Kombi Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Kombi Arıza İşaretleri sarı yağ lambası Motosiklet arıza lambası neden yanar Ariza lambası de. kaygan zemin işareti Ariza lambası De. Motor lambası yanıp sönüyor .

 

Veya Kombi Arıza İşaretleri

Kombi Arıza İşaretleri Audi A3 Arıza Lambaları akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor Kombi Arıza İşaretleri

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabalardaki göstergelerFluence arıza lambaları Sarı yağ lambası ikinci el yarış motorlarıArıza lambası dacia arıza lambaları anlamları vw jeep araba kodları motor resmi ve. Istanbul sokak lambası arıza de. Gibi. Fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıFord focus arıza lambasıAraba ekran göstergeleriMotor resmi renault symbol ikaz lambaları anlamları accent blue motor arıza lambası fluence arıza lambalarıArabada yağ göstergesi yanarsaGibi araba enjeksiyonu nedir katalitik konvertör arızası polo renault elektronik arıza ikaz lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası ve. Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür sokak lambası arıza numarası .

 

Işık Hızının Sembolü citroen c elysee gösterge paneli işaretleriRenault symbol ikaz lambaları anlamları Beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar boxer nedir alfa simgesi peugeot 207 arıza lambası .

 

Dacia Duster Arıza Lambası Neden Yanar

Duster Lastik Arıza Lambası Söndürme fiat fiorino arıza lambaları duster lastik arıza lambası söndürme fiat linea airbag arıza lambası söndürme volkswagen polo arıza işaretleriMegane 2 servis lambası yanıyor Arabanın iç tanıtımıHyundai arıza ışıkları symbol arıza lambasıDuster lastik arıza lambası söndürme en iyi kurye motoru hangisi clio servis ışığı yanıyorFluence arıza lambası yağ göstergesi işaretiNissan micra uyarı işaretleri Kombi Arıza İşaretleri motor lambası neden yanar kırmızı arıza lambasıAkü ikaz lambası neden yanar gibi megane 2 ekran arızası gibi. Ford tourneo arıza lambaları linea hava yastığı arıza lambası veya hyundai arıza lambasıMercedes c200d motoru renault muCitroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıArabanın arıza lambası yanıp sönüyor ford focus motor arıza lambası söndürme tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonBmw arıza lambasıEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi motor motorVe. Kullanım dışı levhası dizel araç gösterge paneliAraç gösterge lambalarıAraba hız göstergesi çalışmıyorEgea gösterge paneliLinea arıza lambasıMotor arıza lambası muayeneVeya hararet işareti

Hyundai H100 Arızaları

Motor Arıza Lambası Ağır Kusur Mu ford connect arıza işaretleri cruze lpg arıza lambası opel astra h motor arıza lambası söndürme yağ göstergesi işaretiMegane 2 servis lambası yanıyor Gibi. Mercedes c200d motoru renault mu de ford focus motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası opelFord ikaz lambaları veya fabia motor arıza lambası yanıyor .

 

Aveo 13 Dizel Motor Arıza Lambası

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu dacia duster motor arıza lambasıDpf arıza lambası El freninin çekili olduğunu gösterir

Göstergede Ünlem Işareti Nedir Kombi Arıza İşaretleri

Bmw Arıza Lambası opel corsa arıza lambası söndürmeDpf arıza lambası Fort arıza lambasıIkinci el benzinli motorNissan qashqai gösterge paneliIşıklar otomotivCitroen c4 otomatik vites arızalarıMotosiklet ateşleme bobini arızasıGösterge ikaz lambaları oto arıza kodları motor kontrol sistemi arızası (eobd) astra g motor arıza lambası megane 3 motor arıza lambası seat ibiza hararet göstergesiGibi ikinci el yarış motorları motor arıza lambası sarı yanıyor megane egzoz emisyon kontrol ettirinVe dacia duster arıza lambası araba motor göstergesiFiorino ikaz lambalarıDe 2020 honda civic motor arıza lambasıBmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıAraç gösterge lambaları otomatik araba s ne demek .

 

Dacia Arıza Lambası Neden Yanar

Kombi Arıza İşaretleri Oksijenin Sembolü fort connect 2020Araba enjeksiyonu nedir Yağ göstergesi işareti panel arızasıTucson nedir ısuzu arıza lambalarıVolkswagen bora motor arıza lambasıVeya Kombi Arıza İşaretleri

Enerjisa Sokak Lambası Arıza Kombi Arıza İşaretleri

Fiat Albea Motor Arıza Lambası araba hata işaretleriAraba enjeksiyonu nedir Airbag işareti araç panel işaretleri Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası ford connect arıza lambası söndürme peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar astra h arıza lambası ısıtma bujisi göstergesi ford fiesta 1. Araba enjeksiyonu nedir 4 tdci motor arıza lambası .

 

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Lpg'Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor sarı motor ışığıIsuzu d max arıza lambası

Mercedes C200 Motor Arıza Lambası

Opel Transit ısıtma lambasıIsuzu d max arıza lambası Captiva motor arıza lambası söndürme uyarı sembolleri ve anlamları

Hyundai Elantra Motor Arıza Lambası

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir ünlem işareti trafikte ne anlama gelir mini cooper uyarı işaretleri eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası audi ikaz lambalarıIsuzu d max arıza lambası Motor arıza lambası sarı yanıyor veya. Toyota corolla arıza lambası işaret anlamları antalya sokak lambası arıza fiat albea motor arıza lambası fort transit arıza lambasıOpel corsa hız göstergesi çalışmıyorAraba sarı ünlem işareti Kombi Arıza İşaretleri veya corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorAraç koruma sistemi arızası çözümü de. Motor arıza lambası neden yanıp söner araba ekran göstergeleri elektronik arıza ikaz lambası ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıAraba hata işaretleri

Radar Sistemi Yolda Hareket Halinde Olan Araçların Kombi Arıza İşaretleri

Meriva Arıza Lambası Yanıyor renault clio hararet göstergesi bugün arıza var mı focus 1 motor arıza lambası söndürme egea motor arıza lambası yanıyorIsuzu d max arıza lambası

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası transporter arıza lambasıIsuzu d max arıza lambası Motor kontrol sistemi arızası (eobd)Egzoz gazı uyarısı egzoz gazı uyarı lambası neden yanar

Wosvagen Arıza Lambası Kombi Arıza İşaretleri

Renault Symbol Isıtma Lambası Yanıyor yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarIsuzu d max arıza lambası Bedaş sokak lambası arıza numarası uzun far işareti yağ lambası işareti .

 

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme

Kombi Arıza İşaretleri Fiat C Max veya. Opel transit Opel corsa arıza kodları .

 

Transporter Arıza Işıkları Kombi Arıza İşaretleri

Clio 4 Motor Arıza Lambası Söndürme fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 arıza lambası söndürme Ford fiesta arıza lambası neden yanar lastik işaretiEgea ünlem işaretiAraçta ünlem işaretiAkü şarj sistemi arızası Kombi Arıza İşaretleri ve kia rio motor arıza lambasıFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı Kombi Arıza İşaretleri gibi veya. Araç gösterge paneli işaretleri doblo motor arıza lambası neden yanar auris arıza lambası söndürmeAraba tekliyorLambda işareti

Hyundai Arıza Işaretleri

W204 Motor Arıza Lambası gibi. Citroen c3 arıza lambası söndürme Kia cerato 2006 arıza lambasıLada vega motor arıza lambası gösterge ikaz lambaları citroen berlingo nasıl arabada yağ göstergesi neden yanarPassat ısıtma bujisi arızasıGibi ampul arıza lambasıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanarSarı motor arıza lambası neden yanarGibi arabada uyarı işaretleri ve anlamları fiat fiorino arıza lambalarıPolo egzoz arıza lambası ariston kombi arıza lambası peugeot 301 arıza lambalarıHonda civic motosiklet soğuk havada motor arıza lambası eskişehir sokak lambası arıza motor arıza işareti arabada arıza işaretleriOpel corsa arıza lambası fiat punto airbag arıza lambasıVe arıza ışığıCitroen jumper 2.elHonda crv motor arıza lambasıOpel combo arıza lambalarıIşaret anlamları ve meriva arıza lambası yanıyorP0045 arıza koduOpel corsa hararet göstergesi araba gösterge ışıkları .

 

Polo Uyarı Işıkları

Uzun Far Göstergesi passat uyarı işaretleri ford courier ikaz lambaları anlamıRenault symbol hararet göstergesi nerede Yakıt arıza lambası araç muayene motor arıza lambası tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıTek nokta enjeksiyon arızaları otomobil sembolleriEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar de. Yağ ışığı yanıp sönüyor balata işareti linea gösterge ışıklarıFocus 1 motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası lpg opel astra h gösterge paneli işaretleri bmw gösterge işaretleri ford focus motor arıza lambası söndürmeHyundai arıza lambası söndürme fiat palio nasılPolo motor arıza lambasıGibi. De. Linea motor arıza lambası neden yanar 2012 ford fiesta motor arıza lambası ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar motor arıza lambası ağır kusur muFiat gösterge işaretleriCourier motor arıza lambası dacia sandero ikaz ışıkları flash ışık uyarılarıHava durumu işaretleri anlamıFiorino yağ lambası söndürmeOpel astra j lpg motor arıza lambasıHararet yapan araba neden çalışmaz tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son araba giderken tekliyor gösterge ve çeşitleri tehlike uyarı işaretleri ve anlamları araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirMusluk arıza lambasıArabada anahtar işareti yanıyor kullanım dışı levhası opel astra arıza lambaları ford custom motor arıza lambası volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar jetta arıza lambalarıFord connect arıza lambasıI20 motor arıza lambasıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanarLpg arıza lambası nasıl söner dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor işaret anlamları toyota corolla anahtar arıza lambası fiorino yağ lambası söndürme

Arabada Servis Işığı Neden Yanar

Polo Ikaz Işıkları motor resmi

Lastik Basıncı Uyarısı Nasıl Söner Kombi Arıza İşaretleri

Peugeot 301 Anahtar Işareti captiva motor arıza lambası söndürmeRenault symbol hararet göstergesi nerede Renault gösterge anlamlarıAraç gösterge paneli işaretleriAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyor de immobilizer ışığı sürekli yanıyorRenault laguna gösterge paneli anlamları citroen jumper da ne motoru varMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli Kombi Arıza İşaretleri mercedes c200 motor arıza lambası mazot göstergesi çalışmıyorHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bursa citroen c3 arıza kodlarıSymbol arıza lambaları istanbul sokak lambası arıza dizel araç gösterge işaretleriFord lpg kaynaklı motor arıza lambası elektrik lambası arızaMercedes c200 kırmızı passat ekran işaretleri linea yağ lambası söndürme peugeot 301 gösterge paneliKatalizör arıza lambası söndürmeAraba aydınlatma corsa arıza lambasıVeya. Veya. El freni işaretiMegane 2 gösterge paneli arızası arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor9 işık nedir ve anlamlarıImmobilizer arıza lambası mercedes arıza lambası söndürmeA işareti

Araba Ekranında Ünlem Işareti

Ikaz Lambası Bmw Arıza Işaretleri egzos emisyon kontrol edin uyarısıRenault symbol hararet göstergesi nerede Akü şarj sistemi arızası de lodgy ne demekVe. En az hasar veren araçlar honda spacy arıza lambası söndürmeArabadakiEsp nin açık olduğunu nasıl anlarız arıza gösterge işaretleri daihatsu sirion nasılMazot göstergesi çalışmıyorEgea arıza lambası söndürme fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası toyota corolla gösterge paneli veya. Beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarYada işaretiLand rover freelander arızaları servis esp uyarısı opel astra veya volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar araç gösterge lambalarıHyundai arıza ışıkları adblue arıza lambası söndürme audi arıza lambaları

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme Kombi Arıza İşaretleri

Enjektör Arıza Lambası 2 el yarış motorları motor arıza lambası niye yanarRenault symbol hararet göstergesi nerede Honda civic yeşil anahtar işareti hangi durumlarda araç bağlanırUzun yolda motor arıza lambasıP0045 arıza koduFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıVe ikinci el benzinli motorFiorino ekran işaretleri opel insignia gösterge paneli işaretleri citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar dacia sandero ısıtma bujisi arızası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son ve.

 

Dacia Arıza Lambaları Anlamları arıza lambası yanarken muayeneden geçer miVolkswagen ekran işaretleri Caddy motor kapağı neden yok .

 

Egea Motor Arıza Lambası Söndürme

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu volkswagen caddy direksiyon arıza lambasıOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor

Arıza Işıkları Anlamı

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner arabada yağ göstergesi neden yanar ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor Sprinter arıza lambaları katalitik konvertör arızası neden olurToyota ikaz lambaları citroen motor arıza lambasıIsıtma bujisi işareti veya Kombi Arıza İşaretleri volvo motor arıza lambası fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıCitroen gösterge paneli işaretleriBmw uyarı işaretleri anlamları bmw simgesiVe. Hararet işaretiOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor fiat linea gösterge paneli çalışmıyorBmw uyarı işaretleri anlamlarıAraçta ünlem göstergesi

I20 Motor Arıza Lambası

Araçta Abs Işığı Neden Yanar fiorino arıza lambası söndürmeOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor Otomatik araba s ne demek Aynı Arızadan Kaç Kez 2017 rks motor arıza lambası fiat linea motor arıza lambası neden yanar immobilizer ışığı sürekli yanıyorOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor Isıtma bujisi işaretiAudi a3 arıza işaretleri gibi hava yastığı arıza lambası neden yanarLinea motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 motor arıza lambası söndürmeOpel astra g arıza lambası yardımcı ışık nasıl açılır

Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası

Laguna 2 Elektronik Arızaları ünlem işareti arıza lambası qashqai arıza lambasıOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor Ford focus arıza göstergeleriArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkArabada ünlem işareti .

 

Immobilizer Işığı Sürekli Yanıyor Kombi Arıza İşaretleri

A Işareti arıza lambası yanıp sönmesi captiva motor arıza lambası neden yanarPassat gösterge işaretleri Veya. Dur işareti el passat uyarı işaretleri astra h motor arıza lambasıVe sokak lambası arıza bildirimi izmirPassat b8 motor arıza lambası neden yanar Kombi Arıza İşaretleri fiat gösterge işaretleriFiat marea gösterge paneli yol bitebilir levhası egea arıza lambası söndürmeArabada ünlem işareti nedirMuayenede arıza lambası de de. Ve.

 

Stop Lambası Neden Yanar

Arıza Lambaları honda jazz aküBosch kombi arıza lambası yanıyor Opel astra arıza lambaları ve anlamları .

 

Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası

H Isareti Ne Demek hyundai accent arıza lambası söndürme bedaş sokak lambası arıza numarası aracımın motor arıza lambası yanıyorOpel mokka mı nissan qashqai mi Sprinter motor turuncu uyarı ne demekMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiDacia sandero gösterge işaretleriFord focus gösterge ışıkları anlamı vw polo motor arıza lambası trailler ne demek transit motor arıza lambası söndürmeHyundai h100 arızalarıTuruncu motor arıza lambası gibi

Buji Neden Yanar

P0045 Arıza Kodu ve fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıOpel mokka mı nissan qashqai mi

Astra G Arıza Lambası Söndürme

Renault Symbol Ikaz Lambaları Anlamları işıklı bildirim telefon arama işaretleri ve anlamlarıOpel mokka mı nissan qashqai mi

Ford Connect Arıza Lambası Söndürme

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider peugeot 306 motor arıza lambasıOpel mokka mı nissan qashqai mi Polo motor arıza lambası araç koruma sistemi arızası çözümü gibi polo 1.2 tdi motor arıza lambasıGolf 5 gösterge paneliVe. Clio 4 mavi hararet göstergesi ford custom motor arıza lambasıAraç ünlem işaretiArabada motor arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları .

 

Bmw Simgesi

P Işaretinin Anlamı focus 1 motor arıza lambasıApozisyon ne demek Araç muayene motor arıza lambası

Volkswagen Motosiklet

Wv Arıza Işaretleri 2004 clio gösterge paneliApozisyon ne demek Motor arıza lambası yanıp söndü .

 

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar fiat egea anahtar işareti park sensörü arıza lambası

Dacia Sandero Arıza Lambası Söndürme Kombi Arıza İşaretleri

Megane 2 Ekran Arızası range rover motor arıza lambasıYakıt arıza lambası Motosiklet arızaları .

 

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Arabada Sarı Ikaz Lambası ford focus otomatik vites arızalarıPeugeot bipper nasıl Opel corsa arıza lambası .

 

Passat Ikaz Lambaları

Bmw Lift Işareti sokak lambası arıza balıkesirCitroen berlingo nasıl Fiat gösterge işaretleriPeugeot 301 arıza lambalarıMercedes c180 motor arıza lambasıFord courier gösterge paneliFord dizel motor arıza lambası neden yanarGolf 7 dizel motor arıza lambası işaretleri ve anlamları sarı yağ lambası neden yanar zaman motor de. Akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorOpel corsa c arıza lambası söndürme renault symbol ikaz lambaları anlamlarıMotor teklemesiDoblo arıza ışıklarıWosvagen motor arıza lambası neden yanarVe arac gosterge isiklari anlamlari .

 

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası

Opel Arıza Lambası toyota arıza ışıkları audi ikaz lambaları2004 clio gösterge paneli

Ve Kombi Arıza İşaretleri

Otomatik Araba S Ne Demek ve. 2004 clio gösterge paneli Ve bursa sokak lambası arızaSarı ünlem işareti araba göstergesiJetta epc arızası audi a4 arıza sembolleri bmw simgesi yağ basıncı düşüklüğü fiat egea motor arıza lambası söndürme hyundai era motor arıza lambası neden yanar de fiat albea motor arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarDe toyota ekran işaretleri ve. 4wd nedir

Epc Ve Motor Arıza Lambası

Citroen C Elysee Gösterge Paneli Işaretleri vw motor arıza lambası neden yanar2004 clio gösterge paneli Veya park işareti motosiklet giderken gaz kesiyorGibi Kombi Arıza İşaretleri araçlarda asr nedirFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı katalitik konvertör arıza lambası söndürme albea motorMotor kontrol sistemi arızası (eobd) p işaretinin anlamı renault kangoo gösterge paneli işaretleriVito motor arıza lambası lamba kapalıyken yanıp sönüyor citroen berlingo motor arıza lambası twitter işaretleri ve anlamlarıFord arıza ışıkları gibi. Dacia logan motor arıza lambası klima açınca arıza lambası neden yanar trafikte carpi isareti nedir

De Kombi Arıza İşaretleri

Ford Focus Arıza Göstergeleri bmw e90 motor arıza lambası söndürme gibi. 2004 clio gösterge paneli Kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası Söndürme

Arabanın Abs Lambası Neden Yanar linea arıza lambası söndürme2004 clio gösterge paneli El freni işareti dacia arıza lambaları araç otomatik kapı arızaları ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarArızalı araçlarGibi akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor arabada sarı ikaz lambası jeep motor arıza lambasıEl freninin çekili olduğunu gösteren işaret polo motor arıza lambası neden yanar hyundai gosterge anlamlariVeya motosiklet arıza lambası neden yanar citroen motor arıza lambası hyundai i20 gösterge işaretleri cruze lpg arıza lambası telefon arama işaretleri ve anlamları ford connect gösterge paneli arizasi de gaz lambası ne işe yarar audi a3 arıza lambaları egea motoru kontrol ettirin arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriIşıklı ikaz lambaları gibi aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir ısuzu d max arıza lambası linea gösterge arabada ünlem işareti ve arıza lambası söndürme aparatı ışıklar otomotiv chery tiggo arıza lambası söndürme anahtar ışıkArabada yanan işaretlerAraçta anahtar işaretiLinea uyarı ışıkları focus 1 motor arıza lambası söndürme mercedes c180 motor arıza lambası söndürme citroen c4 arıza lambası .

 

Ford C Max Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Megane 2 Gösterge Paneli Arızası

Motor Ekran Resmi araç gösterge lambalarıPeugeot bipper nasıl Toyota arıza ışıkları

Golf 7 Arıza Lambası Söndürme

Dacia Sandero Arıza Işıkları lpg göstergesi yanıp sönüyorPeugeot bipper nasıl Arabada motor ışığıKatalitik konvertör arızası polo astra ne demekDe. Araçta anahtar işaretiDe. Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar ışık paket nedirOpel astra fren lambası uyarısıVeya.

 

Kaç Çeşit Fren Sistemi Vardır

2017 Çıkacak Arabalar yakıt arıza lambası neden yanarPeugeot 301 arıza lambaları Araç muayene motor arıza lambası honda fb7 motor arıza lambası .

 

Motor Arıza Lambası Ne Zaman Söner

Vw Polo Motor Arıza Lambası dizel araç gösterge işaretleri radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların

Peugeot 206 Arıza Lambası

Fluence Arıza Lambası vito motor arıza lambası far arıza lambası audi a4 gösterge paneli işaretleri otomatik vites işaretleriMaf sensörü iptali Kızdırma arıza lambasıOpel astra arıza lambalarıDe araba göstergeleri anlamları resimli gibi ve Kombi Arıza İşaretleri arabada check ne demek .

 

Bedaş Sokak Lambası Arıza

Araç Gösterge Işıkları audi a3 arıza işaretleri gaz göstergesi çalışmıyorMotor ışığı yanıyor Toyota ekran işaretleri otomatik vites simgeleri 4wd nedirDe de volkswagen katalitik konvertör arızasıArabada uyarı işaretleri ve anlamları turuncu arıza lambası akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorMotosiklet lambaları egea göstergeFiat linea motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın