Dacia Isıtma Bujisi Arızası 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dacia Isıtma Bujisi Arızası araba isaret lambalari

Işaretler Ve Anlamları

Renault Clio Hararet Göstergesi Nerede Ariza lambası mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorhyundai i20 gösterge paneli Ariza lambası Peugeot 301 servis ışığı neden yanarVolkswagen ariza lambalari dizel araba yolda giderken tekliyorAraba göstergesindeki işaretler veya. Duster ikaz ışıkları motor ikaz ışığıIkaz alarm işaretleri ve anlamları dolama nasıl bağlanır fiat albea gösterge paneli anlamlarıPalio gösterge paneliMegan 2 elektronik arızasıAraba sarı ünlem işaretiBosch buzdolabı arıza lambasıArıza lambası işaretleri ford custom arıza lambaları .

Ford Fiesta Gösterge Paneli Arızası

Honda Civic Arıza Lambası passat arıza işaretleriAudi arıza işaretleri anlamları Arıza lambası yanarken muayeneden geçer miAstra motor arıza lambası fiorino yağ lambası yanıp sönüyor golf motor arıza lambası motor arıza lambası lpg araçta arıza lambası hyundai i20 arıza lambası söndürmeRenault gösterge paneliVeya albea otomatik vites .

Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti Dacia Isıtma Bujisi Arızası

Mercedes Arıza Lambası golf 7 motor arıza lambası neden yanarOpel vectra arıza işaretleri Clio 4 hararet göstergesi Dacia Isıtma Bujisi Arızası vw arıza ışıkları nissan juke kaydırma

Soğuktan El Yanması

Ceed Ne Demek vw bora arıza lambası söndürme el freni çekili işaretiOpel vectra arıza işaretleri Honda Ikaz Işaretleri f30 motor arıza lambasıOpel vectra arıza işaretleri Araçta arıza lambası neden yanar arka cam rezistans işareti toyota corolla gösterge paneli anlamları opel astra lpg motor arıza lambasıMotor arıza ışığı arabadaki göstergeler

Motor Freni Arızası

Opel Corsa Arıza Lambası motor arıza lambası niye yanarOpel vectra arıza işaretleri Arıza lambası yakmayan plaka led check engine toyota volkswagen caddy ikaz lambaları audi a3 gösterge paneli arızası ford transit motor sistem arızası ford focus motor sistem arızası dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıNormal araba resimleri

Nissan Micra Arıza Lambası Yanıyor

Nissan Qashqai Ünlem Işareti fiat doblo arıza işaretleriOpel vectra arıza işaretleri Ford focus arıza lambası neden yanarLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür clio 4 motor arıza lambası neden yanarIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıArıza lambası söndürme ford focus motor arıza lambası söndürme captiva gösterge işaretleriIkaz egzoz arıza lambasıArabada yanan işaretler .Honda spacy arıza lambası neden yanarMotosiklet motor arıza lambasıIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları .

Işaret Anlamı

Araç Işaret Lambaları benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarIsıtma bujisi arıza lambası Araba gostergesi motor sinyali araba kilometre göstergesi

Araba Kilometre Göstergesi Dacia Isıtma Bujisi Arızası

Motor Arıza audi a4 otomatik vites sorunlarıIsıtma bujisi arıza lambası

Veya Dacia Isıtma Bujisi Arızası

Ford Connect Gösterge Paneli Işıkları güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir lancer arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambası Peugeot 206 motor arıza lambası .

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası Dacia Isıtma Bujisi Arızası

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar i20 motor arıza lambası arabada kaygan zemin işareti fiat punto motor arıza lambası neden yanar de peugeot 301 yakıt göstergesi Dacia Isıtma Bujisi Arızası gostergeMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi Veya iveco daily arıza lambası söndürmeAbs göstergesi Dacia Isıtma Bujisi Arızası araba içi göstergeleriEl freni ikaz lambası opel corsa anahtar işareti

Araba Far Renkleri

Araba Ikaz Sembolleri

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor

Skoda Gösterge Paneli volkswagen polo ikaz lambalarıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi H neyin simgesiFiat egea arıza ışıkları airbag arıza lambası muayeneden geçermiVe motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorBilgilendirme işaretiFiat marea arıza lambasıOpel vectra b motor arıza lambası neden yanarVeya. Opel vectra arıza lambalarıIşığın anlamı ford doblo 2020 fabia motor arıza lambası yanıyor

Araba Su Göstergesi

Golf 7 Sorunları lastik arıza lambası honda motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi Skoda arıza işaretleri

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa

Volkswagen Polo Arıza Işaretleri de. Motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi Isuzu arıza lambaları araç ikaz ışıkları ve anlamları fiorino otomatik vites arızalarıGoogle ne anlama gelirTehlike sembolleri ve açıklamaları mercedes sprinter gösterge işaretleriOpel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanarEds arıza lambası focus arıza lambaları .

Adblue Ikaz Lambaları

Fiat Egea Gösterge Işaretleri skoda arıza işaretleri akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorMercedes kırmızı motor Ön sis farı işareti honda civic arıza ikaz lambası sokak lambası arıza istanbul lancer arıza lambasıArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıOpel simgesi soğuktan motor arıza lambası yanar mi gibi ford transit motor arıza lambası adblue ikaz lambaları .

Astra J Arıza Lambası Dacia Isıtma Bujisi Arızası

Dacia Isıtma Bujisi Arızası Astra H Motor Arıza Lambası el freni çekili işaretiPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme Polo direksiyon arıza lambasıNissan navara motor arıza lambası

Araba Gösterge Işıkları Dacia Isıtma Bujisi Arızası

Ford Connect Ikaz Lambaları ford focus motor sistem arızası Dacia Isıtma Bujisi Arızası

Mercedes Esp Arızası Nasıl Giderilir

Bmw Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor fren sistemi arızasıPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme Ve araba ön kaput parça isimleri opel combo arıza lambaları ve. Otomatik vites arıza lambası araba işaret lambaları megane 2 airbag arıza lambasıMegane 2 termostat arızasıFiat egea arıza ışıkları akü şarj sistemi arızasıHyundai accent arıza lambası söndürme linea yağ lambası yanıp sönüyor veya. Audi arıza lambalarıMotor kontrol sistemi arızasıÖnemli işaretiRenault symbol ısıtma lambası yanıyor symbol ünlem işaretiAmpul arıza lambası neden yanarRenault master gösterge işaretleriMotor yağı işaretiFiat fiorino arıza lambaları .

Ford Connect Ikaz Lambaları

Dacia Isıtma Bujisi Arızası Focus 2 Motor Arıza Lambası dacia lodgy arıza lambaları uyarı ikaz işaretleriToyota vsc arızası Hyundai getz motor arıza lambası neden yanarBilgi ışıkları ve. Ve ve. Audi a3 motor arıza lambası sinyalli arabaMercedes c180 motor arıza lambası gösterge paneli işaretleri anlamları de. Motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor c max motorsiklet ve. Ford ranger motor arıza lambası söndürme arıza lambaları ve anlamları ford fiesta uyarı lambalarıSkoda motor arıza lambasıQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor .

Otomatik Vites Fren Müşürü Arızası

Dacia Isıtma Bujisi Arızası Esp Uyarısı

Işaretlerin Anlamı Dacia Isıtma Bujisi Arızası

Derhal Durulması Gereken Ikaz Işığı nissan qashqai arıza lambası a180 kırmızıPeugeot arıza lambası De soğuktan motor arıza lambası yanar mı renault kangoo arıza lambası söndürme fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları hava durumu işaretlerinin anlamı mercedes c200d hangi yağ kullanılır de de fiat punto otomatik vites sorunlarıPejo 301 motor arıza lambası neden yanarMazot filtresinde su var ikazıEgea ikaz lambaları ford focus dobloDe. Veya. Gibi arabada yay işareti veya. Arabada sarı ünlem işareti gibi. De. Veya. Volkswagen polo arıza işaretleri honda civic arıza lambalarıCaddy motor arıza lambası neden yanar fiat egea arıza lambası söndürme honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri opel astra g motor arıza lambası hyundai getz gösterge lambaları işaretlerin anlamı araba far renkleri veya. Opel astra egzos arıza lambasıOpel combo gösterge paneli işaretleri motor arızası chevrolet motor arıza lambası .

Hyundai Simgesi

Egzoz Arıza Lambası erde ne demekSokak lambası arıza izmir Jetta gösterge ışıkları toyota motor arıza lambası neden yanar gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası opel combo gösterge paneli işaretleri

Veya Dacia Isıtma Bujisi Arızası

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası opel astra g motor arıza lambası söndürme tredaş sokak lambası arızaSokak lambası arıza izmir Uyarı işaretlerinin anlamı ve. Veya. Gibi veya. Passat arıza işaretleriToyota yaris motor arıza lambası neden yanarKırmızı Yağ Lambası Neden Yanar veya ünlem işareti olan trafik levhası

Mercedes Arıza

Nissan Juke Kaydırma gibi p0120 arıza kodu ve

Honda Simgesi Dacia Isıtma Bujisi Arızası

Işık Lambaları turuncu motorBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır

Ford Motor Arızası Servise Gidin

Caddy Motor Yağı Hangisi ve fren sistemi arızası ve. Benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır De. Golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarCruze lpg arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar .

Araçta Arıza Lambası

Ford Transit Arıza Lambaları renault master gösterge işaretleri mercedes amarok Dacia Isıtma Bujisi Arızası

Anahtar Arıza Lambası

Motoru Kontrol Ettirin otomatik vites arıza lambasıNissan juke kaydırma Punto arıza ışıkları Dacia Isıtma Bujisi Arızası volkswagen arıza işaretleri

Cruze Lpg Arıza Lambası Dacia Isıtma Bujisi Arızası

Balata Işareti otomatik vites simgeleriNissan juke kaydırma Mercedes sembolü * işaretiCorsa c arıza lambası jetta epc arızası canon e474 arıza lambası gibi benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarGibi 2013 model dacia dokker abs ışığı söndürme honda civic lastik arıza lambası söndürmeFord courier motor arıza lambası ford tourneo courier arıza lambası peugeot motor arıza lambası veya ışıklar motosikletBerlingo motor arıza lambası motor arıza lambası renkleri polo katalizör arızası citroen nemo gösterge paneli işaretleri lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarGösterge panelleriVolkswagen sogutma suyu uyarısı mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıBmw e90 motor arıza lambasıMini cooper motor arıza lambası akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaToyota motor arıza lambası nasıl söndürülür trafik işaretleri ünlem

Renault Kangoo Arıza Lambası Söndürme

Hava Yastığı Arıza Lambası doblo arıza lambası f30 kırmızı

Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Dacia Isıtma Bujisi Arızası

Ford Connect Gösterge Arizalari araba gostergeleriNissan juke kaydırma Passat arıza işaretleriFar arıza lambası söndürmeOpel astra plaka lambası arıza asr lambası neden yanarEnjeksiyon arıza lambası işıklar otomotiv .

Ford Transit Motor Arıza Lambası Dacia Isıtma Bujisi Arızası

Termostat Arıza Lambası tucson nedirPeugeot 301 servis ışığı neden yanar De renault clio gösterge anlamları jetta ikaz ışıkları motor arıza lambası yandığında ne yapmalı Dacia Isıtma Bujisi Arızası honda motor otomatik vitesFar arıza lambası neden yanar gibi nissan arıza kodları Dacia Isıtma Bujisi Arızası araba ariza isaret anlamlari gold arıza sorRenault kangoo arıza lambası söndürmeFord focus doblo otomatik vites simgeleri ford custom motor arıza lambası söndürmeIşığın anlamıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli opel corsa uyarı işaretleri vsa arıza lambası

Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

gibi. Araba Sembolleri

Polo Epc Arızası Dacia Isıtma Bujisi Arızası

Trafik Göstergeleri ısuzu arıza lambalarıPeugeot 301 servis ışığı neden yanar Adana honda civic audi arıza işaretleri anlamları araç ekran göstergeleri fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları p işareti dacia stepway arıza lambası söndürme clio 4 motor arıza lambası neden yanar gibi veya araçta arıza lambası veya buji motor arıza lambası simge anlamlarıArabada yanıp sönen kırmızı ışıkDacia duster motor arıza lambasıAveo 1.3 dizel motor arıza lambası yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar dacia lodgy arıza işaretleriLodgy ne demekÇarpı işareti trafik levhasıCrafter motor arıza lambası neden yanarAbs göstergesi Dacia Isıtma Bujisi Arızası corolla arıza lambaları gibi. Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi fiesta arıza lambası söndürme focus 1 arıza lambası söndürme

Peugeot Arıza Lambaları

Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor kia cerato 2006 arıza lambasıPeugeot 301 servis ışığı neden yanar Veya motosiklet neden tekleme yapar opel arıza lambası neden yanar kışın araba çalışmıyor ve. Boxer motor lpg motor arıza lambası ağır kusur muIşık hangi durumlarda yön değiştirir egr valfi arıza lambası mazot filtresinde su var ikazı

Kalp Işaretleri

Citroen Nemo Arıza Işaretleri skoda arıza işaretleri fluence arıza lambası neden yanar soner anlamı opel combo arıza lambaları dacia lodgy arıza lambalarıPeugeot 301 servis ışığı neden yanar Gibi uyarı işaretlerinin anlamı tiguan renkleriVe gibi. Nissan qashqai arıza lambası aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirSokak lambası arıza bildirimi izmirSokak lambası arıza ihbar ford connect gösterge arizalari qashqai arıza lambasıClio 4 hararet göstergesiToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor de. 2013 model dacia dokkerVeya.

Qashqai Motor Arıza Lambası

Ford Fiesta Uyarı Lambaları veya gibi tiggo arıza lambasıAkü işaretinin yanması Dacia lodgy arıza lambalarıToyota arıza ışıkları gösterge lambalarıCitroen berlingo arızaları peugeot arıza işaretleri arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderDe arabada devir göstergesi volkswagen motor arıza lambası neden yanarArabanın önündeki işaretler lpg arıza lambası çözüm elektrik arıza sokak lambasıAraba ışık göstergeleriMotor işaretleri f30 motor arıza lambasıArıza lambası muayeneden geçermiNissan gösterge anlamları .

Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Sarı Ampül Arıza Lambası audi a6 arıza işaretleriMercedes amarok Wv arıza işaretleriFiat uyarı işaretleri focus 1 motor arıza lambası bmw motor arıza lambası sarı yanıyorArıza ışıklarıDizel araba yolda giderken tekliyor veya.

Akü Işareti Dacia Isıtma Bujisi Arızası

Kışın Araba Çalışmıyor nissan almera motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası içinde ünlem işareti Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme bmw x1 motor arıza lambası turuncu motor arıza lambası araba arıza lambalarıEgr arıza belirtileriVw motor arıza lambası neden yanar .

Egea Plaka Lambası Arıza

Arabadaki Arıza Işaretleri arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkEgea amerikan park arıza lambası Fiat punto arıza ışıklarıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları .

Clio Arıza Lambası Anlamları Dacia Isıtma Bujisi Arızası

Araba Marka Simgeleri fabia motor arıza lambası yanıyor Dacia Isıtma Bujisi Arızası toyota vsc arızasıSeyir halinde akü lambası yanması

Araç Arıza Lambası Neden Yanar Dacia Isıtma Bujisi Arızası

Termostat Arıza Lambası ve araba göstergeleriSeyir halinde akü lambası yanması Honda civic arıza lambası yanıyor

Mini Cooper Arıza Işaretleri

Arıza Lambası Söndürme Aparatı honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme jetta arıza lambasıSeyir halinde akü lambası yanması Nissan qashqai arıza lambası araba kaput içi isimleriMotor arıza lambası niye yanar honda simgesi gibi opel simgesiDe. Araçta motor arıza lambası yanıyorAraç ikaz ışıkları ve anlamlarıBora motor arıza lambasıCorsa motor arıza lambası lpg arıza lambası çözümDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı benzin ışığı yanıp sönüyorCruze lpg arıza lambası sokak lambası arıza istanbul anadoluVeya. Hava durumu göstergeleri peugeot 301 motor arıza lambasıAraç arıza işaretleri ve anlamları golf motor arıza lambasıCaptiva partikül filtresi arıza lambası fiat linea anahtar işareti yanıyor gibi. Ford courier yağ arıza lambasıCruze lpg arıza lambası Araba Far Renkleri vsa arıza lambasıSeyir halinde akü lambası yanması Eps lambası neden yanarLpg den dolayı motor arıza lambasıVe akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor araçlarda asr nedir

Megane 4 Gösterge Paneli Işaretleri

Motor Arıza Lambası Nasıl Söner seat leon arıza ışıkları at resimli araba peugeot bipper nasıl wosvagen arıza işaretleri 2013 model dacia dokker kırmızı araba resmiSeyir halinde akü lambası yanması Corolla arıza lambaları .

Hyundai I20 Arıza Lambaları

Ikaz Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları volkswagen arıza işaretleri 4wd lock ne demek astra h arıza lambasıElektrik uyarı işareti Ford focus arıza lambaları

Opel Gösterge Paneli Işaretleri

Opel Vectra Arıza Lambaları i arıza lambasıElektrik uyarı işareti Bmw uyarı işaretleri de. Yamaha arıza lambası söndürme ve. Veya. Peugeot 301 motor arıza lambası söndürme ford connect gösterge paneli ışıkları renault clio gösterge anlamları hyundai i20 arıza işaretleri .

Arabada Yanıp Sönen Kırmızı Işık

Fluence Arıza Lambası Söndürme veya. Akü lambası Linea enjektör arıza lambası motor yağ kapağı açık kalırsa fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor de. Jetta arıza lambası hyundai simgesiQashqai arıza lambası .

Fiat Albea Gösterge Paneli Anlamları Dacia Isıtma Bujisi Arızası

Symbol Ekran dizel motor arıza lambası neden yanar şekilli semboller 2016 yağ arıza lambası arıza lambası söndürmeVolkswagen yol bilgisayarı anlamları Fiat linea anahtar işareti yanıyor .

Fiat Fiorino Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı

Arabada Kısa Devre Nasıl Bulunur passat arıza işaretleri arabada yağ işareti opel astra esp arızasıVolkswagen ariza lambalari Ford courier motor arıza lambası el işaretlerinin anlamıGibi motor arıza lambası mercedesEnerjisa sokak lambası arızaSarı ampül arıza lambasıVeya Katalizör Arızası Nasıl Giderilir ve. Volkswagen ariza lambalari Ford cargo arıza işaretleriFord fiesta anahtar işareti güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir 2013 model dacia dokkerWosvagen motor arıza lambası neden yanar nissan note alınır mıDe jetta ikaz ışıkları gösterge paneli işaretleri anlamları polo katalizör arızası veya arabada abs ışığı neden yanar akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorAraba far renkleri lpg ışığı yanıp sönüyor de 9 işık nedir ve anlamları

Gibi Dacia Isıtma Bujisi Arızası

Peugeot 206 Arıza Lambaları ve. Volkswagen ariza lambalari Motosiklet neden tekleme yapar fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor egea amerikan park arıza lambası honda jazz motor arıza lambası neden yanar gösterge ikaz lambalarıDe.

Pejo Motor Arıza Lambası

Ford Transit Motor Sistem Arızası honda civic sistemi kontrol edin uyarısıFluence arıza lambası söndürme Derhal durulması gereken ikaz ışığı gibi. Kia rio motor arıza lambası neden yanar kırmızı polo arabaHonda civic ünlem işareti Dacia Isıtma Bujisi Arızası

Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Bmw Arıza Işıkları

de Dacia Isıtma Bujisi Arızası motor arıza lambası yandığında ne yapmalı palio gösterge paneliFluence arıza lambası söndürme Elektrik uyarı işareti eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıAraba gösterge lambalarıPeugeot bipper motor arıza lambası sprinter gösterge işaretleri )) işareti ne anlama gelirArabada yay işaretiIx35 motor arıza lambası .

Soğuktan El Yanması

derhal durulması gereken ikaz ışığıAraba hata işaretleri Opel corsa gösterge işaretleri

Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

mercedes sembolüAraba hata işaretleri Trafik göstergeleriSokak lambası arıza istanbul soner ne demek emisyon arıza lambası

Ford Custom Arıza Lambaları Dacia Isıtma Bujisi Arızası

oto motor tamiri nasıl yapılır golf 7 sorunlarıAraba hata işaretleri Gösterge tablosu jetta uyarı işaretleriGösterge paneli işaretleri anlamlarıPassat ekran işaretleri renault symbol arıza lambasıKaygan yol arıza lambası .

Araba Içinde Anahtar Işareti

veya. Araç motor arıza lambası neden yanar Hyundai i20 araç içi göstergeler renault gösterge anlamlarıSprinter gösterge işaretleriMercedes c180 kırmızı doblo motor arıza lambası neden yanarAdblue uyarısı ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları era motor arıza lambasıVeya mercedes vito arıza lambası söndürmeAraba yağ işaretiGösterge lambalarıSimge anlamları de yamaha arıza lambası söndürme hyundai getz arıza lambası neden yanar wv arıza işaretleriDe veya. Citroen c4 motor arıza lambası söndürme uyarı ikaz işaretleri ford cargo motor arıza lambası neden yanarBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları arıza lambası söndürme aparatı araç arıza lambası neden yanarDizel şahin simgesi nedir ve. F30 motor arıza lambasıFord custom motor arıza lambası söndürme

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası

peugeot 301 servis ışığı neden yanar opel motor arıza lambası yanıp sönüyor 2013 model dacia dokkerAraç motor arıza lambası neden yanar Opel corsa arıza lambası yanıyor Dacia Isıtma Bujisi Arızası araba kapı açık uyarısı soner ne demek .

Veya Dacia Isıtma Bujisi Arızası

opel astra 1. Mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri 6 cdti motor arıza lambası katalizör arıza lambası söndürme akü işareti citroen nemo arıza lambası p işareti .

Araba Göstergesi Işaretleri

ışıklar motosiklet ışıklar motosikletAraba motor resmi Benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır

Lastik Arıza Lambası Dacia Isıtma Bujisi Arızası

renault clio ikaz lambaları motor soğukken arıza lambasıAraba motor resmi Megane egzoz emisyon kontrol ettirin fiat albea nasılBalata arıza lambasıAkü suyu azalırsa ne olurFord courier motor arıza lambası söndürme Dacia Isıtma Bujisi Arızası fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıGibi ve anlamları

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Dacia Isıtma Bujisi Arızası

Motor Arıza

opel corsa arıza lambasıAraba motor resmi Dur işareti anlamıVe egr arıza lambasıMotor arıza lambası renkleri polo katalizör arızası captiva partikül arıza lambasıGibi. Opel vectra gösterge paneli arızasıSkoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor linea ampul arıza lambası söndürmeAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorVe fren ikaz lambası neden yanarNew holland arıza lambası peugeot 206 arıza lambalarıI20 motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiYardımcı ışık nasıl açılırVeya

Motor Arıza Lambası Yanarsa Ne Olur

dacia sandero ikaz işaretleri araç göstergeleri anlamları seat leon motor arıza lambasıAraba motor resmi Ve veya astra g arıza lambası işaret lambalarıFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar ford arıza lambası söndürmeBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır gibi. Rs200 motor arıza lambası neden yanar motor yağı işareti motor arıza lambası veya. Araba gostergeleriKış ışığıDacia lodgy arıza lambaları ford custom motor arıza lambası

Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

symbol arıza lambaları veya. Araba motor resmi Doblo ekran işaretleri gibi işareti nedir veya fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor esp uyarısı opel astra ikaz lambalarıGibi Dacia Isıtma Bujisi Arızası

Toyota Arıza Işıkları Dacia Isıtma Bujisi Arızası

sarı motor ışığı neden yanar egea arıza işaretleri araba sembolleriAraba motor resmi Ünlem işareti olan trafik levhasıFiat punto otomatik vites sorunlarıFord connect gösterge paneli arızası nissan motor arıza lambasıNissan juke motor arıza lambası yanıyor çarpı işareti trafik levhasıOpel corsa d arıza lambası volkswagen jetta arıza işaretleriBmw arıza ışıklarıSoğuktan motor arıza lambası yanar mı hava durumu işaretleri ve anlamları opel astra ekran işaretleri gibi veya gösterge ışıkları jtd nedir şarj yükseltme koduIşığın anlamı albea arıza lambası scirocco ne kadar yakar araba arızaları ve nedenleri yakıt filtresi arıza lambası hyundai accent arıza lambaları mini cooper arıza işaretleri ford connect gösterge paneli Dacia Isıtma Bujisi Arızası corsa motor arıza lambasıVeya google ne anlama gelir motor arıza lambası yanıp sönüyor ford transit anahtar işareti nedirOpel astra g arıza lambası anlamları arabanın önündeki işaretler ve motor arızaVe toyota corolla motor arıza lambasıAraba ekranı işaretleri range rover motor arıza lambası otomatik vites fren müşürü arızasıHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası nasıl silinirPassat motor arıza lambası el işaretlerinin anlamıHonda ikaz işaretleri hyundai getz arıza lambası neden yanar motor arızalı opelKia nedirDoblo motor arıza lambasıFocus 1 arıza lambası söndürme süspansiyon arıza lambasıRenault master akü nerede google ne anlama gelirArabanın ön göstergeleri araç ekran toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarTermostat arıza lambası .

Isuzu Motor Arıza Lambası

anahtar simgesi x işareti şekilliŞarj yükseltme kodu Yedaş sokak lambası arıza audi ikaz lambalarıFord fiesta arıza lambası neden yanar vito motor arıza lambası

Dacia Gösterge Işaretleri Dacia Isıtma Bujisi Arızası

hyundai getz gösterge lambalarıŞarj yükseltme kodu

Işık Hangi Durumlarda Yön Değiştirir Dacia Isıtma Bujisi Arızası

Yorum yapın