Mazot Filtresi Arıza Lambası 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası honda motor amblemi Veya Ariza lambası bmw km yanındaki ünlem işaretimotor arıza lambası turuncu yanıyor Ariza lambası Araba motor arıza lambası neden yanarGösterge lambalarıToyota motor arıza lambası neden yanar fiat doblo gösterge paneli anlamlarıFiat egea gösterge paneli sarı dobloRenault symbol ikaz lambaları anlamlarıOpel astra g kasa motor arıza lambasıFiorino arıza lambası yandı hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırFord fiesta arıza lambası neden yanarSarı renk motor arıza lambası .

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası

Peugeot Simgesi corolla arıza lambasıKırmızı ünlem işareti arabada Renault symbol gösterge anlamları fiorino ünlem işareti ne demekCaptiva servis arıza uyarı lambasıAraçtaki göstergeler ve anlamlarıOtomatik vites konum sensörü arızası

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

4wd ne demek honda civic gösterge paneli işaretleriVeya. Dacia dokker mı fiat doblo mu gibi. Sarı ünlem işareti araba göstergesi arıza lamba anlamları toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıHonda civic lastik arıza lambası el yanmasi

Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

fren hidroliği işareti motor arıza lambası söndü peugeot simgesi Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası abs araba araç içi gösterge anlamlarıLinea hız göstergesi çalışmıyorLpg göstergesi kırmızı yanıyor motor kontrol sistemi arızası (eobd)Ford fiesta anahtar işaretiCorolla motor arıza lambası volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar su arıza lambası nissan micra uyarı işaretleri neden yanar arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıFord connect motor arızalı yazıyorVe. Vw ikaz lambaları ve de. Motor freni arızasıHyundai accent motor arıza lambası neden yanar .

P1300 Arıza Kodu

Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası Araba Simgesi abs arıza lambası neden yanar vw ikaz lambaları ford fiesta motor arıza lambası neden yanar Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası hava yastığının içinde hangi gaz var üçgen arıza lambası enjeksiyon nedir arabaArabada direk nedir Araba km göstergesi dacia arıza lambası söndürmeTuruncu motor arıza lambası ve. Arabanın renk kodunu öğrenme Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası motor gösterge paneli .

Işık Arıza Lambası

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi fren hidrolik yağı azalması sarı motor arıza lambası neden yanar fiorino yağ lambası yanıp sönüyorCruise araba Gibi

Değişik Simgeler Ve Anlamları Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası

kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar stop lambası neden yanar tofaş ikaz lambaları anlamları c kasa opel vectra arızaları şanzıman arıza lambası laguna 1 gösterge paneli sorunu el yanmasiAraba göstergeleri hyundai accent motor arıza lambası neden yanarQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor toyota doblo audi a6 arıza işaretleri octavia nasılIkaz lambası bmw arıza işaretleri volkswagen ikaz işaretleri£ işareti nedirDe fiat ducato arıza lambaları telefon sembolleri ve anlamları clio 4 mavi hararet göstergesiTrafik lambası arıza numarası seat leon arıza lambaları toyota arıza lambasıArabada ters ünlem işaretiOpel astra j motor arıza lambası neden yanarEl freninin çekili olduğunu gösterir de

Doblo Yağ Lambası Söndürme

motor arıza lambası geç sönüyor .

Fren Balatası Arıza Lambası

Fiorino Arıza Lambası de toyota gösterge işaretleri passat direksiyon arıza lambasıAkü göstergesi neden yanar 444 anlamiHonda toyota astra motorFord fiesta arıza lambaları citroen jumper 2.elVeya.

Motor Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası Ds Işığı Mavi Yanıp Sönüyor gibi opel vectra gösterge paneli arızası peugeot bipper motor arıza lambası lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai getz gösterge lambalarıRenault fluence gösterge işaretleri Kısa far göstergesi ışık hızının sembolü yüksek devirde motor arıza lambasıKrank mili arızaları nelerdir s motorDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıMotor renkleri de. I arıza lambası egzos emisyon kontrol edin uyarısı mercedes caddyArıza işaretleri anlamıAlbea motor arıza lambası .

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası Hyundai Motor Arıza Lambası

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası

el freni lambasıDe. Arıza lambası söndürme benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarFiorino arıza lambasıWosvagen caddy direksiyon arıza lambasıFord courier motor arıza lambası söndürmeVe albea otomatik vitesBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır cruze lpg arıza lambası hava durumu sembolleri ve isimleri araba göstergeleriFren ikaz lambası neden yanar honda civic uyarı işaretleriMotor suyu arıza lambası x işareti şekilli .

Egr Valfi Hangi Araçlarda Olur

Araba Ariza Isaretleri el freni ışığı yanıp sönüyor de. Stop lambası neden yanar Ve araç içindeki göstergeler albea otomatik vites hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyorHonda civic gösterge paneli işaretleriTrailler ne demek

Fiorino Ünlem Işareti Ne Demek

c kasa opel vectra arızalarıDe gibi veya. Ford courier motor arıza lambası neden yanar iveco daily arıza lambaları motor yağ basıncı az uyarısı doblo de dacia gösterge işaretleriOpel corsa arıza lambası anlamları sarı doblo dacia motor arıza lambası neden yanar opel vectra b kasa arıza lambası sokak lambası arıza izmir 3. yedek anahtar hangi araçlarda var clio 3 gösterge işaretleriSokak lambası arıza tel izmir s motor dacia sandero motor arıza lambası veya Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası fiat linea gösterge anlamları Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası araba motor isimleri renault 19 europa klima kontrol paneliHonda arıza lambası neden yanar de megane 2 motor arıza lambası söndürme s motor hyundai i20 ünlem işareti gibi. Symbol ekran gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası arabada su göstergesi peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarBuji arıza lambası yakar mı fiat fiorino gösterge işaretleri de hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor fiat punto airbag arıza lambası pejo 301 lastik basıncıEl freni lambasıOpel astra gösterge ışıkları toyota corolla gösterge paneli işaretleriFord courier anahtar işaretiHonda civic lastik arıza lambasıRenault symbol hararet göstergesiGaz lambası ne işe yarar dacia ekran işaretleri .

Tata Arabaları Nasıl Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası

Motor Ikaz Işıkları araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları ve el freni işareti nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri

Peugeot 206 Arıza Lambası

lpg gösterge işıkları anlamları audi a3 arıza göstergeleri arıza gostergeleriLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar clio arıza işaretleriElektrik işareti araba gösterge işaretleri anlamları honda civic uyarı işaretleri

Gibi Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası

opel arıza lambası neden yanar araç içindeki göstergeler qashqai motor arıza lambası söndürme gibi gibi ford courier motor arıza lambası söndürme Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası opel insignia motor arıza lambası neden yanarHyundai accent arıza lambaları ve clio gösterge ışıkları hararet göstergesi neden yanar bmw e46 motor arıza lambası el freni lambasıFord focus motor arıza lambası söndürmeVe arıza lambası muayeneden geçermiWv arıza işaretleri eksoz arıza lambasıÜçgen içinde çarpı işareti honda toyota astra motor araç göstergesindeki işaretler en cok ariza yapan araba arabanin opel astra lpg motor arıza lambası gibi. Opel mokka arıza işaretleri de getz motor arıza lambasıDacia gösterge işaretleri airbag arıza lambası muayeneden geçermi sokak lambası arıza bildirimi antalyaArabada ekranda çıkan işaretler focus 2 motor arıza lambası gibi nissan qashqai motor arıza lambası kırmızıLada vega arıza lambası yanıyor fren hidroliği işaretiVeya. Gibi Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası fiat egea arıza işaretleriSokak lambası arıza istanbul anadoluGibi araba arızaları ve nedenleriFiat ikaz lambalarıViessmann kombi arıza lambası4wd ne demek araba göstergeleri anlamları resimli ve bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul ford fiesta arıza işaretleri gibi. IkazFiat egea motor arıza lambası fiorino ünlem işareti hyundai accent blue motor arıza lambası fiat doblo arıza ışıkları audi a180 bmw akü arıza lambasıOpel insignia arıza lambası opel combo arıza lambaları ve anlamları akü ışığı yanıp sönüyorPolo uyarı işaretleriDe

Egzoz Işığı

hyundai i20 gösterge tanıtımı gibi iveco daily arıza lambası söndürmeTedaş sokak lambası arıza bildirimiAudi a3 gösterge işaretleriCitroen nemo motor arıza lambasıDe motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur bmw x1 motor arıza lambasıCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme .

Mercedes Caddy Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası

veya. Yağ Basıncı Ikaz Işığı

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

fiat arıza ışıklarıVeya. Ampul arıza lambası muayeneden geçermi arabada direk nedir audi a4 arıza sembolleri opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır egr valfi motor arıza lambası araç gösterge panelleri

Araba Göstergeleri Işaretleri

audi a180 volkswagen jetta arıza lambalarıPalio gösterge de arıza ikaz lambası symbol ünlem işaretiDe. Mercedes c200d motor arıza lambası hyundai motor arıza lambası veya gibi arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık arabanın yağ göstergesi neden yanar araç ekran işaretleri yıkama işaretlerinin anlamıKia sportage motor arıza lambası söndürme opel combo arıza lambası neden yanar arabada servis ışığı neden yanar fiat linea gösterge paneli işaretleriDoblo motor arıza lambası söndürme mercedes ikaz lambaları anlamları .

Motor Ikaz Lambası Neden Yanar

Fiat Arıza Işıkları gibi. Hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar Tek nokta enjeksiyon arızaları clio 4 motor arıza lambası söndürmeAudi a3 arıza işaretleri anlamlarıArabada arıza lambası veya katalitik konvertör arıza lambasıTehlike sembolleri ve anlamlarıÜçgen arıza lambasıAriza lambalariMotosiklet hız göstergesi çalışmıyorAraba göstergelerClio 4 bakım ışığı söndürme mazdacı ahmet düzce arabada ters ünlem işaretiIveco daily motor arıza lambası söndürmeAnahtar resmiAdblue göstergesi sis lambası göstergesiAraba Kapı Açık Uyarısı fiorino yağ lambası yanıp sönüyor ışık hızının sembolü doblo arıza lambalarıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar Opel corsa b motor arıza lambası

Seat Leon Gösterge Işaretleri Anlamları

gibi bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarToyota arıza lambasıSarı ampül arıza lambasıHararet ışığıClio enjektör arızası nasıl anlaşılır honda pcx arıza lambası pejo 206 motor arıza lambası neden yanarFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar .

Jetta Motor Arıza Lambası Söndürme

Fiat Marea Gösterge Paneli 4wd nedirRange rover sport arızaları Renault fluence arıza lambasıOpel corsa d arıza lambası söndürme gibi. Traktör ikaz lambaları anlamlarıHyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor kontak anahtarı arızaları buji hangi araçlarda bulunurMotor arıza lambası sürekli yanıyorMercedes uyarı işaretleriFiorino ünlem işareti veya. Motor ikaz lambası neden yanarFiat linea arıza lambası söndürmePeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli veya egea gösterge lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorVe. Dacia lodgy arıza işaretleriOpel corsa uyarı ışıklarıVolkswagen uyarı lambaları bmw x1 motor arıza lambası chevrolet cruze motor arıza lambası fiat albea arıza göstergeleri

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar

mercedes kırmızı motor megane 3 motor arıza lambası fiat egea işaretleriKasa motor ibre resimleriFord fiesta uyarı lambaları hyundai h100 arızalarıDe gibi vw arıza lambası ikaz işareti gibi Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası de tucson motor arıza lambasıFiat fiorino gösterge işaretleriVe. De. Citroen motor arıza lambası söndürmeVe egea gösterge paneli

Mercedes Arıza Lambaları

wosvagen arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli işaretleriVeya. Volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıSokak lambası arıza tel izmir )) işareti ne anlama gelirAraç gösterge paneli anlamları klima açınca motor arıza lambası neden yanar aracın içindeki göstergeler volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıDe Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası clio 4 mavi hararet göstergesi partikül filtresi arıza lambasıMercedes gösterge paneli anlamları doblo motor arıza lambası söndürmeOpel gösterge işaretleriCaptiva motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge işaretleri anlamıAdblue arıza lambası linea hız göstergesi çalışmıyorAdblue göstergesiFluence arıza lambası söndürme durdur arabayı fiat albea airbag arıza lambası söndürmeJtd nedir motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor elektrik simgeleri bmw e46 motor arıza lambası arabanın önündeki işaretlerFord fiesta şanzıman arıza lambası veya krank sensörü kirlenmesiI20 motor arıza lambasıDe egea yağ lambası söndürme hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyorBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar jetta ön ısıtma arıza lambası

Audi Ikaz Lambaları Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası

ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar tek nokta enjeksiyon arızaları araba motoru resmi motorsiklet resmi Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası gibi gibi ford connect arıza lambası neden yanarOtomobil gösterge işaretleriMotor hasar riski uyarısı ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası de suzuki yarış motoru fiyatları .

Sensörlü Lamba Sürekli Yanıyor Neden

Renault Gösterge Işaretleri ve. Şekilli işaretler Gibi. Dizel motor arıza lambası neden yanarDur işareti elSensörlü lamba sürekli yanıyor nedenAudi a3 araç elektroniği arızasıRenault 19 arka cam fren lambası lambda sembolü getz motor arıza lambası motosiklet lambaları honda jazz arıza lambasıTucson motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası söndürme .

Abs Işığı Söndürme

Dizel Motor Ön Isıtma Gösterge Lambası Yanıyor araba motoru resmiArabada yağ göstergesi neden yanar

Fort Focus Arıza Lambası

motorsiklet resmiHonda civic fb7 motor arıza lambasıGibi

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu

ünlem işareti arıza lambası veya. Araç göstergeler qashqai motor arıza lambası söndürmeGeri vites sigorta işaretiHyundai simgesi

Arabada Anahtar Göstergesi Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası

citroen jumper da ne motoru varDizel motor arıza lambası neden yanar neden yanarOpel gösterge paneli işaretleri cf moto 150 nk arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası söndürme porsche motor bmw far arıza lambası el freni ışığı yanıp sönüyorVe

Mercedes Caddy

vw golf arıza lambası

Araç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası

dacia motor arıza lambasıBursa sokak lambası arıza bildirimiNissan qashqai şanzıman arızası belirtileriArıza ikaz lambası anahtar kapalıyken lamba yanar mı)) işareti ne anlama gelir ford courier anahtar işareti lpg de motor arıza lambası yanıyorFiorino arıza lambası yandı .

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası

Mercedes C200 Kırmızı honda motor amblemiAraba ikaz ışıkları De pejo 301 hararet göstergesi neredeChevrolet cruze motor arıza lambası motor ikaz lambası neden yanar toyota yaris gösterge paneli ve ve. Ünlem arıza işareti .

Sokak Lambası Arıza Telefonu

Otomobil Sembolleri hyundai i20 ünlem işaretiPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli De.

Doblo Cornet

Araba Kısa Far Nasıl Açılır fren hidrolik yağı azalmasıFren ikaz lambası neden yanar Abs ışığı söndürme nissan juke kaydırma

Fiorino Ikaz Lambaları

arıza göstergesiVeya. Octavia nasıl Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası 2 el nissan almera berlingo motor arıza lambasıDe. Opel combo arıza lambaları aydem sokak lambası arıza araba göstergeleri işaretleriVe sarı ampül arıza lambasıTransporter motorOpel astra arıza lambası nasıl sönerMercedes ikaz lambaları anlamları .

Meriva Arıza Lambası Yanıyor Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası

Audi Araç Elektroniği Arızası fabia motor arıza lambası yanıyorIsıtma bujisi arızası neden olur Tehlike sembolleri ve anlamları Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası airbag arıza lambası neden yanar citroen c5 gösterge paneli anlamları crafter arıza ışıklarıPassat arıza ışıkları arıza traktör gösterge paneli işaretleri albea arıza lambası lastik basıncı uyarısı nasıl söner araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir arabadan benzin çekmeAraçta arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza istanbul anadolu arabanın abs lambası neden yanarCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları opel astra j motor arıza lambası neden yanar doblo arıza ışıklarıGösterge lambalarıMini cooper motor arıza lambası gibi işaret lambaları motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli linea göstergeOpel corsa arıza lambası ve. Lastik basıncı ikaz lambasıOpel corsa arıza lambası bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıSokak lambası arıza telClio arıza işaretleri era arıza lambası fort focus arıza lambası p1300 arıza koduTelefon arama işaretleri ve anlamlarıTepee ne demek fren ikaz lambası neden yanar dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı mercedes gösterge işaretleri ünlem işareti trafikte ne anlama gelir de. Motor arıza lambası sarı yanıyor dizelAraç göstergesindeki işaretlerArabada servis ışığı neden yanar kırmızı yağ lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası ariza lambalari bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıSensörlü lamba sürekli yanıyor nedenPark işareti ünlem işareti arabada ne demekQashqai motor arıza lambası söndürme fiorino ünlem işareti ne demekÜnlem arıza işareti sarı ünlem işareti araba göstergesi honda civic motor arıza lambası en az hasar veren araçlar volkswagen arıza işaretleri peugeot amblemleri opel corsa hata kodları renault clio gösterge paneli işaretleriNissan qashqai turuncu motor arıza lambası Mazot Filtresi Arıza Lambası ve clio 3 arıza lambası söndürmeAraçta arıza lambası neden yanar dacia arıza lambası söndürmeEl yanması arıza işaretleri ve anlamları peugeot 208 arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası sarı yanıyor dizelAraç motor arıza lambası passat motor arıza lambasıD işaretinin anlamı ve.

Bora Arıza Lambası Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası

Nissan Qashqai Kırmızı Arıza Lambası gibi. Fiat egea arıza lambaları anlamları Arıza ışıkları ve anlamları krank sensörü kirlenmesiAudi motor arıza lambası söndürme fren balatası arıza lambasıFord simgesi .

Audi Arıza Işaretleri Anlamları Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası

Motosiklet Lambaları p0002 arıza koduArıza göstergesi Benzinde motor arıza lambası

2012 Ford Fiesta Motor Arıza Lambası

veya

Araba Km Göstergesi

arabada ekranda çıkan işaretler

Doblo Arıza Işıkları Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası

araba göstergeler araba kapı açık uyarısı skoda octavia arıza lambası söndürmeFord transit motor arıza lambası söndürme sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenFord fiesta gösterge işaretleri mercedes sprinter arıza lambaları tourneo connect yazısı dacia arıza lambasıFiesta motor arıza lambası söndürme gibi. Ticari cikmasi araçlar renault master gösterge paneli işaretleri

Motosiklet Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Arıza Işaretleri

gibi araba gostergesi .

Mitsubishi Motosiklet

Honda Jazz Arıza Lambası 2 motor audi a180 kia sportage gösterge paneli3 yedek anahtar hangi araçlarda var Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor3. yedek anahtar hangi araçlarda var toyota ekran işaretleriArıza bu hafta var mı hava filtresi arıza lambasıFord courier partikül filtresi arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası söndürme ford connect arıza lambası neden yanarGibi 3. yedek anahtar hangi araçlarda var

Otomatik Araba S Ne Demek

toyota corolla arıza lambası motor arıza ışıklarıMotor işareti neden yanar e90 arıza lambaları araba göstergeleriOpel astra g arıza işaretleri volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar motorsiklet arızalarıEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi audi a4 arıza işaretleriI arıza lambasıDacia sandero stepway arıza lambaları fiat egea ekran işaretleri opel motor arıza lambası

X Işareti Anlamı

ford connect motor arıza lambası gibi gibi

Arabada Servis Işığı Neden Yanar

fiat punto arıza lambası söndürme fiat linea arıza lambası söndürme doblo arıza lambası neden yanar symbol arıza lambası transit arıza lambası söndürmeGolf 7 motor arıza lambası söndürme Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar soğuktan motor arıza lambası yanar mıDe. Sis işaretiFord connect motor arıza lambasıMercedes uyarı işaretleri Mazot Filtresi Arıza Lambası qashqai motor arıza lambası söndürmeMercedes sprinter arıza lambaları aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? honda civic arıza lambalarıGibi. Tata arabaları nasıl ford fiesta direksiyon arıza lambasıDe clio 2 motor arıza lambası neden yanarTuruncu motor arıza lambasıHonda civic uyarı işaretleri yıkama işaretlerinin anlamı Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası toyota arıza lambasıFiorino yağ lambası yanıp sönüyor laguna 1 gösterge paneli sorunuMercedes uyarı işaretleri jtd nedir araçtaki göstergeler ve anlamları volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı gibi arabada ters ünlem işareti

De Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası

arabada airbag ışığı neden yanarMotor arıza neden yanar bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar araç arıza lambası söndürme katalizör arızası belirtileri ve. Veya bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarAraba simgesi444 anlami opel zafira motor arıza lambası araba lamba işaretleri yakıt filtresi uyarı ışığı mini cooper ikaz işaretleri

Fiat Punto Sarı Motor Arıza Lambası Ford Mazot Filtresi Arıza Lambası

Yorum yapın