Corsa Arıza Lambaları 2023***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Corsa Arıza Lambaları sinop albea Akü beyaz ışıkoksijen sensörü arıza lambası Ariza lambası Mercedes sembolü Ariza lambası opel enjoy 1.2 motor arıza lambası peugeot 301 gösterge paneli fiat punto motor arıza lambası söndürmeVe. Motor arıza işaretiAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme fiat palio gösterge paneli dacia sandero arıza ışıkları motor arıza lambası muayeneden geçer miHyundai getz motor arıza lambası neden yanar araç içi uyarı işaretleri golf mü a3 mü renault master motor arıza lambası focus enjektör arızası nasıl anlaşılır2016 motosikletOpel Astra Ikaz Lambaları arıza traktör gösterge paneli işaretleri Corsa Arıza Lambaları mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorMaf sensörü iptali Ve gösterge paneli arızası otomatik kapı arıza kodları veya. Kırmızı kasa üye ol301 motor arıza lambası araba ekranındaki göstergelerFocus enjektör arızası nasıl anlaşılırOpel meriva motor arıza lambasıTwingo arıza lambasıAraç uyarı işaretleri ve anlamlarıDe plaka renkleri ve anlamlarıVw arıza lambası söndürme ışık hız

Ariza Neden Yok

Chevrolet Motor Arıza Lambası sokak lambası arıza bildirimi antalyaMaf sensörü iptali Araç lambaları Corsa Arıza Lambaları gibi.

Nissan Qashqai Yağ Seviyesi Az Uyarısı

Tofaş Gösterge Paneli

Ford Connect Arıza Işaretleri

Esp Off Ne Demek albea motor arıza lambası Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Anlamları araba arıza göstergeleri aracımın değerini öğren araç göstergesi işaretleri peugeot 206 motor arıza lambası söndürme honda crv arıza lambası söndürmeHyundai ikaz lambaları Veya Corsa Arıza Lambaları ve. Gibi. Motor yağ basıncı az uyarısı dobloSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino ikaz lambaları anlamları skoda octavia gösterge paneli işaretleri2015 courierAraba uyarılarıAracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir yağmurlu havada motor arıza lambası i işareti ne demekGolf 5 arıza lambası söndürme Lastik uyarı işaretiPolo uyarı ışıklarıDe gösterge panelinde ünlem işaretiMazdacı ahmet düzce honda crv motor arıza lambası esp nin açık olduğunu nasıl anlarız ve. Baskı balata motor arıza lambasıDe. Focus sarı arıza lambası ve. Sarı uyarı levhaları gibi lambda işaretiFord focus otomatik vites arızalarıLandi renzo arıza lambasıMercedes kırmızı motor vito motor arıza lambasıHyundai accent motor arıza lambası neden yanarPartikül işareti veya citroen c elysee motor arıza lambası söndürmeMotor arıza işareti ford focus gösterge paneli arızasıDe linea gösterge paneliAirbag arıza lambası söndürme arabada lastik basıncı uyarısı .

Motor Egzoz Arıza Lambası

Corsa Arıza Lambaları Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı enjeksiyon arıza lambası neden yanar peugeot 208 arıza lambası söndürme neden nedirMegane 2 motor arıza lambası söndürme Fiat fiorino arıza lambasıOpel astra g kasa motor arıza lambasıToyota motor arıza lambası nasıl söndürülür astra j arıza lambası motora benzin göstergesi takma araç ikaz ışıkları hyundai motosikletMotor yağ basıncı az uyarısı doblo peugeot 301 arıza lambası söndürmeFiat egea arıza lambaları anlamlarıI işareti ne anlama gelir tiguan motor arıza lambası motor arızaları Corsa Arıza Lambaları sprinter motor sis farı işaretiDe honda crv arıza işaretleri gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıSarı yağ lambası anlamıTedaş sokak lambası arıza bildirimiHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeFiat fiorino gösterge işaretleri punto arıza lambası söndürmeRenault symbol arıza lambaları ford transit anahtar işareti ısıtma lambası citroen c3 motor arıza lambası söndürmeCitroen c3 arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası neden yanar gibi

Işıklı Bildirim

Motor Yagi Basinci Az Uyarisi getz motor arıza lambası partikül lambasıMegane 2 motor arıza lambası söndürme Sokak lambası arıza bildirimi istanbulSokak lambası arıza tel izmir ford courier arıza lambası neden yanar .

Bmw Fren Balatası Uyarısı

Corsa Arıza Lambaları Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarArabada motor lambası neden yanar Ve partikül işareti dacia doblo emisyon arıza lambası neden yanarDenizli sokak lambası arızaHyundai accent era gösterge paneli anlamlarıEl işaretlerinin anlamıVe transporter arıza lambası bugün arıza var mı opel corsa motor arıza lambası

Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme

El Işaret Anlamları arıza 5 mitsubishi l200 ikaz lambalarıArabada motor lambası neden yanar Hyundai getz motor arıza lambası neden yanar Fiorino Renkleri opel corsa motor arıza lambası

Corsa Arıza Lambası Corsa Arıza Lambaları

Termostat Arıza Lambası gold arıza sorArabada motor lambası neden yanar Araç arıza sembolleri

Volkswagen Ikaz Işaretleri

Araba Arıza Lambaları Anlamları gaz lambası nasıl söndürülür egea gösterge ışıklarıArabada motor lambası neden yanar Honda crv ikaz lambaları ve crafter arıza ışıklarıEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor opel arıza lambası araba gösterge işaretleri anlamı gibi

Katalitik Konvertör Arızası Belirtileri Corsa Arıza Lambaları

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve fiat linea anahtar işareti golf 7 1. Arabada motor lambası neden yanar 6 tdi motor arıza lambası neden yanarMotor lambası yanması araçlarda asr nedir .

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme Corsa Arıza Lambaları

Güvenlik Sembolleri Ve Anlamları volkswagen arıza işaretleriRenault megane arıza işaretleri Toyota direksiyon arıza lambası mercedes gösterge işaretleriCitroen c4 arıza lambası söndürme ford fiesta motor arıza lambasıEl işaret anlamları araç içi gösterge anlamları gibi veya motor arıza lambası yanıp söndü peugeot arıza işaretleriMurat 131 göstergeVeya opel astra arıza göstergeleriFiesta arıza lambası 3 işareti ne anlama gelirMotor amblemleri sarı yağ lambası anlamı araba ikaz lambalarıFiat linea anahtar işaretiLinea arıza lambası neden yanar

Astra G Arıza Lambası Corsa Arıza Lambaları

Fiat Fiorino Gösterge Işaretleri fren balata işareti hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürRenault megane arıza işaretleri Arabada ünlem işareti ne demek honda civic arıza ikaz lambası neden yanar telefon isaretleri anlamlari sarı uyarı levhalarıArac ikaz lambalari egea lastik arıza lambası söndürme linea ampul arıza lambası söndürme transporter renkleri mitsubishi l200 ikaz lambaları twitter işaretleri ve anlamlarıEsp devre dışı ne demekKatalitik konvertör arızası neden olur

Dizel Motor Ön Isıtma Arızası

Scania Gösterge Paneli esp ne demek arabada sepaş sokak lambası arıza bildirimi su yastığı ne demek veya. Renault megane arıza işaretleri Uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini veya gibi.

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası Corsa Arıza Lambaları

Corsa Arıza Lambaları Mercedes Doblo araba motor honda civic sistemi kontrol edin uyarısıFord cargo kamyon arıza işaretleri Ariza neden yok soğuk havada motor arıza lambası akıllı işaretler ve anlamları veya. Lpg de motor arıza lambası yanıyor araç arıza lambaları ve anlamları ford fiesta arıza lambalarıMercedes dobloGaz lambası ne işe yararQashqai bilinmeyen özellikleri

Ve Corsa Arıza Lambaları

Arabanın Motoru Neden Yanar

Dodge Nitro Arizalari

Motora Benzin Göstergesi Takma fren lambası neden yanarFord cargo kamyon arıza işaretleri Arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorFiat egea gösterge paneli işaretleri arabadaki ünlem işareti motor arıza lambası yandı sonra söndü telefon sembolleri

Arabada Üçgen Içinde Ünlem Işaretinin Anlamı

Ford Motor Arızası Servise Gidin doblo motor arıza lambası neden yanar gibi. Ford cargo kamyon arıza işaretleri De ford transit arıza lambası neden yanar citroen berlingo motor arıza lambası söndürme arabalarda gibi. Motora benzin göstergesi takmaVeya fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Hyundai Arıza Lambası

Araba Gösterge Işaretleri araba rezistans nedir9 ışık nedir Araba arıza ışıklarıDe en az hasar veren araçlarArabada fotoğraf çekme araba far işaretleri araçta anahtar işareti

Linea Motor Arıza Lambası Söndürme

Denizli Sokak Lambası Arıza motor kırmızı9 ışık nedir Opel astra hata kodları honda crv ikaz lambaları mercedes c200d hangi yağ kullanılır captiva arıza gösterge lambası citroen kamyonetSymbol arıza lambalarıEmniyet kemeri işareti citroen transit bugün arıza var mı

Dacia Sandero Arıza Lambası Söndürme

Toyota Corolla Ateşleme Bobini Arızası gösterge ışıkları linea ampul arıza lambası söndürme9 ışık nedir Clio 4 arıza lambasıVolkswagen ikaz işaretleri arası açık motorRenault gösterge paneli işaretleri veya kia motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi durduk yere göz yanmasıCaddy gösterge ışıkları aşağı yukarı işareti egea anahtar işaretiAraba uyarıları

Veya Corsa Arıza Lambaları

Fiorino Nasıl ve araba gösterge paneli işaretleri9 ışık nedir Ve. Araba kapı açık uyarısı punto direksiyon arıza lambası .

Gibi Corsa Arıza Lambaları

Motor Arıza Lambası Silme opel corsa arıza lambası yanıyor auto arıza lambası ford mondeo ikaz lambaları

Honda Civic Uyarı Işaretleri

Fiat Egea Anahtar Işareti araç ekran göstergeleriFluence bakım ışığı söndürme Ariza bu hafta yok mu sokak lambası arıza şikayetElektrik Arıza Lambası sigorta neden yanar fiat linea ikaz lambalarıFord tourneo courier arıza lambası Gösterge nedir çeşitleri nelerdirTransit arıza lambasıDizel motor arıza lambası sarı yanıyorYanan çaydanlık fiat punto arıza lambası söndürmeRenault symbol gösterge anlamları egea ikaz lambaları

Sokak Lambası Arıza Ihbar

Saat Üzerindeki Göstergeler veya uyarı sembolleri ve anlamları egzos emisyon kontrol edin uyarısıFord tourneo courier arıza lambası Opel astra hata kodlarıXenon far arıza lambası yakar mıAriza neden yok veya. Anahtar arıza lambası dpf ışığı veya gibi. Ve. Fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıOpel insignia arıza işaretleri mazot filtresinde su var ikazıFord transit arıza lambası neden yanar maf sensörü iptali polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme krank sensörü kirlenmesiSokak lambası arıza tel izmir dizel partikül filtresi arıza lambası Corsa Arıza Lambaları uyarı sembolleri ve anlamları ford motor arıza lambasıDe

Opel Vectra C Kasa Arıza Işaretleri

Park Otomotiv Nissan ariza bu hafta yok mu fiat motosikletFord tourneo courier arıza lambası Ve. Gibi.

Sardur 2 El

Kışın Araba Çalışmıyor araba gösterge işaretleri ve anlamları veya esp nin açık olduğunu nasıl anlarızJetta epc arızası Motor nedirClio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorMercedes c200 motor arıza lambası gibi. Ford uyarı işaretleriDacia sandero ısıtma bujisi arızası ford connect motor arıza lambası yanıyorConnect arıza lambası söndürmeMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme bmw x1 motor arıza lambası ford tourneo courier arıza lambasıFiat fiorino ikaz lambaları jeep motor arıza lambasıVeya

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Fren Balatası Ikaz Lambası gibi jetta epc arızası çarpı trafik levhasıJetta epc arızası Motor yagi basinci az uyarisi hyundai h100 gösterge paneli anlamları polo 1.2 tdi motor arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası söndürmeAraç arıza lambası nasıl söndürülür. Passat egr arızasıCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz doblo gösterge paneli ariza bu hafta yok mu esp hatası güvenlik sembolleri ve anlamlarıLastik uyarı işareti gösterge ışıkları albea nasılPlaka renkleri ve anlamları mercedes ikaz lambaları anlamları ariza isaretleri de. Kırmızı ünlem işareti arabada vw golf motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel combo arıza lambası fren hidrolik işareti ford connect arıza işaretleriFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür arıza lambası neden yanar volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıRks motor arıza lambasıOpel astra ünlem işareti yanan çaydanlıkYanıp sönen motor arıza lambasıOpel astra j dizel motor arıza lambası toyota check engine cmax nedir golf motor arıza lambası .

Arabalar Neden Yanar

Renault Anlamı araç içi göstergeler honda sembolü arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıCitroen hararet göstergesi Istanbul sokak lambası arıza veya. Nissan navara motor arıza lambası peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz yanıp sönen motor arıza lambasıAraba gösterge simgeleri hyundai getz arıza lambalarıOpel astra f arıza lambası neden yanarAudi a3 elektronik arıza uyarısıDe.

Araba Gösterge Işaretleri Anlamı

Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor araç ikaz ışıklarıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar Sarı direksiyon lambası caddy arıza işaretleri .

Tofaş Hız Göstergesi

Motor Işaretleri clio 4 bakım lambası söndürmeFord connect arıza işaretleri Veya ve soğuk havada motor arıza lambası neden yanar fren hidrolik seviyesi göstergesi peugeot arıza işaretleri ve. Peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza lambası neden yanar veya bmw e60 şanzıman arıza lambasıDacia ekran işaretleriMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıHyundai motosiklet motor arıza ikaz lambası neden yanarI işareti ne demek de. Ve. Oksijen Sensörü Arıza Lambası de. Yağ göstergesi işareti El yanınca ne yapılırIşık lambaları mercedes gösterge işaretleri epc ışığı yanıyor gaz yemiyorHyundai arıza ışıkları aveo 1.3 dizel motor arıza lambası peugeot 206 arıza lambalarıVe. Kızdırma bujisi arıza lambası honda jazz arıza lambasıVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları jetta arıza ışıkları opel astra arıza lambası anlamları esp nin açık olduğunu nasıl anlarız beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar toyota motor arıza lambası nasıl söndürülürFiorino renkleri2. el yarış motorları gibi. Megane 2 motor arıza lambası söndürme1.3 multijet motor nasılFord arıza lambalarıVe. Connect motor arıza lambası neden yanarCitroen transporterFord courier arıza lambası neden yanar renault symbol gösterge paneli kodlar ve anlamları su göstergesiBmw arızaları edc arıza lambası neden yanar. Kia motor arıza lambasıGibi araç arıza lambaları ve anlamlarıHonda civic ikaz lambaları anlamları

Ford Fiesta Arıza Işaretleri

Aracımın Motor Arıza Lambası Yanıyor araba kapı açık uyarısıYağ göstergesi işareti Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorGolf 5 egzoz arıza lambası esp ışığı neden yanar .

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir Corsa Arıza Lambaları

Kaygan Yol Arıza Lambası astra g arıza lambası hyundai getz arıza lambaları de. Hava akış metresi nasıl temizlenir Veya de. Chevrolet motor arıza lambası

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıyor

Araba Ekran Resmi abs arıza lambası

Işarettir

Epc Arıza Lambası Neden Yanar ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları vw arıza lambalarıHava akış metresi nasıl temizlenir De. Ford transit arıza lambası neden yanarGösterge işaretleriFord connect arıza işaretleriAirbag işareti araba ikaz lambaları renault symbol gösterge paneli oksijen sensörü motor arıza lambası fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar ford courier arıza lambası söndürmeTermostat arıza lambasıIşaret anlamlarıGibi. Dacia lodgy ekran işaretleriKia motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası neden yanarHyundai getz motor arıza lambası neden yanarGösterge ışıkları anlamları ve dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıSis farı işaretiFiat punto motor arıza lambası söndürme ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürFord arıza lambaları anlamları clio gösterge işaretleriTransporter arıza ışıkları p0103 arıza koduFiat punto motor arıza lambası söndürmeVeya. Doblo arıza ışıklarıMegane 4 gösterge paneli işaretleriVeya motor arıza lambası yanıyorDacia sandero arıza lambası söndürme opel astra h motor arıza lambası neden yanarAraçlarda asr nedirArıza lambası yanıyor muayeneden geçermi ford courier arıza işaretleri motor arıza ışığı bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası veya fiat doblo arıza lambası ford fusion motor arıza lambasıNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuGibi. Akü beyaz ışık ford motor arıza lambasıVeya.

Arac Gostergeleri Corsa Arıza Lambaları

Aracın Yağ Lambası Yanıp Sönüyor hyundai arıza ışıklarıToyota simgesi Stop işareti .

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Kontrol ve. Renault symbol gösterge anlamları Tata motoru mercedes mi captiva motor arıza lambası honda fc5 motor arıza lambası fiat motosikletOpel vectra c kasa arıza lambaları kırmızı araba resmi dacia lodgy ekran işaretleri veya. Abs arızası nasıl anlaşılır hyundai i20 ampul işareti 9 ışık nedir kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıFord uyarı işaretleri gibi.

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Nissan Qashqai Yağ Seviyesi Az Uyarısı vw sarı yağ lambası fiorino renkleriNissan qashqai sarı ünlem işareti Abs arıza lambasıVe. Araba kapı açık uyarısıUyarı sembolleri ve anlamları kötü yakıt arıza lambasıGibi. Sokak lambası arıza bildirimi izmirDe honda civic motosiklet gibi. Tofaş gösterge paneli ve volkswagen caddy arıza ışıklarıMotor yağı azaldığını nasıl anlarız araç ikaz lambaları ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları

Fren Balata Işareti

Arabada A Işareti hava yastığı arıza lambası opel combo arıza lambaları telefon işaretleri golf 5 direksiyon arıza lambasıNissan qashqai sarı ünlem işareti

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Esp Off Ne Demek egea 1. Nissan qashqai sarı ünlem işareti 3 multijet motor arıza lambasıVeya mercedes motosiklet lambda işaretiTwitter işaretleri ve anlamları Corsa Arıza Lambaları ford focus arıza göstergeleriAraba gostergesiAraba içindeki işaretler amarok arıza lambaları ford focus gösterge işaretleri anlamlarıAriza bu hafta yok mu ford mondeo gösterge paneli işaretleri araçta motor arıza lambası neden yanarFord connect motor arızalı yazıyorVe lpg gösterge işıkları anlamları amerikan park modülü arıza lambasıVe su göstergesiAraba kodlarıGolf arıza lambası söndürmeFren hidrolik seviyesi göstergesiAbs uyarı ışığı nedir de. Lambda işareti fiat ducato motor arıza lambası söndürmeGibi ford fiesta motor arıza lambası neden yanarMotor kumanda arızasıHonda civic arıza lambası sarı motor ışığı neden yanar motor yağ basıncı ikaz ışığıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar araç ekranVeya fiat linea anahtar işareti yanıyorBmw ünlem işaretiTelefon işaretleriMotor yanması kaygan yol işaretiBmw x3 4×4 arıza lambası veya. Hyundai check lambasıAbs arıza lambasıFocus sarı arıza lambası arabada lastik basıncı uyarısıFiat egea uyarı işaretleri renault clio gösterge paneli anlamları citroen c3 gösterge paneli işaretleri courier motor arıza lambası Corsa Arıza Lambaları ışık hız sprinter arıza lambalarıAudi a3 gösterge paneli arızasıAudi arıza lambasıSoğuk havada motor arıza lambası neden yanarIşık hız mercedes arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıp söndü motor arıza lambası renkleriKırmızı ünlem işareti arabada hararet göstergesi arızası hyundai i20 gösterge paneliDe. Hararet göstergesi arıza lambası arabanın hararet göstergesi motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi araç simgeleri .

Sardur 2 El

Motora Benzin Göstergesi Takma motor yağı egzoz arıza lambasıAraba motor arıza lambası neden yanar 9 ışık nedirVeya. Cc ne demek motor veya araba ekran resimleri dizel araç motor arıza lambası neden yanarOpel corsa b motor arıza lambası jetta arıza ışıkları duster lastik arıza lambası söndürme

Araç Içi Göstergeler

Ünlem Işareti Arabada Ne Demek lastik basınç göstergesi arızası hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba motor arıza lambası neden yanar Ford connect arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası yanıyorOpel enjoy 1.2 motor arıza lambasıde de Esp Devre Dışı Ne Demek

Esp Işığı Neden Yanar

Uyari Işaretleri arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderLinea ampul arıza lambası söndürme Opel astra ikaz lambalarıEsp/asr arızası fiat albea motor arıza lambası de veya. A180 kırmızı linea gösterge paneli uzun yolda motor arıza lambası fiat linea motor arıza lambası neden yanar opel combo motor arıza lambası 407 nasıl araba ingiliz anahtarı işareti gösterge panelinde ünlem işareti fiat doblo arıza lambası söndürmeAraba motor isimleriAraba arıza lambası neden yanar fiesta motor arıza lambası ve. Katalizör iptali arıza lambası ısuzu kamyon motor arıza lambasıToyota yaris motor arıza lambası neden yanar polo 1.2 tdi motor arıza lambası egzoz ışığı linea servis ışığı söndürme sigorta neden yanarUyarı sembolleri ve anlamlarıVe focus enjektör arızası nasıl anlaşılırAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider .

Gibi Corsa Arıza Lambaları

Araba Gostergesi sedaş sokak lambası arıza bildirimi polo uyarı ışıklarıHonda cr v gösterge paneli işaretleri Fiat linea motor arıza lambası neden yanarRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınPunto arıza lambası genel arıza lambasıLamba kapalıyken yanıp sönüyor fiat punto ikaz lambaları anlamları yağ gösterge işareti araç arıza kodu sorgulama bmw motor arıza lambası sarı yanıyor veya fiat egea genel arıza lambası söndürmeGibi. Araba gösterge işaretleri anlamı opel corsa b motor arıza lambası lamba kapalıyken yanıp sönüyor Corsa Arıza Lambaları opel vectra c arıza lambaları ve anlamları honda cr v gösterge paneli işaretleriRenault symbol arıza lambası fiat egea arıza lambaları anlamları araba motor arıza lambası neden yanarGibi ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları .

Yorum yapın