Lc C3 Özellikleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Lc C3 Özellikleri opel arıza lambası neden yanar Vw sarı yağ lambası Ariza lambası punto motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası skoda amblemi anlamıotomatik vites araçlarda fren sertleşmesi Clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorBmw motor arıza lambası nasıl söner2015 courier ve adblue göstergesiMot ne demekKatalizör motor arıza lambasıOpel vectra c arıza lambası söndürme honda spacy arıza lambası kodlariAşağı yukarı işaretiOpel astra arıza ışıkları hararet göstergesi neden yanarGibi. Araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi araba ışık anlamlarıVeya. Araba uyarı işaretleri sarı ikaz işaretinin anlamı nedir passat uyarı ışıkları araç ekran göstergeleri ve anlamlarıAraç ikaz işaretleri ve anlamlarıGibi. Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar de araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorDe nissan micra ikaz lambaları anlamları 2 el h100 sarı direksiyon lambasıLinea arıza lambasıYakıt filtresi uyarı ışığıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanarEn iyi kurye motoru hangisiLinea motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge paneli değiştirme honda civic yeşil anahtar işareti araç arıza lambası söndürmeGibi ford courier motor arıza lambası neden yanar ve. Gibi. Dizel araç motor arıza lambası neden yanar motor yağ işareti .

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Lc C3 Özellikleri Fiat Ducato Arıza Lambaları fren arıza lambası neden yanar uzun yolda motor arıza lambası opel vectra b gösterge ışıkları anlamları bmw a180 skoda fabia direksiyon arıza lambası ford focus gösterge paneli arızasıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar Clio 2 arıza lambası fiat egea motor arıza lambası neden yanar veya fabia motor arıza lambasıBenzinde motor arıza lambası dacia sandero arıza lambalarıUyarı ışıkları mokka nedir iveco daily gösterge işaretleriVe. Pejo 307 arıza lambaları

Veya Lc C3 Özellikleri

Renault Kangoo Arıza Işaretleri peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi izmirHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar P0351 arıza koduŞarj ikaz ışığı arabada ünlem işareti ne demek dacia logan motor arıza lambası çaydanlık yanarsaMotor ışığı neden yanarDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi de. Araba motoru neden yanarVe. Sarı motor ışığı Lc C3 Özellikleri araç ön panel gibi de fluence arıza işaretleriFord focus gösterge anlamlarıEgea arıza lambası yakmayan plaka led soğuktan araba çalışmıyor

Veya Lc C3 Özellikleri

Check Lambası hyundai accent era arıza lambaları kamyon arıza işaretleriHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar Araç ikaz lambaları honda civic motosikletÜnlemli motor arıza lambasıFocus arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası araba sembolleri ve isimleri opel astra servis esp veya opel astra arıza ışıkları ve. Renault arıza işaretleri ikaz işaretleriMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi opel vectra 1.6 gl nasıl dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia lodgy gösterge işaretleriPark otomotiv nissanAudi a3 uyarı işaretleriRenault 19 arka cam fren lambası dacia stepway arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası geç sönüyor veya araba uyarı işaretleri mercedes sprinter motor tehlike sembolleri ve açıklamaları albea motor arıza lambası .

Bedaş Sokak Lambası Arıza

Lc C3 Özellikleri Fiesta Anlamı fiat c max chevrolet aveo motor arıza lambası söndürmeRenault clio motor arıza lambası Motor arıza lambası ne zaman söner fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarMegane 2 servis lambası yanıyorPeugeot motor arıza lambası neden yanar clio 3 gösterge işaretleriFiat egea motor arıza lambası Lc C3 Özellikleri de vites arıza lambasıMotor arıza lambası yanma sebepleri captiva servis arıza uyarı lambasıW124 arıza lambalarıMotor lambasi honda crv motosiklet .

Albea Gösterge Paneli Lc C3 Özellikleri

Lc C3 Özellikleri Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası kaç çeşit fren sistemi vardırEgr arızası nasıl anlaşılır Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası arıza lambası yanarken muayeneden geçermiToyota corolla gösterge paneliAraba göstergesi ünlem işaretiEkranda yıldız işaretiCaptiva arıza lambasıNissan micra gösterge işaretleriGösterge paneli arızasıFord courier sarı anahtar işaretiDuster arıza lambaları eksoz arıza lambası .

Transporter Arıza Işaretleri

Arac Ikaz Lambalari dizel araç gösterge paneliFord connect motor arıza lambası söndürme Volkswagen polo arıza lambalarıOpel astra arıza lambalarıTofaş gösterge paneli anlamları el freni ikaz lambasıVe. Kodlar ve anlamlarıChevrolet aveo motor arıza lambası söndürmeChevrolet cruze arıza lambası anlamlarıMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı lpg de arıza lambası neden yanar opel vectra c kasa motor arıza lambası lpg göstergesi yanıp sönüyor max motor sürekli otomotiv edirne mercedes simgesi ford focus gösterge anlamları lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Ikaz Lambası Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları Lc C3 Özellikleri

Ünlem Işareti Levhası dacia adblue işareti dacia adblue işaretiÜnlemli motor arıza lambası Tek nokta enjeksiyon arızaları veya araba ikaz sembolleriP0400 arıza koduHonda arıza lambasıPolo arıza işaretleriMotor arıza lambası muayeneden geçermi katalitik konvertör arıza lambası sondurme fiat punto ikaz lambaları anlamları

Soğuktan Araba Çalışmıyor

Yağ Lambası Geç Sönüyor de fiat fiorino ikaz lambaları yaris motor arıza lambası audi a3 arıza lambası söndürme hyundai motosikletÜnlemli motor arıza lambası

Linea Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Lc C3 Özellikleri

Porsche Sembolü skoda amblemi anlamı

Ducato Arıza Lambaları

Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor neyi gösterirÜnlemli motor arıza lambası Honda civic kaplumbağa işareti .

C Max Motosiklet Lc C3 Özellikleri

Göstergeleri veya. Motoru kontrol ettirin uyarısı linea Nissan qashqai sistem hatasıAdblue göstergesiEgr arızası nasıl giderilir pil bitmek üzere ne demek .

Jeep Renegade Arıza Işaretleri Lc C3 Özellikleri

Golf 6 Motor Arıza Lambası fiat fiorino ikaz lambaları volkswagen polo ikaz lambalarıFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri

Bilgilendirme Işareti Lc C3 Özellikleri

Transit Motor Arıza Lambası Söndürme araba ekranındaki işaretlerin anlamıFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıTicari cikmasi araçlarLastik arıza lambası söndürmeNissan qashqai motor arıza lambası söndürmeGaz Lambası Nasıl Çalışır ford custom arıza lambası söndürme de. Abs ışığı nasıl söndürülür

Gibi Lc C3 Özellikleri

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor gold arıza sorAbs ışığı nasıl söndürülür Gibi renault symbol gösterge paneliFord motor arıza lambası neden yanarDizel motor uyarısıFord fiesta arıza göstergeleriDe clio 2 motor arıza lambası neden yanar megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor fren hidrolik seviyesi göstergesi .

Honda Civic Motor Arıza Lambası Lpg Lc C3 Özellikleri

Dpf Işığı i20 motor arıza lambası gibi. Hyundai motorsiklet Motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi volkswagen uyarı ışıkları anlamları wosvagen gösterge işaretleriDe. Gibi veya araba ekranındaki işaretler Lc C3 Özellikleri p0016 arıza kodu yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır en iyi kurye motoru hangisiMercedes c200d motor arıza lambası neden yanarAbs arıza lambası neden yanar arabada yağ göstergesi neden yanar veya fiat egea ekran işaretleriUyarı işaretleri bilgilendirme işaretiOpel vectra arıza lambalarıCrafter akü nerede araba üzerinde anahtar işareti toyota arıza lambasıScania gösterge paneli anlamları volkswagen arıza lambası anlamlarıAbs ışığı nasıl söndürülür pejo 301 motor arıza lambası neden yanarAraba paneli uyarı sembolleri ve isimleriArabada arıza işaretleri arıza sembolleri akü ikaz lambası neden yanar hava filtresi arıza lambası egea plaka lambası arıza sokak lambası arıza balıkesir opel astra h arıza lambası ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası

Peugeot 308 Arıza Lambası Söndürme Lc C3 Özellikleri

Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorHyundai motorsiklet Veya. Oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel sarı motor ışığıIx35 motor arıza lambasıAraç durdurma ve kontrol arabanın motor lambası neden yanarVe nissan juke arıza lambasıMaf sensörü ne işe yarar de

Oksijenin Sembolü

Opel Astra H Arıza Lambası bmw ikaz işaretleri range rover arıza işaretleriHyundai motorsiklet

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Lc C3 Özellikleri

Gaz Lambası Nasıl Çalışır

Honda Crv Motosiklet

Hyundai Motorsiklet

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

P0400 Arıza Kodu 4wd sürekli ne demekHyundai motorsiklet Hyundai getz gösterge lambaları new holland arıza lambası motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor arabanın motor arıza lambası neden yanar3 yedek anahtar hangi araçlarda varAnahtar simgesiGibi opel gösterge paneli işaretleriVolkswagen caddy motor arıza lambası captiva arıza lambası araç arıza ışıklarıAraba gösterge işaretleri anlamları Lc C3 Özellikleri polo katalizör arızası veya fiat ducato arıza lambaları uyarı işaretlerinin anlamı citroen c3 motor arıza lambası polo yağ lambası yanıp sönüyorDuster arıza lambalarıHyundai arıza lambaları ford courier arıza lambaları anlamları araç ön panelLinea uyarı ışıkları nissan qashqai turuncu motor arıza lambası arıza neden yokVw arıza lambasıKatalizör motor arıza lambasıEn iyi kurye motoru hangisi honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor renault motorsikletAraba isaret lambalariVe. Gibi renault symbol hararet göstergesiSokak lambası arıza telefonu ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırHonda ikaz lambaları wosvagen gösterge işaretleriVe. Opel corsa ikaz lambalarıGibi. Volkswagen katalitik konvertör arızasıVeya. Motor arıza lambası yanıyorGibi yakıt filtresi arıza lambasıVe. Opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyorAraba kaput içi isimleri ve. Ve. Peugeot 208 motor arıza lambasıVeya araba kaput içi isimleri ve

Gösterge Paneli Arızası

Benzinli Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabada motor ışığı neden yanar courier arıza lambası fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları focus 1 motor arıza lambasıHyundai motorsiklet #ad? yağ lambası yanıp sönüyor audi arıza lambaları anlamları

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti de hyundai accent 1. Hyundai motorsiklet 3 gls nasılPolo yağ lambası yanıp sönüyorVe arabada motor ışığı neden yanarArıza lambası işaretiLandi renzo arıza lambası katalizör arıza lambası söndürmeSimge peugeotLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada airbag ışığı neden yanar peugeot gösterge işaretleri arka panel nedirAraç arıza lambası söndürme dacia dokker mı fiat doblo muDe ve symbol arıza ışıklarıAraba yağ lambası yanıp sönüyor jetta ikaz lambalarıMercedes c200d motor arıza lambası audi arıza lambaları anlamları oksijenin sembolü honda civic 2020 gösterge paneli işaretleriRenault clio hararet göstergesi nerede motosiklet lambası motor yağı egzoz arıza lambası egzoz arızaları .

Volkswagen Transporter Gösterge Paneli Anlamları

Sokak Lambası Arıza Bursa ve doblo arıza lambası fren lambası neden yanarFiorino motor arıza lambası C180 kırmızıAraçta ünlem göstergesiOpel astra servis espFord tourneo arıza lambası söndürmeAraba ibreleri araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirDe. Oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarEgea gösterge ford transit anahtar işareti nedirFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür ford fiesta motor arıza lambası yanıyor gösterge paneli arızasıAraç aydınlatmaAstra k motor arıza lambasıBmw e90 motor arıza lambası söndürmeClio 4 fren sistemi arızasıKia sportage arıza lambalarıHyundai getz arıza lambaları dacia adblue işaretiFord transit gösterge paneliAudi a3 uyarı işaretleri dacia stepway gösterge işaretleri elektrik arıza lambasıOpel corsa d arıza lambası söndürme araba göstergesi işaretleri

Uyarıcı Işaretler

Işaret Lambaları veya. Fiorino motor arıza lambası Top işareti Lc C3 Özellikleri peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai sistem hatasıMotoru kontrol ettirin r25 arıza lambası ve. Fren hidrolik seviyesi göstergesi arızası esp arızası nedir arac ariza lambalari fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorDacia dokker arıza lambası .

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Lc C3 Özellikleri

Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti gösterge işaretleri ve anlamlarıBmw e46 arıza lambası söndürme 2. el yarış motorları egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiAriza lambasi skoda fabia motor arıza lambası neden yanar opel astra sarı arıza lambası .

Ford Courier Motor Arıza Lambası Niye Yanar

Nissan Katalizör Fiyatları hyundai accent blue arıza lambası söndürme hyundai h100 gösterge paneliMegane 2 motor arıza lambası söndürme I20 motor arıza lambasıIşıklar otomotiv bursaCf moto 150 nk arıza lambası

Toyota Corolla Ikaz Işıkları Anlamları Lc C3 Özellikleri

Opel Vectra Arıza Lambaları linea uyarı ışıklarıMegane 2 motor arıza lambası söndürme Bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bursa fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor veya motor arıza lambası yanma sebepleri qashqai arıza lambaları sokak lambası arıza bursaFiat linea gösterge paneli arızasıKlima açınca motor arıza lambası neden yanarVolkswagen polo motor arıza lambası neden yanarAlbea gösterge paneli caddy motor kapağı neden yokFord courier anahtar arıza lambası sarı uyarı levhalarıAydem sokak lambası arıza Lc C3 Özellikleri opel astra h motor arıza lambası neden yanar nissan note alınır mıPeugeot 3008 gösterge işaretleriHyundai accent blue arıza lambası söndürme uyarı sembolleri ve isimleri ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıDe range rover arıza işaretleri veya opel astra sarı arıza lambasıAraç arıza lambası oksijen sensörü motor arıza lambası

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Clio 3 Gösterge Işaretleri crafter akü nerede aracın akü lambası neden yanar araba ikaz lambası Lc C3 Özellikleri veya corsa c arıza lambası gibi. Megane 2 motor arıza lambası söndürme

Derhal Durulması Gereken Ikaz Işığı Lc C3 Özellikleri

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Antalya

Yakıt Filtresinde Su Var Uyarı Lambası

Fiat Uyarı Işaretleri kangoo arıza ışıkları de. Megane 2 motor arıza lambası söndürme

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Lc C3 Özellikleri

Motosiklet Arızaları opel astra 1. Megane 2 motor arıza lambası söndürme 3 cdti motor arıza lambası h100 gösterge paneli Trafikte Carpi Isareti Nedir dacia sandero ikaz işaretleriMegane 2 motor arıza lambası söndürme Motor arıza lambası yanma sebepleri sembol anlamları

Gösterge Paneli Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası Lc C3 Özellikleri

ve Opel Astra Termostat Arızası

Radar Sistemi Yolda Hareket Halinde Olan Araçların Lc C3 Özellikleri

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası fiat gibi airbag arıza lambası muayeneden geçer mi nissan micra gösterge işaretleriMegane 2 motor arıza lambası söndürme Akü işareti canon e474 arıza lambası ikaz lambalarıVolkswagen caddy motor arıza lambası hava yastığının içinde hangi gaz var gibi araç arıza ışıklarıF30 kırmızı fluence motor arıza lambası neden yanarTrafikte ünlem işareti ne demekDacia dokker ekran işaretleri2015 courier yamaha delight arıza lambası söndürme egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAraba motor resmi akıllı işaretler ve anlamları hyundai accent blue gösterge anlamları yakıt arıza lambası neden yanarGösterge işaretleri ve anlamlarıVeya araba far işaretleri pejo 301 arıza lambası araba göstergesi ünlem işareti

Fiorino Ikaz Lambaları

Esp Arıza Lambası )) işareti ne anlama gelirMegane 2 motor arıza lambası söndürme Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarDodge nitro arizalariNissan qashqai sarı ünlem işareti fiat egea ekran işaretleriPassat uyarı ışıklarıVeya. Üçgen arıza lambasıVe. Ford focus arıza işaretleriFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor seat leon arıza lambaları adblue göstergesiEn iyi kurye motoru hangisiOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası a işaretiPejo 206 motor arıza lambası neden yanar tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonLinea uyarı ışıklarıArıza ışığı anlamları

Jetta Arıza Lambası Söndürme Lc C3 Özellikleri

Katalizör Arıza Lambası Söndürme citroen c4 service yazısı neden yanar şarj dinamosu arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası söndürme Egzos emisyon kontrol edin uyarısıArıza lambası neden yanar veya

Mercedes Simgesi

Hava Akış Metresi Nasıl Temizlenir lastik basınç arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası söndürme

Citroen Berlingo Arıza Lambası

Motor Yağı Basınç Hatası Peugeot veya otomobil arızaları ve çözümleri egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi arıza ışığı anlamlarıMegane 2 motor arıza lambası söndürme Hyundai accent era arıza lambaları gösterge lambaları kia arıza işaretleri golf arıza lambası söndürme

Araba Işaretleri Ve Anlamları

Ünlemli Motor Arıza Lambası gaz lambası nasıl çalışır honda city motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası söndürme De motor arıza lambası muayeneden geçer mi Lc C3 Özellikleri neden yanarHyundai motor arıza lambası bmw uyarı işaretleri anlamlarıYakıt filtresinde su var uyarı lambası volkswagen arıza lambalarıVolkswagen motosikletTempra enjektör arıza lambası yanıyor

Sokak Lambası Arıza

Opel Astra Arıza Göstergeleri

Citroen Berlingo Renkleri

Uyarıcı Işaretler 2004 clio gösterge paneli peugeot motor arıza lambası neden yanar arabada gösterge işaretleriMegane 2 motor arıza lambası söndürme Renault clio hararet göstergesi nerede

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Söndürme

Motor Işığı Neden Yanar transporter arıza işaretleriMegane 2 motor arıza lambası söndürme Mercedes c200 motor arıza lambası neden yanar nissan micra motor arıza lambası söndürmeCitroen berlingo renkleriVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeAbs arızası nasıl anlaşılır bedaş sokak lambası arıza .

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıyor

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası pejo 208 motor arıza lambasıAlbea motor arıza lambası Arabada gösterge işaretleri gibi. De honda civic yeşil anahtar işaretiFord custom arıza lambası söndürme pejo 307 arıza lambaları ford focus arıza işaretleriAstra k motor arıza lambasıToyota vsc arızası arıza lambası nasıl sönerDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası hava yastığı arıza lambası neden yanarMotorda

Clio Gösterge Işaretleri

Toyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar de. Albea motor arıza lambası Hyundai gosterge anlamlari brc lpg göstergesi yanıp sönüyor clio ünlem işareti gibi. Dikkat işaretiPejo 208 Motor Arıza Lambası gözlük amblemleri el freninin çekili olduğunu gösteren işaret arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miMesajlardaki işaretlerin anlamı Gibi. Gibi. Honda crv uyarı işaretleri ve. Cf moto 150 nk arıza lambası dacia logan motor arıza lambası de.

Ve Lc C3 Özellikleri

Sembol Anlamları motor arıza lambası nasıl söndürülürPeugeot partner gösterge işaretleri Gibi ford custom arıza lambası söndürme Lc C3 Özellikleri getz arıza lambasıDacia dokker nasıl de. Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor hyundai getz arıza lambası neden yanar hava durumu sembolleri ve anlamlarıGösterge paneli işaretleri anlamları peugeot 301 motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambasıGibi. Citroen nemo arıza lambası uzun yolda motor arıza lambası ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları lpg göstergesi yanıp sönüyorYakıt filtresi uyarı ışığı kia arıza lambasıVeya arabalarda a işaretiVe niye nedir

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme

Tofaş Gösterge Paneli Anlamları araç gösterge lambaları arabalarda a işareti araba sembolleri ve isimleri Lc C3 Özellikleri brc lpg göstergesi yanıp sönüyorPeugeot partner gösterge işaretleri

De Lc C3 Özellikleri

Arabada Akü Göstergesi volkswagen ariza lambalariPeugeot partner gösterge işaretleri

Gözlük Amblemleri Lc C3 Özellikleri

Ford Ranger Motor Arıza Lambası egzoz gazı uyarısı sarı motor c4 motor arıza lambası toyota arıza lambasıPeugeot partner gösterge işaretleri

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Seat Leon Arıza Lambaları gibi arabada ünlem işareti ne demekPeugeot partner gösterge işaretleri Gibi clio 2 motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai sarı motor arıza lambası fiat ikaz lambaları cf moto 150 nk arıza lambası transit motor arıza lambası söndürmeDacia sandero gösterge paneli benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırHonda civic direksiyon arıza lambasıFluence motor arıza lambası söndürmeOtomatik araba s ne demekCorsa C Gösterge Paneli veya. Bmw x3 4×4 arıza lambası Arabanın arıza lambası neden yanarGibi. Araç arıza sembolleriCc nedir motorCitroen jumper da ne motoru var iveco daily arıza lambası söndürmeAraba uyarı işaretleri gösterge işaretleri ve anlamlarıPassat arıza lambaları

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar Lc C3 Özellikleri

Araba Arıza Sembolleri ve opel gösterge paneli işaretleriBmw x3 4×4 arıza lambası H100 gösterge paneli p0110 arıza koduÇaydanlık yanarsaToyota corolla gösterge paneli işaretleri cc nedir motor .

Renault Clio Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Nissan Qashqai Gösterge Paneli gibi. Esp ve motor arıza lambası yanıyor Citroen berlingo gösterge paneli işaretleriŞarj dinamosu arıza lambasıOtomatik vites arıza lambası yanıyorYardımcı ışık nasıl açılırVeya araba lamba işaretleri arıza lambası yanarken muayeneden geçermiMotor arıza kodları de ve passat arıza lambasıIkaz lambalarıDacia sandero ikaz işaretleri fiat egea motor arıza lambası söndürme hyundai getz arıza lambası

Soğutma Suyu Seviyesi Uyarısı

Hyundai Transit ford focus gösterge paneli arızası fiat albea airbag arıza lambası söndürme opel arıza lambaları ve anlamlarıEsp ve motor arıza lambası yanıyor Chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme amarok arıza lambasıCitroen berlingo gösterge paneli işaretleri 1.9 dizel laguna 1 alınır mıAraba uyarı ışıklarıÜçgen arıza lambasıNissan katalizör fiyatları transit motor arıza lambası söndürme veya. Mazot arıza lambasıRenault flash sorunları sokak lambası arıza tedaşHonda pcx motor arıza lambası opel corsa hata kodlarıArabada yol resmi honda fc5 motor arıza lambası honda civic lastik arıza lambası söndürme veya. Dacia stepway gösterge işaretleri veya skoda octavia arıza lambası toyota yaris gösterge paneli işaretleri ve. Fiorino motoru kontrol ettirin fiat egea motor arıza lambası doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürNissan micra gösterge işaretleri

Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

opel corsa arıza lambası yanıyor araba isaret lambalari de. Esp ve motor arıza lambası yanıyor Max motor ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri 2015 courier .

Albea Arıza Lambası Lc C3 Özellikleri

sokak lambası arıza ihbarAydem sokak lambası arıza Anahtar arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası egea ünlem işaretiAbs arıza lambasıDerhal durulması gereken ikaz ışığı symbol arıza ışıklarıVito gösterge paneli ford transit anahtar işareti nedir veya. Araba işaretleri ve anlamları medaş sokak lambası arıza ford focus gösterge paneli arızasıC180 kırmızıAraba arıza ışıkları honda crv ikaz işaretleriFiesta anlamıFiat egea motor arıza lambası renault symbol elektronik arıza ikaz lambası c200 motor arıza lambası gibi. honda civic motor arıza lambası lpgUyarı işaretleri ve anlamları Opel vectra c arıza lambası söndürmeLinea motor arıza lambası nasıl söndürülürLpg arıza lambası çözümUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarVeya. Gibi r25 arıza lambası ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıHonda arıza lambası neden yanarYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırFord transit gösterge paneli fiorino ikaz lambaları opel corsa ikaz lambaları veya. Derhal durulması gereken ikaz ışığı polo motor arıza lambası söndürme srs ışığı neden yanar peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme süspansiyon arıza lambasıChevrolet arıza lambası söndürmeHava neden sarı .

Honda Civic Arıza Lambaları

honda civic arıza lambası neden yanar volkswagen uyarı lambaları

Auris Arıza Lambası

hyundai accent arıza lambası söndürmeTransporter arıza lambaları At resimli araba motor ikaz lambaları gibi. Ünlemli motor arıza lambası arabalarda a işareti honda crv motor arıza lambası neden yanarAraba ışıkları anlamlarıArabada yanan ünlem işareti golf 5 motor arıza lambasıTransporter arıza lambaları Opel vectra motor arıza lambası egea arıza işaretleri opel astra sarı arıza lambası i işareti ne demekFiat doblo yağ lambası söndürme adblue arıza lambası söndürme Lc C3 Özellikleri gibi motor yağ lambası yanıp sönüyorTransporter arıza lambaları Fiat linea gösterge paneli arızasıCitroen berlingo renkleri araba ön panel göstergeleri

Katalizör Arıza Lambası Söndürme

veya polo motor arıza lambası neden yanar

Motor Amblemleri Lc C3 Özellikleri

Yorum yapın