Lastik Hava Basıncı İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Lastik Hava Basıncı İşareti 4wd lock ne demek Katalizör arızası nasıl giderilir Ariza lambası linea uyarı ışıkları Ariza lambası honda civic fc5 motor arıza lambasıoto gösterge Cruze arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçer miLastik işareti ford connect arıza lambaları ducato arıza lambasıGösterge paneli ikaz ışıkları opel corsa uyarı ışıkları honda spacy arıza lambası söndürmeSuzuki yarış motorlarıAraçta sarı ünlem işareti

Radar Kilidi Nedir Lastik Hava Basıncı İşareti

Lastik Hava Basıncı İşareti qashqai kırmızı motor arıza lambasıCitroen nemo gösterge paneli işaretleri ekran sekilleri araç göstergeleri2017 de gelecek motosikletler passat egr arızasıAraba işaretleri anlamlarıGibi.

Motor Ikaz Işaretleri

Lastik Hava Basıncı İşareti Lastik Hava Basıncı İşareti duster uyarı işaretleriAraba göstergesi işaretleri Peugeot 208 motor arıza lambası veya. Bmw 116i motor arıza lambası ve nissan micra nasıl araba ford focus arıza lambası volkswagen polo gösterge paneli anlamları gibi. Dacia hararet göstergesi fort transit arıza lambaları .

Lastik Hava Basıncı İşareti

Lastik Hava Basıncı İşareti corolla arıza lambası hava yastığı ikaz ışığıArabada enjeksiyon arızası nedir Vito gösterge paneli bmw motor Lastik Hava Basıncı İşareti audi a6 arıza işaretleri .

Dacia Uyarı Işıkları

Lastik Hava Basıncı İşareti Lastik Hava Basıncı İşareti gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası ve ışık hangi durumlarda yön değiştirir ve. Suzuki yarış motorları Arabada anahtar işareti ne anlama gelir Lastik Hava Basıncı İşareti corsa c gösterge paneliArabada gösterge anlamları 2008 jetta dizel

Leon Motor Arıza Lambası

Lastik Hava Basıncı İşareti corolla motor arıza lambası arıza göstergesi polo ikaz ışıkları arıza lambaları motor ve esp arıza lambası yanıyorSuzuki yarış motorları Otomobil arızaları ve çözümleri Lastik Hava Basıncı İşareti renault symbol uyarı işaretleri şanzıman arıza lambası .

Audi A4 Arıza Işaretleri

Lastik Hava Basıncı İşareti sprinter motor ford cargo motor arıza lambası neden yanarLpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor Ford fiesta şanzıman arıza lambası audi a5 motor arıza lambası neden yanarVolkswagen motosiklet araba gösterge paneli işaretleriVolkswagen caddy arıza lambasıVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeFord custom arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası anlamları Lastik Hava Basıncı İşareti doblo uyarı işaretleriLpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor Ford fiesta gösterge paneli arızasıCitroen arıza işaretleriVeya. Qashqai motor arıza lambası lastik arıza göstergesi fren arızaları volvo s40 motor arıza lambasıToyota check engine

Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Lastik Hava Basıncı İşareti hararet göstergesi yanıp sönüyor golf 5 arıza lambası söndürmeLpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor Kalp işaretleri audi a5 motor arıza lambası neden yanar fiat egea anahtar işareti yanıyor servis arıza uyarı lambası neden yanarDizel motorlu aracın gösterge panelinde nissan qashqai anahtar pili chevrolet motor arıza lambası gibi. Motor soğutma suyu işareti Lastik Hava Basıncı İşareti fiat linea motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarFluence arıza lambası neden yanar araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorVolkswagen motor arıza lambası neden yanar arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor toyota yaris motor arıza lambası kaç çeşit fren sistemi vardır megane 2 arıza lambası ford motor arıza lambasıMotor soğutma suyu ikaz lambası araç yağ lambası yanıp sönüyor hava yastığı arıza lambası neden yanar nissan juke kırmızı motor arıza lambasıVolkswagen gösterge işaretleriArabada akü lambası neden yanar megane 1 arıza lambaları anlamları arabadaki ünlem işaretiAraba marka işaretleriKirmizi kamyon neden yokPeugeot bipper motor arıza lambası wolksvagen kırmızı mokka ne demekGolf motor arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme ve araba sinyalleriArabada lastik basıncı uyarısıÜnlemli motor arıza lambasıLastik Hava Basıncı İşareti araç ekran göstergeleri ve anlamları polo arıza işaretleri gibi dacia motor arıza lambası ve arabanın motor arıza lambasıTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor Mercedes gösterge işaretleri anlamı araç lamba işaretleriAraba ekran resmi hyundai i20 ikaz ışıkları soğuk havada motor arıza lambası neden yanar linea uyarı ışıklarıClio 2 arıza lambası söndürme megane 2 gösterge paneli kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar bmw 320d arıza işaretleri arabada egr nedir 2020 honda civic motor arıza lambasıFiat egea anahtar işareti yanıyorSokak lambası arıza konya bmw e90 motor arıza lambası .

Elektronik Gaz Pedalı Arızası Nasıl Anlaşılır

Lastik Hava Basıncı İşareti ve arabanın balatası yanarsa ne olur pcx arıza lambası epc arıza lambası neden yanar volkswagen arıza işaretleri anlamları otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiAmarok arıza lambaları Dacia adblue işareti apozisyon ne demek yağ işareti de.

Esp Asr Arızası

Lastik Hava Basıncı İşareti el işaretlerinin anlamıArabada yağ lambası neden yanar Arıza kodu sorgulama .

Volkswagen Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Lastik Hava Basıncı İşareti fiat egea anahtar işareti yanıyorDerece işareti Ve sure isimleri anlamları araba panel göstergeleriJetta katalitik konvertör arıza lambası söndürmeGibi. Egr valfi hangi araçlarda olurMotor ışığı neden yanar kia ceed dizel otomatik nasıl veya. Ve motosiklet giderken gaz kesiyorArabada akü lambası neden yanar gibi. Nissan qashqai ünlem işareti ford fiesta arıza göstergeleri

Ford Arıza Kodu Öğrenme Lastik Hava Basıncı İşareti

Lastik Hava Basıncı İşareti

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme

Lastik Hava Basıncı İşareti arka panel nedir scania gösterge paneliDerece işareti Pejo motor arıza lambasıOpel corsa sarı arıza lambası dizel focus motor arıza lambasıVeya. Veya i20 arıza ışıkları .

Fiat Punto Arıza Işaretleri

de. Lastik Hava Basıncı İşareti

Abs Işığı Nasıl Söndürülür

Lastik Hava Basıncı İşareti kırmızı ünlem işareti arabada gibi. Opel vectra c arıza lambası söndürme Ford ranger motor arıza lambası

De Lastik Hava Basıncı İşareti

Lastik Hava Basıncı İşareti opel corsa arıza lambası yanıyor gibi. Opel vectra c arıza lambası söndürme Ducato arıza lambasıImmobilizer ışığı sürekli yanıyor ankara sokak lambaları arıza telefonuDacia lodgy arıza işaretleri opel astra j arıza işaretleriHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar .

Opel Arıza Lambaları

Lastik Hava Basıncı İşareti citroen arıza işaretleri egea arıza kodlarıArabada anahtar işareti yanıyor Volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanar twitter işaretleri ve anlamları opel corsa arıza lambası anlamları citroen c5 motor arıza lambası Lastik Hava Basıncı İşareti ford kuga motor arıza lambası ford transit arıza lambasıDacia stepway motor arıza lambası şekilli semboller 2016 nissan almera motor arıza lambası söndürme motor elektroniği arıza lambasıArıza lambası yanıyor araba gosterge isaretleri symbol ikaz lambaları citroen nemo arıza işaretleri fiat egea arıza sembolleri301 motor arıza lambasıHava durumu sembolleri ve isimleri p0011 arıza kodu kırmızı ünlem işareti ve nissan micra gösterge paneli işaretleriSis lambası göstergesi lpg de motor arıza lambası yanıyor saat göstergeleriTransporter motor arıza lambası neden yanar buji hangi araçlarda bulunurFord arıza lambasıÜçgen içinde çarpı trafik işareti araba gostergesi gibi. Lastik Hava Basıncı İşareti

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası

Lastik Hava Basıncı İşareti opel astra j kasa motor arıza lambasıArabada anahtar işareti yanıyor Lastik Hava Basıncı İşareti gibi. Arabada anahtar işareti yanıyor Sarı uyarı levhalarıGrande punto motor arıza lambasıPassat arıza ışıklarıDizel partikül filtresi arıza lambası arıza sembolleri toyota arıza lambası arabada check ne demekDe dizel araba yolda giderken tekliyor polo epc arızası .

Citroen Arıza Işaretleri

Lastik Hava Basıncı İşareti araba işaretleri anlamlarıSymbol ünlem işareti Sarı renk motor arıza lambasıDe dacia hararet göstergesiSaatlerin anlamları 2013 arabada anahtar işareti ne anlama gelirFord cargo motor arıza lambası neden yanarC180 kırmızı hararet işareti dacia duster arıza lambası söndürmeMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı .

Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Lastik Hava Basıncı İşareti dizel araç gösterge işaretleriDizel vakum pompası arızası Dacia sandero arıza işaretleri .

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Lastik Hava Basıncı İşareti

Far Göstergeleri

Lastik Hava Basıncı İşareti

Dizel Motorlu Aracın Gösterge Panelinde

Lastik Hava Basıncı İşareti ford focus i işareti Lastik Hava Basıncı İşareti volvo s60 motor arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları Isıtma bujisi göstergesi durduk yere göz yanması ve. Lpg arıza lambası çözümUzun far göstergesi bmw ünlem işareti üçgen içinde ünlem arıza lambası bmw e90 arıza lambası söndürme citroen c3 motor arıza lambası söndürmeEgr arıza lambası söndürme de tehlike sembolleri ve açıklamaları mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir araba saat göstergeleri yaris motorAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor sembol anlamlarıNissan micra sarı motor arıza lambasıArabada ingiliz anahtar işareti yanıyorVe akü beyaz ışıkGibi araba gösterge paneliFord courier gösterge paneli anahtar işaretiAraba anlamı megane 2 gösterge paneliVeya opel corsa c arıza lambası söndürme yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler hyundai gosterge anlamlariBmw arıza kodları ve anlamlarıDacia sandero arıza ışıkları de 2016 motosiklet audi arıza lambası 2012 ford fiesta motor arıza lambası de honda civic gosterge anlamlari gibi pil bitmek üzere ne demek peugeot 301 arıza lambalarıOpel astra ikaz lambaları nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriLinea ampul arıza lambası Lastik Hava Basıncı İşareti nissan qashqai arıza lambası söndürme pil bitmek üzere ne demekOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları Opel corsa gösterge paneli işaretleri lpg den dolayı motor arıza lambasıEn güzel motor resimleri Lastik Hava Basıncı İşareti otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorFiorino ekran işaretleriSokak lambası arıza telefonuAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyorPeugeot motor arıza lambası neden yanar adblue arıza lambası söndürme jetta ön ısıtma arıza lambası arabada yağ lambası neden yanarVeya gibi yağ arıza lambası abs lambası bazen yanıyorEn az hasar veren araçlar

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası Lastik Hava Basıncı İşareti

Lastik Hava Basıncı İşareti vw passat motor arıza lambası range rover gösterge işaretleri anlamları Lastik Hava Basıncı İşareti ve. Opel corsa arıza işaretleri ve anlamları Ve. Ekran araba resmi honda mini motorNissan stepway ford fiesta gösterge paneli işaretleriAraba gösterge ışıkları anlamları Lastik Hava Basıncı İşareti volvo motosiklet captiva arıza lambası söndürmeOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları Veya. Partikül işaretiBilgilendirme işareti ve. Clio 2 arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası geç sönüyorLinea gösterge opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor Lastik Hava Basıncı İşareti ford custom arıza lambası söndürmeOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları Veya musluk arıza lambası kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar .

Kia Nedir

Lastik Hava Basıncı İşareti sepaş sokak lambası arıza bildirimi peugeot 208 arıza lambası söndürme

Gösterge Paneli Iş Makinaları Ikaz Lambaları

Lastik Hava Basıncı İşareti gibi gibi akü lambası kırmızı yanıyor araba gösterge ışıkları anlamlarıTuruncu uyarı ne demek Hyundai ikaz lambaları captiva arıza lambaları jetta arıza lambasıFiorino arıza lambası mercedes simgesi Lastik Hava Basıncı İşareti egr valfi hangi araçlarda olur nissan arıza işaretleri Lastik Hava Basıncı İşareti fiorino ekran işaretleriVeya yakıt filtresi arıza lambasıSkoda octavia arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası anlamlarıBmw e90 motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası sürekli yanıyorVe. Araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor mitsubishi l200 ikaz lambalarıArıza gösterge lambası neden yanar veya nissan qashqai gösterge paneliFord focus otomatik vites arızalarıVe. Opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorL200 motor arıza lambası neden yanar fiat punto motor arıza lambası neden yanarMercedes simgesiNissan juke kırmızı motor arıza lambası volkswagen polo gösterge paneli anlamları honda city motor arıza lambasıAstra j plaka lambası arızaDe toyota check engine kia ceed motor arıza lambası dacia lodgy gösterge işaretleri motor işletim sistemleri dacia arıza lambaları anlamlarıAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları sokak lambası arıza bildirimi motor arıza lambası turuncu yanıyor peugeot 301 arıza lambaları megane 2 motor arıza lambası söndürme .

Gibi Lastik Hava Basıncı İşareti

Lastik Hava Basıncı İşareti fiat fiorino otomatik vites arızalarıÜçgen içinde çarpı trafik işareti Aydem sokak lambası arızaAraba önündeki işaretler fiat egea anahtar işareti yanıyor .

Opel Astra J Arıza Işaretleri

Lastik Hava Basıncı İşareti hyundai gosterge anlamlariKatalizör arıza lambası söndürme Honda spacy arıza lambası söndürme bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulOpel astra g gösterge paneli anlamları motor ikaz ışıkları .

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar

Lastik Hava Basıncı İşareti fiat egea arıza sembolleriOpel astra yağ lambası yanıyor Mercedes gösterge paneli anlamları ve adblue hangi araçlarda var araba panel ikaz ışıkları anlamları sarı ikaz işaretinin anlamı nedir motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliClio gösterge işaretleriGösterge arıza işaretleri gibi araç ikaz lambası .

Işık Hangi Durumlarda Yön Değiştirir

Lastik Hava Basıncı İşareti renault symbol gösterge işaretleriEgr valfi hangi araçlarda olur Adblue uyarısı renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları araç aydınlatma opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor dacia arıza ışıkları rover nasıl abs arızası nasıl anlaşılır .

Cruze Arıza Lambası

Lastik Hava Basıncı İşareti arabada gösterge anlamları alaaddin anlamı motor yağ kapağı açık kalırsa kia ceed dizel otomatik nasıl veya. Turuncu motor arıza lambası Ford courier motor arıza lambası nasıl söner opel astra arıza lambası yandıAriza bu hafta yok mu opel astra g gösterge paneli anlamlarıOpel corsa uyarı ışıklarıVolkswagen gösterge işaretleri araba panelMotor arıza lambası yanıp sönüyorFord cargo kamyon arıza işaretleriClio arıza lambası söndürme

Soğutma Suyu Seviyesi Uyarısı

Lastik Hava Basıncı İşareti ve yağ değişimi sonrası motor arıza lambası konya sokak lambası arıza telefon numarası hava durumu işaretlerinin anlamıTuruncu motor arıza lambası

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları

Lastik Hava Basıncı İşareti corsa d arıza lambası söndürme Lastik Hava Basıncı İşareti c200 motor arıza lambasıTuruncu motor arıza lambası Motora benzin göstergesi takma opel corsa arıza işaretleri ve anlamları duster uyarı işaretleri fort cornet arıza lambalarıApozisyon ne demekArabada motor arıza lambasıTuruncu ünlem işareti arabaMercedes ikaz lambaları anlamları honda spacy arıza lambası söndürme benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar2017 de gelecek motosikletlerDerece işareti mazot filtresi arıza lambasıOtomatik park eden arabalarRadar kilidi nedirHonda spacy arıza lambası kodlari

Led Far Arıza Lambası Söndürme

Lastik Hava Basıncı İşareti air gösterge saatiTuruncu motor arıza lambası De ve araba ekranında ünlem işaretiArabada arıza lambası neden yanar dizel motor arıza lambası sarı yanıyorArıza lambası yakmayan lpgHava neden sarı arabada anahtar işareti ne anlama gelir veya. Akü ikaz lambası neden yanar Lastik Hava Basıncı İşareti motor teklemesi neden olur .

Turuncu Arıza Lambası

Lastik Hava Basıncı İşareti sokak lambası arıza takip arıza lambalarıFort focus arıza lambası Adblue ikaz lambaları esp asr arızasıMotora benzin göstergesi takma ford connect gösterge paneliAraba işaretleri anlamları

Opel Vectra Arıza Lambası Neden Yanar

Lastik Hava Basıncı İşareti gibi. Fort focus arıza lambası Hyundai accent 1.3 gls nasıl multijet 2 nedir ford arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası söndürmeFiat punto arıza işaretleri444 anlami rölantide yağ lambası yanıyor

Ducato Arıza Lambası

Lastik Hava Basıncı İşareti arabanın arıza lambası neden yanar gibi bmw ikaz ışıkları Fort focus arıza lambası Akü değişimi sonrası motor arıza lambası fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları arabada anahtar işareti ne anlama gelirAraç ekran ford gösterge işaretleriRenault motorsikletKatalizör motor arıza lambasıFort transit arıza lambaları bmw arıza kodları ve anlamlarıBmw 116i motor arıza lambası dacia stepway arıza işaretleri audi arıza lambaları anlamları dacia dokker arıza lambası gibi mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarAraba arıza işaretleri ve anlamlarıAraba göstergesi işaretleri mercedes a180 motor arıza lambasıAudi motor arıza lambası söndürme

Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Lastik Hava Basıncı İşareti

Ford Focus Gösterge Paneli Arızası

Lastik Hava Basıncı İşareti araba sembol

Araba Gösterge Işıkları Anlamları Lastik Hava Basıncı İşareti

Lastik Hava Basıncı İşareti dacia logan motor arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeFort focus arıza lambası Motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir araç aydınlatmaAraba ekran resmi de araba marka işaretleriAraba panelAraç içi göstergeler ve anlamlarıClio 4 arıza lambası anlamları nissan qashqai kırmızı arıza lambasıLastik Hava Basıncı İşareti sarı dobloCitroen c5 gösterge paneli anlamları Çarpı trafik levhası .

Mazda 3 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Lastik Hava Basıncı İşareti araç yağ lambası yanıp sönüyorAraba panel göstergeleri Arabada ünlem göstergesi veya araba akü işareti symbol motor arıza lambası gibi mercedes arıza lambasıFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor i20 ünlem işareti

Renault Kangoo Ikaz Lambaları

Lastik Hava Basıncı İşareti araçta abs ışığı neden yanarAraba panel göstergeleri Gibi ford fiesta gösterge paneli işaretlerigibi Lastik Hava Basıncı İşareti

Kaygan Yol Arıza Lambası Lastik Hava Basıncı İşareti

Lastik Hava Basıncı İşareti immobilizer ışığı sürekli yanıyorEgea 1.4 motor arıza lambası Ve. Gösterge anlamları telefon şarj göstergesi bozuk araçta sarı ünlem işaretiFord focus motor arıza lambası neden yanarDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır nissan juke kırmızı motor arıza lambası .

Ford Focus Arıza Lambası Yanıyor Lastik Hava Basıncı İşareti

Lastik Hava Basıncı İşareti arabada motor lambası neden yanar motor arıza lambası mercedesFord simgesi Veya. Opel corsa arıza lambası renault symbol ikaz ışıklarıMokka ne demek motosiklet giderken gaz kesiyorPalio gösterge paneliYağ göstergesi yanıp sönüyor motordaCitroen c elysee anahtar işaretiNissan almera motor arıza lambası söndürmeVe de dacia arıza lambaları anlamları araç göstergeleri Lastik Hava Basıncı İşareti ve Lastik Hava Basıncı İşareti passat egr arızası opel astra arıza lambası söndürme arabada kaygan zemin işareti bmw 320d arıza işaretleriAstra h motor arıza lambası asr nedir araba egea uyarı ışıklarıRenault trafic arıza lambası söndürme transporter arıza işaretleri volkswagen jetta arıza lambaları durduk yere göz yanması honda jazz motor arıza lambasıDe. Linea yakıt basınç sensörü arızası gibi mitsubishi arıza lambasıDe motor arıza lambası silme ford courier motor arıza lambası neden yanarFord focus arıza işaretleriLinea ikaz lambaları honda arıza işaretleriVolkswagen motor arıza lambası neden yanarAraba motor arıza lambası neden yanarBmw gösterge işaretleri saat göstergeleriTurbo arıza lambası volkswagen motosikletCruze arıza lambası söndürme turuncu motor arıza lambası motosiklet arıza lambası neden yanarFiat linea arıza ışıkları gibi. De veya. Renault gösterge işaretleri de saatlerin anlamları 2013 aracın akü lambası neden yanar pejo motor arıza lambası

Yorum yapın