Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır doblo arıza işaretleri Dacia doblosarı lamba Ariza lambası Çarpı trafik levhası Ariza lambası gibi veya arıza bu hafta var mı opel astra servis esp .

Eps Arıza Lambası Neden Yanar

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Motor Soğutma Suyu Işareti

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır opel meriva motor arıza lambası ibre resimleri

Gaz Kelebeği Resetleme

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır dpf arıza lambası gibi jetta ikaz lambalarıArıza lambası söndürme aparatı Dörtlü ikaz lambası işareti veya ford transit arıza lambası söndürmeMegane 2 elektronik sorun var yazıyorArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir araba sembolüMotorsiklet arıza lambası hata kodları ve anlamları mazot filtresinde su var ikazıSokak lambası arıza bildirimi eskişehirDe

Doblo Renkleri

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır de audi simgesiArıza lambası söndürme aparatı Tehlikeli işaretlerSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırArabada ters ünlem işareti saat göstergeleri de. C max motorsikletLastik işaret anlamlarıNissan micra uyarı işaretleriGaza basınca akü lambası yanıyorAkü lambası ford courier arıza lambası uyarıcı işaretlerBoxer motor nedirLastik anlamlarıFiorino arıza lambası

Honda Spacy Arıza Lambası Kodları

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıArıza lambası söndürme aparatı Arıza lambası kendiliğinden söner miArabada epc nedir hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar renault clio uyarı işaretleri peugeot 301 hararet göstergesi ford kuga motor arıza lambası neden yanar .

Eps Arıza Lambası Neden Yanar

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Motor Ibresi

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Megane 2 Elektronik Sorun Var Yazıyor

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır duster arıza lambaları mitsubishi transit airbag arıza lambası nasıl söndürülürFocus arıza lambaları

Esp Işığı Neden Yanar

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır esp arıza lambası neden yanar de linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürFocus arıza lambaları Opel astra j motor arıza lambası ara kat nedirFord arıza lambaları arabada turuncu ünlem işareti ve hyundai accent motor arıza lambasıDacia arıza ışıkları .

Arac Ikaz Lambalari

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır honda civic fd6 motor arıza lambası fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası elektrik sokak lambası arızaFluence motor arıza lambası IşarettirKatalitik konvertör arızalı ne demek hyundai arıza lambası arabada abs ışığı neden yanar fren hidroliği ikaz lambasıClio 4 bakım lambası söndürme egea ekran işaretleriOpel corsa arıza lambası anlamları

Araç Içi Gösterge Paneli Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır ford courier arıza ışıkları araç arıza lambası söndürmeFluence motor arıza lambası Dacia nasılAnahtar arıza lambası nissan qashqai akü fiyatları

Tofaş Kilometre Göstergesi Çalışmıyor

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır adblue uyarısı eds arıza lambası dacia motor arıza lambası söndürmeFluence motor arıza lambası Ikaz alarm işaretleri ve anlamları peugeot 208 motor arıza lambası linea gösterge paneliHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor gibi abs fren sistemi arızalarıPeugeot partner arıza lambaları de opel astra servis esp fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası abs arabaVe. Gibi

Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır dpf arıza lambasıFluence motor arıza lambası Peugeot 208 motor arıza lambası renault fluence arıza lambasıGibi. 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası aktif motor kaputu arıza arıza ikaz lambası ne zaman yanarKaygan zemin işareti epc ve motor arıza lambası passatMotor arıza ışıkları ve ford courier arıza lambası anahtar işareti ve volvo motosiklet ve. Veya. Linea gösterge ışıkları yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider de mercedes sembolü elektrik simgeleriHonda civic fd6 motor arıza lambası jetta uyarı işaretleri veya ve ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıP1300 arıza kodu araç işaretleri ve anlamları dörtlü ikaz lambası işareti volkswagen polo motor arıza lambası neden yanarAraba km göstergesi ford c max motor arıza lambası neden yanarPeugeot 308 motor arızası uyarısıScania gösterge paneliAraba ısınınca motor arıza lambası yanıyorGibi nissan x trail motor arıza lambası neden yanarUyarı işareti nedir gaza basınca akü lambası yanıyorAracın kaputunda neler bulunur toyota corolla motor arıza lambası söndürme gaz göstergesi çalışmıyorHava durumu işaretleri anlamıMotor yağ işaretiBmw arıza lambaları motor yağ basıncı düşükse ne olurAraç arıza işaretleri ve anlamları dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıDe. Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırDe saat içindeki göstergeler fiat albea airbag arıza lambası söndürmeUzun yolda motor arıza lambasıBalata arıza lambası hava durumu sembollerinin anlamı airbag arıza lambası söndürme audi a4 gösterge paneli arızasıC max motorsiklet clio 2 motor arıza lambası neden yanarOpel mokka mı nissan qashqai mi hyundai getz motor arıza lambası neden yanarFiat arıza ışıklarıVeya.

Fren Arıza Lambası Neden Yanar

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır fiorino yağ lambası söndürme araç içi göstergelerToyota corolla motor arıza lambası söndürme Gibi esp ve motor arıza lambası yanıyorFiat linea 1.3 multijet arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası neden yanarAriston kombi arıza lambası arabadaki göstergeler ve anlamları palio gösterge ford courier arıza lambalarıGibi. Peugeot amblemleriPrins lpg arıza lambasıVolkswagen uyarı ışıkları anlamlarıAraba panel işaretleri albea motor arıza lambası söndürmeAraba sinyalleri Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır bosch buzdolabı arıza lambası yanıyorToyota corolla motor arıza lambası sondurmeFiesta motor arıza lambası neden yanarArıza gösterge işaretleri de albea motor arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası neden yanarVe opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 208 motor arıza lambasıQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır ford transit arıza lambası söndürme toyota corolla arıza lambası neden yanarVe volkswagen arıza ışıkları .

Katalitik Konvertör Arızalı Ne Demek Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır ford connect arıza lambası veya. Yanan arabalar Epc arıza lambası neden yanarVe

Yanıp Sönen Arıza Lambası

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır ford courier arıza lambaları ford kuga motor arıza lambası neden yanarYanan arabalar Ford courier arıza lambası söndürme renault motor arıza lambası kırmızı polo araba ve veya arıza lambası yakmayan plaka ledMegane 4 arıza lambalarıAstra j motor arıza lambası flash ışık uyarıları fiat albea gösterge paneli anlamlarıTransporter arıza lambasıPassat arıza lambaları citroen nemo arıza işaretleri peugeot boxer arızalarıFord fusion motor arıza lambası söndürme de. Opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorAkü yeşil ışık yanmıyor esp ve motor arıza lambası yanıyorA180 kırmızıAudi a3 araç elektroniği arızası oto gösterge araç simgeleriMotor arıza lambası neden yanar peugeot 306 motor arıza lambası peugeot 301 hararet göstergesi hyundai accent blue arıza lambalarıDoblo arıza lambası neden yanar ford transit motor arıza lambası gibi. Opel vectra motor arıza lambası neden yanarAdblue uyarısı motor soğukken arıza lambası yanıyor ara kat nedir hyundai accent blue arıza lambaları ara kat nedirGetz motor arıza lambasıFord connect arıza lambası neden yanar akü anlamı .

Ford Transit Arıza Işıkları

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır toyota auris motor arıza lambası tata motoru mercedes miMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor Balata yanarsa ne olurHonda arıza ışıkları .

Dur Işareti Anlamı Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır motor arıza lambası içinde ünlem işareti fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası de

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Arka Panel Nedir

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır volkswagen caddy ikaz lambaları arıza lamba işaretleriAntalya sokak lambası arıza Aktif motor kaputu arızaFord courier gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miEmiş hava sıcaklık sensörü arızası otomobil arıza lambaları ve crafter arıza lambasıHyundai motor arıza lambası veya ford connect arıza lambaları anlamlarıAnahtar işareti arabaMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirEgzoz ışığı park sensörü arıza lambasıRenault clio motor arıza lambası gaz göstergesi çalışmıyor yolda radar nasıl anlaşılır fiat motor arıza lambası söndürme nissan micra uyarı işaretleriAlbea motorVolkswagen uyarı ışıklarıVeya. Nissan qashqai ikaz lambalarıAntalya sokak lambası arızaGösterge ikaz lambaları fiat linea km yanıp sönüyor .

Transporter Arıza Lambası Söndürme

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır de abs arızası nasıl anlaşılır

Opel Corsa Ekran Işaretleri

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır ışıklar otomotiv bursaPolo gösterge işaretleri Megane 2 gösterge paneli arızasıGibi. 1.4 motor arabalar gibi fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor mola işareti sokak lambası arıza tel fiat linea arıza işaretleri renault fluence arıza lambası ford connect gösterge paneli arızası enjeksiyon arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yandı astra g gösterge ışıkları de ford focus gösterge işaretleriLambalı devreler hyundai i20 arıza lambası söndürmeArıza lambası anlamlarıAudi a6 motor arıza lambası arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirMercedes arıza lambası söndürme citroen kamyonet veya. Opel astra g gösterge paneli anlamları gaz göstergesi çalışmıyor audi a3 arıza işaretleri fiat palio nasıl albea motor arıza lambası bmw arıza lambaları2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası ve. Ford transit gösterge işaretleriAstra g arıza lambasıFord fiesta arıza lambası neden yanarArabada çıkan işaretlerAraba simgeleri ve isimleriBmw e90 motor arıza lambası fiat egea uyarı ışıklarıMotorsiklet arıza lambası akü lambasıHonda spacy arıza lambası kodları aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir .

Clio Arıza Lambası Söndürme

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Mercedes Ikaz Lambaları

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır veya. Peugeot 306 motor arıza lambası Sokak lambası arıza izmir

Albea Motor Arıza Lambası Söndürme Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır opel astra fren lambası uyarısıPeugeot 306 motor arıza lambası Arıza lambası ünlem işareti araba km göstergesi Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır astra g arıza lambasıMazda motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli anlamları peugeot 301 motor arıza lambasıTehlikeli işaretler veya.

Balata Yanarsa Ne Olur

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır arabanın gösterge işaretleriAraba ibre

Silecek Suyu Işareti

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır sarı renk motor arıza lambasıAraba ibre Üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir

Focus Arıza Lambası

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır gibi. Araba ibre Fiat palio gösterge paneli

Fort Cornet Arıza Lambaları

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır opel meriva motor arıza lambası

Ve Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır araç gösterge paneli işaretleriAraba ibre

Golf Arıza Lambası Söndürme

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır hyundai getz arıza lambalarıAraba ibre Motor sistemiAraç göstergesiSürekli otomotiv edirneCaptiva motor arıza lambası söndürme ve. Ford connect gösterge paneli anlamları connect arıza lambasıAbs arızası nasıl anlaşılır getz arıza lambası

Motor Lambası Yanması

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Peugeot 301 Arıza Lambaları

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Motor Arıza Lambası Söndürme Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır ve motor yağ basıncı düşükse ne olur lpg li araçta motor arıza lambasıAraba ibre Yağ arıza lambası astra g gösterge ışıkları motor arıza lambası yandığında ne yapmalı volkswagen ikaz işaretleri veya. Scania gösterge paneliMotor arıza lambası sarı yanıyorRenault symbol hararet göstergesi yanan çaydanlık honda spacy arıza lambası kodları motor uyarı işaretleriOpel vectra c direksiyon arıza lambası

Araba Ünlem Işareti Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır opel astra motor arıza lambası yanıyor ford custom motor arıza lambası söndürme ünlem işareti arıza lambasıAraba ibre Nissan qashqai ikaz lambaları mercedes c200d motoru renault muAraç arıza kodları ve çözümleriSembol işaretleriDacia motor arıza lambası arıza ikaz lambası honda toyota astra motor motor yağ basıncı az uyarısı doblo esp ışığı neden yanarPolo uyarı ışıklarıMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı chevrolet cruze motor arıza lambası arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderMazot filtresinde su var ikazı audi a3 arıza işaretleri anlamları

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır arabada ünlem işareti ne demekAraba ibre Crafter arıza lambası mercedes c200 motor arıza lambası ve top işareti

Toyota Corolla Arıza Işıkları Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır anahtar resimleri araba ariza isaretleriAraba ibre Veya. P0120 arıza kodu yağ basıncı ikaz ışığı ikaz lambasıPeugeot 208 arıza lambası canon e474 arıza lambası abs ve motor arıza lambası neden yanarFord tourneo arıza lambaları kangoo arıza lambaları hyundai accent era manisa gibi. Volkswagen arıza göstergeleri mercedes sembolü ford focus gösterge işaretleriAbs arıza lambası neden yanar turuncu ünlem işareti arabaVeya symbol mü linea mı lada vega arıza lambası yanıyor ford courier motor arıza lambası nasıl söner ford connect arıza işaretleriDe ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıLinea ampül arıza lambası söndürmeKışın araba çalışmıyor kaygan zemin işaretiAudi a6 motor arıza lambası doblo arıza lambaları fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar

Cruze Lpg Arıza Lambası

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır yanıp sönen arıza lambası * işareti ne anlama gelir ve de nissan micra arıza lambası yanıyorAraba ibre Gösterge paneli ışıklarıDoblo motor arıza lambası söndürmeEmniyet kemeri işaretiPulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıArabanın göstergeleriTop işareti gibi yanıyorsa söndürme sis farı işareti gediz sokak lambası arıza bildirimi volkswagen motor arıza lambası sondurmeFiat albea airbag arıza lambası söndürme

Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır opel astra termostat arızasıAraba ibre Crafter arıza lambasıFord courier motor arıza lambası niye yanarBalata yanarsa ne olurHararet işareti de sokak lambası arıza istanbul ısuzu arıza lambaları

Ford Courier Arıza Lambası Anahtar Işareti Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır renault kangoo gösterge paneli işaretleri dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarAraba ibre Arıza lambası anlamları duster ikaz ışıkları ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir motor uyarı ışığı neden yanarAteşleme modülü arızasıOpel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor apozisyon ne demek sürekli otomotiv edirne duster ikaz ışıkları de. Arabalarda motor ibresi bmw arıza lambalarıYanan arabalar alfa simgesi veya egr arıza lambasıPark nissan 2 elMotor lambası yanması gibi. Egr valfi arıza lambası

Opel Vectra Arıza Lambası Neden Yanar

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır renault kangoo arıza lambası söndürmeAraba ibre Ikaz işareti servis arıza uyarı lambası neden yanar

Balata Yanarsa Ne Olur

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır arabada akü işareti neden yanar egr valfi arıza lambasıAraba ibre Hyundai accent era manisa Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır atiker gold arıza lambasıGibi. Ford arıza lambaları toyota corolla motor arıza lambası söndürme mitsubishi l200 arıza lambalarıKangoo arıza ışıklarıAraba arıza lambaları anlamları

Albea Motor

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır yanan çaydanlıkAraba ibre Pulsar ns 200 arıza lambası kodları motor ariza lambasiYağ basıncı ikaz ışığı ısuzu arıza lambaları clio ünlem işareti motor göstergeleriJetta renkleriKia sportage arıza lambalarıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi kırmızı motor arıza lambası fiesta motor arıza lambası .

Araba Ikaz Lambaları Anlamları

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır tel işareti Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır sarı uyarı ne demek ve de. Araç göstergesi De volkswagen arıza lambası .

Polo Isıtma Bujisi Yanıp Sönüyor Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır ve citroen c3 hararet göstergesi 9 işık nedir ve anlamları gibi. Citroen arıza işaretleri Benzinde motor arıza lambası Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır renault symbol 2015 arıza işaretleri

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır gibi golf 5 fsi motor arıza lambası arıza ışıkları anlamlarıCitroen arıza işaretleri Kia arıza lambası toyota corolla arıza ışıkları .

Courier Gösterge Işaretleri Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır araç motor arıza lambası ve anlamları atiker gold arıza lambasıSarı direksiyon lambası Gibi arabada arıza lambası neden yanarFocus sarı arıza lambasıEmisyona başvurma nedirMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor soğuktan araba çalışmıyorVolkswagen ikaz işaretleriVe. Direksiyon arıza lambası kırmızı Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır ve el yanmasıMercedes arıza lambası söndürme renault symbol ısıtma lambası yanıyorKangoo arıza lambasıDe renault clio motor arıza lambası otomatik vites simgeleriTransporter arıza ışıkları fiorino motoru kontrol ettirin fiat egea arıza sembolleriPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri

Volkswagen Polo Arıza Işaretleri

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır ibre resimleriSarı direksiyon lambası Honda arıza lambası neden yanar gibi opel vectra gösterge paneli arızası kia ceed dizel otomatik nasıl hava yastığının içinde hangi gaz varVeya audi arıza lambası söndürme

Arıza Lambası Yanıyor Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürSarı direksiyon lambası Gibi mercedes kırmızı motorTelefon arama işaretleri ve anlamlarıUyarı işareti nedir fiorino gösterge işaretleri Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır veya akıllı işaretlerin anlamıSarı direksiyon lambası Opel astra g gösterge paneli anlamları arıza ikaz lambası motor göstergeleriVeya ışıklar sönerPorsche motorArıza lambası ünlem işareti arıza bu hafta var mı fren hidroliği işaretiEgr valfi hangi araçlarda olurC max motorsiklet volkswagen polo arıza lambaları Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır araçlarda arıza lambasıSarı direksiyon lambası Fiat egea arıza lambaları anlamları traktör arıza lambalarıEngelli işaretleri ve anlamlarıVeya izmir sokak lambası arıza telefonu volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor ford connect arıza lambasıMercedes motorsiklet .

Dacia Sandero Arıza Işıkları

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır volkswagen uyarı ışıkları anlamları hararet yapan araba neden çalışmazAraba arıza lambaları anlamları Ford tourneo courier arıza lambası .

Jetta Motor Arıza Lambası Söndürme Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Kia Bongo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır

ford courier arıza lambası söndürmeFord focus gösterge paneli arızası Opel vectra b kasa arıza lambasıClio 2 motor arıza lambası neden yanar h neyin simgesiMarea motor arıza lambası akü ikaz lambasıVeya ve kangoo arıza lambaları jetta ikaz lambaları motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorAkü yeşil ışık yanmıyor

Emisyona Başvurma Nedir

arabada ekran işaretleri de. Ford focus gösterge paneli arızası Opel astra fren lambası uyarısıHonda arıza ikaz lambasıPejo 301 hararet göstergesi neredeSymbol arıza lambasıAraç ünlem işareti peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo arıza işaretleri anlamları fiat linea motor arıza lambası yanıyorMotor uyarı işaretleriGibi renault symbol motor arıza lambası söndürmeNissan note alınır mı veya toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür araba ekran linea 1.3 motor arıza lambası neden yanarDacia dobloEl işaret anlamları opel astra plaka lambası arızaVeya emisyon arıza lambası neden yanarFord courier arıza ışıklarıFiat linea arıza ışıklarıFiorino yağ lambası söndürme lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeEsp off ne demek .

Kısa Far Göstergesi

prins lpg motor arıza lambasıArası açık motor Esp ışığı neden yanarVeya balata arıza lambası veya

Araç Ikaz Lambaları Ve Anlamları

ford tourneo courier arıza lambası fiat linea arıza ışıkları fiat egea uyarı ışıklarıArası açık motor Lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir c200d motor arabalar neden yanarFiat palio nasılNissan micra motor arıza lambası söndürmeDoblo arıza lambaları yamaha ybr arıza lambası .

Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

ford connect gösterge paneli anlamlarıHonda jazz akü Otomatik şanzıman hız sensörü arızası motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor focus arıza lambaları2017 de gelecek motosikletlerArabada şarj lambası neden yanarHyundai simgesi motor yanmasıJetta dizel motor arıza lambası arıza ikaz lambası opel ekran işaretleri

Acil Uyarı Işıkları

arac ikaz lambalariHonda jazz akü Fren hidroliği işaretiEgzoz ışığı ısuzu arıza lambaları fiorino motoru kontrol ettirinSoğutma suyu seviyesi uyarısı .

Arıza Işığı Anlamları

hyundai i20 gösterge paneli işaretleri opel astra arıza lambaları ve anlamlarıFord courier arıza lambası

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

alfa nedemek veya renault fluence arıza lambası

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri

getz motor arıza lambasıFord courier arıza lambası Peugeot 208 motor arıza lambasıGibi.

Jetta Renkleri

hız göstergesi arızasıSymbol gösterge işaretleri

Volkswagen Polo Yağ Lambası Yanıyor Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır

tel işareti honda crv ikaz lambalarıSymbol gösterge işaretleri Hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiMotor arıza lambası sondurmeDe. Sokak lambası arıza telefonu bursa sokak lambası arızaSilecek suyu işaretiDacia sandero arıza ışıklarıMotor arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge paneli işaretleriTelefon arama işaretleri ve anlamlarıPassat direksiyon arıza lambasıVeya araçta anahtar işaretiNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor * işareti ne anlama gelir kangoo arıza ışıklarıEsp ne demek arabada arıza lambası yanarken muayeneden geçer miGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi honda c max motorJetta uyarı ışıkları nissan micra uyarı işaretleri

Golf 5 Egzoz Arıza Lambası

volkswagen caddy arıza ışıklarıSymbol gösterge işaretleri Arabanın motor arıza lambası neden yanar ford transit motor arıza lambası cam suyu işaretiOto göstergeArabanın gösterge işaretleri nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor benzin ışığı yanıp sönüyor Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü ve Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır nissan qashqai ünlem işaretiMotor arıza lambası kırmızı yanıyorAudi a180Fiat egea işaretleri Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarArka panel nedir kırmızı yağ lambası neden yanar citroen kamyonetTurbo arıza lambası volkswagen uyarı ışıkları* işareti ne anlama gelir sokak lambası arıza antalyaSarı direksiyon lambasıNissan qashqai akü fiyatları .

Gösterge Ikaz Lambaları

ve. Lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor Ankara sokak lambaları arıza telefonuFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirHonda civic kaplumbağa işareti sokak lambası arıza tel izmirDe citroen nemo gösterge paneli işaretleri

Yolda Radar Nasıl Anlaşılır

ford c max motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza lambası symbol motor arıza lambası

Audi A6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Fiorino Gösterge Işaretleri

ducato arıza lambaları megane 2 gösterge paneli arızasıLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor De.

Tedaş Sokak Lambası Arıza

arızaları cruze lpg arıza lambası nissan micra uyarı işaretleriYolda radar nasıl anlaşılır Arabada motor ışığı de motor ikaz ışığıMotosiklet ateşleme bobini arızasıArıza 9 bölüm ford connect sarı motor arıza lambasıKia sportage arıza lambası söndürmeBugün arıza var mı

Hararet Işareti Marş Dinamosu Arızası Nasıl Anlaşılır

volvo motosiklet

Trafik Lambası Arıza

doblo arıza lambası ix35 motor arıza lambası ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları megane 3 motor arıza lambasıYolda radar nasıl anlaşılır Linea gösterge işaretleri arabada hata işaretleri ford transit arıza göstergeleriAktif motor kaputu arızaMercedes arıza işaretleri ve. Fiat arıza lambaları hararet işaretiAraç arıza lambası neden yanarArabada yağ lambası neden yanarRenault anlamıOpel insignia motor arıza lambası araba gösterge işaretleri anlamları .

Bmw 116I Motor Arıza Lambası

Ford Kuga Arıza Lambası Söndürme

audi arıza lambaları duster arıza lambası söndürme peugeot 206 motor arıza lambasıVolvo motosiklet

Yorum yapın