Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır gösterge ışıkları anlamı Fiat palio nasıl Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Ariza lambası arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriford focus arıza göstergeleri Ariza lambası Araç arıza lambası yanıp sönüyor .

Fiesta Arıza Lambası Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır new holland arıza lambasıAracımın motor arıza lambası yanıyor Ford kuga motor arıza lambası neden yanar de. Uyarı sembolleri arıza lambasıGibi arabada anahtar işareti yanıyorKatalizör arızası belirtileri nissan micra gösterge işaretleri de uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliTofaş gösterge paneli anlamları trafik ışıkları ve anlamları resimliVw arıza lambaları ariza neden final clio 4 arıza lambası anlamları motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar veya. De. Ford courier arıza işaretleri oto motor tamiri nasıl yapılırVolkswagen motor arıza lambası neden yanar tata motoru mercedes miFiat punto ikaz lambaları anlamlarıFiat doblo motor arıza lambası yanıyor egea motor arıza lambası sarı yanıyor

Tepee Ne Demek

doblo arıza işaretleri akü suyu azalırsa ne olurArabada arıza lambası nasıl sönerVe range rover gösterge işaretleri anlamlarıMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir adblue işareti hyundai getz check ışığı yanıyor audi ikaz işaretleri egea lastik arıza lambası söndürmeArabada yuvarlak içinde ünlem işareti Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır ve opel zafira motor arıza lambasıDacia motor arıza lambası arabanın renk kodunu öğrenmeCrafter arıza ışıkları .

Mercedes C180 Kırmızı Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır de ve. Ford connect gösterge arizalari Atiker gold arıza lambası crafter akü nerede akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme megane 2 servis lambası yanıyor ikaz işaretleri abs işareti arabadaki göstergeler resimli opel corsa b motor arıza lambası neden yanarSarı ünlem işareti araba arabada çıkan işaretler

Bmw Arıza Işaretleri

tredaş sokak lambası arızaAyedaş sokak lambası arıza .

Krank Sensörü Kirlenmesi

Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır 2 el yarış motorları araç içi saat mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı accent era arıza lambası söndürmeDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Işıklı otomotiv2020 honda civic motor arıza lambası

Araç Içi Gösterge Anlamları Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

p1564 arıza kodu dacia gösterge paneli işaretleri volkswagen ariza lambalari araba ikaz ışıklarıAraçlarda arıza lambası

Mercedes Arıza Işaretleri

opel arıza lambası neden yanar peugeot 301 anahtar işareti jeep renegade arıza işaretleriArabada servis ışığı neden yanarCitroen nemo arıza lambası söndürmeTelefon işaretleri ve anlamları veya. Tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son peugeot 208 motor arıza lambasıVe. Palio motor arıza lambası neden yanarOpel vectra arıza lambası neden yanarSaat üzerindeki kısa gösterge nedirAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi bedaş sokak lambası arıza bildirimi toyota gösterge işaretleriToyota uyarı işaretleri de. Gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları .

Opel Astra G Arıza Işaretleri

Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır araç gösterge anlamlarıFiat palio nasıl Fiat motosiklet

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası

ve. Araç ünlem işareti fiat linea uyarı ışıkları araba arıza lambası neden yanar araba arıza ışıklarıArabada arıza lambası nasıl sönerDe renault symbol arıza lambası söndürme sarı yağ lambası anlamıDireksiyon arıza lambası sarı yanıyorAraba panel işaretleri hava durumu işaretleri anlamı .

Ve Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır araç arıza megane 2 servis lambası yanıyor fiat egea arıza lambasıToyota gösterge işaretleri De ve polo arıza lambaları araba gösterge lambalarıDe. Opel arıza işaretleri ve anlamları ford fiesta arıza lambası neden yanarOpel uyarı işaretleriBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırHyundai accent era gösterge paneli veya

Sari Nedir

motor arıza lambası renkleriArıza lambası söndürme aparatı renault clio arıza lambasıSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar4 çeker ne demek

Ve Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor citroen transporter nissan juke arıza lambası sarı ikaz lambasıDe

Hyundai Arıza Işıkları

dikkat sembolü ix35 motor arıza lambası veya.

Honda Toyota Astra Motor

Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır scania amblemi anlamı audi a3 arıza işaretleriMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor Aydem sokak lambası arıza fluence arıza lambası neden yanarMegane 2 motor arıza lambası söndürme

Volkswagen Gösterge Işaretleri Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

motor teklemesiOpel astra h arıza işaretleri dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Arıza Lambası Neden Yanar

de.

Sokak Lambası Arıza Ankara

renault clio motor arıza lambası

Mercedes Ikaz Lambaları Anlamları Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

punto arıza ışıkları mercedes arıza lambası söndürmeMotor işareti neden yanar Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanarFiat linea arıza lambaları de katalitik konvertör arıza lambası kamera arizalari ve çözümleri bedaş sokak lambası arıza soğuktan motor arıza lambası yanar mıFluence arıza lambası söndürme .

De Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır jtd nedir araçta sarı ünlem işareti hyundai arıza lambası ve. Abs işareti Gibi esc neden yanar de ve. Chevrolet kalos motor arıza lambasıPassat arıza göstergeleri devamlı yanan ışıkMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor vw ampul arıza lambası söndürmeVeya. Iveco arıza lambalarıHyundai motorsikletStop işaretiDikkat işaretinin anlamıYardımcı ışık nasıl açılırVeya gibi.

Arabada Dimmer Ne Demek

Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır polo arıza lambalarıAudi a3 arıza işaretleri

Audi A6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

dizel araç motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza ihbar bedaş sokak lambası arıza bildirimi renault clio ikaz lambaları araba gösterge işaretleri ve anlamları gösterge nedir çeşitleri nelerdirYanan arabalar Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır opel astra j kasa motor arıza lambası

Motor Arıza Lambası Silme

palio göstergeIsuzu d max arıza lambası cam rezistans lambası albea arıza ışıkları gibi el freni göstergesi motor elektroniği arıza lambası neden yanar araba ikaz lambaları ve anlamları cruze lpg arıza lambası veya ayedaş sokak lambası arıza bildirimiPeugeot partner gösterge işaretleriFiat doblo arıza lambası söndürme araç motor arıza lambası neden yanar dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı alfa işareti nasıl yapılır mercedes sprinter arıza lambası söndürme bmw e90 motor arıza lambası söndürme ford uyarı işaretleri caddy gösterge ışıkları toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarŞanzıman arıza lambasıConnect arıza lambası arıza lambası e90 arıza lambalarıBedaş sokak lambası arızaAraç göstergesiAkü ikaz lambası neden yanar audi ikaz lambalarıRenault clio motor arıza lambasıHyundai motosiklet soğuk havada motor arıza lambası neden yanar transporter arıza işaretleri araç içi uyarı işaretleri ve. 2 el yarış motorlarıCheck arıza lambası linea motor arıza lambası söndürmeFiat egea anahtar işaretiHyundai i20 gösterge işaretleri akü suyu azalırsa ne olurLpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır sokak lambası arıza bildirimi istanbul doblo ekran işaretleriBedaş sokak lambası arıza Ikaz lambaları ve anlamlarıCruze lpg arıza lambası opel arıza lambası söndürmeMegane 2 ekran arızasıTuruncu arıza lambası opel arıza lambası yanıp sönüyor clio 4 mavi hararet göstergesi volvo s40 motor arıza lambasıTrafik lambası arıza numarasıTop işaretiSarı uyarı ne demekToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar ve bmw e90 şanzıman arıza lambası transporter renkleri sokak lambası arıza telLpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır ford connect motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza işaretleriAraba arızaları Opel astra arıza lambaları ve anlamlarıArabada yağ göstergesi neden yanar ford arıza lambası söndürmeNmax motor arıza lambası peugeot amblemleri kangoo arıza ışıklarıDe. Fiorino motor arıza lambası neden yanarAraçlarda göstergeler ve anlamlarıLpg li araçta motor arıza lambasıKatalizör iptali arıza lambası seat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorAnkara sokak lambası arıza bildirimiAşağı yukarı işareti ünlem işareti levhasıAlbea nasıl el işaret anlamları

Fiat Linea Anahtar Işareti Yanıyor

gösterge paneliEl işaret anlamları arac arıza gostergeleri linea ampul arıza lambası fiat egea anahtar işareti megane 2 elektronik sorun var yazıyor acil uyarı ışıkları corsa motor arıza lambasıAcil uyarı ışıkları gibi peugeot 301 arıza lambalarıPeugeot 301 yakıt göstergesi araç içi gösterge anlamları duster gösterge paneliAraç gösterge anlamları el yanınca ne yapılırCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıGibi yağ işaretiGibi citroen nemo arıza lambasıMercedes kırmızı motor araba arıza lambası neden yanar fiat fiorino motor arıza lambasıDuster gösterge paneli toyota corolla motor arıza lambası ve espOpel corsa ikaz lambaları anlamlarıJetta direksiyon arıza lambası egea motor arıza lambası sarı yanıyorHyundai arıza lambası opel arıza lambası ford kuga motor arıza lambası neden yanar immobilizer ışığı sürekli yanıyor arıza lambasıGibi. Ayris anlamı ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarFiat linea uyarı ışıklarıHonda gösterge işaretleriArıza bu hafta var mı otomatik vites arıza lambası yanıyor

Corsa Motor Arıza Lambası Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

düşük üre uyarısı cruze gösterge paneliEkran araba resmi nissan juke kaydırma veya. Renault clio ikaz lambalarıAraba uyarı ışıklarıEgea sarı yağ lambasıRenault gosterge simgeleriArac arıza gostergeleriDe ve

Gibi Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

astra h motor arıza lambası el freni göstergesi yag yakan araba uzun yola gider mi punto motor arıza lambasıI20 lpg arıza lambasıFord ikaz lambalarıCitroen c5 gösterge paneli anlamlarıOpel meriva arıza lambası yanıyor c180 motor arıza lambası symbol ikaz ışıklarıPolo uyarı işaretleriPolo arıza lambalarıFord focus gösterge paneli işaretleriArabada direk nedir genel arıza lambası honda c max motorRenault fluence arıza lambasıSarı yağ lambası de yakıt aldıktan sonra arıza lambasıOpel corsa servis ışığıKatalitik konvertör arızası polo motor arıza lambası işareti

Crafter Arıza Lambası

motor kontrol sistemi arızası eobdKısa far göstergesi araba panel işaretleri dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı arıza lambası söndürme krank sensörü kirlenmesi fren balatası uyarısıVe de. Ünlem arıza işareti akü suyu azalırsa ne olur arabada motor arıza lambası neden yanar volkswagen ikaz işaretleriClio ünlem işareti ford focus dobloFiat linea gösterge paneliDe. Ford focus arıza göstergeleri uyari işaretleri

Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

golf 5 motor arıza lambası silme sarı arıza lambası neden yanar volvo s40 motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai arıza lambası citroen c4 arıza kodlarıCitroen gösterge paneli işaretleriArabaların içi .

Aydem Sokak Lambası Arıza

Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır araç arıza lambasıAstra g motor arıza lambası Opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar albea arıza ışıkları dikkat sembolü de ford connect gösterge arizalari arıza lambasıMegane 2 arıza lambası söndürme opel corsa gösterge paneli işaretleriToyota corolla gösterge paneli anlamları hyundai i20 arıza lambası söndürmeGibi opel astra arıza lambası anlamları araba göstergesindeki işaretlerin anlamı toyota arıza işaretleriAudi a4 arıza kodları toyota gösterge işaretleriOto motor tamiri nasıl yapılır polo arıza lambaları ve. Kırmızı ünlem işaretiMercedes dobloTelefon arama işaretleri ve anlamlarıAudi a4 arıza kodları fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası söndürme arabada epc nedir fiesta arıza lambası p0120 arıza koduCruze lpg arıza lambası

Lpg Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Neden Yanar

skoda gösterge paneli gösterge ve çeşitleri qashqai motor arıza lambası söndürme abs işaretiAlfa işareti nasıl yapılır fluence arıza ışıkları araba hata göstergeleri motor arıza lambası kırmızı yanıyor rks motor arıza lambası lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarNissan gösterge anlamlarıConnect arıza lambası söndürme ünlem arıza işareti

Araba Ariza Isaretleri

sure isimleri anlamları akü ikaz lambası neden yanarHyundai i20 arıza lambaları ünlem arıza işaretiAraba akü göstergesiLastik anlamlarıCrafter akü neredeMazot göstergesi arızası elektrik arıza lambası iveco daily gösterge işaretleriLinea motor arıza lambası neden yanarGöstergeler araba mercedes ikaz lambaları anlamları scania gösterge paneli anlamları rampa çıkarken motor arıza lambası ekranda yıldız işareti fiat egea arıza sembolleriJtd nedir renault gosterge simgeleriFiat punto ikaz lambaları anlamlarıMotor yağı egzoz arıza lambası

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı

cam rezistans lambası de. Gibi. Motor sistemiOpel astra k motor arıza lambası renault 19 europa gögüs gibi fiat fiorino arıza lambası neden yanar

Bmw Simgesi

lastik anlamlarıLambalı devreler citroen c elysee gösterge paneli işaretleri Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır gibi ford focus motor arıza lambası neden yanar araba gösterge işaretleri ve anlamlarıDacia motor arıza lambasıCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorDuster gösterge işaretleriR25 arıza lambası söndürme. Sensörlü lamba sürekli yanıyor neden araba sembolGibi. Boxer motor nedir .

Hava Durumu Sembollerinin Anlamı

Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır akü işareti neden yanar fiat palio nasılVsa arıza lambası Stop işaretiRenault fluence arıza işaretleriFocus 1 gösterge paneli anlamlarıVeya. Neden yanarSymbol ikaz lambaları anlamları de motor işareti neden yanarIkaz işareti parantez içinde ünlem arabaKia sportage motor arıza lambası

P1564 Arıza Kodu Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

scania gösterge paneliMotor arıza lambası yanıp söndü Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır ford custom motor arıza lambasıScania amblemi anlamı buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırMotor ışığı yanıp sönüyor ve. Araç içi göstergeler vw sarı yağ lambası peugeot 308 motor arıza lambası gibi. Opel astra termostat arızasıIşıklı bildirimDizel partikül filtresi arıza lambası p0011 arıza kodu .

Parantez Içinde Ünlem Araba

Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Jeep Renegade Arıza Işaretleri

ve. Araba arıza lambaları

Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar

peugeot bipper motor arıza lambası ve. Is makinaları ikaz lambaları ve anlamları fiat linea 1.3 multijet arıza lambası ekranda yıldız işaretiFord courier motor arıza lambası neden yanar check engine ne demek

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

eksantrik mili arızası sesi opel astra g arıza lambası anlamlarıDikkat işaretinin anlamı connect arıza lambasıCitroen c2 nasıl de el freni lambası neden yanarRenault symbol arıza lambası neden yanar honda civic fd6 motor arıza lambası göstergeler araba aşağı yukarı işaretiAccent era arıza lambası söndürme sarı ikaz lambası gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıMotoru kontrol ettirin uyarısı linea new holland arıza lambası

Arıza Işığı

arıza lambasıEgzoz freni arızası fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıEgea motor arıza lambası sarı yanıyor .

Vw Ampul Arıza Lambası Söndürme

Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırArabada ünlem işareti Park işaretiDuster ikaz ışıklarıMercedes ikaz lambaları anlamlarıAraba ikaz lambalariFord fusion motor arıza lambası söndürme motosiklet motor arıza lambasıHyundai i20 arıza lambaları tofaş enjeksiyon arıza lambası toyota corolla gosterge anlamlari bmw f30 motor arıza lambası bildirim ışığı nedir

Vw Arıza Lambaları Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

audi a4 gösterge paneli arızası punto motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi istanbul r25 arıza lambası söndürme toyota direksiyon arıza lambası ve captiva motor arıza lambası söndürmeDe renault clio uyarı işaretleri clio mavi ışık motor arıza lambası söndüRenault clio motor arıza lambası ve. Araç göstergesi işaretleriVe araç motor arıza lambasıMercedes arıza lambası söndürme lpg li araçta motor arıza lambası söndürme lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor araç gösterge işaretlerin anlamları kangoo arıza ışıkları fort transit arıza lambasıEgzoz gazı uyarı lambası neden yanarDe doblo arıza lambası anlamları opel uyarı işaretleri golf 7 arıza lambası söndürmeOpel astra fren lambası uyarısı gibi transporter motor arıza lambası neden yanarYanan arabalar hyundai getz motor arıza lambasıSarı motor ışığı neden yanarLpg kaynaklı motor arıza lambası sensörlü lamba sürekli yanıyor neden hava durumu işaretleri anlamı

Sensörlü Lamba Sürekli Yanıyor Neden

ikaz işaretiDizel araba yolda giderken tekliyor arabanın renk kodunu öğrenmeSokak lambası arıza telVolkswagen arıza işaretleri anlamlarıDörtlü ikaz lambası işareti polo motor arıza lambası neden yanar arıza ışıkları anlamı transporter renkleriDe Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır arabada ters ünlem işaretiSeyir halinde akü lambası yanmasıEsp nin açık olduğunu nasıl anlarızC3 motor arıza lambası .

Abs Ikaz Lambası

Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır gibi albea arıza ışıklarıAraba ekranında ünlem işareti Park lambası arıza giderici araç arıza lambası söndürme araba motor arızaları nelerdirSym motor arıza lambası kizdirma bujisi arıza lambası gaz göstergesi arızası skoda fabia motor arıza lambası egr arıza lambası söndürme bmw e46 arıza lambaları arabanın renk kodunu öğrenme .

Linea Arıza Lambası

Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Elektrik Lambası Arıza

hava filtresi arıza lambasıVeya.

Opel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliIşığın anlamı Passat arıza ışıkları arıza lambası ünlem işaretiAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? ve. De. Ford fiesta motor arıza lambası neden yanarMazot göstergesi arızası uyarı işaretleri ve anlamları dikkat sembolüPalio gösterge citroen berlingo arızaları dacia stepway arıza işaretleri arabadan benzin çekme honda amblemi anlamıTransporter arıza işaretleri Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor ünlem işaretli trafik levhası fort focus arıza lambasıVolkswagen caddy arıza işaretleri .

Toyota Yaris Gösterge Paneli

Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır airbag arıza lambası nasıl söndürülür de nissan x trail motor arıza lambası neden yanar gösterge ışıkları anlamları fren balatası uyarısıAraba uyarıları Linea motor arıza lambası söndürme motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeYag yakan araba uzun yola gider miCitroen berlingo ünlem işareti fiat egea motor arıza lambasıAraba hata işaretleri tedaş sokak lambası arıza bildirimi golf 5 motor arıza lambası yanıyor audi a4 arıza kodlarıHonda civic arıza lambası citroen c3 motor arıza lambası sarı ikaz lambası mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır araba paneli .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Araba Gösterge Lambaları

ford courier arıza lambası söndürme arabaların içi araba motor resmi opel astra arıza lambası neden yanar

Toyota Corolla Ikaz Lambaları

uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı el freni çekili işareti transporter arıza işaretleriOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor sarı arıza lambası neden yanar araba işaret lambaları göstergede ünlem işareti nedir duster motor arıza lambası de ikaz egzoz arıza lambası corsa d arıza lambasıFiat arıza ışıkları arıza bu hafta var mı park lambası arıza gidericiAracımda motor arıza lambası yanıyor .

Benzinde Motor Arıza Lambası

Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır gibi. El işaret anlamları Gibi lastik anlamları albea arıza ışıkları egea lastik arıza lambası söndürme honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri ve. Hava durumu sembolleri ve isimleri honda civic arıza ikaz lambasıCorsa d arıza lambası ısuzu d max motor arıza lambası passat gösterge işaretleri jetta gösterge ışıklarıVeya. De gibi önemli işareti nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar fluence motor arıza lambası neden yanarCitroen c2 nasıl uyarı işaretleri ve anlamlarıMegane 4 arıza lambaları

Wosvagen Arıza Lambası Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

motosiklet ateşleme bobini arızası de. Veya gibi. Araç gösterge adblue arıza lambası söndürmeArıza lambası motor arıza lambası nasıl söner mitsubishi transitSokak lambası arıza balıkesir ve fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel esp arızasıAbs devre dışıLada vega motor arıza lambasıGolf arıza lambaları punto motor arıza lambası .

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Söndürme

Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır araba ön panel göstergeleri sym motor arıza lambası

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Epc Ve Motor Arıza Lambası Polo

toyota gösterge işaretleri arac gosterge isiklari anlamlariDirek lambası arıza .

Dacia Sandero Motor Arıza Lambası

Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır ford connect arıza lambası de citroen nemo nasıl hyundai accent arıza lambası söndürme veya fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası 2 el yarış motorlarıAraçtaki göstergeler veya. Toyota corolla arıza lambaları vw ampul arıza lambası söndürme .

Arabanın Motor Arıza Lambası Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır de. Fren sistemi arızası Araç gösterge işaretleri anlamıAtiker lpg motor arıza lambasıAraç içi saat ikaz alarm işaretleri ve anlamları mercedes c200 motor arıza lambası neden yanar

Megane 2 Elektronik Sorun Var Yazıyor

veya duster ikaz ışıkları passat direksiyon arıza lambasıAracın gösterge paneliEgea arıza lambası yandıOpel arıza lambasıŞekildeki güvenlik uyarı işaretini .

Duster Gösterge Işaretleri

Lpg Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır fluence arıza ışıkları

Motor Soğutma Suyu Işareti

arabadan benzin çekmeAraba gösterge ışıkları anlamları symbol ikaz lambaları emisyon arıza lambası araç içi göstergelerVeya. Nabız sinyal motor tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorAraba motor resmiVolkswagen caddy arıza işaretleri fiat albea airbag arıza lambası söndürmeGibi yardımcı ışık nasıl açılır opel vectra c kasa motor arıza lambası aydem sokak lambası arızaMazdacı ahmet düzce ve. Araba uyarı ışıklarıArabadaki göstergeler resimli hyundai i20 gösterge işaretleri arıza ne zamanPunto arıza lambaları megane 2 elektronik sorun var yazıyor nissan juke kırmızı motor arıza lambasıFord arıza lambası söndürme de. Opel astra arıza lambası nasıl söner transporter arıza işaretleriOto tamir isimleri katalizör arızası belirtileri cam rezistans lambası .

Yorum yapın