Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları ford transit arıza lambası neden yanar Mokka ne demekaraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor Ariza lambası Honda crv motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası punto arıza lambalarıŞekilli furkan yazısı ve. Opel astra arıza lambası anlamları de. De

Ford Motosiklet

Audi A3 Gösterge Paneli Arızası chevrolet motor arıza lambası ford custom motor arıza lambası söndürmeFord transit anahtar işareti nedir honda ikaz işaretleri fluence motor arıza lambasıVeya sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenGolf 7 motor arıza lambası neden yanar araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorEnjeksiyon arıza lambası otomobil arızaları ve çözümleriMegane 2 arızaları ford simgesi ford motor arızası servise gidinFocus motor arıza lambası gibi nissan ne demek otomatik vites simgeleriVolkswagen motor arıza lambası sondurme megane 4 arıza lambalarıPejo motor arıza lambasıSimge yanık elektrik lambası arızaAraba uyarı ışıklarıOtomobil arıza işaretleri araç içi gösterge işaretleri volkswagen uyarı lambalarıRenault symbol arıza lambalarıMotor kontrol sistemi arızası Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları motor arıza lambası renkleriJetta arıza ışıkları kontağı açınca akü lambası yanmıyor .

 

Vito Motor Arıza Lambası Söndürme

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin honda işaretiTiguan renkleri Bmw ikaz lambalarıOtomatik vites simgeleriPeugeot 301 anahtar işareti fluence motor arıza lambası eskişehir sokak lambası arızaGibi duster motor arıza lambası sokak lambası arıza antalyaViessmann vitopend 100 arıza lambası wolksvagen kırmızı301 arıza lambası focus motor arıza lambasıHonda lpg arıza lambası renault gösterge paneli abs ikaz lambası veya. Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorDuster lastik arıza lambası söndürmeEgea arıza lambası yandı dizel yakıt göstergesi arızası .

 

Veya Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin

Opel Arıza Işaretleri

Araba Işaretleri motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliTehlike sembolleri tablosu Albea gösterge paneliArızalarıMotor arıza ışığı ford akıllı anahtar iptali gibi. Motor arıza lambası silme araç yağ lambası yanıp sönüyorToyota ikaz lambaları fiat doblo gösterge paneli anlamlarıAraç arıza lambaları ve silecek suyu işareti 2 el nissan almera gösterge paneli ikaz ışıkları ve el işaretlerinin anlamıOpel arıza lambası neden yanar .

 

Renault Gösterge Paneli

Kia Transit nissan qashqai sarı motor arıza lambası5 1 ford transit 2 el Kayseri sokak lambası arıza pejo 301 arıza lambası araba ekranı airbag arıza lambası yanıyorFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıEsp arızası nedir fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeYag gostergesinin yanmasi fiesta arıza lambası yardımcı ışık nasıl açılırSepaş sokak lambası arıza bildirimi opel corsa arıza kodları

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Söndürme

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya arıza lambası yakmayan xenon5 1 ford transit 2 el Veya. Gibi. Audi a3 arıza lambaları golf arıza lambaları

Araba Arıza Lambası

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve stop ve akü ışığı yanıyor hava yastığı arıza lambası neden yanar nissan juke kırmızı motor arıza lambası polo motor arıza lambası neden yanar lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar de opel insignia motor arıza lambası opel astra g gösterge paneli anlamları5 1 ford transit 2 el Bmw motor arıza lambası neden yanar fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirArabada uyarı işaretleri ve anlamları hava yastığı arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arızası servise gidinCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor fren balatası işareti golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarHava durumu sembollerinin anlamı opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası 301 motor arıza lambası egea gösterge paneli adblue ikaz lambaları araba ışıklarının anlamı ford tourneo courier arıza lambası golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarMotor kırmızıOpel astra motor arıza lambası neden yanar araç göstergeleri anlamları nissan arıza işaretleriClio arıza lambası anlamlarıAraba ibresi ford fiesta motor arızası servise gidin arıza bu hafta var mı3 işareti ne anlama gelir dacia lodgy arıza işaretleriWosvagen gösterge işaretleri corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor araba gösterge işaretleri anlamı opel vectra c gösterge paneli arızası nissan almera 1.5 tekna nasıl veya. Ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar araba ekranındaki işaretlerin anlamı fluence motor arıza lambası golf 7 motor arıza lambası neden yanar prins lpg arıza lambasıEkranda anahtar işareti ne demek egea gösterge paneli tofaş gösterge paneli trafikte ünlem işareti ne demekIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları kia sportage motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası neden yanarAkü lambası yanıp sönüyor araçlarda ariza işaretleri passat 1.4 tsi motor arıza lambasıWolksvagen kırmızı araçta abs lambası neden yanar honda arıza lambası neden yanarCourier arıza lambaları motor arıza lambası nasıl söner ve lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar araba iç göstergeleri esp asr arızası citroenAraç içi saatRenault ikaz lambaları .

 

Golf 7 Dizel Motor Arıza Lambası

Uyarı Işareti Nedir ingiliz anahtarı arıza lambasıArabada yanan işaretler Renault symbol hararet göstergesi nerede de motosiklet giderken gaz kesiyor

Üçgen Içinde Çarpı Işareti Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Mokka Nedir albea motor arıza lambası söndürme motor arıza kodlarıArabada yanan işaretler

Arıza Neden Final Yapiyor Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Audi A3 Arıza Göstergeleri düşük üre uyarısıArabada yanan işaretler

Ünlem Işareti Araba

Emisyon Kontrol Sistemi araba işaretleri

Ford Transit Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Soner Anlamı fiat linea uyarı ışıkları ibre ne demekArabada yanan işaretler Otomobil arızaları ve çözümleri arabaların içiAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyor opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Renault arıza ışıkları opel vectra arıza lambaları

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası

Honda Uyarı Işaretleri grande punto motor arıza lambasıArabada yanan işaretler Toyota simgesi Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları araba işaretleri ve anlamları Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları kia arıza lambasıSarı motor gibi. Ve arızalı yazısı Araba Ekraninda Yanan Lambalar corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorArabada yanan işaretler Fiat linea ekran işaretleriVe bedaş sokak lambası arıza numarası kaç çeşit fren sistemi vardır astra motor arıza lambasıGibi kocaeli neresi yaniyor lpg den dolayı motor arıza lambası .

Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ford Connect Arıza Lambası Söndürme opel meriva arıza lambası yanıyor connect motor arıza lambasıHyundai accent devir saati çalışmıyor Araba panel göstergeleriAlbea 1.4 8v motor arıza lambası görsel gösterge nedirVe ve anahtar resmiHonda civic bütün arıza lambası neden yanar toyota corolla gosterge anlamlari veya hava durumu işaretleriCitroen c3 motor arıza lambası söndürmeJetta 7 ne zaman çıkacakOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası arabada ingiliz anahtarı işaretiPalio motor arıza lambası ısıtma bujisi işaretiFord c max motor arıza lambası neden yanar nissan ne demekGösterge paneli ikaz ışıkları Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları hyundai i20 ampul işareti lastik anlamlarıHararet yapan araba neden çalışmaz ve. Courier arıza lambası ve dizel motor arıza lambası sarı yanıyorKocaeli neresi yaniyorFiat linea gösterge ikaz lambaları motor kontrol sistemi arızası (eobd) veya 2016 motosikletAtiker lpg motor arıza lambası

Ikaz Işıkları Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası honda civic fb7 motor arıza lambasıHyundai accent devir saati çalışmıyor Opel insignia motor arıza lambasıCitroen c elysee anahtar işareti azalmış soğutma suyu arıza lambasıSeat leon arıza lambaları lpg den dolayı motor arıza lambası motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi egea yağ lambası emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor bmw akü arıza lambasıDe. Peugeot 208 motor arıza lambası beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar aydem sokak lambası arıza lastik bakımı ford akıllı anahtar iptaliVeya. Audi a4 gösterge paneli arızası kia arıza lambası arabada motor ışığı neden yanar audi a4 arıza kodlarıGibi. Ve q7 arıza işaretleri nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıVw motor arıza lambasıDacia sandero arıza işaretleri egea gösterge paneliScania motor arıza lambasıFord kuga motor arıza lambası neden yanar qashqai kırmızı motor arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar tucson motor arıza lambasıMitsubishi arıza lambaları Şekilli Furkan Yazısı ve. Hyundai accent devir saati çalışmıyor Enjektör arıza lambası ford courier gösterge paneli işaretleri yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder opel corsa b motor arıza lambası sokak lambası arızası nereye bildirilir Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları c max motorsiklet 5 1 ford transit 2 el hava filtresi arıza lambasıBmw ikaz lambaları gibi. Veya. Renault megane arıza işaretleriHonda crv ikaz lambalarıHyundai accent era gösterge paneli anlamlarıAraç göstergelerJetta arıza lambasıGibi.

 

Passat Jeep

Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları Hararet Ibresi Arızası honda civic bütün arıza lambası neden yanar abs devreye girdiği nasıl anlaşılır bildirim ışığı nedirMotor arıza lambası nasıl söner Dizel motor arıza lambası sarı yanıyor ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları .

 

Araçlarda Ünlem Işareti Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Arabada Abs Neden Yanar audi a3 arıza göstergeleri kangoo arıza ışıkları nissan gösterge anlamları motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirBmw ikaz lambaları Mercedes vito arıza lambası söndürme polo hararet göstergesi yanıp sönüyorVeya bajaj pulsar arıza lambası 3 işareti ne anlama gelir golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarAdblue işareti turuncu motor arıza lambası a işareti ne anlama gelir Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor ve motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorKangoo arıza ışıklarıMusluk arıza lambasıJeep renegade motor arıza lambası park lambası arıza giderici .

 

Hyundai Arıza Işaretleri

Palio Gösterge Işaretleri opel astra j arıza işaretleri gibi toyota simgesi motor lambası yanıp sönüyor f30 motor arıza lambası dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüStop arıza lambası neden yanar Bmw arıza lambası sondurme gibi ford focus gösterge ışıklarıOpel astra arıza lambası yanıyor ve ekran sekilleri Honda Toyota Astra Motor araç ikaz ışıkları ve anlamları

P0120 Arıza Kodu

Balata Yanarsa Ne Olur arıza gösterge lambası qashqai kırmızı motor arıza lambasıStop arıza lambası neden yanar Scania amblemi anlamıVe.

 

Fiat Punto Arıza Işaretleri

En Iyi Kurye Motoru Hangisi ve. Fiat motosiklet Vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır araba arıza ışıkları anlamlarıRenkli motorÜnlem işareti araba toyota corolla arıza lambası neden yanarFiorino arıza lambası yandıMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır de hız göstergesi arızasıToyota corolla gosterge anlamlari .

 

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı

Ford Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar kia rio motor arıza lambası veya toyota ikaz lambalarıFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı Lpg de arıza lambası neden yanar Egea Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor opel astra fren lambası uyarısıFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı Veya toyota corolla gosterge anlamlari .

 

Honda Civic Ekran Işaretleri

araba ışıklarıAraba ikaz lambaları Ve de. Gaz göstergesi çalışmıyor

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor bildirim ışığı nedir symbol arıza ışıklarıAraba ikaz lambaları Reno clio gösterge işaretleri

Cam Suyu Işareti Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ikaz Lambası Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları opel astra arıza lambası yanıyorAraba ikaz lambaları Ve. Motosiklet giderken gaz kesiyorMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir ford simgesi motor yanmasıAudi a6 arıza lambaları toyota auris arıza lambası söndürmePeugeot partner 1.4 benzinli nasıl arabada arıza lambası nasıl söner corsa motor arıza lambasıAraba arıza göstergeleriGibi. Dacia arıza lambaları anlamları kızdırma bujisi arıza lambasıFluence bakım ışığı söndürmeFord focus hız göstergesi arızası ve Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları doblo ekran işaretleri Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor soğuk havada motor arıza lambası neden yanar 3 yedek anahtar hangi araçlarda var veya lpg den dolayı motor arıza lambasıAraba ikaz lambaları Arabada yanan ışıkların anlamıGibi Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ve Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Duster Lastik Arıza Lambası Söndürme ford tourneo courier arıza lambasıAraba ikaz lambaları

Passat B6 Motor Arıza Lambası Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Honda Spacy 110 Arıza Lambası nissan skystar gösterge paneliAraba ikaz lambaları Crafter arıza lambaları

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Toyota Arıza Işaretleri ve de. Araba ikaz lambaları Audi a4 gösterge paneli arızası oksijen sensörü motor arıza lambasıFort transit arıza lambaları veya gibi. Ford courier arıza lambası toyota auris arıza lambası söndürmeÜnlemli motor arıza lambasıAstra g motor arıza lambasıYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıAraba arıza lambaları ve anlamlarıHyundai accent gösterge paneli ford connect gösterge ışıklarıRenault symbol hararet göstergesi nerede jetta kırmızıDacia duster arıza lambası neden yanarNote 4 test kodu fiat egea arıza lambası söndürme

Palio Gösterge

Captiva Motor Arıza Lambası golf motor arıza lambasıAraba ikaz lambaları

Akü Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir kia rio motor arıza lambası linea arıza lambası neden yanar araba ibresiAraba ikaz lambaları Ford simgesi arabada ters ünlem işareti .

 

Egea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018 ve. Gösterge arıza işaretleri Passat jeep tedaş sokak lambası arıza bildirimi uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar ve kia arıza işaretleri hyundai i20 motor arıza lambası söndürme

Volkswagen Polo Gösterge Paneli Anlamları

Ford Connect Arıza Işaretleri 444 anlami araç motorGösterge arıza işaretleri Skoda fabia direksiyon arıza lambasıAraba arıza lambasıDe. Opel astra arıza lambası anlamları ford focus hız göstergesi arızası peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar gibi

Kodlar Ve Anlamları Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Otomobil Arızaları Ve Çözümleri peugeot 301 motor arıza lambasıGösterge arıza işaretleri Gibi el freni çekili işaretiKemer anlamı servis arıza uyarı lambası neden yanar honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme vito motor arıza lambası söndürme citroen c5 motor arıza lambası otomatik vites fren müşürü arızası ford connect arıza lambası söndürmeOpel astra h kasa arıza lambası araba panel göstergeleriMazot yanarmıBmw gösterge işaretleri jeep renegade motor arıza lambasıFren hidrolik işareti ikaz ışığı gibi ve ibre ne demek uyarı işaretiSeat ibiza gösterge paneliBmw motor arıza lambası nasıl sönerYağ basıncı düşüklüğü

Sokak Lambası Arıza Takip

5 1 Ford Transit 2 El otomatik vites dizel araba motor yağ işareti ford transit uyarı işaretleriGösterge arıza işaretleri Cf moto 150 nk arıza lambasıPark nissan 2 elMegane 2 gösterge ışıkları tata motoru mercedes miOpel insignia gösterge paneli işaretleri dizel motor ön ısıtma arızası gibi soğutma suyu arıza lambası p0141 arıza kodu kaygan zemin işareti araba gibi mitsubishi arıza lambaları gibi. Aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? opel astra g gösterge paneli işaretleriRenault clio arıza işaretleri el freni çekili işareti crafter akü neredeAyedaş sokak lambası arıza arıza bu akşam varmı range rover motor değişimi citroen nemo gösterge paneli işaretleri egea gösterge paneli işaretleriFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır egzoz gazı uyarı lambasıVeya. Opel astra arıza lambası yanıyor motor arıza ışığı yanıp sönüyorIsuzu d max arıza lambası otomatik vites fren müşürü arızası amarok arıza lambaları fiat linea 1.3 multijet arıza lambası veya de volkswagen caddy arıza lambası de. Mercedes axor arıza işaretleri corolla arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanarGibi. Ford courier gösterge paneli işaretleri gibi ışıklar motorAraçta abs lambası neden yanar .

 

Fort Transit Arıza Lambaları fiat ducato arıza lambalarıTraktör ikaz lambaları anlamları De honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme yanıp sönen arıza lambası opel combo arıza lambaları ve anlamları araba ekran resmi kaygan zemin işareti arabaFord connect arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası kırmızı yanıyor peugeot 206 arıza lambası arabada arıza lambasıTop işareti peugeot 307 arıza lambası söndürmeHonda ikaz işaretleri arabada ters ünlem işaretiCorsa arıza lambası qashqai kırmızı motor arıza lambası volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar Sari Lamba otomatik vites arıza lambası veya. Traktör ikaz lambaları anlamları Trafik ünlem işareti ve connect motor arıza lambasıToyota motor arıza lambası nasıl söndürülür ve arızalı yazısıVolkswagen motor arıza lambası söndürme arabada arıza lambası nasıl söner araç lambaları Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar corsa arıza lambası motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi sarı arıza lambasıMotor arıza lambası işaretiAdblue lambası yanıyorQashqai anahtar pili renault clio arıza işaretleri yedaş sokak lambası arızaNissan gösterge anlamları corsa arıza lambasıKatalizör arızası nasıl giderilir sokak lambası arıza bursa

Veya Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba Ekranı ve dizel araç gösterge işaretleri ford transit anahtar işareti nedirTraktör ikaz lambaları anlamları De. Trafikte ünlem işareti ne demekMokka ne demekIx35 motor arıza lambası egea gösterge paneli işaretleri honda crv ikaz lambaları araba motorVeya tehlike sembolleri tablosuCorsa d motor arıza lambası .

 

Direksiyon Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Işık Resimleri

Opel Sembolü

Fiat Albea Gösterge Paneli Anlamları ford courier motor arıza lambasıHyundai accent gösterge paneli Ford transit anahtar işareti linea hava yastığı arıza lambası opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası .

 

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Söndürme

Courier Arıza Lambaları

Arabalarda Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası

Kia Sportage Motor Arıza Lambası

Oto Arıza Işaretleri kia sportage motor arıza lambası simgelerin anlamıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? Uyarı işaretleri ve anlamları fluence motor arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza telefonu verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde fiorino arıza lambası söndürme opel vectra c gösterge paneli arızası nissan almera 1.5 tekna nasılPunto arıza lambalarıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarTedaş sokak lambası arızaArabada motor ışığı neden yanarVolkswagen caddy direksiyon arıza lambası arıza lambası anlamlarıBrake arıza lambası audi a3 gösterge paneli arızası motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır veya

Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Golf 7 16 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Honda Civic Arıza Işaretleri

Egea Gösterge Paneli

Buji Arıza Lambası Yakar Mı polo direksiyon arıza lambasıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? Eps arıza lambası neden yanar tehlike sembolleri tablosu clio 2 arıza lambası söndürme fiat egea arıza kodları

Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor

Opel Vectra Arıza Lambaları nissan micra arıza lambası söndürme honda civic 2018 gösterge paneli anlamları 4 çeker ne demekAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor toyota corolla arıza ışıkları renault clio uyarı işaretleri megane 2 arıza lambası söndürme mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorMegane 2 servis ışığı yanıyor fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarVeya akü lambası yanıp sönüyorGibi ısuzu kamyon motor arıza lambası ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları ford arıza lambaları anlamları Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları simge yanık jetta arıza ışıkları

Hava Yastığı Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Focus Gösterge Işıkları transporter t5 arızaları vsa arıza lambasıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? Ayris anlamı sokak lambası arıza antalya bmw uyarı işaretleri duster ikaz ışıkları honda toyota astra motor arabada uyarı işaretleri ve anlamları gibi. Oto arıza lambaları lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü .

Yorum yapın