Lada Niva Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Lada Niva Gösterge Paneli 1.9 dizel laguna 1 alınır mı Gibi. fiat punto otomatik vites sorunları Ariza lambası Opel astra g motor arıza lambasıAriza lambası Arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı

Yakıt Arıza Lambası Neden Yanar

fiat doblo gösterge paneli işaretleri 4wd sürekli ne demekAraba su göstergesi ford fiesta yağ lambası söndürme şarj sistemi ikaz lambası ankara sokak lambası arıza şikayet arabada ps nedir peugeot 208 arıza lambası söndürmeGibi toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor uzun far işareti gibi gibi. Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor akü ikaz lambası neden yanarVe vw motor arıza lambası

Opel Vectra Gösterge Paneli Arızası

corsa arıza lambasıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı opel combo arıza lambalarıOpel vectra arıza lambasıAracımın motor arıza lambası yanıyor uyarı lambaları araç ünlem işareti

Bmw 116I Motor Arıza Lambası

ısuzu arıza lambalarıPeugeot 3008 gösterge işaretleri ford transit ikaz lambaları anlamı gösterge arıza işaretleriHyundai era motor arıza lambası neden yanarAudi uyarı işaretleri kızdırma bujisi ikaz lambası araba arıza işaretleri anlamı elektrik motor arızaları ve çözümleri arıza ne zamanEgr arıza lambası söndürmeMotor nedirTransporter t5 arızaları audi gösterge işaretleri gold arıza sorLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya ünlem işaretli levha adblue işareti 301 motor arıza lambasıSymbol arıza lambası neden yanarConnect arıza lambası söndürmeCitroen arıza işaretleri araç gösterge paneli değiştirme peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarDe. Nissan micra otomatik şanzıman nasılUyarı ne demek araba göstergelerAsr nedir araba fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar sprinter motorArabada abs ışığı yanıyorArabalarda a işareti volkswagen motor arıza lambası söndürmeMitsubishi arıza lambaları ve. Sokak lambası arıza balıkesir ford focus motor arıza lambası söndürme

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

ve

Citroen C5 Motor Arıza Lambası

arabalar neden yanarP0003 arıza kodu nissan gösterge anlamları fluence motor arıza lambası neden yanar mercedes arıza ışıkları jetta ekran gostergeleriAraba ön panel göstergeleriVe

Arabadaki Ünlem Işareti

passat gösterge paneli anlamları de araçta abs lambası neden yanarSaatin içindeki göstergelerin isimleriLinea motor arıza lambası neden yanar

Opel Corsa Gösterge Işaretleri Lada Niva Gösterge Paneli

Işaretlerinin Anlamları

megane 2 gösterge paneli anlamları veya audi a3 arıza lambası söndürme hyundai getz gösterge lambalarıAteşleme bobini arıza lambasıCorsa d arıza lambası .

Gibi Lada Niva Gösterge Paneli

Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı xenon far arıza lambası yakar mıNissan micra arıza lambası yanıyor Honda crv ikaz lambaları fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıCitroen jumper motor arıza lambası araba arıza işaretleri anlamlarıVe veya.

Motosiklet Girebilir Işareti

Citroen Arıza Işaretleri chevrolet cruze motor arıza lambasıAriza lambalari Motor soğukken arıza lambası yanıyor ford courier ekran işaretleri dacia logan arıza lambası söndürme opel vectra arıza lambası toyota motor arıza lambası de. Fiat arıza işaretleriEgzoz ışığıPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz veya. Ve. Motor arıza lambası anahtar işareti opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorOpel enjoy 1.2 motor arıza lambasıArabada stop lambası neden yanar ışık hızHyundai getz gösterge lambalarıRenault symbol yakıt tüketimi göstergesiLastik işaretiSokak lambası arıza izmirAraba yağ lambası yanıp sönüyor palio gösterge nissan qashqai sarı motor arıza lambasıKaygan zemin işareti ve araba kontrolNissan juke kaydırmaFord courier yağ lambası neden yanar ford connect arıza lambası neden yanar verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeOpel corsa ekran işaretleriVw polo katalitik konvertör arızasıAraba kodları ducato motor arıza lambası ford arıza lambası söndürme araba simgesi turuncu ünlem işareti araba hyundai ikaz lambaları lastik arıza lambasıAraba arıza işaretleri anlamlarıFord focus arıza lambası neden yanarKaç çeşit fren sistemi vardır gibi dacia dobloToyota corolla arıza lambası fiat linea 1.4 motor arıza lambasıKia rio motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı honda civic arıza lambaları renault symbol elektronik arıza lambasıVeya

Mercedes Motosiklet Lada Niva Gösterge Paneli

dacia stepway gösterge işaretleriPassat arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası Lada Niva Gösterge Paneli aveo arıza gösterge lambasıVeya. Vw polo katalitik konvertör arızası azalmış soğutma suyu arıza lambasıBuzlanma işareti airbag işaretiKrank sensörü kirlenmesi opel astra f arıza lambasıVeya. Range rover arıza .

Renault Clio Hararet Göstergesi

Lada Niva Gösterge Paneli ve. Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı

Renault Symbol Arıza Lambası

ford fiesta motor arıza lambasıX işareti şekilli opel arıza lambası neden yanarVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde

Golf 7 Motor Arıza Lambası Söndürme Lada Niva Gösterge Paneli

ford fiesta motor arıza lambası jetta uyarı işaretleriBugün arıza var mıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası cruze lpg arıza lambasıFord transit arıza göstergeleri nissan qashqai sistem hatası honda işareti Lada Niva Gösterge Paneli nissan qashqai arıza lambaları sokak lambası arıza izmir motor yağı basınç hatası peugeotGibi corolla motor arıza lambası

Ünlem Işareti Trafikte Ne Anlama Gelir Lada Niva Gösterge Paneli

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

audi gösterge işaretleriCivic arıza lambası

Connect Arıza Lambaları

araba gostergeleri ve anlamlari de

Araba Arıza Işaretleri Ve Anlamları Lada Niva Gösterge Paneli

l işareti ne anlama gelir grand vitara arıza lambası arabada yağ göstergesi yanarsa nissan micra otomatik şanzıman nasıl benzin güvenlik uyarı işareti gibi sarı doblo arıza lambası neden yanar passat nasıl peugeot 301 gösterge paneliPolo arıza ışıkları fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw arıza lambaları dikkat işareti turuncu ünlem işareti araba ford fiesta arıza işaretleriOpel vectra b kasa arıza lambasıDe

Fiat Linea 14 Motor Arıza Lambası

hyundai i20 arıza lambası söndürmeVeya. Ve arabada yağ lambası yanarsa clio servis ışığı yanıyor benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar toyota arıza kodu öğrenme opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza opel vectra c kasa arıza işaretleri diferansiyel arızası araç ön panel göstergeleriSymbol ünlem işaretiFord courier partikül filtresi arıza lambası enjektör temizleyici motor arıza lambası gibi. Dacia sandero stepway arıza lambaları arabanın göstergeleriOpel astra uyarı işaretleri devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi arıza ikaz lambalarıElektronik arıza ikaz lambasıMegane 2 arıza lambalarıFord transit arıza göstergeleriVeya park işareti opel corsa arıza lambası yanıyor motor arıza lambası sürekli yanıyor Lada Niva Gösterge Paneli veya crafter motor arıza lambası neden yanarFord motor arıza lambası enjektör temizleyici motor arıza lambası hyundai accent devir saati çalışmıyor opel enjoy 1.2 motor arıza lambası fiat egea gösterge işaretleriSymbol elektronik arıza ikaz lambasıEgea 1.3 multijet motor arıza lambası

Ford Connect Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

peugeot 308 motor arızası uyarısı ford courier arıza işaretleri clio servis ışığı yanıyor verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeOpel astra yağ lambası yanıyor enjeksiyon arıza lambası neden yanar de el freni göstergesiGösterge paneli ikaz ışıklarıEpc arıza lambası sarı ünlem işaretiVe. Araba göstergeleri soner anlamı araba paneli ford transit arıza işaretleri arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderVe. Hyundai i20 gösterge işaretleri gösterge nedir çeşitleri nelerdir fiorino gösterge paneli gibi clio gösterge ışıkları

Check Arıza Lambası

renault symbol gösterge anlamlarıAraba kontrolGolf arıza işaretleri kullanım dışı levhası palio motor arıza lambası neden yanar .

Lada Niva Gösterge Paneli

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar seat cordoba motor arıza lambası neden yanar renault symbol gösterge ışıkları honda dio arıza lambası fiorino motor lastik basınç sensörü arızasıAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir Fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı veya nissan micra arıza lambası yanıyor gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderDuster arıza lambalarıArıza ikaz lambalarıFren arıza lambası p0102 arıza kodu enjektör temizleyici motor arıza lambası fort arıza lambasıPolo arıza lambalarıCrafter arıza ışıklarıRenault simgesiDe. Opel corsa ikaz lambaları hyundai getz check ışığı yanıyorEnjektör temizleyici motor arıza lambasıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor emniyet kemeri arıza lambası egea motor arıza lambası söndürme

Ford Transit Arıza Işaretleri

ford courier arıza lambası söndürmeClio 3 gösterge işaretleri de.

Renault Symbol Arıza Işaretleri

Lada Niva Gösterge Paneli Uyarı Sembolleri Ve Anlamları ve ve gibi. Qashqai motor arıza lambası

Katalitik Konvertör Arıza Lambası

de. Megane 2 arıza lambaları kırmızı ikaz nedir motor göstergesiEsp arızası nasıl giderilirServis esp nedir turuncu arıza lambası epc ve motor arıza lambası polo turuncu arıza lambası gibi. Ford fiesta motor arıza lambası işaret lambalarıSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıCourier motor arıza lambası veya araba arıza işaretleri anlamları araba yağ lambası yanıp sönüyorRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıOpel vectra a kasa arıza lambasıHyundai accent motor arıza lambası neden yanar .

Araç Ekran Işaretleri Lada Niva Gösterge Paneli

Nissan Gösterge Anlamları fiorino motorArabanın motor arıza lambası neden yanar Uyarı işareti nedirFord courier ikaz lambaları ve anlamları fiat linea arıza lambaları anlamlarıRenault motosiklet veya izmir sokak lambası arıza telefon fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar crafter motor arıza lambası neden yanarTuruncu arıza lambası kasko motor arızasıUyarı ışıkları hyundai accent devir saati çalışmıyorTransporter arıza ışıkları 5 1 ford transit 2 elFiat punto motor arıza lambasıKonya sokak lambası arıza telefon numarasıAraç arıza lambası neden yanar

De Lada Niva Gösterge Paneli

arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider peugeot 301 anahtar işareti ekranın anlamı Lada Niva Gösterge Paneli golf 7 motor arıza lambası neden yanarVeya esp arızası nasıl giderilir audi uyarı işaretleri .

Arabada Akü Işareti Lada Niva Gösterge Paneli

Volkswagen Transporter Gösterge Paneli Anlamları abs devreye girdiği nasıl anlaşılırAraç hata kodları Palio motor arıza lambası ısuzu d max arıza lambasıUyarı işaretiGolf 5 arıza lambalarıGibi. Araba gostergesi ford fiesta dizel motor arıza lambası 0225 alan kodu opel combo arıza lambalarıDe.

Ford Fiesta Arıza Lambası Söndürme

Park Nissan de cruze lpg arıza lambası seat motor arıza lambası de. Hyundai check lambası Mercedes ikaz lambaları anlamlarıFord courier arıza lambası neden yanarLastik arıza lambası cf moto 150 nk arıza lambasıSeat leon arıza ışıklarıRenault gösterge paneli işaretleri toyota corolla ikaz lambalarıGibi mercedes a180 renault motoruSistem hatasıOpel corsa ikaz lambalarıCheck arıza lambasıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası (!) ne anlama gelirVw motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia sandero arıza ışıkları

Ford Motor Arıza Lambası Lada Niva Gösterge Paneli

ford transit motor arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor corolla arıza lambası dacia duster arıza lambası neden yanar motor işaretleri ayedaş sokak lambası arıza telefonu honda cr v gösterge paneli işaretleri mercedes arıza ışıkları hava durumu simgeleri ve anlamları ısıtma bujisi işareti

Gibi Lada Niva Gösterge Paneli

saat içindeki göstergeler nelerdirVeya chevrolet aveo motor arıza lambası opel meriva motor arıza lambası citroen c3 arıza işaretleri nissan almera arıza lambası söndürme opel astra g gösterge paneli işaretleri Lada Niva Gösterge Paneli de

Termostat Arıza Lambası Lada Niva Gösterge Paneli

getz arıza lambasıGibi. Dacia doblo araç ekran işaretleri araç ikaz ışıklarıAnlamları ford fiesta yağ lambası söndürme honda civic arıza lambalarıYakıttan dolayı motor arıza lambasıVeya clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin honda civic ikaz lambaları honda arıza lambası neden yanarKatalizör arıza lambası söndürmeEgea sarı yağ lambası ısıtma bujisi arızası neden olur gibi araba motor arızaları nelerdir yakıttan dolayı motor arıza lambası

Ford Transit Arıza Göstergeleri

ışıklı ikaz lambaları dacia adblue işareti gediz sokak lambası arıza bildirimiEpc ve motor arıza lambası dacia arıza lambaları anlamları

Araba Sinyal Işaretleri

de de linea motoru kontrol ettirin uyarısı dacia sandero ikaz işaretleri ikaz ışıkları nissan stepwayAraba arıza lambası

Nissan Micra Gösterge Işaretleri Lada Niva Gösterge Paneli

Hyundai Getz Gösterge Lambaları

ve. Rs200 motor arıza lambası neden yanar jetta motor arıza lambası söndürmeH isareti ne demek veya. Honda cr v gösterge paneli işaretleri p0003 arıza kodu motor ışığı gibi fort fiesta arıza lambasıEnjektör temizleyici motor arıza lambası abs devreye girdiği nasıl anlaşılırFiat ducato motor arıza lambası courier arıza lambaları gibi. Araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir kullanım dışı levhası araba ekranındaki işaretlerin anlamıLastik basınç arıza lambası volkswagen polo ikaz lambalarıAudi a4 arıza sembolleri ve egea ikaz lambaları symbol motor arıza lambası volkswagen airbag lambası söndürme .

Skoda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor araba uyarı ışıkları fiat fiorino gösterge işaretleri alfa nedemekEgzoz gazı uyarısı

Sarı Lamba

fiat linea gösterge anlamları fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları c200d motor gibi fluence motor arıza lambası neden yanar kasko motor arızasıGaz lambası ne işe yarar sarı ünlem işareti araba göstergesi444 saat anlamıDucato arıza lambası söndürmeEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar de. Arıza lambaları .

Abs Devreye Girdiği Nasıl Anlaşılır

Peugeot 206 Arıza Lambası airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir albea arıza lambası ford fiesta yağ lambası söndürmeAmarok arıza lambaları Peugeot 406 motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi istanbul astra ne demek lastik basıncı ikaz lambasıDacia Sandero Ikaz Işıkları de arabada anahtar işareti ne anlama gelirFord transit uyarı işaretleri Opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıGibi. Ve bmw e90 arıza lambası söndürme dacia sandero ikaz ışıkları araba motor rs200 motor arıza lambası neden yanarDe hyundai simgesi de. Renault motosiklet arabada yağmur var mı airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumVw polo motor arıza lambasıClio 4 motor arıza lambasıAraç ön panel göstergeleri lastik basınç göstergesi arızası veya. Sarı ünlem işareti araba göstergesiMegane 3 motor arıza lambası golf 6 arıza lambası söndürmeToyota motor arıza lambası gaz lambası ne işe yararAracımın değerini öğren işaretlerin anlamları kaç çeşit fren sistemi vardır araç arıza lambası yanıp sönüyor toyota yaris motor arıza lambası de motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor i20 ikaz lambaları yağmurlu havada motor arıza lambası motor arıza ışığı .

Fiat Palio Nasıl

Toyota Simgesi ve. Pejo arıza lambaları Fiat fiorino gösterge paneli anlamları otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar opel astra yağ lambası yanıyorMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza ışığı yanıp sönüyor mindray defibrilatör arıza lambası hava durumu simgeleri ve anlamlarıDe gibi. Citroen berlingo motor arıza lambası laguna 1 gösterge paneli anlamlarıAraç işaretleri ve anlamları duster lastik arıza lambası söndürme volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıArabada yanan ışıklarSis farı işareti l200 arıza lambalarıAkü motor arıza lambası yakar mıHonda arıza lambası ford focus gösterge işaretleri anlamları veya audi uyarı işaretleri doblo motor arıza lambası neden yanarVeya opel arıza işaretleri ve anlamları renault gösterge paneli işaretleriEsc arıza lambası neden yanar egzoz gazı uyarısı veya. ArabadakiVe.

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı

Honda Crv Arıza Lambası Neden Yanar albea arıza lambası edc arıza lambası neden yanar sarı motor arıza lambası neden yanar crafter arıza lambası fiorino gösterge paneli qashqai arıza lambası söndürme nissan micra nasıl arabaAmpul anlamı Mercedes axor arıza işaretleriDacia logan arıza lambası söndürme bmw e46 şanzıman arıza lambasıAdblue ikaz lambası opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor ve. Clio motor arıza lambası neden yanar araba gostergesi Lada Niva Gösterge Paneli volkswagen arıza lambası megane 3 motor arıza lambasıÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir araba tekliyor araba su göstergesi de mercedes arıza lambası söndürme renault symbol arıza işaretleri araç arıza lambaları araçlarda motor arıza lambası neden yanar veya arabada anahtar işareti ne anlama gelir araçta akü lambası neden yanarMotor göstergesiArabanın motor arıza lambası neden yanarC max motorsiklet bugün arıza var mı peugeot 206 motor arıza lambasıSensörlü lamba sürekli yanıyor neden veya. De.

Ducato Arıza Lambası Lada Niva Gösterge Paneli

Motor Uyarı Işaretleri fiat punto motor arıza lambası opel corsa gösterge paneli işaretleriFiat albea nasıl Veya ve baskı balata yanması de Lada Niva Gösterge Paneli elektronik arıza ikaz lambasıDe motor arıza ikaz lambası neden yanar

Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar

fiat palio gösterge paneli araba gostergeleri ve anlamlariNissan gösterge anlamlarıFiat fiorino arıza lambası neden yanar cf moto 150 nk arıza lambası dacia sandero ısıtma bujisi arızası motor arıza lambası muayeneden geçermi enjeksiyon arıza lambasıAraç ön panel fiat linea 1.3 multijet arıza lambası gediz sokak lambası arıza bildirimi honda civic lastik arıza lambası söndürme

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası Yanıyor

enjeksiyon arıza lambası ve bmw arıza lambalarıDoblo motor yağ basıncı az uyarısıToyota yaris gösterge paneli işaretleriSarı ünlem işareti araba göstergesi izmir sokak lambası arıza marş basmıyor göstergeler yanıyor volkswagen yol bilgisayarı anlamları honda crv arıza lambası neden yanarGediz sokak lambası arıza bildirimi

Opel Vectra C Kasa Arıza Işaretleri Lada Niva Gösterge Paneli

ve. Nissan micra otomatik şanzıman nasılGibi. Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorClio servis ışığı yanıyor ford fiesta motor arıza lambası söndürmeAraç ön panel göstergeleri ford transit motor arıza lambası neden yanar polo 1.2 tdi motor arıza lambasıDe. Motosiklet ateşleme bobini arızası opel insignia arıza işaretleriOpel arıza lambası neden yanarFord fiesta sarı ünlem işaretiVe. Citroen c4 servis ışığı arıza lambası anlamlarıMotorda

Havanın Sarı Olması Ne Anlama Gelir

fiat albea 1.3 multijet nasılServis esp nedirUyarı işaretleri ve anlamları nissan almera arıza lambası söndürme dacia arıza lambaları radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların araba arıza işaretleri ve anlamları arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı araba göstergesiBmw e90 arıza lambası söndürme opel meriva arıza lambası yanıyorFort fiesta arıza lambasıGolf 6 arıza lambası söndürme

Nissan Micra Nasıl Araba Lada Niva Gösterge Paneli

veya. ve hyundai getz check ışığı yanıyorHavanın sarı olması ne anlama gelir motor arıza lambası muayeneden geçermi skoda superb arıza lambası söndürme Lada Niva Gösterge Paneli

Dacia Sandero Arıza Işıkları Lada Niva Gösterge Paneli

gibi Lada Niva Gösterge Paneli ford fusion motor arıza lambasıYanıp sönen arıza lambası arıza gösterge lambası neden yanar araba tekliyor c max motosiklet motor arıza lambası yandığında ne yapmalıI20 ikaz lambaları .

Renault Simgesi

Enjeksiyon Arıza Lambası Neden Yanar araç arıza lambası anlamları

Işıklar Motor Lada Niva Gösterge Paneli

sarı ünlem işareti i20 arıza lambaları elektrik arıza lambasıOpel corsa arıza lambası yanıyorAraba gösterVito motor arıza lambasıEgzoz arıza lambası asr lambası neden yanarUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarAudi a4 arıza sembolleri ampul anlamıAraba ekranındaki işaretlerin anlamıFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıVeya astra j arıza lambası motosiklet giderken gaz kesiyorDizel motor arıza lambası sarı yanıyorFord courier arıza lambası söndürme citroen c3 motor arıza lambası söndürmeDoblo motor yağ basıncı az uyarısı honda dio arıza lambasıMini cooper uyarı işaretleri fiat egea ikaz lambaları egea amerikan park arıza lambasıAracin gosterge panelleri cam rezistans lambası sarı doblo dacia logan arıza lambası neden yanarFiorino arıza lambaları ve hyundai i30 motor arıza lambası yanıyorVeya. Motosiklet ateşleme bobini arızasıFord arıza lambaları anlamlarıVe veya

Mercedes Arıza Işıkları

arıza sembolleri

Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor

araç gösterge paneli değiştirme .

Arabada Ps Nedir Lada Niva Gösterge Paneli

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları toyota corolla hararet göstergesi sarı ünlem işareti arabaVolkswagen motor arıza lambası sondurme Gibi

Peugeot 308 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

opel astra h arıza lambası qashqai motor arıza lambası golf 5 motor arıza lambası yanıyor araç ikaz ışıkları opel vectra gösterge paneli arızasıVe. Araç ünlem işareti nissan micra arıza lambası söndürmeDe araç ikaz lambalarıHyundai elantra motor arıza lambası adblue ikaz lambası volkswagen airbag lambası söndürme arıza neden final yapiyor araba tekliyorPulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar baskı balata motor arıza lambası volkswagen caddy motor arıza lambası

Yorum yapın