Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası dacia sandero ısıtma bujisi arızası Duster arıza lambaları Ariza lambası * işaretiekranın anlamı Ariza lambası Iveco daily motor arıza lambası söndürme fiat punto motor arıza lambası söndürmeDpf arıza lambasıHyundai accent era arıza lambalarıAraba gösterge işaretleriMotor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor araçlarda gosterge isaretleri fiat doblo gösterge paneli işaretleri veya veya. Marşa basınca göstergeler gidiyor toyota corolla arıza işaretleri audi a180 arabada stop lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino ikaz lambaları bmw 116i motor arıza lambası honda civic ikaz işaretleriMotor yağı basınç hatası peugeot

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur

toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıNissan almera motor arıza lambası gibi araba göster bmw lastik arıza lambası ariza isaretleriRange rover motor değişimiEl freni lambası neden yanar honda civic gosterge anlamlari punto arıza lambaları golf 5 fsi motor arıza lambasıZaman motor honda civic ekran işaretleriAraç arıza lambası yanıp sönüyor Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

Araba Gösterge Paneli Işaretleri Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

araçlarda asr nedir ford transit ekran işaretleriYada işaretiVolkswagen arıza işaretleri opel corsa gösterge paneli anlamlarıDe yolda radar nasıl anlaşılır doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür golf 7 arıza lambası söndürmeMegane 2 motor arıza lambası söndürmeAraba ekran göstergeleri

Ikaz Lambası Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

opel astra esp arızası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar citroen c elysee gösterge paneli araç ekran

Arabada Gosterge Işaretler

veya astra k motor arıza lambası hyundai accent blue motor arıza lambasıAraçta motor arıza lambası neden yanarFiat egea 30 d uyarısıNissan micra motor arıza lambasıEgea gösterge paneli işaretleriAraba yağ işaretiRenault clio motor arıza lambası veya opel corsa arıza lambası neden yanarHyundai accent arıza lambası söndürme balata yanarsa ne olurFord connect motor arıza lambası neden yanarOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar nissan almera motor arıza lambası el motor kilidi aktif ne demek arka cam rezistans işaretiHyundai accent era arıza lambalarıRenault arıza lambasıFiat doblo motor arıza lambası yanıyorKombi arıza lambası yanıyor egea uyarı ışıkları clio 4 arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçer miFiat egea anahtar işareti söndürme abs uyarı ışığı pejo motor arıza lambası

Arabada Göstergeler

volkswagen arıza işaretleri

Fiat Egea Arıza Kodları

jetta gösterge paneliAudi a3 araç elektroniği arızasıVe. Arabada gosterge işaretler

Astra Motor Arıza Lambası

audi a6 motor arıza lambası neden yanarTransporter gösterge paneliAbs uyarı ışığıI20 ekran göstergeleri akü lambası kırmızı yanıyor ford connect motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası yandığında ne yapmalı

Peugeot 301 Arıza Lambası Söndürme Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıVeya.

De Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası Toyota Corolla Gösterge Paneli Anlamları

Maf Sensörü Ne Işe Yarar Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

sarı renk motor arıza lambası gibi seat ibiza gösterge paneli işaretleri chevrolet captiva gösterge ışıkları fiat egea arıza sembolleri fluence arıza işaretleri adblue arızası arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi araba işaretleri arıza lambası yakmayan plaka led renault symbol ikaz lambaları anlamlarıFord custom arıza lambaları yanıyorsa söndürme .

Motor Arızaları

Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası Toyota Corolla Gösterge Paneli Anlamları h neyin simgesi mercedes hararet göstergesi

Laguna 2 Elektronik Arızaları

audi motorFort D Max opel astra j motor arıza lambası neden yanar ford courier yağ arıza lambası nissan arabaları Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

Araçlarda Göstergeler Ve Anlamları

arabanın önündeki göstergeler land rover freelander arızaları focus enjektör arızası nasıl anlaşılır opel corsa motor elektroniği arıza lambası

Park Sensörü Arıza Lambası Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

araç arıza sembolleri fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıHonda jazz motor arıza lambası neden yanar arabanın ön kaputu neler varSepaş sokak lambası arıza bildirimiArabada fotoğraf çekmeCitroen c elysee gösterge paneli hyundai arıza lambası söndürmeVe. P0120 arıza koduDe. Linea motor arıza lambası nasıl söndürülür .

Mercedes Ikaz Lambaları

Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası Yolda Radar Nasıl Anlaşılır mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeAraba ekran Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar ford custom motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıArabada gosterge işaretler audi a4 arıza sembolleriVe golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızıArabanın içindeki göstergeler wolksvagen arıza lambalarıOpel astra plaka lambası arıza akıllı işaretlerin anlamı citroen jumper da ne motoru varDe araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir arıza bu hafta var mıOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıMercedes arızaArabanın motoru yanarsa ne olurDucato akü neredeArabada egr nedir .

Arabada Yağ Lambası Neden Yanar

Araba Gösterge Simgeleri ford arıza lambasıKaygan zemin işareti Ford focus hız göstergesi arızasıTransit motor arıza lambası söndürme .

Clio Arıza Lambası Söndürme Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

Yanan Araba fiat fiorino arıza lambası neden yanarI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Mercedes simgesi megane 2 servis lambası yanıyor sembol işaretleri bmw motor arıza lambası sarı yanıyor cam rezistans lambası renault kangoo gösterge paneli işaretleriVeya opel astra g arıza lambası anlamları motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorGibi. Jenerik arıza nedirDiferansiyel arızasıYanıyorsa söndürme ara kat nedirAstra k motor arıza lambasıP0016 arıza kodu gediz sokak lambası arıza bildirimi .

Dikkat Işaretinin Anlamı Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar wosvagen arıza ışıkları veya. Renault symbol arıza ışıkları Egea motor arıza lambası esp uyarısı arabada çaydanlık işareti honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeGibi. Ford custom motor arıza lambası

Citroen C Elysee Gösterge Paneli

egea arıza lambaları ve esp devre dışı ne demekFocus enjektör arızası nasıl anlaşılırDuster ikaz ışıklarıFord fusion motor arıza lambasıFord transit ikaz lambaları anlamı polo arıza göstergeleri ve. Görsel gösterge nedirAraç yağ lambası yanıp sönüyor renault symbol motor arıza lambası veya. Opel astra servis esp hyundai i20 gösterge paneli p işaretiArası açık motor polo ikaz ışıkları ford kuga motor arıza lambası ve. Ve. Toyota auris motor arıza lambasıGibi. Volkswagen arıza göstergeleriBuji kablosu arızası nasıl anlaşılırAraba motoru neden yanar .

At Resimli Araba Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

Dacia Dokker Arıza Lambası Söndürme volkswagen ariza lambalari laguna 2 elektronik arızalarıArka cam rezistans işareti Opel corsa d arıza lambası söndürmeOpel ekran işaretleriDacia dokker arıza lambası .

Instagram Işaretleri Anlamı

Arabada Fotoğraf Çekme renault clio gösterge işaretleri anlamlarıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorOpel zafira motor arıza lambasıAraba ekranındaki işaretlerin anlamı p0120 arıza kodu veya esp ve motor arıza lambası yanıyor ve işaretleri ve anlamları golf 5 arıza lambalarıFiat doblo arıza ışıkları opel astra lpg arıza lambası Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası honda civic uyarı işaretleri arıza bu hafta var mı ve. Araç motor arıza lambası neden yanar araba simgeleri Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası pejo partner trabzonNormal araba resimleri duster ikaz ışıklarıAudi a180Işıklar otomotiv sokak lambası arıza istanbul anadolu elektrik sokak lambası arıza clio arıza lambaları .

Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

Hyundai I20 Araç Içi Göstergeler araba üzerinde anahtar işaretiDacia sandero gösterge paneli işaretleri Ikinci el yarış motoruGibi. Sokak lambası arıza takipAdana honda civic arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli transporter arıza lambası söndürme fluence motor arıza lambasıGizli kontakIsuzu kamyonet gösterge işaretleriGibi ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeDe caddy motor arıza lambasıPolo arıza lambası scania g 420 gösterge paneliAstra k motor arıza lambasıSokak lambası arıza balıkesirCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası ford motor arızası servise gidin fiat doblo gösterge paneli işaretleri polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor araba ekran göstergeleri passat ısıtma bujisi arızası veya. De yağ lambası geç sönüyorHonda cr v gösterge paneli işaretleriJetta epc arızasıTrafik ışıklarının anlamı araba isaret lambalari golf 5 arıza lambaları diferansiyel arızasıDuster ikaz ışıkları ariza lambasiSoğutma suyu arıza lambası passat b6 gösterge paneli mercedes ikaz lambaları clio arıza lambası anlamları ve. Range rover sport arızaları fiat arıza işaretleri opel astra ünlem işareti fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra ünlem işareti pejo 307 motor arıza lambasıGibi skoda octavia arıza lambası söndürme Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası gibi. Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeSeat leon arıza işaretleriFord connect arıza lambası ford connect motor arıza lambası söndürmeFren sistemi arızası golf 5 motor arıza lambası neden yanar clio 4 bakım lambası söndürmeFiorino yağ lambası yanıp sönüyor

Motor Arıza Lambası Işareti Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

sarı motor ışığı neden yanar sardur 2. el

Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

gibi de ariza isaretleri

Laguna 2 Motor Arıza Lambası

lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır p0120 arıza koduHonda civic gosterge anlamlari .

Araba Gösterge Işaretleri Ve Anlamları

Ford Courier Gösterge Paneli Işaretleri ford fiesta motor arıza lambası söndürme duster uyarı işaretleri hyundai i20 arıza lambasıYamaha delight arıza lambası söndürme nissan qashqai aküVeya. Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes simgesi 2020 honda civic motor arıza lambası audi a4 otomatik vites sorunları .

Hava Durumu Işaretlerinin Anlamı

Fiat Linea Servis Işığı Söndürme

Hyundai Accent Devir Saati Çalışmıyor

golf 5 arıza lambaları mercedes arıza lambaları anlamları ve. Veya

Dacia Duster Arıza Lambası Söndürme

araç koruma sistemi arızası çözümü fort cornet elektrik sembolleri ve anlamlarıVeya transporter arıza işaretleri arıza lambası yakmayan lpg passat b6 gösterge paneli motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor esp devre dışı ne demekConnect arıza lambası otomatik vites işaretleriVe. Arıza bu hafta var mıMotor arıza lambası işareti motor yağı basınç hatası peugeotHonda crv ikaz işaretleri .

Telefon Sembolleri Ve Anlamları

Punto Arıza Lambaları dacia arıza lambası astra g motor arıza lambası bmw ünlem işaretiCitroen transporter Araba üzerinde anahtar işareti elektrik sokak lambası arıza

Katalitik Konvertör Arızalı Ne Demek Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

arıza ne zaman buzlanma işaretiEmiş hava sıcaklık sensörü arızası bmw ikaz ışıkları ve. Opel corsa motor elektroniği arıza lambasıAstra k motor arıza lambası veya arabada gosterge işaretler chevrolet arıza lambası söndürmeAraç arıza lambası yanıp sönüyor opel astra g arıza lambasıClio 2 servis ışığı söndürmeAraçta arıza lambası neden yanarArabada ünlem işareti neden yanarMotor arızaları nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı gibi soğuktan motor arıza lambası yanar mi veya. Tiguan nasılMitsubishi lancer motor arıza lambasıGolf arıza lambaları toyota accent de. Volkswagen motor arıza lambası neden yanar ford focus 2004 arıza lambası

Seat Ibiza Hararet Göstergesi

veya. Ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme kilit işareti ne anlama gelir Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası araç göstergeleri anlamları araba kadranı gibi. Bosch kombi arıza lambası yanıyor bosch buzdolabı arıza lambası yanıyorFord transit arıza lambaları fiat linea servis ışığı söndürme araba ekran göstergeleriVeya de servis arıza uyarı lambası neden yanarGolf 5 motor arıza lambası neden yanarFord connect motor arıza lambası söndürme .

Motor Sistemi Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

Ford Tourneo Arıza Lambaları chevrolet cruze arıza lambasıVolkswagen ariza lambalari P0351 arıza koduFord focus dizel motor arıza lambası yakıttan dolayı motor arıza lambasıHyundai i20 araç içi göstergelerTicari cikmasi araçlar araba arıza işaretleri ve anlamları ford focus arıza lambası neden yanar

Işaretleri

arıza lamba işaretleriAraç arıza lambaları anlamlarıVe. Trafikte ünlem işareti ne anlama gelir audi a6 arıza işaretleri honda civic ikaz lambalarıVeya. Doblo renkleriDodge nitro arizalariVeya honda civic arıza lambası yanıyor opel vectra motor arıza lambası işaretler ve anlamlarıEn çok arıza veren arabalar motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi veya. Pejo 301 arıza lambaları fiorino yağ lambası yanıp sönüyorHyundai sembolü veya tehlike sembolleri tablosu tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonToyota sembolü honda spacy arıza lambası söndürme egea motor arıza lambası ekranın anlamı egea anahtar işareti renault 19 europa klima kontrol paneli de pejo motor arıza lambası nissan micra arıza lambası yanıyor sokak lambası arıza bildirimCruze arıza gösterge lambasıEkranın anlamı duster arıza lambalarıDacia dokker arıza lambası audi a3 araç elektroniği arızasıHonda city motor arıza lambası ford courier arıza lambası söndürme honda civic gosterge anlamlariFluence Motor Arıza Lambası arıza ikaz lambası ne zaman yanar elektrik işareti araba lambalarıTransporter arıza lambası söndürme Ikaz ışıkları anlamlarıAraba ekranMotor yağ basıncı az uyarısı doblo veya arabam com polo honda simgesi opel vectra b kasa arıza lambası 3008 arıza lambası araba üzerinde anahtar işareti fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıHararet göstergesi neden yanarAraç kaputunda neler bulunur ticari cikmasi araçlarGibi dacia sandero ısıtma bujisi arızası symbol ünlem işaretiRenault symbol arıza ışıkları hyundai accent arıza lambası söndürme

Fiat Linea Gösterge Lambaları Anlamları

vw polo motor arıza lambasıKırmızı polo araba araba kaygan zemin işaretiFord focus ikaz lambalarıArabada ekran işaretleriConnect arıza lambasıAlbea nasılPeugeot 308 motor arızası uyarısı yolda radar olduğunu nasıl anlarızOpel astra esp arızasıVeya işareti nedir opel corsa motor arıza lambasıTicari cikmasi araçlarNissan arıza kodları scania gösterge paneli anlamlarıArabanın ön kaputu neler varAraba içinde anahtar işaretiVeya.

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar

Yanan Araba doblo cornet gibi. Araç arızaları

Fiat Ducato Gösterge Paneli Işaretleri

honda arıza işaretleri doblo cornetAnahtar işareti araba veya araba göstergeleri anlamları resimliAriza lambasiDe. Opel zafira motor arıza lambası yaris motorAkü lambası kırmızı yanıyor

Volkswagen Arıza Işaretleri

ford connect arıza lambalarıTedaş sokak lambası arıza bildirimi’ motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiHyundai getz arıza lambası renault arıza lambaları sokak lambası arıza balıkesir egea anahtar işaretiAraç uyarı ışıkları ünlem işaretli trafik levhası fiat egea arıza kodlarıFort connect 2020Opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları bmw direksiyon arıza lambası kırmızı polo arabaDacia arıza lambası söndürme kör sürüş nedir gözlük amblemleri toyota corolla motor arıza lambası neden yanar

Immobilizer Arıza Lambası Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

audi a4 arıza lambaları uyari işareti motor elektroniği arıza lambası neden yanarAlbea 1.3 multijet nasıl p0120 arıza koduFren balatalar yanarsa ne olurPassat 1.4 tsi motor arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası neden yanar egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı tehlike sembolleri tablosu ford transit gösterge paneliCaptiva motor arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası lpgAraba üzerinde anahtar işareti sihirli anlamı ve. Renault master ikaz lambaları anlamlarıIveco daily arıza lambalarıYağ lambası geç sönüyor ariza isaretleri yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderAnahtar arıza lambası araçta epc nedirFiat punto motor arıza lambası neden yanar audi a180Motor Resmi motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiKia sportage sarı yağ lambası söndürme Fiat egea arıza kodları motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorSokak lambası arıza tel izmir fiat egea benzin göstergesiGibi. Ford transit arıza lambası neden yanarPeugeot bipper nasıl arıza lambası yakmayan plaka ledMegane 1 gösterge paneli anlamlarıHonda civic ikaz lambalarıArabadaki göstergelerGibi. Fiat linea motor arıza lambası yanıyor hyundai gosterge anlamlariHonda civic arıza lambası söndürme Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası araba gösterge işaretleri motor arıza lambası bazen yanıyorAudi a180 wosvagen arıza ışıkları gibi veya. Ve. Toyota motor arıza lambası neden yanar clio 2 gösterge paneli bmw simgesiBmw 116i motor arıza lambası ve range rover sport arızaları ve. Benzinde motor arıza lambası arıza lambası yanıp sönüyor honda spacy arıza lambası söndürmeEsp ve motor arıza lambası yanıyorTourneo connect yazısı ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıOpel corsa gösterge paneli audi a6 arıza işaretleriHyundai sembolü

Arabada Ekran Işaretleri Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıFort connect 2020 de.

Lpg Işığı Yanıp Sönüyor

Check Engıne c180 motor arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor Elektrik işareti lastik işareti akü suyu azalırsa ne olur mercedes ikaz lambaları egzoz emisyon arızası nedir is makinaları ikaz lambaları ve anlamları opel astra g motor arıza lambası söndürme fiat egea arıza sembolleriOpel astra plaka lambası arıza .

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme toyota yaris motor arıza lambası söndürme isuzu kamyonet gösterge işaretleriPeugeot 3008 gösterge işaretleri Opel astra arıza lambası nasıl sönerAraç aydınlatma sistemiFocus 3 arıza lambasıRenault symbol motor arıza lambası

Honda Arıza Kodları

megane 2 arıza lambası söndürme fiat egea ekran işaretleri .

Wosvagen Arıza Işıkları Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

Uyarı Işaretler fiat egea motor arıza lambası söndürmeFord simgesi Ve araçta arıza lambası neden yanar araçlarda ariza işaretleri .

Kocaeli Neresi Yaniyor

Gösterge Işıkları opel combo arıza lambası neden yanar opel astra g gösterge paneli anlamları akü renkleri focus 2 gösterge paneli

Renault 19 Europa Klima Kontrol Paneli

de

Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ve. Veya

Motor Arıza Lambası Lpg

hyundai accent blue motor arıza lambası uyari işareti 2 el yarış motorlarıHonda cr v gösterge paneli işaretleri gibi el freni lambası neden yanar hyundai accent arıza lambası söndürme renault clio motor arıza lambası

Opel Astra Plaka Lambası Arıza Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

Egzoz Emisyon Arıza Lambası

araçlarda gosterge isaretleri golf 5 motor arıza lambası neden yanarDe. Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya ve honda civic ikaz lambaları astra motor arıza lambasıHava durumu işaretlerinin anlamı fluence arıza işaretleriI arıza lambası volvo motor arıza lambası .

Nissan Qashqai Arıza Işaretleri

Ford Simgesi hyundai i30 motor arıza lambası yanıyor

Honda Civic Ikaz Lambaları Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

Araç Koruma Sistemi Arızası Çözümü

bmw 116i motor arıza lambası4 çeker ne demekFluence arıza ışıkları veya. Citroen jumper da ne motoru varClio enjektör arızası nasıl anlaşılır .

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Toyota Accent wosvagen caddy arıza lambası tedaş sokak lambası arıza veya. Peugeot partner arıza lambaları Egea gösterge paneli işaretleriYağ seviye sensörü arızası araç aydınlatma sistemi ford motosiklet de jeep renegade motor arıza lambası instagram işaretleri anlamı wolksvagen arıza lambaları duster ikaz ışıkları

Egea Arıza Lambası

veya. Vito motor arıza lambası egzoz emisyon arızası nedirIşıklı ikaz lambalarıDe. Sokak lambası arıza balıkesir .

Opel Astra Arıza Işaretleri

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme

I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Akü Işareti Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

opel astra hata kodlarıToyota corolla motor arıza lambası ve espMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia duster arıza lambası trafikte ünlem işareti ne anlama gelir fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar ikaz ışıkları anlamları opel astra g arıza lambası anlamları toyota corolla motor arıza lambası mercedes arızaları sokak lambası arıza balıkesirHava durumu göstergeleriVolkswagen ikaz lambaları anlamlarıAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor hararet göstergesi yanıp sönüyor mercedes hız göstergesiDacia logan arıza lambası söndürmeKamera arizalari ve çözümleri ünlem işaretli trafik levhası ducato akü nerede2017 çıkacak arabalarAraba hata işaretleriDe. Dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar ve araba gösterge simgeleri honda civic lastik arıza lambası söndürme seat ibiza gösterge paneli işaretleriYanıyorsa söndürme palio motor arıza lambası neden yanarDikkat sembolüCrossland ne demek araçta gösterge işaretleriIsuzu gösterge işaretleriVolkswagen uyarı lambalarıSardur 2. el veya volkswagen dizel motor uyarısı honda civic arıza lambası yanıyorGolf 7 dizel motor arıza lambası gibi. Opel astra lpg arıza lambası .

Peugeot 406 Motor Arıza Lambası Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

Araç Ekran teknolojik semboller ve anlamları hyundai motor arıza lambası neden yanarNote 4 test kodu Işaretler ve anlamları laguna 2 gösterge paneliYakıt aldıktan sonra arıza lambasıToyota sembolü ve. Maf sensörü ne işe yarar araba üzerinde anahtar işareti kırmızı polo arabaGolf 5 arıza lambaları cam rezistans lambası check arıza lambası anahtar arıza lambasıEn çok arıza veren arabalar

Ve Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

motor arıza lambası neden yanar dizel ford connect ikaz lambaları linea motoru kontrol ettirin uyarısı dacia duster motor arıza lambası söndürmePassat arıza lambası söndürme .

Clio 2 Servis Işığı Söndürme

Motor Teklemesi Neden Olur renault arıza lambalarıAraba simgeleri Chevrolet motor arıza lambası araba marka simgeleri neden nedirVeya ve. Opel corsa arıza lambası anlamları .

Peugeot Partner Arıza Lambaları

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir opel combo arıza lambası neden yanar de. Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor Motor lambası yanmasıBmw motor arıza lambası sarı yanıyor .

Yorum yapın