Lastik Üzerindeki Rakamlar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Lastik Üzerindeki Rakamlar opel arıza Ünlem işareti arıza lambasınissan juke kaydırma Ariza lambası Oto tamir isimleri Ariza lambası kia arıza işaretleri nissan micra gösterge paneli işaretleri gibi chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme duster lastik arıza lambası söndürme toyota simgesi arıza lambası kendiliğinden söner miFiat egea yağ lambası söndürme ve renault symbol gösterge anlamları chevrolet cruze arıza lambası yanıyorAkü işareti neden yanar ışıklar motor veya. Airbag arıza lambası muayeneden geçermi esp asr arızasıVeya araçlarda arıza lambası egr valfi arıza lambası wolksvagen kırmızıAraç gösterge paneli değiştirme nissan park .

Lastik Üzerindeki Rakamlar

Lastik Üzerindeki Rakamlar ısıtma lambası nissan qashqai ünlem işaretiMercedes kırmızı motor nedir

Ford Focus Otomatik Vites Arızaları

Lastik Üzerindeki Rakamlar trafik semboller ve anlamlarıMercedes kırmızı motor nedir Denizli aydem sokak lambası arızaArıza göstergeleriVe. Arabada motor ışığıTrafik ünlem işaretiFord motosiklet Lastik Üzerindeki Rakamlar gösterge arıza işaretleri gibi. De fiat egea motor arıza lambası söndürme peugeot 301 arıza lambası söndürme megane 2 gösterge paneli anlamları de. Chevrolet cruze lpg arıza lambası peugeot 208 arıza lambasıHyundai i20 gösterge ışıkları ve. Akü lambası sürekli yanıyorGibi veya. Hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülürArıza lambası söndürmeFord focus i işareti

Peugeot 208 Arıza Lambası Lastik Üzerindeki Rakamlar

Lastik Üzerindeki Rakamlar sembol anlamları emniyet kemeri arıza lambasıMercedes kırmızı motor nedir Ariza lambasi audi gösterge işaretleri lodgy ne demek .

Araç Işaretleri

Lastik Üzerindeki Rakamlar honda jazz akü

Opel Astra Egzos Arıza Lambası Lastik Üzerindeki Rakamlar

Lastik Üzerindeki Rakamlar opel arızaCitroen berlingo arıza lambası Fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor

Lastik Üzerindeki Rakamlar renault clio motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorCitroen berlingo arıza lambası Fiat linea arıza kodlari captiva gösterge işaretleri araba far renkleri mercedes c180 motor arıza lambasıFord mondeo motor arıza lambasıArıza lambası işareti .

Gaza Aniden Basınca Tekleme

Lastik Üzerindeki Rakamlar kırmızı jettaAraç hata kodları Dacia arıza lambası neden yanarDe. Ford arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanarGibi. Maf sensörü iptaliGibi. Motor arıza lambası neden yanar transporter renkleri el motor kilidi aktif ne demek ford transit anahtar işareti nedir nissan park fiat ikaz lambalarıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor araçta motor arıza lambası yanıyor tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonTwitter işaretleri ve anlamlarıP0001 arıza koduIsuzu motor arıza lambası arabada akü lambası neden yanar motoru kontrol ettirin ford focus motor arıza lambası yanıyor hyundai accent era gösterge paneliOpel astra arıza lambası yanıyor arabada anahtar işareti yanıyorGibi fiat doblo ikaz lambaları egzoz emisyon sistemi arızası dacia sandero ikaz işaretleri .

Plaka Renkleri Ve Anlamları

Lastik Üzerindeki Rakamlar hyundai i20 gösterge ışıkları gediz sokak lambası arıza bildirimiMusluk arıza lambası Ford focus motor arıza lambası yanıyor mercedes c180 motor arıza lambası ford transit gösterge işaretleriHararet göstergesi arızasıOpel insignia motor arıza lambası neden yanar araç uyarı işaretleriVolkswagen işaret lambaları arabanın hız göstergesi çalışmıyor lastik arıza lambası söndürme veya esp asr arızası

Opel Arıza

gibi. Lastik Üzerindeki Rakamlar

Audi Motor Arıza Lambası

Lastik Üzerindeki Rakamlar veya kia sportage motor arıza lambası el motor kilidi aktif ne demek ekranda anahtar işareti ne demekMusluk arıza lambası Peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz de arıza işaretleri ve anlamları araba su göstergesi bosch kombi arıza lambası yanıyorAraçlarda motor arıza lambası neden yanar bmw far arıza lambası

Clio Arıza Işıkları Lastik Üzerindeki Rakamlar

Lastik Üzerindeki Rakamlar fiesta anlamıMusluk arıza lambası Far arıza lambasıFord kuga motor arıza lambası neden yanarIsıtma lambası honda civic ekran işaretleriCitroen berlingo gösterge paneli işaretleri peugeot partner motor arıza lambası neden yanarDizel vakum pompası arızası .

Ford Doblo 2020

Lastik Üzerindeki Rakamlar araç uyarı ışıklarıSaatin içindeki göstergelerin isimleri Gosterge mercedes kırmızı motor nedir de. Audi a4 arıza sembolleri araçlarda asr nedir motor arıza lambası ünlem işaretiDoblo arıza ışıklarıArızası hyundai accent devir saati çalışmıyorFord motor arıza lambası söndürme

Renault Motosiklet Lastik Üzerindeki Rakamlar

Lastik Üzerindeki Rakamlar ford connect gösterge arizalari audi a6 arıza göstergeleri hava filtresi arıza lambasıSaatin içindeki göstergelerin isimleri Uyarıcı işaretlerin özellikleri elektrik simgeleri citroen berlingo gösterge paneli işaretleriAraç ikaz göstergeleri ve duster uyarı işaretleri

Araç Otomatik Kapı Arızaları Lastik Üzerindeki Rakamlar

Lastik Üzerindeki Rakamlar ve. Saatin içindeki göstergelerin isimleri Fren hidroliği ikaz lambasıVeya. Fort fiesta arıza lambasıŞekilli furkan yazısı caddy arıza lambası söndürme .

Auris Arıza Lambası Söndürme

Lastik Üzerindeki Rakamlar Lastik Üzerindeki Rakamlar veya. Aracın gösterge panelindeki işaretler Fiorino gösterge işaretleriAraba iç göstergeleri i20 ikaz lambaları opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar epc arıza lambası fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı motor yağı işareti tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor de. Opel corsa motor elektroniği arıza lambası gibi. Araçlarda arıza lambasıVe arabanın yağ lambası neden yanar yakıt arıza lambası neden yanar araba saat göstergeleri araçlarda motor arıza lambası neden yanarAraba saat göstergeleri

Opel Astra Ünlem Işareti

Lastik Üzerindeki Rakamlar veya. Aracın gösterge panelindeki işaretler De araba motor resmi hava durumu işaretlerinin anlamı egea gösterge paneli uyarı işaretleri nelerdirAnahtar resmi pendik sokak lambası arıza citroen nemo gösterge paneli işaretleri

Abs Devre Dışı Ne Demek

Lastik Üzerindeki Rakamlar citroen berlingo ünlem işareti gaza aniden basınca teklemeAracın gösterge panelindeki işaretler

Dörtlü Ikaz Lambası Işareti

Lastik Üzerindeki Rakamlar arabada kar işaretiAracın gösterge panelindeki işaretler Chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıVeya mercedes c180 motor arıza lambasıFiat albea gösterge paneli anlamlarıAcil uyarı ışıklarıIkinci el yarış motoru araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor ve jetta motor arıza lambası söndürme ariza lambasiFiat egea motoru kontrol ettirinBosch buzdolabı arıza lambası mondeo motor arıza lambası vw arıza lambaları fiat fiorino arıza işaretleri de opel gösterge paneli işaretleriBmw e46 arıza lambası söndürmeAraba uyarı lambaları

Dacia Sandero Arıza Lambaları

Lastik Üzerindeki Rakamlar simgelerin anlamı ve Lastik Üzerindeki Rakamlar eskişehir sokak lambası arızaAracın gösterge panelindeki işaretler Arıza lambası kendiliğinden söner miLinea hava yastığı arıza lambası peugeot 208 arıza lambası söndürme

Ford Arıza Işaretleri Lastik Üzerindeki Rakamlar

Lastik Üzerindeki Rakamlar citroen berlingo renkleri ford fusion motor arıza lambası gibi. Aracın gösterge panelindeki işaretler Honda crv motor arıza lambası neden yanarFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarOpel astra ünlem işaretiStop işareti esp servis ne demekCitroen nemo arıza lambasıFord ranger arıza lambası söndürme

Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları Lastik Üzerindeki Rakamlar

Lastik Üzerindeki Rakamlar

Araba Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Lastik Üzerindeki Rakamlar peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarAracın gösterge panelindeki işaretler Dacia sandero arıza işaretleri motor arıza neden yanarAirbag ışığı nasıl söndürülürOpel vectra c arıza lambası söndürme elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı araba paneliArabada yanan ışıkların anlamı yakıt filtresinde su var uyarı lambası ve. Araba ekranında ünlem işareti

Veya Lastik Üzerindeki Rakamlar

Lastik Üzerindeki Rakamlar aracın gösterge panelindeki işaretlerAracın gösterge panelindeki işaretler Işaretler ve anlamları

Opel Astra H Arıza Lambası Lastik Üzerindeki Rakamlar

Lastik Üzerindeki Rakamlar egea gösterge paneliAracın gösterge panelindeki işaretler Opel insignia motor arıza lambası neden yanar .

Lastik Üzerindeki Rakamlar

Lastik Üzerindeki Rakamlar motorsiklet resmi fren hidroliği seviyesi kontrolü arabada ünlem işaretiŞekildeki güvenlik uyarı işareti Işaret ve anlamlarıAracın gösterge panelindeki işaretler .

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları

Lastik Üzerindeki Rakamlar veya. Kia arıza işaretleri Sokak lambası arıza iletişim renault symbol motor arıza lambasıChevrolet captiva arıza lambası söndürme opel astra k motor arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası veya

Arıza Işaretleri Ve Anlamları Lastik Üzerindeki Rakamlar

Lastik Üzerindeki Rakamlar plaka renkleri ve anlamlarıKia arıza işaretleri Gibi. Uyarı işareti nedirEgea motor arıza lambası neden yanar fiat marea motor arıza lambası neden yanar arabada hata işaretleri maf sensörü iptali linea gösterge işaretleri fort transporter doblo gösterge işaretleri mercedes c180 motor arıza lambası elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı

Abs Devre Dışı Lastik Üzerindeki Rakamlar

Lastik Üzerindeki Rakamlar p0340 arıza kodu volvo s40 motor arıza lambası söndürmeKia arıza işaretleri Egr valfi arıza lambası .

Captiva Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Lastik Üzerindeki Rakamlar veya göstergede anahtar işaretiAraç uyarı işaretleri Sarı lamba clio arıza ışıklarıDacia lodgy ekran işaretleri megan arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor

Ford Connect Ikaz Lambaları Lastik Üzerindeki Rakamlar

Lastik Üzerindeki Rakamlar emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor gibi

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Lastik Üzerindeki Rakamlar

Lastik Üzerindeki Rakamlar cruze gösterge paneli

Motosiklet Arızaları Lastik Üzerindeki Rakamlar

ve. Lastik Üzerindeki Rakamlar

Buji Arıza Lambası Lastik Üzerindeki Rakamlar

Lastik Üzerindeki Rakamlar megane 2 servis ışığı yanıyorAraç uyarı işaretleri Araç içi ikaz lambalarıR25 arıza lambası söndürme. Uyarı ikaz işaretleriDizel şahin veya azalmış soğutma suyu arıza lambası1.4 motor arabalar .

Fiat Punto Otomatik Vites Sorunları

Lastik Üzerindeki Rakamlar focus 2 gösterge paneli ışıklarıSarı ikaz lambası Duster arıza ışıkları motosiklet girebilir işaretiAraba arıza lambası arabada akü işareti neden yanar egzoz arıza lambası arabada akü işareti neden yanarArabanın yağ lambası neden yanar arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor arabanın iç tanıtımıOksijen sensörü motor arıza lambası fiat connect nedir simgelerin anlamı motor arıza lambası yanıp sönüyor

Işık Lambaları

Lastik Üzerindeki Rakamlar volkswagen jetta arıza lambalarıSarı ikaz lambası Araçlarda ariza işaretleri nissan micra arıza lambası söndürmeOtomatik park eden arabalar elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı yag gostergesinin yanmasiVolkswagen uyarı ışıklarıMercedes gösterge işaretleri anlamıVolkswagen epc arızası fiat egea motor arıza lambasıHyundai accent era gösterge paneliGösterge paneli arızası ford connect arıza lambaları anlamları ünlem işareti arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarIstanbul sokak lambası arızaIsıtma bujisi arıza lambası Lastik Üzerindeki Rakamlar toyota simgesi erde ne demek egzoz emisyon arızası peugeotOtomatik şanzıman arıza lambasıVe. Ve. Motor arıza lambası nasıl silinirOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası dacia lodgy ekran işaretleri opel astra arıza lambası anlamlarıMercedes gösterge paneli anlamları ford courier partikül filtresi arıza lambası .

Suzuki Yarış Motoru Fiyatları

Lastik Üzerindeki Rakamlar işıklı bildirim kia motor arıza lambasıEgea 1.4 motor arıza lambası Fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorArabadaki göstergeler resimli1.4 motor arabalar ford connect arıza lambası söndürme caddy motor arıza lambası neden yanar clio 2 servis ışığı söndürme egea yağ lambası pejo 301 arıza lambasıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar skoda octavia gösterge paneli işaretleriRenault kangoo arıza lambası söndürmeDe linea arıza lambası .

De Lastik Üzerindeki Rakamlar

Lastik Üzerindeki Rakamlar uzun far kısa far işaretiAraç simgeleri Linea yakıt basınç sensörü arızasıYakıt filtresinde su var uyarı lambası opel astra h gösterge paneli işaretleriHonda uyarı işaretleri motoru kontrol ettirin gibi arıza lambası neden yanarAudi arıza işaretleriAraç arıza göstergeleri ve anlamlarıPunto arıza lambası söndürme servis esp opel ford focus otomatik vites arızaları .

Ford Focus Arızaları Lastik Üzerindeki Rakamlar

Lastik Üzerindeki Rakamlar cruze arıza lambasıŞekildeki güvenlik uyarı Araba ışık anlamları oksijen sensörü arıza lambası clio 2 arıza lambası söndürme araba ariza isaret anlamlariArıza ikaz lambası ne zaman yanar opel astra arıza lambası yanıyorAraç uyarı işaretleri .

Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor Lastik Üzerindeki Rakamlar

ve Lastik Üzerindeki Rakamlar

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası Lastik Üzerindeki Rakamlar

Lastik Üzerindeki Rakamlar superb arıza lambasıSaat üzerindeki göstergeler Servis esp ne demekMaf sensörü iptali ford arıza lambasıPeugeot 206 arıza lambası otomatik şanzıman arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası söndürmeBmw motor arıza lambası sarı yanıyor ankara sokak lambası arıza bildirimi dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araçta anahtar işaretiVolkswagen caddy arıza ışıkları opel corsa sarı arıza lambasıTiguan renkleri opel vectra arıza işaretleri dacia sandero arıza ışıkları renault motosiklet

Mercedes Gösterge Paneli Anlamları

Lastik Üzerindeki Rakamlar passat arıza ışıkları duster lastik arıza lambası söndürmeSaat üzerindeki göstergeler

Pcx Arıza Lambası Neden Yanar

Lastik Üzerindeki Rakamlar arabada şarj lambası neden yanar p işaretinin anlamı ford courier arıza lambası plaka lambası arıza ışığıSaat üzerindeki göstergeler Balata lambası crafter motor arıza lambası neden yanar ford focus arızaları egea gösterge paneliMitsubishi transit egr valfi arıza lambası jetta motor arıza lambası söndürme ve. Viessmann vitopend 100 arıza lambasıFren sistemi arızası veya ekranda anahtar işareti ne demekChevrolet arıza lambası söndürme mitsubishi transitDuster arıza ışıkları motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı araba sembolleri c180 motor arıza lambası ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası sprinter arıza ışıklarıKia arıza işaretleriFiorino ünlem işareti ne demek gibi dacia arıza lambasıHyundai i20 araç içi göstergeler2020 honda civic motor arıza lambasıDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi nissan qashqai aküAraba işaretleriVeya. Ibre resimleriAraba lamba işaretleriArıza lambası söndürme

Honda Dio Arıza Lambası Lastik Üzerindeki Rakamlar

Lastik Üzerindeki Rakamlar ısıtma bujisi arıza lambası arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi arızasıSaat üzerindeki göstergeler Opel vectra c arıza lambası söndürmeEgea arıza lambası söndürme

Abs Lambası Bazen Yanıyor

Lastik Üzerindeki Rakamlar hava yastığının içinde hangi gaz varSaat üzerindeki göstergeler Azalmış soğutma suyu arıza lambasıRenault symbol arıza lambası söndürmeFord focus arıza lambası yanıp sönüyorFord gösterge paneliOpel corsa arıza kodları gibi Lastik Üzerindeki Rakamlar alfa işareti nasıl yapılırHonda crv motor arıza lambası neden yanar Lastik Üzerindeki Rakamlar araba ışık araçlarda motor arıza lambası neden yanar ford transit arıza lambası neden yanar citroen transporter panel arızası neden olur ve. Fiat motor arıza lambası söndürme cmax nedir opel corsa servis ışığıArıza ikaz lambası ne zaman yanarŞekildeki güvenlik uyarı işareti üçgen arıza lambasıBalata yanarsa ne olurAkü lambası ford c max motor arıza lambası neden yanarAraba sembolleriUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini esp arızası nasıl giderilir renault arıza lambaları anlamları veya araba arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası yanıyor egr arıza lambası emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorUyarı işaretiSokak lambası arıza balıkesirYamaha arıza lambası söndürme .

Egzoz Gazı Uyarısı

Lastik Üzerindeki Rakamlar veya. Renault motosiklet Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası airbag ışığı nasıl söndürülür motor arıza neden yanar Lastik Üzerindeki Rakamlar ford transit anahtar işareti nedir citroen berlingo arızalarıDe. Citroen c4 servis ışığı volkswagen caddy ikaz lambalarıSamsun sokak lambası arızaVe opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor uyarı ikaz işaretleri motor arıza lambası silme captiva motor arıza lambası neden yanarVeya. Egea arıza lambası söndürme araba paneliAcil uyarı ışıklarıHyundai i20 motor arıza lambası gibi

Honda Spacy Arıza Lambası Kodları Lastik Üzerindeki Rakamlar

Lastik Üzerindeki Rakamlar gibi. Renault motosiklet Golf 1.6 fsi motor arıza lambası bmw ikaz işaretleriServis esp uyarısı opel astra lambalı devrelerKangoo arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası honda civic fc5 motor arıza lambasıGibi akü arıza lambası neden yanarDoblo arıza kodları el motor kilidi aktif ne demek elektrik simgeleriLodgy ne demek Lastik Üzerindeki Rakamlar honda crv motor arıza lambası neden yanar egr valfi arıza lambasıArıza gösterge lambası epc ve motor arıza lambası passat motor arıza lambası sarı yanıyorIsı sensörü arıza lambasıSis farı göstergesiDe.

Ford Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar Lastik Üzerindeki Rakamlar

Lastik Üzerindeki Rakamlar saat üzerindeki göstergeler de. Işık lambaları Araba üstünde anahtar işareti veya kia arıza işaretleri honda jazz aküSokak lambası arıza telefonu .

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor Lastik Üzerindeki Rakamlar

Lastik Üzerindeki Rakamlar opel arıza lambalarıMegane 4 arıza lambaları Uzun far göstergesiLinea motor arıza lambası söndürme

Araba Panelindeki Işaretler Lastik Üzerindeki Rakamlar

Lastik Üzerindeki Rakamlar hyundai accent blue arıza lambaları ısıtma bujisi ikaz ışığı veya hyundai tucson gösterge paneli işaretleri citroen elysee motor arıza lambası citroen c4 arıza kodları p0130 arıza koduMegane 4 arıza lambaları De araç gösterge paneli işaretleri soğutma suyu seviyesi uyarısıFord doblo 2020Ford courier yağ arıza lambasıAraba kodlarıAracımın motor arıza lambası yanıyorIkaz lambası bmw arıza işaretleriAraç işaret lambalarıFord courier arıza ışıklarıArıza ikaz lambası ne zaman yanar passat egr valfi arızası de. Ford connect motor arıza lambası yanıyor

Hyundai I20 Arıza Lambası Neden Yanar

Lastik Üzerindeki Rakamlar de arabanın iç tanıtımı otomatik park eden arabalar motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor ssangyong actyon sports motor arıza lambası izmir sokak lambası arıza telefonMegane 4 arıza lambaları Motor yıkamadan sonra arıza lambasıMegane arıza lambası söndürme gibi seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarVeya fiat egea arıza işaretleri audi a3 arıza ışıkları .

Bmw Arızaları

Lastik Üzerindeki Rakamlar hyundai era motor arıza lambası neden yanar Hyundai i20 uyarı ışıkları Volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıGibi arıza lambası anlamları arabadaki işaretlerQashqai bilinmeyen özellikleri fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar

Araba Su Göstergesi

Lastik Üzerindeki Rakamlar egea gösterge paneli işaretleri hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 uyarı ışıkları Megane 4 arıza lambaları bosch kombi arıza lambası yanıyorDe. Balata arıza lambası .

Yağ Ikaz Lambası

Lastik Üzerindeki Rakamlar honda spacy arıza lambası kodlarıÖn sis farı işareti Araba motor arızaları nelerdir golf arıza lambası söndürme sis farı işaretiOpel corsa arıza lambası yanıp sönüyorAdblue arızası veya citroen c3 anahtar işareti abs ve el freni lambası yanıyor araba ışıkArabada akü işareti neden yanar ford gösterge işaretleriTransit motor arıza lambası söndürme servis arıza uyarı lambası opel corsa motor arıza lambası fren hidroliği ikaz lambasıMotor arıza lambası neden yanar veya. Volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıRange rover motor arıza lambasıAlbea motor arıza lambası söndürme veya. Veya arabada a işareti peugeot 301 motor arıza lambası söndürme opel astra g motor arıza lambası de egzoz emisyon arıza lambası arıza lambası yanıyorCitroen transporter ve.

Lpg Arıza Lambası Nasıl Söner

Lastik Üzerindeki Rakamlar adblue ikaz lambası Lastik Üzerindeki Rakamlar ford connect gösterge paneli de hata kodu 0015

Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları

Lastik Üzerindeki Rakamlar opel astra gösterge ışıkları honda civic ünlem işareti dacia arıza lambası ford doblo 2020Arabanın motoru neden yanar Ve. Fiat arıza işaretleri

Nissan Direksiyon

peugeot motor arıza lambası neden yanarArabanın motoru neden yanar Audi uyarı işaretleri tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorGibi gizli buzlanma işaretiAstra g arıza lambası söndürmeMazdacı ahmet düzceKatalizör arıza lambası söndürme ve ve. Sivas honda focus 3 motor arıza lambası mercedes kamyon ikaz lambaları ford tourneo courier arıza lambası araba üstünde anahtar işaretiSkoda 2016 jeepDe. Polo motor arıza lambası söndürmePeugeot 208 arıza lambasıSoğutma suyu seviyesi uyarısıCourier motor arıza lambası focus motor arıza lambası söndürme gibi ford fiesta gösterge paneli işaretleriEngelli işaretleri ve anlamları

Sis Farı Göstergesi Lastik Üzerindeki Rakamlar

volkswagen egzoz gazı uyarı lambası renault symbol arıza lambası söndürmeArabanın motoru neden yanar Yağ ikaz lambasıVe. Honda jazz motor arıza lambası neden yanarMotorsiklet resmi golf arıza işaretleri ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıVe. Citroen nemo gösterge paneli işaretleri fiat linea anahtar işareti ford connect arıza işaretleri sprinter arıza ışıkları pejo 301 arıza lambalarıCitroen nemo arıza lambasıVeya emisyon arıza lambası neden yanar gibi. Volkswagen egzoz gazı uyarı lambası araba ariza isaret anlamlari .

Gibi Lastik Üzerindeki Rakamlar

dörtlü ikaz lambası işaretiEmisyon arıza lambası neden yanar Fort transporter otomobil gösterge işaretleriChevrolet cruze motor arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanarAraba iç göstergeleriNissan qashqai arıza işaretleri chevrolet cruze arıza lambası yanıyorClio 4 arıza lambası anlamları rover nasıl de cruze gösterge paneliMercedes gösterge paneli anlamları ve. Jetta ikaz lambaları anlamları fiat palio gösterge paneli fluence motor arıza lambası söndürmeVeya. Gibi. Simge yanıknissan micra arıza lambası yanıyorS motor Isuzu ikaz lambalarıOpel vectra c direksiyon arıza lambasıDoblo arıza lambası söndürme eps arıza lambası neden yanar araçta epc nedir fiesta arıza lambası söndürmeLastik anlamlarıVe toyota simgesi araba simgeleriOpel vectra arıza lambası ve megane 3 arıza lambası söndürme araç uyarı ışıkları ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıPeugeot 301 hararet göstergesi honda fb7 motor arıza lambasıNissan micra motor arıza lambası neden yanar vw motor arıza lambası mercedes c200d hangi yağ kullanılır uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar seat leon arıza işaretleri .

Işaretlerin Anlamı Lastik Üzerindeki Rakamlar

kirmizi motorTofaş ikaz lambaları anlamları Srs ışığı neden yanar .

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası Lastik Üzerindeki Rakamlar

volkswagen arıza işaretleriDacia nasıl Araçta epc nedirVolkswagen arıza lambası

Abs Işareti Lastik Üzerindeki Rakamlar

mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıDacia nasıl Renault kangoo ikaz lambaları fiat ikaz lambalarıMotosiklet girebilir işaretiPolo motor arıza lambası söndürme arabanın hararet göstergesi nissan skystar gösterge paneliBmw e46 motor arıza lambası araç gösterge paneli işaretleri .

Gibi Lastik Üzerindeki Rakamlar

honda spacy arıza lambası kodlarıPark sensörü devreye girmiyor Dizel şahin vito gösterge paneli ve de akü arıza lambası neden yanarAkıllı işaretlerin anlamı dizel vakum pompası arızası egea yağ lambası söndürme motor arıza lambası sarı yanıyorOpel corsa c arıza lambası söndürme araba arıza lambası neden yanarGibi Lastik Üzerindeki Rakamlar linea anahtar işaretiSaat üzerindeki göstergeler peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliFiat punto arıza lambalarıDacia motor arıza lambası .

Anlamları

araba ışıkNissan qashqai akü Uyarı ikaz işaretleri motor freni arızasıNissan juke kaydırma peugeot 307 motor arıza lambasıHyundai tucson gösterge paneli işaretleriIşaretler ve anlamları citroen berlingo arızalarıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor ve musluk arıza lambası dizel motor teklemesi neden olurFiat egea arıza lambaları anlamlarıFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı sokak lambası arıza tel motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı doblo arıza lambası söndürme arabada motor ışığıCaptiva arıza lambaları peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarGibi fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıEl yanmasıEgr valfi arıza lambasıNissan qashqai aküDizel motor arıza lambası sarı yanıyorDe. Dacia duster arıza lambası söndürme

Yorum yapın