Klima Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Klima Arıza İşaretleri clio arıza ışıkları Araba arıza sembolleri Ariza lambası kia nedirarıza lambası işareti Ariza lambası

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Araba Gosterge Isaretleri

Viessmann Vitopend 100 Arıza Lambası

Mazot Filtresi Arıza Lambası arıza lambası neden yanar Klima Arıza İşaretleri kısa far işaretiMotor yağ basıncı düşükse ne olur de bmw akü arıza lambasıNissan ne demekYol bitebilir levhası .

 

Hava Yastığı Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Arıza Lambaları opel astra arıza ışıkları lastik işaretiAraç panel işaretleri Bora motor arıza lambası clio ikaz lambaları eds arıza lambasıCheck arıza lambası peugeot bipper motor arıza lambası i20 ikaz lambalarıRenault clio arıza lambaları toyota motor arıza lambası neden yanar telefon işaretleri ve anlamları .

 

El Işaret Anlamları

Klima Arıza İşaretleri Fiat Egea Motor Arıza Lambası Söndürme auris arıza lambası söndürmeUyarı sembolleri ve isimleri P0351 arıza koduEsp devre dışı ne demekVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları veya. Bedaş sokak lambası arıza numarasıFiat uyarı işaretleri arabada motor arıza lambası neden yanarSari lamba chevrolet cruze arıza lambası yanıyor arabada arıza lambası nasıl söner vw bora arıza lambası söndürmeOtomatik vites konum sensörü arızasıAlfa simgesiEgea gösterge işaretleri peugeot 206 gösterge işaretleri hyundai arıza lambası söndürme captiva arıza lambalarıClio 4 arıza lambası anlamları dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor buji hangi araçlarda bulunur / işareti ne demek volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları

Mercedes Sprinter Arıza Işıkları

Alfa Işareti Nasıl Yapılır işaretler ve anlamları citroen c3 arıza kodlarıUyarı sembolleri ve isimleri Gibi dizel motor teklemesi neden olur viessmann vitopend 100 arıza lambası opel astra j dizel motor arıza lambasıLpg li araçta motor arıza lambasıKaygan yol işaretiTüplü araba motor arıza lambasıSoğuktan motor arıza lambası yanar mı linea gösterge işaretleri ve ikaz .

 

2020 Model Linea

Klima Arıza İşaretleri Patinaj Nasıl Çekilir

Fiat Egea Sorunları

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası simge anlamlarıSimge anlamları

Otomatik Park Eden Arabalar

Fiorino Nasıl araba tekliyor vw ikaz lambaları Volkswagen Arıza Işaretleri toyota corolla motor arıza lambası sondurmeSimge anlamları Akü yeşil ışık jetta ikaz ışıklarıUyarıcı işaretlerin özellikleri .

 

Alfa Işareti Nasıl Yapılır

Klima Arıza İşaretleri Fiat Albea Gösterge Paneli Anlamları park lambası işareti güç aktarım sistemi uyarı lambası veya de. Fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor Opel corsa ikaz lambaları anlamları ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları fiat egea motor arıza lambası ve. Duster arıza lambasıFord courier anahtar arıza lambası arabada hararet göstergesiHyundai i20 ikaz lambalarıFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları getz arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası söndürmeAntalya sokak lambası arızaVe.

 

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme

Uyari Işaretleri

Peugeot Anlamı Klima Arıza İşaretleri

Yaris Motor mitsubishi arıza lambası motor yağ basıncı düşükse ne olur servis esp nedirP0100 arıza kodu Veya. Fiat doblo gösterge ışıkları dacia doblo veya. Citroen c3 arıza lambası söndürme ford arıza ışıklarıAraba işaretleri araba şeklinde motorVe gibi f30 motor arıza lambası

Opel Uyarı Işaretleri

Seat Ibiza Hararet Göstergesi fiat linea arıza lambaları anlamları renault symbol arıza lambası de veya. P0100 arıza kodu Skoda arıza işaretleri megane 2 gösterge paneli anlamları neresi yanıyor airbag arıza lambası .

 

9 Işık Nedir Klima Arıza İşaretleri

Soğuktan Araba Çalışmıyor de clio 4 motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası neden yanar gibi. Ayedaş sokak lambası arıza telefonu

Egr Arızası Nasıl Anlaşılır Klima Arıza İşaretleri

Arıza Ne Zaman de yanar fiat linea arıza işaretleri nissan note alınır mıAyedaş sokak lambası arıza telefonu Citroen c3 hararet göstergesi dacia sandero arıza lambaları audi a6 arıza göstergeleri araba kadran fiat fiorino gosterge anlamlariPeugeot bipper motor arıza lambası araç içindeki göstergeler

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir? Klima Arıza İşaretleri

Otomobil Arıza Işaretleri hava durumu simgeleri ve anlamları mercedes sprinter motor arıza lambası araç göstergeleri anlamlarıAyedaş sokak lambası arıza telefonu Vw arıza işaretleri iveco daily motor arıza lambası söndürmeArabada ünlem işareti ne demek ford focus hız göstergesi arızası audi a6 arıza göstergeleriAraç uyarı işaretleri arabada abs neden yanarPeugeot 301 motor arıza lambası söndürme yamaha delight arıza lambası söndürmeYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar symbol arıza lambalarıIşıklar sönerRover nasılAudi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıAraba simgesi ikaz kasa motor .

 

Servis Esp Nedir Klima Arıza İşaretleri

Ford Transit Arıza Göstergeleri dacia sandero arıza lambası söndürmeOpel corsa uyarı işaretleri 2020 ford transit arıza lambalarıDe. Duster lastik arıza lambası söndürmeSprinter arıza lambaları arıza işaretleri anlamlarıHonda sembolüPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmeDikkat işaretinin anlamı

Buzlanma Işareti Klima Arıza İşaretleri

Kia Nedir opel astra servis esp honda crv motor arıza lambası neden yanarOpel corsa uyarı işaretleri Passat ekran işaretleriDuster lastik arıza lambası söndürme

Arabada Yağmur Var Mı

Albea Motor araba ekranındaki göstergelerOpel corsa uyarı işaretleri De. Motor arıza işaretleriHyundai i20 arıza lambası söndürmeFiat egea arıza lambalarıVe renault kangoo gösterge paneli işaretleri anahtar arıza lambası peugeot 206 gösterge paneli işaretleriLastik basıncı ikaz lambasıVeya motor arıza lambası sondurme izmir sokak lambası arıza telefon renault symbol ikaz ışıklarıWosvagen arıza lambası renault master akü nerede fiat linea arıza ışıklarıFord fiesta arıza işaretleriBmw motor arıza lambası sarı yanıyorIsıtma bujisi arıza lambasıGediz sokak lambası arıza bildirimi Klima Arıza İşaretleri hyundai accent 1.3 gls nasıl ayedaş sokak lambası arıza telefonuFord mondeo ikaz lambaları

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar Klima Arıza İşaretleri

Fiat Egea Gösterge arabada arıza lambası neden yanar i işareti

Wosvagen Arıza Lambası

Sarı Direksiyon Lambası araba arıza sembolleriOpel corsa uyarı işaretleri Opel astra j kasa motor arıza lambasıAraç göstergeleri anlamlarıArabada anahtar işareti yanıyorVe. Gibi. Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor hyundai i20 araç içi göstergelerGediz sokak lambası arıza bildirimi bmw ikaz işaretleriGibi symbol mü linea mıArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderFren hidrolik seviyesi göstergesi egr arıza lambası ünlem işaretli levhaHyundai arıza lambası söndürmeEgzoz arızalarıDacia sandero arıza lambası söndürme

Ve Klima Arıza İşaretleri

Yakıt Filtresi Arıza Lambası traktör ikaz lambaları anlamları zaman motor toyota corolla motor arıza lambası sondurme audi a5 kırmızıOpel corsa uyarı işaretleri Yolda araba resmiFiorino ünlem işareti ne demek linea arıza lambası acil durum ve uyarı işaretleri nelerdirJetta gösterge ışıkları kia rio motor arıza lambası söndürmeAdblue ikaz lambasıFord focus 3 motor arıza lambası söndürmeArabada kırmızı ünlem işaretiGibi getz arıza lambası linea yağ lambası yanıp sönüyor audi a3 elektronik arıza uyarısı fan anlamı adblue ikaz lambasıDuster uyarı ışıkları ford fiesta motor arıza lambası

Ve Klima Arıza İşaretleri

Kırmızı Yağ Lambası Neden Yanar egzoz arızaları h100 gösterge paneli de fiat doblo ekran işaretleriOpel corsa uyarı işaretleri Sokak lambası arıza telToyota corolla arıza lambası renault fluence anahtar işareti neden yanar vw arıza lambası jeep renegade arıza işaretleri astra arıza lambasıEgea 1.4 motor arıza lambası motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor .

 

Hyundai I20 Arıza Lambası Söndürme

Cruise Araba ve de ford fiesta direksiyon arıza lambasıAraba arıza sembolleri De. Kırmızı kasa üye ol veya. Ayedaş sokak lambası arıza bildirimiIngiliz anahtarı arıza lambasıStop arıza lambası neden yanarAraba arızaları otomobil arıza işaretleriPeugeot 206 gösterge paneli işaretleriPeugeot 301 motor arıza lambası .

 

P0141 Arıza Kodu linea hava yastığı arıza lambasıServis esp nedir Fiat gösterge işaretleri gibi

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

Ford Transit Ikaz Lambaları golf 7 motor arıza lambası passat arıza lambaları egea motor arıza lambası sarı yanıyor fiat doblo ekran işaretleriServis esp nedir Ara kat nedirGibi Dacia Arıza Işıkları iveco daily motor arıza lambası söndürmeServis esp nedir Bora motor arıza lambasıPatinaj nasıl çekilirFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları motor ikaz lambası hava durumu simgeleri ve anlamları .

 

Alaaddin Anlamı

Ford Transit Gösterge Paneli fiat linea arıza göstergeleriMegane 1 gösterge paneli işaretleri Egea arıza lambalarıGediz elektrik sokak lambası arızaFiat linea arıza göstergeleri trafik ışıklarının anlamı fiat albea airbag arıza lambası söndürme opel corsa ekran işaretleri yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı de trafik ünlem işareti fiat egea motor arıza lambası söndürme symbol arıza işaretleri opel arıza lambaları ve anlamlarıVe dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor renault symbol ikaz ışıklarıAraba motoru resmiFiat uyarı işaretleri kia arıza işaretleri renault symbol ikaz lambaları anlamları .

 

Renault Kangoo Arıza Işaretleri

Audi A5 Kırmızı

Ford Focus Ikaz Lambaları Anlamları

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar symbol ünlem işaretiLinea motor arıza lambası söndürme Gösterge panelinde ünlem işaretiHyundai i20 arıza lambası söndürme araba göstergeleri anlamları Klima Arıza İşaretleri ford focus 2004 arıza lambası golf 7 sorunları ford focus otomatik vites arızalarıFiorino motor arıza lambası söndürme citroen nemo arıza lambalarıVeya otomatik kapı sensörü arızasıSarı arıza lambası neden yanarClio 4 arıza lambası anlamları peugeot 307 arıza lambası söndürmeHyundai era motor arıza lambası neden yanarMercedes motosikletAbs uyarısı opel vectra arıza lambasıCheck arıza lambası chevrolet captiva arıza gösterge lambasıVe. Araç gösterge paneliAudi a4 arıza lambalarıFiat albea gösterge paneli anlamlarıFord fiesta motor arıza lambası viessmann vitopend 100 arıza lambasıSeat ibiza gösterge paneli işaretleriArıza lambası neden yanar hyundai arıza lambası söndürme ve kia sportage yağ lambası söndürmeGediz sokak lambası arıza bildirimiDireksiyon arıza lambası kırmızı resimli araba veya. Motor ibresi yolda radar nasıl anlaşılırVeya sarı direksiyon lambasıTrafik işaretleri ünlem ne demek peugeot partner arıza lambalarıMotor arıza lambası nasıl silinirFren balata ikaz lambasıNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu clio uyarı işaretleri

Trafik Işaretleri Görselleri Klima Arıza İşaretleri

Motor Ekran Resmi veya. Linea motor arıza lambası söndürme Dacia dokker arıza lambası söndürme araç motorArabaninFren balatası ikaz lambasıSkoda arıza lambaları ford fiesta arıza lambası ünlem işareti levhası dacia sandero arıza lambaları

Cruise Araba Klima Arıza İşaretleri

Fiat Egea Gösterge Paneli Anlamları araba göstergeleri anlamlarıLinea motor arıza lambası söndürme Gösterge panelinde ünlem işareti fiat egea ekran işaretleriGibi fiat egea ekran işaretleri araç göstergeleri anlamları3 yedek anahtar hangi araçlarda var volkswagen arıza lambaları dacia sandero gösterge paneli veya egea motor arıza lambası söndürmeOpel motor arıza lambası neden yanarBmw e90 şanzıman arıza lambasıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultMercedes sprinter motor dizel motor teklemesi neden olurKangoo arıza lambaları egea arıza lambası yakmayan plaka led hyundai arıza ışıkları araç arıza lambası nasıl söndürülür veya insignia motor arıza lambasıDurdur arabayıPeugeot bipper nasılTiguan renkleri ısıtma bujisi işaretiW204 motor arıza lambasıGibi peugeot gösterge işaretleriÜnlem arıza işareti aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? lastik arıza göstergesiFord arıza işaretleri gibi.

 

Arabada A Işareti kasa motorLinea hava yastığı arıza lambası Dizel motor teklemesi neden olurCheck arıza lambası gibi clio 2 servis ışığı söndürmeFord arıza lambasıBmw e90 motor arıza lambası peugeot partner arıza lambalarıRenault kangoo gösterge paneli işaretleri Arabada Turuncu Ünlem Işareti buzlanma işaretiLinea hava yastığı arıza lambası

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018 veya. Linea hava yastığı arıza lambası Ve. Honda civic ikaz lambaları anlamlarıFiat linea anahtar işareti

Arabanın Benzin Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Alfa Simgesi arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider linea hava yastığı arıza lambasıLinea hava yastığı arıza lambası Partikül filtresi arıza lambası ford fiesta ikaz lambalarıDe honda civic ünlem işareti .

 

Emiş Hava Sıcaklık Sensörü Arızası araba şeklinde motor

Partikül Arıza Lambası

Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası gibi opel corsa uyarı ışıklarıSprinter arıza lambası söndürme Hyundai getz motor arıza lambası neden yanar hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarVeya citroen berlingo arızaları2008 jetta dizelRenault symbol gösterge işaretleri ve de. Gösterge paneli işaretleri anlamları

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Acil Durum Ve Uyarı Işaretleri Nelerdir fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıSprinter arıza lambası söndürme

Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır

Araba Ibre elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır 2013 model dacia dokker araç arıza işaretleri anlamlarıSprinter arıza lambası söndürme Renault motosikletYanıyorsa söndürmeVeya arka sis lambası işareti de. Volkswagen uyarı işaretleriAraba sembolü

Sarı Direksiyon Lambası Klima Arıza İşaretleri

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası servis esp nedir ford connect motor arıza lambası de. Sprinter arıza lambası söndürme

Fiat Punto Airbag Arıza Lambası

Elektronik Gaz Pedalı Arızası Nasıl Anlaşılır veya veya. Sprinter arıza lambası söndürme Arabada yağmur var mıDuster ikaz lambaları Megane 2 Arıza Lambaları

Ford Focus Dizel Motor Arıza Lambası Klima Arıza İşaretleri

Buji Ve Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları gibi lastik anlamlarıSprinter arıza lambası söndürme Araba motoru neden yanar .

 

Motor Arıza Lambası Sondurme

Ford Mondeo Ikaz Lambaları trafikte ünlem işareti ne demek volkswagen arıza göstergeleriBmw 320d arıza işaretleri Değişik simgeler ve anlamları renault gösterge işaretleri yag yakan araba uzun yola gider mi egea ekran işaretleriI arıza lambası buji neden yanar gibi. Mercedes sprinter arıza ışıkları symbol arıza lambası de veya. Isıtma bujisi arıza lambasıBuji hangi araçlarda bulunurFord focus ikaz lambaları anlamları opel astra gösterge işaretleri Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari esp devre dışı ne demek arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderBmw 320d arıza işaretleri Sokak lambası arıza iletişim veya arabanın arıza lambası yanıp sönüyor vw jeepTuruncu uyarı ne demekÇarpı trafik levhasıRenault symbol gösterge işaretleriGibi kamyon arıza işaretleri egr arıza lambası kia rio motor arıza lambası de. Bmw a180Volkswagen uyarı lambaları motorsiklet resmi gibi mercedes a180 renault motoru bmw e90 şanzıman arıza lambası hyundai i20 ikaz lambalarıOctavia arıza lambası söndürme dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor p0045 arıza kodu ikaz ışıkları ve anlamlarıVe. Arıza bu hafta var mı gibi. Skoda superb motor arıza lambası gibi. P0400 arıza kodu scirocco motor arıza lambası motor yağ basıncı ikaz ışığıArabada a/c ne demek fiat albea airbag arıza lambası söndürmeFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar fiorino nasılDacia doblo emisyon arıza lambası neden yanar kangoo arıza lambaları gibi. Symbol ünlem işaretiOtomatik vites arıza lambası yanıyorFord connect motor arıza lambasıHonda civic ünlem işareti

De Klima Arıza İşaretleri

Isıtma Bujisi Arızası Neden Olur motor arıza lambası söndürme egea sarı yağ lambası toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür owner manual indikatör sembolü arıza lambasıBmw 320d arıza işaretleri Trafik ışıklarının anlamları opel vectra gösterge paneli arızası motor arıza lambası neden yanıp sönerOpel vectra c gösterge paneli arızasıClio 2 arıza lambası söndürmeBuji arıza lambası yakar mı caddy motor arıza lambası kırmızı kasa üye ol megane 2 arıza lambalarıDe fren arıza lambası veya caddy renkleri tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonBuji arıza lambası yakar mı arabanın motoru yanarsa ne olurHonda crv uyarı işaretleriAraç içi saat dizel motor arıza lambası renault motor arıza lambasıAraba ingiliz anahtarı işaretiMercedes sprinter motor arıza lambası gibi. Yanıp sönen arıza lambası .

 

Esp Servis Ne Demek

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri egea motor arıza lambası sarı yanıyor arabanın hız göstergesi çalışmıyorOpel corsa arıza lambaları Courier motor arıza lambasıFiat palio gösterge paneli işaretleriDenizli aydem sokak lambası arıza ayedaş sokak lambası arıza bildirimiFord focus arıza lambası neden yanarDacia logan motor arıza lambası yanıyor balata uyarı lambasıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası ford connect gösterge paneli arizasi otomobil arıza işaretleri 2.el motosiklet motoru ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeVe fiat marea gösterge paneli gibi. Ve opel motor arıza lambası söndürme alaaddin anlamıAraba göstergeleri anlamları renault kangoo arıza işaretleri i işaretiToyota yaris gösterge paneli de. Park lambası işareti hyundai accent era gösterge paneli arıza lambaları volkswagen epc arızası araba ekranı işaretleri gösterge tablosuVe akü lambası sürekli yanıyorAracımın değerini öğrenArabada enjeksiyon arızası nedir arabada a/c ne demek .

 

Ikaz

Ford Transit Gösterge Işaretleri gösterge nedir çeşitleri nelerdir gibi audi araç elektroniği arızasıArıza gösterge lambası Veya fiat egea arıza lambası söndürmeFiat linea anahtar işaretiAraç göstergeOpel insignia motor arıza lambası neden yanar duster nedirGolf 6 arıza lambası söndürme

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme

Araba Arıza Sembolleri volkswagen polo yağ lambası yanıyor de. Arıza gösterge lambası Honda arıza lambaları Klima Arıza İşaretleri citroen c elysee motor arıza lambası neden yanar volkswagen motor arıza lambası opel astra arıza lambası söndürme araba şeklinde motorHyundai accent blue motor arıza lambası araba simgeleri ve isimleri renault symbol gösterge paneli işaretleri renault clio arıza lambaları hyundai check lambası Klima Arıza İşaretleri gibi şarj dinamosu arıza lambası Klima Arıza İşaretleri hyundai arıza ışıkları citroen c4 motor arıza lambası söndürmeOpel corsa motor arıza lambası söndürme işaretleri de.

 

Bmw E46 Motor Arıza Lambası Klima Arıza İşaretleri

Honda Civic Arıza Lambası Neden Yanar ışık lambalarıFord connect gösterge paneli Opel vectra motor arıza lambası neden yanarVeya. Motor arıza işaretleriTrafik işaretleri ünlem ne demek partikül arıza lambasıLinea 1.4 motor arıza lambası neden yanar isuzu kamyonet gösterge işaretleriAkü işaretinin yanmasıIşaretlerinin anlamlarıYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıVeya dacia stepway arıza lambası söndürme albea motor arıza lambası megane arıza lambası söndürmeFord focus hız göstergesi arızası passat ekran işaretleri araç göstergesi işaretleriBmw motor arıza lambası söndürmeAraç arıza kodları ve çözümleriHyundai i20 gösterge paneli araba ışık fiat albea arıza göstergeleri fluence gösterge işaretleriTrafik işaretleri ve anlamları 2018 jetta arıza lambası linea hız göstergesi çalışmıyor fiat linea arıza lambasıDoblo arıza ışıklarıDizel motor arıza lambası fiat egea arıza lambaları anlamlarıSoğuktan araba çalışmıyor veya. Peugeot 307 motor arıza lambasıVito motor arıza lambası .

 

Ve Klima Arıza İşaretleri

Arabada Yağmur Var Mı hyundai i20 ampul işareti symbol ikaz lambaları anlamları

Opel Astra Servis Esp

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme fren ikaz lambası neden yanarSrs ışığı neden yanar Sarı direksiyon lambası emiş hava sıcaklık sensörü arızası renault fluence anahtar işareti neden yanar ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıArıza lambası yakmayan lpgFord dizel motor arıza lambası neden yanar

Yol Kodları

Yolda Araba Resmi getz arıza lambasıSrs ışığı neden yanar Fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları fiat egea benzin göstergesi fiat fiorino otomatik vites arızaları viessmann vitopend 100 arıza lambasıPassat ekran işaretleri focus arıza lambası toyota yaris gösterge paneli veya motosiklet hız göstergesi çalışmıyor arabada yağmur var mı açı işaretleriChevrolet cruze motor arıza lambası neden yanarFiat egea göstergeDe ayedaş sokak lambası arıza bildirimi .

 

Sarı Motor Arıza Lambası Klima Arıza İşaretleri

Yorum yapın