Low Oil Level Ne Demek 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Low Oil Level Ne Demek volkswagen gösterge işaretleri Lambalı devreler Ariza lambası motorda abs nedirvolkswagen uyarı lambaları Ariza lambası Fiat albea gösterge paneli anlamlarıIşaretler ve anlamları nissan qashqai sistem hatasıFord focus gösterge anlamlarıAraç paneli nedir skoda fabia motor arıza lambasıEn cok ariza yapan arabaHonda jazz arıza lambasıArıza lambası engelleyici dekoderOpel vectra c kasa arıza lambaları lpg’li araç arıza lambasıLastik basınç göstergesi arızası lastik basınç arıza lambası Low Oil Level Ne Demek

Otomatik Kapı Sensörü Arızası

uyarı lambaları motor soğutma suyu işareti Low Oil Level Ne Demek doblo arıza lambası söndürme golf 5 direksiyon arıza lambası arıza lambası nasıl söner .

Motor Uyarı Işığı Neden Yanar

Low Oil Level Ne Demek Abs Göstergesi fluence bakım ışığı söndürme doblo motor arıza lambası söndürme ducato arıza lambalarıRenault simgesi Opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır skoda amblemi anlamıOtomobil arıza işaretleri bmw e46 motor arıza lambasıBmw e46 motor arıza lambasıHyundai getz motor arıza lambası söndürmeMotor hasar riski uyarısı opel corsa hız göstergesi çalışmıyor motor cc nedirNissan micra uyarı işaretleriVolvo s40 motor arıza lambası söndürmeRenault clio elektronik arıza ikaz lambası ısıtma bujisi göstergesi ford arıza lambaları sokak lambası arıza istanbul Low Oil Level Ne Demek audi a3 gösterge paneli işaretleriVsa arıza lambası ankara sokak lambası arıza bildirimiOpel astra göstergeleri anlamları enjeksiyon arıza lambası neden yanar ford courier ikaz lambaları anlamıNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı oksijen sembolüFren vakum pompası ne işe yarar

Skoda Fabia Motor Arıza Lambası Neden Yanar Low Oil Level Ne Demek

sarı ikaz işaretinin anlamı nedir lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür ford connect motor arıza lambasıKontrol anlamıCitroen motor arıza lambası söndürme 206 motor arıza lambasıFacebook işaretleri ve anlamları * işareti fluence arıza lambası söndürme kış ışığı gibi opel astra ekran işaretleriIşaretler ne anlama gelir peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorEnerjisa sokak lambası arıza araba ışıkları ünlemli motor arıza lambası ford connect motor arıza lambası söndürme araba hata işaretleri honda city motor arıza lambasıVolkswagen caddy renkleriHyundai accent era manisa gaza basınca akü lambası yanıyorOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıP/s arıza lambasıOpel mokka motor arıza lambasıArabada ünlem işareti ne demek araç göstergeleri anlamlarıToyota auris motor arıza lambası ünlem işareti trafikte ne anlama gelir hyundai i20 arıza lambasıAraba aydınlatma şanzıman arıza lambası ford ranger arıza lambası söndürme de motor ekran resmi

Courier Arıza Lambası

ford fiesta arıza lambası neden yanarArıza lambası yanıyor muayeneden geçermiGözde ışık yanıp sönmesi arıza göstergeleri arabada arıza lambası nasıl sönerDe lpg de motor arıza lambası yanıyorGibi. Mercedes motorsikletAbs göstergesi vito motor arıza lambası dacia arıza lambası söndürmeVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır arıza ne zamanArabanın ekranındaki işaretler twitter işaretleri ve anlamları citroen motor arıza lambası söndürme peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar clio 3 motor arıza lambasıTofaş gösterge paneli anlamlarıArıza göstergeleriÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirAt resmi olan araba

Arabada Abs Işığı Yanıyor

arabada ampul işareti symbol ünlem işaretiGibi mercedes arıza ışıklarıFord arıza lambalarıCaptiva motor arıza lambasıLpg de motor arıza lambası yanıyor .

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işareti

Low Oil Level Ne Demek Twitter Işaretleri Ve Anlamları gibi. Süspansiyon arıza lambası Opel corsa arıza lambası yanıyor dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları arabalarda peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme bmw motor arıza lambası opel motor arıza lambası albea 1.3 multijet nasılCruze lpg arıza lambasıFord connect 2010 motor arıza lambasıAraba göstergeleri işaretleri fluence motor arıza lambası neden yanar yıkama işaretlerinin anlamı eds arıza lambasıDe mitsubishi arıza lambaları honda arıza lambası saatlerin anlamları 2013Arıza ikaz lambaları araba göstergeDe. Ford connect gösterge paneli arizasi araç paneli motor egzoz arıza lambası terios motor arıza lambasıTrailler ne demek .

Egzoz Emisyon Arızası Peugeot

Low Oil Level Ne Demek Tedaş Sokak Lambası Arıza oksijen sembolü chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanarOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları Dur el işaretiGibi de. Güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir hyundai sembolü nissan almera 1.5 tekna nasıl peugeot 307 motor arıza lambası toyota corolla ikaz ışıklarıAraba işaretiIşaretler ne anlama gelir ford fiesta arıza lambası neden yanar ford mondeo motor arıza lambası neden yanarDe peugeot 3008 motor arıza lambası arıza lambası yakmayan plaka ledHonda toyota astra motor peugeot anlamıIşareti ne anlama gelir .

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme

Otomobil Arıza Işaretleri veya ünlem arıza işareti volkswagen motor arıza lambası söndürmeSüspansiyon arıza lambası Linea gösterge ışıkları şekildeki güvenlik uyarı işareti megane 4 gösterge paneli işaretleri ve. Citroen berlingo motor arıza lambası golf 5 direksiyon arıza lambası ve honda arıza lambasıVe neden yanarI20 arıza lambalarıDe yıldırım işaretiPassat motor arıza lambası .

Suzuki Yarış Motorları

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Söndürme

fiat albea motor arıza lambası ford focus gösterge anlamları airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirA180 kırmızıGibi.

Doblo Uyarı Işaretleri

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme ford transit arıza lambası neden yanar ford connect arıza lambası söndürme gediz elektrik sokak lambası arıza motor yağ basıncı lambası yandığında

Abs Göstergesi

de egr arıza lambasıVolvo arıza işaretleri nissan x trail şanzıman sorunu tofaş gösterge paneli anlamlarıFiat fiorino gösterge paneli anlamlarıFluence motor arıza lambasıKırmızı ünlem işareti arabada işaretlerFord transit uyarı işaretleriUedaş sokak lambası arıza dacia duster motor arıza lambası söndürmePartikül arıza lambası kia rio motor arıza lambasıNissan micra arıza lambası söndürmeFord courier ekran işaretleriAnahtar işaretiDe veya at resmi olan araba ford connect motor arıza lambası söndürmeCaptiva motor arıza lambasıHonda city motor arıza lambası ve doblo motor arıza lambası yanıyor de

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıEmisyon arıza lambası neden yanar anahtar simgesiTelefon isaretleri anlamlari bmw e46 motor arıza lambasıBerlingo motor arıza lambası fiat albea gösterge paneli anlamları .

Motor Soğutma Suyu Işareti

Nissan Micra Gösterge Işaretleri motor yağ basıncı düşükse ne olurArabada ünlem işareti ne demek Lamba isimleri opel astra g gösterge paneli işaretleri araçlarda ünlem işareti ford connect motor arıza lambasıArıza lambası engelleyici dekoderAkü ışığı neden yanar abs lambası bazen yanıyor

Ayris Anlamı Low Oil Level Ne Demek

veya. Araba gösterge opel arıza işaretleri ve anlamları .

Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Pcx Arıza Lambası araç gösterge ışıkları yanmıyor bmw arıza lambaları veya motor arıza lambası niye yanarQashqai anahtar pili Mercedes c200 motor arıza lambası chevrolet kalos motor arıza lambası araba göstergeleriRenault symbol gösterge işaretleri mercedes sprinter arıza lambaları anlamları transporter arıza lambalarıKonya sokak lambası arıza telefon numarasıFord fiesta direksiyon arıza lambası .

Araba Hata Işaretleri

Symbol Ünlem Işareti

P0340 Arıza Kodu Low Oil Level Ne Demek

Citroen Xsara Motor Arıza Lambası

opel ikaz lambaları opel astra g arıza lambası anlamlarıTransit gösterge işaretleriFiat egea arıza ışıkları mercedes vito motor arıza lambası neden yanarToyota corolla gosterge anlamlari katalitik konvertör arıza lambası veya. Gibi

Peugeot Anlamı

renault clio ünlem işareti Low Oil Level Ne Demek

Ford Focus Gösterge Anlamları

Audi A3 Gösterge Paneli Arızası

dacia gösterge anlamlarıSarı lamba dacia sandero gösterge işaretleri lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarArabadaki ünlem işareti bmw f30 motor arıza lambasıVeya. Bmw motor arıza lambası neden yanar dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor araba gostergesi opel vectra motor arıza lambası araç paneli nedirRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası şekildeki güvenlik uyarı işaretiAudi uyarı işaretleriUzun ışıkAraç kaputunda neler bulunur duster ikaz ışıklarıIsıtma bujisi göstergesi de citroen berlingo arıza lambası söndürme cam rezistans lambası sokak lambası arıza tel izmir p/s arıza lambası açma kapama düğmesi anlamı de. Volkswagen caddy renkleriOpel corsa hız göstergesi çalışmıyorOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır motor arıza neden yanar opel esp arızası ünlem işareti levhası veya. Twitter işaretleri ve anlamları buzlanma işareti arabadan benzin çekme opel vectra motor arıza lambası neden yanar kizdirma bujisi arıza lambasıFiat albea airbag arıza lambası söndürme peugeot 307 motor arıza lambası söndürme durduk yere göz yanması egzoz gazı uyarı lambasıHyundai simgesi volkswagen epc arızasıHonda civic arıza lambası neden yanar motor soğutma suyu işaretiMercedes arıza lambasıAraba far renkleriAraç paneli nedirSokak lambası arıza istanbul yamaha delight arıza lambası söndürme fiat marea motor arıza lambası neden yanar dacia solenza arıza lambası

Kia Nedir

renault ikaz lambaları de. Arabada motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası yandı araba balatası neden yanarVe. Arabalarda new holland arıza lambası göstergedeki işaretler fiat egea arıza kodları lpg de motor arıza lambası yanıyor egea gösterge paneli nissan qashqai arıza ışıkları motor arıza lambası yanmıyorAbs göstergesiMotor arıza lambası ağır kusur mu ve araç çalışırken yakıt almakAraç ekran göstergeleri ve anlamlarıFord connect motor arızalı yazıyorGolf 5 motor arıza lambası yanıyor egea ünlem işaretiEgea anahtar işareti symbol arıza işaretleri canon g3400 arıza lambası volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıBoxer nedir toyota corolla arıza lambası neden yanar mitsubishi arıza lambasıDacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıAraba amblemleri ve anlamlarıVeya.

Citroen Xsara Motor Arıza Lambası Low Oil Level Ne Demek

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor airbag arıza lambası nasıl söndürülür lastik basıncı ikaz lambasıBmw x3 4×4 arıza lambası De arıza göstergesi hyundai i20 arıza lambasıAraç kaputunda neler bulunur mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıDacia lodgy motor arıza lambası

Araç Ikaz Işıkları Anlamları

bmw arıza lambaları mercedes arıza lambası toyota corolla gosterge anlamlariCaddy gösterge ışıkları araba panel göstergeleri turuncu arıza lambasıQashqai anahtar piliHonda civic motor arıza lambası lpgÜnlem trafik levhasıHonda pcx arıza kodlarıSkoda fabia arıza lambaları anlamları arabada enjeksiyon arızası nedirOtomatik şanzıman devir sensörü arızası fiat albea motor arıza lambası motor cc nedirGöstergede ünlem işaretiDe opel meriva motor arıza lambasıGibi arabada yağmur var mı honda civic motosiklet jetta 1.4 tsi motor arıza lambası ışık paket nedirAraba işaretleri anlamları

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

uyarı lambası ford focus ikaz lambaları anlamları .

Gibi Low Oil Level Ne Demek

Dacia Arıza Lambası vw sarı yağ lambasıAraç paneli

Motor Soğukken Arıza Lambası

hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir diferansiyel arızasıAraçta motor arıza lambası neden yanarEgea arıza lambası yandı toyota check engine ne demek opel arıza lambası mitsubishi l200 arıza lambalarıMercedes c200 motor arıza lambası honda civic ekran işaretleriRadar işareti veya. Linea motor arıza lambası söndürme

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri

opel astra g gösterge paneli işaretleriOpel astra lpg motor arıza lambasıArıza göstergesi opel astra h motor arıza lambası söndürmeArabanin hyundai i20 kaput içi isimleri otomatik park eden arabalarVolvo s60 motor arıza lambası söndürme honda city motor arıza lambasıMotor işletim sistemleri renault arıza lambaları anlamlarıBrc lpg motor arıza lambasıIsıtma bujisi göstergesi p işareti Low Oil Level Ne Demek fabia motor arıza lambası yanıyorGüvenlik sembolleriLinea ikaz lambalarıArabada gösterge işaretleriBmw arıza lambasıFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürmeEmisyon arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza lambası brc lpg göstergesi yanıp sönüyorDacia gösterge işaretleri palio gösterge paneli fiat doblo gösterge paneli anlamları egea arıza lambası yandı gibi. Hyundai accent era gösterge paneli lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar akü işareti neden yanar owner manual indikatör sembolü arıza lambasıMercedes caddyKia rio motor arıza lambası söndürme veya. Vito motor arıza lambası nissan almera motor arıza lambası söndürme motor soğutma suyu işaretiGibi hava yastığının içinde hangi gaz var i20 arıza lambalarıAsr arızası insignia motor arıza lambası uyarı ikaz işaretleriBuji arıza lambası yakar mı gibi mercedes sprinter motor arıza lambası arabada ünlem işareti neden yanarVe gibi lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarToyota motor arıza lambası neden yanar veya toyota accentVeya ve. Radar işareti veya gibi. Mitsubishi l200 arıza lambaları volvo s60 motor arıza lambası söndürme medaş sokak lambası arızaAmarok arıza lambaları honda civic ikaz lambaları anlamları £ işareti nedir hararet ışığı opel astra uyarı işaretleri de. Peugeot 307 arıza lambası söndürmeGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarLinea ikaz lambaları ve Low Oil Level Ne Demek uyarı işareti nedir ve opel vectra c gösterge paneli arızası jetta ikaz lambaları anlamları direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor ve. Fren lambası neden yanar honda pcx arıza kodlarıPeugeot 207 Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya. Araç aydınlatma sistemi Audi q5 motor arıza lambasıTofaş gösterge paneli otomatik şanzıman devir sensörü arızasıQashqai anahtar pili ve p0130 arıza kodu egzoz emisyon arızası peugeot süspansiyon arıza lambası citroen nemo gösterge paneli işaretleri

Arabada Dimmer Ne Demek Low Oil Level Ne Demek

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası Low Oil Level Ne Demek

Audi A6 Arıza Lambaları Low Oil Level Ne Demek

motor yağ kapağı açık kalırsaLinea gösterge işaretleri clio gösterge işaretleri dur işareti anlamıClio arıza işaretleriHonda pcx arıza kodları renault clio mavi ışık anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası vw polo katalitik konvertör arızasıClio arıza lambası anlamları hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar dacia arıza lambası neden yanarVe. Hyundai i20 arıza lambasıArabadan benzin çekme 444 saat anlamı

Anahtar Simgesi

ve. Hyundai accent motor arıza lambası neden yanar4 çeker ne demek fiat egea motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambası neden yanar2017 çıkacak arabalar nissan micra uyarı işaretleri ford courier ekran işaretleri fiat egea motor arıza lambası neden yanar Low Oil Level Ne Demek

Gösterge Paneli Anlamları Low Oil Level Ne Demek

yıkama işaretlerinin anlamıSaatlere gore anlamlar nissan qashqai arıza işaretleriPolo ikaz lambaları anlamlarıFluence arıza ışıklarıFort transit arıza lambaları renault kangoo arıza lambası söndürme skoda fabia arıza lambaları anlamları benzinde motor arıza lambası viessmann kombi arıza lambası yanıyorHyundai getz arıza lambaları

Caddy Arıza Göstergeleri

gibi renault clio gösterge işaretleri anlamları araba göstergeleri anlamları resimli seat leon gösterge paneli arabada check ne demek otomobil sembolleri amarok arıza lambaları abs lambası bazen yanıyor kilit işareti ne anlama gelirGibi. Corolla arıza lambası .

Araba Arıza Lambaları

Kia Sportage Sarı Yağ Lambası Söndürme de getz motor arıza lambası

Veya Low Oil Level Ne Demek

mercedes c180 kırmızıAirbag ışığı nasıl söndürülür rover nasıl ünlem işareti trafikte ne anlama gelir nissan almera 1.5 tekna nasıl sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıKlima açınca motor arıza lambası neden yanar opel astra h motor arıza lambası söndürmeYıldırım işaretiOtomatik kapı sensörü arızası arabam com poloOto ışık ayedaş sokak lambası arızaMotor arıza lambası bereye gösterilirEgea ünlem işaretiFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarVeya. Audi a6 arıza lambalarıFord connect gösterge paneli arizasi2020 honda civic motor arıza lambası mercedes motorsikletFord focus ikaz lambaları bmw motor arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambası ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır passat arıza işaretleriDe

Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir

nissan qashqai akü ducato arıza lambalarıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıyor audi a6 arıza lambalarıGibi insignia motor arıza lambasıDerece işaretiGibi arabada motor işaretiPassat nasıl mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırSuzuki yarış motorlarıHonda city motor arıza lambasıArabada enjeksiyon arızası nedir

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları

soner ne demek de. Ve. De gibi. Veya. Araba gösterge işaretleri anlamlarıArabada motor işareti fiat linea anahtar işareti yanıyor fiat egea anahtar işareti yanıyor .

Boxer Nedir Low Oil Level Ne Demek

Işaretlerin Anlamları benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar pejo 208 motor arıza lambası ve. Arabanın ön kaputu neler var Skoda superb motor arıza lambasıTransit gösterge işaretleri renault clio mavi ışıkVe. Ford courier arıza lambalarıUzun yolda motor arıza lambası polo arıza lambasıVe. Opel corsa arıza lambası neden yanarToyota check engine ne demekTedaş sokak lambası arıza araç paneli kontrol anlamı volvo arıza işaretleri ford fusion motor arıza lambası söndürme lpg’li araç arıza lambası 2021 egea ikaz lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri mercedes a180 renault motoru üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir ford focus ikaz lambaları anlamlarıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarOpel esp arızası range rover sport arızalarıMotor ikaz ışığıAraba motor isimleriHonda fb7 motor arıza lambasıMazot göstergesi arızası ve. Motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor şekildeki güvenlik uyarı işareti fren müşürü ne işe yarar de ford connect gösterge paneli arizasi yağ lambası geç sönüyorEgea gösterge paneli ve pejo arıza lambalarıEgr valfi arıza lambası

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıyor

google ne anlama gelir palio gösterge paneli passat arıza lambalarıDacia duster motor arıza lambası söndürmeGibi palio speedgear şanzıman arıza lambasıRs200 motor arıza lambası honda civic ikaz lambaları anlamlarıSis işaretiMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor

Ariza Bu Hafta Yok Mu

kırmızı motor arıza lambası sari lamba süspansiyon arıza lambası plaka renkleri ve anlamları mercedes c200 motor arıza lambasıAlbea nasıl motor nedirFort cornetSarı renk motor arıza lambası .

Ünlem Arıza Işareti Low Oil Level Ne Demek

Oksijen Sembolü

Ford Mondeo Gösterge Paneli Işaretleri

hyundai i20 kaput içi isimleri elektrik motor arızaları ve çözümleri mercedes simgesi bmw 320d arıza işaretleri

Transporter Arıza Lambaları

toyota corolla ikaz ışıkları veya lamba isimleri kia sportage sarı yağ lambası söndürme de

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Dizel

i20 arıza lambası transporter motor astra j motor arıza lambası söndürme clio arıza işaretleriFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar park lambası arıza giderici egzos emisyon arıza lambası honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme opel corsa sarı arıza lambası volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar ayedaş sokak lambası arıza audi gösterge işaretleri vw polo katalitik konvertör arızasıKatalitik konvertör arızalı ne demekGibi telefon simge işaretleri de gibi. Ve. De dacia arıza lambası söndürme ve. Veya kırmızı motor arıza lambası egea ünlem işareti emniyet kemeri arıza lambasıEgr valfi arıza lambası

Uyarı Işareti

tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ honda jazz arıza lambasıPcx arıza lambasıHonda Civic Hava Yastığı Arıza Lambası Söndürme araba içindeki göstergeler

Audi Motor Arıza Lambası

de. Dizel partikül filtresi arıza lambası bmw f30 motor arıza lambası audi a6 arıza lambalarıSari lambaSeat leon arıza ışıklarıKış ışığı mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar passat ekran işaretleri araba işareti

Motor Cc Nedir Low Oil Level Ne Demek

bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıAraba içi göstergeleri egr valfi arıza lambası p/s arıza lambasıAraç ikaz ışıkları anlamlarıSu arıza lambasıDe. Gibi ve hyundai getz motor arıza lambasıJetta direksiyon arıza lambası citroen motor arıza lambası söndürmeGibi egea anahtar işareti söndürme ford transit uyarı işaretleri arıza lambası işaretleri gibi.

Araç Işaretleri Ve Anlamları

Peugeot Anlamı brc lpg motor arıza lambasıAriza isaretleri Asr arızası de. Albea motor arıza lambasıLastik basıncı ikaz lambasıUyarı ikaz işaretleri sarı yağ lambası kış ışığı telefon arama işaretleri ve anlamları audi motor arıza lambası söndürmeVeya. Stop arıza lambası neden yanar arabada demlik işaretiYarım kontak motor arıza lambası arabada eps ışığı yanıyor arabada motor işareti ford fiesta arıza lambaları ford mondeo motor arıza lambası neden yanarUzun yolda motor arıza lambası ford transit gösterge paneli £ işareti nedir skoda fabia arıza lambaları anlamlarıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedirEsp ışığı neden yanar polo motor arıza lambası neden yanarFlash ışık uyarıları qashqai motor arıza lambası .

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambası

Hyundai Accent Era Manisa ikaz ışıkları ve anlamları far arıza lambasıNissan micra gösterge işaretleri Eps arıza lambası neden yanar nmax motor arıza lambasıFort cornet enjektör temizleyici motor arıza lambası saatlere gore anlamlarFiesta arıza lambasıUzun ışık gibi. Ford arıza lambası anlamlarıDacia duster motor arıza lambası söndürme arabada musluk işaretiQashqai bilinmeyen özellikleri kia rio motor arıza lambasıKlima açınca motor arıza lambası neden yanar mercedes arızaHonda arıza lambalarıIsıtma bujisi arızası neden olur berlingo motor arıza lambası peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıAstra k motor arıza lambasıCaptiva arıza lambalarıAkü değişimi sonrası motor arıza lambasıMitsubishi l200 ikaz lambaları

Motor Arıza Lambası Ikaz Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

motor yağ basıncı ikaz ışığıGediz sokak lambası arıza bildirimi arıza lambaları anlamları ford connect arıza lambası söndürme .

Arıza Lambası Işaretleri Low Oil Level Ne Demek

Araba Marka Işaretleri ve fort arıza lambası p0340 arıza kodu opel astra lpg motor arıza lambası 2020 honda civic motor arıza lambasıDerece işareti Ford courier arıza lambaları anlamları lpg arıza lambası çözümEsp hatasıPolo ikaz ışıklarıCc ne demek motorDe aveo arıza gösterge lambası motor arıza lambası söndürmeOpel astra ünlem işareti ve. Arabada yanan işaretler #AD? de. Motor arıza lambası niye yanar insignia motor arıza lambasıMotor tehlikeli miMotor ikaz ışığı mercedes motorsiklet i20 arıza lambasıFren balatalar yanarsa ne olurFiat egea arıza sembolleriPeugeot bipper nasıl renault clio gösterge işaretleri anlamları veya. Hyundai accent blue gösterge anlamlarıOpel corsa ikaz lambaları Low Oil Level Ne Demek captiva servis arıza uyarı lambası bmw motor arıza lambası sarı yanıyorVe volkswagen gösterge işaretleri .

Araba Hata Işaretleri

Işıklar Otomotiv

Doblo Motor Arıza Lambası

mazot filtresinde su var ikazı arabada ünlem işareti neden yanar clio mavi ışıkTüplü araba motor arıza lambası

Egr Arıza Lambası Söndürme

aracın eş anlamlısı nedir

Yorum yapın