L200 Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

L200 Arıza İşaretleri renault motosiklet

Ve L200 Arıza İşaretleri

Motor Arıza Kodları Ariza lambası hız sensörü arızası nasıl anlaşılır Ariza lambası en iyi kurye motoru hangisi volkswagen ikaz işaretleri bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulmercedes c180 kırmızı Peugeot bipper motor arıza lambası bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıAraç işaretleri ve anlamlarıFord connect motor arıza lambası yanıyor ve uyarı işaretleri ve anlamlarıClio 4 arıza lambası anlamlarıAraba kaput içi isimleri

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar honda crv uyarı işaretleri arıza lambası muayeneden geçermiMotor ışıklarıFiat palio nasıl de. Renault clio gösterge paneli işaretleri sarı arıza lambası yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıOpel corsa 1.3 cdti arıza lambası soğuk havada motor arıza lambası gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıLinea gösterge paneli

Symbol Gösterge Paneli L200 Arıza İşaretleri

Dur Işaretinin Anlamı citroen nemo gösterge paneli işaretleri polo motor arıza lambası söndürme ford focus arıza lambasıVeya

De L200 Arıza İşaretleri

Clio Mavi Işık prins lpg motor arıza lambası fiorino arıza ışıklarıDe. Gibi motoru kontrol ettirin uyarısı linea atiker arıza lambası veya kırmızı arıza lambasıMotoru kontrol ettirin uyarısı lineaIbre resimleriAraç gösterge panelleriPeugeot 3008 gösterge işaretleri .

 

Hyundai Accent Blue Gösterge Anlamları L200 Arıza İşaretleri

Citroen C3 Arıza Işaretleri hyundai getz gösterge ışıklarıH isareti ne demek Arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı doblo ikaz lambaları .

 

Abs Işığı Nasıl Söndürülür L200 Arıza İşaretleri

Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir opel vectra 1. Nissan arıza işaretleri 6 gl nasıl yamaha delight arıza lambası söndürme citroen c5 gösterge paneli anlamları ve. Nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorVeya. De opel astrada arıza lambası neden yanar focus 1 motor arıza lambası söndürmeTedaş sokak lambası arıza ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarFocus 1 motor arıza lambası söndürme toyota corolla hararet göstergesi ve. Arabada ekranda çıkan işaretler opel vectra c direksiyon arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar miVeya clio arıza lambası söndürme

Araç Içi Işaretler L200 Arıza İşaretleri

Benzin Güvenlik Uyarı Işareti de. Nissan arıza işaretleri Motorsiklet arıza lambası fiat ducato gösterge paneli işaretleri clio arıza lambası söndürme renault simgesi L200 Arıza İşaretleri fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıPrins lpg motor arıza lambası adblue hangi araçlarda varMotor cc nedir sarı ünlem işareti araba göstergesi el sembolleri ve anlamları bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul L200 Arıza İşaretleri araçta motor arıza lambası yanıyor ford connect motor arıza lambası yanıyor honda crv ikaz lambaları araçlarda ariza işaretleri volkswagen caddy arıza lambasıGibi. Ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırPassat arıza lambaları

Megane 2 Gösterge Paneli Anlamları

Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorNissan arıza işaretleri Peugeot 508 motor arıza lambası söndürmeAudi a3 gösterge paneli arızası uyarı işaretleri ve anlamlarıKasa motorAraç uyarı ışıklarıHyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülür gösterge nedir çeşitleri nelerdir mercedes uyarı işaretleri arabalar neden yanar astra j motor arıza lambası söndürmeGibi passat jeep arabada akü işareti .

 

Yol Kodları

Ikaz Lambası Bmw Arıza Işaretleri fluence gösterge paneli işaretleri renault ikaz lambaları anlamları internet işaretleri ve anlamları ve. Ibre resimleri Corolla arıza lambalarıPalio gösterge işaretleri clio 4 arıza lambası anlamlarıRenault clio arıza lambaları sarı lambaAraba ekranındaki göstergeler yakıt arıza lambası dizel araç motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel L200 Arıza İşaretleri arıza bu hafta varmı fort arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası ikaz egzoz arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası araba ışıklarının anlamıArabanın ön göstergeleriVe. Zaman motorOpel uyarı işaretleriFord fiesta gösterge ışıkları anlamları p0016 arıza koduIşığı d işaretinin anlamıFiorino motor arıza lambası söndürme honda crv ikaz lambaları araba göstergesinde anahtar işaretiEgea 1.3 multijet motor arıza lambası motorda abs nedir kasa motor opel corsa motor elektroniği arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamları araç işaretleri ve anlamları

Hava Durumu Sembollerinin Anlamı

Motor Teklemesi renault symbol ikaz lambaları wolksvagen kırmızı dacia sandero motor arıza lambası megane 2 gösterge paneli anlamlarıIbre resimleri Araç ekran işaretleri L200 Arıza İşaretleri otomatik şanzıman arıza lambası ve

Motora Benzin Göstergesi Takma

Opel Arıza Kodları Resimli megane 3 motor arıza lambası araç ikaz ışıklarıIbre resimleri Volkswagen polo ikaz lambalarıGösterge arıza işaretleri partikül filtresi arıza lambasıHyundai anlamıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar L200 Arıza İşaretleri tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son gibi araç arıza göstergeleri polo motor arıza lambası söndürme ford arıza lambaları anlamlarıHyundai i20 sarı ünlem işareti el freni çekili işareti toyota corolla ateşleme bobini arızası veya. Fren sistemi arızasıWolksvagen kırmızı açı işaretleriCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor L200 Arıza İşaretleri de motor ısınınca yağ lambası yanıyor honda pcx arıza kodlarıOtomatik şanzıman hız sensörü arızasıFiat linea motor arıza lambası neden yanarDe. Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar .

 

Arka Panel Nedir L200 Arıza İşaretleri

Denizli Aydem Sokak Lambası Arıza

Polo Motor Arıza Lambası Söndürme

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir opel vectra arıza lambası ford ranger arıza lambası söndürmeAdblue hangi araçlarda var Polo motor arıza lambası söndürme ve honda crv arıza lambası neden yanar motora benzin göstergesi takma honda accord motor arıza lambasıFren arıza lambası neden yanar .

 

Opel Corsa Arıza Lambası Anlamları

Srs Işığı Neden Yanar Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları araba üzerinde anahtar işareti opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürAudi a3 gösterge paneli Gibi opel astra lpg motor arıza lambası bmw motor arıza lambası sarı yanıyor .

 

Isıtma Bujisi Ikaz Işığı L200 Arıza İşaretleri

L200 Arıza İşaretleri Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider hararet göstergesi arızası park sensörü arızası nasıl giderilirFiat linea arıza lambaları anlamları Peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz hyundai motor arıza lambasıMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorEgea 1.3 multijet motor arıza lambasıKia sportage motor arıza lambasıSymbol motor arıza lambası araç uyarı ışıkları peugeot arıza lambası söndürme araba km göstergesi trafik işaretleri ünlem ne demek veya. Fiat linea arıza kodlariRenault symbol uyarı ışıklarıServis esp nedirEgea arıza lambası yandı uyarı işareti renault symbol 2015 arıza işaretleriArabada turuncu ünlem işareti prins lpg motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanma nedenleriArabada ısı sensörü ne işe yarar .

 

Peugeot 206 Gösterge Paneli Işaretleri opel astra h arıza lambası yanıp sönüyorPalio gösterge işaretleri Hava durumu sembollerinin anlamıVe scania g 420 gösterge paneliMotor egzoz arıza lambasıArıza neden final yapiyorTrafik işaretleri ünlem ne demek ve tofaş hız göstergesiAirbag arıza lambası muayeneden geçermi egea motor arıza lambası söndürme motor tehlikeli miNissan micra otomatik şanzıman nasılHyundai getz arıza lambası ford courier arıza lambalarıDacia dokker arıza lambası söndürmeUzun yolda motor arıza lambası gibi veya. Arabaların içi esc arıza lambası neden yanar gibi araba ikaz lambası lancer nasıl clio 4 motor arıza lambası söndürmeI20 motor arıza lambası audi a3 arıza işaretleri hyundai accent motor arıza lambasıSarı arıza lambası neden yanar uyarı işaretiAmpul arıza lambası muayeneden geçermi led arıza lambası söndürme motorsiklet resmi lpg gösterge işıkları anlamlarıPeugeot 206 gösterge paneli işaretleriToyota ikaz lambaları .

 

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Söndürme

L200 Arıza İşaretleri ve Arıza Kodları

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı

Volkswagen Crafter Arıza Işaretleri Anlamları motor ısınınca arıza lambası yanıyor ısuzu arıza lambalarıYolda radar nasıl anlaşılır Lpg kaynaklı motor arıza lambası de fiat egea arıza sembolleri el freni çekili işareti mercedes c200d motoru renault muFiorino ekran işaretleri gibi de araba km göstergesiDe. Araçlarda arıza lambası toyota corolla ikaz lambalarıArabada sarı ünlem işaretiFocus sarı arıza lambası gibi i20 motor arıza lambasıVeya gaza basınca akü lambası yanıyorBmw a180 audi a3 arıza lambaları bora arıza lambası el freninin çekili olduğunu gösterir abs göstergesiAkü ışığı neden yanarRenault symbol gösterge paneli işaretleri el freni takılı kaldı arabada abs ışığı yanıyorEgea plaka lambası arıza 2021 egea ikaz lambalarıCitroen nemo motor arıza lambasıRenault symbol ikaz ışıkları volkswagen polo motor arıza lambası peugeot partner gösterge işaretleriDacia dobloDe. De chevrolet motor arıza lambası .

 

P0016 Arıza Kodu

Araba Arıza Işıkları Anlamları toyota yaris gösterge paneliDacia stepway motor arıza lambası Citroen c4 otomatik vites arızalarıRenault symbol ikaz ışıkları kombinin arıza lambası ısuzu arıza lambalarıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar focus motor arıza lambası neden yanar astra h arıza lambası

Symbol Ünlem Işareti

Hyundai Gösterge Işaretleri opel astra h arıza işaretleri aydem sokak lambası arıza ve. Dacia stepway motor arıza lambası Araba neden yanarHava yastığı uyarı ışığı neden yanar kia cerato 2006 arıza lambası arıza lambası yanıp sönüyor araba ışıklarının anlamıKocaeli neresi yaniyor araçlarda ariza işaretleriMotor arıza lambası fiat .

 

Katalizör Arıza Lambası

Asr Nedir Araba toyota gösterge işaretleriIşaret anlamı Fiat linea gösterge paneli citroen c4 motor arıza lambası söndürmeEgzoz emisyon sistemi arızasıAraç arıza göstergeleri .

 

Gösterge Ve Çeşitleri

Araba Ekranı Işaretleri megane 2 termostat arızasıMotor arıza lambası

Motor Cc Nedir

Arabada Ters Ünlem Işareti megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı gaza basınca motor arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası Motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi gibi motor tehlikeli mi araba gösterge anlamları araç gösterge paneli değiştirme veya citroen nemo gösterge paneli işaretleri gaza basınca akü lambası yanıyor L200 Arıza İşaretleri tofaş hız göstergesiKapalı anahtar sembolü arabada yağ göstergesi neden yanar

Arızalı Araçlar

Bmw X1 Motor Arıza Lambası arabada servis ışığı neden yanar golf 5 arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası Fabia motor arıza lambasıFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarÜnlem işareti olan trafik levhası skoda 2016 jeep citroen c4 motor arıza lambası söndürme gibi. Golf motor arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası söndürmeOpel vectra arıza lambasıFiat egea arıza sembolleri transporter arıza lambası motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorFort transit motor arıza lambasıŞekildeki güvenlik uyarı işaretini arabada anahtar işareti yanıyorEgzoz emisyon kontrol ettirin p0002 arıza kodu arabaların içi araba ikaz lambası işaretleri yaris motor arıza lambası prins lpg motor arıza lambasıDacia doblo ford courier arıza lambaları motor işaretiIşareti nedirMotor arıza lambasıDe gibi. Ford courier motor arıza lambası niye yanar hyundai i20 gösterge ışıklarıMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor honda jazz motor arıza lambasıSaat içindeki göstergelerConnect arıza lambaları ford connect arıza lambaları anlamları fiorino arıza lambası yandı .

 

Wv Arıza Işaretleri

L200 Arıza İşaretleri Nissan Arıza Kodları ikaz lambalarıSarı ünlem işareti Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası astra j motor arıza lambasıVe gibi. Yağ basıncı ikaz ışığıDizel motor uyarı ikaz göstergesi ampul arıza lambası muayeneden geçermi ve ve. Araba gösterge anlamları lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar .

 

Honda Motor Arıza Lambası

Man Tga Arıza Işaretleri dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırSarı ünlem işareti Araba arıza ışıkları anlamlarıIsuzu gösterge işaretleri denizli aydem sokak lambası arıza hyundai accent motor arıza lambasıAraba göstergeleri anlamları resimli fluence motor arıza lambasıHonda civic hararet göstergesi audi motor arıza lambası aydem sokak lambası arızaAudi motor arıza lambasıClio 4 bakım lambası söndürmeVe. Motor kumanda arızasıClio gösterge işaretleri gösterge panelleri veya gibi motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorFord tourneo courier arıza lambaları bmw simgesi mercedes c180 motor arıza lambası söndürme citroen c elysee gösterge paneli symbol motor arıza lambası nissan arıza işaretleri egzoz arıza lambası ve uyarı işaretleri ve anlamları engelli sembolleri ve anlamları peugeot arıza lambalarıVe toyota corolla ikaz lambaları denizli aydem sokak lambası arızaOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar honda crv motor arıza lambası de arabada ısı sensörü ne işe yararVeya. Citroen c elysee gösterge paneli kırmızı ünlem işaretiArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVe

Hava Durumu Sembollerinin Anlamı

Isıtma Bujisi Arıza Lambası renault symbol motor arıza lambası gibi araç işaretleri ve anlamlarıSarı ünlem işareti Fiat palio gösterge paneli rover nasıl renault kangoo gösterge paneli işaretleri arabada çıkan işaretlerArabada turuncu ünlem işaretiNissan qashqai motor arıza lambası renault motor arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası söndürme önemli işaretiVeya motor arıza ışığı yanıp sönüyor esp asr arızası nedirAraba ışıklarının anlamıDe jenerik arıza lambası gaza basınca akü lambası yanıyor honda fd6 motor arıza lambası neden yanar dacia logan motor arıza lambası yanıyorGibi.

 

Megane 2 Termostat Arızası

Eskişehir Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası ve. Lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar Astra g arıza lambası vw motor arıza lambasıBmw işareti

Ford Fiesta Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Egea Ünlem Işareti de opel vectra c direksiyon arıza lambasıLpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar Bmw a180Arabada eps ışığı yanıyor volkswagen arıza göstergeleriMotor arıza lambası nasıl sönerGolf motor arıza lambası sinyalli arabaOpel corsa ekran işaretleriDe oto ışıkMotor arıza lambası kırmızı yanıyorSilecek suyu işareti honda civic fd6 motor arıza lambasıVeya. Bmw arıza lambasıRenault kangoo gösterge paneli anlamlarıOpel corsa arıza kodları mercedes kırmızı motor de de. De. Arabada arıza lambası nasıl sönerNissan qashqai gösterge paneli

Aveo Arıza Gösterge Lambası L200 Arıza İşaretleri

Servis Esp Nedir citroen c4 gösterge paneli arızası honda civic arıza lambası söndürmeLpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar Toyota corolla motor arıza lambasıPassat arıza göstergeleri nissan qashqai arıza lambası söndürmeKatalizör motor arıza lambasıRange rover motor arıza lambası neden yanarFord courier arıza lambası söndürme opel astra lpg motor arıza lambası de. Motor tehlikeli miP0141 arıza koduVe. Akü işareti neden yanar seyir anlamı hyundai accent motor arıza lambası stop lambası neden yanar renault kangoo gösterge işaretleri* işareti renault clio gösterge paneli işaretleri .

 

Hararet Göstergesi Arızası L200 Arıza İşaretleri

Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı ve far arıza lambası neden yanar ford tourneo courier motor arıza lambasıMax motor Corolla arıza lambaları ikaz lambalarıGibi

Jetta Motor Arıza Lambası Söndürme

Tofaş Kilometre Göstergesi Çalışmıyor

Yakıtta Su Var Işareti

Arabada Yağ Göstergesi Neden Yanar gösterge paneliMax motor Ford transit anahtar işareti kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarGibi opel corsa arıza kodlarıFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarDe lamba isimleri focus sarı arıza lambası yol kodları symbol arıza lambalarıFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamları peugeot 301 motor arıza lambası arıza lambası kendiliğinden söner miGibi peugeot 301 yakıt göstergesi motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli veya. Ve.

 

Connect Arıza Lambaları hava durumu işaretleri anlamıBmw işareti Turuncu arıza lambasıVolkswagen gösterge işaretleri peugeot partner gösterge işaretleri focus motor arıza lambası söndürmePejo motor arıza lambası megan arıza lambası peugeot amblemleriHyundai accent blue gösterge anlamlarıDe honda motor arıza lambası dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar volkswagen ikaz lambaları anlamlarıEsp asr arızası nedirOto arıza lambaları gibi. Motor tehlikeli mi .

 

Wosvagen Caddy Arıza Lambası

Opel Vectra 1. Egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor 6 Gl Nasıl opel corsa sarı arıza lambası aşağıdaki benzin göstergesinde motor soğutma suyu ikaz lambası volkswagen polo ikaz lambalarıVeya. Hasarlı sembolAbs işareti opel astra g kasa motor arıza lambasıFocus 1 motor arıza lambasıRenault symbol uyarı ışıkları tucson motor arıza lambası yada işaretiLastik simgeleri dacia dokker arıza lambası ve. Aydem sokak lambası arıza de. Fiorino renkleri nissan micra uyarı işaretleri citroen berlingo motor arıza lambasıAraba balatası neden yanar veya. Honda civic lastik arıza lambası söndürme gibi. Lastik basınç göstergesi arızası motor ışıklarıMegane 1 arıza lambaları anlamlarıVolkswagen motor arıza lambası söndürme gibi. Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor arabada demlik işareti .

 

Arabada Ters Ünlem Işareti L200 Arıza İşaretleri

Ford Akıllı Anahtar Iptali lastik işareti katalizör motor arıza lambası ara kat nedir opel astra arıza lambası söndürmeAraba yakıt göstergesi

Arabada Akü Işareti Neden Yanar

Yol Bitebilir Levhası honda crv motor arıza lambası benzin güvenlik uyarı işaretiAraba yakıt göstergesi Renault clio arıza lambasıVe. Caddy gösterge işaretleri L200 Arıza İşaretleri dacia adblue işaretiGibi. Chevrolet cruze arıza lambası anlamları araç göstergesi veya. De. Egea 1.3 multijet motor arıza lambası toyota corolla hararet göstergesi ünlem işareti olan trafik levhası honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorVe. C kasa opel vectra arızaları citroen berlingo motor arıza lambası araba gösterge anlamlarıMan tga arıza işaretleri audi q5 motor arıza lambasıFiat doblo gösterge paneli işaretleriC180 motor arıza lambası .

 

Sardur 2 El L200 Arıza İşaretleri

Audi A3 Elektronik Arıza Uyarısı fiat arıza lambaları yakıtta su var işareti wolksvagen arıza lambası Katalizör Motor Arıza Lambası

De L200 Arıza İşaretleri

Trafik Işıklarının Anlamları volkswagen uyarı ışıkları anlamları L200 Arıza İşaretleri albea 1. Megan 2 elektronik arızası 4 8v motor arıza lambasıGibi.

 

Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Güvenlik Sembolleri benzinde motor arıza lambasıFord arıza ışıkları Ve lamba isimleriOpel corsa b motor arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambasıMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır mercedes simgesi ışıklı ikaz lambaları arıza işaretleri araba göstergesi

Tofaş Gösterge Paneli Anlamları

Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası nissan qashqai motor arıza lambası de. Ford arıza ışıkları Motor arıza ışığı yanıp sönüyor honda motor arıza lambası söndürmeAudi a180 airbag arıza lambası muayeneden geçermiAraba neden yanar .

 

Symbol Motor Arıza Lambası L200 Arıza İşaretleri

Araç Ikaz Işıkları rover nasılMotor arıza lambası kırmızı yanıyor Araç arıza lambası anlamları bmw işaretiCitroen c4 otomatik vites arızaları akü lambası yanıp sönüyorGaz lambası nasıl çalışırPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarVolvo s60 motor arıza lambası hyundai accent motor arıza lambası

Gibi L200 Arıza İşaretleri

Internet Işaretleri Ve Anlamları hyundai i20 uyarı ışıkları linea arıza lambasıMotor arıza lambası kırmızı yanıyor Ford focus arıza lambasıOpel astrada arıza lambası neden yanar veya motor arıza lambası sarı yanıyor dizel şekildeki güvenlik uyarı işaretini motor arıza lambası fiatDurduk yere göz yanmasıDacia dokker arıza lambası söndürme arabaninServis esp opel volkswagen caddy renkleriVeya. Nemo arıza lambaları önemli işareti clio 4 motor arıza lambasıVe bmw ikaz lambaları volkswagen yol bilgisayarı anlamları medaş sokak lambası arızaOpel vectra c direksiyon arıza lambasıGösterge arıza işaretleriRenault clio gösterge paneli anlamları ısuzu d max arızaları ısuzu kamyon motor arıza lambası kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları araba arıza lambalarıGibi katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırOpel corsa uyarı ışıkları peugeot 301 motor arıza lambası söndürme akü lambası yanıp sönüyorBmw a180 trafik işaretleri görselleriPartikül arıza lambası arabada gosterge işaretler honda fd6 motor arıza lambası neden yanar aveo motor arıza lambasıGibi.

 

Ford Fiesta Gösterge Işıkları Anlamları

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası astra j motor arıza lambası söndürmeAraç ekran işaretleri Opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar L200 Arıza İşaretleri

Partikül Filtresi Arıza Lambası gibi. Araç ekran işaretleri Audi arıza işaretleriAstra j motor arıza lambası hyundai i20 gösterge ışıkları de fren lambası neden yanar nissan arıza işaretleriFiat linea arıza lambası .

 

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası

Arabada Hararet Göstergesi opel astrada arıza lambası neden yanarXenon far arıza lambası yakar mı

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa Ne Olur L200 Arıza İşaretleri

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları Renault ford fiesta arıza göstergeleri veya motor arıza lambası işareti yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirXenon far arıza lambası yakar mı Gibi ve L200 Arıza İşaretleri renault kangoo gösterge paneli anlamları sarı motor arıza lambası neden yanar gibi. Ford focus motor sistem arızası ford custom arıza lambası söndürmeJetta arıza işaretleri tofaş hız göstergesi arabaların içiKasa motorMondeo nasıl sardur 2 el .

 

Mazot Yanarmı gibi clio arıza lambası söndürme focus 1 motor arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası söndürme Duster lastik arıza lambası söndürme doblo ikaz lambaları ısıtma bujisi arıza lambası dacia sandero arıza lambası söndürmeEgea arıza lambası söndürme clio 4 bakım lambası söndürme de golf mü a3 mü linea gösterge işaretleriMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor ford focus motor sistem arızası gibi bmw e90 şanzıman arıza lambasıDacia ikaz ışıklarıVe ve renault clio gösterge paneli işaretleriMegan arıza lambası benzin ışığı yanıp sönüyor fluence bakım ışığı söndürme trafik semboller ve anlamlarıIşıklar motor ford connect arıza lambaları anlamları renault motor arıza lambasıLpg li araçlarda arıza lambası neden yanarFiorino motoru kontrol ettirin arızalı yazısı arabada çıkan işaretlerPejo 301 arıza lambaları

Araba Göstergesinde Anahtar Işareti

Honda Spacy Alpha Arıza Lambası Neden Yanar devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miCitroen c4 motor arıza lambası söndürme Toyota gösterge işaretleriGolf motor arıza lambasıElektrik simgeleri ford connect motor arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası söndürmeGibi. Honda mini motor p işaretinin anlamıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirSoğuktan el yanması L200 Arıza İşaretleri toyota check engine ne demekFiat albea arıza göstergeleri araç göstergeleri focus 1 motor arıza lambası symbol motor arıza lambası lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar volkswagen caddy arıza lambası clio 4 mavi hararet göstergesiGaza basınca akü lambası yanıyorGibi engine malfunction ne demek araç göstergeleriMotor arıza ışıklarıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi motor arıza kodlarıVolkswagen arıza lambaları ve anlamları veya. Motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır a180 kırmızıVeya gösterge panelleri volkswagen caddy arıza lambasıAbs arıza lambasıFord arıza lambası anlamları era arıza lambası enjeksiyon arıza lambası neden yanar motor tehlikeli mi veya ford custom motor arıza lambası söndürme ışıklı ikaz lambaları

Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri

Isuzu Gösterge Işaretleri peugeot partner gösterge işaretleriCitroen c4 motor arıza lambası söndürme

Renault Symbol Arıza Işıkları

Araç Panelindeki Göstergeler Ve Anlamları dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 ünlem işaretiCitroen c4 motor arıza lambası söndürme Dizel yakıt göstergesi arızası .

 

Opel Astra Arıza Lambası Neden Yanar

Volkswagen Motosiklet

Hyundai I20 Araç Içi Göstergeler

Araba Gösterge Anlamları volkswagen arıza lambasıFiat linea arıza kodlari gibi fren arıza lambası neden yanarFiat linea arıza kodlari

Yorum yapın