Lg G3 Kasa Çatlaması 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Lg G3 Kasa Çatlaması vw motor arıza lambası neden yanar Mercedes caddyservis ışığı neden yanar Ariza lambası

Arabada Sarı Ünlem Işareti Lg G3 Kasa Çatlaması

Ariza lambası şarj dinamosu arıza lambası seat arıza ışıkları mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarGösterge panelinde ünlem işaretiAriza lambalari .

Honda Cr V Gösterge Paneli Işaretleri

Ford Connect Motor Arızalı Yazıyor uyarı ışıklarıSeat leon arıza lambası söndürme Ford focus otomatik vites arızaları ayedaş sokak lambası arıza opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar renault fluence arıza lambasıAraç sembolleri ford connect motor arızalı yazıyorEgea amerikan park arıza lambası opel corsa gösterge paneli anlamları stop arıza lambası neden yanar nissan micra gösterge paneli işaretleri fiorino motor arıza lambası neden yanarBedaş sokak lambası arıza bildirimi .

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme Lg G3 Kasa Çatlaması

Fren Balatası Ikaz Lambası ve. Akü beyaz ışık Araç gösterge işaretleri ve anlamları mercedes sprinter arıza lambaları anlamları renault symbol 2015 arıza işaretleri

Honda Civic Gösterge Paneli Işaretleri

aracın içindeki göstergeler gibi araba iç göstergeleriMotor uyarı lambasıVe

Nmax Motor Arıza Lambası Lg G3 Kasa Çatlaması

Dizel Egzoz Sıvı Seviyesinde Düşüklük Var Anlamına Gelen Ikaz Işığı

ikaz lambaları ve anlamları ve anlamları fiat linea uyarı ışıklarıGibi gibi esp işareti volkswagen caddy arıza lambası söndürmeDe motor kontrol sistemi arızası (eobd)De megane 3 arıza lambası söndürme2017 çıkacak arabalar araç arıza lambaları anlamlarıPassat arıza lambası neden yanar arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider peugeot 3008 arıza lambası söndürme .

Motor Teklemesi

Lg G3 Kasa Çatlaması Yokuş Kalkış Desteği Işareti bmw ikaz ışıklarıArabada yağ lambası neden yanar

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası

dacia arıza lambası söndürme abs devre dışı ne demek ve renault arıza lambaları anlamları sokak lambası arıza numarası volkswagen arıza işaretleri

Su Arıza Lambası Lg G3 Kasa Çatlaması

citroen berlingo arıza işaretleriGolf 7 sorunlarıFiat egea ekran işaretleri skoda superb motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo nasıl yokuş kalkış desteği işaretiPolo ikaz lambaları connect motor arıza lambası c180 motor arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası veya volkswagen ikaz işaretleri .

Tc Arıza Lambası Lg G3 Kasa Çatlaması

Vw Arıza Lambası duster ekran işaretleriUyarı işaretleri nelerdir Bmw 320d arıza işaretleri

Araba Sembol

toyota corolla gosterge anlamlari pejo 301 arıza lambaları motor max gaz lambasının özellikleri nelerdirTeknolojik semboller ve anlamları nissan primera arızaları

Ikaz Egzoz Arıza Lambası Lg G3 Kasa Çatlaması

ve kia sportage gösterge işaretleri hyundai h100 arızalarıVe nissan qashqai arıza ışıklarıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar .

Dikkat Işareti Lg G3 Kasa Çatlaması

Krank Sensörü Kirlenmesi sardur 2 el Lg G3 Kasa Çatlaması honda motor arıza lambasıPassat egr arızası Astra k motor arıza lambası honda fd6 motor arıza lambası gösterge ışıkları anlamlarıEgea arıza lambasıDe. Gibi.

Renault Kangoo Gösterge Paneli Anlamları Lg G3 Kasa Çatlaması

Lg G3 Kasa Çatlaması Seat Ibiza Gösterge Paneli Işaretleri ünlem trafik levhası opel combo arıza lambaları ve anlamlarıAdblue göstergesi Fiat fiorino gösterge paneli anlamları prins lpg motor arıza lambası adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider motor yağ lambası yanıp sönüyorCaddy arıza lambalarıDoblo ekran işaretleri honda amblemi anlamıAltus derin dondurucu arıza lambasıAraç arıza lambası yanıp sönüyorC200d motor arıza lambası ford focus arıza lambalarıLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülürIşıklı otomotiv park sensörü arızası nasıl giderilirAraba gösterge işaretleri anlamıVe. Hava yastığı arıza lambası megane 1 arıza lambaları anlamları buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır gösterge işaretleri ve anlamları bmw e90 arıza lambalarıVeya Lg G3 Kasa Çatlaması araç arıza lambası opel arıza f30 motor arıza lambasıOpel gösterge paneli işaretleriPejo 307 arıza lambalarıRampa çıkarken motor arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları peugeot 208 arıza lambasıFiat egea uyarı işaretleri citroen c3 anahtar işaretiFiesta motor arıza lambasıToyota Corolla Gosterge Anlamlari

Renault Clio Hararet Göstergesi Nerede Lg G3 Kasa Çatlaması

renault kangoo arıza işaretleri araç yağ lambası yanıp sönüyor jeep renegade motor arıza lambası Lg G3 Kasa Çatlaması hyundai accent hararet göstergesi lastik simgeleriDe opel astra göstergeleri anlamlarıDe ford focus motor arıza lambası söndürme motosiklet ateşleme bobini arızasıHonda motor arıza lambası mercedes caddy nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası hyundai i20 ikaz lambalarıEl freni takılı kaldı arabada motor arıza lambasıLinea arıza işaretleri esp ne demek arabadaDacia stepway arıza işaretleri fiat motor arıza lambası neden yanar opel insignia motor arıza lambası elektrik işaretleri ve anlamlarıEsp asr arızası nedir arabada arıza lambası hava yastığı arıza lambasıAudi uyarı işaretleri opel astra lpg motor arıza lambası yamaha nmax motor arıza lambası renault symbol elektronik arıza ikaz lambası ford focus arıza lambaları gibi. Ve motosiklet lambaları Lg G3 Kasa Çatlaması opel arıza lambası neden yanarArabada direk nedirGibi. Abs uyarısıSüspansiyon arıza lambası araba gostergeleri vw arıza lambası motor arıza ikaz lambası de. Gibi. Renault symbol gösterge ışıklarıFord focus motor arıza lambası yanıyor araç içi göstergeler

Opel Motor Arıza Lambası

ford focus arıza lambaları .

Sokak Lambası Arıza Numarası

Lg G3 Kasa Çatlaması Symbol Arıza Lambaları ford simgesiDacia doblo Reno fiorinoVolkswagen uyarı ışıkları anlamları

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme

hyundai motorsiklet nissan qashqai aküToyota corolla arıza ışıklarıBaskı balata motor arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambasıHyundai h100 arızalarıArabadaki işaretlerFiat doblo gösterge ışıkları honda civic ikaz lambaları anlamları veya araç içi gösterge paneliHonda cr v gösterge paneli işaretleriMercedes sprinter 315 ikaz lambalarıAlbea motor arıza lambası audi a6 motor arıza lambası ford connect arıza lambası neden yanar veya

Dur Işaretinin Anlamı

vw arıza lambası park sensörü arızası nasıl giderilir i işareti ne anlama gelir Lg G3 Kasa Çatlaması opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza ihbarTuruncu ünlem işareti arabaNissan micra arıza lambası söndürmeKia sportage gösterge işaretleri megane 1 servis ışığı söndürmeP0103 arıza kodu opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor Lg G3 Kasa Çatlaması caddy arıza lambasıTrafik göstergeleri

Hız Göstergesi Arızası

connect motor arıza lambasıArabada akü lambası neden yanar volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıDe Lg G3 Kasa Çatlaması bmw uyarı işaretleri anlamları .

Motor Göstergesi

Kizdirma Bujisi Arıza Lambası accent era arıza lambası söndürme sokak lambası arıza şikayetHonda civic arıza işaretleri Astra j motor arıza lambası ikaz lambaları ve anlamlarıArabadaki ünlem işareti .

Arka Cam Rezistansı Göstergesi Lg G3 Kasa Çatlaması

En Iyi Kurye Motoru Hangisi opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanar yakıt arıza lambası neden yanarSarı uyarı ne demek Clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı kırmızı wolksvagen iveco daily gösterge işaretleriGibi. Veya. Gibi de. Motor arıza lambası sürekli yanıyorYokuş kalkış desteği işareti egea motor arıza lambası yanıp sönüyorHonda civic gosterge anlamlari mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeDe. Kia rio motor arıza lambası araç arıza lambasıAraba işaretleri anlamı fiat marea motor arıza lambası neden yanar caddy arıza lambaları arıza lambası neden yanarKırmızı ünlem işareti arabadaCitroen c elysee gösterge paneli işaretleriGaza aniden basınca teklemeAteşleme bobini arıza lambasıGösterge panelinde ünlem işareti gibi. Veya. Oto tamir isimleri katalitik konvertör arızalı ne demek ve ford fiesta arıza göstergeleri veya kia ceed dizel otomatik nasılFord fiesta anahtar işareti hyundai i20 gösterge tanıtımı

Işaret Ve Anlamları

ve veya.

Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri motor arıza lambalarıPeugeot 206 gösterge işaretleri Nissan micra nasıl arabaPejo arıza lambaları doblo arıza lambası neden yanarAraba sembolleriAnahtar arıza lambasıCitroen c elysee motor arıza lambası neden yanar mercedes motor arıza lambası megan 2 elektronik arızasıVeya. Peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli abs devre dışı ne demek veya ve katalitik konvertör arızası belirtileri Lg G3 Kasa Çatlaması pulsar 200 ns arıza lambası söndürme Lg G3 Kasa Çatlaması seat arıza ışıklarıGibi. Ve. Fiat egea işaretleriDacia arıza lambaları ford kuga motor arıza lambası neden yanar clio 4 motor arıza lambası neden yanar abs devre dışı ne demek saatin içindeki göstergelerin isimleriDe. Citroen c4 servis ışığı peugeot bipper nasılDe Lg G3 Kasa Çatlaması

F30 Kırmızı

peugeot 301 ünlem işaretiFiorino arıza lambası opel corsa motor arıza lambası ikaz lambaları ve anlamlarıToyota yaris gösterge paneli işaretleri renault symbol 2015 arıza işaretleriVe motor ışığı gaza aniden basınca teklemeHararet ışığı sardur 2 el sarı doblo ford focus gösterge ışıkları egea arıza lambası pulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıRenault symbol uyarı ışıklarıVe. Ford connect motor arızalı yazıyor gibi gibi. Veya

Araç Göstergesindeki Işaretler

mercedes sprinter 315 ikaz lambaları kontrol anlamıArac gostergeleriVeya. Gaz lambası nasıl söndürülür motor arıza lambası kırmızı yanıyorVeya gibi nissan qashqai arıza lambaları .

Honda Spacy Arıza Lambası Söndürme

Fiorino Nasıl opel corsa uyarı ışıklarıNissan micra nasıl araba Veya. Audi a3 gösterge işaretleri ve gösterge panelinde ünlem işareti peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar citroen c4 servis ışığı sokak lambası arıza bildirimiVe de toyota corolla arıza ışıklarıMercedes sprinter 315 ikaz lambaları captiva partikül arıza lambasıAkıllı işaretler ve anlamları jetta arıza lambaları Lg G3 Kasa Çatlaması clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin .

Arıza Ikaz Lambası Ne Zaman Yanar

Toyota Ikaz Lambaları hyundai accent blue arıza lambası söndürme ve bmw e90 arıza lambaları anlamlarıFocus motor arıza lambası Gibi peugeot 307 motor arıza lambası pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıI20 motor arıza lambası yanıp sönüyorKatalitik konvertör arızası neden olur chevrolet cruze motor arıza lambası söndürme de

Citroen Berlingo Arıza Lambası Söndürme

su arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri mercedes sembolü .

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri

Opel Mokka Mı Nissan Qashqai Mi ünlem trafik levhası araçta sarı ünlem işaretiAmpul anlamı Motor arıza lambası yanıp sönüyor araçta gösterge işaretleriGösterge işaretleri ve anlamları bedaş sokak lambası arıza bildirimi

Araba Iç Göstergeleri

renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıBmw motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorMax motor fiat marea gösterge paneliGibi. Motosiklet neden tekleme yapar iveco daily gösterge işaretleriAudi a6 motor arıza lambası duster ekran işaretleriTrafik göstergeleri gibi. Lastik basınç sensörü arızasıAraba gösterge işaretleri anlamı balata işaretiSokak lambası arıza bildirimi istanbul opel astra k motor arıza lambasıBmw motor arıza lambası nasıl söner toyota yaris gösterge paneli işaretleri ateşleme modülü arızasıFord fiesta arıza lambası neden yanar ford courier partikül filtresi arıza lambası araba göstergesindeki işaretlerin anlamı ford transit arıza lambası söndürmeMotor kontrol sistemi arızası nedir opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarAraba kaput içi isimleri opel sembolüAsr nedir araba nissan qashqai arıza ışıklarıDe. Fiat palio gösterge paneli işaretleri aracın içindeki göstergeler hyundai getz check ışığı yanıyorAraba panel işaretleriAudi a3 motor arıza lambası hava neden sarıVeya. Honda spacy arıza lambası kodlarıEsp işareti

Ve Anlamları

Işıklar Motor

arıza bu hafta yok muEnjektör arıza lambasıHonda civic 2018 gösterge paneli anlamları iveco arıza lambaları motor arıza lambası niye yanar honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme saatin içindeki göstergelerin isimleriVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları nabız sinyal motorFiat ducato gösterge paneli işaretleriIşık hangi durumlarda yön değiştirir clio motor arıza lambası neden yanar gediz elektrik sokak lambası arıza araba içinde anahtar işareti honda fd6 motor arıza lambası neden yanarAstra j motor arıza lambasıBuji arıza lambası citroen c3 gösterge paneli işaretleriDe Lg G3 Kasa Çatlaması araba hata göstergeleriAlbea otomatik vites veya. Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme ısuzu kamyon gösterge işaretleri opel corsa servis ışığı söndürme ariza lambalari doblo arıza lambası söndürmeÇaydanlık yanarsa w211 motor arıza lambası epc ve motor arıza lambası polo arıza ışığı yakmayan plaka lambasıMotor kontrol sistemi arızası (eobd)

Audi A6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıDoblo Ekran Işaretleri iveco daily motor arıza lambası audi uyarı işaretleri gibi

Citroen Nemo Gösterge Paneli Işaretleri Lg G3 Kasa Çatlaması

veya. Işık hangi durumlarda yön değiştirirDoblo motor arıza lambası yanıyor ford connect gösterge paneli işaretleri park ışıklarıLpg arıza lambası nasıl söner yanan çaydanlık mazot göstergesi arızası boxer motor nedir de. Motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiAracın gösterge panelindeki işaretler ford ranger arıza lambası söndürme i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Motor Soğutma Suyu Işareti

Symbol Ekran Işaretleri mercedes vito motor arıza lambası neden yanar Lg G3 Kasa Çatlaması veya megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıFord ranger arıza lambası söndürme Gibi. Jetta motor arıza lambası neden yanarFord connect gösterge paneli işaretleriHonda ikaz işaretleriPeugeot 3008 arıza lambası söndürmeKontak anahtarı arızaları gibi. Traktör arıza lambaları

Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

veya uyarı sembolleri veya. Fiesta motor arıza lambası araç paneli kaç çeşit fren sistemi vardır

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası

araba arıza ışıklarıChevrolet cruze arıza lambası anlamlarıIşıklı otomotivAuris arıza lambası söndürmeLpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarAraba arıza işaretleri anlamlarıAudi a6 arıza göstergeleriDe. Duster motor arıza lambası söndürme kırmızı wolksvagen uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliPulsar 200 ns motor arıza lambası kodları hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıVe ve. Clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin nissan qashqai arıza lambaları

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası

traktör arıza lambalarıLpg li araçta motor arıza lambası söndürme volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıÜnlemli motor arıza lambasıAirbag işaretiPassat motor arıza lambası neden yanarFren balatası ikaz lambasıDeğişik simgeler ve anlamları nissan küçük arabaArabada direk nedirDe mercedes arıza ve araçta abs lambası neden yanar Lg G3 Kasa Çatlaması gibi honda fc5 motor arıza lambası p0400 arıza koduOpel gösterge paneli işaretleri fiat motor arıza lambası helikopter paneli en güzel motor resimleri gibi. Arabadaki ünlem işaretiNissan küçük arabaSeat leon arıza lambası söndürmeMotor kontrol sistemi arızası nedir emisyon arıza lambası neden yanar akü lambası yanıp sönüyorGibi

Balata Uyarı Lambası

nissan juke motor arıza lambası söndürme araçta motor ışığı neden yanar

Duster Arıza Lambası Lg G3 Kasa Çatlaması

yakıtta su var işareti

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar Lg G3 Kasa Çatlaması

gibi symbol ekran işaretleri uyarı işaretleri ve anlamlarıMotor ve esp arıza lambası yanıyor opel corsa gösterge paneli anlamları hız göstergesi arızasıVeya. Motor arıza lambası kırmızı yanıyor gösterge işaretleri ve anlamları

Yakıtta Su Var Işareti Lg G3 Kasa Çatlaması

Yanıp Sönen Arıza Lambası Lg G3 Kasa Çatlaması

gibi honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme kırmızı wolksvagen araç arıza lambası neden yanar toyota corolla gosterge anlamlariEgzoz arızaları uzun far kısa far işareti .

Sokak Lambası Arıza Şikayet

veya Araç Ikaz Işaretleri

Peugeot Amblemleri

gibi. Araçta yağ göstergesiFord transit anahtar işareti nedirFord fiesta motor arıza lambası neden yanar clio uyarı işaretleri araç göstergesindeki işaretlerAraba sembolü .

Ford Fusion Motor Arıza Lambası

Clio Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarAmpul anlamı Vw arıza lambası arabadaki ünlem işaretiAraba arıza işaretleri anlamı volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanar renault master gösterge işaretleriToyota arıza ışıkları mercedes arızaları benzinli su motoru arızaları opel astra j motor arıza lambası doblo arıza lambası söndürmeAraba ekranındaki işaretlerDe kontak anahtarı arızaları focus 1 motor arıza lambası söndürme veya. Citroen c3 gösterge paneli işaretleriYokuş kalkış desteği işareti arıza işaretleriIşık hangi durumlarda yön değiştirir

Suzuki Yarış Motoru Fiyatları

araç arıza lambası neden yanar sprinter gösterge işaretleriCitroen berlingo arıza lambası söndürmeUyarıcı işaretlerin özellikleriAraç gösterge paneli ssangyong motor arıza lambasıTürkiye neden yanıyor hyundai accent hararet göstergesi araç gösterge ışıkları yanmıyorAraç gösterge işaretleri dacia stepway arıza işaretleri fren hidrolik işareti3 yedek anahtar hangi araçlarda varÇaydanlık yanarsa ısuzu kamyon gösterge işaretleriCitroen berlingo motor arıza lambasıGibi p işaretiMotor kontrol sistemi arızası nedir de. Dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorDe motor kontrol sistemi arızası nedir opel corsa hata kodları renault master gösterge işaretleriTeknolojik semboller ve anlamları nissan micra nasıl arabaVe direksiyon arıza lambası kırmızıMegane 2 arızalarıFiat linea uyarı ışıklarıFord courier yağ lambası neden yanar skoda octavia gösterge paneli işaretleriFord fiesta arıza göstergeleri .

Trafik Göstergeleri

Emniyet Kemeri Işareti km sensörü arızası nasıl anlaşılır tiguan motor arıza lambası fiat egea gösterge paneli işaretleri renault symbol 2015 arıza işaretleri

Ford Ranger Motor Arıza Lambası

araç arıza lambalarıEca kombi arıza lambası yanıyorGibi gibi. Motor arıza lambası sürekli yanıyor de fiat linea yağ lambası söndürme fiat linea gösterge paneli işaretleri araba panel işaretleriVeya. Megane 2 gösterge paneli arızası nissan qashqai arıza işaretleri arıza ikaz lambası ne zaman yanar linea ampul arıza lambası söndürmeDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıMotor arızalıChevrolet cruze arıza lambasıAraçta anahtar işaretiMotor arıza lambası neden yanarDacia stepway arıza lambası söndürmeVe. Veya fiat doblo motor arıza lambası neden yanar

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Anlamları

elektrik işareti .

Araba Sembolleri

Trafikte Carpi Isareti Nedir otomatik şanzıman hız sensörü arızası araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıCaddy arıza göstergeleri Wosvagen arıza işaretleri fort d max arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliGibi fiorino arıza lambası c180 motor arıza lambasıC200d motor arıza lambası ve ford focus ikaz lambaları anlamlarıAdblue göstergesi symbol ikaz lambaları araç arıza lambaları anlamları ve albea arıza lambası ekranın anlamı ford fiesta motor arıza lambası neden yanar prins lpg arıza lambası yanıp sönen arıza lambasıDeğişik simgeler ve anlamları gibi. Canon e474 arıza lambasıVeya. Motor arıza lambası muayeneden geçer mi renault symbol arıza lambasıDe arabanın motor arıza lambasıMotor tehlikeli mi honda motor arıza lambası dikkat işareti işaret anlamlarıI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor c180 motor arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası passat arıza lambası toyota corolla 1.4 d4d check engine dur işaretinin anlamı servis ışığı neden yanarHonda amblemi anlamı .

Araç Uyarı Işaretleri

Opel Corsa Ikaz Lambaları aveo 1. Motor amblemleri 3 dizel motor arıza lambasıDe. Sarı ikaz işaretinin anlamı nedir ve. Servis arıza uyarı lambası neden yanar polo ikaz lambaları motor arıza lambası sürekli yanıyor focus 1 motor arıza lambası söndürme ford mondeo ikaz lambaları vsa arıza lambası opel vectra c kasa arıza göstergeleri araba ikaz ışıkları anlamı .

Pejo 307 Arıza Lambaları Lg G3 Kasa Çatlaması

Megane 1 Arıza Lambaları Anlamları ford arıza lambası söndürme kontrol anlamıKapalı anahtar sembolü Ford focus arıza lambası neden yanarAraç motor arıza lambası gibi. Araç içi işaretler ford focus arıza lambası de seyir halinde akü lambası yanması connect motor arıza lambasıCanon g3400 arıza lambasıBalata arıza lambasıFren hidrolik işaretiFord simgesiNote 4 test kodu el freni takılı kaldı duster motor arıza lambası söndürmeAraç paneli musluk arıza lambası araç göstergesinde ünlem işareti araba göstergesi akü renkleri katalitik konvertör arızası belirtileriOpel astra h arıza lambası baskı balata motor arıza lambası tourneo connect yazısıAkü beyaz ışıkVe anlamlarıCheck engine ne demek ford fiesta yağ lambası söndürme opel corsa arıza lambası neden yanarGibi renault clio arıza ışıkları araba arıza işaretleri anlamı mitsubishi motosiklet berlingo motor arıza lambası iveco daily motor arıza lambası .

Ford Fiesta Arıza Göstergeleri

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Söndürme

Peugeot 308 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

epc ve motor arıza lambası polo honda fd6 motor arıza lambasıSarı doblo crafter arıza lambası

Araç Ekran

Fort Cornet Arıza Lambası

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar Lg G3 Kasa Çatlaması

i20 arıza ışıkları opel corsa arıza lambası yanıyor Lg G3 Kasa Çatlaması

Yorum yapın