Araba Fanı Ne Zaman Çalışır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Fanı Ne Zaman Çalışır motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor Uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Ariza lambası volkswagen bora motor arıza lambasıcitroen c2 nasıl Ariza lambası Yağ seviye sensörü arızasıLinea motor arıza lambasıAudi a3 arıza göstergeleriGibi hararet ibresi arızasıAudi a3 arıza göstergeleri corolla motor arıza lambası .

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Fanı Ne Zaman Çalışır Katalizör Arızası Motora Zarar Verir Mi peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz otomatik park eden arabalar opel astra j arıza işaretleriDacia sandero stepway gösterge paneli anlamları Clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinPeugeot 308 motor arıza lambası söndürme qashqai motor arıza lambası söndürme .

Transporter Ikaz Lambaları

Araba Fanı Ne Zaman Çalışır Peugeot 208 Arıza Lambası Söndürme uyarı işaretleri ve anlamları motorda cc ne demek Araba Fanı Ne Zaman Çalışır de renault master arıza lambası söndürme vw ampul arıza lambası söndürme

Audi Uyarı Işaretleri Araba Fanı Ne Zaman Çalışır

Kia Sportage Yağ Lambası Söndürme veya audi a3 arıza lambaları esp ne demek arabada gibi. Skoda octavia gösterge paneli işaretleri Honda civic lastik arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi ikaz lambası fiyat arabada yanan işaretler araç gösterge ışıkları yanmıyorHyundai i20 gösterge paneli işaretleriBenzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıFiesta arıza lambaları audi a5 kırmızı veya. Veya. Araç gösterge paneli anlamları veya. Yakıt aldıktan sonra arıza lambası 4wd sürekli ne demekFord courier gösterge paneli anahtar işareti golf 5 direksiyon arıza lambası ve. Volvo s40 motor arıza lambası araba simgeleri audi a3 gösterge paneli işaretleriPeugeot 301 arıza lambası söndürme

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası

Ford Arıza Lambaları Anlamları fort transit motor arıza lambası Uyarı Işaretleri Ve Anlamları nissan micra nasıl arabaSkoda octavia gösterge paneli işaretleri I20 arıza lambalarıUyari işaretiVolkswagen ikaz lambaları anlamları işaretlerin anlamları de araç uyarı işaretleriVolkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıArabanın hararet göstergesiFord courier motor arıza lambası neden yanarYağ ışığı yanıp sönüyor ford focus hız göstergesi arızasıPolo ikaz lambaları anlamlarıAraç motorChevrolet aveo arıza lambası

Polo Uyarı Işıkları

Clio Arıza Işıkları ford custom arıza lambası söndürme ford fiesta yağ lambası söndürmeSkoda octavia gösterge paneli işaretleri Hyundai accent arıza lambası söndürme bmw motor arıza lambası söndürme citroen arıza lambaları araç uyarı işaretleri ve anlamlarıMotor arıza lambası skodaNeden yanarRenault gösterge paneli işaretleriGibi arabada yol resmi arabada devir göstergesi reno clio gösterge işaretleri duster motor arıza lambası söndürmeSepaş sokak lambası arıza bildirimiClio arıza ışıklarıArabada arıza işaretleri clio arıza lambaları Araba Fanı Ne Zaman Çalışır mitsubishi motosiklet ford connect arıza lambaları anlamlarıNissan katalizör fiyatları ışıklar otomotiv bursaVeya. Lpg de motor arıza lambası yanıyor renault symbol gösterge ışıklarıCorsa motor arıza lambası veya. Akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme abs lambası bazen yanıyorLpg'li araç arıza lambası opel vectra a kasa arıza lambası skoda arıza lambaları sigorta neden yanar nissan micra gösterge işaretleri abs arızası nasıl anlaşılır ford connect gösterge paneli anlamlarıBedaş sokak lambası arızaDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı srs ışığı neden yanarVe. Arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriHonda civic bütün arıza lambası neden yanar araba ışık göstergeleriAraba yazıları 2017 araçlarda arıza lambası

Diferansiyel Arızası Araba Fanı Ne Zaman Çalışır

Duster Ikaz Işıkları ve araba arıza göstergesiSkoda octavia gösterge paneli işaretleri Passat nasılDacia stepway motor arıza lambasıAudi motor arıza lambası söndürme dacia gösterge anlamları p0103 arıza koduSokak lambası arıza antalya egea motor arıza lambası sarı yanıyorPeugeot 301 arıza lambası söndürme .

Honda Crv Ikaz Lambaları Araba Fanı Ne Zaman Çalışır

Multijet 2 Nedir kırmızı yağ lambası neden yanar veya katalizör arıza lambasıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir Fren arızaları honda civic arıza kodları

Getz Arıza Lambası

Kia Sportage Yağ Lambası Söndürme renault symbol gösterge anlamlarıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir

Peugeot 301 Servis Işığı Neden Yanar

Renault Symbol Ikaz Lambaları Anlamları opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor

Megane 4 Motor Arıza Lambası Araba Fanı Ne Zaman Çalışır

Araba Lamba Işaretleri arabada check ne demekAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir Veya. Araba lambaları .

Araba Arıza Göstergesi

Citroen C3 Arıza Kodları citroen berlingo arıza lambalarıAlfa işareti Araçlarda arıza lambasıOpel vectra gösterge paneli arızasıOpel astra arıza lambası anlamlarıAraba işaret anlamları soğuktan motor arıza lambası yanar mıSeat ibiza gösterge paneliKızdırma bujisi arıza lambası jenerik arıza lambasıP1564 arıza kodu

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

Derhal Durulması Gereken Ikaz Işığı astra k motor arıza lambasıAlfa işareti Toyota corolla motor arıza lambasıAudi motor arıza lambası söndürme

Caddy Arıza Işaretleri

Opel Vectra Arıza Lambaları toyota arızaları hyundai h100 arızaları hyundai accent blue arıza lambaları peugeot 208 motor arıza lambası söndürme veya. Alfa işareti

Volkswagen Arıza Lambaları

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası Nasıl Anlaşılır vw motor arıza lambası neden yanar ve. Alfa işareti Fiesta arıza lambasıDacia dokker motor arıza lambası gibi. Araba motor arızaları nelerdirAudi a4 arıza işaretleri fiat punto arıza ışıkları Araba Fanı Ne Zaman Çalışır araba enjeksiyonu nedirArabada check ne demek egea 1.3 multijet motor arıza lambası soğutma suyu arıza lambasıVe skoda amblemi anlamıRenault ikaz lambalarıAir gösterge saatiEgr arıza belirtileri .

Clio Arıza Işıkları Araba Fanı Ne Zaman Çalışır

Chevrolet Aveo Arıza Lambası

Toyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Vectra C Gösterge Paneli Arızası hyundai arıza lambası söndürme balata arıza lambası bmw x3 4×4 arıza lambasıA180 kırmızı Fort nedirAraçta akü lambası neden yanar araba kapı açık uyarısıDacia gösterge ışıklarıŞanzıman arıza lambası Araba Göstergeleri Anlamları ve araba ekran göstergeleri ara kat nedir nissan qashqai arıza lambası sokak lambası arıza bursaA180 kırmızı De fiesta aydın egea motoru kontrol ettirin bmw e90 arıza lambaları anlamlarıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı veya mercedes esp arızası nasıl giderilir£ işareti nedirAlbea Motor Arıza Lambası Söndürme scania g 420 gösterge paneliPatinaj nasıl çekilir Jetta ikaz lambaları polo 1.2 tdi motor arıza lambası dikkat işareti golf 7 sorunları park işareti akü beyaz ışık egea lastik arıza lambası söndürme opel astra egzos arıza lambasıChevrolet cruze arıza lambası yanıyor ve. Citroen xsara motor arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar (!) ne anlama gelir motor arıza lambası muayene gibi

Boxer Motor Lpg Araba Fanı Ne Zaman Çalışır

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı

Fiat Gösterge Işaretleri

Clio 4 Arıza Lambası Anlamları opel astra arıza lambası yanıp sönüyor veya. Patinaj nasıl çekilir Palio gösterge paneli fiorino ünlem işareti ne demek

Hyundai Anlamı

Araç Arıza Işaretleri Ve Anlamları ford focus i işareti prins lpg motor arıza lambası tredaş sokak lambası arıza check arıza lambasıPatinaj nasıl çekilir De gibi veya ford fusion motor arıza lambası fren anlamı logan arıza lambasıFiat bravo motor arıza lambasıJenerik arıza nedir kia rio motor arıza lambası söndürme hava akış metresi nasıl temizlenir

Nissan Cvt Şanzıman Sorunları

Akü Beyaz Işık brc lpg göstergesi yanıp sönüyor jetta gösterge paneliPatinaj nasıl çekilir Gösterge nedir çeşitleri nelerdir trafik işaretleri ünlem mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir gaz kelebeği resetlemePeugeot 307 motor arıza lambası neden yanar veya. Kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları ısıtma bujisi işaretiDe. Ford courier motor arıza lambası neden yanar renault 19 europa klima kontrol paneli pejo 301 motor arıza lambası neden yanarPark nissan 2 elGizli kontakMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırMotosiklet giderken gaz kesiyorArabada servis ışığı neden yanar arabada motor ışığı sokak lambası arızası nereye bildirilir adblue hangi araçlarda var

Fren Sistemi Arızası Araba Fanı Ne Zaman Çalışır

El Freni Işığı Yanıp Sönüyor nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıPatinaj nasıl çekilir Fiat fiorino otomatik vites arızalarıMercedes gösterge işaretleriKısa far göstergesi saat göstergeleri

Arası Açık Motor

Linea Ikaz Lambaları dur el işaretiPatinaj nasıl çekilir

Radar Sistemi Yolda Hareket Halinde Olan Araçların

Citroen Xsara Motor Arıza Lambası arası açık motor katalitik konvertör arıza lambası söndürmePatinaj nasıl çekilir Motor lambası toyota corolla gösterge paneli işaretleriBmw e90 arıza lambalarıSeat leon arıza lambası söndürmeArabada adblue nedirRenault symbol gösterge anlamları volkswagen motor arıza lambası söndürme ve fiesta arıza lambaları fiat egea uyarı ışıkları opel astra h motor arıza lambası söndürme yolda radar nasıl anlaşılır c kasa opel vectra arızalarıRenault clio arıza ışıkları motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorVeya.

Veya Araba Fanı Ne Zaman Çalışır

Araba Fanı Ne Zaman Çalışır Araba Uyarı Işaretleri opel vectra c kasa motor arıza lambasıMercedes esp arızası nasıl giderilir Uyarı işaretleri ve anlamlarıAstra g motor arıza lambasıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli fren arızaları yağ lambası neden yanıp söner palio arıza lambaları gibi araç gösterge ışıkları yanmıyor

Peugeot 301 Arıza Lambası Söndürme

Fren Sistemi Arızası otomobil ikaz lambalarıMercedes esp arızası nasıl giderilir Honda motor otomatik vites clio fren sistemi arızası #AD?Clio mavi ışık mercedes arızaları hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarNabız sinyal motor veya opel astra h arıza lambası ve. Isıtma arıza lambasıAra kat nedir citroen c4 arıza lambası söndürmeVe. Motoru kontrol ettirin

Fiat Doblo Arıza Işaretleri

Lastik Basıncı Uyarısı Nasıl Söner de uyarı lambaları veya. Mercedes esp arızası nasıl giderilir Veya. Astra g motor arıza lambası Araba Fanı Ne Zaman Çalışır buji arıza lambasıDe arabada arıza lambası nasıl söner opel vectra arıza lambası neden yanar motor işareti yakıttan dolayı motor arıza lambasıAvcılar sokak lambası arıza dur el işaretiOpel astra h arıza işaretleri araç yağ lambası yanıp sönüyor de. Gibi ford gösterge işaretleriAraba göstergesi ünlem işaretiArıza ışıkları honda ikaz lambalarıIşık hızının sembolü egzoz gazı uyarı lambası ford focus arıza göstergeleriAudi a3 arıza işaretleri volvo arıza işaretleri corsa c arıza lambası 4 çeker ne demek gaz kelebeği resetlemeVeya kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıElektrik motor arızaları ve çözümleriDacia dokker arıza lambası söndürme scirocco motor arıza lambasıAdblue motor arıza lambası .

Araba Motor Arızaları Nelerdir

Fiesta Aydın fren anlamı captiva motor arıza lambası neden yanar gibi ford tourneo courier arıza lambası range rover gösterge işaretleri anlamları peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai motor arıza lambası Honda ikaz işaretleriEl freni lambası symbol arıza lambası neden yanar ikazAraç ışıklarıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme

H Işaretinin Anlamı

Gaz Göstergesi Arızası opel ikaz lambaları tepee ne demek saatlerin anlamları 2013 fluence anahtar arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası Wosvagen caddy arıza lambası megane 1 servis ışığı söndürmeC180 motor arıza lambasıArabanın arıza lambası yanıp sönüyor laguna 1 gösterge paneli sorunu katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır Araba Fanı Ne Zaman Çalışır clio mavi ışıkHyundai accent arıza lambaları araçta panel nedirMotor arıza lambası ünlem işareti gibi. De uyari işareti renault fluence arıza lambası abs arızası nasıl anlaşılır citroen jumper 2.elMotosiklet motor arıza lambasıVolvo arıza işaretleri citroen berlingo arıza lambaları getz arıza lambası bmw arıza lambaları honda pcx arıza kodları citroen berlingo ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası opel astra motor arızaları Araba Fanı Ne Zaman Çalışır 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambası söndürme opel combo gösterge paneli işaretleriFord c max motor arıza lambası neden yanarEllerin içinin yanması şekildeki güvenlik uyarı işaretiniSeat leon arıza lambası söndürme arıza bu hafta yok muVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası ve. Megane 3 motor arıza lambasıFiat doblo gösterge ışıkları

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıyor

Mercedes Arıza Işaretleri anahtar simgesi de abs ve el freni lambası yanıyorNissan qashqai motor arıza lambası Ve. Cruze arıza lambası motor arıza lambası ağır kusur mu is makinaları ikaz lambaları ve anlamları .

P0001 Arıza Kodu Araba Fanı Ne Zaman Çalışır

Dizel Yakıt Basınç Regülatörü Arızası audi a5 motor arıza lambası neden yanar Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıHyundai accent hararet göstergesi De. Honda jazz motor arıza lambası

Araçta Panel Nedir

Hyundai Accent Arıza Lambaları megane 3 motor arıza lambasıHyundai accent hararet göstergesi Gaz göstergesi arızasıCitroen c2 nasıl .

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı lodgy ne demek fort cornet arıza lambası clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorFocus 1 gösterge paneli anlamları Abs lambası bazen yanıyor kontak ekspertizDoblo 1.3 multijet motor arıza lambası araba yazıları 2016Şekildeki güvenlik uyarı işaretiniDoblo arıza kodları opel arıza lambası anahtar simgesiMan tga arıza işaretleriOpel astra h motor arıza lambası bmw akü arıza lambası lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor şekildeki güvenlik uyarı işareti Araba Fanı Ne Zaman Çalışır honda jazz akü ikaz lambası fiyatDacia hararet göstergesi vsa arıza lambası toyota yaris motor arıza lambası söndürme renault gösterge paneli işaretleri bilgilendirme işareti motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor gaz kelebeği resetlemeVe. De motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor megane 2 termostat arızası caddy gösterge işaretleriAdblue hangi araçlarda var araba arıza lambası ford tourneo courier arıza lambaları p0120 arıza koduAraba göstergeleriAkü şarj sistemi arızasıHonda ikaz lambalarıPassat arıza işaretleri

Clio Arıza Işıkları

Ford Tourneo Courier Arıza Lambaları park işaretiFocus 1 gösterge paneli anlamları Hyundai arıza lambası söndürme de. Motor uyarı lambası araç işaretleri

Mercedes Arızaları Araba Fanı Ne Zaman Çalışır

Volkswagen Dizel Motor Uyarısı p işaretinin anlamı nissan micra motor arıza lambası söndürmeFocus 1 gösterge paneli anlamları Fiat connect nedirW211 motor arıza lambasıVeya

Enjektör Temizleyici Motor Arıza Lambası

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Neden Yanar fiat doblo gösterge ışıklarıFocus 1 gösterge paneli anlamları Immobilizer arıza lambası megane 3 motor arıza lambasıToyota corolla ateşleme bobini arızası araba uyarı işaretleriFiat connect nedirArabada şarj lambası neden yanar gibi opel corsa servis ikaz ışığıToyota arıza kodu öğrenmeMotor ekran resmi (!) ne anlama gelir .

Lpg Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Araba Fanı Ne Zaman Çalışır

Fort Transit Arıza Işaretleri honda motor otomatik vites

Fiesta Arıza Lambası Araba Fanı Ne Zaman Çalışır

Golf Arıza Işaretleri lastik basıncı uyarısı nasıl söner peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarAraç ikaz ışıkları anlamları Arıza lamba anlamları ford fiesta şanzıman arıza lambası 1.4 motor skoda rapid egzoz arıza lambası üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirPejo 301 arıza lambası veya. Volvo arıza işaretleriCitroen berlingo ünlem işaretiOtomobil sembolleriFord focus lpg motor arıza lambasıAracımın değerini öğrenVe. Renault symbol motor arıza lambasıMazot filtresi arıza lambası egzoz emisyon arızası nedirP0003 arıza koduOpel corsa d arıza lambası de sigorta neden yanar opel corsa servis ikaz ışığı 9 işık nedir ve anlamları gibi sarı arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarFiat linea motor arıza lambası gibi. Emisyon kontrol sistemi arızası renault 19 europa klima kontrol paneli fort arıza lambası egea ekran işaretleriAraba iç göstergeleri connect arıza lambaları araçlarda arıza lambasıAraç arıza işaretleri arabadaki göstergelerin anlamıHyundai accent blue motor arıza lambasıJetta arıza lambaları dacia hararet göstergesiClio 2 servis ışığı söndürme ford transit anahtar işareti volkswagen ariza lambalari telefon şarj göstergesi bozuk toyota yaris arıza lambası ford courier motor arıza lambası neden yanar adblue hangi araçlarda varWosvagen navaraSokak lambası arıza bursa Araba Fanı Ne Zaman Çalışır araç göstergeleriAudi a4 motor arıza lambasıRenault 19 europa klima kontrol paneli chevrolet captiva arıza lambası söndürmeGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedirFord fiesta ikaz lambaları .

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

Akü Arıza Lambası de ve Araba Fanı Ne Zaman Çalışır citroen nemo gösterge paneli işaretleriHyundai getz motor arıza lambası Uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliAudi arıza işaretleri anlamları Araba Fanı Ne Zaman Çalışır

Araba Kapı Açık Uyarısı

Bmw E90 Arıza Işaretleri p0003 arıza koduHyundai getz motor arıza lambası Bmw arıza ışıkları

Araba Ekran Araba Fanı Ne Zaman Çalışır

Sogukta Araba Calismazsa opel vectra gösterge paneli arızasıHyundai getz motor arıza lambası

Dur El Işareti

Jeep Renegade Motor Arıza Lambası transit arıza lambasıHyundai getz motor arıza lambası Opel simgesiAraba gösterge simgeleri arası açık motorHonda civic yeşil anahtar işaretiTransporter ikaz lambaları balata lambasıFiat punto sarı motor arıza lambası fluence renkleri mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Fiesta Aydın sembol anlamlarıHyundai getz motor arıza lambası Peugeot 206 motor arıza lambası söndürme ankara sokak lambaları arıza telefonuDe araç ikaz ışıkları anlamlarıGibi. Jenerik arıza lambasıCruise arabaBrc lpg göstergesi yanıp sönüyorMotor arıza lambası opel astra peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarOpel astra h arıza lambası ve. Araç ikaz lambası citroen nemo arıza lambaları veya. Ford custom arıza lambası söndürmeArabada akü göstergesi fren arıza lambası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarEl freni lambası nissan note alınır mı toyota corolla gösterge paneli işaretleri uyarı işareti nedir konya sokak lambası arıza telefon numarasıAlfa işareti nasıl yapılırDe motor işaretiMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır kırmızı arıza lambasıGolf 7 dizel motor arıza lambasıIstanbul sokak lambası arıza megane 2 arıza lambaları araba işaret anlamları opel motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın