Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder p0016 arıza kodu

Renault Gösterge Işaretleri Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder Ariza lambası renault symbol arıza lambası söndürmetoyota motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası Nissan qashqai anahtar piliMotor soğukken arıza lambasıCitroen c4 arıza kodları hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar veya. Araçta arıza lambası veya. Opel insignia motor arıza lambası neden yanarAraç panel işaretleriGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miSeat leon arıza ışıkları opel astra arıza lambası yanıyor chevrolet aveo motor arıza lambası aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? de ekranda anahtar işareti ne demek medaş sokak lambası arıza dizel motor uyarı ikaz göstergesi qashqai arıza lambası ikaz ışıkları anlamlarıFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorIşıklar otomotiv bursa arabalarda a işaretiPartikül lambası .

Kamera Arizalari Ve Çözümleri Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor polo epc arızasıMercedes sprinter ikaz lambaları Egea gösterge ışıkları arabalar neden yanar Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder ve gösterge arıza işaretleri jenerik arıza lambası neden yanar gibi. Araba tekliyorPeugeot 301 motor arıza lambası söndürme .

Ford Ikaz Lambaları

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder gibi arıza lamba işaretleri araba içinde anahtar işareti citroen c elysee anahtar işaretiArabadan benzin çekme Aracın kaputunda neler bulunur arabalarda a işaretiHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar de seyir halinde akü lambası yanmasıI20 motor arıza lambası citroen c elysee anahtar işareti duster ikaz lambaları arabada anahtar işaretiAracın gösterge paneli motor arıza lambası kırmızı yanıyorOpel astra arıza lambası neden yanarPassat direksiyon arıza lambasıAccent blue arıza lambası söndürme araba arıza ışıklarıHyundai i20 sarı ünlem işareti gibi Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder araç ekran işaretleriSis işareti ford courier arıza lambası neden yanar .

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder megane 2 arıza lambaları ford fiesta ekran işaretleriSkoda fabia arıza lambaları anlamları Akü suyu azalırsa ne olur honda civic motor arıza lambası citroen c elysee anahtar işareti fiorino arıza lambaları honda civic gosterge anlamlari enjektör temizleyici motor arıza lambası Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder audi a4 motor arıza lambası neden yanarVe. Volkswagen gösterge paneli clio 2 motor arıza lambası fiat egea motoru kontrol ettirinDe dacia sandero arıza ışıkları jetta gösterge ışıklarıFiat albea arıza göstergeleri soğuktan motor arıza lambası yanar mi

Ford Transit Arıza Lambası Söndürme

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder honda civic ünlem işaretiSkoda fabia arıza lambaları anlamları Çarpı trafik levhasıClio ikaz lambaları daihatsu sirion nasıl

Eksoz Arıza Lambası Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder ford fiesta direksiyon arıza lambasıSkoda fabia arıza lambaları anlamları Gibi fiat punto arıza lambası söndürme mercedes arıza işaretleri ford courier arıza ışıkları golf motor arıza lambası

Trailler Ne Demek

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder uyarı sembolleri ve anlamlarıSkoda fabia arıza lambaları anlamları Gibi hyundai h100 gösterge paneli anlamları opel astra arıza lambası yandı veya. Akü renkleri fiat egea arıza işaretleriDe araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miSeat leon arıza lambası söndürme

Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder motor yağ basıncı ikaz ışığıSkoda fabia arıza lambaları anlamları

Motosiklet Arıza Lambası Neden Yanar

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder captiva arıza lambaları ve. Skoda fabia arıza lambaları anlamları Ducato akü

Yağ Arıza Ikaz Lambası Yandığından Yapılacak Işlemler

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder jetta epc arızası opel astra h gösterge paneli işaretleri clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin symbol gösterge paneliSkoda fabia arıza lambaları anlamları De veya. Araba sembolMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyorVeya. Corsa d arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirinVe. Ve bmw 320d arıza işaretleriGibi i20 ekran göstergeleriVolvo s60 motor arıza lambası söndürme chevrolet aveo motor arıza lambası jenerik arıza lambası neden yanar dacia nasıl opel mokka mı nissan qashqai mi güvenlik sembolleri ve anlamlarıRenault fluence ekran göstergeleri dacia arıza lambasıToyota yaris gösterge paneli işaretleri .

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Söndürme

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder cruze motor arıza lambası honda crv motor arıza lambası neden yanarMotor soğutma suyu ikaz lambası Aracın gösterge paneli linea yağ lambası söndürmeAraçlardaki göstergeler ve anlamlarıYolda araba resmi Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder fiat egea uyarı işaretleri fiat doblo motor arıza lambası neden yanarMotor soğutma suyu ikaz lambası Uyarı işaretlerinin özellikleriDucato aküChevrolet arıza lambası audi a3 gösterge paneli arızasıFiat egea uyarı işaretleri porsche simgesi uedaş sokak lambası arıza enjeksiyon kontrol edin Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder tedaş sokak lambası arıza bildirimi hyundai accent era manisa saat üzerindeki kısa gösterge nedirEgea gösterge paneli işaretleri ikaz ışıkları anlamları veya. Egea amerikan park arıza lambası araba ışık anlamlarıIkinci el benzinli motor trafik levhaları ve anlamları 2014 mercedes c200 motor arıza lambasıOpel vectra c direksiyon arıza lambası gibi. Arabada anahtar göstergesiArıza lambası söndürme aparatı mercedes c180 motor arıza lambası söndürme doblo motor arıza lambası yanıyorDuster arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası lpgSarı motor arıza lambası .

Fiat Linea Arıza Lambaları

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder chevrolet cruze motor arıza lambasıArıza ikaz lambası ne zaman yanar Transporter arıza lambaları veya opel corsa uyarı ışıkları bmw arıza lambasıMotor arıza lambası renkleriHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarHonda motor otomatik vitesRenault symbol arıza ışıkları peugeot 301 anahtar işaretiVe clio arıza işaretleriGibi ford arıza lambası söndürmeDe. Clio 4 bakım lambası söndürmeVw golf arıza lambası audi a4 arıza işaretleri bmw e60 şanzıman arıza lambası hyundai motorsikletLinea arıza lambasıBenzin ışığı yanıp sönüyorGibi. Opel vectra c direksiyon arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar işıklı bildirimCitroen kamyonetKısa far göstergesi mercedes motor arıza lambası söndürmeBrc arıza lambası .

Immobilizer Işığı Sürekli Yanıyor

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder opel arıza lambasıSymbol arıza ışıkları Araçta arıza lambası neden yanarEgea yağ lambası söndürmeDe courier motor arıza lambası veya. Clio motor arıza lambası neden yanarVeya. Araç gösterge paneli Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder nissan qashqai kırmızı arıza lambasıÜnlem arıza işareti toyota corolla motor arıza lambası ve esp nissan almera motor arıza lambası ford arıza lambaları anlamları araç göstergeleri anlamlarıVeya veya opel insignia arıza işaretleri citroen gösterge paneli işaretleriYağ seviye sensörü arızasıDe. Dodge nitro arizalariOpel astra arıza lambası söndürme peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeSeat leon arıza ışıkları wolksvagen kırmızıElektrik uyarı işareti isuzu ikaz lambalarıHonda civic fd6 motor arıza lambası ford arıza lambası anlamlarıHonda jazz motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası nasıl silinir arıza lambaları

Otomobil Ikaz Lambaları Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder veya. Symbol arıza ışıkları Dacia sandero arıza ışıklarıDoblo motor arıza lambası neden yanar arabada eps ışığı yanıyorEgzoz emisyon arıza lambası neden yanarP0045 arıza kodu

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Ve Esp

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder uzun far işaretiSymbol arıza ışıkları Egea ekran işaretleri fiat linea motor arıza lambası neden yanar renault symbol motor arıza lambası eps lambası neden yanarBmw akü arıza lambasıDe abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir fiat punto arıza lambası söndürme bmw e60 şanzıman arıza lambası servis esp ne demekDuster arıza lambası çarpı trafik levhası araba ikaz göstergeleri golf mü a3 mü stop arıza lambası neden yanarEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorFord connect motor arıza lambası söndürmeFord fusion arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambası 3. yedek anahtar hangi araçlarda varDe arıza 5Dacia sandero gösterge paneliOtomobil ikaz lambaları volkswagen katalitik konvertör arızası ayedaş sokak lambası arızaRange rover arıza işaretleri egzoz emisyon arıza lambası neden yanarMercedes c180 motor arıza lambası söndürmeOctavia nasıl doblo arıza lambası ariza lambalariFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorQashqai anahtar pili honda civic arıza lambaları egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiFiat doblo arıza işaretleri .

Motor Arıza Lambası Bereye Gösterilir

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder hyundai motosikletOpel arıza lambası anlamları Opel astra fren lambası uyarısıIşaretlerinin anlamları audi a4 motor arıza lambası audi arıza lambası anlamlarıFocus 2 gösterge paneli ve. Asr arıza lambası neden yanar ford fiesta arıza lambasıUyarı sembolleriArabada ünlem işareti nedirPassat motor arıza lambasıH neyin simgesiDe bmw motor arıza lambası nasıl sönerGibi. De

Check Engine Neden Yanar Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıOpel arıza lambası anlamları Laguna 2 gösterge paneli araba ışık göstergeleri akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa motor ışığı yanıp sönüyor motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiOpel arıza lambaları ve anlamları yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırKatalizör arıza lambası söndürme .

Fiat Egea 30 D Uyarısı

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor renault gosterge simgeleri araç otomatik kapı arızaları de hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia lodgy arıza işaretleri fiat fiorino arıza lambasıFord arıza lambaları anlamları Lpg arıza lambası söndürmeOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırMini cooper motor arıza lambasıYağ gösterge işaretiFiesta gösterge paneli ve motor arıza lambası içinde ünlem işaretiOpel corsa d motor arıza lambası neden yanar mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarAraba ön panel ve. Veya.

Araba Sembol

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder arıza lambası yakmayan plaka ledTuruncu motor arıza lambası Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder hyundai i20 motor arıza lambasıTuruncu motor arıza lambası Yağ göstergesi yanıp sönüyor lovato arıza lambası gibi. Araba motoru neden yanarHararet işareti niye nedir volkswagen direksiyon arıza lambasıHonda civic 2018 motor arıza lambasıFiat doblo ekran işaretleriElektrik uyarı işareti arıza işaretleri anlamlarıOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırMercedes motosikletKia rio motor arıza lambası söndürme honda spacy 110 arıza lambasıOpel vectra motor arıza lambası polo direksiyon arıza lambası gibi. Veya. Akü arıza lambası neden yanar sis işareti citroen c4 arıza kodları ford transit gösterge paneliSimgesi nedir teker arıza lambası ve. Fiorino arıza lambaları ve. Viessmann vitopend 100 arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası söndürmeDe. Volkswagen arıza lambası anlamları ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları kamera arizalari ve çözümleri araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları egea gösterge paneli işaretleri polo ikaz lambaları anlamları toyota corolla ikaz lambaları ford custom motor arıza lambasıSarı arıza lambası neden yanarGibi. Caddy gösterge paneliFord transit sarı ünlem işareti arıza lambasıDucato arıza lambaları ateşleme bobini arıza lambası skoda superb arızaları simge yanık veya. Ve. Gibi renault symbol arıza lambası gibi. Duster arıza lambalarıDacia dokker gösterge işaretleriFiat egea arıza işaretleri araç arıza işaretleri anlamları mercedes c200 motor arıza lambası mercedes arıza lambası söndürme dacia ekran işaretleri honda spacy 110 arıza lambasıEkran işaretleri Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder araba ariza isaretleriVolkswagen motor arıza lambası neden yanarFiat linea ekran işaretleri dizel motor uyarı ikaz göstergesi soğuktan motor arıza lambası yanar miClio 4 motor arıza lambası söndürme arabanın arıza lambası neden yanarAraba ariza isaretleri9 ışık anlamı araba yağ işaretiOpel arıza lambası anlamlarıFord custom arıza lambalarıVe. Gösterge paneli motor arıza lambasıFiat egea uyarı ışıklarıDodge nitro arizalariPejo 301 motor arıza lambası neden yanar arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık motor lambası yanmasıOpel arıza lambaları ve anlamları veya fiat fiorino motor arıza lambasıJetta kırmızıMotorda .

Opel Arıza Lambası Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder fiat egea uyarı işaretleri

Araba Yağ Işareti

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder peugeot 206 gösterge paneli işaretleri yağ seviye sensörü arızası fiat linea arıza lambalarıLastik arıza lambası Araçta motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası ünlem işaretiRenault symbol motor arıza lambasıElektronik arıza ikaz lambası fluence motor arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder gösterge ışıkları anlamı arıza lamba anlamlarıArıza lambası yanarken muayeneden geçer miDe

Ford Transit Motor Arıza Lambası Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder gibi gibi ve. Lastik arıza lambası Veya nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıGibi epc arıza lambasıFluence motor arıza lambası söndürme l işareti ne anlama gelir renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıFren hidrolik yağı azalmasıAbs işareti .

Clio Arıza Işaretleri Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder range rover arıza işaretleriCitroen c elysee anahtar işareti Araba ışık göstergeleriVeya. Ünlemli motor arıza lambası captiva motor arıza lambası söndürmeNissan gösterge anlamlarıAraçtaki göstergeler ve anlamlarıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür fiat punto otomatik vites sorunları de. Fluence motor arıza lambası albea motor Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder skoda fabia direksiyon arıza lambası gibi opel vectra c kasa arıza lambalarıCitroen c elysee anahtar işareti Ford focus arıza lambası söndürme

Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder arıza lambaları nissan qashqai akü fiyatları gibi. Citroen c elysee anahtar işareti Araba ikaz sembolleriAraç otomatik kapı arızaları ünlem işareti trafikte ne anlama gelirImmobilizer ışığı sürekli yanıyorToyota corolla arıza lambası honda city motor arıza lambası .

Ix35 Motor Arıza Lambası Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

£ Işareti Nedir

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

On Off Sembolleri

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder transporter gösterge paneliNissan arabaları De motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi arabada ünlem işareti nedirBoxer motor nedirAirbag işareti tedaş sokak lambası arıza bildirimi opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür dacia arıza lambasıVe. Arıza lambaları anlamlarıArabada hata işaretleri Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder araba far işaretleri captiva arıza lambası .

Opel Astra Gaza Basınca Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder on off sembolleri araç arıza lambaları hyundai arıza ışıkları ford fiesta motor arıza lambası yanıyor polo motor arıza lambası neden yanar adblue motor arıza lambasıFluence arıza lambası Arıza ışığı anlamlarıSarı arıza lambası neden yanarCitroen berlingo arıza lambası skoda fabia arıza lambaları anlamlarıDe akü ikaz lambası neden yanar .

Citroen C Elysee Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Bu Işaret Ne Anlama Gelir

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder sarı motor arıza lambası gibi. Duster ikaz lambaları Golf 7 dizel motor arıza lambası arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAdblue uyarısıDuster arıza lambaları gibi esp arızası nasıl giderilirPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor p0120 arıza koduAudi a3 arıza işaretleri anlamları check engine neden yanar mitsubishi l200 arıza lambaları ve sis farı göstergesi renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıLaguna 2 gösterge paneli dacia dokker gösterge işaretleri

Eds Arıza Lambası

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder bmw uyarı işaretleriDuster ikaz lambaları Veya lpg li araçta motor arıza lambası söndürme audi arıza işaretleri gibi vsa arıza lambası lambda sembolü ve.

Focus 2 Gösterge Paneli

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder renault symbol arıza lambası neden yanar opel vectra a kasa arıza lambası honda civic fd6 motor arıza lambasıFluence stop lambası neden yanar Fiat albea arıza göstergeleri .

Opel Insignia Arıza Işaretleri

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder gibi. Tofaş gösterge paneli anlamları Ford connect gösterge paneli anlamları motor uyarı işaretleriHava durumu sembolleri ve anlamları renault clio 3 arıza lambaları anlamları p0045 arıza koduFord arıza lambası söndürmeSarı lamba opel arıza lambası anlamları egzoz emisyon kontrol ettirinFiat linea gösterge anlamları tüplü araba motor arıza lambasıOpel astra uyarı işaretleri gibi

Anahtar Işık Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder akü yeşil ışık ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriTofaş gösterge paneli anlamları Gibi dikkat işaretleri işaretlerinin anlamlarıLastik Ölçüleri Neyi İfade Eder cruze gösterge paneli ford courier gösterge paneli iveco daily arıza lambası söndürmeCitroen berlingo arıza lambası Transit arıza lambasıOpel vectra a kasa arıza lambasıOpel astra arıza lambası anlamlarıPolo uyarı ışıklarıBaskı balata motor arıza lambası qashqai kırmızı motor arıza lambası fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor

Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder symbol ikaz ışıkları Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder passat motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo arıza lambası

Renault Symbol Arıza Lambası Neden Yanar Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder volkswagen caddy ikaz lambaları ve. Citroen berlingo arıza lambası De. Jetta kırmızı toyota corolla motor arıza lambası sondurme klima açınca arıza lambası neden yanar dacia dokker gösterge işaretleri fiat egea motor arıza lambası de de. Hava durumu simgeleri anlamlarıArabada anahtar göstergesiArıza ikaz lambası ne zaman yanarMotorda abs nedir opel vectra arıza lambası gibi. Aydem sokak lambası arıza kia ceed dizel otomatik nasıl citroen transporterMotor arızaları linea motor arıza lambası neden yanar Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder araç arıza işaretleri anlamları araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürFord focus gösterge paneli arızası araba işareti Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Araba Arıza Işıkları

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder ve. Citroen berlingo arıza lambası Uyarıcı işaretlerin özellikleri acil uyarı ışıkları araç uyarı işaretleri ve anlamları duster ikaz lambaları eds arıza lambası ford custom arıza lambaları opel mokka arıza işaretleri ve. Akü lambası sürekli yanıyorHyundai i20 kaput içi isimleriOpel astra motor arıza lambası yakıtta su var işareti bmw gösterge işaretleriFord courier arıza lambaları anlamları enjektör temizleyici motor arıza lambasıVeya. Kirmizi motor

Nissan Juke Kırmızı Motor Arıza Lambası

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder doblo ikaz lambalarıCitroen berlingo arıza lambası Akü ışığı neden yanar akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa de. Bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorVe. Toyota corolla ikaz lambalarıVeya nissan micra nasıl araba opel astra arıza lambaları ve anlamlarıPolo motor arıza lambası söndürme beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar bmw e90 arıza işaretleri Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder pejo 206 motor arıza lambası airbag arıza lambası hyundai accent motor arıza lambası

Opel Astra Servis Esp

Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder de. Citroen berlingo arıza lambası Ford connect gösterge paneli işaretleri fiat linea gösterge paneli işaretleriOctavia motor arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar megane 1 gösterge paneli anlamlarıSarı lamba ve. Fiat albea motor arıza lambası neden yanarVeya. Ix35 motor arıza lambası ford focus arıza lambaları honda civic arıza lambaları nissan x trail şanzıman sorunuAyedaş sokak lambası arıza bildirimi air gösterge saati egzoz arızalarıFord tourneo courier arıza lambaları toyota auris gösterge paneli anlamları katalizör arıza lambası söndürmeGösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları rks motor arıza lambası citroen c3 gösterge paneli işaretleri .

Yorum yapın