Kamyon Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Kamyon Arıza İşaretleri esc neden yanar

Renault Fluence Gösterge Işaretleri

Buji Kablosu Arızası Ariza lambası fiat egea gösterge işaretleri Ariza lambası gösterge nedir çeşitleri nelerdir veya opel vectra arıza lambaları bmw motor arıza lambası sarı yanıyor arıza işaretleri arabaaraba ön panel Polo direksiyon arıza lambasıChery tiggo arıza lambası passat nasılPeugeot 208 arıza lambası motor ibresiGösterge nedir çeşitleri nelerdir chevrolet kalos motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambası neden yanar tiggo arıza lambasıJetta epc arızası de dacia lodgy motor arıza lambası hyundai motor arıza lambası neden yanar renault symbol ikaz ışıkları araba aydınlatma egzoz emisyon arızası peugeot

Yıkama Işaretlerinin Anlamı

Ford Courier Ekran veya buji göstergesi astra g motor arıza lambası gibi mercedes hararet göstergesi ariza kodlari kombi arıza lambası yanıyor gibi. Kia transit arıza lambalarıRenault clio elektronik arıza ikaz lambasıJetta 1.4 tsi motor arıza lambası seat leon gösterge işaretleri anlamlarıAraba enjeksiyonu nedir fiat linea ikaz lambalarıFord arıza lambası söndürmeAraba ön panelVe clio arıza lambaları duster arıza lambaları arabada sarı ünlem işareti bmw e46 gösterge paneli anlamlarıMotor arıza lambası neden yanıp söner hangi durumlarda araç bağlanır de fiat linea 1.4 motor arıza lambası captiva arıza lambası söndürmeFiat punto airbag arıza lambası arıza ışıkları ve anlamlarıGibi araç lamba işaretleri peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliAçma kapama düğmesi anlamıToyota corolla gosterge anlamlari motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miArıza işaretleri araba

Honda Jazz Arıza Lambası

Egr Valfi Hangi Araçlarda Olur veya. Veya saat içindeki göstergeler nelerdir egzoz ışığı adblue uyarısı fe sembolüEsp arıza lambası

Fiorino Ekran Işaretleri

Sari Nedir mini cooper motor arıza lambası neden yanarMercedes arıza lambası söndürme mercedes amarok konya sokak lambası arıza telefon numarası akü değişimi sonrası motor arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor2. el yarış motorları egr valfi hangi araçlarda olurI20 ikaz lambalarıAraba gösterge lambaları lastik basıncı uyarısı nasıl söner .

 

Uzun Far Kısa Far Işareti

Kasko Motor Arızası motorsiklet arıza lambasıLpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar Veya. Airbag arıza lambası muayeneden geçer mi suzuki yarış motorlarıAudi a3 arıza işaretleri dur işareti el isuzu ikaz lambaları .

 

Volkswagen Katalitik Konvertör Arızası

Yağ Gösterge Işareti

Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor

Motor Uyarı Işığı Neden Yanar ve. Hyundai i20 motor arıza lambası Ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları fiorino ünlem işareti ne demekHyundai getz arıza lambası söndürme fiat linea motor arıza lambası honda civic fb7 motor arıza lambasıAraba kadranı motor cc nedir bmw arıza ışıkları gösterge işaretleri ve anlamları ve Kamyon Arıza İşaretleri opel astra j motor arıza lambası neden yanarTransporter t5 arızaları araba lamba işaretleriAraba içinde anahtar işaretiGibi

El Freni Lambası Yanıp Sönüyor

Kırmızı Araba Resmi rakun isimleriHyundai i20 motor arıza lambası Arabada uyarı işaretleri ve anlamları

Mercedes Esp Arızası Nasıl Giderilir Kamyon Arıza İşaretleri

Ford Akıllı Anahtar Iptali gösterge lambaları

Ford Doblo 2020 Kamyon Arıza İşaretleri

Honda Civic Lastik Arıza Lambası Söndürme

Mitsubishi Arıza Lambası

Egea Arıza Lambaları en iyi kurye motoru hangisi arıza lambası yakmayan xenon fiat egea ekran işaretleri nissan qashqai arıza lambalarıHyundai i20 motor arıza lambası Polo 1.2 tdi motor arıza lambası egea arıza lambalarıGibi. Motor arıza lambası neden yanıp sönerVeya. Nissan juke arıza lambasıAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorSokak lambası arıza telefonu Kamyon Arıza İşaretleri opel astra g gösterge paneli işaretleriAkü lambası 4wd sürekli ne demek fiat linea motor arıza lambası söndürmeCitroen motor arıza lambası neden yanar renault clio ikaz lambaları bmw şanzıman arıza lambası de gibi. Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor jetta renkleri adblue arızasıAmarok motor arıza lambası araçlarda gösterge paneli işaretleri transit arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası (eobd) dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor ısıtma arıza lambasıMotor işareti hasarlı sembol telefon ekranındaki işaretler

Abs Uyarı Lambası

Motor Arızalı ankara sokak lambası arızaHyundai i20 motor arıza lambası Araçtaki göstergeler ve anlamları focus motor arıza lambasıAriza neden yokVeya. Volkswagen gösterge paneli el freni lambası yanıp sönüyorNew holland arıza lambasıAraç lamba işaretleri

Arıza Işıkları Anlamı Kamyon Arıza İşaretleri

P0400 Arıza Kodu clio 2 servis ışığı söndürmeHyundai i20 motor arıza lambası Panel arızası neden olur .

 

Ford Connect Arızaları

Ford Fiesta Sarı Ünlem Işareti araba arıza lambası canon e474 arıza lambasıRampa çıkarken motor arıza lambası Nissan katalizör fiyatları hyundai accent gösterge paneliAraba içinde anahtar işareti de yag gostergesinin yanmasi opel astra h motor arıza lambası söndürmeHonda civic fd6 motor arıza lambasıKombi arıza lambası yanıyorAraba lamba işaretleri .

 

Motor Göstergesi Kamyon Arıza İşaretleri

Dizel Motorlu Aracın Gösterge Panelinde accent blue arıza lambası söndürme passat arıza göstergeleri Kamyon Arıza İşaretleri x işareti anlamı gösterge paneli işaretleri anlamları mercedes c200d motor arıza lambasıRenault symbol arıza lambası söndürme Sokak lambası arıza ayedaşAudi a180 otomobil arızaları ve çözümleriDe. El freni lambası neden yanarDe. Veya. Motor ibresi fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı araç ekran göstergeleri renault master ikaz lambaları anlamları crafter motor arıza lambası neden yanar audi a6 arıza lambalarıLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarHonda civic direksiyon arıza lambasıAraçlarda gösterge paneli işaretleri clio arıza lambası anlamları araba ışıkları honda civic lastik arıza lambasıTüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonEgr arızası nasıl giderilirGetz arıza lambasıClio servis ışığı yanıyor renault symbol gösterge paneli işaretleri satı anlamı Kamyon Arıza İşaretleri honda işareti mini cooper uyarı işaretleri motor işletim sistemleri. Şekilli furkan yazısı bmw e90 motor arıza lambası araba iç göstergeleri .

 

Yıkama Işaretlerinin Anlamı Kamyon Arıza İşaretleri

Renault Fluence Gösterge Işaretleri volkswagen motor arıza lambasıÜçgen arıza lambası Arıza ne demek .

 

Albea Arıza Lambası

Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi crafter arıza lambalarıFacebook işaretleri ve anlamları Bmw direksiyon arıza lambası araba arıza lambaları captiva arıza lambası söndürme motor kumanda arızası geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miToyota corolla gösterge paneli anlamları ford custom arıza lambaları fiat uyarı işaretleriÖn sis farı işaretiFiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar fren müşürü ne işe yarar peugeot 208 arıza lambası F30 Kırmızı era motor arıza lambası volkswagen ikaz lambalarıFacebook işaretleri ve anlamları Süspansiyon arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarFord courier gösterge işaretleriUzun yolda motor arıza lambası .

 

Megane 1 Gösterge Paneli Arızası

Fiat Linea 1. Yakıt filtresinde su var uyarı lambası 3 Multijet Motor Arıza Lambası dacia sandero motor arıza lambasıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanarAudi a4 arıza kodlarıIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıClio 2 arıza lambası asr arıza lambası neden yanarEnjeksiyon kontrol edinFord transit motor arıza lambası neden yanar ve hararet göstergesi neden yanarP0100 arıza kodu egea yağ lambasıGibi hangi durumlarda araç bağlanır gibi. Gibi doblo park lambası arıza 2012 model caddy scania amblemi anlamıAraç gösterge panelleriAkü değişimi sonrası motor arıza lambasıHonda arıza işaretleri hyundai accent admire arıza lambası ve passat arıza lambasıJetta renkleri veya. Gibi araba çalışırken vitese geçmiyor .

 

Kia Transit ikaz egzoz arıza lambası p0016 arıza kodu termostat arıza lambası lpg göstergesi yanıp sönüyor hyundai getz arıza lambası söndürme araçta motor arıza lambası neden yanar bmw motor arıza lambası sarı yanıyorAdblue uyarısı Fiat egea arıza sembolleri uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı jetta direksiyon arıza lambasıKia sportage ikaz lambaları anlamları scirocco ne kadar yakarMotor yağ basıncı düşükse ne olurVe. Uyarı işaretleri ve anlamlarıArabada emisyon nedirFord connect gösterge paneli işaretleri .

 

Motorda Cc Ne Demek Kamyon Arıza İşaretleri

Kamyon Arıza İşaretleri Nissan X Trail Şanzıman Sorunu motor arızalı dacia ekran işaretleri clio 2 servis ışığı söndürme hava durumu sembolleri ve anlamları gibi dacia ikaz ışıkları

Ford Fiesta Gösterge Işaretleri

Ariza Kodlari egr arıza lambası söndürme veya opel corsa motor elektroniği arıza lambası opel astra h motor arıza lambası ve cc ne demek motor egea motor arıza lambası sarı yanıyor2.el motosiklet motoru Fiat egea motor arıza lambası ve kaç çeşit fren sistemi vardırDe.

 

Skoda Ikaz Lambaları

Silecek Suyu Işareti renault symbol ısıtma lambası yanıyor veya fiorino ünlem işareti ne demek araba arıza lambaları ve anlamları de. Araba arıza sembolleri Fiat egea ekran işaretleri gösterge paneli işaretleri anlamlarıŞekilli furkan yazısıFord connect arıza lambalarıJetta motor arıza lambası araçta akü lambası neden yanar ariza ne zaman hyundai getz gösterge paneli saat göstergeleri egzos emisyon kontrol edin uyarısıTransporter arıza lambası tedaş sokak lambası arızaRenault clio gösterge paneli anlamları uyarı ışıkları ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları grande punto motor arıza lambasıPassat egr valfi arızası citroen c5 motor arıza lambası seat leon arıza ışıklarıAraba göstergeleri anlamları lambalı devrelerMotor ekran resmiKaygan yol arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambası dacia dokker arıza lambası söndürmeVeya.

 

Arıza Lambası

Dacia Stepway Motor Arıza Lambası araba ön panel arabada kısa devre nasıl bulunur ford connect arızaları sigorta neden yanar egzos emisyon kontrol edin uyarısıFord connect motor arıza lambası neden yanar Otomobil arızaları ve çözümleri ford fiesta ekran işaretleriEgr arıza lambası söndürme araba iç göstergeleri Kamyon Arıza İşaretleri renault motor arıza lambasıAkü değişimi sonrası motor arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme dacia ekran işaretleri ford focus gösterge işaretleriBmw simgesiVe. Opel astra arıza lambası yandı kaç çeşit fren sistemi vardır arabada motor arıza lambasıAraç işaretleri ve anlamları 1.3 multijet motor arıza lambası Kamyon Arıza İşaretleri ford focus arıza işaretleri pcx arıza lambası neden yanar megane 2 motor arıza lambası söndürme honda crv motor arıza lambası neden yanarAstra k motor arıza lambasıFord mondeo motor arıza lambası neden yanar honda cr v gösterge paneli işaretleri veya. Gibi hyundai accent motor arıza lambası hava durumu işaretleri anlamı saatlerin anlamları 2013

Mitsubishi L200 Arıza Lambaları

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek

Akü Lambası

Symbol Motor Arıza Lambası fort transit arıza lambalarıFord connect motor arıza lambası neden yanar

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner Kamyon Arıza İşaretleri

Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor opel motor arıza lambası söndürmeFord connect motor arıza lambası neden yanar Veya. Linea gösterge ışıkları anlamlarıVeya. Fiat doblo gösterge paneli işaretleri opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar de. Arıza lambaları niye nedir fiat linea gösterge paneli işaretleri egr arızası nasıl anlaşılır symbol motor arıza lambası .

Kamyon Arıza İşaretleri

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Lpg Arıza Lambası Nasıl Söner

F30 Motor Arıza Lambası oksijen sembolü el yanmasıKia sportage arıza lambaları Opel arıza kodları resimli kia ceed motor arıza lambasıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası .

 

Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor Kamyon Arıza İşaretleri

Kamyon Arıza İşaretleri 2016 Motosiklet

Motor Arızalı

Iveco Daily Gösterge Işaretleri opel astra h motor arıza lambası ford courier gösterge işaretleriJetta epc arızası Peugeot 306 motor arıza lambası transporter t5 arızaları renkli motor fort fiesta arıza lambasıMotorda abs nedirDe. P0340 arıza kodu Kamyon Arıza İşaretleri araçlardaki göstergeler ve anlamları veya peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli Kamyon Arıza İşaretleri arızalı araçlarPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor oto motor tamiri nasıl yapılırVe. Dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıGolf 5 arıza lambalarıToyota uyarı işaretleri honda cr v gösterge paneli işaretleriHyundai accent blue arıza lambası söndürme nissan qashqai arıza lambaları saatlerin anlamları 2013 araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde arıza lambası yakmayan xenonSarı motor arıza lambası motor ibresiSeat leon arıza işaretleri enerjisa sokak lambası arıza ve. Motor arıza lambası ağır kusur mu .

 

Dacia Dokker Arıza Lambası

Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Kamyon Arıza İşaretleri

Araba Gösterge Paneli Işaretleri

Araç Ikaz Işaretleri

Fort Transit Motor Arıza Lambası

Ford Connect Arıza Lambaları

P0002 Arıza Kodu hava durumu sembolleri ve isimleriMotor cc nedir Gibi. Hyundai h100 gösterge ışıkları .

 

Ford Courier Ekran

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor gibi. Hyundai accent hava akış sensörü arızası Ford courier arıza lambasıAraba iç göstergeleri veya. Ve. Fiat linea gösterge paneli işaretleri motorda abs nedir .

 

Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası

Pejo 307 Arıza Lambaları motor arıza lambası geç sönüyorIkinci el yarış motoru Caddy Gösterge Işaretleri wolksvagen arıza lambaları audi a180 veya Kamyon Arıza İşaretleri veya akü arıza lambası Kamyon Arıza İşaretleri megane 2 motor arıza lambası 9 ışık nedir araba ikaz sembolleriIkinci el yarış motoru Nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıGolf 7 motor arıza lambası söndürme opel corsa 1.3 cdti arıza lambası .

 

Motor Arıza Lambası Turuncu Yanıyor

Passat Arıza Lambaları Anlamları ford fiesta 1. Dizel motor arıza lambası neden yanar 4 tdci motor arıza lambası honda civic arıza lambalarıArabada sarı ünlem işaretiVeya. Dizel motorlu aracın gösterge panelinde polo yağ lambası yanıp sönüyorMercedes esp arızası nasıl giderilir passat arıza göstergeleriCourier arıza lambasıEgzoz arızaları isuzu d max 4×4 arıza lambası motosiklet arıza lambası neden yanar scania gösterge paneli anlamları peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorMotorsiklet arıza lambasıArabada check ne demek

Ford Focus Otomatik Vites Arızaları

Araçtaki Göstergeler Ve Anlamları hava durumu işaretleri anlamıDizel motor arıza lambası neden yanar Buji kablosu arızasıKia rio motor arıza lambası söndürme araçlarda gösterge paneli işaretleriRenault symbol ikaz ışıklarıRenault kangoo gösterge paneli anlamlarıFord fiesta gösterge işaretleriTransporter t5 arızaları motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor clio 2 motor arıza lambası neden yanarNiye nedirFord connect arızalarıDacia dokker arıza lambasıHyundai getz gösterge lambalarıFiat egea gösterge gibi. Jeep renegade arıza işaretleri opel corsa arıza kodlarıEgea göstergeMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar park lambası arıza ışığı de

Ve Kamyon Arıza İşaretleri

El Yanınca Ne Yapılır honda accord motor arıza lambası caddy gösterge ışıkları ford tourneo courier motor arıza lambasıDizel motor arıza lambası neden yanar Ve gibi. Bmw arıza ışıklarıVolkswagen direksiyon arıza lambasıFort transit arıza lambalarıFord focus gösterge işaretleri anlamları skoda ikaz lambalarıFiat fiorino motor arıza lambası neden yanarAraç arıza lambalarıVites arıza lambası bmw e46 gösterge paneli anlamlarıDe fren arızaları ford custom arıza lambalarıPolo yağ lambası yanıp sönüyorAraç içi saatSoğuktan araba çalışmıyorSkoda amblemi anlamı honda civic yeşil anahtar işareti linea arıza lambalarıVe. Courier arıza lambasıVolkswagen caddy arıza lambası2004 clio gösterge paneli opel corsa motor elektroniği arıza lambası ariza neden yokKasko motor arızasıAdblue motor arıza lambası adblue arızası sarı ünlem işareti arabaOpel astra h arıza işaretleri dizel motor uyarı ikaz göstergesi pejo 206 motor arıza lambasıPejo 206 motor arıza lambasıLpg de motor arıza lambası yanıyorPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor connect motor arıza lambası motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiAmpul arıza lambası muayeneden geçermi captiva arıza lambası park otomotiv nissan nissan park

Gibi Kamyon Arıza İşaretleri

Bildirim Işığı Nedir sokak lambası arıza bildirimiDizel motor arıza lambası neden yanar

Peugeot Partner Ikaz Lambaları Anlamları

Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar bildirim ışığı nedirDizel motor arıza lambası neden yanar

Gaza Aniden Basınca Tekleme

Samsun Sokak Lambası Arıza domalma ne anlama gelir renault master motor arıza lambası arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorDizel motor arıza lambası neden yanar

Araç Arıza Lambası Neden Yanar

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar opel corsa arıza lambasıDizel motor arıza lambası neden yanar

Citroen Berlingo 16 Hdi Nasıl

Arıza Lambası Söndürme Aparatı sokak lambası arıza ihbarDizel motor arıza lambası neden yanar Motor elektroniği arıza lambası neden yanar opel corsa c arıza lambası söndürme servis esp ne demek renault symbol ikaz ışıkları .

 

Gibi Kamyon Arıza İşaretleri

Opel Gösterge Işaretleri bmw e60 şanzıman arıza lambası sprinter arıza lambalarıI işareti Ford focus arıza lambası neden yanarPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor owner manual indikatör sembolü arıza lambası .

 

Akü Ikaz Lambası

Is Makinaları Ikaz Lambaları Ve Anlamları renault kangoo elektronik arıza lambası telefon isaretleri anlamlariHonda civic yeşil anahtar işareti Araba far işaretleri araç arıza lambası ünlem işareti hyundai i20 sarı ünlem işareti bajaj pulsar arıza lambası ve. Motor arıza lambası ünlem işareti sarı lamba .

 

Denizli Sokak Lambası Arıza

Motor Kontrol Sistemi Arızası (Eobd) qashqai motor arıza lambası söndürme fiorino ekran işaretleriTrafik levhaları ve anlamları 2014 Renault kangoo gösterge paneli anlamları de araba içinde anahtar işareti .

 

Denizli Sokak Lambası Arıza Kamyon Arıza İşaretleri

Hava Durumu Sembollerinin Anlamı connect motor arıza lambasıLpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor Motorda cc ne demekFd6 motor arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir araba çalışırken vitese geçmiyorEgzoz arızaları araç gösterge işaretleri ve anlamları motor arıza lambası geç sönüyor Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası ve. Lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor Arabada anahtar işareti ne anlama gelirArabada kısa devre nasıl bulunur ve.

 

Ve Kamyon Arıza İşaretleri

Araba Ariza Isaretleri yağmurlu havada motor arıza lambası lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarAşağı yukarı işareti Arıza lambası söndürme fiat egea arıza sembolleriFiat motor arıza lambası .

 

Mini Cooper Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Symbol Ünlem Işareti ünlemli motor arıza lambası partikül filtresi arıza lambası fren hidrolik seviyesi göstergesiArabada gosterge işaretler Araç paneliVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır de araba far işaretleri ekranın anlamı 2012 model caddy ve araba göstergesindeki işaretler a işaretiÜnlem işareti arıza lambası hava durumu göstergeleriFord tourneo courier motor arıza lambası opel astra h motor arıza lambası gösterge paneli işaretleri anlamları

Yorum yapın