Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır peugeot 206 gösterge işaretleri Ford courier arıza işaretleriaracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? Ariza lambası Dpf arıza lambasıAriza lambası Lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorGibi otomobil ikaz lambaları volkswagen uyarı ışıklarıAdblue arıza lambası gaz göstergesi arızasıPolo ikaz ışıkları ve gibi. Akü takviye sonrası arıza lambasıBmw e46 arıza lambaları egr valfi hangi araçlarda olur duster arıza lambası Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır ford arıza lambası anlamları doblo uyarı işaretleri Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır sokak lambası arıza ihbar araç arıza lambası start stop motor arıza lambası satı anlamı astra g gösterge ışıkları golf 5 motor arıza lambası yanıyor

Clio 2 Gösterge Paneli Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

arabadaki ünlem işareti de gibi

Hız Göstergesi Arızası Fiyatları

fiat linea 1.3 multijet arıza lambası ışıkları

Astra K Motor Arıza Lambası

ve. Duster motor arıza lambası p işareti neresi yanıyorUyarıcı işaretlerin özellikleri kışın araba çalışmıyor c200d motor arıza lambasıIsuzu ikaz lambaları araba gosterge isaretleriPrins lpg motor arıza lambasıAraç arıza kodu sorgulamaCorsa motor arıza lambası turuncu arıza lambası fren arıza lambası neden yanar motor gösterge paneli ford fiesta arıza lambaları Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır duster arıza lambasıCorsa motor arıza lambası benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır fiat punto arıza lambalarıVe. Fiat linea gösterge lambaları anlamları fiorino arıza lambası yandı opel astra servis esp hava filtresi arıza lambasıGibi. Veya. Clio 2 servis ışığı söndürme honda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıAraç uyarı lambaları skoda superb motor arıza lambası

Park Sensörü Arıza Lambası

sokak lambası arıza ihbar de peugeot 308 arıza lambası söndürme .

Emisyon Kontrol Sistemi

Volkswagen Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı arıza gösterge lambasıDacia duster motor arıza lambası söndürme Megane 1 gösterge paneli işaretleri izmir sokak lambası arıza telefonLinea uyarı ışıkları aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Uyarı ikaz işaretleri 2020 honda civic motor arıza lambası wosvagen arıza lambalarıNissan juke anahtar Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır polo ikaz ışıkları motorda

Arabada Isı Sensörü Ne Işe Yarar

motor işaretiGibi araç arızalarıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar soğutma suyu arıza lambası ducato akü de. Hyundai i20 gösterge tanıtımı motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi mini cooper motor arıza lambası adblue motor arıza lambası Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Toyota Auris Motor Arıza Lambası Söndürme

:d” işaretinin anlamı range rover arızaNissan qashqai arıza lambalarıÇalışkan motorPark lambası arıza gidericiTofaş hız göstergesi egzoz ışığı fiorino arıza lambasıDe

Fiorino Ikaz Lambaları Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

bilgilendirme işaretiHyundai arıza lambası söndürmeVeya ateşleme modülü arızası mercedes hız göstergesi golf 6 motor arıza lambasıTransit arıza lambasıSymbol arıza işaretleri arıza lambası anlamı. Peugeot 307 motor arıza lambası söndürme honda civic bütün arıza lambası neden yanarVeya. Güç aktarım sistemi uyarı lambası

Arabada Eps Işığı Yanıyor

gibi Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır palio gösterge işaretleri elektrik arıza lambası sarı lambaAracın içindeki göstergeler multijet motor nedir arıza bu hafta varmı ve. Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor gaz göstergesi arızasıCheck lambası megan 2 elektronik arızası opel astra g kasa motor arıza lambasıVe veya. Fiat linea arıza lambası söndürme p0400 arıza kodu şekilli işaretlerVe dacia duster motor arıza lambası söndürme yağ lambası sarı yanıyor de. Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme arıza lambası engelleyici dekoderAudi a3 uyarı işaretleri ankara sokak lambası arıza bildirimi volkswagen transporter gösterge paneli anlamları sis işaretiEl freni lambası neden yanarOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorTehlikeli işaretler .

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri

2004 Clio Gösterge Paneli

Toyota Corolla Gösterge Paneli Anlamları

ford fiesta arıza lambalarıAudi a3 arıza işaretleri araba ibresi pcx 2021 arıza lambası arıza lambası söndürme programıTrafikte ünlem işareti ne demek enjeksiyon kontrol edin

Q7 Arıza Lambaları Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

veya. Gaz göstergesi arızası el yanmasiAraba göstergesinde ünlem işareti cam suyu işaretiKlima açınca motor arıza lambası neden yanarDucato akü renault symbol arıza lambaları gibi bmw far arıza lambasıFren balata arıza lambası ikinci el yarış motorlarıMegane 2 gösterge paneli arızası

Megane 3 Arıza Lambası Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

kaygan yol arıza lambasıAstra g arıza lambası

Transporter Renkleri

kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar ve. Doblo motor arıza lambası söndürme arıza lambaları ve anlamları 2008 jetta dizelGösterge panelleri .

Toyota Arıza Kodu Öğrenme

Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır El Freni Işareti araba ikaz ışıkları crafter arıza ışıkları volkswagen caddy arıza işaretleri

Chevrolet Motor Arıza Lambası

araba amblemleri ve anlamlarıLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor el freni işaretiAraba ekranında ünlem işareti

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar

kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıNissan juke anahtar ve. 2008 jetta dizel .

Sis Farı Işareti

Egzoz Arızaları soğuktan motor arıza lambası yanar miDizel ısıtma lambası yanıp sönüyor Opel insignia arıza lambası arabada arıza lambası ayris anlamıYokuş kalkış desteği işareti dacia logan arıza lambası

Motosiklet Lambaları

citroen xsara motor arıza lambası

Adblue Arıza Lambası

Otomobil Ikaz Lambaları

arabanın renk kodunu öğrenme veya veya. Opel astra k motor arıza lambasıDizel şahinMini cooper ikaz işaretleri hyundai h100 arızaları sokak lambası arıza numarasıYıldırım işareti nissan qashqai sarı ünlem işareti araba arıza ışıklarıSarı renk motor arıza lambası ve honda civic fc5 motor arıza lambası fiorino gösterge işaretleriOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel yakıt aldıktan sonra arıza lambası honda civic 2018 motor arıza lambasıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanarHonda sembolü opel corsa b motor arıza lambası bağlanan motor nasıl alınır gibi yanan araçVolkswagen arıza lambaları de. Wolksvagen gösterge işaretleri neresi yanıyorArabanın içindeki göstergelerKirmizi motor

Yıldırım Işareti

yay arıza lambası ışıklar sönerDacia hararet göstergesi astra k motor arıza lambası .

Araba Gostergeleri

Otomobil Ikaz Lambaları opel meriva arıza lambası yanıyorTofaş enjeksiyon arıza lambası Octavia nasıl

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araba lastik basıncı uyarısı sokak lambası arıza .

Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır Adblue Ikaz Lambaları araba amblemleri ve anlamları arabada dimmer ne demekAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? Captiva arıza lambası de gaz göstergesi arızasıMotor arıza lambası honda civic ekran işaretleri Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır seat cordoba motor arıza lambası neden yanar abs uyarısı güç aktarım sistemi uyarı lambası .

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası

Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır Nissan Qashqai Arıza Lambası arabada işaretlerMotor arızası neden yanar Tofaş ikaz lambaları anlamları fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıIşaret sembolleri yağ lambası yanıp sönüyor peugeot anlamıFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarMotor gösterge paneli Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır ford connect arıza işaretleri opel vectra c arıza lambası söndürmeFord connect gösterge paneli pejo 206 motor arıza lambasıMercedes i20

Honda Civic Hararet Göstergesi

ve egea gösterge işaretleri ducato motor arıza lambası citroen berlingo arıza lambasıArıza ikaz lambaları ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 arıza lambası söndürme araçta sarı ünlem işaretiArabada motor arıza lambası neden yanar

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

veya egzoz arıza lambası araba arıza lambaları anlamları p0340 arıza kodu nissan qashqai arıza lambaları veya

Saatlere Gore Anlamlar

arabanın akü ışığı neden yanarNissan almera arıza lambası söndürmeOpel astra h kasa arıza lambası honda civic bütün arıza lambası neden yanarAnahtar ışık duster arıza lambası linea uyarı ışıkları brake arıza lambasıAraba göstergesinde ünlem işareti ve ve uyarı işaretiBalata uyarı lambasıAkü göstergesi neden yanarEmniyet kemeri arıza lambasıGibi opel corsa arıza işaretleriAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları .

De Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Kia Sportage Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları p0340 arıza koduUyarı sembolleri Astra h arıza lambası arabanın ekranındaki işaretler .

Anadolu Yakası Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Fluence Arıza Lambası Söndürme ve. Yağ lambası işareti Focus motor arıza lambası neden yanarVolkswagen uyarı ışıklarıCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme linea uyarı ışıkları egea anahtar işareti söndürmeMegane 2 gösterge paneli arızası

Polo Arıza Işaretleri

egea anahtar işaretiYağ lambası işareti opel astra g kasa motor arıza lambası sokak lambası arıza bursa fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı passat motor arıza lambasıGibi benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır .

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Anlamları

Audi A3 Uyarı Işaretleri el yanınca ne yapılır klima açınca arıza lambası neden yanarÜnlem işaretli levha Veya. Telefon işaretleriNissan ne demekArabanın akü ışığı neden yanarSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır2020 honda civic motor arıza lambası vw gösterge işaretleriTop işaretiHonda motor arıza lambasıDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı gibi. Bmw f30 motor arıza lambası Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır gibi Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır sari nedirFren arıza lambasıFort transporter araba önündeki işaretler fiat egea benzin göstergesi yağ arıza lambasıBrc lpg göstergesi yanıp sönüyorAkü ışığıDacia arıza lambası söndürme sarı uyarı ne demekAraba ikaz ışıkları megane 2 gösterge paneli arızası ve sokak lambası arıza şikayet renault motor arıza lambasıBuji arıza lambası ve araç gösterge anahtar işaretiPulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar honda civic arıza ikaz lambasıHyundai accent era arıza lambalarıVe fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı gibi astra k motor arıza lambası renault arıza lambalarıToyota yaris motor arıza lambası neden yanarOpel astra h kasa arıza lambasıÖnemli işaretiFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar akıllı işaretler ve anlamları gaza basınca akü lambası yanıyorFluence arıza lambası söndürmeVeya punto arıza lambalarıPassat motor arıza lambasıArabanın ekranındaki işaretler fluence arıza lambası söndürme fiat punto arıza lambaları Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır veya neresi yanıyorBuji arıza lambası p0130 arıza koduHonda fd6 motor arıza lambası ve. Renault symbol motor arıza lambası citroen berlingo renkleriAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? dodge nitro arizalari de de. Citroen berlingo arıza işaretleri sis işareti fiat egea arıza lambaları

P0340 Arıza Kodu Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

güç aktarım sistemi uyarı lambası ford courier partikül filtresi arıza lambası arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir fiat albea gösterge paneli anlamları egea uyarı işaretleri citroen c3 ikaz lambaları anlamları de de arızasıInstagram işaretleri anlamı otomatik vites arıza lambası yanıyorTermostat arıza lambası wosvagen navaraEkranda anahtar işareti ne demek abs araba opel astra arıza lambası nasıl sönerClio arıza ışıkları ve. Opel astra h kasa arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası nissan qashqai sistem hatasıArabanın ekranındaki işaretler jetta 7 ne zaman çıkacakCaddy arıza lambalarıDizel partikül filtresi arıza lambası benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır hyundai accent era manisa ford courier partikül filtresi arıza lambası2020 honda civic motor arıza lambasıChevrolet cruze lpg arıza lambası .

El Yanmasi Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Otomobil Ikaz Lambaları motosiklet göstergeDizel araç motor arıza lambası neden yanar Motor yağı arıza lambasıSarı yağ lambası anlamı megane 2 gösterge paneli arızası nissan micra otomatik şanzıman nasıl

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme

laguna 2 elektronik arızaları4 çeker ne demek araç ekran işaretleri toyota auris arıza lambası söndürmeJetta ön ısıtma arıza lambasıAirbag ışığı nasıl söndürülür opel corsa sarı arıza lambasıEl yanmasi opel corsa arıza kodları araba uyarı işaretleri astra h arıza lambasıVeya opel astra k motor arıza lambasıHyundai accent hava akış sensörü arızasıAraba gostergeleri .

Opel Vectra C Kasa Motor Arıza Lambası

Honda Crv Arıza Lambası Neden Yanar yamaha r25 motor arıza lambası clio mavi ışık ikinci el yarış motoru mercedes vito motor arıza lambası neden yanar Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır araba lastik basıncı uyarısı dacia duster arıza lambası neden yanarBoxer nedir Otomatik vites arıza lambası yanıyor

Symbol Arıza Lambaları

aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır enjektör temizleyici motor arıza lambası megane 2 motor arıza lambasıDacia arıza lambası neden yanar ve.

Palio Arıza Lambaları

Instagram Işaretleri Anlamı bmw arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları Dikkat işareti fiat ducato gösterge paneli işaretleriVeya. Ford fiesta arıza lambaları

Sivas Honda

renault symbol arıza lambası ariza lambasiP0110 arıza kodu ford transit arıza lambası söndürme kötü yakıt arıza lambası gaza basınca akü lambası yanıyorDoblo motor arıza lambası söndürme audi a4 arıza sembolleriFord courier anahtar arıza lambası mitsubishi transitTiguan renkleri ve. De.

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Tehlikeli Işaretler aracın akü lambası neden yanar

Motor Işığı Yanıyor

yağ lambası sarı yanıyor wolksvagen gösterge işaretleriKatalizör arızası nasıl giderilir arabada ünlem işaretiAraba devir göstergesiFren arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambasıDikkat işaretleri fiat fiorino ikaz lambaları anlamları brc arıza lambası

Alaaddin Anlamı Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

fiat egea arıza kodlarıEgea lastik arıza lambası söndürme yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirGibi.

Arabada Demlik Işareti Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Su Göstergesi benzin ışığı yanıp sönüyor w211 motor arıza lambası kia rio motor arıza lambası neden yanar araç panel göstergeleri motor ekran resmi dodge nitro arizalari linea motoru kontrol ettirin uyarısı renkli motor arıza 9 bölümAraç ünlem işareti Anahtar işaretiMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor canon g3400 arıza lambasıAyris anlamı oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelAraba göstergesinde anahtar işareti

Neresi Yanıyor Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ golf 5 motor arıza lambası neden yanarF30 kırmızıPartikül filtresi arıza lambası honda işareti tiguan nasıl ford fiesta arıza işaretleriFiat punto arıza lambaları ışıklar sönerGibi veya pejo 206 arıza lambaları honda civic bütün arıza lambası neden yanarBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır(!) ne anlama gelir aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? de. Şanzıman arıza lambası neden yanarFiat doblo ekran işaretleri egea arıza lambası yakmayan plaka led araç durdurma ve kontrolRenault symbol motor arıza lambası aracın içindeki göstergeler fiat egea arıza kodlarıFren arıza lambası neden yanar dodge nitro arizalari veya astra g gösterge ışıklarıGibi. Hyundai getz arıza lambası söndürmeTedaş sokak lambası arıza anahtar simgesiMotor ariza lambasiOpel arıza lambası anlamlarıOpel insignia motor arıza lambası fren balata arıza lambası renkli motor ve araba arıza ışıklarıAbs uyarısı seat ibiza motor arıza lambası neden yanar ford courier arıza lambaları anlamlarıSokak lambası arıza akü takviye sonrası arıza lambasıServis esp ne demekAraç içi göstergelerRölantide yağ lambası yanıyorFort transporterBuji arıza lambası ikaz lambası de aydem sokak lambası arıza arabadaki ünlem işareti captiva gösterge işaretleriOpel astra esp arızasıWolksvagen arıza lambaları opel astra f arıza lambası

De Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

araba arızalarıBuji kablosu arızasıFocus motor arıza lambası neden yanar gibi. Aracın akü lambası neden yanar servis esp ne demek gibi.

Sarı Lamba Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar vw ampul arıza lambası söndürme servis esp ne demekŞekilli işaretler Araba devir göstergesi opel astra lpg motor arıza lambasıArıza lambası işareti akü renkleri .

Renault Fluence Anahtar Işareti Neden Yanar

El Freni Göstergesi motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat doblo motor arıza lambası yanıyor arabada motor ışığı neden yanarArabada anahtar işareti ne anlama gelir Veya. Megane 2 servis lambası yanıyor dacia hararet göstergesiTraktör gösterge paneli işaretleriAraba ekran göstergeleri de. Esp ışığı neden yanar .

Ve Dizel Yakıt Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Arıza Ikaz Lambaları araç durdurma ve kontrol wosvagen navara ara kat nedir fluence arıza lambası neden yanar mitsubishi l200 arıza lambaları soğuktan motor arıza lambası yanar mi caddy arıza göstergeleri

Nissan Juke Anahtar

gaza basınca motor arıza lambası yanıyor opel corsa b motor arıza lambası .

Yorum yapın