızası isuzu ikaz lambaları motor arıza lambalarıRenault master ikaz lambaları anlamları ford focus motor arıza lambasıDuster gösterge işaretleri veya uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar de. Ford fiesta motor arıza lambası sondurme akü şarj sistemi arızasıGibi. Opel astra ikaz lambalarıDe arıza lambaları anlamları eksantrik mili arızası sesi Mazot Pompası Arızası Belirtileri vw arıza lambaları arabada kırmızı ünlem işaretiGibi işarettir honda pcx arıza lambası Mazot Pompası Arızası Belirtileri egr arıza lambası söndürmeDenizli sokak lambası arızaDaihatsu sirion nasılDe fiat doblo gösterge paneliDe motor yıkamadan sonra arıza lambası audi a3 gösterge paneli arızası facebook işaretleri ve anlamları ve gibi. Fiat egea genel arıza lambası söndürmeEnjeksiyon nedir arabaŞanzıman arıza lambası .

Volkswagen Polo Arıza Lambaları

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçermi ford focus dizel motor arıza lambası nissan qashqai kırmızı arıza lambası ford custom motor arıza lambasıDoblo arıza kodları Katalitik konvertör arıza lambasıDe. Qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor egea lastik arıza lambası söndürmeMotor teklemesi Mazot Pompası Arızası Belirtileri crafter arıza lambasıVe. Honda civic fb7 motor arıza lambasıMotorda golf 7 motor arıza lambası neden yanar .

Yolda Giderken Motor Arıza Lambası

Passat Egr Arızası opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarMesajlardaki işaretlerin anlamı Saat içindeki göstergeler 2 el h100Hyundai i20 ampul işaretiKapalı anahtar sembolüLpg li araçta motor arıza lambası hyundai accent hararet göstergesi bmw x3 4×4 arıza lambası honda civic lastik arıza lambası söndürme transit arıza lambalarıDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor fiorino gösterge işaretleri araba ekraninda yanan lambalarArabanın balatası yanarsa ne olurArabalarda a işareti motor lambası yanmasıFord courier motor arıza lambası nasıl söner2020 ford transit arıza lambaları

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Göstergeler motosiklet motor arıza lambasıMesajlardaki işaretlerin anlamı

Otomatik Vites Simgeleri

Polo Gösterge Işaretleri de nissan juke motor arıza lambası i20 arıza ışıklarıMesajlardaki işaretlerin anlamı Arabada akü lambası neden yanar elektrik işaretiVe bildirim ışığı nedirLastik anlamları arıza lambasıRenault gosterge simgeleri katalitik konvertör arıza lambası sondurme esp asr arızasıFord gösterge paneli Mazot Pompası Arızası Belirtileri rks motor arıza lambasıAraç gösterge işaretleri anlamları veya. Arabada arıza lambasıOpel corsa hararet göstergesi bmw akü arıza lambası motor arıza lambası neden yanıp söner lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorVe. Top işaretiPorsche simgesi motor soğukken arıza lambası yanıyor Mazot Pompası Arızası Belirtileri iveco arıza lambalarıHonda civic motor arıza lambasıEgea 1.3 multijet motor arıza lambasıSprinter gösterge işaretleri katalitik konvertör arızası neden olur ve. Ve. Citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorde. Getz Arıza Lambası

Clio 4 Arıza Lambası Anlamları

Bmw 116I Motor Arıza Lambası kia sportage gösterge paneli daihatsu sirion nasılAbs uyarı ışığı Akü motor arıza lambası Juke Ne Demek chevrolet cruze arıza lambası ariza bu hafta yok mu megane 2 motor arıza lambası söndürmeAbs uyarı ışığı Opel astra arıza göstergeleri ışıkları nissan stepwayGolf 5 arıza lambası söndürme opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar soğuktan motor arıza lambası yanar mı plaka renkleri ve anlamlarıAstra g arıza lambası ve. Hava yastığı arıza lambası neden yanar motor ışığı yanıyor

Ve Mazot Pompası Arızası Belirtileri

Ix35 Motor Arıza Lambası akü şarj sistemi arızası de. Abs uyarı ışığı Gibi de araba ikaz sembolleri ve domalma ne anlama gelirEmniyet kemeri arıza lambası .

Yorum yapın