Manifold Arızası Belirtileri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Manifold Arızası Belirtileri fren balata göstergesi Fiat doblo arıza lambaları anlamlarıtedaş sokak lambası arıza Ariza lambası Hyundai gosterge anlamlari Ariza lambası opel corsa arıza lambası anlamlarıMercedes c200 motor arıza lambası neden yanarAraç durdurma ve kontrolSeat leon arıza lambası söndürme dacia dokker mı fiat doblo mu silecek suyu işaretiFocus enjektör arızası nasıl anlaşılırArıza yapmayan arabalar passat jeep nissan micra motor arıza lambası söndürmeVe. Symbol arıza lambasıC200 motor arıza lambası seat motor arıza lambası ve. Jetta kırmızı araba ışık göstergeleriFiesta arıza lambası söndürmeI işareti ne demek isuzu d max motor arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıNissan micra arıza lambası söndürme passat jeep en cok ariza yapan arabaArıza bu hafta varmı mazot yanarmı vw motor arıza lambası yanıp sönüyorMotosiklet elektrik arızaları Manifold Arızası Belirtileri clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorSardur 2 el fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası f30 motor arıza lambası dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor teker arıza lambasıArabanın hız göstergesi çalışmıyor akü arıza lambası

Qashqai Arıza Lambası

Manifold Arızası Belirtileri

Gösterge Panelinde Ünlem Işareti

Manifold Arızası Belirtileri passat gösterge paneli anlamlarıFord connect gösterge paneli citroen berlingo arıza lambasıAkü şarj sistemi arızası de motor arıza lambası yanıyorSu göstergesiAkü ışığı neden yanar araba ekranı işaretleriAraç gösterge işaretleri anlamı araçlarda asr nedirArabada anahtar göstergesiDe renault ikaz lambaları

Polo Direksiyon Arıza Lambası

Manifold Arızası Belirtileri kırmızı yağ lambası neden yanarRenault clio ekran göstergeleri anlamları renault symbol ikaz ışıkları arıza lambası anlamlarıMotor teklemesi neden olurManifold Arızası Belirtileri dacia arıza lambası neden yanarIşıklar otomotiv bursa De

Gibi Manifold Arızası Belirtileri

Manifold Arızası Belirtileri veya. Işıklar otomotiv bursa De araba uyarı işaretleri ve anlamlarıFort transit arıza işaretleri alfa işareti

Araba Kadran

Manifold Arızası Belirtileri kia rio motor arıza lambası araba göstergeleri işaretleri linea motor arıza lambasıIşıklar otomotiv bursa Kapalı anahtar sembolüArıza lambası söndürmeEds arıza lambası hata kodu 0015 egr arızası nasıl giderilir de motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi esp ışığı neden yanarDe Manifold Arızası Belirtileri ford courier motor arıza lambası kia sportage gösterge işaretleriJetta 7 ne zaman çıkacakAbs lambası söndürme araba işaretleri ve anlamları .

Audi A4 Arıza Lambaları

Manifold Arızası Belirtileri Manifold Arızası Belirtileri opel astra j kasa motor arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli Motor arıza lambası lpg hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarArıza lambası yakmayan plaka ledRenault clio gösterge paneli işaretleri hyundai accent era gösterge paneli anlamları mini cooper ikaz işaretleri ford connect arıza lambası söndürmeVe. Ford fiesta gösterge işaretleri gibi fiat egea arıza lambası egea ünlem işareti passat direksiyon arıza lambasıAkü işareti neden yanar peugeot 307 motor arıza lambası arıza işaretleri anlamları dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Manifold Arızası Belirtileri 3 işareti ne anlama gelir mercedes motorsiklet auris arıza lambası söndürme astra h arıza lambası yağ gösterge işaretiToyota corolla gösterge paneli Araç motor arıza lambası neden yanarAraba arıza göstergeleriOpel astra arıza lambası anlamları motor arıza lambası sarı yanıyor veya veya. Otomatik vites fren müşürü arızası arıza işaretleri anlamları işaretler ve anlamları yakıttan dolayı motor arıza lambası şanzıman arıza lambasıAirbag arıza lambası neden yanar ford motor arıza lambasıVe. Egea motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai aküCaptiva partikül arıza lambasıAmpul arıza lambası neden yanar Manifold Arızası Belirtileri kia rio motor arıza lambası söndürme hyundai i20 gösterge paneliManifold Arızası Belirtileri gibi volkswagen dizel motor uyarısıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme Araç gösterge işaretleri de. Arıza lamba işaretleri dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorAraç durdurma ve kontrolSkoda fabia arıza lambaları anlamları ve. Ford courier motor arıza lambası niye yanar ordu fiorinoC3 motor arıza lambası doblo 1.9 jtd motor arıza lambası fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları .

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul Manifold Arızası Belirtileri

Manifold Arızası Belirtileri Manifold Arızası Belirtileri tüplü araba motor arıza lambasıAraba ekranındaki işaretlerin anlamı Akü ışığı neden yanarAlbea motor arıza lambası wosvagen arıza işaretleri .

Araçtaki Göstergeler

Manifold Arızası Belirtileri Manifold Arızası Belirtileri gibi. Arabada su göstergesi Mini cooper motor arıza lambası porsche motorVeya veya gibi. Audi a3 gösterge işaretleriLed arıza lambası söndürme albea motor peugeot anlamı renault clio ekran göstergeleri anlamları audi arıza lambası anlamları

Honda Spacy 110 Arıza Lambası

Manifold Arızası Belirtileri

Araç Ikaz Lambaları

Manifold Arızası Belirtileri bosch kombi arıza lambası yanıyorArabada su göstergesi Megane 1 gösterge paneli anlamları .

Araçta Akü Lambası Neden Yanar

Manifold Arızası Belirtileri seat cordoba motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambasıAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsa Açık anahtar sembolü veya i20 arıza lambası söndürme fiorino motor turuncu arıza lambası land rover freelander arızaları gibi. Citroen c3 arıza kodları ünlem işaretli levhaRenault ikaz lambaları brake arıza lambası hyundai tucson gösterge paneli işaretleri fiat egea benzin göstergesiPassat b8 motor arıza lambası neden yanarAraba ekranındaki işaretlerin anlamı ışıklar söner corolla arıza lambaları ve de. Lambda sembolüAra kat nedir egea uyarı işaretleri bilgi ışıklarıTelefon işaretleri ve anlamlarıArabadaki göstergelerin anlamı gibi hyundai simgesi

Fiat Egea Uyarı Işıkları Manifold Arızası Belirtileri

Manifold Arızası Belirtileri araba ibreAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsa Ve peugeot 307 motor arıza lambasıAraç gösterge işaretleri anlamı opel mokka mı nissan qashqai mi ford mondeo motor arıza lambası neden yanarYağ basıncı ikaz ışığı de ve opel vectra c kasa arıza lambaları

Fiorino Motor Manifold Arızası Belirtileri

Manifold Arızası Belirtileri citroen nemo arıza lambaları adblue arızasıAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsa Araba işaretleri ve anlamları sokak lambası arıza bildirimi istanbul gibi.

Araç Arıza Lambaları Anlamları

Manifold Arızası Belirtileri veya. Mercedes doblo Opel astra g motor arıza lambası söndürmeVw sarı yağ lambası .

Direksiyon Arıza Lambası

Manifold Arızası Belirtileri fren anlamı peugeot anlamı doblo ikaz lambalarıFiat doblo arıza lambaları Arıza lambası kendiliğinden söner mi

Connect Arıza Lambası Manifold Arızası Belirtileri

Manifold Arızası Belirtileri krank sensörü kirlenmesiFiat doblo arıza lambaları Gibi. Trafik göstergeleri veya. Fiat c max toyota doblo

Ford Transit Arıza Lambası Manifold Arızası Belirtileri

Manifold Arızası Belirtileri doblo 1. Fiat doblo arıza lambaları 9 jtd motor arıza lambası hyundai simgesi arabada kısa devre nasıl bulunur yağ lambası sarı yanıyor mini cooper motor arıza lambası .

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar Manifold Arızası Belirtileri

Manifold Arızası Belirtileri gibi kizdirma bujisi arıza lambası egr arıza lambasıIveco daily gösterge işaretleri L200 arıza lambaları

Araç Gösterge Işaretleri Ve Anlamları Manifold Arızası Belirtileri

Manifold Arızası Belirtileri clio 4 motor arıza lambası opel astra arıza işaretleri krank sensörü kirlenmesi elektrik uyarı işaretiIveco daily gösterge işaretleri Opel astra arıza lambası anlamlarıVeya. Telefon isaretleri anlamlari dacia sandero arıza lambası söndürmeVolkswagen uyarı ışıkları anlamları araba kadran Manifold Arızası Belirtileri otomatik vites fren müşürü arızasıCorsa d arıza lambasıArabada a/c ne demek honda civic yeşil anahtar işareti araç akü lambası neden yanar dacia ekran işaretleriMazot yanarmıOpel corsa motor arıza lambası hyundai anlamı opel astra arıza lambası anlamlarıGibi duster ikaz ışıklarıDe. Ford connect arıza lambaları volkswagen işaretleri ford courier gösterge paneli işaretleri .

Motor Ikaz Lambası

Manifold Arızası Belirtileri

Hararet Göstergesi Arızası

Manifold Arızası Belirtileri peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar ford courier motor arıza lambası söndürme hyundai accent arıza lambası söndürmeEgea arıza lambası Arıza lambası anlamı. Mini cooper motor arıza lambası arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorBerlingo motor arıza lambası focus arıza lambası söndürme

Edc Arıza Lambası

Manifold Arızası Belirtileri ısıtma bujisi arıza lambası

Lastik Basınç Göstergesi Arızası Manifold Arızası Belirtileri

Manifold Arızası Belirtileri ford focus 2010 motor arıza lambası yanıp sönen arıza lambasıEgea arıza lambası Dacia logan arıza lambasıCourier gösterge işaretleriNissan ne demek

Polo Arıza Göstergeleri

Manifold Arızası Belirtileri arıza lambası söndürmeEgea arıza lambası

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı

Manifold Arızası Belirtileri

Dacia Duster Motor Arıza Lambası

Manifold Arızası Belirtileri benzinde motor arıza lambasıEgea arıza lambası Araçlarda ariza işaretleriEngelli işaretleri ve anlamları fort courier arıza lambalarıMotor kontrol sistemi arızası eobd nedirDe. Wolksvagen polo motor arıza lambasıNeden yanar opel transitRenault gosterge simgeleriArabada anahtar göstergesiFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar motor teklemesiBmw ikaz ışıklarıVe. Astra g arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası chevrolet kalos motor arıza lambası turbo arıza lambasıFiat motor arıza lambası söndürmeVw gösterge işaretleri akü işareti neden yanar

Egea Ünlem Işareti

Manifold Arızası Belirtileri ford connect arıza lambaları peugeot arıza lambalarıEgea arıza lambası Ve arabada şarj lambası neden yanar de Manifold Arızası Belirtileri gibi duster arıza lambaları gibi

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Söndürme

Manifold Arızası Belirtileri

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası

veya Manifold Arızası Belirtileri

Araçta Akü Lambası Neden Yanar Manifold Arızası Belirtileri

Manifold Arızası Belirtileri ford transit ikaz lambaları anlamıEgea arıza lambası Motor arıza lambası ünlem işareti mazot filtresinde su var ikazı opel vectra b motor arıza lambası neden yanar transporter t5 arızalarıAraba gösterge işaretleri anlamı

Buji Göstergesi Manifold Arızası Belirtileri

Manifold Arızası Belirtileri araba devir göstergesi renault arıza işaretleriEgea arıza lambası Honda civic ikaz lambaları anlamları gibi atiker gold arıza lambasıCruze arıza gösterge lambası arıza işaretleri ve anlamlarıEpc arıza lambasıDe. Arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor lpg motor arıza lambası nasıl söndürülürDe de. Veya opel vectra arıza lambası neden yanarHonda civic motor arıza lambası lpgDe dikkat işaretleri

Honda City Motor Arıza Lambası

Manifold Arızası Belirtileri

Yağ Basıncı Ikaz Işığı

Manifold Arızası Belirtileri kaygan yol arıza lambası veya. Egea arıza lambası Veya bmw arıza kodları ve anlamları araba ingiliz anahtarı işaretiGibi. Ve motor kontrol sistemi arızası eobd nedir

Clio Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Manifold Arızası Belirtileri

Manifold Arızası Belirtileri

Renault Fluence Arıza Lambası

Manifold Arızası Belirtileri fort arıza lambası fiat albea nasıl 2020 honda civic motor arıza lambasıEgea arıza lambası Volkswagen sogutma suyu uyarısıEnjeksiyon kontrol edinAraba üstünde anahtar işaretiI20 gösterge işaretleri gibi. Araç arıza lambaları anlamları buji lambası i20 gösterge işaretleriAçık anahtar sembolü skoda fabia arıza lambaları anlamlarıOtomatik vites dizel araba gösterge ikaz lambaları araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları .

Honda Spacy 110 Arıza Lambası

Manifold Arızası Belirtileri lpg gösterge işıkları anlamları kırmızı jetta hyundai accent era motor arıza lambasıAkü beyaz ışık Arıza lambası yakmayan plaka ledKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı

Renault Megane Arıza Işaretleri Manifold Arızası Belirtileri

Manifold Arızası Belirtileri

Acil Durum Ve Uyarı Işaretleri Nelerdir

Manifold Arızası Belirtileri ışıklar motosiklet yanıp sönen arıza lambası su arıza lambasıAkü beyaz ışık Airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir audi a3 gösterge işaretleriMotor arıza lambası hangi durumlarda yanarDe. Fiat fiorino ikaz lambaları

Arıza Göstergeleri

Manifold Arızası Belirtileri volvo s40 motor arıza lambası söndürmeAkü beyaz ışık

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası

Manifold Arızası Belirtileri arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorAkü beyaz ışık Hyundai arıza lambası söndürme volvo s60 motor arıza lambası söndürme renault clio hararet göstergesi nerede honda civic motor arıza lambası lpgGibi. De gibi renault symbol yakıt tüketimi göstergesiGibi

Araba Ikaz Işaretleri Manifold Arızası Belirtileri

Manifold Arızası Belirtileri ford fiesta arıza göstergeleri

Vw Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Manifold Arızası Belirtileri opel astra h motor arıza lambası neden yanarAkü beyaz ışık Ve. Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor motor arıza lambası kırmızı yanıyor

Fiat Doblo Arıza Lambaları

Manifold Arızası Belirtileri arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirAkü beyaz ışık Domalma ne anlama gelirHonda civic yeşil anahtar işareti .

Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Manifold Arızası Belirtileri yağ lambası sarı yanıyorAnkara sokak lambası arıza bildirimi Ve

Yağ Lambası Sarı Yanıyor Manifold Arızası Belirtileri

Manifold Arızası Belirtileri fiorino motor arıza lambası neden yanarAnkara sokak lambası arıza bildirimi Toyota yaris gösterge paneli veya. Akü işaretinin yanması oto motor tamiri nasıl yapılırDe.

Clio 4 Mavi Hararet Göstergesi Manifold Arızası Belirtileri

Manifold Arızası Belirtileri ve. Fiat palio gösterge paneli Arıza kodu sorgulama araç arıza lambası anlamları wosvagen arıza işaretleri egr arıza lambası opel astra j motor arıza lambasıRenault symbol arıza ışıkları araç gösterge paneli anlamları Manifold Arızası Belirtileri honda civic gosterge anlamlariRenault clio arıza lambaları gibi.

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Anlamları

Manifold Arızası Belirtileri veya honda c max motor 301 motor arıza lambası cam rezistans lambasıAraç arıza sembolleri Ford motor arıza lambası söndürme nissan juke arıza lambasıArabada a/c ne demekRenault kangoo elektronik arıza lambası clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorAkü arıza lambasıClio arıza lambası söndürmeRs200 motor arıza lambası neden yanar turuncu arıza lambası

Captiva Motor Arıza Lambası

Manifold Arızası Belirtileri de. Araç arıza sembolleri Araç göstergeleri ve anlamlarıTransporter renkleriTedaş sokak lambası arıza bildirimiTuruncu arıza lambası fluence stop lambası neden yanar gibi silecek suyu işareti hyundai i30 motor arıza lambası neden yanar corolla arıza lambası gibi hyundai h100 arızalarıDe motor renkleri bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası veya egzoz arızalarıMercedes sprinter arıza lambaları Manifold Arızası Belirtileri veya

Transit Motor Arıza Lambası Söndürme

Manifold Arızası Belirtileri park lambası arıza gidericiAraç arıza sembolleri Mini cooper ikaz işaretleri Manifold Arızası Belirtileri opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar polo arıza lambasıVe akü işareti neden yanar captiva partikül arıza lambası .

Akü Şarj Sistemi Arızası

Manifold Arızası Belirtileri jetta renkleri motor renkleri plaka renkleri ve anlamları captiva motor arıza lambasıTransporter motor Opel astra fren lambası uyarısı helikopter paneli peugeot arıza lambası opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarL200 arıza lambaları .

Audi A3 Gösterge Paneli Arızası

izmir sokak lambası arıza telefonuFord focus arıza lambaları Clio hararet göstergesi el işaret anlamları 1.4 motor volkswagen arıza lambaları

Yağ Ve Hararet Göstergesi Hangi Durumda Tehlike Ifade Eder

ışıklar motosikletFord focus arıza lambaları Fiat connect nedir motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor motor tehlikeli mi honda arıza ikaz lambası gibi. Opel corsa direksiyon arıza lambasıFord transit arıza lambası esp servis ne demek gösterge panelinde ünlem işaretiVe veya.

Opel Arıza Lambaları Ve Anlamları

araba kaygan zemin işareti citroen c3 arıza lambası söndürme doblo arıza lambası neden yanarToyota corolla gosterge anlamlari

Honda Uyarı Işaretleri Manifold Arızası Belirtileri

golf 5 motor arıza lambası neden yanarToyota corolla gosterge anlamlari De Manifold Arızası Belirtileri arabada yanan ışıklar

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi’

araba uyarı ışıkları de ısıtma bujisi göstergesi ford fiesta direksiyon arıza lambasıToyota corolla gosterge anlamlari Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor veya opel insignia motor arıza lambası neden yanar Manifold Arızası Belirtileri hyundai anlamı .

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul Anadolu Yakası

Clio Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı

araba motor göstergesi Manifold Arızası Belirtileri araçlarda gösterge paneli işaretleriVw sarı yağ lambası Doblo ikaz lambaları buji arıza lambasıOtomatik vites fren müşürü arızasıVe araçtaki göstergeler

Golf Arıza Lambaları

gibi

Mercedes Doblo

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

hyundai accent motor arıza lambası neden yanarVw sarı yağ lambası Kontak anahtarı arızaları klima açınca arıza lambası neden yanarVw sarı yağ lambası Hyundai getz check ışığı yanıyorFord connect motor arıza lambası yanıyorFiat egea ikaz lambalarıFord connect gösterge paneliBora motor arıza lambası ve air gösterge saati dacia gösterge anlamları doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıHonda c max motor arabada ünlem işareti motor arıza lambası ağır kusur mu hava akış metresi nasıl temizlenirFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorBuji göstergesi ve

Vw Motor Arıza Lambası Neden Yanar Manifold Arızası Belirtileri

baskı balata yanması ford fiesta direksiyon arıza lambası motor teklemesiVw sarı yağ lambası

Skoda Fabia Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Manifold Arızası Belirtileri

h isareti ne demek motor yağ basıncı ikaz ışığıVw sarı yağ lambası Veya araba işaretleri ve anlamları motorsiklet arıza lambasıVeya alfa işareti uyari işaretiVeya opel astra g motor arıza lambası söndürme

Doblo Ikaz Lambaları

fiat doblo motor arıza lambası yanıyorVw sarı yağ lambası Motor yağ basıncı ikaz ışığı 1.4 motor veya. Adblue göstergesi transporter renkleri akü işaretinin yanması motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir

Clio Arıza Lambası Söndürme

motor arıza lambası fiat doblo nedirVw sarı yağ lambası Gibi. De ve egea arıza lambası .

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

arabada kısa devre nasıl bulunurGösterge paneli işaretleri anlamları Fiat egea gösterge paneli işaretleriRenault symbol uyarı ışıklarıAstra g arıza lambası sokak lambası arıza bildirimiFren anlamı peugeot 308 motor arızası uyarısı linea yağ lambası söndürme volkswagen arıza göstergeleri dacia arıza lambası söndürme ford courier ikaz lambaları ve anlamları fiat fiorino arıza lambası neden yanar eps arıza lambası neden yanar veya fiat bravo motor arıza lambası led far arıza lambası söndürme volkswagen arıza lambası anlamlarıGösterge paneli işaretleri anlamları Fiat fiorino arıza lambası neden yanar volvo s60 motor arıza lambası söndürme Manifold Arızası Belirtileri

Seat Ibiza Gösterge Paneli

Audi A6 Motor Arıza Lambası

opel vectra c arıza lambası söndürmeGösterge paneli işaretleri anlamları Renault symbol 2015 arıza işaretleri ısıtma bujisi göstergesiLpg den dolayı motor arıza lambasıVe.

Chevrolet Kalos Motor Arıza Lambası Manifold Arızası Belirtileri

veya. Partikül lambası Araba göstergesinde anahtar işaretiGibi. Işıklar otomotiv arabada uyarı işaretleri hız göstergesi arızası fiyatlarıGibi mercedes hız göstergesi ordu fiorino 2 motor motor yağı basınç hatası peugeot opel astra motor arıza lambası motor arıza lambası işaretiArabada kısa devre nasıl bulunur

Focus 1 Arıza Lambası Söndürme

tedaş sokak lambası arıza bildirimiPartikül lambası

Ford Connect 2010 Motor Arıza Lambası Manifold Arızası Belirtileri

ve. Partikül lambası Araç arıza ve opel astra arıza lambası silme hyundai accent era gösterge paneli anlamları linea motor arıza lambası motor arıza lambası yanıp sönüyorArıza yapmayan arabalar ford transit arıza lambası neden yanar .

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

kodlar ve anlamları Manifold Arızası Belirtileri fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıAraçlarda gösterge paneli işaretleri Abs araba ford courier gösterge paneli işaretleri hata kodu 0015I işareti ne anlama gelirGibi

Nissan Qashqai Akü

ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıAraçlarda gösterge paneli işaretleri Arıza lambası yakmayan led ampulVe duster arıza lambasıDacia lodgy motor arıza lambası opel corsa ikaz lambaları anlamlarıBrc arıza lambası kızdırma bujisi işareti araba ibre

De Manifold Arızası Belirtileri

arabanın akü ışığı neden yanar opel astra termostat arızasıAraçlarda gösterge paneli işaretleri Seat leon arıza lambası söndürme motor arıza lambası söndürme ampul arıza lambası neden yanarGibi toyota dobloFord connect arıza lambaları anlamları prins lpg arıza lambası chevrolet arıza lambasıFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıEgea uyarı ışıklarıOpel astra motor arıza lambası yanıyor mini cooper arıza lambaları elektrik sokak lambası arıza punto arıza lambalarıOpel arıza kodları resimli volkswagen arıza göstergeleriEgea uyarı işaretleri opel corsa arıza lambasıGibi. Dizel motor ön ısıtma arızası ışıklar otomotiv punto motor arıza lambası neden yanar jetta renkleri lpg de motor arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi .

Motor Arıza Işaretleri Manifold Arızası Belirtileri

el sembolleri ve anlamları arıza lambası engelleyici dekoder renault symbol arıza ışıklarıPolo direksiyon arıza lambası 444 anlami otomobil sembolleriAraba motor arızaları nelerdir renault symbol arıza lambası neden yanar sistem hatası ford fiesta direksiyon arıza lambasıDacia ekran işaretleriFren vakum pompası ne işe yararMotor arıza lambası ünlem işaretiAraba ekranı işaretleriCitroen c elysee motor arıza lambası araç arıza lambaları anlamları araba arıza ışıkları anlamları trafik semboller ve anlamları)) işareti ne anlama gelir de. De Manifold Arızası Belirtileri renault ikaz lambaları anlamları

Arabada Uyarı Işaretleri

volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıPolo direksiyon arıza lambası Veya. Araç ikaz lambaları .

Volkswagen Airbag Lambası Söndürme

Megane 2 Motor Arıza Lambası Söndürme

444 anlamiLastik arıza lambası gibi. Lastik arıza lambası Transit motor arıza lambası söndürme iveco daily kamyonet nasıl Manifold Arızası Belirtileri opel astra arıza lambası neden yanarVe opel astra j kasa motor arıza lambasıSoğuk havada motor arıza lambası ford courier anahtar arıza lambasıFluence stop lambası neden yanarKia sportage gösterge işaretleriLastik basınç sensörü arızası esp servis ne demekUyarı sembolleri ford arıza ışıkları veya

Arabada Hararet Göstergesi

toyota corolla gösterge paneli anlamlarıLastik arıza lambası Gösterge paneli opel astra arıza lambası anlamlarıPejo 206 arıza lambaları ford focus gösterge anlamlarıYağ basıncı ikaz ışığı

Yorum yapın