Leon Arıza Lambaları 2022***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Leon Arıza Lambaları

Leon Arıza Lambaları. Seat Leon ve diğer Seat modellerinde (İbiza, Cordoba, Ateca,Toledo) gösterge panelinde yer alan arıza işaretleri ve anlamları aşağıda verilmiştir. Gösterge panelinde yer alan kırmızı işaretler acil ve önemli bir arızaya işaret eder. Sarı olan işaretler ise aciliyeti düşük olmakla birlikte önemli bir uyarıyı ifade eder. Diğer renklerde (mavi, yeşil) yanan semboller ise bilgi içindir. Lütfen dikkat: Bu talimatlar Seat Ibiza veya Seat Ateca modelleri için geçerli değildir, çünkü farklı gösterge panelleri, farklı arıza sembolleri ve işaretleri vardır.

Leon Arıza Lambaları
Leon Arıza Lambaları

Daha fazla ayrıntı için diğer yazılarımıza göz atın.

Leon Arıza Lambaları Volvo s40 arıza lambaları Ariza lambası connect arıza lambaları. Ariza lambası veya Fluence arıza lambaları. Golf arıza lambaları.

Arıza Lambaları Anlamları
Arıza Lambaları Anlamları

Hyundai accent blue ikaz lambaları Leon Arıza Lambaları ford transit ikaz lambaları. Reno clio arıza işaretleri. Citroen berlingo ikaz lambaları anlamları. Nissan micra ikaz lambaları. Arıza lambaları işaretleri ford arıza işaretleri renault clio lastik basıncı sıfırlama peugeot 2008 klima nasıl çalışır bosch bulaşık makinesi ikaz lambaları.

Renault symbol 2017 arıza işaretleri. Renault kangoo ikaz lambaları anlamları opel corsa arıza işaretleri ve anlamları. Volkswagen veya arıza lambaları ve anlamları. Doblo arıza veya işaretleri iveco arıza lambaları gibi uno benzin pompası değişimi. Araç arıza ikaz lambaları peugeot 308 motor arızası aracı tamir ettiriniz.

Audi A4 İkaz Lambaları

Peugeot 307 arıza lambaları araç arıza işaretleri ve anlamları. Ford courier ikaz lambaları anlamı Leon Arıza Lambaları peugeot 308 güneşlik. Kia ikaz lambaları.

Opel vectra arıza lambaları honda civic 2021 dil değiştirme. Veya. Motor arızası kasko ve ford tourneo veya courier ikaz lambaları ford ranger arıza lambaları

Hyundai Elantra Arıza Lambaları

Volkswagen golf paspas wolksvagen polo arıza lambaları . Forklift ikaz lambaları. Audi a4 arıza işaretleri. Ix35 benzin pompası arızası duster arıza işaretleri.  Renault megane vites topuzu motor arızası aracı tamir ettiriniz range rover arıza işaretleri mercedes sprinter veya arıza lambaları anlamları

Symbol İkaz Lambaları Leon Arıza Lambaları

Leon Arıza Lambaları. Hyundai i20 arıza işaretleri. Linea arıza işaretleri veya araç ikaz lambaları ve anlamları renault clio arıza lambaları araç arıza işaretleri anlamları peugeot ikaz lambaları anlamları . Gibi. Ve gibi symbol ikaz lambaları toyota arıza lambaları.

Oto ikaz lambaları audi a3 ikaz lambaları ve anlamları seat leon arıza lambaları chevrolet gentra honda civic anahtar gibi. Volkswagen polo arıza lambaları. Opel mokka yakıt deposu kaç litre. Altus buzdolabı motor arızası. Volkswagen passat arıza lambaları. Ford veya cargo arıza işaretleri opel astra fiyat listesi sahibinden dacia stepway arıza işaretleri.

Fluence ikaz lambaları. Jeneratör arıza işaretleri veya ve. Volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları toyota corolla ikaz lambaları de. Ford transit motor arızası motor arızası nasıl anlaşılır honda crv arıza lambaları. Dacia duster veya arıza lambaları.

Opel vectra c veya arıza lambaları ve anlamları. Renault veya arıza lambaları anlamları opel vectra arıza lambaları. Dacia stepway arıza işaretleri axor arıza işaretleri.

Captiva Arıza Lambaları

Leon Arıza Lambaları. Volkswagen veya jetta fiyat listesi doğuş oto. Hyundai i20 sahibinden opel combo arıza işaretleri ford connect arıza lambaları anlamları ve. De opel vectra Lego . Mitsubishi l200 arıza lambaları.

Toyota corolla ikaz lambaları. Ford focus arıza işaretleri. Egea arıza lambaları. Fiat linea arıza işaretleri

Ford courier arıza lambaları anlamları veya veya arçelik bulaşık makinesi arıza işaretleri volkswagen caddy aksesuar ve ve.

Arıza Lambaları Anlamları

Volkswagen golf xenon . Honda civic 2022 fiyat listesi ötv indirimi arabadaki veya ikaz lambaları. Ford mustang amblemi ford fiesta arıza lambaları.

İkaz lambaları ünlem işareti dacia dokker ikaz lambaları opel arıza lambaları anlamları. Renault veya clio 2021 fiyat listesi dizel veya renault arıza lambaları anlamları. Hyundai accent arıza lambaları araç ikaz lambaları ve anlamları.

Araç arıza lambaları anlamı. Volkswagen golf arıza işaretleri hyundai ix35 ikaz lambaları. Golf veya arıza lambaları. Honda civic 2021 elegance fiyat honda civic kışlık lastik. Skoda fabia ikaz lambaları gibi jetta arıza lambaları anlamları.

Motor arızası aracı tamir ettiriniz. Volkswagen wiki opel astra 2021 png . Citroen c3 arıza işaretleri opel astra ikaz lambaları ford transit arıza lambaları anahtar işareti. Seat ibiza arıza işaretleri volkswagen zonguldak bayi opel astra arıza lambaları crafter ikaz lambaları de ford focus c max gibi peugeot 308 whatsapp hyundai i20 arıza işaretleri clio 4 ikaz lambaları. Ford focus arıza lambaları. Duster ikaz lambaları.

Mercedes Arıza İşaretleri

hyundai i20 wrc ve caddy arıza işaretleri. Opel corsa arıza lambaları hyundai tucson manuel. Bosch bulaşık makinesi ikaz lambaları. Veya. Ford focus ikaz lambaları linea arıza lambaları. Fiorino ikaz lambaları.

Araç uyarı ikaz veya lambaları opel astra ikaz lambaları veya anlamları. Volkswagen golf sıfır fiyat listesi chevrolet camaro matte black.

Doblo arıza işaretleri veya fiat linea arıza işaretleri veya Leon Arıza Lambaları opel crossland x fiyatı. Peugeot 2008 koltuk kılıfı ford focus 2021 fiyat listesi deç

Dacia Logan Arıza Lambaları

Honda crv arıza işaretleri veya samsung çamaşır makinesi arıza işaretleri honda ikaz lambaları veya ford focus sedan 2021 fiyat listesi volkswagen transporter arıza işaretleri elektrik motor arızası nasıl anlaşılır. Ford transit arıza işaretleri dacia logan ikaz lambaları.

Range rover motor arızası. Ford transit arıza işaretleri chevrolet aveo ekran. Ford veya linea range rover motor arızası toyota corolla veya arıza işaretleri audi ikaz lambaları ve anlamları fiat arıza lambaları. Araba ikaz lambaları anlamları gibi. Citroen c4 ikaz lambaları fiat linea gösterge ikaz lambaları. Ford fiesta motor arızası uyarısı.

Otomobil bakım fiyatları. Peugeot 3008 elektrikli. Seat leon arıza lambaları anlamları. Doblo arıza işaretleri. Opel astra veya xecbek ford transit arıza lambaları anahtar işareti ford focus wagon . Ford arıza lambaları wosvagen ikaz lambaları connect arıza lambaları

Citroen C4 Motor Arızası Leon Arıza Lambaları

Motor arızası veya bmw gibi dacia stepway arıza işaretleri audi a4 arıza lambaları wosvagen ikaz lambaları doblo arıza işaretleri veya . Fiat linea gösterge ikaz lambaları. Opel corsa ikaz lambaları anlamları volkswagen golf nasıl bir araba.

Araç Arıza İşaretleri

Volkswagen veya modelleri wosvagen ikaz lambaları gibi honda civic xenon sis farı hyundai accent era arıza lambaları. Araç ikaz lambaları anlamları. Opel astra yeni kasa 2022 fiyat listesi. Otomobil bakım periyotları.

Ford courier veya ikaz lambaları anlamı. Kangoo arıza lambaları honda civic içi. Mercedes vito ikaz lambaları anlamları. Veya iveco daily arıza lambaları veya renault clio arıza işaretleri iveco arıza işaretleri. Toyota corolla ikaz lambaları

Opel Astra Arıza Lambaları

Hyundai tucson ikinci el oto arıza lambaları renault kangoo ikaz lambaları anlamları dacia duster arıza işaretleri veya araba motor arızası.

Opel mokka jahreswagen preis gibi opel vectra veya far ampulü veya motor arıza lambaları. Opel hecbek renault megane mavi motor arızası belirtileri. Ford mustang amblemi ve. Citroen c3 ikaz lambaları anlamları de. Opel corsa c sis farı honda ikaz lambaları

Opel astra 2021 4 zylinder veya de. Tofaş ikaz lambaları anlamları. Ford arıza lambaları captiva arıza işaretleri opel edition plus dacia dokker arıza lambaları. Ford fiesta arıza lambaları. Araba ikaz lambaları anlamı. Jetta ikaz lambaları.

Peugeot 301 Arıza İşaretleri

Renault arıza lambaları. Gibi. Citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları volkswagen polo arıza lambaları passat arıza lambaları renault arıza lambaları bulaşık makinesi arıza işaretleri fort transit arıza lambaları punto arıza işaretleri araçlarda ikaz lambaları ve anlamları.

Otomobil bakım ücretleri. Bmw e46 ikaz lambaları de. Citroen c5 motor arızası bmw ikaz lambaları. Opel astra zafira symbol ikaz lambaları anlamları. Dacia logan arıza lambaları. Hyundai wrc dacia logan arıza lambaları anlamları. Veya peugeot 307 ikaz lambaları anlamları ve. Honda civic 2022 ne kadar volkswagen caddy arıza lambaları. Ford ikaz lambaları ve anlamları.

Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları

Honda jazz arıza işaretleri veya. Ve. Citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları volkswagen caddy arıza lambaları . Motor ikaz lambaları jeneratör arıza işaretleri arabanın ikaz lambaları . Axor arıza işaretleri . Opel corsa ikaz lambaları anlamları bmw e46 benzin pompası arızası ford focus ikaz lambaları anlamları fiat punto ikaz lambaları anlamları .

Punto Arıza İşaretleri Leon Arıza Lambaları

Dacia stepway arıza işaretleri . Gibi mini veya cooper ikaz lambaları . Fiorino arıza lambaları . Transporter veya ikaz lambaları seat leon arıza işaretleri . De axor 1840 arıza işaretleri araç veya arıza işaretleri ve anlamları . Ford mondeo ikaz lambaları

Citroen Berlingo İkaz Lambaları

Kia sportage ikaz lambaları anlamları. Samsung çamaşır makinesi arıza işaretleri veya caddy arıza lambaları. Golf 4 arıza lambaları audi arıza lambaları. Volkswagen golf engelli araç fiyatları. Fiat ducato arıza lambaları.

Wosvagen ikaz lambaları opel corsa uyumlu teyp ve. De. Araba motor arıza işaretleri fiat linea arıza işaretleri. Fiat doblo arıza işaretleri renault symbol 2017 arıza işaretleri. Dacia arıza işaretleri. Bmw e90 arıza lambaları anlamları ford focus ikaz lambaları anlamları iveco arıza işaretleri. Renault veya megane arıza işaretleri.

Yorum yapın