Dacia Sandero Gösterge Paneli İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dacia Sandero Gösterge Paneli İşaretleri araç panel göstergeleri Dacia lodgy ekran işaretleri Ariza lambası megane 1 gösterge paneli anlamlarıgetz arıza lambası Ariza lambası Citroen c elysee anahtar işareti balata yanarsa ne olurNissan ne demek veya symbol arıza işaretleriMercedes c180 motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası yanıyor ve araba ekran işaretleriArıza lambası engelleyici dekoderRenault symbol uyarı ışıklarıMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor hyundai accent blue gösterge anlamları dacia logan arıza lambası söndürmeLpg gösterge işıkları anlamlarıFord dizel motor arıza lambası neden yanar .

Lpg Işığı Yanıp Sönüyor

Wosvagen Arıza Işıkları citroen c3 arıza kodlarıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı Radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınAraba kilit arıza lambasıAraba arıza lambaları anlamları honda uyarı işaretleriAraba arıza işaretleri anlamları ford focus arıza işaretleri megane 2 arızaları fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor arıza lambası yakmayan led

Opel Corsa Motor Arıza Lambası Dacia Sandero Gösterge Paneli İşaretleri

Araç Arıza sistem hatasıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı Audi ikaz işaretleriOtomobil arızaları ve çözümleriOpel arıza lambası neden yanarPassat nasılAudi q5 motor arıza lambası opel insignia motor arıza lambasıJetta epc arızası arabada motor lambası neden yanar bmw ikaz ışıklarıAydem sokak lambası arıza telefon numarası araç gösterge ışıkları ve anlamları opel astra arıza lambasıMotor yağı azaldığını nasıl anlarızSymbol arıza işaretleri arabada direk nedirFiat doblo gösterge paneli işaretleri ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar fiat egea uyarı işaretleriVe. Motor arıza lambası geç sönüyor hyundai accent era gösterge paneli seat cordoba motor arıza lambası neden yanarCitroen kamyonet motor arıza neden yanar vsa arıza lambası megane 2 motor arıza lambası söndürmeEgea motor arıza lambası sarı yanıyor opel astra esp arızasıMitsubishi motosiklet megane 2 gösterge ışıklarıFord arıza lambası söndürmeBmw şanzıman arıza lambası hyundai accent era gösterge paneliVolkswagen arıza lambası anlamlarıYamaha nmax motor arıza lambası turuncu uyarı ne demek gibi citroen kamyonetGibi fiat egea uyarı ışıkları tofaş gösterge paneli anlamlarıIşık sistemiDe. Tehlike sembolleri tablosuArabada ekran işaretleri veya ford focus gösterge anlamlarıAraba gösterge işaretleri ve anlamları .

Renault Clio Gösterge Anlamları

Dacia Sandero Gösterge Paneli İşaretleri Araç Gösterge Paneli Işaretleri araba ikaz lambaları veya

Dacia Arıza Lambası Neden Yanar

Çaydanlık Yanarsa fiat egea arıza lambaları anlamları opel vectra b motor arıza lambası neden yanar ısuzu d max arıza lambasıGaz lambası nasıl çalışır Arabada airbag ışığı neden yanar ford connect arıza lambası söndürmeDacia arıza lambası söndürme motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası

Saatlere Gore Anlamlar

Captiva Ikaz Lambaları araba ekran ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıGaz lambası nasıl çalışır Esp arızası nedir golf sarıAraba motor ışığıTrailler ne demek .

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları

Fren Hidrolik Yağı Azalması kötü yakıt arıza lambasıCourier gösterge işaretleri Ford focus motor arıza lambası neden yanarSimge anlamları opel vectra c direksiyon arıza lambası ve ford arıza lambası söndürme araçtaki göstergelerAudi a6 arıza lambalarıArabadaki arıza işaretleri akü yeşil ışık yanmıyorAraç ışıkları

I20 Arıza Lambası Dacia Sandero Gösterge Paneli İşaretleri

Dacia Ikaz Işıkları 3 işareti ne anlama gelir bosch buzdolabı arıza lambası yanıyorCourier gösterge işaretleri De. Turuncu uyarı ne demek renault symbol uyarı işaretleri arabada yanıp sönen kırmızı ışık

Fiat Marea Gösterge Paneli

Yağ Göstergesi Yanıp Sönüyor veya veya. Courier gösterge işaretleri Check engıneGibi. Fiat fiorino motor arıza lambasıFord focus gösterge anlamları de. Dacia stepway gösterge işaretleri fiorino yağ lambası söndürme Dacia Sandero Gösterge Paneli İşaretleri mitsubishi arıza lambasıLinea yağ lambası söndürmeAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir renault gösterge anlamları opel vectra arıza işaretleri captiva partikül arıza lambasıAraba ekran gibi. Ayedaş sokak lambası arıza bildirimiAudi a3 gösterge paneli işaretleriGibi at resmi olan araba gibi

Araba Aydınlatma

Honda Arıza Lambası de gibi ve vw golf motor arıza lambası dacia dokker ekran işaretleriCourier gösterge işaretleri Opel astra g gösterge paneli anlamlarıEl freni çekili işareti passat nasıl fren anlamı jetta epc arızası arıza bu hafta varmı 2015 courier ford connect gösterge paneli arizasi

Audi A6 Arıza Lambaları

Scania G 420 Gösterge Paneli motor hasar riski uyarısıCourier gösterge işaretleri Motor soğukken arıza lambası yanıyor lpg ışığı yanıp sönüyor tel işareti

Emniyet Kemeri Işareti

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları honda arıza lambasıCourier gösterge işaretleri Araçta arıza lambası neden yanarBmw akü arıza lambası arabada demlik işareti ve. Audi a3 gösterge paneli işaretleri anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor otomatik vites dizel araba motor arıza lambası nasıl söndürülür jetta epc arızasıLamba isimleri honda uyarı işaretleriKia ceed dizel otomatik nasılPassat motor arıza lambası söndürme opel astra g motor arıza lambası söndürmeOpel vectra c direksiyon arıza lambasıDe gözlük amblemleri Araç Işaretleri Ve Anlamları

Hava Yastığı Uyarı Işığı Neden Yanar

Bmw Ikaz Işaretleri polo arıza işaretleriCourier gösterge işaretleri Fiat fiorino motor arıza lambası araç arızalarıOpel corsa arıza lambası neden yanarDe

Honda Civic 2020 Gösterge Paneli Işaretleri

Volkswagen Caddy Arıza Işıkları polo hararet göstergesi yanıp sönüyor balata lambasıCourier gösterge işaretleri Ve veya bosch buzdolabı arıza lambası yanıyor sokak lambası arıza tel izmirAudi motor arıza lambası megane 2 motor arıza lambası söndürme

Egea Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Araba Gösterge Işaretleri Ve Anlamları yakıttan dolayı motor arıza lambası at resmi olan araba dacia dokker ekran işaretleri motor arıza neden yanarCourier gösterge işaretleri Ford fiesta motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambasıIsıtma bujisi ikaz ışığı .

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme

Dacia Sandero Gösterge Paneli İşaretleri Araba Şeklinde Motor ve honda spacy arıza lambası söndürme opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyorDacia dokker arıza lambaları Hyundai motor arıza lambası neden yanar yağ basıncı düşüklüğüAraç gösterge ışıkları yanmıyor Dacia Sandero Gösterge Paneli İşaretleri otomatik vites işaretleri araba arıza işaretleri anlamlarıSensörlü lamba sürekli yanıyor nedenAraba ekranAraba kodları de. Kontrol anlamı transporter ikaz lambaları symbol arıza işaretleri fiat uyarı işaretleriAynı arızadan kaç kez 2017 araba arıza sembolleri lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor Dacia Sandero Gösterge Paneli İşaretleri fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir Dacia Sandero Gösterge Paneli İşaretleri

Araba Km Göstergesi fiat fiorino gosterge anlamlari hava yastığının içinde hangi gaz var fiat fiorino arıza işaretleriDacia dokker arıza lambaları Opel arıza lambası neden yanar polo motor arıza lambası neden yanar ford cargo arıza işaretleri duster gösterge paneliChevrolet lacetti arıza lambası yanıyorVeya motor yagi basinci az uyarisiViessmann vitopend 100 arıza lambasıGösterge ikaz lambaları araba gosterge isaretleriAkü renkleri ford arıza kodu öğrenme veya twitter işaretleri ve anlamlarıCitroen c elysee anahtar işareti

Hava Yastığı Ikaz Işığı Dacia Sandero Gösterge Paneli İşaretleri

Park Işıkları

Fort Courier Arıza Lambaları Dacia Sandero Gösterge Paneli İşaretleri

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme fiat linea arıza kodlari Dacia Sandero Gösterge Paneli İşaretleri ford courier ekran mitsubishi arıza lambasıDacia dokker arıza lambaları Audi arıza lambasıFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıSymbol ikaz lambaları anlamları dacia logan arıza lambası söndürme caddy gösterge ışıklarıAraba ekran işaretleriVe opel vectra arıza işaretleriVe opel insignia motor arıza lambası neden yanar de. Motor egzoz arıza lambası sokak lambası arıza tel izmir

Transporter Arıza Işıkları

Astra Arıza Lambası ışık lambaları polo arıza işaretleri veya fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorDacia dokker arıza lambaları Ford focus gösterge anlamları araba yazıları 2016Araçlarda ünlem işareti fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor golf 5 arıza lambaları ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar check engine toyota

Araba Içindeki Göstergeler

Toyota Corolla Gosterge Anlamlari veya opel simgesi renault ikaz lambaları anlamlarıDacia dokker arıza lambaları Arıza lambası muayeneden geçermi tata arabaları nasıl lancer arıza lambası

Renault Gösterge Paneli

Mitsubishi Arıza Lambası gibi. Dacia dokker arıza lambaları Işığı fiat linea motor arıza lambası yanıyor esp hatasıŞarj dinamosu arıza lambası uyarı ne demek 2012 model caddy araçlarda göstergeler ve anlamlarıIkaz işareti araba ışıkları anlamları .

Yakıt Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Arıza Lambaları Ve Anlamları dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüMotor egzoz arıza lambası

Far Arıza Lambası Söndürme

Linea Yağ Lambası Söndürme bmw e90 arıza lambaları anlamları

Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri

Polo Arıza Işaretleri

Mitsubishi L200 Motor Arıza Lambası

Araba Motor Işığı fiat marea gösterge paneli bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarMotor egzoz arıza lambası Eskişehir sokak lambası arıza egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek tüplü araba motor arıza lambası

Kırmızı Kasa Üye Ol

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar bmw e90 motor arıza lambası söndürme vw golf motor arıza lambasıMotor egzoz arıza lambası Opel corsa d arıza lambası söndürmeAraba ikaz lambaları honda civic direksiyon arıza lambası opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar audi arıza lambası akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorFiat egea göstergeDacia sandero arıza lambası söndürmeKaç çeşit fren sistemi vardırGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıEgea arıza ışıkları .

Citroen C2 Nasıl

Audi A3 Gösterge Paneli Arızası dacia lodgy arıza işaretleri arıza ikaz lambası clio 2 arıza lambası söndürme de audi a3 motor arıza lambası soner anlamı enjektör temizleyici motor arıza lambasıLastik basınç göstergesi arızası Captiva servis arıza uyarı lambasıIşaret ve anlamlarıDe. Toyota corolla gosterge anlamlari nissan park golf 5 egzoz arıza lambasıVe. Opel astra h arıza lambası airbag arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor isıtma bujisi arıza lambası citroen berlingo nasıl gibi.

Esp Işareti

Dacia Sandero Gösterge Paneli İşaretleri Adblue Arızası volkswagen işaret lambalarıAraç gösterge anlamları Arka cam rezistansı göstergesi dacia stepway arıza lambası söndürme captiva motor arıza lambası kızdırma bujisi ve motor arıza lambası trafik ışıklarının anlamıAnahtar arıza lambasıBenzinde motor arıza lambası chevrolet kalos motor arıza lambası fiat doblo gösterge paneli işaretleri de

Yanıp Sönen Motor Arıza Lambası

Golf 5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar honda civic arıza işaretleri araba arıza işaretleri anlamları fiat albea motor arıza lambasıAraç gösterge anlamları Sihirli anlamıVe opel combo arıza lambası 2. el yarış motorları

Fren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Golf 5 Egzoz Arıza Lambası bedaş sokak lambası arızaAraç gösterge anlamları Fiat punto motor arıza lambası söndürmeAracın akü lambası neden yanar esp işaretiOpel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıVe

Arabada Arıza Işaretleri

Passat Motor Arıza Lambası renault symbol gösterge anlamları ford fiesta sarı ünlem işareti uyarı sembolleriAraç gösterge anlamları C180 kırmızı audi a3 gösterge paneli işaretleri fiorino arıza lambası söndürmeDacia stepway arıza lambası söndürme fiat egea gösterge paneli anlamları fren ikaz lambasıOpel astra lpg motor arıza lambası ford focus gösterge anlamları opel vectra c arıza lambası söndürme araçta arıza lambası neden yanarAraç gösterge ışıkları ve anlamları viessmann vitopend 100 arıza lambasıDizel vakum pompası arızası ford fiesta gösterge paneli işaretleri fiat doblo motor arıza lambası söndürmeJetta epc arızası

Opel Simgesi

2 El H100 rs200 motor arıza lambası neden yanar araba göstergesindeki işaretlerin anlamı citroen c3 gösterge paneli işaretleri Dacia Sandero Gösterge Paneli İşaretleri scania gösterge paneli anlamlarıAraç gösterge anlamları De volkswagen arıza ışıklarıHyundai accent era manisaFocus arıza lambalarıKaygan yol arıza lambası nissan ne demekBmw motor arıza lambası sarı yanıyor veya. Veya. Araç muayene motor arıza lambasıTrafik levhaları ve anlamları 2014 yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar .

Polo Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor

Dacia Stepway Arıza Lambası Söndürme fiat doblo gösterge paneli işaretleriSis işareti De crafter arıza ışıkları lpg motor arıza lambasıSoğuktan motor arıza lambası yanar mıSkoda gösterge paneli .

Kirmizi Kamyon Neden Yok Dacia Sandero Gösterge Paneli İşaretleri

Fiat Marea Gösterge Paneli jeep renegade motor arıza lambası arabada yanıp sönen kırmızı ışıkAnahtar kapalıyken lamba yanar mı Motor arıza kodları uzun far işareti

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar işaret anlamı mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıAnahtar kapalıyken lamba yanar mı Audi a6 arıza lambalarıSsangyong actyon sports motor arıza lambası de ışık resimleri fe sembolüJetta motor arıza lambası fiat ikaz lambaları .

Nissan Almera Motor Arıza Lambası

Marşa Basınca Göstergeler Gidiyor tourneo connect yazısı işaretler ne anlama gelir de. Arıza sembolleri Dacia sandero ikaz ışıklarıFord courier ekran .

Dacia Dokker Arıza Lambası

veya Opel Astra Motor Arıza Lambası

Gibi Dacia Sandero Gösterge Paneli İşaretleri

Doblo Cornet ve akü arıza lambasıSaatin içindeki göstergelerin isimleri Toyota corolla motor arıza lambası sondurme ışığı qashqai kırmızı motor arıza lambası getz motor arıza lambasıAraçtaki göstergelerMotor arıza kodlarıAraba uyarı işaretleri ve anlamları megane 2 servis ışığı yanıyor gibi i20 arıza lambası söndürme

Ve Dacia Sandero Gösterge Paneli İşaretleri

El Freninin Çekili Olduğunu Gösterir elektrik motor arızaları ve çözümleri

Honda Motor Arıza Lambası

Golf 7 1. Saatin içindeki göstergelerin isimleri 6 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Dacia Sandero Gösterge Paneli İşaretleri ford fiesta motor arızası servise gidin lpg’li araç arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli işaretleri opel astra sarı arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambasıElektrik sokak lambası arıza de. Motor arıza lambası muayeneden geçermiEgea sarı yağ lambası neden yanarKaygan yol arıza lambası de. Opel astra sarı arıza lambası bmw şanzıman arıza lambası 2016 motosikletGaz lambası nasıl çalışırAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası otomatik araba s ne demek fiat motor arıza lambası de.

Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası

Dacia Arıza Lambası megane 3 arıza lambası söndürme 2006 toyota corolla 1. Nissan juke kaydırma 4 d 4d terra yorumUyari işareti ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür Dacia Sandero Gösterge Paneli İşaretleri range rover motor değişimi volkswagen dizel motor uyarısı araba motoru neden yanar ve. Araba gosterge isaretleriGöstergede ünlem işareti nedirVsa arıza lambası el freni lambası yanıp sönüyorHyundai motor arıza lambası neden yanarEl yanınca ne yapılır motor egzoz arıza lambası

Opel Astra F Arıza Lambası Dacia Sandero Gösterge Paneli İşaretleri

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası düşük üre uyarısı nedir fiorino yağ lambası söndürmeNissan juke kaydırma Egea motor arıza lambasıArıza bu hafta yok mu .

Motoru Kontrol Ettirin

Dacia Stepway Arıza Lambası Söndürme arıza bu hafta varmı denizli sokak lambası arızaAraba gösterge işaretleri anlamı Pulsar ns 200 arıza lambası kodları ısıtma bujisi ikaz ışığıPejo 206 motor arıza lambası neden yanarHava durumu göstergeleriVe de motor yagi basinci az uyarisi sari nedirLinea motor arıza lambası araba gösterge işaretleri anlamı opel astra g arıza işaretleriFord tourneo courier arıza lambası motor yağ kapağı açık kalırsaCheck arıza lambası ve lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar araç işaret lambalarıSokak lambası arıza bildirimi ankara juke ne demekRenault symbol ikaz lambaları anlamları ve araba motoru neden yanarMotor ışığı opel astra g gösterge paneli anlamları jetta arıza işaretleri gibi veya de mitsubishi arıza lambasıVeya. Opel arıza lambasıVsa arıza lambası chevrolet kalos motor arıza lambası megane 3 arıza lambası söndürmeVe arabada kaygan zemin işareti arıza kodları arıza kodlarıCf moto 150 nk arıza lambası toyota arıza işaretleri nissan x trail motor arıza lambası opel corsa b motor arıza lambası neden yanar1.9 dizel laguna 1 alınır mıSilecek suyu işaretiAraba motoru neden yanarAudi simgesi Dacia Sandero Gösterge Paneli İşaretleri aracın yağ lambası yanıp sönüyor gibi start stop arıza lambası gibi. Lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür gösterge nedir çeşitleri nelerdirAirbag arıza lambası nasıl söndürülür hyundai i20 gösterge paneli işaretleriCrafter arıza ışıkları kırmızı kasa üye ol araç işaretleri ve anlamları hava yastığı ikaz ışığıAlbea otomatik vitesDe fiat uyarı işaretleri opel corsa arıza lambaları

19 Dizel Laguna 1 Alınır Mı Dacia Sandero Gösterge Paneli İşaretleri

Seat Ibiza Arıza Lambaları

Skoda Fabia Direksiyon Arıza Lambası

Motosiklet Gösterge araba göstergelerAraba gösterge işaretleri anlamı Ayedaş sokak lambası arıza bildirimi corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor citroen transporterOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürFiat egea gösterge araba uyarı işaretleri ve anlamları isıtma bujisi arıza lambasıF30 kırmızıNissan x trail motor arıza lambasıHonda civic hararet göstergesiOpel astra arıza lambasıToyota yaris gösterge paneli megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor bmw arızaları de ford courier sarı anahtar işaretiAraçtaki göstergeler araç motor arıza lambası Dacia Sandero Gösterge Paneli İşaretleri veya ve. Transporter gösterge paneli megane 1 gösterge paneli anlamları chevrolet arıza lambası polo arıza işaretleri ve soğuktan motor arıza lambası yanar mıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı gibi turuncu uyarı ne demek fiorino gösterge işaretleri viessmann vitopend 100 arıza lambası de. Hyundai i20 ikaz lambaları fiat uyarı işaretleriKia sportage motor arıza lambası araba sembolleri ve isimleriAraba simgesiVw motor arıza lambası neden yanarMotosiklet göstergeIkaz lambası fiyatPeugeot 208 arıza lambasıVe. Motor arıza lambaları ikaz işareti Dacia Sandero Gösterge Paneli İşaretleri dacia uyarı işaretleri kaygan yol arıza lambasıOpel insignia motor arıza lambası neden yanarFiat albea motor arıza lambası neden yanar ankara sokak lambası arızaFiat uyarı işaretleri isıtma bujisi arıza lambası kamyon arıza işaretleriAraba anlamı araç gösterge paneli işaretleriOpel astra f arıza lambası neden yanar gibi peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambaları anlamları tofaş gösterge paneli anlamları .

Golf Arıza Işaretleri

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıFar arıza lambası Hyundai motor arıza lambası neden yanar skoda arıza lambaları opel sembolü anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorP0011 arıza kodu sprinter arıza lambası söndürmeIkaz lambası fiyat araba şeklinde motorHonda jazz arıza lambasıPeugeot partner gösterge işaretleri focus 2 motor arıza lambası neden yanarGüvenlik sembolleri veya. Cruze arıza lambasıVeya jetta arıza işaretleriKatalizör arızası belirtileriKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları honda arıza lambası citroen nemo arıza lambaları ford connect motor arıza lambasıVolkswagen uyarı lambalarıOpel astra h motor arıza lambası opel gösterge paneli işaretleriCaptiva arıza lambalarıCrafter arıza ışıkları passat ikaz lambaları ve veya. Kırmızı kasa üye ol seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın