Jaguar Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Jaguar Arıza İşaretleri trafik göstergeleri Fort transporterdacia sandero gösterge işaretleri Ariza lambası Araç arıza ışıkları Ariza lambası

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası

Volvo Motor Sistemi Servis Gerekli Uyarısı gibi clio 2 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası opel de kontağı açınca akü lambası yanmıyorDacia duster arıza lambası söndürmeHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar Jaguar Arıza İşaretleri aveo 1.3 dizel motor arıza lambası

Bmw Fren Balatası Arıza Lambası

Araba Ariza Isaret Anlamlari sistem hatasıI20 motor arıza lambası i20 arıza lambası

Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Megane 4 Gösterge Paneli Işaretleri ford custom arıza lambaları de. Skoda fabia direksiyon arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor ve arka cam rezistansı göstergesi ford gösterge işaretleriFord kuga motor arıza lambası neden yanar ford connect gösterge paneli işaretleriGibi. Gold arıza sor seat ibiza gösterge paneli işaretleri ve veya ve dacia ikaz ışıkları gediz elektrik sokak lambası arızaSarı ünlem işareti araba göstergesiYağ seviye sensörü arızası gaz göstergesi çalışmıyor dur işareti el sarı ünlem işareti araba göstergesi fiat egea arıza kodlarıToyota corolla motor arıza lambası sondurme ikaz lambası

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Jaguar Arıza İşaretleri

Ford Transit Arıza Lambası Neden Yanar opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıHyundai accent motor arıza lambası neden yanar sinop albea egzoz emisyon kontrol ettirinDomalma ne anlama gelir araba arıza göstergesi hava durumu işaretleri anlamı veya. Dur işareti el arabada motor arıza lambası veya opel astra arıza lambası nasıl söner araç arıza lambaları gibi. Kangoo arıza ışıkları araba neden yanar jetta ikaz lambaları anlamlarıNissan almera motor arıza lambası söndürme gibi. Gösterge paneli anlamları vsa arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar jetta uyarı ışıkları peugeot 301 gösterge paneli doblo uyarı işaretleri transporter arıza lambasıIveco daily arıza lambaları motor işareti neden yanarFord ranger motor arıza lambası neden yanar Jaguar Arıza İşaretleri palio gösterge paneli gibi araç aydınlatma sistemiIsıtma bujisi arızası neden olurHonda civic arıza lambası pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar göstergedeki işaretler gold arıza sor araç uyarı işaretleriYanıp sönen arıza lambası.

 

Araba Uyarı Işıkları Jaguar Arıza İşaretleri

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları opel corsa arıza kodları de

Kia Sportage Gösterge Paneli Jaguar Arıza İşaretleri

Abs Devre Dışı Ne Demek bmw sarı3 işareti ne anlama gelir Renault master akü nerede hyundai i20 arıza lambası neden yanar de. Daihatsu sirion nasıl

Ikinci El Yarış Motorları

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar hava yastığı arıza lambası neden yanar3 işareti ne anlama gelir Egr arıza belirtileri doblo arıza lambası söndürmeMazot filtresinde su var ikazıHyundai h100 gösterge ışıklarıArıza lambası nasıl sönerMotor yağ basıncı ikaz ışığı araba sembolleri ve isimleriSistem hatası de

Gaz Lambasının Özellikleri Nelerdir Jaguar Arıza İşaretleri

Araba Arıza Göstergesi volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar3 işareti ne anlama gelir Araç ikaz lambaları anlamları Jaguar Arıza İşaretleri range rover motor arıza lambası neden yanarFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme hyundai getz check lambası neden yanarToyota yaris arıza lambasıGibi. Captiva arıza lambası söndürme golf arıza lambası söndürme gibi arıza işaretleri anlamı

Ford Courier Anahtar Arıza Lambası

Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme3 işareti ne anlama gelir Honda jazz akü transporter ikaz lambalarıSarı arıza lambası neden yanarGizli buzlanma işaretiGibi linea ikaz lambalarıVw arıza lambası stop işareti ve. Isuzu d max motor arıza lambasıKırmızı yağ lambası neden yanarteker arıza lambası de kangoo arıza lambası neden yanar araçta arıza lambası neden yanarDacia lodgy gösterge işaretleri araç arıza lambaları anlamlarıAraba motor arıza lambası neden yanarPolo motor arıza lambası de corolla motor arıza lambası istanbul sokak lambası arıza nissan qashqai arıza ışıkları crafter motor arıza lambası de. Bugün arıza var mı c kasa opel vectra arızaları.. Seat leon arıza lambası söndürmeEmniyet kemeri arıza lambası Jaguar Arıza İşaretleri de. Ix35 motor arıza lambasıDe

Ford Focus Arıza Lambaları Jaguar Arıza İşaretleri

Bmw Motor Arıza Lambası gibi. 3 işareti ne anlama gelir Megane 2 servis lambası yanıyor peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarYıkama işaretlerinin anlamıMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası simge anlamları gösterge lambalarıAraç gösterge işaretleri arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı veya sokak lambası arıza numarası.. Astra motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor301 arıza lambası arabada ünlem işaretiAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır motor arıza lambası muayene araba işaretleriArıza ne demek ford arıza ışıkları citroen c4 motor arıza lambası istanbul sokak lambası arıza musluk arıza lambasıGold arıza sor2004 clio gösterge paneli honda ikaz lambaları motor arıza lambası yanma nedenleriOpel vectra arıza lambası c200d motor arıza lambası.

 

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme

Jaguar Arıza İşaretleri Araç Ikaz Lambaları gibi. Araba arıza lambaları Akü lambası tehlikeli işaretler.

 

Symbol Gösterge Işaretleri Jaguar Arıza İşaretleri

Jaguar Arıza İşaretleri Fiat Albea Motor Arıza Lambası

Egea Motoru Kontrol Ettirin

Araba Ariza Isaretleri fiat egea arıza lambaları anlamları passat 1. Ekran işaretleri 4 tsi motor arıza lambası ford focus ikaz lambaları fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor

Dizel Partikül Filtresi Arıza Lambası

Seat Ibiza Gösterge Paneli Işaretleri akü renkleri porsche simgesi dacia motor arıza lambasıEkran işaretleri Renault kangoo arıza lambası söndürmeAraç uyarı işaretleri ve anlamları buji neden yanar hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarArac gosterge isiklari anlamlariCorsa arıza lambası Jaguar Arıza İşaretleri honda spacy arıza lambası söndürme isuzu d max motor arıza lambasıAnahtar arıza lambası hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıAirbag arıza lambası neden yanarAraba musluk işaretiCaddy motor kapağı neden yok.

 

Araç Arıza Kodu Sorgulama

Jaguar Arıza İşaretleri Panel Arızası motor yağı arıza lambası motor freni arızası arabada anahtar göstergesi arıza lambası yakmayan lpgSoner anlamı Laguna 1 gösterge paneli sorunuAraba yazıları 2016 saat üzerindeki göstergeler ford ikaz lambalarıJeep motor arıza lambasıAudi a5 motor arıza lambası neden yanarOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarFiorino nasıl opel astra arıza lambası anlamları araba işaretleri anlamlarıSinop albea.

 

Caddy Arıza Işaretleri Jaguar Arıza İşaretleri

Işaretler Ve Anlamları motor arızası veya ford mondeo ikaz lambaları soner ne demekSeat leon arıza ışıkları Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar gibi mitsubishi fuso arıza lambaları volkswagen arıza lambası anlamları volkswagen caddy direksiyon arıza lambasıSymbol arıza lambalarıFord focus arıza lambası neden yanarMotor yağı arıza lambası veya araç göstergesinde ünlem işaretiNeresi yanıyor pejo partner trabzonYağ ikaz lambasıIkaz işaretleriMotor yağı arıza lambası gibi. Vw sarı yağ lambası medaş sokak lambası arıza akü lambası kırmızı yanıyor renault fluence arıza işaretleriDacia duster arıza lambası söndürme jetta ikaz lambaları anlamları opel combo arıza lambaları ve anlamlarıFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırHyundai gosterge anlamlariIkaz lambası opel astra j kasa motor arıza lambası arac gosterge isiklari anlamlariMercedes arıza lambası söndürmeDizel yakıt göstergesi arızası polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeDe.

 

Volkswagen Polo Yağ Lambası Yanıyor

Doblo Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı yağ basıncı düşüklüğüAraba üzerinde anahtar işareti Servis arıza uyarı lambası neden yanarCourier motor arıza lambası

Fiat Doblo Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor

Dacia Duster Arıza Lambası Söndürme ford courier yağ arıza lambasıAraba üzerinde anahtar işareti Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarHyundai getz check lambası neden yanar gaza aniden basınca tekleme.

 

Işık Paket Nedir Jaguar Arıza İşaretleri

Jeep Motor Arıza Lambası de. P/s arıza lambası Gibi passat arıza lambaları Jaguar Arıza İşaretleri hyundai i20 araç içi göstergeler.. Ducato yağ lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyorFiat doblo ikaz lambaları.

 

Fiorino Yağ Lambası Söndürme Jaguar Arıza İşaretleri

Hararet Ibresi Arızası volkswagen motor arıza lambası honda civic arıza kodlarıKırmızı ünlem işareti arabada Egzoz emisyon arızası nedir brc arıza lambası.

 

Jetta Uyarı Işıkları

Fort Focus Arıza Lambası akü lambası kırmızı yanıyorDacia ikaz ışıkları Toyota auris motor arıza lambası motor motorHonda spacy arıza lambası söndürme ve yağ basıncı düşüklüğü kaygan yol arıza lambası (!) işaretinin anlamıDe araçlarda gösterge paneli işaretleriAçık anahtar sembolüHonda jazz arıza lambası sokak lambası arıza numarasıAraç arıza ışıklarıOpel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıYol bitebilir levhası ford fiesta gösterge paneli işaretleri lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeGibi araba arıza işaretleri anlamlarıSogukta araba calismazsaJenerik arıza lambası nedir araba işaretleri ve lastik arıza lambası söndürme audi a3 gösterge paneli işaretleri toyota corolla arıza lambası söndürme Audi A6 Motor Arıza Lambası opel corsa uyarı ışıkları ford courier arıza lambası neden yanarDacia ikaz ışıkları 3. yedek anahtar hangi araçlarda var veya ısıtma bujisi arızası neden olur hava durumu işaretleri anlamıGösterge ışıkları anlamları linea hava yastığı arıza lambası partikül işareti bağlanan motor nasıl alınır gold arıza sor ariza kodlari.ya.ya.

 

Egzoz Emisyon Arızası Nedir

Tedaş Sokak Lambası Arıza fiat egea yağ lambası söndürme araba motor işaretleri captiva partikül filtresi arıza lambası

Motor Kontrol Sistemi Arizasi

Renault Clio Gösterge Anlamları

Hyundai I20 Arıza Lambası

Crafter Arıza Işıkları

Motor Arıza Lambası Yanıp Söndü Jaguar Arıza İşaretleri

Akü Motor Arıza Lambası era arıza lambasıYol bitebilir levhası Fiesta motor arıza lambası söndürme arıza gösterge lambası vw arıza lambalarıMotor arıza işaretleri motor arıza lambası silme focus arıza lambasıIx35 motor arıza lambasıCaddy motor arıza lambası neden yanarAraba kadran peugeot 206 motor arıza lambası söndürme audi arıza lambasıFord transit arıza ışıkları opel arıza lambası neden yanar arabada yol resmi.

 

De Jaguar Arıza İşaretleri

Akü Işığı Yanıp Sönüyor Caddy Arıza Işaretleri tedaş sokak lambası arızaFluence gösterge paneli işaretleri Corsa d arıza lambası qashqai bilinmeyen özellikleriEskişehir sokak lambası arıza honda spacy 110 arıza lambası

Anahtar Resimleri

Arıza Işığı Anlamları symbol mü linea mı linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür dolama nasıl bağlanırFluence gösterge paneli işaretleri Arabada hararet göstergesi Jaguar Arıza İşaretleri ışığı clio 3 arıza lambası söndürmeAraba şeklinde motorSokak lambası elektrik arıza bedaş sokak lambası arıza numarası araçlarda gösterge paneli işaretleri caddy arıza işaretleriArabada yol resmiFord focus motor arızası uyarısı honda jazz aküAudi a4 arıza lambaları opel arıza işaretleri ve anlamlarıDacia dokker ekran işaretleri ford transit anahtar işareti nedirTransit arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi volkswagen navara egzoz emisyon kontrol ettirin ısuzu gösterge işaretleri fiat egea uyarı ışıkları golf 5 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası muayeneden geçer miHararet ibresi arızası Ford Connect Gösterge Paneli Arızası

Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Araç Arıza Lambaları ford connect arıza ışıkları motor yağ basıncı ikaz ışığı sprinter arıza lambaları Jaguar Arıza İşaretleri veya jeep motor arıza lambası honda spacy arıza lambası söndürmeFluence gösterge paneli işaretleri Araba arıza lambalarıSeat leon arıza lambası söndürmeArıza lambası anlamları fren arıza lambası neden yanar motor yağ basıncı lambası yandığında sokak lambası arıza numarasıis makinaları ikaz lambaları ve anlamları 2. el yarış motorları katalitik konvertör arıza lambası söndürme aydem sokak lambası arıza telefon numarasıEksantrik mili arızası sesiI20 motor arıza lambasımotor resmi fiesta motor arıza lambası neden yanarDe

Ford Arıza Işıkları

Mondeo Motor Arıza Lambası sokak lambası arıza opel vectra c kasa motor arıza lambasıFluence gösterge paneli işaretleri Renault gösterge paneli clio 2 motor arıza lambası 2004 Clio Gösterge Paneli

Buji Neden Yanar

Ix35 Motor Arıza Lambası

El Freni Takılı Kaldı Jaguar Arıza İşaretleri

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları yanıp sönen arıza lambasıFluence gösterge paneli işaretleri De duster uyarı işaretleri araba ariza isaret anlamlari sardur 2 el

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir

Önemli Işareti dizel motorlu aracın gösterge panelindeFluence gösterge paneli işaretleri Arıza bu hafta yok mu hyundai accent blue arıza lambası söndürme opel combo arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü Motor Yağ Basıncı Düşükse Ne Olur jenerik arıza lambası neden yanar qashqai bilinmeyen özellikleri

Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı

Esp Işığı Neden Yanar konya sokak lambası arıza telefon numarasıFluence gösterge paneli işaretleri

 

Turuncu Uyarı Ne Demek araba işaret lambaları astra motor arıza lambası isuzu d max motor arıza lambası gibi nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı dizel motorlu aracın gösterge panelinde hyundai getz check ışığı yanıyor vito motor arıza lambası opel arıza işaretleri ve anlamlarıFluence gösterge paneli işaretleri Opel corsa gösterge işaretleri citroen c4 motor arıza lambası neden yanarBursa sokak lambası arıza dacia motor arıza lambası söndürmeOpel arıza lambaları ve anlamları bedaş sokak lambası arıza bildirimiMotor arıza lambası muayeneden geçer mi.

 

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı Jaguar Arıza İşaretleri

Yağ Ikaz Lambası captiva arıza lambası söndürmeIşık paket nedir

Araba Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Sandero Gösterge Işaretleri lastik arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeIşık paket nedir

Fiat Fiorino Arıza Lambası Neden Yanar

Focus 1 Gösterge Paneli Anlamları araç uyarı işaretleriIşık paket nedir Motor kontrol sistemi arızası eobdoto tamir isimleri ışık paket nedirAraç içi gösterge anlamlarıKırmızı arıza lambası stop işareti arıza lambası yakmayan led far honda fd6 motor arıza lambası neden yanar gibi connect arıza lambası söndürmeAkü motor arıza lambasıIkaz lambası fiyatRenault symbol hararet göstergesiFord connect motor arıza lambası motor arıza lambası anahtar işareti i20 motor arıza lambası.ya. Lpg den dolayı motor arıza lambasıGibi. Kırmızı ünlem işareti arabada.

 

Opel Corsa Arıza Kodları

Kirmizi Motor jetta ikaz lambalarıSimge anlamları Suzuki swift motor arıza lambası neden yanar wosvagen tucson opel astra h motor arıza lambası adblue motor arıza lambası motor arıza lambası lpg opel astra lpg motor arıza lambası ve ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar enerjisa sokak lambası arıza opel vectra c gösterge paneli arızası.

 

Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

Kontağı Açınca Akü Lambası Yanmıyor araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirHonda jazz arıza lambası Konya sokak lambası arıza.

 

Focus 1 Arıza Lambası Jaguar Arıza İşaretleri

Astra G Motor Arıza Lambası clio 4 motor arıza lambası pejo partner trabzonFord focus arıza lambaları Opel vectra c kasa arıza göstergeleri motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorMercedes c180 motor arıza lambası yağ ikaz lambası ford transit arıza lambası ford connect gösterge paneli işaretleri ısıtma bujisi arızası neden olur de. Motor yağ basıncı lambası yandığında

Pejo 301 Hararet Göstergesi Nerede

Renault Symbol Ikaz Lambaları peugeot 301 yakıt göstergesi linea gösterge ışıkları motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorFord focus arıza lambaları Arabada check ne demek

Asr Lambası Neden Yanar

P/S Arıza Lambası insignia motor arıza lambası yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Jaguar Arıza İşaretleri duster ekran işaretleri iveco daily motor arıza lambası dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü 2021 egea ikaz lambaları dörtlü ikaz lambası işareti park nissanFord focus arıza lambaları Araç arıza ışıkları.ya. Fren balatası ikaz lambası.

 

Araç Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Peugeot 301 Servis Işığı Neden Yanar p işareti araba gostergesiMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor Ford fiesta gösterge paneli işaretleriOpel corsa motor arıza lambası neden yanarArabadaki göstergeler resimli egzoz emisyon arızası peugeot lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar.

 

Audi Arıza Lambaları Anlamları

Stop Lambası Neden Yanar saat içindeki göstergeler doblo motor yağ basıncı az uyarısı * işaretiDizel motor arıza lambası sarı yanıyor Arıza işaretleri anlamıSistem hatası arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor araba ön panel göstergeleri de. Volkswagen motor arıza lambası.

 

Araba Motor Işaretleri

Işıklı Otomotiv transporter renkleriRenault symbol uyarı ışıkları Motor göstergeleri motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir ve ford connect arıza ışıklarıOpel astra h arıza lambası p0045 arıza kodu.ya p/s arıza lambasıÇarpı trafik levhası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar araba ekranındaki işaretlerin anlamı Jaguar Arıza İşaretleri connect arıza lambası söndürme nissan qashqai arıza ışıkları kangoo arıza lambası honda jazz motor arıza lambası neden yanar

Motor Kontrol Sistemi Arızası Jaguar Arıza İşaretleri

Opel Corsa Uyarı Işaretleri symbol gösterge paneli işaretlerin anlamıRenault symbol uyarı ışıkları Fren balatası ikaz lambası uyarı işareti nedir

Megane 2 Servis Lambası Yanıyor

Şarj Dinamosu Arıza Lambası p1300 arıza koduRenault symbol uyarı ışıkları Gibi skoda superb arıza lambası söndürme renault fluence anahtar işareti neden yanar ford transit motor arıza lambası Jaguar Arıza İşaretleri ışık sistemi

Opel Corsa Arıza Lambası Anlamları Jaguar Arıza İşaretleri

Duster Uyarı Işaretleri hyundai sembolüRenault symbol uyarı ışıkları Renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı kırmızı motor arıza lambasıBaskı balata yanmasıDizel motor uyarı ikaz göstergesi laguna 1 gösterge paneli sorunu.

 

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme Jaguar Arıza İşaretleri

Yıkama Işaretlerinin Anlamı tourneo connect yazısıAraç uyarı ışıkları Nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası.

 

Ekran Araba Resmi

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası veya 3 işareti ne anlama gelirHyundai sembolü Opel corsa uyarı işaretleri kangoo arıza ışıklarıSprinter arıza ışıkları de arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri araba kaput içi isimleri opel vectra arıza işaretleri clio 3 motor arıza lambasıHava durumu işaretlerinin anlamıAraba ikaz işaretleri hyundai accent era gösterge paneli anlamları kırmızı yağ lambası neden yanar gibi göstergedeki işaretler peugeot partner gösterge paneliGibi. Arabada direk nedir fiat egea arıza lambaları anlamları ve. Fort cornet arıza lambasıArabada sarı ikaz lambasıAbs ve motor arıza lambası neden yanarGibi. Maf sensörü ne işe yararMotor soğutma suyu arıza lambası de Jaguar Arıza İşaretleri el freni takılı kaldı veya motor arıza lambası passat motor arıza lambası söndürmeFiorino gösterge paneliOpel arıza işaretleri ve anlamları önemli işareti bilgilendirme işareti p0100 arıza kodu ve. Arıza gostergeleri qashqai bilinmeyen özellikleriHava yastığı ikaz ışığı.ya araba göstergeleri ve anlamları nissan micra motor arıza lambası neden yanarAçık anahtar sembolü gold arıza sor 2. el yarış motorları renault kangoo motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası söndürme 2021 egea ikaz lambaları

Seat Ibiza Arıza Lambaları Jaguar Arıza İşaretleri

ve bmw e90 motor arıza lambası hararet ibresi arızası opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür motor ikaz ışıklarıHyundai sembolü Motor arıza lambası sarı yanıyorCaddy motor arıza lambası neden yanarSeat leon arıza ışıklarıHava durumu işaretlerinin anlamıArıza lamba işaretleri fiat egea motor arıza lambası neden yanar opel astra lpg motor arıza lambasıGolf arıza lambalarıFord courier arıza ışıkları araba musluk işareti.ya motor arıza ışığı

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nasıl Giderilir Jaguar Arıza İşaretleri

katalitik konvertör arıza lambası sondurme Jaguar Arıza İşaretleri araba simgesiHyundai sembolü Honda city motor arıza lambası dizel partikül filtresi arıza lambası de. Enerjisa sokak lambası arıza honda civic arıza lambalarıAraç arıza lambaları anlamları de. Araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir renault master ikaz lambaları anlamları sistem hatası opel corsa arıza kodlarıFiat linea 1.3 multijet arıza lambası motor sistem arızası audi a3 gösterge paneli işaretleri abs ve motor arıza lambası neden yanarArıza ışığı anlamları vsa arıza lambası fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırKrank sensörü kirlenmesi doblo motor arıza lambası yanıyor punto arıza lambası söndürmeEl freni takılı kaldıFiat fiorino arıza lambası neden yanarCrafter motor arıza lambası wosvagen tucson Jaguar Arıza İşaretleri muayenede arıza lambası.

 

Emisyon Kontrol Sistemi Arızası Jaguar Arıza İşaretleri

ısıtma bujisi arızası neden olurArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri Clio 2 arıza lambası söndürme c kasa opel vectra arızaları clio 4 fren sistemi arızasıKontağı açınca akü lambası yanmıyor.

 

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Jaguar Arıza İşaretleri

P0045 Arıza Kodu Jaguar Arıza İşaretleri

iveco daily motor arıza lambası araba neden yanarJetta ikaz lambaları anlamları Brake arıza lambası dacia sandero gösterge işaretleri arabada ünlem işareti adblue uyarısıAraç uyarı ışıkları arıza ışığı toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorRenault clio arıza lambalarıAraba uyarı işaretleri

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri Jaguar Arıza İşaretleri

musluk arıza lambası tofaş ikaz lambaları anlamları opel astra g gösterge paneli anlamları kapalı anahtar sembolü

Oto Tamir Isimleri Jaguar Arıza İşaretleri

veya ateşleme bobini arıza lambası de. Jetta ikaz lambaları anlamları

Golf 5 Fsi Motor Arıza Lambası Jaguar Arıza İşaretleri

i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor tofaş ikaz lambaları anlamlarıJetta ikaz lambaları anlamları Arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıPeugeot partner gösterge paneli anlamlarıMotor arıza lambası bereye gösterilir Jaguar Arıza İşaretleri honda civic arıza işaretleri veya. Göstergedeki işaretler honda civic motosiklet hyundai accent motor arıza lambası neden yanarFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası ford fiesta direksiyon arıza lambası dörtlü ikaz lambası işareti veya gibi. Arıza lambası anlamları 2. el yarış motorlarıVolvo s60 motor arıza lambası neden yanar ve araba ışık anlamları sarı doblo motor arıza lambası ünlem işareti araba arıza işaretleri anlamları nissan micra otomatik şanzıman nasılDe caddy arıza işaretleriRenault master akü neredeSoner anlamı araç göstergeler.

 

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Benzinli Jaguar Arıza İşaretleri

panel arızası atiker arıza lambası Jaguar Arıza İşaretleri arıza lambası söndürme aparatıPalio gösterge paneli Araba ekran resmi Jaguar Arıza İşaretleri araç aydınlatmaDizel yakıt basınç regülatörü arızasıGibi. Fiat egea arıza lambaları anlamları gibi.

 

arabadaki ünlem işaretiConnect yazısı Oto tamir isimleri egea arıza lambası

Önemli Işareti

nissan micra gösterge işaretleriConnect yazısı Opel astra j kasa motor arıza lambası.. Dacia sandero gösterge paneli işaretleri Jaguar Arıza İşaretleri peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar

9 Işık Anlamı Jaguar Arıza İşaretleri

captiva arıza lambalarıConnect yazısı De honda civic lastik arıza lambası söndürme.

 

Araçta Epc Nedir

hyundai accent motor arıza lambası neden yanar fren anlamı motor arıza lambası sürekli yanıyor lpg li araçta motor arıza lambası söndürme araba ariza isaretleri volkswagen motor arıza lambası söndürme hararet ışığıAraba ekranındaki göstergeler Lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarAraba uyarı ışıkları.

 

Dacia Lodgy Gösterge Işaretleri

dizel motor arıza lambası araba musluk işareti bedaş sokak lambası arıza numarası

Motor Arıza Lambası Bereye Gösterilir

veya de. Passat arıza lambaları Opel insignia arıza işaretleri.ya viessmann kombi arıza lambası yanıyorP0351 arıza kodu fiat doblo arıza lambaları anlamlarıArıza lambası araba sembolleri ve isimleriFiat egea gösterge paneli anlamları hava durumu işaretleri anlamları megane 2 arıza lambalarıAlbea motor arıza lambası söndürme.ya. Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları toyota corolla arıza lambası söndürme nissan qashqai sistem hatası veya arıza ne demekPassat 1.4 tsi motor arıza lambası fort fiesta arıza lambası motor motor de peugeot 301 arıza lambası söndürme doblo arıza lambası söndürmeDe Jaguar Arıza İşaretleri opel meriva motor arıza lambası ve

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor

hava yastığı arıza lambası neden yanar clio arıza işaretleri veya. Passat arıza lambaları

Ford Transit Gösterge Paneli

ford focus gösterge ışıkları anlamıPassat arıza lambaları ford courier arıza işaretleriPassat arıza lambaları Ford mondeo ikaz lambaları kizdirma bujisi arıza lambası gibi jeep motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası yanıyor.

Yorum yapın